customFunctions.xls [Raksti|Vecie raksti|Ievērotie|Izziņas]
ивилмикии

[ Izziņas | cibas izziņas ]
[ Vecie raksti | archīvs ]

Saites
[Saites:| [Kakao, enyone?] [Use the Force, Luke!11] [Vēl viens es?] [Pēdējais Radio] [Bloglīnijas] [Twat or what?] [Brutality!] [Par Kino!] ]

Jānis Vādons un edward herrmann [Dec. 20th, 2014|12:35 am]

dubultnieki

[laielais]
Linkvēl viens tinkš

[Dec. 19th, 2014|10:32 pm]

santech
priecīgus svētkus )
Linkvēl viens tinkš

Game of Thrones Dragonclaw Goblet [Dec. 19th, 2014|10:29 pm]

black_data
Kādu vīnu?http://www.geeksaresexy.net/2014/12/12/game-of-thrones-dragonclaw-goblet-replica/
Linkvēl viens tinkš

[Dec. 19th, 2014|09:56 pm]

mafia
Aizdomājos nupat, ka jānopērk Baileys, lai svētku laikā rītus var sākt ar nedaudz garšīgāku kafiju...un priecīgāku prātu! :D
Linkjau ir 5 tinkš|vēl viens tinkš

Re-cap(s) [Dec. 19th, 2014|07:04 pm]

8
1/3 no gada gymaa aizvadiita, kas to buutu domaajis, ka 4 meneshi sitaadaa tempaa paskries... Viss normaali, aizvakar nozhaavos pa trepeem, bakstijos telefonaa un lai nokaptu no otraa staava gymaa jakapj pa tadam diezgan staavaam kaapneem, kuram ir tadas rievotas apmalites, man zoles ari rievotas un jauzmanas, lai neaizkjertos, bet labi, ka nenolidoju, tikai nosluuchu uz visam chetraam, bisku plecu saraava un celji saap, bet nekas, dziiva un paldies dievam vienaa gabalaa!
Viss Ziemassvetku projekts iet pec plaana, visiem kartinas aizsuutiitas, bernam skola beigusies, rit sakshu cept pirmo kaudzi ar piparkukam, kopaa man laikam sanak ir 2 kg miiklas, sakshu ar sirsninjaam prieksh daavanaam Ziemassvetku pusdienu viesiem - gimenes locekljiem, es tikai ceru, kad taisishu glazuru, ka lai nedrup nost, laikam ar olu smeret tad nevar, jo es gribeju visiem vardus rakstit uz piparkukam, nu tadas kaa personigas piparkukas, vel ir plaanaa trifeles sataisiit, bet to kad sikais gulj, jo vinjam shoko alergija, te bija easy peasy recepte: http://www.jamieoliver.com/recipes/chocolate-recipes/chocolate-surprise-truffles/
te bija ari pats vizualais process: https://www.youtube.com/watch?v=IeqQuZRYn58
Svetdien pieteicos speelet, jo maz cilveeku buus, sovakar vel treninjs, bet es nezinu, vai paliksu uz dzeku ledu, baigais nogurums, tomer daudz japadara pa tuvaako nedelju, nu skatisies, ka ies...
Linkvēl viens tinkš

Dakters brīvu dienu dos. [Dec. 19th, 2014|07:41 pm]

nomirusi
Noskatījos šo te Teda runu (baismojoši iedvesmojošā izteiksmē, brīdinu). Kāda dāma (ārste) iekš ASV izdomājusi, ka ārsti varētu būt atklāti par to, kas viņi ir, ko dara un kā pelna, piemēram, kādas farmācijas kompānijas viņiem maksā. Citādi cilvēkiem ir grūti ārstam uzticēties.

[Nogurusi nopūta.] Viss ir baigi kruta un to obligāti vajag, tas pilnīgi noteikti ir arī tas, kas man pietrūkst. (Ja pasaki ko labu, tad vienmēr to visu vari sabojāt iespraužot vārdiņu "bet".) Bet. Man jau sen ar to ir par maz. Protams, ir sasodīti nozīmīgi uzzināt, ka tās zāles, kuras ārsts izraksta ir dēļ tā, ka tās ir vislabākās, nevis dēļ tā, ka ārsts pārstāv kādu konkrētu zāļu ražotāju, kurš arī maksā šim ārstam. (Vispār kādu laiku atpakaļ iekš Lv mēģināja ar šo cīnīties, varbūt kāds zin likumisko pusi apstāstīt?) Taču. Man ir arī svarīgi zināt, ka zāles, kuras ārsts izraksta, ir man arī vislabākās, nevis dēļ tā, ka ārsts ir saņēmis daudzus bukletiņus, pildspalvas, sabijis konferencēs un vārdsakot viņam ir piereklamēta pilna galva. Reklāmas darbojas. Punkts. Reklāmas darbojas arī uz ārstiem. Zāles tiek reklamētas.

Nevaru aprakstīt savu izjūtu gammu, kad pērkot zāles aptiekā, farmaceite man ieteica kādas zāles, kuras esot baigi labās, bijusi uz viņu konferenci un ko tur. Sazvērnieciski un nepamatoti varu piebilst, ka zāles, kuras galu galā nopirku bija, nepārspīlējot, 5x lētākas. Un darbojās tieši tam mērķim, kam paredzētas. Lūk, es neuzticos ārstiem, tāpēc no tiem izvairos, bet visticamāk kaitēju tikai pati sev.

Un es pat nesākšu iebraukt tēmā par interešu konfliktu, kas rodas dēļ tā, ka farmācija ir bizness. (kamōn! man tač nav jāatgādina, ka biznesa mērķis ir pelnīt? un, ka cilvēki reizēm naudas dēļ ir gatavi pievērt savas sirdsapziņas acis?) Un to, ka arvien vairāk pētījumu norāda uz fiziskās un psiholoģiskās veselības/labsajūtas saistību. Un to, ka cilvēki ir sareklamēti pilnām galvām bezatbildīgi bojāt savu veselību pēc tam lāpot to ar tabletīti.

Un to, ka viena galējība rada citas galējības. Bet vidusceļu grūti atrast, jo dabūtajai informācijai nevar uzticēties.
Linkvēl viens tinkš

[Dec. 19th, 2014|08:30 pm]

black_data
Tā, nu man arī asins analīzes ir kārtībā. Vienvārdsakot, saliekot visu kopā - asins ainu, redzi, spiedienu, sirdi, esmu vesels kā zirgs... pat kā kumeļš, un dzīvošu vēl vismaz 100 gadus. Pilnīgi žēl būtu tādu materiālu nolaist podā. Nezinu, moš kļūt par olimpieti?
Tags:
Linkjau ir 4 tinkš|vēl viens tinkš

[Dec. 19th, 2014|07:30 pm]

shelly
[tiek atskaņots |Little Mix - Word Up]

