Labvakar, kartupeļu biezeni [entries|archive|friends|userinfo]
labriit_putra

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[20. Okt 2014|13:36]

helvetica
"Par kapitāla izvešanas mēģinājumu aizdomās tiek turēti vairāku komercfirmu vadītāju un divu Maskavas finanšu iestāžu bijušie un pašreizējie vadītāji, teikts ministrijas paziņojumā..

Pēc izmeklēšanas datiem, aizdomās turētie slēguši fiktīvus līgumus ar ārvalstu kompānijām par ceļu būvniecības kvalitātes kontroles ierīču piegādēm un pēc tam pārskaitījuši naudu uz nerezidentu kontiem Latvijas un Igaunijas bankās. Savukārt apmaksātā prece Krievijas teritorijā nav ievesta.." no sūdīga avota, bet tomēr.

cerams, ka laika rāmis sakrīt ar kaut kāda Šlesera būšanu par ceļu satiksmes ministru. Kā nekā visa ciešā valsts iestāžu kā Latvijas Pasts u.c. sajūgšanās ar Parex banku notika tieši viņa laikā...
Linkpasaki kaut ko labu

[19. Okt 2014|20:57]

dienasgramata
Ierodos Liepājā un pirmais, ko es satieku, ir Imants Kalniņš rimčika sieru nodaļā!
Link8 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[19. Okt 2014|20:49]

dienasgramata
DELFI. Kādā pētījumā atklāts, ka stunda gleznošanas ievērojami uzlaboja pacientu, kas slimo ar HIV/AIDS fizisko un garīgo pašsajūtu. Tāpat secināts, ka darbošanās ar plastilīnu, aplikācijām vai jau minētā gleznošana palīdzējusi arī vēža pacientiem.
Linkpasaki kaut ko labu

[19. Okt 2014|19:06]

ulvs
Nebrīdinu.
Linkpasaki kaut ko labu

piezīme sev [19. Okt 2014|18:32]

helvetica
John Bishop.
Mīlīgi un no sirds. Par vīru, tēvu, ģimenes, novecošanas tēmām, ne tikai zemjostas hihihi.

Frankie Boyle.
Joki sūruma pakāpē sacenšas ar Džimiju Karru, var izrādīties pat sūrāki, jo maniere, kādā tiek pateikti, izklausās ļoti personiski uzbraucoši. Situācijās, kurās jāreaģē un jāimprovizē - ekselents, arī nu jau šatdaunotajā šovā; standupi - nu tā.

un, protams, bezjēdzīgie šovi un spēles: Argumental
Linkpasaki kaut ko labu

[18. Okt 2014|15:54]

ulvs
Kad mēs domājam par valdībām, mēs taču neiztēlojamies visu šo?
Linkpasaki kaut ko labu

igga [18. Okt 2014|15:44]

ulvs
Cilvēka izteiksme un ķermeņa valoda (klik šeit, lai skatītos, un sk.līdz beigām). 

Žūrijā vienbalsīgi tiek pieņemts lēmums par visu banu atcelšanu un vispār aizliegšanu nobanot, un apsūdzētā tūlītēju atbrīvošanu, balstoties uz faktu, ka viņš veica neapzinātu, pat netīšu, taču ļoti izteiksmīgu manevru ar mīmiku, žestu un ķermeni kopumā, dzirdot prokurori citējam pierādījumu/liecību lietā par "marihuānas tirgošana slepenpolicistei" un izrunājot skaļi tiesas zālē to, ko viņš esot [acīmredzot neapmierināts] teicis slepenpolicistei, kura viņa priekšā tikko bija zaudējusi savu inkognito esošo valsts ierēdnes - asinssūcējas statusu - atzīstot, ka ir slepenpoliciste. Tātad. "Girl, you're thicker than a bowl of oatmeal." [ja es pareizi sadzirdēju, tad viņš pirms tam iesita vai sita šo slepenpolicisti, kura viņu pieķēra šajā sabiedrību degradējošajā noziegumā - marihuānas tirgošanā] 

Bet kāpēc tiek noņemti visi bani šim lietotājam? Kas bija tas, kas lika Žūrijam padomāt? Varbūt nenovērtējami atklāts cilvēka hepeninga akts? Tāds, kas tevi, tautas kalpu, zvērināto, kas visu dienu pavadījis tajā pretīgajā finierī apsistajā, piesvīdušajā telpā, kur tiek spēlēta brīžiem tik netiesīgā spēle "Tiesa", vienkārši tā paņem aiz sirds, ka tu atpogā augšējās krekla pogas vai atlaid šlipsi un atviegloti, pārliecināti pie sevis prātā sev saki: "Šis cilvēks NEVAR būt vainīgs. Viņš NEVAR būt vainīgs. Viņš nav vainīgs." 

