grēku vekselis
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in laimigais777's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Wednesday, March 3rd, 2021
  2:31 pm
  viņa ir zvanījusi
  man ir dirsā, nevarēju atbildēt, biju darbā.
  E8-DB5-B48-9-E39-47-A0-AC79-58-C7-BA380-E23

  Current Music: eek-a-mouse - wa-do-dem
  Tuesday, March 2nd, 2021
  10:17 pm
  clubhouse
  Clubhouse ir hujņa. Tur visi ir kaut kādi “black influencer/ CEO of TrueBrainNootropics/ artist”, es burtiski nesaprotu pat jēgu, vnk atrodi forumu vai discord serveri, kas ir saistīts ar tavām interesēm. Zem “identity” topic pat nav “white supremacy”. Tiktokā vēl ir kaut kas interesants, šis ir vienkārši hujāts cilvēkiem, kuri domā, ka ir svarīgāki, nekā patiesībā ir. Bet moš kaut kad mainīšu domas. Anyways, ja vajag invite, varu atsūtīt. Peace!
  Monday, March 1st, 2021
  10:35 am
  naudas pieprasījums
  Vakar ar pacanu tīrijām stūdžu, pēc tam stāvam laukā, dzeram pivīšus, kurījam hašu, runājam kaut kādus prikolus, viss kā parasti. Tad pēkšņi viņš paskatās telefonā, viņa sejas izteiksme paliek domīga, viņš saka: “man tikko atsūtīja naudas pieprasījumu, lai nopirktu plan b, es nezinu kā par šo justies”. Es tā pārsmējos.
  Es ļoti ceru, ka tā šļuška arī nopirka to plan b. Lai gan viņš būtu labs tēvs, es nezinu, vai šis ir īstais laiks...
  Sunday, February 28th, 2021
  8:49 pm
  hash
  Hashu iekuriiju, dirsaa
  Saturday, February 27th, 2021
  11:10 pm
  image2.jpeg
  77463-B83-EEBF-4409-A437-B5-F08-E3-F9761

  Current Music: beach house - saturn song
  10:55 pm
  mans opis
  Mans vectēvs bija RTU profesors, vēl viņš bija dzīvs pirms pāris nedēļām, tagad vairs nē. 14. feb rītā ap plkst. 00:30 viņš nomira, un es redzēju tieši to mirkli, kad viņa dvēsele pameta ķermeni, telpa palika nevis auksta (kā kādreiz sci-fi filmās rāda), bet siltāka. Vispār nāves process nav glaimojošs. Es kādu laiku līdz viņa bērēm vainoju sevi, jo manis dēļ lielā mērā viņš nokļuva līdz punktam, kad nomira, pareizāk sakot, es, labu gribēdams, gribēju palīdzēt (jo viņš negribēja saukt ātros), jo mana vecāmāte zvanīja un lūdza palīdzību.
  Jebkurā gadījumā, man ir tāda sajūta, ka viņš zināja, ka tā notiks, un viņš veica izvēli nomirt, kur viņš jūtas ērti - starp savām grāmatām un rakstāmgaldu. Un es to cienu, samierināties ar savu laiku un izvēlēties aiziet ar vismaz kaut kādu cieņu ir laba lieta, un es ļoti ceru, ka es arī varēšu aiziet, saglabājis savu prātu un pašcieņu (nenomirt slimnīcā vai pansionātā).
  Pagājušajā naktī es viņu redzēju sapnī, mēs bijām ar manu omu un opi Jelgavas Katedrālē. Man bija ļoti īsa taču smieklīga saruna ar manu opi un tad es pamodos, man ir žēl, ka vairs nedzirdēšu viņa smieklīgos stāstus par saviem studiju gadiem, praksi Maskavā vai kur tur, armiju utt.

  Current Music: death grips - up my sleeves
  5:19 am
  crypto
  Šis tirgus nedaudz mani iegruzī. Lai gan es jau šī gada laikā esmu nopelnījis vairāk kā pagājušajā gadā kopā, mani nereāli iegruzī fakts, ka mans portfolio -45% šajā nedēļā. No vienas puses, īsas cenu korekcijas ir labas un pat vēlamas veselīgā tirgū, taču tas nemaina to emocionālo pusi. Ir grūti turēt aktīvu, kura cena dienas laikā var sarukt par 50%, bet tādu nu spēli esmu izvēlējies spēlēt un ar to būs jāsamierinās.
  Mana jaunā mīļākā valūta ir AVAX, galvenais iemesls šādai izvēlei ir tas, ka AVAX ir pašam savs blockchains un jau eksistē DEX (Zero Exchange, Pangolin, drīzumā arī Apricot), kas izmanto AVAX blockchain ETH vietā. Jau vairākus mēnešus ETH ir pilnīgi nelietojams, piemēram, nesen vēlējos ieķert kaut kādu kārtēju pajeet shitcoin, bet, kad es to centos izdarīt, konstatēju, ka 100$ darījums man izmaksātu papildus ~100$ gas fees.
  Jā, rīt tikšot implementēts EIP-1559, bet, kamēr nav iznācis ETH2.0, es būtu skeptisks par uzlabojumiem.
  Ja iepriekš lielākā daļa mana portfolio bija Ethereum, tad tagad es kā primāro valūtu turu AVAX. Jā, AVAX nav perfekts, bija tas sūds ar bonus block, bet šeit jāatceras, ka nebija nekādas problēmas ar double spend, tas bija double mint, kas arī tika atrisināts.
  Friday, February 26th, 2021
  5:13 pm
  the industrial revolution and its consequences have been a disaster for the human race
  Šodien izlēmu pārlasīt lasīt tēvoča Teda manifestu. Pēdējo reizi, kad lasīju ļoti fokusējos uz industriālo darbību, šoreiz vairāk pievēršu uzmanību niansēm, piemēram, tas, kā viņš izvērtē laikmetīgos kreisējos un viņu psiholoģiju. Man šķiet, ka tas ir visai korekts skatupunkts- liela daļa no visa “cancel culture” un globohomo prikola ir izskaidrojama ar izteiktu vēlmi pēc novērtējuma, zemas pašvērtības, un bezpalīdzības.
  Kaut vai šie tīņi, kuri tiktokā bezgalīgi maļ “homofobija nav viedoklis” sūdu. Viņi signalē citiem tādiem pašiem savu morālo stāju, sagaida tādu kā sociālo/morālo armatūru.
  Anyways, domāju, ka, kad man būs mazāk pienākumu, šo Teda Kačinska darbu pārtulkošu, vidusskolā anglenē man bija 10 tak što šito 100 punkti varētu.
  10:34 am
  hahahahaha
  man kādreiz bija crush uz Alice Glass :-D
  12:54 am
  nē, es strādāju sintēzē, bet es gribētu strādāt bioķīmijā. :-) lol
  tu vēlies iegūt pilnīgi bezjēdzīgu augstāko izglītību? tu gribi visu mūžu pisināties ar barotnēm un organiskajiem šķīdinàtājiem? Izvēlies bioķīmiju!
  Thursday, February 25th, 2021
  9:37 pm
  es pēc kādiem 20 gadiem
  D8-B04284-84-C4-481-A-BDF1-6-DEBE5-C6-FEB0
  8:23 pm
  on the jewish question
  just be yourself :-)
  2:38 pm
  par cehs.lv
  Cehs.lv ir miskaste, visi tie, kuri tur kaut ko raksta, ir bomži. Es nevaru iedomāties, cik debilam cilvēkam ir jābūt, lai domātu, ka “ha, ha, Latvijā dzer dvuļas” ir smieklīgi. Man varbūt pamatskolā tas likās labs prikols, bet šie ir 40 gadīgi mužiki, kuri ir iesprūduši tīņa garīgās attīstības līmenī. Nekas, ko viņi dara, nav smieklīgi, un tad, kad viņi kaut ko nopietnu cenšas uzrakstīt, tas iznāk arī tādā sākumskolas/pamatskolas domraksta melnraksta līmenī.
  Es šeit negribu teikt, ka es esmu kaut kāds ģēnijs un radošais dižgars, taču es varu apgalvot, jo ātrāk tādi tipi kā Toms Lūsis nosprāgs, jo labāk mūsu mediju telpā būs!
  Līdzīgs viedoklis man ir par Satori un reizēm arī Punctum. Bet šiem kantoriem vismaz 1/10 reizēm kaut kas tiešām interesants iznāk, kamēr cehs.lv var delfi+ publicēties desmitiem gadu un viss, ko es tur salasu ir kaku skaņas un lēti prikoli.