Šodien esmu bizojusi tā, it kā man sviltu zem astes. No rīta braucu uz centru, pa ceļam nopirku Lauvam divas pidžamas un ilgi skatījos uz milzīgu plīša pandu (bērnībā manai māsai ļ. patika sēdēt klēpī milzīgam lācim... Un Lauvam patīk pandas... Bet šo es pirktu tikai ar paša Lauvas akceptu, jo pirkt MILZĪGU pandu par 50 eiro uz dullo būtu pilnīgs neprāts), aizbraucu uz centra bibliotēku, nodevu grāmatas, aizgāju uz Zvaigznes grāmatnīcu, piecu minūšu laikā nopirku divas grāmatas brālim (dzimšanas un vārda dienā) un trīs - Lauvam, apmierināti paklapēju sev pa plecu par lielisku plānošanu, aizbraucu atpakaļ uz Ķengaragu, apmaldījos (es nevienā citā rajonā tik bieži neapmaldos; mana rajona ģeogrāfija nebeidz mani pārsteigt atkal un atkal), visbeidzot atradu Ķengaraga bibliotēku, paņēmu pasūtītās grāmatas, paēdu Krievu Lido, pa ceļam uz mājām nopirku simboliskas dāvanas ģimenei (nerakstīšu, jo ģimene var izlasīt, bet atkal apmierinati klapēju sev pa plecu, atjozu mājās un aizmigu (šī droši vien bija vislaimīgākā dienas daļa, lai gan es nesūdzos par pārējām). Pēc nepilnām divām stundām pamodos, joprojām laimīga, aizgāju uz pastu, izņēmu paciņu, pajokoju ar tantiņu rindā ("kas pēdējais? - "es!" - "nē, tagad jau es!"), paņēmu bērnu no bērnudārza; pagonkojām pa āru, pagonkojām māju (patiešām gonkojām - mums abiem bija stūres, mēs skrējām un izdvesām dažādus "rrrrrrr"), sakrāmēju bērnam somu, atdevu tēvam un pamāju abiem "atā-atā".

Linkvēl viens tinkš

[Dec. 19th, 2014|06:42 pm]

martcore
wow
At this level, it matters little what Obama wants or what Russian President Vladimir Putin thinks.
amērikāņu cereušņiki dodas ciemos pie krievu cereušņikiem

mellā mellā kabinetā pazemē, melnās saulesbrillēs ar vadiem ausīs un pasaules karti uz matētā galda...
Linkvēl viens tinkš

[Dec. 19th, 2014|06:30 pm]

ravejsledzejs
tātad biju uz to konsultāciju. nu ko... ārsts izlasīja visus papīrus, kurus aiznesu, izbakstīja manu roku, izlocīja un vēl visādi izdarījās. pateica, ka nu līdz svētkiem jau neko nedarīs, bet pēc tam skatīsies. pastāstīja, ko man darīt, lai stāvoklis uzlabotos. izrādās vēl nekas labāks par frotē dvieli nav izgudrots. nu labi, bet, ja tas nelīdzēs, tad esmu pierakstīts rindā uz valsts apmaksātu plānveida operāciju. janvārī man viņām vēlreiz ir jāatrādās un, ja nekas nebūs mainījies, mani februārī uzšķērdīs. bļins, šitie valsts apmaksātie medicīnas pakalpojumi tā sit pa maku, bļins!
Linkvēl viens tinkš

[Dec. 19th, 2014|05:36 pm]

ripp
šodien jāsavāc mantas un jāmēģina vēl sakārtot pakšus. 1dien lielā iepirkšanās un eglītes meklēšana, 2dien jau ēst gatavošanas procesi.
nekādu ideālo tīrību jau nu nepanākšu, bet vismaz varētu sakrautos stūrus iztīrīt lai nav nezcik sena bardaka sajūta.
Link1 tinkš|vēl viens tinkš

[Dec. 19th, 2014|03:45 pm]

noisiite
Ceturtais arī šodien jau klāt. Četri zobi divās nedēļās. Tagad gan lūdzu man nelielu atelpu dodiet.
Linkjau ir 3 tinkš|vēl viens tinkš

[Dec. 19th, 2014|03:35 pm]

f
un vispār, kas tā par lietu. kāpēc vēl nav par oficiālu kļuvis grafiks, kurā ofisa planktons piektdienās darba vietu pamet 16.00?
Linkjau ir 4 tinkš|vēl viens tinkš

[Dec. 19th, 2014|02:27 pm]

vistu_zaglis
[iekš prāta |Da fuq?]
[tiek atskaņots |Wu-Tang Clan / Crushed Egos]

(neticīgi skatoties tukšajā pastkastē) Pag', viss? Klusais un gaišais gaidīšanas laiks ir beidzies, un var atviegloti uzelpot?

Anbilīvabl.

P.S. Ā, toties urbj, OK.

Linkjau ir 5 tinkš|vēl viens tinkš

Dāvana, ko nesaņemšu [Dec. 19th, 2014|03:17 pm]

oblica
Biju nolēmusi sevi vārda dienā iepriecināt ar tetovētām uzacīm.
Ieplānoju budžetu un tā...
Vakar izkrita plombe, kas piespieda mainīt plānus un budžeta pozīcijas.
Viena plombe = viena uzacs.
Tā kā ar vienu kaut kā stulbi būs, padomāju un pasūtīju kilogramu ikru.
Plombe un kilograms ikri ir laba vārda dienas dāvana, man domāt.
Linkjau ir 11 tinkš|vēl viens tinkš

[Dec. 19th, 2014|02:23 pm]

f
taisījos rakstīt gada mas, bet tas sanāca baisi skumīgs, un sanāca, lūk, kas.
Tags:
Linkvēl viens tinkš

Katru koku būs pazīt pēc tā mēneša pirmajiem ierakstiem cibā. [Dec. 19th, 2014|02:20 pm]

sirdna
Labrīt vai labvakar,kā nu kuram.
Murkšķa diena ir apmākusies -> agrs pavasaris -> gut.
Sirdna bija parasts lodveida planktons, kad pilnīgi negaidot te pēkšņi!
Augstu Andu kalnos, stāvas kraujas malā aug melnais žultskoks.
Brīvdienas pagāja.
Ik pa brīdim mēģinu uztaisīt kaut ko apēdamu.
Tāda pelēka diena. Taisni prasās pēc viena.
Zinājāt, ka PIV = rape?
Veltīju trīs minūtes pētījumiem un izskatās, ka Rīgas skolnieki kaut kur pazuduši.
3
Pirmais novembris ir iestājies.
hme.
Tags:
Link1 tinkš|vēl viens tinkš

If you could hie to Kolob [Dec. 19th, 2014|02:15 pm]

kautskis
Labi, parunāsim par lietām, kas ir pārāk obskūras, lai kādu interesētu.

Parunāsim par tiem jampampiem, kas skraida pa Rīgas ielām sliktos uzvalkos, muļķīgu smaidu sejā un lauzītā latviešu valodā mēģina savervēt jaunus sekotājus savai sektai. Atzīšos godīgi: man šī sekta šķiet bezgala fascinējoša. Ne tādā nozīmē, ka es nevaru vien nobrīnīties, cik lieliski ļaudis viņi ir un cik augsta ir viņu morālā stāja — tā nav vai vismaz tas nav neizbēgami, — bet gan tāpēc, ka viņi kopā ar saentoloģiju pārliecinoši dala pirmo vietu aizraujošajā konkursā "Jēziņ saldais, iedomājieties tikai, kādiem brīnumiem cilvēki tic!" Ja es jelkad sagribēšu pievērsties reliģijai, mormonisms būs manā šortlistē. Jo kāpēc ticēt vienkārši dīvainām lietām, ja var ticēt bezjēgā dīvainām lietām!

Bet šai reliģijai ir kāda īpatnība. Viņi paši sevi uzdod par pavisam normālu vidusmēra kristīgo baznīcu, kas, aizsteidzoties notikumiem priekšā, viņi arī ir. Tas, ka viņas biedri tic tam, ka dievs dzīvo uz planētas vārdā Koloba ar daudzām jo daudzām sievām un mēs visi esam dieva bērni pavisam burtiskā nozīmē, īpaši neietekmē viņu uzvedību. Piemēram, viņi neskraida apkārt ar folijas cepurītēm, lai labāk uztvertu signālus no dievišķās planētas. Ir tiešām atzīstami, cik prasmīgi viņu smadzenēs iekārtots stūrītis "Pilnīgs sikspārņsūdu ārprāts" — salīdzinoši niecīgam procentam šīs kustības biedru tas ārprāts izplatās arī uz citiem smadzeņu stūŗiem (lai gan, kad izplatās, rezultāti ir spektakulāri).

Nu lūk, un kāds asprātīgs jaunietis Soltleiksitijā (kas mormoņiem ir apmēram tas, kas Putinam, kā izrādās, Krima) uztaisījis ļoti piemīlīgu skulptūru, kas, man ir lielas aizdomas, tā mazliet velk uz zoba savdabīgos mormoņu uzskatus — lidojošo šķīvīti, kuŗā lido pārītis šo te augstāki minēto jampampu, viens no tiem daiļi zilā krāsā, spicām ausīm un antenām uz galvas.

Un tad, kad vietējais iedzīvotājs vārdā Zogs ņēmās iebilst pret šo mākslas darbu, ak, es no sajūsmas novēlos no krēsla. Kad viņš stāstīja, "šis mākslas darbs aizskar gan mormoņus", es pilnībā sagaidīju, ka tūliņ sekos "gan mūsu citplanētu brāļus". Diemžēl nē, bet visviens burvīgi.
Linkjau ir 17 tinkš|vēl viens tinkš

[Dec. 19th, 2014|01:49 pm]

antuanete
   Mēneša pirmo ierakstu MASiņš sanāk tīri jauks!

Jaunajam gadam pie TV nebija ne vainas - pēdējā brīdī tomēr iztrausos no gultas, sakārtoju virtuvi, uztaisījām nelielas uzkodas un atkorķējām prosecco. Joprojām neesmu īsti vesela, piektdien sākās pamatīgas iesnas, tagad ir drusku labāk, bet neatiet galvassāpes. Šodien apciemojām dārgā radiniekus Alūksnē, lai izdalītu ielūgumus. Šorīt sanāca jauka saruna ar Rimi kasieri, jaunu puisi. Lietuvā bija labi, esmu norāpojusies pa nogāžu mežiem un zālājiem tā, ka kājas knapi klāt turas. Šodiena sākās labi (veiksmīgi izdevās sarunāt ar leišu viensētas saimnieku apskatīt mežiņu pie viņa mājas), taču turpinājās ar visādiem šķēršļiem. Beidzot ir pienācis tāds īsti silts vasaras vakars, uz lodžijas stāv krēsls un plauktā visādi balti, rozā un dzirkstoši vīni... un man ir tādas iesnas un klepus, ka drīzāk būtu jādzer groks. Piektdien svinējām krustmāmiņas jubileju; akmandieniņ, tā dziedājusi es sen nebiju! No biotopu mācību semināriem, tā vien šķiet, apjomā palielinās gan smadzenes, gan viduklis. Ja nu es vēl šaubījos, vai doties nedēļas nogalē atkal kartēt mežus, fakts, ka iepriekšējā reizē esmu atradusi platlapu cinnu (Biotopu Direktīvas II pielikuma, Latvijas īpaši aizsargājamā un mikroliegumu suga!), liek nepacietībā trīties un gaidīt, kad atkal tikšu dabā. Ir tomēr mazliet dīvaini Google Maps augstā detalizācijā izpētīt kempingu okeāna krastā, kurā pēc divām nedēļām nakšņosim. Jaunākajās ziņās - mūsu mājās ir kramplauzis.
Linkvēl viens tinkš

Kā pielīmēt sniegpārslas [Dec. 19th, 2014|01:39 pm]

pajautaa

[smille]
Kā vislabāk un visskaistāk piestiprināt papīra sniegpārslas vai kādu citu papīra ornamentu pie stikla? Klīsterim ir kāda labākā proporcija, vai vnk var taisīt pēc intuīcijas un grūti greizi nošaut? Vai procesā ir kādi triki? (piem, vai ar līmi smērē stiklu vai sniegpārslu, jāuzgaida vai jālīmē cik vien ātri var?)

Paldies par padalīšanos pieredzē un priecīgus svētkus!
Linkjau ir 12 tinkš|vēl viens tinkš

navigācija
[ tiek skatīti | jaunākie ieraksti ]
[ doties uz | vecāki ]