manarefleksija's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 2 most recent journal entries recorded in manarefleksija's LiveJournal:

  Monday, August 5th, 2019
  7:38 pm
  TOW with part two
  Grūti pateikt, kam tieši šis ir otrais dublis.
  Šajā nedēļas nogalē atkal tā diezgan reāli pārdomāju par dzīvošanas nepieciešamību un bezjēdzības sajūtu (vai bezcerības), kā par to visu jūtos. Gan par to kā no pamatlīmeņa savā jomā esmu izgājusi līdz valsts līmenim un nekad neesmu jutusies tik nožēlojami.
  Gan par to, ka esmu citās attiecībās, ar citu Jāni un atkal jūtos, ka neesmu jutusies tik bezcerīgi nelaimīga, bet turpinu cerēt, ka atrsiināsim un izfiškosim, izreflektēsim un kaut kas strādās. Bet laikam godīgi sakot tam vairs neticu. Otrā reize bezcerībai attiecībās ar kādu Jāni un nesaprašanā kā to var izbeigt, ja man otrs tik ļoti rūp.
  Šis ir otrai glee vilnis. Es nezinu kas tas ir. Man patīk mūzika. Man patīk izdziedāt dvēseli, vai varbūt vienkārši kopš eju uz terapiju man velk ārā emocijas un man arī prasās emocijas, bet pretī ir mans mīļi intelektuālais bloķēto emociju cilvēks.
  Otro reizi, kas pagājušā reizē bija gados 15mit (13 gadus atpakaļ reāli sajutu domu par pašnāvību tik reāli mierinošu, jo vnk neredzu tam visam jēgu).

  Bet šodienas terapijas iznākums ir divi interesanti punkti.
  Viens - karjeras koučs. Kas man pašai salikās - ā, jā - kāpēc es pati to nebiju iedomājusies;
  Otrs - manī ir aizvainots 3,5 gadus vecs bērns. Es nezinu kāpēc tieši tas vecums un kādēļ viņš ir aizvainots, bet tas sajūtās izskatās pēc tumši zilas krāsas, pēc liela tukšuma vai mākoņa un kāda, kas dusmīgi bļauj, ka tas nav godīgi.

  Mājasdarbu gan viņa man tā arī nepavaicāja. Tādēļ viņu arī šeit neiepostošu, jo ir cerība, ka es esmu atguvusi pārdomu laiku, kas nozīmē, ceru, ka līdz nākamaija nedēļai tam vēl pieķeršos.
  Saturday, August 3rd, 2019
  10:39 am
  The one with the reflecting again
  Pirmās nodarbības fokusējamies uz iepazīšanos un saprašanu, kas notiek. Šķiet maģiskais trio darbs - ģimene - attiecības būs tas uz ko fokusēsimies. Protams, tā visa pamatā ir mana attieksme par šīm lietām, mans vērtējums, mana iespēja apstāties un uzdot sev šos jautājumus. 

  Līdz šim gan redzu, ka pat ejot uz terapiju (ko darīju jau nodefinējot - mans mērķis ir apstāties un likt sev uzdot jautājumus, kam neatrodu laiku), pat tagad, kad man ir skaidri mājasdarbi - es izvairos no viņiem un atrodu sevi cenšoties izslēgt visu apkārtnotiekošo seriālos (grib;eju tur pievienot "vai alkoholā" , bet sapratu, ka pat brīži ar vīnu neizslēdz seriālu skatīšanos). Esmu tur šobrīd pilnīgā escape režīmā. 

  Bet, ja jau esam pirmajā refleksijas pieturā - kas ir tas, kas notiek šobrīd? Ir mazliet biedējoši. Es diezgan reāli sāku sevi pieķert pie domas par šķiršanos , kur sev pretī vaicāju vairs nevis vai šo cilvēku mīlu, bet: 
   1) kā šis cilvēks tiks ar to galā. Man rūp un vēl vairāk es laikam baidos par to kā viņš tiks galā;
   2) kā būs ar dzīvošanas apstākļiem. Mani uztrauc vai ir pietiekami iekrājumi un ko nozīmēs šajā vecumā meklēt vienai dzīvesvietu. Mani uztrauc tas, ka viņam nav iekrājumu un kā viņš tiks galā.
   3) Vai man (vienai pašai vai tomēr pasakot viņam) būtu tagad jāuzliek laika limits ar uzdevumu kļūt patstāvīgākiem? Nodoršināt, ka viņš un mēs iekrājam naudu, sākot sportot, lai atgūstu labāku izskatu un pašvērtējumu. lai viņš tiek labāk galā ar savu emocionalitāti. Šķiet tās ir tādas domas par gatavošanos tādam "endgame" scenārijam. Teorētiski tas nāk ar rūpēm un ar apdomību, bet tajā pašā mirklī man rūp, ka tas nenāk ar sirdi - tas nāk vairāk ar prātu. Un es nezinātu kā tam pieiet. Un man ir bail to darīt pārāk emocionāli. Es zinu mirkļus, kur es esmu sev tekusi - ja jau viņš dara šādi vai neizrāda man uzmanību, tad es tagad par spīti saņemšos ar domu, ka tas tad ir mans ieguldījums, lai būtu citās attiecībās ar kādu kas mani novērtēs. Bet es pateikšu godīgi - es negribu neko no tā darīt par spīti, es gribu to darīt, jo es noticētu, ka tas ir manis pašas dēļ, ka tas ir tādēļ, ka es rūpu un esmu svarīga. 

  Ar šo pēdējo teikumu laikam ir visgrūtāk. Un man ir ļoti bail, vai šīs atticības nebūs ļoti ietekmējušas kā spēju justies par sevi. Bet varbūt jau tas nozīmē, ka es tagad varēšu iemācīties pašai par to rūpēties. Pašai būt savas vērtības bāzes sajūtai. Bet par ko man ir bail ir fakts, ka tajā mirklī man nākas sev uzdot jautājumu - ja jau es sevi cienu un esmu mīlestības cienīga, tad ko vēljoprojām daru šajās attiecībās. Un protams, tas nav vienpusīgi. Tāpat mana tukšā mīlesības aka nozīmē, ka man vairs nav ko sniegt viņam pretī, ka manī ir aizvainojumi un sāpes un viņi nāk ārā un dara pāri viņam. 

  Varbūt šis ir īstais brīdis, kur likt savu mājasdarbu.

  Interesanti, ka manu iepriekšējo mājasdarbu terapeite noraidīja. Pasakot, ka visas īpašības, kuras norādu ir tādas, kas derētu labākajam draugam vai vienkārši labam cilvēkam.
  Šis bija iepriekšējais telefona mājasdarbs izdarīt pēdējā brīdī:

  Atvērta komunikācija 

  -Vienlīdzība,  bet iespējama Virsroka spēja mani apturēt , kad nevajadzētu sev darīt pāri 

  -Rūp apkārtējie cilvēki (tolerance, izpalīdzība 

  -Izbauda pieskārienus (gan fiziski pieskārieni ir bieži un svarīgi, gan izbauda seksu un liek justies labi par sevi

  -Intelektuālis bet spēj izdarīt arī

   rakstiskas lietas

  -Līdzīgi mērķi vai redzējums pa dzīvi

  -Palīdzam viens otram kļūt labākam - iedvesmojam sportot, palīdzēt citiem utt


  Tas, kas no manis vaicā tagad ir - kur ir prieks šajās attiecībās, kādā veidā es vēlos saņemt cieņu un uzmanību?Kas man patīk citos pāros ko redzu apkārt?


  Turpinājums sekos.   


About Sviesta Ciba