customFunctions.xls [Raksti|Vecie raksti|Ievērotie|Izziņas]
ивилмикии

[ Izziņas | cibas izziņas ]
[ Vecie raksti | archīvs ]

Saites
[Saites:| [Kakao, enyone?] [Use the Force, Luke!11] [Vēl viens es?] [Pēdējais Radio] [Bloglīnijas] [Twat or what?] [Brutality!] [Par Kino!] ]

[Nov. 17th, 2017|07:09 pm]

gnidrologs
Multikulturālisms strādā līdzīgi kā salāti. Teiksim, Šveice ir multikulturāls analogs salātiem, kuru sastāvā ir gurķi, tomāti, sīpoli, varbūt redīsi, visādi zaļumi, pat baziliks, kuru es personīgi neciešu, bet tas var nostrādāt ar attiecīgajām garšvielām un lubrikantiem mērču veidā. Pievienojam tam klāt ķilavas, aronijas un vaniļas cukuru un šis monstrs vairs nav glābjams lai vai ko tam tālāk pievienotu un kā apstrādātu. Tas ir metams podā un jāsāk visu no jauna. Tāpat ar civilizācijām.
Linkjau ir 8 tinkš|vēl viens tinkš

sverige bad [Nov. 17th, 2017|05:35 pm]

jebalaitung
balansam pasūdzēsimies nedaudz par zviedriju. ar šito ir arī daži mani kolēģi saskārušies, īpaši tie, kuriem īslaicīgi kontrakti.
Link1 tinkš|vēl viens tinkš

[Nov. 17th, 2017|04:05 pm]

missalise
Šodien es aizbraucu uz centru, domāju, ka jāieiet Rimi nopirkt mammai kaut ko garšīgu, kad pēkšņi konstatēju, ka telefons palicis darbā. Līdz autobusam stunda. Nu, ko, ķēru pirmo taksi un braucu uz darbu un pēc tam uz Teiku, jo uz centru vairs nepaspētu. Mammai tik nesanāca viņas iecienīto sieru un zivi nopirkt.:/ Bet nu tāpat labāk, ka sēžu autobusā. Taksists izrādījās bijušais opers- tāds sakarīgs, viņam kaut kad bijis insults un tagad taksis ir viens no darbiem, ko viņš vēl var darīt. Paņēmu viņa vizītkarti, jo lai gan mašīna drusku sagrabējusi, cilvēks foršs. Veiksmīgi nokļūt savos galamērķos, mīļie cibiņi.:)
Link1 tinkš|vēl viens tinkš

[Nov. 17th, 2017|04:18 pm]

komentators
https://www.youtube.com/watch?v=DD65K4VR6Lw

Šitas gabals plēš uz pusēm
Link1 tinkš|vēl viens tinkš

[Nov. 17th, 2017|03:55 pm]

santech
[tiek atskaņots |AND ONE - Zerstörer]

rzr kraken pro v2 - spiež uz galvas augšu, slāpēta skaņa
hyperx cloud revolver - nespiež, skaņa ļoti ok. bet papurinot galvu, leikas, ka nokritīs. nu jā, nokritīs. jo smaguma centrs kaut kāds augšā.

Linkvēl viens tinkš

tēta stāsta sekas [Nov. 17th, 2017|02:47 pm]

jebalaitung
kā jau bija gaidāms, auditorijas dikti mīlētais justīnes stāsts par tēti, kurš pārbraucis mājās no īrijas, komentāros pie publikācijām tiek apspriests šķērsgriezumā "vot napaciņš latvietītis cieš, bet ļaunie politikāņi nepalīdz viņam, tā vietā latvijā plāno ievest lēto nēģeru darbaspēku".

arvien vairāk sāku nesaprast, kāda jēga veidot šādu stāstu un tieši šādā mērcē to pasniegt. kārtējais latviski latviskais gaudulīgums.
Linkvēl viens tinkš

es aicinātu šadurski iet dirst - un noslaucīt pakaļu ar to preambulu [Nov. 17th, 2017|02:39 pm]

jebalaitung
Šadurskis aicināja visus lasīt mūsu valsts Satversmi, īpaši preambulu. "Visi mēģinājumi izveidot šeit kādu analogu Doņeckas Tautas Republikai, domāju, ir pilnīgi lieki," uzsvēra politiķis.
"Piedāvājums [par krievu skolu autonomiju] ir absolūti antikonstitucionāls - tur nav, ko izskatīt. Tas ir kaut kas līdzīgs, manuprāt, kā mums kādreiz bija aģitācija par referendumu par otru valsts valodu," vērtēja Šadurskis.
Šadurskis attiecās komentēt, vai par šādu protestētāju piedāvājumu viņš varētu vērsties drošības iestādēs. "Droši vien, ka manas sarunas ar drošības iestādēm lai paliek sarunu biedru starpā. Negribētu to padziļināti komentēt. Bet jebkurā gadījumā, protams, ka mēs ar visiem, kas ir procesā tā vai citādi iesaistīti, diskutējam un analizējam situāciju," teica ministrs.
Linkvēl viens tinkš

vēl par lāpām [Nov. 17th, 2017|01:53 pm]

jebalaitung
ja kāds jūtas dikten drosmīgs savā nacionālismā un patriotismā, tad es ieteiktu pamēģināt sarīkot lāpu gājienu 18. novembrī stokholmā, iesaistot vietējo letiņu kopienu.

tas tik būtu numurs!
Linkjau ir 5 tinkš|vēl viens tinkš

maksimāli antiintelektuāla bulšita paraugs [Nov. 17th, 2017|01:00 pm]

jebalaitung
Tikai Latvijas valstī mēs saprotamies no pusvārda un mums nav jāskaidro, kādēļ mums garšo tik melna maize un patīk tik balta saule. Kur mūsu vārdus un uzvārdus saprot uzreiz un tie nav jāsauc pa burtiem. Kur mēs nekad nejutīsimies sveši, neiederīgi un atšķirīgi.
(Sanita Upleja)
Linkjau ir 5 tinkš|vēl viens tinkš

Liepāja un Liepājas aprinķis // 10km HIKE // Lai vējš neaizpūš [Nov. 17th, 2017|01:34 pm]

pajautaa

[love_hacker]
Labdiena Liepājas zinātāj cibiņi!


Jautājums, kur labāk no šosejas - Liepāja/Nīca, doties iekšā uz Jūras pusi, tā lai nav purvs / brikšņi / mājas ?
Mērķis šoreiz ir nepārslogojot sevi - noiet aptuveni 10km līdz Liepājas autoostai!

Ko Jūs varētu ieteikt?Paldies jau iepriekš :)
Linkjau ir 4 tinkš|vēl viens tinkš

bļem bļem 100 [Nov. 17th, 2017|12:24 pm]

jebalaitung
var kāds izskaidrot man, kā tieši šis murgainais un neko neizsakošais savārstījums (skat. tekstu zemāk) ir saistīts ar latvijas republikas proklamēšanas dienu un neatkarības simtgadi? kā var pieaudzis humanoīds radīt šādu huiņu? un kā var pieauguši humanoīdi vienkārši noskatīties un neko neteikt par šādu ākstīšanos?

biju domājis, ka kūku sūtīšana kaimiņiem ir debilākā iespējamā izdarība simtgades pasākumu ietvaros. tomēr nē, izskatās, ka jo tuvāk simtgades datumam, jo lielāka debilizācijas pakāpe.

Katra Latvijas cilvēka dzimšanas diena ir arī Latvijas dzimšanas diena! Ivars savu dzimšanas dienu nesvin. Tam nav īpašu iemeslu, bēdu vai sakritību. Vienkārši nav svinētājs. Retu reizi gan kādu apaļu ciparu atzīmē, bet pārsvarā tā ir parasta diena. Tikai kolēģi arhitektu birojā saorganizē kādu gardumu. Visbiežāk dzimšanas dienu Ivars pavada dabā, jo viņš aizrāvies ar putnu vērošanu. Arī šajā fotogrāfijā Ivars ieklausās putnu skaņās. Tie straumēm dodas prom uz dienvidiem. Viņš putnus vēro, gredzeno, fotogrāfē, dalās ar attēliem un informāciju ar citiem. Putnu vērošana ir viņa mīļākā nodarbe dzimšanas dienā, jo tā iekrīt rudenī. Tam gan vajadzīgs laiks, to Ivars ļoti novērtē: “Lielākā brīvība brīvā valstī ir laiks. Man ir laiks savām domām un citām lietām. Nav jānodarbojas ar pašsaprotamu lietu slēpšanu, centieniem palikt pelēcībā. To gan var darīt, bet aiz brīvas gribas. Jā, laiku var reducēt uz gribu.”
Linkvēl viens tinkš

[Nov. 17th, 2017|01:17 pm]

santech
https://www.facebook.com/RDzintars/videos/2058431961104067/?hc_ref=ARQ-Wb17pl2tZJgNOM43qMVO5AOyKURliwh2deqIHASUGsVH4qSA6rCciVbAHJU9bOA
tāpēc, ka, velns parāvis, prezidents nav nekāds totalitārais vadonis, kā Dzintara pielūgtais Ulmanis. Tāpēc, ka uguns ir bīstama stihija. Un vispār - pirmīt vēl lasīju arī, ka gājiens ir no O. Kalpaka pieminekļa un bez lāpām sācies kā tradīcija. Ko tad viņi nepirž no Jelgavas, kur Čakstes piemineklis? Un visiem pārējiem? Sasodītie naciķi, maisa tik gaisu, kad tāpat jau situācija apkārt nav diez ko stabila.
Linkvēl viens tinkš

[Nov. 17th, 2017|12:51 pm]

missalise
Izrādījās, ka es šogad neesmu paņēmusi visu atvaļinājumu. Tā iet, kad aizraujas ar darbu un mīļais visu laiku pa ārzemēm dzīvojas. Būs man pa vienai nedēļai novembra beigās un pēc Ziemassvētkiem.
Linkjau ir 2 tinkš|vēl viens tinkš

[Nov. 17th, 2017|10:51 am]

jebalaitung
ir arī tādi viedokļi mūsu varenajā tautā. neņemos spriest, cik lielā mērā tāds skatījums ir izplatīts. tomēr pat vienas valdības partijas ģenseks ir diezgan atklāts diktatoriskās tautvaldības mīlētājs.

es domāju, ka šis ir īstais laiks atdzīvināt latvijas universitātes paspārnē mītošo cilvēktiesību institūtu. 
Linkjau ir 2 tinkš|vēl viens tinkš

Iain M. Banks citaati [Nov. 17th, 2017|10:28 am]

watt
"[...] it is willed into actuality."

"[...] three thousand years of ruthless oppression, cultural imperialism, economic exploitation, systematic torture, sexual tyranny and the cult of greed ingrained almost to the point of genetic inheritability."

"We incinerated the plundered bodies in solar furnaces, our offering to the insatiable sky gods of Race and Purity."
Link1 tinkš|vēl viens tinkš

Likumdošanas vērotāja piezīmes. [Nov. 17th, 2017|09:21 am]

unpy
Ar interesi izlasīju dokumentu likumprojekta „Prostitūcijas ierobežošanas likums” sākotnējās ietekmes novērtējuma ziņojumu (anotāciju)

Lūk, esence:
"Sākot ar 2018.gada 1.janvāri tiks ieviests jauns pakalpojums “Sociālās rehabilitācijas pakalpojums prostitūcijā iesaistītām personām”.
Pakalpojuma “Sociālās rehabilitācijas pakalpojums prostitūcijā iesaistītām personām” ieviešanas gadā pakalpojuma 2. posmā “Sociālās rehabilitācijas pakalpojuma kurss” plānotas 5 personas, 3.posmā “Atbalsts pēc sociālās rehabilitācijas pakalpojuma kursa pabeigšanas - reintegrācija sabiedrībā” – 1 persona. Otrajā un turpmākajos gados, ik gadu, plānots, ka pakalpojuma 2.posmu “Sociālās rehabilitācijas pakalpojuma kurss” saņems 10 personas, 3.posmu “Atbalsts pēc sociālās rehabilitācijas pakalpojuma kursa pabeigšanas - reintegrācija sabiedrībā” – 8 personas.
Plānots, ka 3 gadus pēc pakalpojuma ieviešanas, pakalpojumu būs saņēmušas 25 personas (aptuveni 15% no 2016. gadā administratīvi sodītām personām, kas pārkāpušas prostitūcijas ierobežošanas noteikumus).
2018. gads
Kopējais nepieciešamais finansējums pakalpojuma ieviešanai gadā 206 808.00 euro:
2019. gads un 2020.gads-
Kopējais nepieciešamais finansējums pakalpojumam gadā 258 364.00 euro"

Tātad, kopā hipotētisko 25 prostitūcijā iesaistīto personu pavisam hipotētiskai sociālai rehabilitācijai 723536EUR, jeb 28941,44EUR uz katru personu. Nav slikti.
Par pašu rehabilitāciju: )
Linkjau ir 4 tinkš|vēl viens tinkš

[Nov. 17th, 2017|09:10 am]

f
nē, bet nopietni, nu-nafigam ārā tik tumšs?
Linkjau ir 5 tinkš|vēl viens tinkš

Latviešu valodas vērotāja piezīmes. [Nov. 17th, 2017|02:23 am]

unpy
Ir tāds jauks un pat diezgan bieži lietots darbības vārds "sokas". Vari šo izlocīt kā nākas? Kā vārdu "darās", piemēram. Tagadne - darās; pagātne - darījās; nākotne - darīsies; nenoteiksme - darīties.

Poll #21104 Nedarbvārdi
Open to: All, results viewable to: All

Kā tad sokas ar locīšanu?

View Answers

Pfe, mierīgi, latviešu valoda man ir dzimtā tomēr
8 (28.6%)

Gan jau locīšu, locīšu un dalocīšu, kad būs brīvāks brīdis
2 (7.1%)

Neesmu cieši pārliecināts par rezultātu
9 (32.1%)

soo...see...suu...sūdu!
2 (7.1%)

cits variants, piemēram, došos uz “Maxima Latvija” organizēto degustāciju pasākumu pie “Maxima XXX” veikala Rīgā, K.Ulmaņa gatvē 88a
7 (25.0%)

Linkjau ir 25 tinkš|vēl viens tinkš

[Nov. 16th, 2017|10:13 pm]

vistu_zaglis
[iekš prāta |Saguris, also gribas iedzert]
[tiek atskaņots |-]

Lūk vēl kāda svarīga lieta. Par vārdiem, ja? Nu, cilvēku vārdiem. Tas taču ir pilnīgi kaut kāds absurds koncepts, ja tā padomā. Nu kā, vārds, tam būtu jābūt tādam tipa UID tomēr, pajautā, mol, kā tevi sauc?, noskaidro, tagad zini, ka tu pazīsti šo cilvēku vārdā un vari pēc tā identificēt. A te kas sanāk? Visi liek jaunajiem jūzeriem tādus pašus jūzerneimus kā simtiem un tūkstošiem citu! Kā tevi sauc? Ilze? Paga, es jau zinu vienu, da kādu vienu, sešas, nu kā es kādam pateikšu, ka Ilzi satiku, ko tas viņiem izteiks?

Nē nu ok, daži mēģina izšļūkt uz vārda un uzvārda combo, bet nu būsim reālisti, labdien, mani sauc Jānis Bērziņš. Un nē, retāku vārdu un uzvārdu kombinācija nepalīdz itin nemaz, man skolā savulaik divi Nili, bļaķ, Henriksoni mācījās.

Šito jāsāk risināt, es uzskatu. Nu piedzima kinders, stiepj tagad viņu uz to kinderu reģistratūru, kā jau tur tas mūsdienās notiek, nezinu, kaut kā noteikti viņus uzskaita taču. Nu vot, kā sauksim tagad šito?, jautā, nu un lepnie vecāki tādi domā, ka paši gudrākie un saka – Ildze. A tur pie lodziņa ver vaļā jauna jūzerneima reģistrācijas formu, ieraksta šito te, un hobana!, tur uzreiz sarkans iekrāsojas, atvainojiet, bet šāds lietotāja vārds ir aizņemts. Piedāvājam izvēlēties Ildziite772. Nu vai IlzeIlzeIlze tikko atbrīvojās. Nomira, gads pagājis, nu lai droši, ka neaugšāmcelsies, tad nu ņemiet, arī var lietot.

Citādi nekārtība, nekārtība visapkārt.

Linkjau ir 7 tinkš|vēl viens tinkš

atkal problēma ar pastu [Nov. 16th, 2017|09:21 pm]

pajautaa

[pelnufeja]
Sveiki!

Vai jūs zināt, kas varētu būt par iemeslu tam, ka paciņa pienākusi nevis uz manu pasta nodaļu, bet pasta nodaļu, kas atrodas lidostā? Un vai man ir vērts viņiem zvanīt un mēģināt sarunāt, ka to paku attransportē uz manu pastu vai atved uz mājām?

Jo nu, var jau būt, ka es esmu neadekvāta, bet es mēdzu iegādāties dažādas lietas internetā tieši tāpēc, lai varētu ietaupīt laiku un enerģiju, un man šis galīgi neliekas ok.
Linkjau ir 15 tinkš|vēl viens tinkš

navigācija
[ tiek skatīti | jaunākie ieraksti ]
[ doties uz | vecāki ]