customFunctions.xls [Raksti|Vecie raksti|Ievērotie|Izziņas]
ивилмикии

[ Izziņas | cibas izziņas ]
[ Vecie raksti | archīvs ]

Saites
[Saites:| [Kakao, enyone?] [Use the Force, Luke!11] [Vēl viens es?] [Pēdējais Radio] [Bloglīnijas] [Twat or what?] [Brutality!] [Par Kino!] ]

ejiet dirst [Jan. 23rd, 2017|12:24 am]

intenormal
maukas!!!
Linkvēl viens tinkš

[Jan. 22nd, 2017|11:45 pm]

ripp
tam klāt, kaut kad jāatrod aukle ag. tāda, kas pamazām varētu sākt pieslēgties kaut kad vēlā pavasarī/vasarā un darīt to aizvien vairāk rudenī/ziemā pēc gada.

un ļoti gribu pamēģināt orientēšanos. tikai nezinu no kura gala lai ķeras klāt un negribas vienai, bet A. tas galīgi neinteresē.
Linkjau ir 3 tinkš|vēl viens tinkš

[Jan. 22nd, 2017|08:43 pm]

martcore
kā zināms februārī pilnībā iznāks elektriskās izklaides walking dead (sitkoms/ģimenes šausmu filma) ilgi gaidītā trešā sezona

šajā sakarā iz archīviem palēnām nopublicēšu savus piedzīvojumus pirmajās divās, man patiesībā geims patīk labāk par komiksu/serjālu
[sakarā ar to, ka ierakstīts pasen, un widescreens ar open broadcast service kā vienmēr nezkāpēc ne pārāk labi saprotas, bet ar handbrake pēc tam negribējās čikāties, piedzīvojumus nākas skatīties brīvdabas kinoteātra formātā, ja nu kādu tas vispār interesē]

Link1 tinkš|vēl viens tinkš

[Jan. 22nd, 2017|09:46 pm]

penny_lane
ierakstīšu arī te. jocīgi, kā mainās perspektīva, mainoties... well... perspektīvai. nebijis manis vjetnamā, skatoties apocalypse now, nekad neaizdomātos par to, vai tādas ciltis un "mežonīgums" maz raksturīgs vjetnamai vai pa taisno izķerts no heart of darkness, neaizdomātos par mazajiem fona vjetnamiešiem (nez, viņi visi patiesībā filipīnieši?), kuriem piemīt tāds kviecošs primitīvisms, kuriem visā filmā, šķiet, nav neviena teksta, kuriem filmā vispār nav īpašas nozīmes, un arī par to, ka tas, kas 1902. gadā būtu piedodams domāšanā, ir daudz apšaubāmāks 1979. gadā, un pavisam traks 17. gadā, tomēr cilvēki droši vien to tā nebūt neizjūt.

vjetnamiešiem riebjas tā filma. kas, protams, ļoti saprotami. taču sākumā varētu padomāt pavirši- a bet kāpēc, viņa taču parāda baltā cilvēka cūcību un nepārākumu, bet -bulšit - viņa kā reiz parāda to, ka baltais cilvēks tic, ka viņa cūcīgums un viņa ciešanas ir īpašākas, smalkākas un sarežģītākas.

tā ir mana ceļošanas īpatnība, mani absolūti neinteresē redzēt, mani interesē saprast. tā tas vienmēr bijis, tāpēc es emirātos vēlajos padsmit nešaubīgi esmu gājusi līdzi visādiem tolaik aizdomīgiem tipiņiem vārdā muhamedi, tāpēc es parīzē sēdēju ar bezpajumtniekiem pie sanmartēna kanāla un kurināju ugunskurus, tāpēc es nekad neesmu izvēlējusies nesarunāties, bet esmu izvēlējusies neiet iekšā tadžmahalā, neaizbraukt līdz piramīdām, jo tā bija jauka diena lasīšanai, un tamlīdzīgi.

šis kino tūrisms ir īpaši interesants, it sevišķi, ja filma skatās no ierastā lenķīša, bet tu skaties graustu miljonāru mumbajā un diezgan konkrēti sāc tvert, kas nav lāgā.

atgriežoties pie apokalipses. tas ir maigi neērts un maigi iedomīgs lenķis, par kuru atkal var domāt vairākos slāņos. jo arī man piemīt sajūta, ka "es zinu labāk".

kuš, es sev saku. tu neredzi plašāku bildi kā citi. tu redzi citādāku bildi. kuš.
Tags:
Linkjau ir 6 tinkš|vēl viens tinkš

[Jan. 22nd, 2017|04:11 pm]

santech
vakar nejauši piekodāmies. toties pirmoreiz mūžā biju .. nemiers, ja? kur vakar spēlēja ēnu kaleidoskops. pēc tam uz labieti. seeen nebija būts.
pohas sāk beigties. jāizdomā līdz veikalam - alus vs kefīrs.
Linkvēl viens tinkš

[Jan. 22nd, 2017|03:56 pm]

kjiimikjis
Diezgan kaitinoši ir, meklējot savienojuma sintēzes ceļus, atrast publikāciju iz sērijas "mēs pabarojām kaut kādas baktērijas ar asfaltu un diazometānu (hiperbola neliela, un tikai asfalta aspektā, starp citu), un viena no n-padsmit lietām, ko šīs izdirsa nosprāgstot, ir tas, ko tev vajag".
Tags:
Linkjau ir 3 tinkš|vēl viens tinkš

[Jan. 22nd, 2017|06:36 pm]

penny_lane
ak vai, es tikko sapratu, ka nav "he's looking at you, kid", bet ir "here's looking at you, kid". pārlasīšanās dzīves garumā.
Linkjau ir 3 tinkš|vēl viens tinkš

KINO: Apocalypse Now [Jan. 22nd, 2017|03:57 pm]

black_data
Ir mazliet īpatnēji Vjetnamā skatīties Apocalypse Now, lai arī filmai ir ļoti pastiprināts sakars ar pašu Vjetnamu. Īpašs līdzpārdzīvojums ir epizodē, kad "ļoti nogurušajam" Šīna varonim mēģina iebarot rīsus. Šī īpašā baltā cilvēka sajūta par rīsiem atnāk pie tevis pēc zināma laika, atrodoties šeit.

Taču stāsts par filmas tapšanu, šķiet, ir interesantāks par pašu filmu. Šķiet, slikto zēnu aura ap šo filmu ir galvenais tās veiksmes stāsts.
Tags:
Linkjau ir 2 tinkš|vēl viens tinkš

[Jan. 22nd, 2017|03:53 pm]

penny_lane
-ko tu dari?
-dusmojos.
-par ko?
-es biju tviterī, palasīju šausmīgi asprātīgos komentārus par sieviešu gājienu.
-neej tviterī.
-bet es gribu strīdēties!
-tu zini, ka nav jēgas. nevienu tur tāpat neinteresē pretējās puses argumenti, interesē tikai asprātīgākie veidi, kā norādīt, ka kādam citam nav taisnība.
-un tas vēl ir tikai labais tviteris!
-kas ir labais tviteris?
-burbuļtviteris. nosacīti saprātīgie cilvēki.
-vienkārši neej tviterī.
-labi, es iešu dzīvot tālāk burbulī un skatīšos feministu televīziju.
-nu, lūk!


taču runājot par svarīgo, ja es turpināšu būt slima un mierinājumam iekšu klepošanas ārā starplaikos ēst saldumus, es drīz būšu īsta feministe, jo īsta feministe ir resna feministe, to mēs visi zinām, un, ja mēs to nezinām, tad edijs majors tviterī to ir gatavs mums pavēstīt. toč laikam nevajag iet tviterī. man jau tagad der bikses, kas neder d. viņš visu laiku atkārto "gurni", bet es zinu, ka tie nav gurni, tās noteikti ir manas pasaules beigas.
Linkvēl viens tinkš

[Jan. 22nd, 2017|02:03 pm]

penny_lane
vakar piepūtu 140 balonus, šodien sāp vaigu muskuļi. es nemaz nezināju, ka tādi ir.
Linkjau ir 4 tinkš|vēl viens tinkš

[Jan. 22nd, 2017|06:48 am]

martcore
man liekas, tur stāv džeks ar plakātu "man ir pretenzijas pret feministēm"?
respekts un uvažuha ))
Linkjau ir 14 tinkš|vēl viens tinkš

[Jan. 21st, 2017|11:35 pm]

ripp
Ļoti patika The OA. Krietni labāk par Stranger Things.
Linkvēl viens tinkš

Par vergu dvēselēm runājot. [Jan. 21st, 2017|10:50 pm]

pinjons
Pa lielam man visādi gājieni (neatkarīgi no to pārstāvētajām idejām) ir kļuvuši vienaldzīgi. Bet es ļoti ceru, ka nekad nekļūšu par tādu verga dvēseli, kā [info]unpy, kurš jau gadiem ilgi jūt personīgu aizvainojumu pret jebkuru cilvēku, kurš atļaujas atteikties молчать в тряпку.
Linkjau ir 9 tinkš|vēl viens tinkš

[Jan. 21st, 2017|09:05 pm]

gnidrologs
Skatos bildes no šodienas frīkšova un bez maz vai žēl to cilvēku paliek. Geiropas un Āmurikas zilie, feministes u.c. odiozie kustoņi vismaz kaut kādu izdomu ieliek savos plakātos un prikīdos, pie mums pat liberastu īdēšanas kampaņu neprot ar pompu atzīmēt. Lameri.:(
Nu paskatieties:
http://www.tvnet.lv/zinas/galleries/latvija/28539-sieviesu_solidaritates_gajiens_sister_march/?gallery_image=20
Tu uzzīmē uz papīra gabala milzīgus tizlus pupus, ej ar to apkārt un prasi nelūrēt. Nav jau tā, ka kādam to baigi gribētos, bet nu tā sevišķā loģika.
http://www.tvnet.lv/zinas/galleries/latvija/28539-sieviesu_solidaritates_gajiens_sister_march/?gallery_image=3
Vau, nou šjit? Pati izdomāji, vai speciāli ar juristu pakonsultējies, pirms atklāt šo revolucionāro atziņu.
http://www.tvnet.lv/zinas/galleries/latvija/28539-sieviesu_solidaritates_gajiens_sister_march/?gallery_image=1
Wtf is this shit? Nē nopietni. Tur laikam domāta kāda dziļa doma. Pēc manām pieticīgajām aplēsēm apmēram tipa ''nācija un diskriminācija ir kaut kādā veidā saistāmas lietas, tāpēc vajag tov isu salauzt''. Vai varbūt kādam prosta sagribējās randomā uzgleznot atvērto lūzumu.
http://www.tvnet.lv/zinas/galleries/latvija/28539-sieviesu_solidaritates_gajiens_sister_march/?gallery_image=2
Šeit laikam nav līdz galam redzams, bet runa laikam iet par klasisko ''rokas nost'' kaut kādā sakarībā ar Trampu, ES un Baltijas valstīm. Es pieļauju, ka Tramps šādu lūgumu droši vien izpildītu ar tādu pašu entuziasmu kā lokālais šerifs ķertu Nenotveramo Džo, bet gan jau beigās apžēlosies un izbeilos nožēlojamo Elojistānu no briesmām, ja tādas no kaut kurienes uzrastos. Sieviete, kas laikam vēlas cilvēktiesību aizstāvību savukārt to laikam grasās darīt, pārgraužot kādam kaklu. Varu derēt, ka īstā Milda uz to pasākumu skatījās tik pat neimpresētu fizionomiju kā plakātā attēlotā.
http://www.tvnet.lv/zinas/galleries/latvija/28539-sieviesu_solidaritates_gajiens_sister_march/?gallery_image=6
Šitādus vajadzētu dalīt Black Lives Matters pasākumos, pirms uzsākt demolēt lokālo pilsētu un dedzināt nejaušas automašīnas. Krāsa arī atbilstoša.
http://www.tvnet.lv/zinas/galleries/latvija/28539-sieviesu_solidaritates_gajiens_sister_march/?gallery_image=11
A cik procentu vīriešu cietuši no vardarbības? Kāda starpība, vai ne? (diezgan drošticami, ka krietni lielāks)
http://www.tvnet.lv/zinas/galleries/latvija/28539-sieviesu_solidaritates_gajiens_sister_march/?gallery_image=12
Šitas labi iet kopā ar iepriekšējo, jo nez kāpēc visus vardarbīgos un ar potenciāliem fiziskiem pāri darījumiem saistītos darbus dara vīrieši. Tāpat ar darbiem, kuros augsts smagu traumu risks. Tā kā lūdzu, nāciet uz stroikām, cehiem, kanalizācijas servisiem, industriālo alpīnismu un izlīdziniet negodīgo darba sadali.
http://www.tvnet.lv/zinas/galleries/latvija/28539-sieviesu_solidaritates_gajiens_sister_march/?gallery_image=18
Nu un? Tu neesi dvēsele, bet arī gaļas klucis un gaļas klučiem ir dzimums.
http://www.tvnet.lv/zinas/galleries/latvija/28539-sieviesu_solidaritates_gajiens_sister_march/?gallery_image=25
Vidējais plakāts nebūtu slikti vienā bildē ar kādu abortētu ''šūnu pikuci''
http://www.tvnet.lv/zinas/galleries/latvija/28539-sieviesu_solidaritates_gajiens_sister_march/?gallery_image=28
Cilvēks grib, lai viņa partnerattiecības kāds regulētu. Man pat ir padomā dažas idejas par tām regulām.
http://www.tvnet.lv/zinas/galleries/latvija/28539-sieviesu_solidaritates_gajiens_sister_march/?gallery_image=31
Haha. Nav komentu.
http://www.tvnet.lv/zinas/galleries/latvija/28539-sieviesu_solidaritates_gajiens_sister_march/?gallery_image=33
Lol, resnisti arī mums uzradušies. Welp, bez labas diētas ir diezgan grūti riotēt un skūteri resnuļiem Latvijā pagaidām nav ieviesušies. Un vispār par ko viņi trakos? Makdonalda aukstajām cenām?
http://www.tvnet.lv/zinas/galleries/latvija/28539-sieviesu_solidaritates_gajiens_sister_march/?gallery_image=43
Lol par kreiso plakātu. Statistika parasti liecina par pretējo, bet liberastam melošana nav netikums.

Bet nu vjalo. Nu ņeumejeķe vi. Būtu vismaz kādu zīmēt Un arī rakstīt) pratēju pieaicinājuši, jo tās bildītes izsauc līdzjūtību tikai tādā veidā, ka jūties mazliet neērti to cilvēku vietā, jo iet jau viņi uz to pasākumu pašu prāt ar labiem nodomiem, bet ir kā ir. Es jau negaidīju drag queenus un publisku seksu. Tāds progress mums vēl nav iestājies, bet LĪDZTIESĪBA IR SALDA... Nu bāc. (pēc tā puikas sejas izteiksmes likās, viņš gan domā par ko citu, mazāk abstraktu, bet lielu un vēnainu).
Linkjau ir 31 tinkš|vēl viens tinkš

[Jan. 21st, 2017|10:13 pm]

pinjons
Akuņinam interesants komentārs par Trampa inaugurācijas runu.
Linkvēl viens tinkš

[Jan. 21st, 2017|05:46 pm]

dienasgramata
LTV piesaka jaunu raidījumu ciklu "Berberiem pa pēdām". Nez, sitīs vai pērs?
Link1 tinkš|vēl viens tinkš

[Jan. 21st, 2017|05:17 pm]

perkons
Vecais Pērkons (nokrekšķās), pēc nostāstiem, ne atmiņas, esot sākumā rāpojis atmuguriski, jo kāpēc gan nē.
Tad lūk Šlumpengufs nerāpo ne uz priekšu, ne atpakaļ. Viņš vienkārši, guļot uz vedera, griežās uz riņķi.
Tags:
Linkjau ir 6 tinkš|vēl viens tinkš

[Jan. 21st, 2017|03:31 pm]

santech
vēl mazliet, un mana frendliste nebūs apdeitojusies veselu diennakti
Linkvēl viens tinkš

[Jan. 21st, 2017|02:16 pm]

santech
[tiek atskaņots |aphex twin]

tātad - gnusmas ražo ne tikai telefonus, ja
https://www.techworm.net/2017/01/e-cig-explodes-idaho-mans-face-loses-7-teeth-suffers-second-degree-burns.html

Linkvēl viens tinkš

another case of flawed masterpiece [Jan. 21st, 2017|01:55 pm]

ingmars
Spēlēju E.Ψ.Ǝ: Divine Cybermancy. Neskatoties uz būtiskajiem trūkumiem, ļoti neparasta pieredze.
Linkvēl viens tinkš

navigācija
[ tiek skatīti | jaunākie ieraksti ]
[ doties uz | vecāki ]