customFunctions.xls [Raksti|Vecie raksti|Ievērotie|Izziņas]
ивилмикии

[ Izziņas | cibas izziņas ]
[ Vecie raksti | archīvs ]

Saites
[Saites:| [Kakao, enyone?] [Use the Force, Luke!11] [Vēl viens es?] [Pēdējais Radio] [Bloglīnijas] [Twat or what?] [Brutality!] [Par Kino!] ]

[Dec. 10th, 2016|04:24 pm]

evy
Viens ciinjubiedris driizumaa pamet kamieljzemi, taadeelj ceturtdien bija atvadu paartejs.
Balliite bija tik izdevusoes, ka H braalja sieva [kura parasti balliitees izdzer vienu vai sivus kokchus] taa aizsvineejaas, ka neatceras, kaa maajaas nokljuvusi, un kaapeec savaa rokassominjaa, piektienas riitaa brilles mekleejot, vinja atrod tur vienu kurpi...otra kurpe ar brilleem un naudasmaku atradaas mashiinaa.
Mees ar H viltiigi notinaamies jau ap vieniem [vecums, vai zinies].
Linkvēl viens tinkš

[Dec. 10th, 2016|08:15 pm]

black_data
Ome ar planšeti ir kļuvusi par omi, kas lasa internetos sūdu. Divreiz lasīju e-pastu, lai saprastu, ka "maukošanās" ir sekss pie Brīvības pieminekļa. Ir reālas izredzes, ka nākamo šādu e-pastu es nesapratīšu, jo nebūšu iepazinies ar jaunumiem. Kā arī aug vēlme pateikt ko rupju. Katru dienu. Nedienas ar autobusu šķiet tāds sīkums uz šī fona.
Link1 tinkš|vēl viens tinkš

[Dec. 10th, 2016|07:27 pm]

penny_lane
autobusu drāma rieksta čaulā. visi fakti īsināti un sīkākie mēģinājumi - izlaisti.


1. brauksim uz X. paskatāmies, ko saka interneti, interneti- miskaste, ar vilcienu vislabāk- bet vilcieni sabukoti, ok, brauksim ar autobusu. skatāmies ar neuzticību uz vietējām onlain sistēmām, pirksim vien autoostā. par to mūs pārliecina arī autobusa šoferis. d. gan mēģina kko pirkt, bet es saku- nu nē, tak tur tie autobusi pēc saraksta ik pēc 15 minūtēm, tak nopirksim.
2. izstāvam rindu. ir tikai palicis dārgais (2 x dārgāks kā citi) autobuss pa dienu. esmu palasījusi intensīvā rakņsērčā, ka esot sūds un uzcenojums lieks, d. arī saka, ka nafig.
3. d. nobuko internetā nakts autobusu (rindas dzīvē garas, vietu palicis maz)
4. lapa uzkaras postbukošanas procesā, lai gan nauda smuki rezervēta bankā (aiziet paralēlā drāma, kā dabūt naudu atpakaļ, varbūt tomēr nopirktas, konfirmācija tak bija...)
5. ķēmrauši neatbild ne uz vienu zvanu/pastu utt., paralēli sazvanām pašu kompāniju, kompānija aizsūta izčekot, izčekojam ne tur, izčekojam tur (process ietver miljons rindu) - lai uzzinātu, ka nē, nav mums biļešu.
6. ir jau pēcpusdiena, braucam atpakaļ uz centru ar visām mantām, atrodam natālijas guesthausu, natālija ir burvīga, brauksim no rīta.
7. nobukoju onlainā biļeti rītam, citā kompānijā, protams. atnāk konfirmeišens.
8. 22 30 - cita kompānija atzvana, sorrī, zaķīt, biļeti pārdevām, vietu tur nav. bet es tev varu piedāvāt pēcpusdienas vai vakara biļeti. tāpat jau bija domāts, ka moš vakarā labāk, pa nakti braukt un pagulēt, ok, dod vakara biļeti. pēc brīža atsūtīšot.
9. miegaini atveru biļeti. aizeju gulēt.
10. pamostos ar bažām. skatos uz biļeti - jā 11 AM, nevis PM. vakar neievēroju.
11.izčekojam internetus. tāda 11 AM autobusa ar attiecīgo kompāniju NEMAZ NAV.
12. sāku zvanīt bukošanas kompānijai, protams, neviens neceļ, uz e-pastiem neatbild, lapā mesendžerī neatbild. zb. sāku feisbukā pie katra viņu posta kaut ko rakstīt un intensīvi tvītot sūdu.
13. jē. tviterī pēc 4 h mocībām atbild. kāds drīz piezvanīšot.
14. piezvana menedžeris. ļoti raustās saruna. prasa vārdu, kas man vakar zvanīja. es, protams, nezinu. bet menedžeris pasaka, ka visi autobusi izpirkti, arī "mūsējais", bet viņš varot piedāvāt rīt 7 45.
15. d. brēc fonā, ka nafig nevajag, kancelē, brauksim ar pirmo vilcienu, zb. bet es baidos, jo neko nedzirdu, un man pietiek ar divām bukingkompānijām, ir jau vakars. piekrītu, ka man atsūta biļeti braucienam nākamajā dienā. (atgādinu, ka mēs gribam autobusu jau 48 stundas at this point)
16. atsūta biļetes references nr rīt plkst. 7 45
17. sarunāju ar natāliju, ka viņa mums iedos istabu uz vēl vienu nakti.
18. ?
Tags:
Linkvēl viens tinkš

[Dec. 10th, 2016|05:20 pm]

penny_lane
es būtu izcils pensionārs. bombīju autobusa kompānijas ar tvītiem, feisbukvēstulēm, feisbukkomentāriem, komentāriem lapā, e-pastiem utt. zvani- zvani nav publisks display, visiem pofig. es vienā komentārā minēju, ka, ja es netikšu autobusā, man būs daudz laika un es jau sen gribu pievērsties travelblogošanai, bet šis indeed ir paraugstāsts. kā nebukot biļetes ar divām vadošajām šīs pasaules malas kompānijām. tikko autobusu pārcēla CETURTO reizi. fuck you, kompānijas.
Linkjau ir 2 tinkš|vēl viens tinkš

Māksla un kaķīši [Dec. 9th, 2016|11:29 pm]

jim
Poll #20896
Open to: All, results viewable to: All

Iedomājies, cibiņ, ka tu uztaisi radošu pienesumu pasaulei publiska produkta formātā (filma, dzejolis, stāsts, izrāde, skaņdarbs, performance, raksts, zīmējums, stendaps utt.), paveicot to tik labi, cik nu tobrīd iespēji un no dzīves saprati. Tu pazīsti daudzus citus radošus cilvēkus. Kādam no tiem (ne obligāti tavas jomas kolēģim, taču kādam, ko tu cieni) šķiet, ka tavs darbs nav labs. Kuru no realitātes pagriezieniem attiecībā uz tavu mākslas darbu tu izvēlētos?

View Answers

A
4 (5.8%)

B
54 (78.3%)

C
11 (15.9%)A: Gribētu, lai viņš patur savu viedokli pie sevis, tāpat kā es paturēšu savu kritisko viedokli par viņa nākotnes slikto mākslu pie sevis - uzskatu, ka tas tāds vārdos neizteikts, taču pašsaprotams nolīgums. Izjutīšu cieņu pret viņa iejūtību pret manu iespējamo pašapziņas trauslumu un vēlmi nesabojāt mūsu savstarpējās simpātijas.
B: Gribētu, lai viņš katrā ziņā dara man savu viedokli zināmu, jo man šī informācija būtu svarīga, taču zem četrām acīm; šādā gadījumā pastāv potenciāls ar vai bez kopīgas iereibšanas palīdzības sarunu izvērst, iedziļināties viņa sniegtajā kritikā pamatīgāk, apspriest visu to, ko viņš, iespējams, nav pamanījis, kā arī parunāt par radoša darba nozīmi visa pastāvošā jēgas vai bezjēdzības kontekstā.
C: Gribētu, lai viņš publiski pauž savu viedokli par manu darbu, lai cik tas nesaudzīgs nebūtu, pat ja tas man rada sarežģītu izvēli par to, kā un vai vispār izskaidrot vai atspēkot viņa apsūdzības, kā arī, iespējams, sabotē mūsu sociālās vai profesionālās attiecības.

Es ļoti gribētu uzzināt, kādas ir jūsu *sajūtas* par vēlamo atbildi, nevis ideālie morāles standarti; man pašai galīgi nav skaidra atbilde uz šo jautājumu, tālab arī vaicāju.
Linkjau ir 58 tinkš|vēl viens tinkš

[Dec. 9th, 2016|09:31 pm]

santech
Kaut kā saspaidījās telefonā nepareizās pogas. ieraksts pirms p.s. kaut kā paslēpās pa visam, ne tikai no nedraugiem.
Enīvei - būs man smuki zobi, varēšu smaidīt. Tikai - nebūs iemesla.
Galvenais tagad nedzert. Nodarīšu vēl pāri. Gan jau aizdzīšu skumjas ar geimiem, filmām, varbūt darbu.
Linkvēl viens tinkš

interneta veikals, sadzīves tehnika, piegāde [Dec. 9th, 2016|05:35 pm]

pajautaa

[brr]
Ja pieredze ļauj dalīties - kurš interneta vai vienkārši sadzīves tehnikas veikals piedāvā sadzīves tehnikas piegādi līdz dzīvokļa, ne ēkas, durvīm(vismaz divus kārtīgus mantu nesējus, nevis vienu izstīdzējušu kurjeru)?
Linkjau ir 6 tinkš|vēl viens tinkš

[Dec. 9th, 2016|05:15 pm]

elina
Gribēju izstāstīt. Kāda mana vācu draudzene strādā Berlīnē par ārsti un stāstīja, cik sarežģīta situācija esot bijusi ar sāpju izpratni. Proti, viņas slimnīcā ierodas daudzi pacienti, kuri nesaprot vāciski un ne pie visiem var tikt klāt tulks, lai gan tulku esot samērā daudz, tāpēc slimība bieži jāsaprot no kunkstēšanas skaļuma. Piemēram, ja slimnīcā ierodas vīrietis pusmūžā, kurš ir no Polijas un saka, ka viņam vajadzīga ārsta palīdzība, tad parasti tas nozīmē, ka viņam jau ir plīsusi aklā zarna, insults vai kāda cita mirstamā kaite, toties, ja ierodoties bēgļi ar asarām acīm, vaidot pa visu slimnīcu, tad visdrīzāk kāds būšot tā dziļāk iegriezis dziļāk pirkstā. Tātad - austrumeiropieši daudz labāk panes/pacieš/mazāk izrāda/sāpes, nekā tie, kuri nāk no middle east. No sākuma to esot bijis grūti saprast, pierast, bet nu jau visi ārsti piešāvušies pie dažādajām sāpju izpausmes izrādīšanām.
Linkjau ir 4 tinkš|vēl viens tinkš

[Dec. 9th, 2016|11:05 pm]

penny_lane
es pēdējā laikā esmu apsēsta ar random informāciju. šrilankā - par radikālā budisma iemesliem un izpausmēm, pilsoņu karu, musulmaņu lomu utt. šodien radās jautājums, vai vīrieši, kas guļ ar leidībojiem, sevi uzskata par homoseksuāliem vai heteroseksuāliem (pārsvarā -otrais variants) - un tāpēc pētīju visa veida saitus, no pētījumiem līdz deitingsaitiem. kaut kad vakar bija malaizijas premjerministri un viņu savdabīgā radniecība. šķiet, divi ir brāļi, bet man radās sajūta, ka no divām mammām, bet šito čekojot samira telefons. un šodien vēl nāvessodi dažādās valstīs - kā un par ko. tās ir jocīgas lietas, kas ienāk prātā un neliek mieru. that said, tagad iešu gūglēt, kāpēc es varu piemiegt tikai vienu aci (labo), bet otru neparko. a bet labā acs, tā man vispār tāda pusacs, lasāmacs, tālumā neredz ne nieka.


p.s. arī otrais autobuss kancelējās. mums ir autobusu veiksmju diena.
Linkjau ir 6 tinkš|vēl viens tinkš

Bla, bla, bla, vegāni. [Dec. 9th, 2016|02:14 pm]

nomirusi
Latvijas populārākā Ksenija ir uzmargojusi savu iespaidu paviesojoties vegānu komūnās interneta vidē. Nē nu... neteikšu, ka tā galīgi nav. Tikai dažas lietas gribas uzsvērt. Latvijā vegānu komūna ir ļoti saprātīga (viņas iespaidi no Lv, Eng, Rus), kaut vai tas, ka nav ieteicama ezotēriska huiņa iekš Vegan Latvija. Un vismaz aktīvākie darboņi (nevis aktīvākie bļāvēji) ir pat ļoti saprātīgi. Jo saprātīgums un pieklājība līdz līmenim, kad jau pašam vemt gribas, ir efektīvāk, un viņi to ļoti, ļoti saprot. Nav gan ne vārda pieminēts par gaļēdāju stulbumu, kuru nākas paciest, bet taisnība ir tajā, ja vegāni ir ieinteresēti uzrunāt sabiedrību nevis otrādi. Ir pieminēta, bet nav uzsvērta sapratne, kāpēc vegānisms ir svarīgs. Un attiecīgi kāpēc vegāni var tik ļoti pavilkties un uzcepties. Man pašai tas ir skumji, ka ir tik liela neiecietība pret vegāniem bieži vien, jo redz viņiem rūp vairāk. Nu bļa, jā, viņiem rūp vairāk, pats par sūdu sajuties? Kāpēc vispār ir jāņirgājas, ka kādam kaut kas rūp izņemot savu dirsu? Manuprāt, tas ir fantastiski, ka ir cilvēki, kuri grib darīt pasauli par labāku vietu. Esmu tikai par.

Bet jā, ir gana daudz stulbeņi, kuri mēdz garāmgājējam sabojāt priekšstatu par vegāniem. (Kaut gan gana daudz ir tajā, ka nedo dievs, kaut ko pateiksi ne tā par manu māti, nedo dievs kaut ko ne tā par to, ko ēdu. Mani nosauca par agresīvu veģetārieti. I wish I was.) Un ir vienkārši cilvēki, kuri saka, ko domā, jo viņi tā domā. Internets. Un jā, vegāni domā, ka gaļas ēšana ir neētiska. Es arī tā domāju. Un es arī domāju, ka ir stulbi šķirot labajos dzīvnieciņos, par kuriem rūpējamies un sliktajos, kuru mocīšanu visas (īsās) dzīves garumā atbalstam ar dzīvnieku produktu patērēšanu. Es gan nedomāju, ka man ir jābūt pa visiem 100% (nu ārpus mājas, mājās gan pa visiem 100 ir vieglāk par vieglu). Neesmu ne vegāns, ne aktīvists. Un visvairāk vegāniem kā kopienai kā grupai ziniet ko var pārmest? To, ka viņi ir cilvēki. Dažādi cilvēki. Ļoti. Tikai nesakiet, ka nav psiho starp gaļēdājiem. Ir. Un starp vegāniem arī ir. Gana daudz. Kā samērā jauna kustība, varētu teikt, ka pat mazliet vairāk piesaista visādus dīvainīšus, bet ar laiku tas izlīdzināsies. Šobrīd, lai būtu par vegānu joprojām ir vajadzīga diezgan liela pārliecība par šo ideju. Tas nozīmē kategorismu, kaut vai lai cīnītos pret visapkārtējo reakciju. Tik ļoti saprotu, ka pat pārmest negribu.
Linkjau ir 2 tinkš|vēl viens tinkš

Cibas vērotāja piezīmes. [Dec. 9th, 2016|04:26 pm]

unpy
Paldies lietotājam [info]krishjaanis, pateicoties viņam, uzzināju, ka ciba ir kristīgāka, nekā iepriekš bija šķitis, nav jau tā, ka būtu pārāk daudz cilvēku, kuri būtu ar kristietību pārņemti, bet tie kādi seši, kuri ik pa laikam pie augšminētā lietotāja ir dažādu kritietības šķautņu satraukti un, kuriem, acīmredzot, Dievs no prāta neiziet tik ļoti, ka reizēm šķiet pilnībā piemeklējis, ir gana izteiksmīgi, īsti Dieva kalpi.
Linkjau ir 5 tinkš|vēl viens tinkš

Projekcijas slīdrāde [Dec. 9th, 2016|03:11 pm]

perkons
[12:17] perkons: un, bļaķ, ausis aizmirsu mājās
[12:18] Shulcs: Nu kā tā var vispār izdarīt, kā tas iespējams?
[12:19] Shulcs: Tikpat labi zeķēs varēji atnākt
[12:19] perkons: bļaģstvo
[12:19] perkons: to ta man negribējās no rīta uz darbu iet
[12:19] Shulcs: Nu vot, nu vot, neieklausījies sirdsbalsī
[12:20] Shulcs: (nē nu also nestāsti, ka tev kādreiz ir _gribējis_ iet)
[12:20] perkons: ))

[15:04] Shulcs: Incants bags spoķikā, starp citu
[15:05] Shulcs: Sataisīju, vot, listi ar klausāmiem vecajiem Arhīvu songiem, lai nav FFWD visu laiku jāklikā, nu vot, tur songs Rest my Head
[15:05] Shulcs: Un ja klausās uz dzelža - pēc pauzes nāk hidden track, kā tam jābūt
[15:05] Shulcs: A trubā huj, pauze un beigas, wtf
[15:07] perkons: nja
[15:07] perkons: grūti tev atbildēt, jo MAN AUSIS, BĻEAĶ, MĀJĀS
[15:08] Shulcs: :)))))
[15:08] Shulcs: Jā, sorry, ka par sāpīgo atgādināju
[15:09] perkons: un man te dzied sāmtāims ai viš ai vere en ēēēendžēēēl, sāmtāāāims
[15:10] * Shulcs nopūšas, izsaka līdzjūtības
Tags:
Link1 tinkš|vēl viens tinkš

Murmurācija [Dec. 9th, 2016|02:44 pm]

mako
Nupat uzzināju jaunu terminu, par kuru nebiju neko savos 47 gados dzirdējis. Palūgšu atturēties tos, kas profesionālu prasmju dēļ šo terminu jau zin un nemeklēt Googlē, ja nezinat.
Pamēģiniet vienkārši uzminēt - kas ir MURMURĀCIJA?
Linkjau ir 26 tinkš|vēl viens tinkš

slava dievam [Dec. 9th, 2016|02:34 pm]

ingmars
Dievs ir atsūtījis man iesnas, lai slavēts Dievs.
Linkjau ir 3 tinkš|vēl viens tinkš

[Dec. 9th, 2016|02:20 pm]

martcore
vai var uzcelt sniegavīru no sausa, nevis slapja sniega? nevar?
Linkjau ir 6 tinkš|vēl viens tinkš

manifesc [Dec. 9th, 2016|01:27 pm]

intenormal
[tiek atskaņots |Morrissey - You Have Killed Me]

pizģec, mani atmaskoja - es esmu komunists.


baidieties, zverjugas!!!
Link1 tinkš|vēl viens tinkš

purns [Dec. 9th, 2016|01:20 pm]

intenormal
[tiek atskaņots |Ļeņingrad - Žopa]

mamikins pamazām sāk arvien vairāk izskatīties pēc lavrova. just sayin.

Linkvēl viens tinkš

[Dec. 9th, 2016|10:32 am]

amanita
Lieta, kas man pašai sevī ļoti patīk - es tādos pavisam mazos (nozīmības ziņā) mirkļos spēju sajusties absolūti laimīga. Noķert prieku aiz astes, dziļi ieelpot viņu plaušās un no sirds izbaudīt. Piemēram, ziemas saulainā dienā, braucot pār piesnigušiem laukiem, kad mašīnā saldi aizmidzis bēbītis, bet rokā gardas kafijas krūze. Vai sadedzot skaistas sveces. Un sakārtota māja vakarā, kad bērni beidzot laicīgi aizdevušies gulēt. Saule.
Sajust to prieka brīdi, sakoncentrēties uz to un padarīt pavisam īpašu.
Jā, es protu pati sev apzināti uzburt laimi. Tā ir viena no manām labākajām īpašībām.
Linkjau ir 6 tinkš|vēl viens tinkš

[Dec. 9th, 2016|12:29 pm]

elina
Linkjau ir 6 tinkš|vēl viens tinkš

Šādu pērli nevar nesaglabāt [Dec. 9th, 2016|12:26 pm]

pinjons
"Es tikai vēlos noskadrot, kā konkrētais lietotājs pamato savu nostāju, patiku vai nepatiku konkrētā jautājumā, lai pēc tam pateiktu, ka viņa uzskats ir sūds. Bet nē, redz, izrādās kādam tā ir nepareizo uzskatu apkarošana."
Linkjau ir 14 tinkš|vēl viens tinkš

navigācija
[ tiek skatīti | jaunākie ieraksti ]
[ doties uz | vecāki ]