Labvakar, kartupeļu biezeni [entries|archive|friends|userinfo]
labriit_putra

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

vairot izpratni [21. Nov 2014|22:34]

helvetica
Sakiet, lūdzu, vai cibā gadījumā nav kāds cilvēks no ceļpolicijas? es gribētu pieteikties darbā - par nelielu, bet taisnīgu samaksu pastaigāties atstarojošajā vestē pa neapgaismotām ceļu nomalēm, lai līdzcilvēkus pieradinātu pie domas, ka lietot atstarojošu vesti neapgaismotās ceļu nomalēs nav tas pats, kas būt baltam valim, melnadainai lezbietei invalīdei vai sifilītiķim, kuram gāžas nost deguns, pirksti un viss cits, kamēs mēs te tā runājam. šīsdienas cirslīgais izgājiens ar sabtransu - kopumā trīs epizodēs - beidzās ar attapšanos Rīgas pierobežā ar viesmīlīgi tālāk aicinošo Stopiņu novada ceļazīmi. Iemēģināju vesti un atklāju daudz jauna. par sevi, dzīvi Rīgā un līdzpilsoņiem. Taču tas mani neattur, pat vairāk - jūtu sevī briestam pilsoņa pienākumu ziedot (par taisnīgu samaksu gan) daili un pašcieņu līdzcilvēku drošības vārdā.

nē, nu, ja negribat šo, tad varbūt gribat uz Ziemassvētiem uzvest ludziņu par Parīzes Dievmātes katedrāli? Domāju, ka varētu pieteikties zvaniķa lomai, ja vien ļausiet apaut vesti pār slāņuslāņos saģērbtiem rudens mēteļiem un ar sparģeļiem pietūcītu mugursomu.
Link2 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[21. Nov 2014|18:16]

muzons

[malvine_truse]

Fact - Fact (1998)Linkpasaki kaut ko labu

[20. Nov 2014|21:24]

dienasgramata
SKATIES. Cilvēki grib tetovējumus ar senajiem latviešu ornamentiem.
Link2 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

Vienkārši un nesatricināmi - Māli [19. Nov 2014|23:04]

blondulla
[Tags|]

Atveru cibu, bet tur - pilns ar māliem. Tad nu tā, mans mīļais mālu lasītāj.

Poll #20219 No māliem vismīļākie man māli tumšsarkanie
Open to: All, results viewable to: All

Tavas domas par mālu ēšanu

View Answers

Iesaku! Man vēl tagad mutē ir mālu lieliskā garša!
0 (0.0%)

Ja būtu gatavojis Mārtiņš Rītiņš, ar prieku nobaudītu!
2 (18.2%)

Labāk būtu dzēris...
2 (18.2%)

Tas noteikti ir labāk kā urīnterapija.
2 (18.2%)

Manas domas vienmēr ir par ēšanu.
1 (9.1%)

Labāk māli vēderā, nekā māli galvā.
3 (27.3%)

Neatteiktos, bet tikai kopā ar Vanagu!
1 (9.1%)

Par māliem man, lūk, kas sakāms

Link2 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[19. Nov 2014|18:30]

dienasgramata
DELFI. Ne reizi vien droši vien esam dzirdējuši par koka labvēlīgo ietekmi uz cilvēka veselību.
Link4 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[19. Nov 2014|17:53]

dienasgramata
DELFI. Jūras kotiki aizvien biežāk sākuši izvarot Marionas salā pie Antarktīdas dzīvojošos karaliskos pingvīnus.
Linkpasaki kaut ko labu

[19. Nov 2014|17:52]

dienasgramata
DELFI. Mikijs Rūrks vēl vairāk izķēmojis seju.
Link1 apsveikums|pasaki kaut ko labu

the mind of statism [20. Nov 2014|11:55]

ulvs
Burvīgs video par visplašāko reliģiju uz šīs pasaulītes. Un par to, cik absurda tā ir. Atkal paldies [info]dooora par izglītību.
Linkpasaki kaut ko labu

MEKLĒJU ISTABU (diezgan steidzami) [19. Nov 2014|04:03]

ulvs
Telefonu man vairs nevajag, jo, sekojot šai burvīgajai DIY instrukcijai, panācu, ka manai micro SIM ir tāds kā futlārīts, lai varētu ielīst vecajos telefonos. Neticu, ka paša spēkiem ar nazi pieveicu šo likteņa izklupienu.

Bet ir daudz nopietnāka problēma par šo. Es jau zināju, ka tā būs because it's too good to be true - nedzīvošu nekādā lāčplēšielā, jo to vietu jau aizsita pirms manis. Kā parasti. Vienkārši esmu pamanījis, ka manā dzīvē ir tāda likumsakarība - ka nekas nevar "beigties" labi. Visi procesi, kas sākas, vienmēr ir caurvīti ar kaut kādu huiņu, kas izklausās pēc Zentas Mauriņas padomiem slinkiem un izlutinātiem tīneidžeriem. Jo vienmēr un visur manā dzīve ir tā bļāģnahujsuka morāle - dari visu pats, nevis uzticies citiem. Bet es nahuj nevaru šo to izdarīt, jo neesmu feisbukā, kur arī visvienkāršāk ir atrast dzīvesvietu.

Jā, tā kā mana cerībām izdaudzinātā vieta ir iznīcināta, tad es jau atkal meklēju vietu, kur dzīvot. Es zinu, ka varētu pārvākties uz laiku tur vai šur, bet es gribu pats savu istabu. Nevēlos nevienam būt par slogu. Un gribu faking dzīvot centrā, nevis pāķos (redziet, kā, ritot laikam, esmu reducējis "pāķus" līdz visam, kas nav Rīgas centrs; nožēlojami).

Es apsolu, ka vairs nelūgšu no JUMS neko, tikai šoreiz man čista ir nepieciešama palīdzība istabas (Centrā) atrašanā (nolādētais feisbuks; kāpēc tas viss nevar notikt sasodītajā dr.lv?!), tāpēc, lūdzu, ja redziet kādu sluģiku savā feisītī vai kā to sauc vai kur citur, lūdzu, atsūtiet man uz u.ulvis@gmail.com (ar kontaktiem, jo es 1 iemesla dēļ nevēlos reģistrēties tur) vai iepostējiet kaut vai šeit.
Link6 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[19. Nov 2014|03:38]

ulvs
Ķermeņa temperatūra tikai 37,2 pēc celsija, bet tāda sajūta, it kā būtu visi 38. Kāds ieminējās par drudzi?
Link2 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[18. Nov 2014|23:27]

dienasgramata
DELFI. ASV par huligānismu aiztur vīrieti, kurš ir līdzīgs Jēzum Kristum.
Link1 apsveikums|pasaki kaut ko labu

Zintis Cepurnieks - "Cita harmonija", 2003 [18. Nov 2014|11:12]
muzons
[jd]
[Tags|, , , , ]
[fons |LV roks]

Viens no vislabākajiem savā žanrā weivos un mp3. Neprasiet vai tas ir new age, ambient, prog vai psyche.
Linkpasaki kaut ko labu

kā mani sasniegt? [18. Nov 2014|04:34]

ulvs
Tiem, kuriem vajag mani steidzami sasniegt, lūdzu jūs zvanīt R, un viņa man kaut kā nodos ziņu caur analogajiem kanāliem. Vai arī sūtiet epastus, taču nevaru galvot, ka tuvākajās dienās ļoti bieži izdosies pārbaudīt pastkasti smagā mēģinājumu grafika dēļ. Ceru dabūt jaunu telefonu tuvākajās pāris dienās (ja ne šodien pat, kā tas būtu vēlams).

 Un gadījumā, ja iepriekšējais, garais posts nobiedēja: MSK ir 3 jaunas dziesmas dr.lv mūz.sadaļā (pašas augšējās pleijerī), kā arī, neticēsiet, bet ir notikusi grupas MSK kārtējā reinkarinācija (jā, visi, atskaitot tos, kuri nomira pirms gadiem 4, 5, ir dzīvi, veseli un gatavi rokenrolam Rīgas ielu bruņinieku stilā). Mani īpaši fascinē "Patiesībvas novads" (pseidoimprovizācija, jo viss, atskaitot main bass theme un liriku no pretnarkotiku romāna, ir izdomāts so to say - on the play). Dziesma varētu vēl būt populāra ar to, ka tajā ritma sekcijas 1 daļu (electric drums played on synthesizer keys) pārvalda Filips Murder, "Martas Asiņu" frontmens (haha, īstenībā jau Reinītis sen ir pārņēmis frontmena stafeti, un Filips reāli is a gimmick, bet viņam piestāv, un viņiem piestāv). Vai arī mēs to skaņdarbu iepisām divatā ar Simonu? Neatceros vairs. 
Link9 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

vajag jaunu mob.tel. (+ info un new songs from MSK) [18. Nov 2014|04:33]

ulvs
Viss. Mans mob. telefons ir kaputt. Tas bija reāls Process manas dzīves laikā. Tas bija kaķis - mira vairākas reizes, līdz pienāca Permanence.

Tagad ir ļoti aktuāla problēma. Man vajag jaunu (vai vecu, lietotu; galvenais tādu, kas darbojas) mob. telefonu, kas ņem pretī mazo (jeb orģinālo, taču apgraizīto) SIM karti. Problēma ir tiešām aktuāla, jo man šonedēļ būs mēģinājumi bezmazvai katru dienu, jo 25. novembrī manai kārtējo reizi reinkarinētajai (acīmredzot), nemirstīgajai grupai - MAZAJIEM SMIRDĪGAJIEM KOCIŅIEM - būs kaut kur koncerts (nezinu kur; un, lai neteiktu, ka man pohuj, jāsaka, ka būtu ieintriģēts uzzināt šo faktu). Iesildamies 3. albuma izdošanai. Un tā ietvaros pusmirušā dr.lv portāla sen mirušajā mūzikas sadaļā esam ievietojuši paŗis gabalus no gaidāmā un pāris no aiz-gaidāmā albuma. Tos var noklausīties, ieejot šeit (no hotlink 4 u - https://www.draugiem.lv/msk/) un iedarbinot tur integrēto pleijeri - pirmie (augstākie) 3 gabali ir īstie. Īpašu uzmanību aicinu pievērst "Patiesības novadam", jo tā ir viena no improvizācijām, kas izpaudās kā sekojoša rīcība: uz TASCAM tape recorder piespiedām "REC" un vienkārši sākām spēlet (iepriekš bija atrasta vien pasāža no vienas atmodas laika pretnarkotiku grāmatas un basa partija in the main theme).

Bet atgriežoties pie TIEŠĀM SVARĪGĀ - man ĻOTI vajag jūsu palīdzību, lai dabūtu sev jaunu ("vecu", lietotu, galvenais, ka darbojas un ka pieņem mazo simkarti) mobilo tālruni! Jūs izglābsiet a desperate musician, pie reizes izglābjot a really fucking desperate band (desperate in the best possible sense of this word). Tātad, vai kādam nav aizķēries kāds tel., kas vairs netiek lietots vai vienkārši - kāds tel., no kā vēlaties tikt vaļā. Vai pat nevēlaties tikt vaļā, taču es varu jūs motivēt ar naudu vai free tickets to next 5 or maybe 10 (15?) MSK concertos. Esmu gatavs darīt visu nepieciešamo. Cik varu atļauties tērēt naudu? As a starving musician and a poor boy, daudz nevaru atļauties, taču kaut kādus vairākus desmitus jaunās valūtas vienības noteikti varu, kā saka, sakopīt, pārdot savu kaut cik svaigo ķermeni uz ielas. Vai radot kādu īslaicīgu biznesa mahināciju (svarīga piebilde potenc.partneriem: nodarbojos tikai ar leģitīmu biznesu; vai arī, ja jums ir nepieciešams kompetents plaša spektra speciālists jebkurā jomā, kas saistīta ar valodu, rakstīšanu, tekstu radīšanu, analīzi, jebko, tad nekautrējieties uzrakstīt uz u.ulvis@gmail.com).

Rezumējot (TL;DR situācijā): pēc iespējas ātrāk vajag jaunu/lietotu/vecu mob.tel., kas ņem pretī mazo, apgraizīto simkarti. Esmu gatavs maksāt vai veikt barteri (ja kas, rakstiet uz iepriekšējās rindkopas beigās norādīto epastu). Varu samainīt pret citu norm.mob tel., kas ņem tikai neapgraizītu simkarti (piemaksājot). Varu arī maksāt arī neordinārākos veidos, teiksim, piedāvājot savu kompāniju, klātbūtnes efektu, ļoti kvalitatīvu un baudpilnu ķermeņa masāžu (ja vajag, varu palūgt cilvēkiem, kuriem to esmu veicis, galvot par tās daudzpusējām kvalitātēm). Kompānija kā samaksa var izpausties kā "labākais draugs uz dienu (divām, trim, utt.)" vai "superneitrāls cilvēks, kurš beidzot var tevi uzklausīt, dzirdēt un, apveltīts ar pēc iespējas mazāk aizspriedumiem, analizēt un palīdzēt tev izprast/saprast sevi, tevi, jebkuru cilvēku, situāciju vai problēmu šajā spektrā". You name it, I'll rate it!

P.S.

Baigais TL;DR man sanāca, pff. (ja nezinat leksiku - http://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Too_long;_didn't_read )
Linkpasaki kaut ko labu

[17. Nov 2014|23:03]

ulvs
Temporāri pārvācos (savācām ar Ilzi visas paunas; rīt atbraukšu pakaļ PC). Pēc tam dzīvošu ļoti stilīgā vietā - tādā kā kuģa kajītē. That's my save.
Link5 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[17. Nov 2014|15:09]

helvetica
par skapjiem un iznākšanu no tiem :)
Link2 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

komunikācija, kategoriskums, kategorijas, problemātika un aicinājums [16. Nov 2014|04:58]

ulvs
"Nezinu, kāpēc tādas lietas jādara..." - R par manu vēlmi publiski samelot, ka viņa has inherited a lot of money and therefore I'm sad that we've not together anymore. Kāpēc vispār es vēlos rakstīt tādas muļķības - jautāju sev un jums?

Katrā ziņā šis posts nebūs par Ritas naudu. Tas beigu beigās drīzāk būs par mani un tevi, par jums un mums, par iespējām komunicēt. Un par iespējamu "briļļu klubiņa" izveidi (definīcija atrodama zemāk).

Vadu savu gaļas bluķi (runa ir par ķermeni un nervu sistēmu, un vispār - visām sistēmām), un daru to ar uzskatu, ka es neesmu materiālists, un man idejiski nepatīk nauda, taču tā diemžēl ir nepieciešama, lai eksistētu modernajā sabiedrībā, dzīvojot pilsētā un darot to ar pēc iespējas mazāk ierobežojumiem jebkurā jomā, kas kaut kādā mērā tiek, manuprāt un pārsvarā arī mūsuprāt, uzspiestas cilvēkiem, kuri vēlas, neviena netraucēti (un nevienam netraucējot), dzīvot tā, kā viņi ir atzinuši esam par labu, un, ja ne tā (jo pārsvarā ir daudz īslaicīgi nepārvarami apstākļi), tad vismaz cenšoties risināt kādu no kolīzijām/konfrontācijām tādā manierē, kas pat tad, ja tomēr manam (mūsu) argumentam neizdotos prevalēt, un cilvēku prāti paliktu, kādi tie paliek vienmēr - klusi kliedzam kurlo pasaulē: "Palīgā! Izskaidrojiet man šo visu! Es neko nesaprotu! Es neko ne-sa-pro-tu!", tad vismaz cilvēkiem līdzās tipiskajam apjukumam, mulsumam un pat panikai, klāt nāktu jauna izjūta. Apziņa par to, ka tas nav humors. Sajūta un izjuta reizē, ka tas pat nav temats, ko apspriest, malkojot tēju un ēdot cepumus "Mateja draudzes" sanāksmē.

Bet kas, sasodīts, tad ir tas "tas"? Vai tās ir manas vai tavas bailes? Vai varbūt viņu bailes? Jo, kā mēs esam novērojuši, viņu bailes kopumā ir daudz svarīgākas par mūsu. Tāpēc mums reāli nav nekādu izredžu. Vien iespēja atstāt iespaidu. Būt par klaunu. Par izklaidi (entertainer). Tikt pārprastam vienmēr un visur. Pēdējā aspekta dēļ vēlos nodibināt "briļļu klubiņu", ko varētu saukt par "sapratne un tās robežas".

Vai jūs piedalītos šādā "briļļu klubiņā"? Labi, varbūt kāds no jums nemaz nezina, kas tas tāds ir. Īsumā. "Briļļu klubiņš" radās tālajos 90tajos, šķiet, lidz ar pirmās Harija Potera grāmatas ejakulāciju vienkāršajās laužu masās. Cilvēks saprata, ka bez viņa tomēr ir arī citi, kuri "saprot" vai vēlas to. Tāpēc cilvēks zaudēja daļu sava kūtruma par labu kam tiešām nozīmīgam - komunikācijai, kas veidota un balstīta uz sapratni, savstarpēju a priori cieņu until proven otherwise, kā arī zināmu sirsnīguma devu, ņemot vērā atklātības nepieciešamību - un nepieciešama tā ir tikai tāpēc, ka bez tās vai vismaz bez idejas par to nekas nopietns nespēj pastāvēt. Bet nevajag šeit piesieties vārdam "nopietns". Neviens "šeit" netiecas apmierināt savas jocīgās domāsānas kategorijas, piemēram, to pašu "nopietnuma faktu" kā vienu no savas īpatnējās pasaules uztveres pamatpostulātiem.

Lietoju vārdu "īpatnējs", jo, cik esmu saskāries ar cilvēkiem, kuru domāšanas process ir piebāzts ar šādām, manuprāt, jokainām kategorijām kā... kategoriskums kategoriskuma pēc, nopietnība nopietnības pēc, un viss pārējais, kas beigu beigās jeb drīzāk ļoti ātri dialoga partnerim izraisa vai nu galvassāpes vai vēdergraizes, apzinoties, ka reāli diskusija kā tāda nemaz nav iespējama šī cilvēka izteikti šaurā acu platuma dēļ, kas viņam (un līdz ar to viņa potenciālajiem "upuriem") izraisa un ir spējīgas izraisīt spēju redzēt tikai taisni, nemanot to, kas notiek malā, kaut kur aiz... plecu līmenī, zemāk vai augstāk. Jā, pielīdzinu šeit cilvēku dzīvniekam - zinu, ka tā nav, bet man dažreiz labpatīkas iztēloties, ka ar cilvēkiem ir tāpat kā ar dzīvniekiem, un tie sugas īpatņi, kuru acis ir relatīvi tuvu cita citai (haha, nezinu, kāpēc nerakstu "viena otrai"), labāk redz kopumā, bet "tikai uz priekšu", jo viņi ir mantojuši plēsēja acu izvietojumu. Un tad ir aitas, gotiņas, gazeles - nez kāpēc faktu, ka acis ir relatīvi tālu viena no otras, esmu izteiktāk ievērojis sievieteš. Kopumā pēc maniem eigēnskajiem novērojumiem varētu secināt, ka vīrieši "joprojām" ir mednieki, bet sievietes - ievainojams bara dzīvnieks, kas ir tendēts izvairīties no konfrontācijas ar nezināmo, un labi redz to, kas notiek apkārt, savukārt, dažreiz nemana to, kas notiek acu priekšā. Labi, par to tā kā pietiks rakstīt.

Tātad, briļļu klubiņš. Vai tev interesētu komunicēt vairāku cilvēku bariņā un justies saprastam/-ai, jā, un ne tikai tā - novest seansu eksaltētā ekstāzē tieši šīs sapratnes dēļ. Tvert citam citu pusvārdā un pabeigt citam cita teikumus. Nodarboties ar kopīgām intuīcijas sesijām, kā arī dažādiem pašu iniciētiem domu/ideju projekciju sesijām, kur mēs spēlētos ar mūsu visnotaļ interesanto uztveri/apziņu, piemēram, apzināti virzot savas domas tajā virzienā, kas nemaz neeksistē, un beigās pāriecināties, ka kāds ir izjutis, ekspektējis to tavu projekciju. Ja nesaprati, par ko ir runa (tas ir normāli; šajā klubiņā uzsvars būtu nevis uz elitārismu, bet gan uz labu savstarpējo soc-līmeņotību (smejos par vārdu "labu")... tātad, minēšu piemēru.

Piemērs projekcijām. Trīs reizes pēc kārtas esmu veicis eksperimentu. Sarunāju tikties ar meiteni X vietā Y trīs reizes pēc kārtas mēneša laikā. Pirmajā reizē atnesu viņai ziedus, par ko viņa bija pārsteigta, jo "es neesmu tāds cilvēks" (pirmā potenciālā "projekcija"). Otrajā reizē, kad gāju viņu satikt, ļoti "spēcīgi" domāju un vizualizēju ainu, kā pēc 10 minūtēm viņu atkal iepriecināšu ar ziediem (biju tos jau nopircis). Taču minūtes 3 pirms tikšanās, es ziedus paslēpu vietā Z, un mēs satikāmies, taču ziedu nebija. Es jutu, ka viņa tos bija ekspektējusi. Pavaicāju, vai viņa gadījumā nejūtas tā, it kā kaut kas trūktu vai kaut kā tā, un viņa atzina, ka tā tiešām ir, un tāpēc mēs nogājām lejā pa trepēm uz vietu Z, un es viņai iedevu tur atstātos ziedus, par ko viņa bija ļoti priecīga. Trešā reize teorētiski bija the most tricky one, bet reizē arī potenciāli visparedzamākā. Gāju pa to pašu ceļu uz to pašu vietu satikt viņu. Ejot garām vietai, kur parasti pirku ziedus, es apstājos, nopētīju ziedus, to daili, paostīju pāris puķītes un gāju tālāk, bet ar domu par to, ka man līdz tagad ir ziedu pušķis. Ejot uz tikšanaš vietu, fantazēju par to, kās pasniedzu viņai ziedus un vizualizēju ainu ar priecīgo viņu. Taču nekādu ziedu nebija, un atkal (taču šoreiz "spēcīgāk") viņa juta šo "noslēpumaino" ekspektāciju pēc sūda ziediem.

Labi, pietiks rakstīt, tāpat nav jēgas, ja tā padomā, jo visiem vienalga.
Link5 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[16. Nov 2014|00:06]

dienasgramata
KASJAUNS. Zivju konservos atklājas pretīga žļurga. Pārtikas uzraugi to noliedz.
Link2 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[15. Nov 2014|23:11]

dienasgramata
DELFI. Latgalē suns sakož vīrieti sēžas apvidū.
Linkpasaki kaut ko labu

Par klišejām [14. Nov 2014|16:21]

blondulla
Homophobia as a psychological tactic

Though some who oppose homosexuality may actually be motivated by animosity, yet rather than the use of the term indicating a serious belief that most or all of the people opposed to homosexuality are repressed homosexuals, or possess an irrational fear of the same sex or homosexuals in particular, the widespread use of the term has been increasingly evidenced as being a means of psychological intimidation and mind control used in promoting the Homosexual Agenda. Due to what homophobia has come to convey, a powerful stigma is attached to those who even conscientiously oppose homosexual practices, thus silencing many who might otherwise object to it. In relation to such oppression, psychologist Nicholas Cummings, former president of the American Psychological Association (APA), observed, "Homophobia as intimidation is one of the most pervasive techniques used to silence anyone who would disagree with the gay activist agenda." In addressing 100 fellow professionals, Cummings related that while writing "Destructive Trends in Mental Health" with psychologist Rogers Wright, a number of fellow psychologists who were invited to participate flatly turned them down, fearing loss of tenure, loss of promotion, and other forms of professional retaliation. "We were bombarded by horror stories," Dr. Cummings said. "Their greatest fear was of the gay lobby, which is very strong in the APA."[19]

... tālāk ... )
Link1 apsveikums|pasaki kaut ko labu

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]