losthighway's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Tuesday, July 17th, 2007
12:13 - kāpēc tā
1) nez kāpēc ir tā, ka tad kad netīšām vai tīšām sanāk būt VV koncertā parasti tas beidzas ar kārtīgām galvassāpēm.
2) kāpēc tad kad liekas, ka tu jau visu esi nokārtojis un pasaule uz priekšu liekas rožaina, kāds piedāvā vel labāku darbu.
3) UN KĀPĒC VISPĀR KĀDS TĀDU LOHU KĀ MANI AICINA DARBĀ !!!!!!

(6 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, May 9th, 2006
13:53 - Domas
Sen neko nesmu teicis un arī negribu, bet varbūt Jūs biedri kaut ko varētu pateikt: piemēram kādas ir manas 3 labākās un 2 sliktākas īpašibas. Nu tas attiecās uz tiem kas mani pazīst. Citādi es galīgi neasaprotu, ko citi par mani domā. Politkorektums te būtu lieks.

(1 comment | ir ko piebilst)

Tuesday, January 31st, 2006
19:02 - Nu par to pashu..
I Am A: Chaotic Good Elf Bard Ranger


Alignment:
Chaotic Good characters are independent types with a strong belief in the value of goodness. They have little use for governments and other forces of order, and will generally do their own things, without heed to such groups.


Race:
Elves are the eldest of all races, although they are generally a bit smaller than humans. They are generally well-cultured, artistic, easy-going, and because of their long lives, unconcerned with day-to-day activities that other races frequently concern themselves with. Elves are, effectively, immortal, although they can be killed. After a thousand years or so, they simply pass on to the next plane of existance.


Primary Class:
Bards are the entertainers. They sing, dance, and play instruments to make other people happy, and, frequently, make money. They also tend to dabble in magic a bit.


Secondary Class:
Rangers are the defenders of nature and the elements. They are in tune with the Earth, and work to keep it safe and healthy.


Deity:
Hanali Cenanil is the Chaotic Good elven goddess of love, beauty, and art. She is also known as the Heart of Gold and Lady Goldheart. Her followers delight in creation and youth, and work to spread happiness, love, and beauty. Their preferred weapon is the dagger.


Find out What D&D Character Are You?, courtesy ofNeppyMan (e-mail)

(ir ko piebilst)

Tuesday, November 29th, 2005
10:54
Es esmu izdarījis vienu interesantu novērojumu: Ja jau kādu laiciņu nelieto šnabīti (nu jau pāris mēnešu to man sanāk arī veiksmīgi izdarīt), tad reizēm veikalā roka ķerās pie alus pudelēm. Ta pilnīgi automātiski. Gljuks.

(ir ko piebilst)

10:52
Cilvēki vispār ir jaukas būtnes, kamēr tos neiepazīst tuvāk. Bet ja sanāk iepazīt vel vel tuvāk, tad izstenībā jau ir vienalga.

(ir ko piebilst)

Friday, November 25th, 2005
16:32
Es ir lohs, bet to visi tapat zina.

(1 comment | ir ko piebilst)

Wednesday, August 17th, 2005
14:56
piekriitot Capicham saku: dziive bez alkohola tieshaam ir forsha. ar katru dienu man taa liekas daudz vairaak.

(1 comment | ir ko piebilst)

14:54
nu es buushu naakamais teaatra rezishors, vismaz centiishos taads buuts. shodien noliku eksaamenus lkk.

(ir ko piebilst)

Tuesday, August 2nd, 2005
18:27 - alkohols
Teikšu kādu laiku viņam ardievas. Varbūt muļķigi, bet vairs tur neko nevar izdarīt.

(3 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, June 8th, 2005
12:32
zinaama dillemaa:
skaidraa man nav ne velmes ar kaadu runaat ne arii ir par ko. ja nu vieniigi par darba lietaam.
palii atkal it kaa taa velme paraadaas un arii par ko atrodaas, bet nu visads sviests tad naak araa.

it kaa risinaajums buutu patstaaviigi atrasties pus paalii, bet nu taa kaa bail...

(ir ko piebilst)

Friday, May 27th, 2005
14:24
ta sanaak kad nevienu darbu darit negribaas un tiek aizpildiiti idiotiski testi:

You scored as Satanism. Your beliefs most closely resemble those of Satanism! Before you scream, do a bit of research on it. To be a Satanist, you don't actually have to believe in Satan. Satanism generally focuses upon the spiritual advancement of the self, rather than upon submission to a deity or a set of moral codes. Do some research if you immediately think of the satanic cult stereotype. Your beliefs may also resemble those of earth-based religions such as paganism.

Islam

83%

Satanism

83%

agnosticism

79%

Hinduism

67%

Buddhism

63%

Christianity

46%

Paganism

46%

Judaism

33%

atheism

25%

Which religion is the right one for you? (new version)
created with QuizFarm.com

(1 comment | ir ko piebilst)

Tuesday, May 24th, 2005
16:50
lai ieguutu naudu naakas krietni vien nopisties: kaut kas nepareizs ir shajaa pasaulee. un tas ka to naaksies dariit lattelekom vardaa sho sajuutu nemaz neuzlabo.

(1 comment | ir ko piebilst)

Friday, April 8th, 2005
14:38
Ieteikums azartspeelju atkariigajiem: ja netiisham sagribaas pa lielo aiziet, nevajag to dariit neatbilstoshaas vietaas. Soriit ieskreju Admiraljos un panjemu alinju, lai nebuutu nekauniigi. Noliku kluci un domaaju ko es taa alinju dzershu, ielikshu ka 5ti automaataa, tiri piri un 5tis parveersaas par ieliktiem 30. Un tas pat njemot veraa ka automaati mani nepievelk un labi ja reizi gadaa tos paspeeleeju. Gljuks kaut kaads.

(ir ko piebilst)

Monday, March 21st, 2005
16:56
i just casting shadows...

(ir ko piebilst)

Monday, March 7th, 2005
14:37 - 150gr stilā
Ceļojuma uz Lietuvu apraksts:

Otridienas vakars - apskatīts krievu ešanas kultūras iestādijumus un izdzerti tikai 200 gr leišu šņabīša un pāris aliņi - nekas ievērības cienīgs.

Trešdienas vakars - Lietuvas partneri rīko vakara tusu ar bezmaksas alkoholu, nav velme piedzerties tāpēc tiek lietots tikai baltvīns, taču laikam pārlieku lielos apmēros, jo drīz vien jau lienu iekšā baseinā-džakuzī un kaut gan liekas ka esmu skaidrā, bilde trūkst. Kā atcerās kolēģi, tad esmu lecis uz galviņas 80 centimetru dziļa ūdenī, mēģinājis pavedināt ķolēģi no Eddi (tam gan es neticu), un pats galvenais iedevis bietē kolēģim no Komercentrs Dati un beigās esmu ticis vilkts augša uz numuriņu, kas izskaidro kāpēc es pamodos bez drēbēm. Tā nu nākamā rītā nācās apakšbiksēs un ādas jakā iet pie viesnīcas administrātores un prasīt kur ir manas drēbes. Drēbes atradās, naudas makss arī (daļu no tā satura administrācija kā izskatās bija nolēmusi paturēt), izdzerti pāris aliņi galvas satura apstrādāšanas uzlabošanai. Vienu vārdu sakot pasākums izdevies.

(ir ko piebilst)

Wednesday, February 16th, 2005
16:59 - jauko atmiņu spožais skaistums
Bļjaa, ja tā mēģina atcerēties visas labās lietas, kas ir jau notikušās, tad sava fīča šīs pasaules pastāvēšanā ir. Bet ja paskatās no Dieva pastāvēšanas loģikas, tad kāpēc gan mums būtu vajadzīgas atmiņas? Jūsu komentāri?

(ir ko piebilst)

16:52 - offisa menedžeris
Pirms dažām dienām es uzzināju ka Capslock ir ielicis rakstu Ofisa menedžerī par dokumentu vadības sistēmām un ar pozitīvu vārdu ierakstījis arī mani. Par to viņam liels paldies. Nebūsu vismaz savu dzīvi veltīgi nodzīvojis.

Bet pats galvenais šo žurnālu kāds ar lasa :)). Viens klients atsaucās un biju arī Seesam birojā un skatos šiem uz galda administrātorei stāv.

Pasaule pārsteigumu pilna.

(3 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, February 15th, 2005
11:33
Man ir lielas aizdomas ka mana dziive ir viens liels suuds, bet taa izsteniibaa ir tikai mana probleema.

(ir ko piebilst)

Wednesday, January 19th, 2005
13:54
Vai nu es lānām sāku jūgties vai sen nav iedzerts kas grādīgs, bet ar to ir problēmas - visa alga, algas dienā tika atstāta gādīgajam Klondaika kolektīvam.

Dzīve tomēr ir skaista. Patiesi. Un bez jokiem.

(6 comments | ir ko piebilst)

13:49
Beidzot es esmu otrajā līgā. Tas tiem kam ir nojausma par Hattrick.org eksistenci. Tikai 2,5 dziives gadi un 9 sezonas un lūk - sapņi piepildās.

(2 comments | ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba