mazieburti's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in mazieburti's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Thursday, January 17th, 2019
  6:17 pm
  You did it! You have finally moved out of your parent's home or rented apartment suite and obtained your total first house! Phenomenal work, anyway if you got it without any goods and the accompanying stage is home equipping. So what might it be a smart thought for you to do? What might it be a smart thought for you to look for? What are the major things that you can't survive without? A house requires considerably more furniture than an unobtrusive condominium or room in your people's home. If you end up in a race to get a lot of new goods, by then this post is just for you – so stop, put that phone away. Facebook can stop. Also, meanwhile, we should research a couple of clues that will help you with home furnishing for indisputably the first run through.

  More here
  Friday, January 11th, 2019
  12:50 pm
  Jaunie Projekti
  RE - vesela sadaļa, apkopojums ar labākajiem jaunajiem projektiem. Zinu ka čoms meklēja dzīvokli, pilns internets un neko nevar saprast ar tiem projektiem Kurš jauns, kurš vecs. A šeit viss viegli. Nav problēmu.
  Wednesday, January 2nd, 2019
  11:17 am
  Vintage Decorations
  Want to decorate your house in Vintage style? Then this guide is for you! 
  Thursday, November 29th, 2018
  5:17 pm
  Room decoration Ideas
  I know that you’re searching for new cool room decor ideas. That’s probably because you’re tired of how your room looks, and you want something new in your life. So here you have something new and not something ordinary.
  Thursday, November 22nd, 2018
  10:23 am
  Monday, November 19th, 2018
  4:27 pm
  Alternatives To Coinbase
  Are you a crypto fan using Coinbase and want to find a way on how to lower commisions or just don't want that your data is getting tracked? Well, guess what? Coinbase is not the only option - here you can find great alternatives to it.

  There are plenty of websites who are almost the same as coinbase, but better with lower fees and stuff. 

  If you are a newbie in crypto, then maybe you should not use Coinbase, but first just check out other websites with the same function. 


  Wednesday, November 7th, 2018
  5:45 pm
  TAXIFY PAR BRĪVU
  Ja vēl nēesi izmantojis Taxify, tad tev ir iespēja iegūt pirmo braucienu par brīvu! 

  Lejupielādē Taxify un pie "Payments" sadaļas ievadi šo kodu - 23AYH un saņemsi 10 EUR pirmajam braucienam.   Monday, October 22nd, 2018
  11:35 am
  Tā kā bija nepieciešams hipotekārais kredīts mājokļa iegādei, uztaisīju nelielu research Google, par to. Protams varējuz vanīy bankām, kas būtu aizņēmis daudz vairāk laika, bet atradu lielisku rakstu. 

  Tāpēc gribu padalīties - varbūt kādam noderēs - http://ipasumiem.lv/hipotekarais-kredits/
  Wednesday, October 17th, 2018
  11:21 am
  Nav ideju ko likt virs gultas, guļamistabā? Tad lūdzu! 

  Thursday, October 11th, 2018
  3:02 pm
  Koordināšu dāvanu ideas
  Daudziem ir problēmas ar dāvānu izvēli jaunlaulātajiem vai kādam kurš dodas darba dēļ dzīvot uz citu pasaules malu, tad nu lūk - iespēja atrast ideālu dāvanas ideju šeit: 

  Personalized Coordinates Gift Ideas

  Thursday, September 27th, 2018
  11:10 am
  Tā kā sākusies ir skola un zinu, ka daudziem dažādas mācības sagādā grūtības, tāpēc domāju izveidot sarakstu ar privātskolotājiem, bet sapratu ka tas nav nepieciešams, jo jau tāda vieta ir. Manaprivatstunda.lv ir vieta kur tu vari atrast sev piemērotāku skolotāju privātstundām un cik paksatijos tad arī cenas ir ok. Links uz mājas lapu - Privātstundas
  Wednesday, September 26th, 2018
  11:39 am
  Kā izvēlēties īres dzīvokli Rīgā
  Nav noslēpums, ka lielāka daļa no laukiem, it īpaši jaunieši cenšas rauties uz Rīgu strādāt, mācīties sākt jaunu dzīvi. Bet ne visi var iegādāties dzīvokli vai māju, tāpēc meklē vietu kur īrēt. Izveidoju rakstu, kurā aprakstīts kam pievērts un kam nepievērst uzmanību un kā izvairīties no negodīgiem izīrētājiem. Sīkāk lasi šeit - dzīvokļu īre Rīgā
  Thursday, September 20th, 2018
  3:57 pm
  Izveido Savu Canvas Art
  Uztaisiju nelielu step by step guide kā izveidot savu canvas art ar uzrakstu.
  Tuesday, September 11th, 2018
  3:30 pm
  Souvenir Ideas
  Great souvenir ideas that anyone can collect while traveling around the world. They do not take a lot of place in your backpack and when you will look at them they will always bring back great memories. Or bad memories - if you had an awful trip.
  Thursday, August 23rd, 2018
  1:47 pm
  Nu ko, gatavi iemācīties kaut ko jaunu? 

  Varu derēt, ka šīs kartes Jums neviens nemācīja skolā un visticamāk nevienam nekad nemācīs.Check out this funny maps post. 
  Wednesday, June 27th, 2018
  11:29 am
  Kā zināms visiem, kuriem pieder nekustamais īpašums noteikti ir kaut kāda neskaidrība par nodokļiem. Atradu jau iepriekšējos rakstos pieminētajā mājas lapā ipasumiem.lv rakstu par nodokļiem. Raksts ir diez gan saturīgs un vēl pat vari tur aprēķināt kāds nodoklis tev būs. Tātad šeit raksts - nekustamā īpašuma nodoklis
  Friday, June 15th, 2018
  2:12 pm
  Gizzo salokamais grills.
  Bija nepieciešams atrast kādu normālu grillu, ko vari izjaukt vai labākajā gadījumā būtu saliekams un tā lai neaizņem daudz vietas un labākajā gadījumā var ielikt mugursomā. 

   Uztaisīju nelielu researchu un atradu lielisku uzņēmumu, kas pat izrādās mūsu pašu latviešu veidots - Gizzo. 

   Kaut kas tāds, kas reāli atvieglo visu grillēšanu. 

  Wednesday, May 30th, 2018
  3:03 pm
  Nu ņemam šito
  Ļoti interesants raksts par to kāpec tev vajag world map posters uz savas sienas.
  Monday, March 26th, 2018
  10:53 pm
  Jauns Online Store
  Atvēru jaunu veikalu- Nu labi vēl neatvēru- bet drīz gan jau sanāks atvērt- nopērc savu bitcoin t-shirt te!
  Wednesday, March 21st, 2018
  10:09 am
  New post about personalized map gifts
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba