Migla's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi

Saturday, January 13th, 2018
04:36
kamēr dzīvokļa biedri, kuru skaits nemitīgi variē, parubījušies un miegā izdveš dažādas pārdomu pilnas skaņas, es izvairos no tekstiņu rakstīšanas planšetei, ar zilbēm pildot šo laukumiņu. Jo sapriecājos, ka šodien varu sev ieskaidrot, ka manu atmiņu galveno kartotēku veido smaržu pasaule. nezinu, cik lietderīgi vai patīkami, bet ļoti aizkustinoši.

(ir ko piebilst)

03:44
katrreiz, kad izeju ārpus centrixa, man rodas iespaids, it kā būtu saņēmusi sava veida reliģisku atklāsmi. lai gan tas ir vienkāršu ikdienišķu sīkumu kopums, ko pamanot šķiet, ka dzīve ir īsta. cilvēki ir īsti, jo viņi ir cilvēki. tā vien šķiet, ka visi tie smukumi & svētumi ir samainītī ar houzītēm, un ka cilvēku pamatnodarbošanās ir tūristīga objektu skenēšana par kuru viņiem kārtīgi maksā, jo uz darbu tie nāk cītīgi, bet tad viņi pamanās tomēr neganti izšmaukt no kāda uzdevuma un pavilkt laiku kādā no darba videi pielāgotajām kafejnīcām.
Tas protams neattiecas uz otru krastu un bubuļdārziem. Tā ir vietējā paradīze. & uzelpot ir luksītis. jāiemāca sev to nepārtraukti darīt. es laikam vnk gibu mājās. sirsniņa pukst pēc normāla platuma ietvēm.

(ir ko piebilst)

01:58 - Prato
Kad es sarunājos ar kursabiedriem, manā prātā auļo zirgs, kuram pļava ir kļuvusi pārāk šaura.

coffee?

(ir ko piebilst)

Friday, January 12th, 2018
16:51
~~~~~~~~

(ir ko piebilst)

14:29
uzliku vārīties forever prestige.
cerams neies caur snīpi, kamēr klabinu šo tekstiņu.

esmu te jau bijusi. tikai šoreiz ir laimīgāk.


š. aiz alas sienām spīd saule.

(ir ko piebilst)> uz augšu
Sviesta Ciba