Es kategoriski nepieteku nevienam no viedokļiem šajā jautājumā. Protams, viņš ir cilvēks. Bet meitenēm sist nedrīkst, tas drīzāk bija kā tāds punkts - galvenā doma šīs sezonas pilotsērijā. 
Linkpasaki kaut ko labu

[18. Okt 2014|13:58]

helvetica
reāli, reāli, reāli besī, kā tiek atspoguļots Ukrainas konflikts. Lielākoties saistībā ar "Austrumi - Rietumi" sparingu, kura ietvaros visa teritorija no bijušās Austrumvācijas (hehe, varētu ieradināties Vāciju dēvēt par "Bijušo Rietumvāciju", nu, tīri tā, iekļaujoties stilā) līdz Krievijas robežai ir kaut kāda aramzeme, kurā tagad lielais brālis Austrenis un Rietenis stīvējas, vai sēs labību vai stādīs kartupeļus. Un tas vairs nav par Ukrainu. Tas ir simptoms. Tā, it kā šajā teritorijā, kurā ir arī Polija, Ungārija un kaut vai tā pati "Austrumvācija", kura pirms 25 gadiem, es atļaušos piebilst, bija nosacīta Krievijas daļa, ja, vispār neeksistētu. Rietumu universitātes lepojas ar kritiskās domāšanas attīstīšanu savos studentos un blablabla, taču tiklīdz studentiem, kuri ieņem siltas vietiņas, jāpāriet no runāšanas pie darbiem, tā vecais labais koloniālisms, imperiālisms etc. no kritizējamas teorijas pārvēršas pašu praktizētā praksē.

A Broken Promise? What the West Really Told Moscow About NATO Expansion By Mary Elise Sarotte
Link1 apsveikums|pasaki kaut ko labu

par savu nepārvaramo var... tfu, vēlmi [18. Okt 2014|05:59]

ulvs
Vispār baigi gribu spēlēt koncertus. Tas ir tāds kaifs. Esmu spēlējis diezgan daudz grupās un tāpēc esmu pabijis dažādās scēnās, un spēlējis dažādus koncertus. Visvairāk man ķermeniski un garīgi patīk koncerti, kur spēlēju rokmūziku. Piemēram, Židrūns un MSK, un Lokators.

Pasaulē ir daudz kaifu, tik tiešām, taču reti kurš ir tik liels kā milzīgas, konsumējošas skaņas veidošana kopā ar citiem kompetentiem ļaudīm. Bez jebkāda stresa. Ar atvērtu muti (lai apgarotībai ir, pa ko ielīt), dziļiem elpas vilcieniem, meditatīvā mierā, brīžiem bezmazvai sitot basģitāru vai ģitāru savās rokās (situ, jo mīlu, tā teikt, un vispār - instruments ir jāmīl *spēcīgi*, jo tikai tad tas atraisās; jo kā nekā citādi tas ir vien tāds koka gabals ar stīgām un magnētiem vai plastmasas kaste ar shēmiņu un taustiņiem). Jā, tas ir neaprakstāms kaifs - kad tu ne tikai spēlē koncertu, bet reizē apzinies, ka radi tādu toni, skaņu, atmosfēru, visu kopumu, ko spēj tikai tu un tikai ar šo konkrēto instrumentu (protams, nepieminot pārējos dalībniekus, kas ir vienlīdz svarīgi).

Šāds sentimenta posts, jo es pat neatceros, kad pēdējo reizi spēlēju publiski. Ar Židrūnu pēdējais koncerts, šķiet, bija pirms kāda gada dzertuvē "Teātra bārs" (izcils koncerts, pateicoties mūsu izkoptajai spējai pašiem sevi noskaņot; ā, un, iespējams, skaņoja mūs hodilas Artūrs, kurš vispār ir kruts džeks gan tāpat, gan tāpēc, ka ir palīdzējis mums šajā ziņā daudzreiz - katrai grupai vajag savu skaņotāju, ko kā gan ellē kaut kāds Olivers, lai zina, kā grupa Pupuciklu Saldējums vēlas, lai skan viņu vokāla reverbs, un vai basģitāru nevajag vispār nahuj nogriezt, lai netraucē?).

Sentiments parasti nozīmē tiekšanos pēc. Un tiekšanās pēc nereti izrādās, ka noved pie tiekšanās objekta. Tā kā, ceru, uz drīzu tikšanos koncertiņā.
Link1 apsveikums|pasaki kaut ko labu

MSK idejiski back on the track [18. Okt 2014|05:45]

ulvs
Tā kā Simons uzturas valstī, MSK palēnām plāno atkopties, jo ļoti vajag spēlēt koncertus. Koncerti ir viena no vislielākajām baudām pasaulē tiem, kuri nezina. Bet mums vajag mēģinājumu telpu - nav daudz nosacījumu, un esam gatavi simboliski maksāt, ja vajag. Kā arī nav jēgas baidīties no bailīgajiem stāstiem, ja tādi dzirdēti. Ir pagātne un ir tagadne, kas principā jau ir nākotne. Un pagātne attiecas uz tagadni tikai ļoti simboliskā mērā.

Speciāli šim okeižnam uztaisījām mazu kompilāciju ar pāris viduvējiem (2 izciliem) gabaliem, ko var noklausīties un novilkt šeit - klik link. DR.lv var dzirdēt tikai 3 no šiem gabaliem, tāpēc, ceru, jūs esat priecīgi, ka pievienojāt mani savai friendlistei. Taču tur ir arī "relīze", tāpēc iedošu karsto linku uz turieni, ja vēlaties izlasīt par katru (dažām) no dziesmām un vispār par Lietām - klik link.  Or zis van.

Tagad mums vajag tikai mēģinājuma telpu, kur sarīkot 2, 3 mēģinājumus, un aidā uz koncertiem (vairāk arī nevajag mēģināt, jo tas sabojā spēlētkaifu koncī - visas dziesmas tāpat ir mums DNS). Kādam ir kādi ieteikumi? Ja ne par mēģu telpu, tad varbūt vispār par telpu kā tādu? Bet mēģu telpa ar der. Varam vienoties par visu. Ja kas, atraksti uz u.ulvis at gmail!
Linkpasaki kaut ko labu

[17. Okt 2014|23:17]

dienasgramata
Dienas debilākais teksts no DELFI.LV (citēts pilnībā)

Baidoties par dēla veselību, tēvs iemūžina bērnību.

Adrians un viņa sieva Mičela pārdzīvoja, iespējams, sliktāko sajūtu, ko var pieredzēt vecāki - kādā rītā viņu atvase - Emersons - gulēja savā gultā un neatsaucās vecāku modināšanai.

Dēls nekavējoties tika nogādāts slimnīcā. Pēc vairākām dienām un vairākiem testiem, šis notikums atkārtojās vēlreiz, radot nopietnas bažas vecākiem.

Fakts, ka nekādu atbilžu nebija un viss šķita augstāku spēku rokās, Adrianam lika apjaust, cik ļoti trausli un mirstīgi mēs visi esam. Pat bērni.

Nespējis samierināties ar tīrām atmiņām, Adrians nolēma sākt iemūžināt ģimeni un notikumus caur fotogrāfijām.

Rezultāti ir visnotaļ satriecoši, un pasaulē popularitāti ir guvusi galerija ar viņa dēlu Emersonu dabā. Izbaudot bērnību.

Šodien ar Emersonu viss ir kārtībā - viņš pat ir kļuvis par vecāko brāli.

Pēc gadu ilgas ārstēšanas, tika veikti jauni testi, kas apliecināja - ar zēnu viss ir kārtībā. Galu galā notikums Adrianam Marejam ir sniedzis gan ļoti satuvinātu ģimeni, gan skaistas un paliekošas galerijas.
Link8 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[17. Okt 2014|23:14]

dienasgramata
DELFI. Mūki klosterī Krievijas ziemeļos sākuši ražot izsmalcinātus itāļu sierus.
Link7 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[17. Okt 2014|08:27]

dienasgramata
dienas citāts: "Ziņa par manu piemērotību amatam ir safabricēta."
Link1 apsveikums|pasaki kaut ko labu

[16. Okt 2014|14:29]

decembris
Grigule strikes again!

Grigule izstājusies no savas politiskās grupas; EFD izjūk

Rīga, 16.okt., LETA. Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Iveta Grigule (ZZS) izstājusies no līdz šim pārstāvētās EP grupas "Brīvības un tiešās demokrātijas Eiropa" (EFD), tādējādi to izjaucot, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.
Link1 apsveikums|pasaki kaut ko labu

[16. Okt 2014|10:01]

dienasgramata
es nodošu šo lietu taisnai tiesai
šis lietus man jau trešo dienu līst
man pielīst pilnas grāmatas un somas
un sazin kāpēc mani skolotāja nīst

es nezinu, par ko man tāda dzīve
kāpēc man jāiet prom ir katrurīt
no mājām, kurās sunīti zem segas
es turu tā, lai nevar pamanīt

es nodošu par sevi visas ziņas čekai
lai viņi mani moku kambaros tad liek
lai mani izsūta un spīdzina līdz nāvei
bet tikai manu sunīti lai neaiztiek

es pārnākšu no visām mocībām reiz mājās
un ļaušu viņam nebeidzami ilgi riet
tad lietus apstāsies, kas ir tik ilgi krājies
un viss, kas svarīgs, sanāks vienuviet
Link5 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[15. Okt 2014|14:47]

dubultnieki

[lidot]
Sudraba vs. Superwoman!
... tālāk ... )
via Kas jauns
Link2 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[15. Okt 2014|13:33]

helvetica
Nauda, kur tu esi?
Link7 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[15. Okt 2014|12:54]

decembris
Kāpēc nolemts neņemt koalīcijā Reģionu apvienību?

Nākamās valdošās koalīcijas sarunās ir jāvienojas par 15 amatiem - Ministru prezidents, Saeimas priekšsēdētājs un 13 ministrijas.

Pašreizējā valdošajā koalīcijā situācija ir tāda:

"Vienotība" - 9 amati
ZZS - 3 amati
Nacionālā apvienība - 3 amati

Tātad no amatiem būs jāšķiras "Vienotībai", bet pārējiem būs vairāk. "Vienotība" (12. Saeimā iegūti 23 mandāti) sarunās ar ZZS (21 mandāts) un Nacionālo apvienību (17 mandāti) piedāvāja šādu risinājumu:

"Vienotība" - 6 amati
ZZS - 5 amati
Nacionālā apvienība - 4 amati

Savukārt Nacionālā apvienība piedāvāja savu risinājumu, paredzot Reģionu apvienības piesaisti. Pēc NA loģikas, trīs valdošās partijas ieguvušas diezgan līdzīgu vietu skaitu Saeimā, tāpēc katram vajadzētu dot 5 amatus. Tomēr latvieši balsojuši arī par Reģionu apvienību (8 mandāti), kura tāpēc arī jāaicina, un NA par labu Reģionu apvienībai dāsni atteiksies no vienas ministrijas. Tad sanāk:

"Vienotība" - 5 amati
ZZS - 5 amati
Nacionālā apvienība - 4 amati
Reģionu apvienība - 1 amats

Līdz ar to - lai gan NA saka, ka no amata būtu atteikušies viņi - bet reāli amatu par labu RA zaudētu "Vienotība" (ja salīdzinām ar V piedāvājumu). Tāpēc "Vienotība" uz NA piedāvājumu raugās samērā skeptiski. :)


Link3 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[15. Okt 2014|10:39]

helvetica
māksla ir sūds un viss ir sūds, bet, ja gribas paklikšķināt podziņas, ieklikšķiniet, jūsuprāt, smukāko TE
Link5 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[14. Okt 2014|20:04]

dienasgramata
šodienas pārlasīšanās: "Pedofili ceļojošie"
Linkpasaki kaut ko labu

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]