  Current Music: gmail and the restraining orders
  10:56 am
  guide to financial independence
  12-CD4298-7747-4-E15-951-B-28-E38-A2-FB7-E7
  random die
  Wednesday, February 24th, 2021
  6:33 pm
  image1.jpeg
  9-DC7-E2-DC-31-C4-4-C46-B5-DE-36-D40-DC9-C7-EB
  6:22 pm
  :-)
  sveiciens Talsiem, mēs par jums neesam aizmirsuši, mīlam jūs, turās!
  4:56 pm
  plāns vakaram
  šovakar sam hyde maratons
  dikti gribas, lai bārdains, resns džeks man saka, ka man jāattīsta sevi
  tāpēc arī viņam maksāju katru mēnesi par contentu.

  get a skill
  Tuesday, February 23rd, 2021
  9:26 pm
  jautrs fakts par mani
  Par mani cilvēki saka daudz ko, es pieļauju, ka pat pašlaik kāds runā baumas par mani man aiz muguras!!!! Taču viena lieta, kas noteikti reti kuram ienāk prātā ir tas, ka man ir nevis paranoja, kad jocīgi sēžu autobusā skatoties pa logu un klusi izrunāju dažādus nesaistītus vārdus, nē, man arī ģimenē nav nekādas medicīniskas vēstures ar šizofrēniju, es vienkārši domāju haikas. Jā, es jau kopš vidusskolas gadiem domāju haikas, tas nav pat īsti kaut kāds mērķis vai hobijs, man vienkārši reizēm uznāk kompulsīva vēlme aprastīt to, ko redzu 5-7-5 zibju tekstā. Tas nemaz nav tik savādi, ir taču cilvēki ar autismu, daunīši, arī dažādas citas garīgas un fiziskas kroplības.
  Es domāju savus dzejoļus sākt pierakstīt, kompilēt un nodot nākamajām paaudzēm, varbūt 90 gadu vecumā beidzot saņemšu to laligabu, kas man pienākas.

  Current Music: aphex twin - on
  6:54 pm
  image.jpeg
  šitādā vietā es dzīvoju
  2-AD88-CA6-D749-4924-8-F8-B-3-E86-D7006-D95
  4:30 pm
  mana personīgā dienasgrāmata
  Man iepriekš bija ciba, bet man nepatika saturs, kas tajā bija, kā arī es esmu cits, pilnīgi jauns un mainījies cilvēks. Par cik esmu izlēmis (datu un privātuma apsvērumu dēļ) pamest populāros sociālos tīklus, esmu izlēmis kaut ko šeit ierakstīt.
  Šodien ir 2021. gada 23. februāris, esmu mājās. Šodien centos pamācīties universitātei, bet enerģijas vampīri no manis visu izsūca, tā nu lūk tagad sēžu un štukoju, ko tālāk. Ķip varētu gandžu uzkurīt, ķip varētu Rīgas dzeramo ūdeni saindēt, nevar saprast.
  Ja kāds šo lasa, iesakiet, ko darīt COVID-19 krīzes laikā klusā Rīgas piepilsētā.
  Citos jaunumos, šodien kriptovalūtu tirgus aizgāja pilnīgā pakaļā. Es biju dikti sabijies un nopārdevu aptuveni 50% no sava portfolio. Kārtējais atgādinājums, ka nevajag mīzt, jo pāris stundas vēlāk cenas stabilizējas un turpina līdzšinējo ceļu.
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba