Labvakar, kartupeļu biezeni [entries|archive|friends|userinfo]
labriit_putra

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[27. Jan 2015|23:08]

helvetica
Man ir 350 gr burka shmeko tahini, kura ir kadi 300 gr sis substances, kuru es noteikti nepagusu izlietat lidz der.termina beigam. Varbut kadam vajag? Varu padalities.
Link6 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[27. Jan 2015|22:43]

dienasgramata
DELFI. Makaronus, kas gatavoti no baltajiem miltiem, ēdienkartē ieviest vispār nav jēgas.
Linkpasaki kaut ko labu

[27. Jan 2015|22:42]

dienasgramata
DELFI. Rīgā aizliedz tirgot alkoholu naktīs patērēšanai uz vietas, ja telpai nav atsevišķas ieejas.

p.s. Nav ieejas - nav izejas!
Link2 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[27. Jan 2015|13:47]

helvetica
— Принесите, пожалуйста, вегетарианское меню.
— Извините, вам придется пересесть из гетеросексуального зала
Link1 apsveikums|pasaki kaut ko labu

[27. Jan 2015|12:17]

ulvs

Martkör posta komentàru sadaljà negaidíti veicu, shkjiet, labu ierosinàjumu, kà pagaidàm bezjèdÍgo múzikas stundu skolàs varétu "efektivizèt". Tà, lai tà lielàkai daljai neshkjistu bezjèdzíga (kàda tà, atcetos, bija man).

 

Laikam bús jàuzinstalè kkàda seemen magic apps (beidzot izmantoju sho oh so modern vàrdu), jo Lumias WIN Explorer man pat neljauj taisít hotlinkus.

Tàtad sheit links uz pashu komentàru (posts tikai mazliet augstàk)- http://klab.lv/users/martcore/4562545.html?thread=27351665#t27351665

Linkpasaki kaut ko labu

offt. [27. Jan 2015|10:53]

helvetica
poliomielīts. briesmīga kaite, taču ļaudis ar to triekā īpatni savilkto ķermeni - aizraujoši. Ja 'normāls' cilvēka ķermenis ir visai garlaicīgs, tā ritms, iztēlē velkot ar pirkstu gar siluetu un tulkojot to skaņā var dabūt vienveidīgs, ar nelielām variācijām platāku plecu vai apaļāku gūžu gadījumā, tad triekas skartie ar rokas izliekumu, pleca uzrāvumu, gūžas izspīlējumu, soļu nevienmērīgo ritmu un pēdas vērsumu ir kā džezs. vai kā instrumentu uzskaņošana pirms koncerta - ir pēc noteiktas sistēmas, bet no malas skan haotiski un greizi.
Link2 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[27. Jan 2015|09:11]

dienasgramata
IR. Bērziņš skaidroja, ka viņam ir tikpat gadu, cik antifašistiskās koalīcijas uzvarai Otrajā pasaules karā, kas ļaujot "izvērtēt visu", un viņa pienākums ir darīt visu, lai pasaules kari neatkārotos.

un vēl:

Kā ziņots, prezidents lēmumu par to, vai atsaukties Krievijas uzaicinājumam, esot pieņēmis, taču publiski to vēl neatklāj. "Man tas lēmums ir bijis visu mūžu iekšā," sacīja prezidents. Jautāts par laiku, kad lēmums tiks oficiāli publiskots, prezidents sacīja - "kad dzīve rādīs, ka tas ir nepieciešams."
Link3 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

izīrēju istabu (t.i., savu līgumu vēlos pēc iesp.ātrāk pārslēgt uz jauna iemītnieka vārdu) [27. Jan 2015|02:33]

