mtldd - Post a comment [entries|archive|friends|userinfo]
mtldd

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

mazais puika veikala rindā Aug. 17th, 2019|01:28 pm

mtldd
mazais puika veikala rindā, es tevi redzēju. es pasmaidīju, tu silti atsmaidīji pretī, un es iedomājos, ka mēs varētu būt draugi. tikai mirkli vēlāk es pamanīju, ka tavs tētis nesmaržo pārāk labi, viņa acis ir piesūkušās ar niknumu un kājas neklausa. savā ceļā viņš izgāž plauktus, saka "bļamanpohujjoberi", bet tavai mammai viņš tik un tā ir "mīļumiņš" un "zaķis". viņa bezrūpīgi smejas par visu kā karnevālā, grib ticēt un lai visi citi tic, ka tavs tētis ir smieklīgs, viņš savas rupeklības nedomā pa īstam un viņa sitieni arī ir tikai tāda ģimenisku attiecību risināšana. nopietnums un godīgums ieskanas balsī vienīgi mirklī, kad jāizkaulē no tēta solījums pēc pusdienām likties gulēt.

ceru, ka tu nepamanīji - es dusmās vārījos. tā bija manis pašas bērnība, kas jutās tik aizkaitināta. katrs tavu vecāku dialogs bija kā neliela, traģiska etīde, kuru es sapratu pārāk labi.

mazais puika veikala rindā, es zinu, ka pagaidām tev nekas nedraud, bet pienāks vecums, kurā notiekošais sāks mulsināt un sāpināt. tu būsi pievilts daudz un smagi, tu, iespējams, staigāsi aizvainots un skaudīgs, jo tavs pagaidām lielākais dzīves skolotājs ir tieši tāds. nebūs viegli un, pastāv liela iespēja, ka tu nespēsi vecāku mantojumā atšķirt graudus no pelavām. bet varbūt tu reiz nonāksi īstajā laikā un vietā, un ieraudzīsi viņus kā viņus un sevi kā sevi. pienāks laiks, kurā tev būs mājas, pavisam īstas un mīļas. katrs solis tuvāk durvīm vairs neizraisīs bailes un trauksmi, jo varēsi paļauties uz to, kas gaida aiz tām.

mazais puika veikala rindā, es tevi ievēroju. tu mīļi pasmaidīji, kas nozīmē, ka tu to varēsi iemācīties darīt atkal, pat, ja kaut kur pa vidu būs piemirsies. redzi, es taču tev uzsmaidīju pirmā.
link Read Comments

Reply:
From:
Username:
Password:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message: