customFunctions.xls [Raksti|Vecie raksti|Ievērotie|Izziņas]
ивилмикии

[ Izziņas | cibas izziņas ]
[ Vecie raksti | archīvs ]

Saites
[Saites:| [Kakao, enyone?] [Use the Force, Luke!11] [Vēl viens es?] [Pēdējais Radio] [Bloglīnijas] [Twat or what?] [Brutality!] [Par Kino!] ]

[Sep. 30th, 2014|08:12 pm]

santech
[tiek atskaņots |Theatre of Tragedy - Ashes and dreams]

Ko tur daudz. Jāizved sevi pastaigā līdz Rimčegam. Jāpaskatās kkāda sadzīve un alus.
Šī bija pirmā diena pavisam vienam pa visu ofisu. Atbildība utt.

Linkvēl viens tinkš

[Sep. 30th, 2014|04:57 pm]

mugursoma
107,6
Link

[Sep. 30th, 2014|03:40 pm]

la_cumparsita
Ai baigi neforši- sākām lidot no Oslo uz Rīgu un vajadzēja atgriezties, jo kaut kāda tehniska ķibele, stjuarti tādi norūpējušies, daži pasažieri vemj... Biki kutina nervu tādas lietas.
Ja kas, es jūs visus mīlu.
Linkvēl viens tinkš

roku krēms [Sep. 30th, 2014|04:09 pm]
pajautaa
[livia]
Sveiki!

meklēju THE ULTIMATE roku krēmu LIELĀ TILPUMĀ- tādu, ko uzdāvināt bārmenēm turēšanai bārā, lai aukstajā laikā rokas nebojājas..- pašam krēmam jābūt ļoti labam, jo ir visi iespējamie apdraudējumi- roku dezinfekcijas līdzeklis, karsta trauku mašīna, auksts ūdens utt, tanī pašā laikā tādam, kas ļoti ātri iesūcas- pa cik jāturpina strādāt, lielais tilpums- lai stāv, vienmēr ir un miers.

Varbūt kāds var kaut ko no personīgās pieredzes ieteikt, lai zinu, uz ko skatīties ? Varbūt ir kādi pro krēmi, kas ātri iesūcas ?
Paldies!
Linkjau ir 14 tinkš|vēl viens tinkš

[Sep. 30th, 2014|04:16 pm]

sirdna
4
Linkjau ir 3 tinkš|vēl viens tinkš

atvaļinājuma nauda [Sep. 30th, 2014|04:00 pm]

pajautaa

[intenormal]
šis jautājums tiem, kas bišku vairāk ko saprot no grāmatvedības un algu aprēķiniem.

jau kuro reizi, saņemot algu par mēnesī, kurā bijis atvaļinājums, redzu, ka kopējā summa ir mazāka nekā visus citus mēnešus. alga mums ir fiksēta. uzņēmums maziņš, visi draudzīgi. tādi aprēķini "sanāk" visiem, un priekšniece, kura rēķina algas - arī sev - nevar atrast nekādu izskaidrojumu.

algas lapiņā redzu, ka atvaļinājuma apmaksa ir iekšā, bet kopējais bruto cipars ir mazāks kā citus mēnešus.

nekādas slimības lapas nav ņemtas, bezalgas atvaļinājums arī nē.

bet konkrēti neto sanāk, piemēram, tagad septembrī ar četrām atvaļinājuma dienām par gandrīz 50 eiro mazāk nekā "normālā" mēnesī.

vai tā vajadzētu būt? vai arī mūsu uzņēmuma grāmatvedības aprēķinos pieļauta kāda kļūda?
Linkjau ir 23 tinkš|vēl viens tinkš

[Sep. 30th, 2014|03:44 pm]

f
un ko jūs saucat par balto nāvi? es visu laiku domāju, ka tā sauc cukuru. citi tā sauc sāli. bet rekur raksts par cukuru tomēr:

"Also known as "white death", sugar isn't really what our bodies have in mind when it comes to good nutrition. Sugar plays an unfortunate role in causing skin to sag and wrinkle; it does this by attaching itself to the collagen and elastin in the skin, causing it to become brittle and to break. Another beauty slam from sugar is the creation of dark, under-eye circles
Linkjau ir 7 tinkš|vēl viens tinkš

[Sep. 30th, 2014|02:45 pm]

antuanete
   Dārgie lasītāji, jums ir kārtējā iespēja ietekmēt vēlēšanu rezultātus, izsakot viedokli par to, kurus kandidātus svītrot un kurus plusot. Plānoju balsot Rīgā par "Vienotību", pašlaik zinu, ka pievilkšu plusiņu Viņķelei un Rinkēvičam, bet par pārējiem kandidātiem nav noteikta viedokļa.
   Komentāros vieta jūsu argumentiem un faktiem :)
Tags:
Linkjau ir 16 tinkš|vēl viens tinkš

erghhh [Sep. 30th, 2014|12:18 pm]

ingmars
Man šķiet, ka es pamazām kļūstu par nihilistu.
Linkjau ir 5 tinkš|vēl viens tinkš

urght [Sep. 30th, 2014|12:05 pm]

ingmars
Ja izrādītos, ka ir Dievs, man paliktu slikta dūša, un es sāktu vemt.
Linkjau ir 10 tinkš|vēl viens tinkš

eji [Sep. 30th, 2014|11:49 am]

ingmars
Kas jums pret mani ir? Nekā jums nav. Nekā.
Linkjau ir 4 tinkš|vēl viens tinkš

Personālvadība [Sep. 30th, 2014|12:26 pm]

sw
The Peter Principle - brīnišķīgi :) Un tur zemāk arī the Dilbert Principle.
Tags: ,
Linkjau ir 2 tinkš|vēl viens tinkš

atkla jua [Sep. 30th, 2014|11:25 am]

ingmars
Dear Ms Freimanis.
Link1 tinkš|vēl viens tinkš

Ak, jā, par tolerantajiem. [Sep. 30th, 2014|12:15 pm]

unpy
Ir mums viena partija, kas esot galvastiesu tolerantāka un iecietīgāka par parējām. Atļaušos atgādināt tolerances izpausmi visā tās krāšņumā nebūt ne tik senā pagātnē - http://www.youtube.com/watch?v=ZYvVOGVbzlk
Linkjau ir 5 tinkš|vēl viens tinkš

: cracked! [Sep. 30th, 2014|11:09 am]

f
"It's the same old story: The stereotype persists because we're ashamed that we don't conform to it.
Whew, that's depressing. How about before we end the article and we all go crazy in the comments,
we join together and look at this (noskrollējam uz leju šite)."
Linkvēl viens tinkš

Ušakova pirksts arī Liepājā [Sep. 30th, 2014|10:51 am]

indulgence
Nejauši googlojot pamanīju šausmīgu apgrēcību "Latvijas avīze" mājas lapā, kas tur publicēta pagājušā gada novembrī. Neraugoties uz to, ka tik ilgi visas valodnieku komisijas klusē (iespējams, šobrīd ķemmē tūristiem domāto suvenīrbodīšu krājumus, kur tās derdzīgās sirsniņas navalom) un dzimtās valodas pūristi arīdzan (tie vlaikam vēl joprojām aizņemti ar Rīgas pilsētas robežzīmju sakārtošanu), šķiet, jāierosina vistautas protesta kampaņu par šādu valodas apgānīšanu, Liepāju slavējot (jo katram taču zināms, ka sirsniņas simbolu nedrīkst izmantot ne kā dekoratīvu garumzīmi - garumzīmei jābūt tikai un vienīgi ktaisnstūrim, - ne arī kā vārda aizvietotāju):
Linkjau ir 9 tinkš|vēl viens tinkš

[Sep. 30th, 2014|10:35 am]

amanita
Ja kāds grib redzēt patiešām niknu bēbīti, nāciet paskatīties uz Karlīnu, kurai es mēģinu noslaucīt degunu. Pat nekādas eksakūcijas ar tīrīšanām un zālēm nevajag - viena maza, nevainīga salvete pie deguna un nikns bēbis šeku-reku klāt. Purina galvu, nikni rūc un pēc tam taurē savā dziļajā aizvainojumā.
Vispār mums aug lēdija ar visnotaļ spilgtām emociju izpausmēm. Nezinu nevienu citu, kurš tik izteiksmīgi prastu atšaut apakšlūpu, tiklīdz kā kaut kas nepatīk. Un viņa ir priecīga, priecīga, bet tad 2 sekunžu laikā kaut ko izdomā un savā nodabā apvainojas. Ļoti sievišķīgi. :) Zināt taču to karikatūru "Kas mēs esam?" - "Sievietes!" - "Ko mēs gribam?" - "Nezinām!" - "Kad mēs gribam?" - "Tagad!" Lūk, tas par manu meitu.

Protams, viņa ir burvīga bezgala, bet šobrīd mēs abas slimojam un savā nodabā buram drāmas pa mājām, kamēr vīrieši mūs neredz.
Tags:
Linkjau ir 20 tinkš|vēl viens tinkš

Polītiskais skaistumkonkurss [Sep. 30th, 2014|10:43 am]

kautskis
Man šorīt pastkastītē iesviesta kaut kādu aktīvistu skrejlapa, kur viņi stāsta, kā Kremļa aģenti tīko sagrābt varu Latvijā. Protams, ka viņi to tīko, tas pat kurlam ezim ir skaidrs. Bet pierādījumi, ko viņi lika priekšā, bija tiešām truli: re, Sudrabas partijas logo karogs pārsviests pāri ķipa apmēram tāpat kā Pūķina Jeģinās Rosijas logo. Nu, tizlas, tizlas, jums tās sazvērestību teorijas, jūs taču varat labāk.

Tomēr šis pārspriedums mani mudināja uztaisīt pašam savu pētījumu par partiju logotipiem. Un, ko domā, izrādās, starp viņiem ir vesela kaudze ripofu.

Sāksim no paša sākuma.

1. Latvijas Attīstībai logo mudina domāt, ka Latvijā varu tīko sagrābt kompānijas Adobe aģenti. Un kāpēc gan nē, ja Adobe savulaik varēja nopirkt Macromedia, kādēļ gan nepievienot savam produktu portfelim Latviju. Tiesa, tikpat ticams ir skaidrojums, ka logo autors vienkārši ne pa jokam nohaltūrēja — atvēra ilustrātoru, padomāja, hmmm, nu ko varētu uztaisīt... O, aizņemšos Adobes logo, tāpat neviens nepamanīs!

2. Suverenitāte. Jūs, protams, par šo partiju nekā neesat dzirdējuši, bet viņi ir diezgan brangs klaunu bariņš. Un viņu logo (redzams lapas augšā) lieliski raksturo viņu attieksmi, dzīvespriecīgi atgādinot vidējo pirkstu. Es cienu godīgumu, tāpēc Suverenitāte man šķiet arvien simpātiskāks polītiskais spēks. Turklāt, atcerieties, viņi nedos bērnus Eiropas pederastiem.

3. Diemžēl izskatās, ka manai mīļotajai partijai "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām" nav logo. Toties viņiem ir Vikipēdijas lapa vāciski, bet nav latviski. Arī kaut kas.

4. Arī Vienotība ir godīga savā grafiskajā dizainā: viņu partijas logo ir ķeksītis. Jūs par mums ķeksīša pēc nobalsojiet, mēs ķeksīša pēc pastrādāsim. Tā airBaltic zaļā krāsa gan mazliet griež acīs, bet nenoliedzami piesaista uzmanību, kas droši vien ir jāpanāk.

5. Politiskā partija Izaugsme ir viena no tām, kas nolēma netērēties kaut kādam grafiskajam dizainerim. Eku paši ņemsim uztaisīsim Paintā, par iedvesmu ņemot LPSR vieglās rūpniecības ražoto produktu iepakojumu paraugus! Vintidžs tagad skaitās stilīgi, bet šitas tomēr drīzāk ir vecmāmiņu un televizora sedziņu vintidžs, nevis hipsteŗu vintidžs.

6. Savukārt Vienoti Latvijai savu logo ir paguvuši nomainīt, taču gan pirmo, gan otro acīmredzami taisījis kāds bērnu krāsojamo grāmatu autors. Pirmajā versijā bija tikai "savieno punktiņus ar līnijām, mazo draudziņ". Otrajā uzdevums jau ir sarežģītāks: "savieno punktiņus ar līnijām un izkrāso aplīšus!" Vispār pareiza doma, tikai mazliet sarūgtina, ka viņi šo bērnišķīgo tēmu nav attīstījuši tālāk. Es gribētu arī, lai Kalvītis mauktu galvā noļukušas zaķa ausis, bet Šlesers pielīmētu sarkano klauna degunu.

7. Nacionālās apvienības logo ir gana vienkāršs mēģinājums uzsvērt, cik viņi abi ir vienlīdzīgi un vienoti. Rezultāts izskatās pēc Austroungārijas mēģinājuma sašūt kopā abus karogus: ne šis, ne tas. Es ieteiktu radikālu dizaina maiņu: vai nu ar visām trim zvaigznēm, grifiem un saulēm, vai — mans favorīts — nomainīt partijas logo pret Ŗ. Es noteikti par viņiem balsotu (izsvītrojot Iesalnieku un Dombravu), ja viņu logo būtu Ŗ.

8. Reģionu apvienība nolēmusi būt lielāka Vienotība par pašu Vienotību un atķeksēt nevis vienu, bet veselus trīs ķeksīšus, turklāt karoga sarkanus. Vai varbūt tas ataino reģionus: mazas partijas nodaļiņas kā jumts reģioniem, lielā partija kā jumts mazajām nodaļiņām. Lai vai kā, mulsina zilās un baltās krāsas izvēle logotipā. Balti zili sarkanas krāsas latviešu vēlētājiem izsauc alerģiju, ar tām nevajag spēlēties.

9. Arī Jaunā konservatīvā partija ir godīga: viņu logo godīgi nosperts no Swedbank, lai gan, protams, muļķīgi būtu apgalvot, ka šī partija cīnās, lai Latvijā varu sagrābtu zviedru banku aģenti. Viņi vienkārši konstatē faktu. Varēja jau spert ar visām vāverēm un toksiskajiem ezīšiem, būtu jautrāk, bet tāpat šis ir viens no maniem favorītiem.

10. Savukārt Latvijas Krievu partija pavisam apzināti spēlējas ar balti zili sarkanajām krāsiņām, jo viņi ļoti cenšas uzsvērt savu krieviskumu. Nahuj cilvēktiesības, v pizdu vienoto Latviju, mēs esam krievi, un šeit jābūt Krievijai. Starp citu, esmu gatavs saderēt, ka uz mata šitādu logo lieto kaut kāds piena konservu ražotājs, bet neatceros, tieši kuŗš.

11. Saskaņas logo pārliecinoši ir tizlākais visā šajā parādē. Viņš vispār nav nekāds, tāds vārgs cilvēciņš ar izstieptām roķelēm un raustītu līniju apkārt. Sak, nāksim mēs pie varas, jums visiem nebūs ko ēst, izkāmēsit un atliks jums tikai noplātīt roķeles, bet laukā jūs netiksit, jo ap jums jau savelkas cilpa. Nav tā labākā vēsts, galīgi nav.

12. Un arī No sirds Latvijai nomainījusi logo, turklāt veselus trīs. Viens izskatījās pēc, būsim žēlsirdīgi, tizlas margrietiņas, otrs pēc divām strīpām ta ne karoga, ta ne sirds formā, savukārt pašreizējais, kā zināms, ražots Latvijā no ievestām izejvielām. Tas otrais bija smuks, partijai varbūt par biedējošu, taču Sudraba varētu viņu ziedot otrreizējai pārstrādei un izmantot par kādas pretinfarkta kampaņas logo. Jo gan sirds un asinsvadu slimību profilakse, gan otrreizējā pārstrāde ir atbalstāmas lietas.
Linkjau ir 5 tinkš|vēl viens tinkš

kļūda matriksā [Sep. 30th, 2014|10:19 am]

acs

[andzika]
vakar ap pieciem pēcpusdienā ejot pa valdemāra ielu, pieturā "ēveles iela" pamanīju stāvam slaveno preses fotogrāfu/video operatoru marģeru martinsonu.
turpinot iet, pēc apmēram piecām minūtēm ievēroju, ka pieturā "palīdzības iela" arī stāv marģers martinsons.

atlikušo ceļu, tuvojoties pieturām, acis drošības pēc turēju ciet
Linkjau ir 4 tinkš|vēl viens tinkš

[Sep. 30th, 2014|08:40 am]

watt
Parādās vēl apstiprinājumi, kāpēc miegs ir tik svarīgs.

Šobrīd mazo liekam gulēt 19:30, ceļas ap 7:00. (Principā ir modusies agrāk, bet tā kā mums ir pulkstenītis kas 7:00 sāk spīdēt zaļš, viņa ir iemācīta ka jāpaliek gultiņā līdz pulkstenis paliek zaļš. Par to viņa ir ļoti lepna, un mani priecīgi ved rādīt ka nu ir "zaļš", un es saku ka esmu ļoti priecīgs.)

Dažreiz noguļ ilgāk.
Tā kā dārziņā kautkādu iemeslu pēc (nav telpas?) viņi no 3 gadiem vairs neguļ diendusu, bet mazajai vēl pa dienu ļoti gribas gulēt, mēģinam kompensēt. Doma ir gulētiešanu vispār pārnest tagad uz 19:00. Sākt "vakara rituālu" 18:00 - izslēgt visas gaismas, nekādi televizori/datori. Kamēr vēl gaišs, kautko palasīt, tad nomazgā zobus, pārģērbj, var palēkāt, utt. 30 minūtes pirms gultā likšanas aizveram aizkarus (ir aptumšojošie), tad 10 minūtes pirms mērķa viņa ir gultiņā, aijā-žūžū, izmasē kājiņas, iedot padzerties, utt. Un tad - mērķa laikā "labu nakti" un durvis ciet. Dažreiz aizmieg viegli, dažreiz vēl ir ņemšanās.

Sestdien, svētdien viņa parasti diendusu paguļ (kautkādā veidā - mēs parasti kautkur braucam, un viņa aizmieg ratiņos, vai velo sēdeklī). Bet tā nav tāda nopietna gulēšana, 45-minūtes varbūt.
Tags: ,
Linkjau ir 13 tinkš|vēl viens tinkš

navigācija
[ tiek skatīti | jaunākie ieraksti ]
[ doties uz | vecāki ]