ulvs
Meklēju kādu, kurš vēlētos pēc iespējas ātrāk (jo naudas trūkuma dēļ pārvācos uz krietni lētāku vietu) ievākties ļoti siltā, gaišā un diezgan plašā (~22 kvadrātmetri) istabā, 6. stāvā (ir lifts), mājā ar burvīgu kāpņutelpu, Brīvības ielā 59 (starp Lāčplēša un Ģertrūdes ielas krustojumu). Ieskaitot komunālos, 160 eiro mēnesī (stabila cena, kas nemainās; kaut gan vasarā tur neesmu dzīvojis, tāpēc nezinu, bet to var ātri noskaidrot). Istabā ir 2 palieli jauni pakešlogi ar lielām palodzēm, uz kurām var sēdēt un siltumā vērot kustību uz ielas vai pretējās majas ofisus/kaimiņus. Radiatori ir pat karsti. Un istaba ir ļoti gaiša. Vispār istaba ir tāda paliela - tik, ka būtu perfekti dzīvot pat 2 cilvēkiem.

Dzīvoklis ir komunalkas tipa, un tur vēl dzīvo 4 cilvēki - katrs savā istabā. Cilvēki ir jauni (atskaitot vienu onkuli, kurš dzīvo diezgan nošķirti no visām telpām; viņu tā arī netiku redzējis, heh) un draudzīgi noskaņoti. Dzīvoklī parasti vienmēr ir kluss mierīgs (kolektīvās ballītes, kā novērots, parasti rīko ārpus tā). Sienas ir ar labu skaņas necaurlaidību - varbūt tāpēc tāds iespaids par klusumu. Duša un tualete ir ļoti labā stāvoklī (vairāk uz "eiroremonta" pusi). Un virtuvē ir 2 ledusskapji visu vajadzībām. Dzīvoklis kopumā ar daudzajām istabām un koridoriem un ļoti plašs, tāpēc, ja ir vēlme būt vienam un dzīvot netraucēti, tas ir pilnīgi iespējams (tā vismaz dzīvoju es), jo to mēnešu laikā, kamēr tur dzīvoju, radās iespaids, ka visi cilvēki parasti uzturas tikai savās istabās, atskaitot tualeti, dušu/vannu un virtuvi. Vārdu sakot, tipiska komunalka, tikai vismaz zināms, ka kaimiņi nav nepatīkami tipi (dzīvoklī it kā nedrīkst smēķēt, taču, lai nav jāskrien ik reiz no 6. stāvā, var atļauties, izliecoties pa logu; citi, šķiet, nesmēķē tur, atskaitot nomaļus dzīvojošo kluso onkuli, bet viņa dūmus var sajust dažreiz tikai virtuvē).

Tātad, jā, rezumējot: mājas apsaimniekotājs ir noteicis īres maksu 160 eiro mēnesī, komunālie un viss pārējais ieskaitīts. Vēlos izvākties pēc iespējas ātrāk - par visu varam norēķināties atbilstoši (ja sāc dzīvot mēneša vidū, teiksim). Ja ir interese, rakstiet uz u.ulvis at gmail.com!

***

Esiet tik laipni un, lūdzu, padodiet šo ziņu tālāk! Paldies. Tiešām.

Esmu slikts sludinājumu rakstītājs. Tik daudz vārdu, tik daudz vārdu... eh.
Linkpasaki kaut ko labu

the fuck did I just saw [27. Jan 2015|02:02]

ulvs
Svētā Marija, šis video ir jāredz VISIEM. Vārdi, ko bērnudārzniekiem todien lika lasīt Dž.Buša priekšā tieši bīžos, kad torņos ietriecās ļoķenes. Un Buša sejas izteiskme. Un Goat - in a country, a historically godless state.
Tagad nesaprotu - "videošops" vai kā...? (nav laika researcham šobrīd diemžēl)

Materiāls sperts no lj uzer po.
Link1 apsveikums|pasaki kaut ko labu

[27. Jan 2015|01:15]

ulvs
3kz15t3nc14l1zm5
Linkpasaki kaut ko labu

[26. Jan 2015|22:52]

helvetica
http://www.thisiscolossal.com/2012/09/tauba-auerbachs-rgb-colorspace-atlas-depicts-every-color-imaginable/
Linkpasaki kaut ko labu

piezimes uz lpp malam. [26. Jan 2015|22:20]

helvetica
Ekspo ozola paviljons man nepatik. Kaut kada postmoderna vakuuma pasmelsanas no tautas diikja varetu but glauns zhests, bet sobrid notiekosas "nacionalas" atmodas (eiropas meroga), segregacijas un agresijas konteksta visadi tudalinu simboli mani biede. It ipasi, kad latvija nav nemaz lidz savai postmodern fazei tikusi, un - simbolus atdzemdina un updeito visai jaudigi laudis, nevis kada tautas dailamatu kopa.
Man bail, ka par lv ekspo var teikt to pasu, ko Klucis savlaik par LV paviljonu Parize..
Link2 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[26. Jan 2015|21:12]

dienasgramata
DELFI. Neatkarīgi no tā, kāds ir viesistabas interjers un iekārtojums, visbiežāk ir kāda brīva un nenoklāta siena, ko var aizpildīt ar kādu skaistu mākslas darbu. Ja neesi gleznu cienītājs, iekar kādu izdrukātu fotogrāfiju vai apdrukātu kanvu, un telpa iegūs pavisam citu skatījumu.

un šis arī labs:

Viesistaba ir paredzēta ne tikai viesiem, bet arī pašu mirkļu baudīšanai, un to var palīdzēt veicināt kādas personīgas lietas. Izkārto fotogrāfijas rāmīšos, ieliec plauktā kādu suvenīru no ceļojuma, kādu nieku, kas atgādina kaut ko patīkamu, principā jebko, kas atsauc prieku atmiņā.
Link9 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[25. Jan 2015|10:36]

helvetica
p.s. pa plašsaziņas līdzekļiem tieši trāpīgi skan: "ja cilvēkam skatienā mirdz dzirksteles, tad tarakāni viņa galvā kaut ko svin".
Link4 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

kārtējās bezjēdzīgās lietas manā dzīvē. [25. Jan 2015|10:31]

helvetica
kaut kāds sviests, slinkums līdz štrumentu skapim vilkties pakaļ auklai, izmēģināju double bowline uz datora vada. Man jau ilgu laiku bija aizdomas, ka mezgli varētu būt bezgalaizraujoši, tagad galvenais tikai nepāraizrauties.
Link2 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[24. Jan 2015|12:04]

helvetica
Brivdienas - mana mila. Tad var iet gulet, zinot, ka nav jadoma par darbu, ka nakamaja diena vares gulet un nemosties ar modinataju, ka vares vispirms ieiet vanna un tikai pec tam darit rita rosmi un varbut rita rosmes vieta pagulet diendusu un varbut pec tam pusgulot paskatit leviatanu etc. Forsak butu, ja vel kkur pa vidu varetu sakopot spekus un aizbrist lidz mezam, lai ieveltos Kada kupena, bet brivdienas ir paredzetas, lai nekadus spekus nekur nesakopotu.

Vispar brivdienas ir tads vajs pieauguso dzives mierinajums, bet kamer es praktizeju so konkreto dzives veidu, nav ko suroties un janem, ko dod.
Linkpasaki kaut ko labu

Dadan Karambolo feat. Leons Bemhens [24. Jan 2015|10:59]

dubultnieki

[zivs]
Vizuāli varbūt ne tik ļoti, tomēr man šķiet, tie ir kadri no vienas filmas.

Link2 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[24. Jan 2015|00:02]

dienasgramata
DELFi. Šoferis kādai grūtniecei ar lielu skandālu licis izkāpt kāpostu pīrādziņa dēļ. Šis sievietei bijis pēdējais piliens negatīvajā pieredzē.

http://www.delfi.lv/news/national/politics/nekartibas-rigas-mikroautobusos-grutniecei-liek-izkapt-no-transporta-kapostu-piradzina-del.d?id=45489532#ixzz3PgVd48o0
Link1 apsveikums|pasaki kaut ko labu

[23. Jan 2015|16:50]

helvetica
nē, es šito tomēr nevarēšu pabeigt bez tiem trīs fondiem.
Link2 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

Par jautājumiem jums un manām pieredzēm ar iepazīšanos seksam sluģikos [23. Jan 2015|02:53]

ulvs
Vispār jau kaut kādā mērā es to pēdējo poll'u, kā atbildes varu redzēt tikai es, izveidoju mazliet savtīgu mērķu vārdā. Tos varētu saukt par "nenoteikta attāluma nākotnes potenciālajiem plāniem". Bet, pirms attsaisnojos (šim žurnālam IR sirdsapziņa - tas patiesībā varētu būt tā jaunais "slogans" jeb tas katram cibas jūzerim unikālais teksts, ko var lasīt, ieejot konkrētā jūzera cibas lapā).

Jā, seksualitātes jomā, gluži kā citās cilvēkskaidrojošās psiholoģijas un personībizpausmju ziņās, mani interesē tas, kas interesē citiem. Statistika. Taču, jāatzīst, es to neesmu īpaši pētījis, ņemot vērā, ka man ir pieejamie resursi (internets? [sarkastiski]), bet tas laikam man ir tipiski. Taču mani vēl vairāk interesē tas, kas interesē sievietēm (laikam fakts, ka, mācoties videnē, es joprojām baidījos no jebkāda dziļāka kontakta ar meitenēm - es meklēju, jā, un man pat bija draudzene, kura patisībā bija ļoti, ļoti jauka būtne, un tā ir viena no lietām, par ko joprojām ienīstu sevi - ka reāli darīju viņai pāri mentāli, liekas, līmeņos, kas jau ir augstāki par "pagaidām-vēl-neizraisīs-traumas"; vispār tāda sajūta, ka ar To Cilvēku, kāds es biju pirms gadiem astoņiem, septiņiem. as I'm kinda into that kinky stuff that most people are afraid to include in their sex lives. Jo kas zina, varbūt kopīgas vēlmes var novest pie šo vēlmju īstenošanas (protams, ne jau ar Aleksandru Pelēko, gh). Ak, es, nelietis!

Katrā ziņā, nevajag baidīties pastāstīt kaut vai poll'a formā, šeit, par šīm īpašajām vēlmem. Jo, nezinu, kas var būt kaifīgāks par kopīgu vannu un tad kārtīgu, dziļu kunilingu/anilingu? Daudz kas. Taču konkrēta cilvēka gadījumā - tās var būt debesis, kas ir rokas stiepiena attālumā.

Kāds varbūt sauks mani par pervertu. Kāds varbūt teiks, ka esmu stulbs lohs, ka izmantoju cibu kā platformu, kur iegūt "domubiedrus", kaut vai tāpēc, ka tā personība, kādu manas cibas lasītāji uzzīmē savā apziņā, lasot tikai rakstīto, ir krietni atšķirīga no tās personības, ko dēvē par "īstās dzīves" mani. Protams, ir līdzības, pat lielas, bet dzīvē es esmu, kā lai to pasaka, tomēr daudz rezervētāks, smalkjūtīgāks, taktiskāks... man "palika" kauns uzskaitīt šādi īpašības. Bļa, es tomēr te joprojām lielā mērā nāku brīvības dēļ - to rock out with my cock out in a place that has it's retro-net charms and a somewhat lower level of anonymity.

Turpinot par seksualiāti un tās (ne)ceļiem. Atklāti sakot, es esmu mēģinājis šādas tādas intereses īstenot, mēģinot atrast interesentus, izmantojot, tā teikt, atbilstošas platformas - sluģikus utt. Bet tas viss kopā ir bijusi viena liela izgāšanās, jo visa komunikācija caur sluģikiem lielākoties ir bijusi ļoti nožēlojama, jo, šķiet, tās vietnes apmeklē vai nu cilvēki, kuri tiešām nav pabeiguši pamat/vidusskolu (really fucking low grammar skills), kā arī man-tik-nokaitinājušās (es, goda vārds, centos, un, ja cenšos, sasodīts, parasti rakstu diezgan normālas vēstules; come to think of it, varbūt lielākā daļa ignorēja tās tāpēc - jo tādas vēstules saņemt mūsdienās netā principā nav "normāli") un kundzes ap 40, kuru vienīgā interese (un parasti tik nenormāli svarīgais nosacījums - vīrietis viņas vecumā vai vīrietis ar auto [cik faking nožēlojami par to auto]) ir atrast bezmazvai vīru vai kaut ko tamlīdzīgu (aizstājēju; vismaz seksuāli).

Es ļoti labi spēju vizualizēt, kas tie ir par cilvēkiem - šīs sievietes, šīs dzīves triviāluma nogurušās sievietes... Man nav nekas pret cilvēkiem, kuri visu mūžu ir, khm, vergojuši sistēmā, darot tur kaut kādu vienu darbiņu, esot, teiksim, skrūvītei daudz lielākā organismā un, teiksim, repetetīvi 20 gadus pēc kārtas papīrs X tiek pavairots, apzīmogots, pārbaudīts un nosūtīts citam zobratiņam, kurš spēlē mazliet augstākā līgā un apstrādā mazāk papīrus X un kurš, savulaik, nodod šos papīrus zobratiņu vadītājam, kurš beigu beigās saņem papīra X rafinētāko formu un dodas saikties ar citiem šādiem, viņa hierarhijas zobratiņiem, lai apspriestu papīriņos rakstīto. Bez šiem cilvēkiem, kuri ziedo pārāk daudz, pretī nesaņemot ne tuvu tam, cik daudz viņi ziedo, regulāri darīrami ko tik notrulinošu, nespētu eksistēt šī savdabīgā, viltīgā Sistēma, kas pagaidām Eiropai ir nesusi mieru nu jau 70 gadus; protams, daļa bija PSRS, taču miers ir miers, ticiet man draugi, jūs daudz labāk dzīvotu PSRS un skūpstītu tās zemi, nekā pieredzētu karu, kāds tas varēja būt laikā līdz faktiski mūsdienām - iegaumējiet šos vārdus.
Jā, šķiet, uz manis minētajām kundzēm šāda tipa darbs ir atstājis neatgriezeniskas sekas - nespēju iziet iz sava konformisma, pamēģināt to, kas nav iekļauts viņu banālajos un paredzamajos aprakstos par to, ko viņas meklē. Ekspektācijas. Vilšanās.

Jā, tikai kādas 2 reizes esmu sarunājis "randiņu", izmantojot sludinājumus, taču 1. reizi pārdomāju, jo meitene izskatījās tiešām ne īpaši labi (man, goda vārds, nav augstas prasības, jo nevērtēju cilvēku pēc izskata, kā arī mani izskata kritēriji ir savdabīgi - man nebūt ne nefascinē klasiski skaistas sievietes; šajā gadījumā laikam vēlējos apmierināt savu gan jau zemapziņā mītošo edipa kompleksu), kā arī izklausījās esam dumja. Un 2. beibe bija tiesām tāda čiksas tipa. Izklausījās ļoti dumja (grammar). Kaut ko nekonkrētu sarunājām, es uzrakstīju, ka jūtu, ka tas būs pēdējais, ko dzirdēšu no viņas, protams, ne tik apokalipttski, taču tas laikam tomēr bija apzināti - es viņai vairs nevienu reizi neaizrakstīju un viņa man arī nē. Normāli sapratāmies acīmredzot.

Draudziņ, tagad tava kārta pastāstīt par savām pieredzēm, izdabājot savām vēlmēm! Nebaidies, tas viss taču ir dabiski, intereses, vēlmes, viss tas ir normālāk par normālu, un, jo vairāk tu dalīsies (protams, robežām jābūt), jo brīvāks un šķeitami spējīgāks īstenot tās tu jutīsies! Jeb vienkārši - nemīz vecīt/mazā.
Link23 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]