lady_speedstick's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are 12 journal entries, after skipping by the 20 most recent ones recorded in lady_speedstick's LiveJournal:

  [ Next 20 >> ]
  Sunday, July 13th, 2008
  10:46 pm
  shodien maza naaviite un es izliekos par to, kas es neesmu, bet gribeetu buut
  speeleeju komandaa, kur viens skataas uz austrumime, otrs- uz rietumiem, bet, protams, tikai man liekas, ka tikai es meeginu atrast kompromisu
  1:55 am
  i'll be holding her hand till it's warm again...

  es tomeer speeju dabuut to, ko gribu.
  un veel man tik maz interesee reallaa dziive, ka reizeem metas bail. man viss ir noidealizeets un es nedomaaju par atpakaljceljiem, un paaraak biezhi es koncentreejos uz savaam cieshanaam. egoiste. tad viss reizeem pliist viilees pushu.
  man gribas jaunu darbu, jaunas idejas, daudz kvalitatiiva miega un peldbaseinu paari ielai, kosmeetiskaas proceduuras, daudz komplimentu un millestiibu bez shaubaam. kas ir miilestiiba ar shaubaam?
  Friday, July 11th, 2008
  10:07 pm
  vot ar mani tas ir noticis, cilveekiem peec 25 gribas pirkt lietas- tehniku un iekaartot dziivokli.
  man ir bremzes valjaa, man iipashi vairs neinteresee cena, bet saak intereseet brendi.
  nav vairs nekas taads, ko varu sev aizliegt, sakot, ka varbuut varu naudu lietderiigaak izmantot. jo mazaak uzmaniibas es pieveershu naudai, jo vairaak taa mani lutina nez kaapeec.
  tikai joprojaam no studiju laikiem nevaru ciest taas situaacijas, kad jaametaas 6-7 cilveekiem kaadai daavanai kopaa, un tad uzrodas dazhi, kas veiksmiigi aizmirst atdot savu dalju katru miilju reizi.
  Tuesday, July 8th, 2008
  10:50 pm
  man jaunaakais hobijs ir britu tv seriaalu daunlaudoshana, peep show ir tik burviigs!
  shodien glaabu kaadam veseliibu, izskraidiijos pa aatrajaam paliidziibaam utt, un es pavisam noteikti neesmu stres-noturiiga, man uzreiz nervi chupaa un rokas dreb.
  visu sakraajushos spriedzi domaaju izmantot uudens aerobikaa un klasiskajaa masaazhaa riit, citaadi man liekas, ka es aizieshu pa pieskari driiz. un priekshaa sarakstinjsh ar lietaam, kas jaaizdara. ja es spriedzes situaacijaas, kad man liekas, ka viss, tuuliit kristiishu bezsamnajaa no stresa, neizrunnaataam lietaam un naudas raushanas ritenja, netaisiitu shos sarakstus, ar mnai butu cauri jau pirms 3 gadiem. savdabiiga terapija, bet viss ok.
  12:14 am
  nenormaali gribas uzrakstiit stastu pornozhurnaalam un tad slepeni smiiknjaat par sevi
  un veel man gribas tikt uz tiem pasaakumiem, bet liekas, ka laika kughis ir aizgaajis un es vairs netieku uz bjorku un positivus festivaalu, un iisti nesaprotu, kaapeec es taa taupu naudu! peedeejaa laikaa ir pamoduesies kaare sevi lutinaat un puceet, gribas taadas extra lietas kaa masaazha un salabot visus-visus-visus zobus, nopirkt labas kurpes, izdert nenormaali daargus kokteiljus, varbuut es tieshaam kljuustu klasiska material girl.
  --
  un nevaru paarstaat domaat- kur vinjs ir tagad un ko dara, un ar ko?
  nee, taa nav greizsirdiiba, driizaak jau arhaisks maates instinkts.
  es par vinju uztraucos.
  un ja man kaads jautaa par vinju, man uz sejas ir shii maska, ka viss jau bijis un vairs nav patiesiiba, ka es esmu citaa vietaa, bet nu nekas nav mainiijies. man pietiek iedomaaties vinja seju un es sastingstu.
  ---
  un naktiis es pretojos ar domaam, ka izniicinu un nepatereeju savu jauniibu, bezmaz vai kaa dzerot sulas koncentraatu, nevis iistu sulu
  12:13 am
  Interesanti, ja tu miili kaadu nepraatiigi un stipri, tu juuti, ka vinjsh nomirst un vairs nav?
  Friday, July 4th, 2008
  12:09 am
  diivaini, ka es nepiederu pie taam sievieteem, kas speej neesaat baltu un nenotraipiities pirmo 10 minuushu laikaa vai ikuras speej eleganti kosljaat salaatus, ieveerot dieetas un kokjeteet, toties kurpes, oh my god, kurpes gan es speeju pirkt kaa nenormaala peedeejaa gada laikaa.
  shodien- 2 paari par smiekliigu cenu.
  Thursday, July 3rd, 2008
  2:03 am
  forsha diena kopaa ar gimeni, sīkais māsasbērns ir dikti iemīļojis mani, man braucot prom, raud kā negudrs!:)
  un beidzot viss iet uz labo pusi, es jūtu, ka viss kļūst mierīgāk un es sāku būvēt plānus, kā virzīties uz priekšu. iespējams, ka daudz no tā visa nepiepildīsies, bet man vajag domāt par kaut ko citu, nevis to, kā ar dunci rokā kliegt viņam virsū pārmetumus.
  reizēm no sieviešu žurnāliem tiešām ir labums, ieraugi jau sen ieraudzīto un uzliec tam vēl zīmogu virsū.
  un seksīgs laikam tiešām liekas tikai tas, ko nepazīstam.
  Tuesday, July 1st, 2008
  5:59 pm
  atkal n-to reizi klausos pictures of you, atveros, kā pirmo reizi atklāju to dziesmnu tad, kad internets sāka kļūt populārs un vairāk pieejams, pirms gadiem 5.
  staigāju pa rīgu ar pleijeru, kritas baltas pārslas, man bija gandrīz melni mati un mētelis, satiku draudzeni, ar kuru nebijām runājušās 5 gadus.. Un tagad kaut kā šī dziesma atkal atgādina viņu, patiesībā vienmēr, mīlestībai vai attiecībām sākoties vai beidzoties, visas dziesmas liekas it kā uzrakstītas tieš tev un par viņu.

