SC DRAUGI   Kalendārs   INFO

Milda Slotiņa

2.1.2016. 12os.

Pēc TED Talk noskatīšanās, kur blogere Ann Morgan prezentēja savu paveikumu, es šodien uzsāku 'Read the world' izaicinājumu. Centīšos izlasīt vismaz vienu grāmatu no katras valsts, un uzstādu reālu mērķi-paveikt šo uzdevumu 195 grāmatas 2 gadu laikā (viņa to paspēja 1 gadā). Ar šo vēlos sev paplašināt redzesloku par pasaules kultūrām.

1.grāmata Japāna Jukio Mišima- Zelta templis
2.Francija Kloda Njikē-Beržerē - Mana Āfrikas mīlestība

1 -Doma

28.10.2015. 19os. ķīmijas zinātājiem

Lūdzu kāds varētu man palīdzēt pārtulkot pēc iespējas precīzāk šādus bioķīmijas terminus no angļu valodas? :
1.oxidative coupling
2.enzyme that catalyzes the specific and hydrolytic cleavage of lignin guaiacylglycerol β-aryl ether linkages

Doma

17.7.2015. 14os.

Feisbukā arvien jauni Anniņa, Jānītis photography hipsteri sarodas. Mūsdienās katrs ,kuram ir fotoaparāts var saukt sevi par fotogrāfu.

Doma

9.5.2015. 08os.

Vīrs ik pēc laiciņa atstāsta manus nakts memuārus. Šonakt,kad viņš nāca gulēt un lūdza mani nedaudz pabīdīties uz gultas malu, es teicu- pagaidi mazlietiņ, es palūgšu šīm sēnītēm,lai viņas atbrīvo tev vietu :D (murgi pēc botānikas ieskaites)

Doma

10.10.2014. 22os.

Man besī ārā! Visos darba piedāvājumos,kas varētu man pašlaik derēt ,ir nepieciešamas krievu valodas zināšanas. 95% sludinājumi vipsār ir lv+krievu valoda!!! Kaut kad es viņu mācīšos, bet tāda nepieņemtības sajūta savā valstī.

Doma

28.7.2014. 15os.

Pie manis vakar atnāca kāda sieviete-Natālija,esot no Rīgas domes un veicot aptauju par infrastruktūru. Ielaidu viņu koridorā,sāka lauzītā latviešu valodā prašņāt mani,kas neapmierina un apmierina ar ceļiem/ bērnu laukumiem, līdz pēkšņi jautājums,ko es domājot par Nilu Ušakovu, vai man viņš patīkot. Mani nokaitināja tas maldīgais ievads un es viņu izsviedu ārā, viņa vēl noteica,ka ziņās visur par viņu rakstot nepatiesību. Pēc īsa brītiņa pārnāca no darba vīrs un teica,ka tur 3 tādas pa mūsu māju staigā un kā es neesot ievērojusi,ka uz viņu krekliņiem ir 'Nil Ushakov support team' :D

Doma

22.12.2013. 18os. No time to explain, let's go

Doma

22.12.2013. 18os.

Vakar pirmo reizi mūžā iegādājos Ziemassvētku egli (tā iet,ka dzīvo Rīgā bez mašīnas!) 10Ls! maza,tieva eglīte!? Atceros kā mēs bērnībā stiepām mājās no meža pāris metrus garu-līdz griestiem-pa brīvu :D Katrai ģimenei pienākas viena eglīte no meža. Draudzene teica,lai nesam no Imantas meža- droši vien pēc tam ar to egli sēdētu Ziemassvētku nakti kamerā :D
Tās egles tur sacirstas stāv jau 2 nedēļas, nebrīnos,ka skujas jau birst ienesot viņu pa durvīm, bet nu man tā vajadzēja!

Doma

22.12.2013. 17os. Aura

Šodien,saskatījusies pamācošos video, mēģināju saskatīt spogulī savu auru :D Sabijos un tagad man bail iet gulēt savā istabā :D

2 -Doma

22.12.2013. 17os.

Skatījos jūtūbā dažādus video,un uzgāju uz Nicki Minaj intervijas(I'm in that weird part of youtube again), tur viņa atklāti visiem stāsta,ka viņai ir personības dalīšanās- kaut kādas 4-5-neatceros,dažādas personības,kuras izveidojušās dēļ biežiem vecāku strīdiem bērnībā ...wtf?! Šova vadītāji vienkārši iesmej par to-nekas liels,smieklīgi! Kā vispār kaut ko tādu var atļaut rādīt?! Vienīgais,ko man gribas teikt ir- ej ārstēties, meitene!:D Viņas video arī atspoguļo visas šīs personības,un vispār viņi ir šizīgi.

Doma

Iepriekšējā Lapa

Milda Slotiņa