Labvakar, kartupeļu biezeni [entries|archive|friends|userinfo]
labriit_putra

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

msk nākošā albja potenciālais dizains [14. Sep 2014|20:14]

ulvs
Link1 apsveikums|pasaki kaut ko labu

[14. Sep 2014|17:53]

ulvs
Būtu negods nepieminēt, ka jaunā "Superjail!" sezona ir<a href="http://watchseries.lt/season-4/superjail"> arī skatāma</a>. Dievinu šo multeni. Vizuālais trips ir viens, bet tie varoņi... tie varoņi. Teiksim, masculine tranny prison guard. Un minimal techno pārpasaulīgie dvīņi (ekselenti ar viņiem var iepazīties sērijā "The budding" vai kā viņu tur).


Link1 apsveikums|pasaki kaut ko labu

[14. Sep 2014|17:45]

ulvs
Tā pati jaukā kaimiņiene, ko esmu šeit piesaucis agrāk, ieteica ļoti krutu multeni. Xavier: Renegade Angel. Tāda 3D psihodēlija - cīņa starp patiesības meklētāju/hipiju/pusdievu un rednekiem. Mega trešs! Skatīties onlainā šeit.
Link2 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[14. Sep 2014|14:16]

ulvs
Bļaģ, kur ir mana mirušā vectēva akordeons? Tam ir jābūt pie manis, bet tas nav pie manis. Es tikko paspēlēju vienu citu un kārtējo reizi sapratu, ka tas ir viens no maniem mīļākajiem mūzikas instrumentiem. Tik saldsērīgs (es uz tā spēlēju tikai tādas melodijas, ja kas).

Prieks, ka jums patīk manas dirty naturalist pics. Skūpsti un skavas!
Linkpasaki kaut ko labu

[14. Sep 2014|11:06]

dienasgramata
TRAVELNEWS. Optimisti retāk cieš no iesnām.
Link2 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

aktuālas foto; BEIDZOT [14. Sep 2014|01:27]

ulvs

Vakar no rīta saņēmos un beidzot nofotografēju sevi. Kāpēc? Tāpēc, ka visas pēdējo gadu manas fotogrāfijas, atskaitot varbūt pāris, ir citu cilvēku uzņemtas un pārsvarā no pasākumiem, kur spēlēju. Un vakar no rīta jutos un biju īpaši netīrs un dabisks, un tajā skaistajā fāzē "tikko pamodies", lai šīm foto manās acīs būtu kaut kāds svars. Uzmest aci pēc gadiem pieciem (kas, kā zināms, paskries mirklī) vai iedot citiem, lai papriecājas. Ak jā, sesija satur totālu PĀRSTEIGUMA momentu. Saprotiet, cilvēi tā nedara, kā es pēdējā fotogrāfijā. Es tobrīd nodomāju - piedrāzt - un atļāvos veltīt skatītājam to daļiņu cilvēciskuma, kas nav nedz izgaistoša, nedz pazaudējama. To, ko, kā esmu ticis informēts, es daru vislabāk (precīzāk - foto redzams tikai aspekts no tā). 

Foto no cikla "pirmā rīta cigarete pirms brokastīm" jeb "вечно юнии": 

klik hēre to view ze pikčers )

Link1 apsveikums|pasaki kaut ko labu

vēl viens par siermaizīti [13. Sep 2014|23:15]

dienasgramata
es tev atvedu siera maizīti,
lai gan gribēju siera radziņu
es tev dāvāju baiļu neirozi,
klusi skrāpējot ādu ar nadziņu

mieru atvedu tev un maizīti
nieru mazspēju, peļu lamatas
peles dzīvoklī tavā svētkus svin,
sieru neēd tās, tikai grāmatas

es tev atvedu vēdergraizīti
lai no pusnakts līdz pašām brokastīm
mūsu vēderi tiktu laizīti
bet mēs skatītos filmu "Scream"
Link3 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[13. Sep 2014|22:04]

dienasgramata
DELFI. Vidzemē slimnīcā nogādāts 12 gadus vecs zēns, kurš skolā dauzoties iegrūsts durvīs.
Link3 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[13. Sep 2014|12:15]

dienasgramata
Psihoterapeita-seksologa Artura Šulca lekcija par mūsdienu attiecībām notiks ceturtdien, 18.septembrī. Īpaša uzmanība pasākumā būs pievērsta attiecībām, kurās pāri šķir attālums.
Linkpasaki kaut ko labu

[13. Sep 2014|12:04]

dienasgramata
DELFI. Ja būsi komunikabla un pratīsi uzturēt sarunu bez vīrieša nemitīgas klātbūtnes, viņš to patiesi novērtēs.
Link2 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[13. Sep 2014|11:39]

dienasgramata
DELFI. Kādā Rīgas Centrālcietuma kamerā atrasts dzīvs suns. Atrastais mājdzīvnieks pārstāv vienu no mazākajām suņu šķirnēm pasaulē.
Link3 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

Obama ir gejs, reps ir gejs, tavs tēvs ir gejs un vēstule N.Ušakovam [13. Sep 2014|03:00]

ulvs
Nez kāpēc tieši tagad youtube man sākusi sviest ārā viģikus par Holivudas un popmūzikas industrijas iluminati/sātanistu homoseksualitātes propagandu un metodi kā pakļaut un/vai salauzt indivīdu (sākotnēji - jaunuzņemto mākslinieku, plaši - sabiedrību). Tas laikam sākās ar atklājumu, ka Baraka Obamas sieva ir transvestīts (nezinu, kuru video piedāvāt, neesmu tos visus redzējis, tāpēc došu jums the most popular of voices - the one of Alex The Jones). Nepiesienieties par definīcijām, man jau tagad vajag uz tualeti, un es tiešām nezinu atšķirību starp transvestītu un transseksuāli (varbūt viņš un viņa ir abi). Visizklaidējošākais video par homoseksuālo holokaustu, kas atsauču vietā mūsu laiku tērē ar jaunām patiesībām, jaunu, aizraujošu informāciju, šķiet, ir, ja to tā var saukt, dokumentālā filma "Geju rituāls" (nepilnas 10 min. garš audiologs ar foto, ļoti aizraujoši, tiešām!). Vai nav vareni? Noskatieties, ja jūsu prātos joprojām neizpratni izraisa vārdi "illuminati pops". Un noskatieties vispār. Quality shit. 

Ak jā, kārtējo reizi apjuku, kad man nācās uzrakstīt latviski pareizi angļu vārdu "illuminati" (lat. "apgaismotie")., tāpēc ierakstīju "bing" meklētājā vārdus "illuminati latvija", un pirmais rezultāts bija un, pieņemu, jums arī būs Rīgas pašvaldības portāls (un turpat, neatverot lapu, redzams Ušakova epasts - nils.usakovs@riga.lv). Tā arī neatradu (godīgi sakot, mani vairāk interesēja visas citas atbildes, tāpēc biju slikts meklētājs), kā pareizi rakstīt latviski un ļāvos gremošanas sistēmas, īpaši zarnu izjūtai. 

Un jā, vispār derētu uzrakstīt Ušakovam atklātu un sirsnīgu vēstuli par to, ka esmu pārsteigts par viņa it kā nepatriotisko un nelatvisko dabu un politiskajiem manevriem, un noskaidrot, kā viņš rīkotos noteiktās situācijās vai vienkārši noskaidrot atbildi uz kādu interesējošu vai tikko prātā ieskrējušu un apmaldījušos jautājumu. Un tāpēc, ka esmu tik draudzīgs cilvēks ar saviem lasītājiem, es jūs pazemīgi aicinu - iesakiet man kādu jautājumu vai tēmu, ko/par ko pavaicāt Nilam Ušakovam! Kaut ko par to, kas jums patiesi interesē viņā kā sociālā, politiskā figūrā, kurš "pie varas" ir ļoti ilgu laiku. 

Nav tā, ka man pašam būtu slikti ar fantāziju, taču šī vēstule būs rakstīta kā publiska, sūtīta no noteiktas īstas vai imagināras cilvēku apvienības, un tas tikai tāpēc, lai piešķirtu tai mazliet lielāku svaru un, ja turēšu rakstīto pieklājības un korektuma rāmjos (ko grasos nosacīti darīt), iespējamību, ka uz kādu no jautājumiem tiks atbildēts. Saprotu, ka, ja uz vēstuli atbildēs, tad tas nebūs pats Ušakova k-gs, jo tas nebūtu iespējams, ja vien incepcionāli (yo) nebūtu iedēstījis viņa zepamziņā kādu tēlu vai pavēli, kas liktu viņam mani un manu aicinājumu uztvert pavisam nopietni un ar lielāko vērību, un vēstuli sūtītu uz viņa privāto epastu (Rīgas domes vai normāli privāto, kas, iztēlojos, varētu būt,piem., nilush.zhegajet123@mail.ru vai nil.i.rusj4ever@mail.ru; zvēru, man ir spēcīga izjūta, ka viņa privātā epasta nosaukums ir interesants to say the least) . 

Maza piebilde par savu cieņu pret savu postu (ar garo "o") lasītājiem. Nekādas cieņas pret anonīmajiem komentāriem (tāpēc šī iespēja ir atslēgta manā žurnālī), jo klab.lv akkauntu izveidot ir vienkāršāk par vienkāršu, un tas tev ļaus lasīt un nosacīti anonīmi (random user name nevienam neko neizteiks tāpat, tāpēc neesi slinks) pazemot ērti ne tikai mani, bet arī citus, un varbūt šad tad zem actiņas (nezinātājiem - privāts, neviena, atskaitot pašu, neizlasāms ieraksts) nobirdināt kādu asariņu vai, ja tiešām tā dzīvē beidzot sanāk, publiski palepoties ar seviem panākumiem sev svarīgā jomā un justies kaut uz brīdi kā uzvarētājam. 
Link1 apsveikums|pasaki kaut ko labu

Thel un happy H [12. Sep 2014|09:41]

helvetica
THE LIFE AND OPINIONS OF DJ SPINOSA

I got more rhymes than Joseph Brodsky
I got more rhymes than Leon Trotsky
Brodsky
Trotsky
Brodsky
Trotsky
La là

There’s also a love story involving the Bride of DJ Spinoza, a mathematician in her own right: “I’m not an engineer, I’m a mathematician. I’m not even an applied mathematician, I’m pure.”

The bride of DJ Spinoza
has an absolute cleavage
like that between natural numbers and Aleph-null
Linkpasaki kaut ko labu

[11. Sep 2014|05:41]

ulvs
"What is really going on?" - šajā video uz jautājumu atbild bērni. Bērni!
Video nospēru no [info]dooora 9/11 rememberance holiday posta.
Linkpasaki kaut ko labu

[10. Sep 2014|22:56]

dienasgramata
no epastiem: "Piesakies konferencei "Uzņēmumu nelikumīga pārņemšana""
Linkpasaki kaut ko labu

[10. Sep 2014|22:38]

dienasgramata
Laimīgas beigas ir tikai
nepabeigtiem romāniem.

Viņš teica.
Un sa...
Link6 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[10. Sep 2014|21:38]

ulvs
Pirmo reizi mūžā apsveru izmantot eksorcista pakalpojumus. Bet ne attiecībā uz sevi. Īpaša situācija ar dēmonu klātbūtni.
Link2 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[9. Sep 2014|20:51]

dienasgramata
mazskūšanās tradīcijas
Link2 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[9. Sep 2014|14:29]

helvetica
"According to data provided by the Lithuanian Ministry of National Defence, 1,562 young people refused forced service in the Soviet army after 11 March 1990. Of them, 67 were taken to Soviet military units by force, 20 were sentenced to jail terms, three faced criminal charges and three died.
Another 1,465 were forced to go into hiding, change their place of residence and leave families to avoid forced service or repressions by the Soviet army or the Soviet authorities."

"Russia has reopened 25-year-old cases that may lead to criminal charges against young people who refused to serve in the Soviet army in 1990-1991"

"The State Security Department strongly urges the citizens of the Republic of Lithuania who listened to the Lithuanian government's call and refused to serve in the Soviet army to refrain from travels to Russia, Belarus and other countries that are not members of the European Union or NATO."


bet tā pirmā rindkopa. ziniet, ejiet jūs dirst ar savu militāro sūdu. gribi mieru - gatavjoies karam. bulšits. gatavoties karam nozīmē gatavoties karam un karot. tur nekāda miera nav. tur nav nekādas brīvības, cilvēcības, personas autonomijas, nekā, kas vispār attiecas uz dzīvot vērtu dzīvi. dzīvot vērtu pasauli.
Link1 apsveikums|pasaki kaut ko labu

[8. Sep 2014|23:01]

dienasgramata
DELFI. Jaunās Valsts ieņēmumu dienesta ēkas Mežaparkā darbinieki cieš no alerģijām, ko varētu būt izraisījuši ēkas būvniecībā izmantotie materiāli, pirmdien vēsta LTV raidījums "Panorāma".
Link1 apsveikums|pasaki kaut ko labu

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]