  Looking So long at these pictures of you
  but i never hold on to your heart
  looking so long forthe words to be true
  but always just breaking apart my pictures of you
  5:52 pm
  Vispār apkārt man pēdējās dienās tāda sajūta, it kā tuvotos kaut kas melns un draudīgs, une s stāvu vētras pakājē un nolūkojos, kā satumst debesis.
  Jāizdomā plāns turpmākajai darbībai. Jānopērk kurpes, varbūt pat tās rozā mežģīņotās, kurpju nekad nevar būt par maz, īpaši ērtu. Jālec ar izpletni. Vajag atkaratīt sevi atpakaļ tajā ritmā, kad biju pastāvīga un ne no viena atkarīga, un jāaizmirst par to, ka i was so denied again.
  Monday, June 30th, 2008
  2:06 pm
  cik dīvaini, ka viens vīrietis spēj mani tā uzbudināt un saraudināt gandrīz 3 gadu garumā. Esmu vēlējusies, lai tas viss beidzas, taču liktenīgos soļus nespēju spert.
  Es joprojām nevaru tikt pāri tam, ka viņš tam visam tiek tik viegli pāri. Un ka šajās attiecībās parādās tik daudz neizrunātu lietu, neatrisinātu problēmu, vai var salabot nesalabojamo?
  Un tagad es varbūt viņu vairs nekad, nekad neredzēšu. Un viņš mani nemeklēs.
  2:00 pm
  Ja es izlikšos par laimīgu, varbūt beigās arī būšu laimīga?
[ Next 20 >> ]
About Sviesta Ciba