(no subject)

« previous entry | next entry »
Mar. 13th, 2013 | 08:46 pm
feels like: awake
muzīk: twin peaks - audrey's dance

Nesenu sarunu ietekmē iedomājos - vai jūs skolā apsmēja? Un, ja nav noslēpums, par ko? Vai jūs arī jūtat, ka tas ir jūsu personību ietekmējis?

Link | teic | Add to Memories


Comments {20}

honeybee

(no subject)

from: [info]honeybee
date: Mar. 13th, 2013 - 08:56 pm
Link

Jā, par dīvainu uzvedību/ģērbšanos/attieksmi/visiem zināmu lietu nezināšanu (savienojumā ar labām sekmēm mācībās)/neveiklību sarunās un kustībās
Ietekmējis ir, tikai grūti precīzi formulēt, kā.

Reply | Thread


ieraksts

(no subject)

from: [info]ieraksts
date: Mar. 13th, 2013 - 09:29 pm
Link

precīzi tas pats!

bet tagad es paskatos uz cilvēkiem, kas to darīja un saprotu, ka esmu uzvarējis, haha. joprojām pārsvaŗā esmu sabiedrības vairākuma atstumtais, bet esmu atradis savējos un sapratis, ka viņu pasaulē ir daudz, un būtībā, "jūs mums nah neesat vajadzīgi".

Reply | Parent | Thread


honeybee

(no subject)

from: [info]honeybee
date: Mar. 13th, 2013 - 09:35 pm
Link

Oj, es esmu jau veiksmīgi nonākusi līdz stadijai, kurā esmu aptvērusi, ka biju riktīgi creepy bērns un līdz ar to nevaru tajā visā īsti vainot savus klasesbiedrus. Tb stāsts nav par uzvarēšanu vai atstumšanu vai kā.

Tiesa, redzēt viņus negribas enīvej, tas būtu šausmīgi neveikli :) It īpaši pēc viena keisa, kurā nejauši uzskrēju klasesbiedram (ar kuru gan man pārmaiņas pēc bija labas attiecības) un viņš visā nopietnībā prasīja man autogrāfu. :D

Reply | Parent


(no subject)

from: [info]kim
date: Mar. 13th, 2013 - 09:02 pm
Link

Jā, vienu brīdi (lasīt - pāris gadiņus) biju arī klases atstumtā. Apsmēja par izskatu un drēbēm, par draugu (nebija latvietis). Galīgi nemācēju sevi aizstāvēt (jo kaut kā ģimenē nebiju jutusi, ka mans viedoklis ir svarīgs) un vienmēr ar visiem gribējās pa labam, tāpēc man baigi sāka kāpt uz galvas. Beigās jau, ja kāds pateica kaut ko labu, es neticēju, jo domāju, ka tas ir izsmiekls (šis pat pēc vidusskolas vilkās līdzi vairākus gadus).
Vidusskolā sāku dumpoties, sāku sevi riktīgi aizstāvēt, nebaidījos iesaistīties strīdos un uzvesties bišku neadekvāti (kā dēļ daudzi domāja, ka esmu narkomāne), bet tas arī bija laiks, kad pamanīju, ka attieksme pret mani ļoti mainās un kļūst arvien labvēlīgāka. Tad arī sāku justies salīdzinoši labi.
Uz salidojumiem gan negribās braukt - ar šiem cilvēkiem kopīga man ir tikai pagātne, kas viņu dēļ (ok, ok, gan jau arī manis) nav nekāda rožainā.

Ietekmēja mani tas ļoti, ļoti. Tiešām nebija viegli, vēl tagad ik pa laikam izķeru kādu savu tarakānu, kas galvā ieviesies tajos laikos. Bet, lai arī tas bija tāds diezgan smags posms, tas mani ir padarījis par to, kas es esmu, un apveltījis ar nenovērtējamu (lai neteiktu - lielisku) pieredzi.

Reply


ena

(no subject)

from: [info]ena
date: Mar. 13th, 2013 - 09:12 pm
Link

es biju bullijs jo baidiijos ka mani apsmies par to ka teevs regulaari staogaa/gulj pa ciemu piedzeeries

Reply


rūsganais sprakšķis

(no subject)

from: [info]mufs
date: Mar. 13th, 2013 - 09:30 pm
Link

manas pamatskolas klasesbiedrenes ilgus gadus pēc skolas pabeigšanas ar mani nesveicinājās :)

es biju (un esmu) maita - man māte bija iepotējusi,ka esmu labāka nekā lielākā daļa citu, līdz ar to arī izturējos tā.

ja godīgi, nezinu,cik tas mani traumējis. tas,ka negāju bērnudārzā, ietekmēja to,ka ar sava vecuma cilvēkiem vēl ilgi nespēju normāli komunicēt (toties biju ļoti brīva ar par mani vecākiem/pieaugušiem )

es zināju,ka mani aiz muguras apliek, reizēm gadījās kāds incidents, bet labākā draudzene bija klasē garākā un ar visiem draugos, + klases "galvenais" džeks mani nereti aizstāvēja + tāpat jau no manis vajadzēja norakstīt.

es nekad neizrādīju,ka mani ir izdevies aizskart, vienmēr deguns mākoņos. iespējams,ka neko pa lielam arī neesmu kopš tiem laikiem mācījusies.

Reply | Thread


ena

(no subject)

from: [info]ena
date: Mar. 13th, 2013 - 09:32 pm
Link

scary, izklausaas pilniig peec manis

Reply | Parent


ena

(no subject)

from: [info]ena
date: Mar. 13th, 2013 - 09:33 pm
Link

vieniig es tagad to savai maatei meedzu parmest, ka vinja iegalvoja, ka - nevis es esmu labaaka par citiem, bet citi ir sliktaaki par mani. tas man rada probleemas tagad saskarsmee. un arii pret veciem cilveekiem, jo kaut kaa vienmeer tika pagriezts, ka visi vecie ljaudis ir muljkji un taa nu tagad pasjai sevi jaaudzina un jaaiestasta, ka ne vienemer vecs = muljkjis

Reply | Parent


(no subject)

from: [info]adinkra
date: Mar. 13th, 2013 - 09:56 pm
Link

Man dziļu lauku pamatskolā, kur visi redzēja kā ērgļi, vienīgajai bija brilles, vēl padomju laikā. Protams, ka tas ir atstājis iespaidu, es viņus visus joprojām ienīstu :D

Reply


(no subject)

from: [info]maza_amelija
date: Mar. 13th, 2013 - 10:05 pm
Link

Jā, izcilas sekmes radījušas ne vienu vien man riebīgu un sāpīgu situāciju, bet tas vēl pamatskolā... Vidusskolā man iepatikās būt citādai un visi to savādā kārtā respektē.

Reply


Klemans

(no subject)

from: [info]klemans
date: Mar. 13th, 2013 - 10:08 pm
Link

Es biju apaļīga un manas drēbes bija no humpalām (nemodīgas).

Reply


Rūta

(no subject)

from: [info]burn
date: Mar. 13th, 2013 - 11:02 pm
Link

Jā, un par to es esmu ļoti pateicīga, jo citādi būtu pavisam citādāka.

Reply


kants

(no subject)

from: [info]kants
date: Mar. 13th, 2013 - 11:16 pm
Link

pamatskolā glvk. par visko, laikam - viena lieta ved pie citas. mainījja gan - padarīja stiprāku, gudrāku un mērķtiecīgāku.

Reply


Pastaiga ar draugiem

(no subject)

from: [info]aleja
date: Mar. 13th, 2013 - 11:25 pm
Link

es nezinu, vai vārds "apsmēja" būtu īstais. par ko - droši vien tāpēc, ka nemācēju iekļauties + es atnācu uz diezgan saliedētu klasi kā "jauniņā", turklāt vēl ar dīvainiem matiem un no krievu skolas. situācija bija nelabvēlīga no visām pusēm - bija gan iegansts, gan iemesls. (un protams, ka ietekmēja)

Reply


animula vagula blandula

(no subject)

from: [info]dzhindzhera
date: Mar. 14th, 2013 - 01:09 am
Link

apsmēja. par muzikālo gaumi, par to, ka man pirmajai parādījās formas, par to, ka lasu, par to, ka nestilīgi ģērbos, par to, ka vienu brīdi apvēlos. bet tas tā. visus ik pa laikam kāds apsmej. lai gan, nenoliegšu, man kļūst labāk, ja padzirdu, ka kādam no smējējiem neiet.

Reply


daciiit

(no subject)

from: [info]daciiit
date: Mar. 14th, 2013 - 09:08 am
Link

Apsmiet-ne skalji, bet uz galvas kaapa gan. Tas gan bij liidz vidusskolai, jo tad mums klasesbiedri pashkaidiijaas, atnaaca jauninjie-cita kompaanijas un vairs neljaavos sevi apcelt. Plus man bij daudz labaakas attieciibas ar puishiem un izraadaas-es biju arii gudriite :D. Kaa iespaidoja? Esmu sarkastiska, izvairos no "stiliigajiem" un tml. cilveekiem, aizstaavu tos, kurus apbizho un paljaujos tikai un vieniigi uz sevi.

Reply


Nikolass A. Dērsingtons

(no subject)

from: [info]kisswithafist
date: Mar. 14th, 2013 - 01:23 pm
Link

pamatskolā bija riktīgs bullyings par resnumu un savādāku ģērbšanos. jā, tas mani riktīgi ietekmēja, varbūt nebūtu tik antisociāla, ja man būtu bijusi normāla pamatskola. bet nu ak, kā gan būtu, ja būtu.

Reply | Thread


banderlogs

(no subject)

from: [info]banderlogs
date: Jan. 14th, 2014 - 01:39 pm
Link

mjā,same here. mani apsmēja gandrīz visa klase kādus 2 gadus, bet tā aste vēl tagad velkas līdzi. semināros, lekcijās īpaši negribas runāt, jo vienmēr tāds raustījiens, ka pateikšu kko nepareizi un visiem būs pilnīgs vatefaks. un socializējoties arī bieži nepamet sajūta, ka tas otrs cilvēks mani uzskata par pilnīgu dunduku. nu tā apmēram.

Reply | Parent | Thread


mis_sarajevo

(no subject)

from: [info]mis_sarajevo
date: Jan. 14th, 2014 - 09:58 pm
Link

eh, mani apsmēja vismaz 7 gadus visi klases džeki, iedzenot tādus kompleksus par izskatu, ka joprojām iespēja noticēt džekam, kurš saka, ka esi skaista, ir tiiiiik minimāla...

Reply | Parent


grieta

(no subject)

from: [info]grieta
date: Mar. 15th, 2013 - 10:01 am
Link

man skolas laiks ļoti patika. gan pmtsk, gan vdssk, šad tad aizstāvēju vājākos (nesaprastos), manuprāt, stulbos, vienkārši liku mierā, lai kuļās paši

Reply