Labvakar, kartupeļu biezeni [entries|archive|friends|userinfo]
labriit_putra

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[9. Feb 2016|08:01]

dienasgramata
Nu jau gan to cilvēku ir par daudz http://www.delfi.lv/news/arzemes/indija-kritoss-meteorits-nogalina-cilveku.d?id=47040133
Linkpasaki kaut ko labu

Drosmi, drosmi, mieru un gribasspēku lielāku par visu citu. [8. Feb 2016|13:04]

helvetica
vispār man ir atvaļinājums. Pārsteidzošā kārtā sajūta kā itāļu imigrantam uz prāmja, ieraugot Brīvības statuju. Tāda "es izmisīgi negribu nokļūt atpakaļ". Nebiju gaidījusi, ka būs tik traki - sākotnēji tā taču bija mana apzināta izvēle, nosprausts plāns un mērķis. Ja es būtu drosmīga, es šajā brīdī nevis bakstītu cibā, bet komponētu atlūguma iesniegumu. Bet es neesmu drosmīga - man ir virkne nepabeigtu darbu, vainas apziņa, ka aiziešanas gadījumā tas būs jāstrebj kādam citam, kā arī vainas apziņa to cilvēku priekšā, kuriem man būtu jāpaskaidro šis "pēkšņais" lēmums, tip, viņi man tā un es viņiem šitā pretī. Stulbā audzināšana satraukties par citu labsajūtu vairāk, kā par savējo No visa visvairāk man ir bail justies vainīgai. Tāpēc iestrēgstu ar nevēlamām situācijām, lietām un vietām uz ilgāk, nekā vajadzētu. Te arī nekas aizraujošs nākotnes perspektīvā nerādās, ir nomainījušies cilvēki, tie strādā produktīvi un labi, bet ne pārāk interesanti. Apstākļus neatvieglo arī tas, ka apkārtējie tuvākie austiņā čukst, cik prātīgāk būtu sagaidīt savu apdrošināšanas polisi, savu algas pielikumu, savu cv ierakstu, parēķināt, ka ikdienas ierindas izdevumus ar honorāriem nosegt nevarēšu un tad, nekad kaut kad. bļaģ.
Linkpasaki kaut ko labu

[8. Feb 2016|04:23]

ulvs
Trakākais badtrip, kādu esmu redzējis esam iemūžinātu video. Klik to sī. Protams, ka Krievijā. Tārpi dirsā. Lūgums pārdevējai nogalināt sevi. Un neiztiksim bez full frontal nudity un sekojoša apcietinājuma (menti izskatās pārsteidzoši saprotoši).

 Un izskatās, ka būšu nokāvis sevī miegu pa permanento, yo.
Linkpasaki kaut ko labu

mana 1. mūža mīlestība [8. Feb 2016|02:19]

ulvs
Es pirmo reizi mūžā esmu iemīlējies cilvēkā, ko es esmu redzējis faking ekrānā un nezinu neko par viņu, atskaitot to, ka viņa ir visskaistākā semītu sieviete, kādu esmu redzējis. Viņa ir tik skaista, ka es pat negribu lietot vārdus "ebrejs" vai "žīds" attiecībā pret viņu. Hilai ir visskaistākais purniņš pasaulē. Žēl, ka viņa dzīvo ASV, viņas džeks ir youtūbē relatīvi populārs cringeworthy material reviewer, žīds, un viņam ir nauda. Jūtos kā tāda 10 gadus veca meitenīte, atskaitot varbūt faktus, ka apzinos, ka man ir vienkārši jāatrod sev cita tādas pašas sejas formas un vaibstu, ah, un ķermeņa sieviete no diženās semītu cilts, hohoho! Žēl, ka pie mums te tos žīdus nemīl, tāpēc maz iespējas te īstenot savu vienīgo un patieso faking mīlestību. Gribēju rakstīt - jo nav nevienas skaistākas un tik jau nu apburošākas par viņu, bet tad sapratu, ka nonāku pretrunā ar sevi, jo es taču apzinos, ka zinu, ka tas vienkārši ir vienas sievetes, atļaušos, prototips. Mēs visi esam prototipi tomēr. Esmu pilnīgi pārliecināts, ka uz pasaules ir vēl vismaz 10, 100 vai pat 1000 tādu deģenerātu, kā es (runāju par izskatu, bet izsakos par personu, khh, esmu kļuvis dumjš šīs dienās). Tā ir, ja maz raksta. Tu kļūsti dumjš. Un, ja tu esi dumjš, tu nekad nedabūsi to faking skaisto semītu sievieti. 

Ja tiešām kādam tik ļoti interesē, kāda sieviete man šķiet nu tiešām tik faking perfekta vizuāli, ka pizģets-mīlu-tevi-caur-ekrānu-4-ever, tad iečekojiet šo youtube kanālu, kur viņa ir redzama gandrīz katrā video. Es vairs neskatos uz viņu, jo esmu sapratis, ka tas žīdu kroplis (runāju par Ethan) ir pakļāvis Hilu un sit, un izvaro viņu noteikti katru nakti savā šekeļu klahhalah gultā, līdz ar to nav vērts kārdināt sevi. Vienkārši jāturpina dzīvot ar apziņu, ka agri vai vēlu man būs jāatrod sava semītu kopiena (kā katram vīrietim reizi dzīvē pienākas), jo pēc Hilas ieraudzīšanas es vairs nespēju ejakulēt uz citām sievietēm. Un patiesībā nekad neesmu spējis, jo vienmēr esmu meklējis viņu. He... he. 

Un es šo postu šeit vienkārši atstāšu un iešu gulēt, jo, VIENS, tas ir absolūti patiess un, OTRS, šis ir the most cringeworthy post that I've wrote in aeons. Un, TREŠAIS, es esmu tiesīgs būt debils, jo neesmu gulējis normāli kādas 80h (non-stim related factor). Tāpēc arlabunakti. 
Link9 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[7. Feb 2016|23:59]

dienasgramata
tas brīdis, kad tu vēlies noskaidrot kāda vārda nozīmi, ieraksti googles meklētājā un pirmais rezultāts, ko izmet, ir tevis paša pirms desmit gadiem rakstīts teksts, kurā tu šī vārda nozīmi esi aprakstījis
Link7 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[7. Feb 2016|19:54]

dienasgramata
koka rokas pulksteņi
Link4 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[7. Feb 2016|18:12]

dienasgramata
Linkpasaki kaut ko labu

[7. Feb 2016|13:54]

dienasgramata
DELFI. Pārbauda ārstu, kurš mazam bērnam naktī izmeklēšanu veicis pavirši
Linkpasaki kaut ko labu

[6. Feb 2016|12:08]

dienasgramata
"Jebšu es arī staigāju tumšā ielejā, taču ļaunuma nebīstos, jo Tu esi pie manis, Tava gana vēzda un Tavs gana zizlis mani iepriecina." Psalmi 23:4
Link14 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[5. Feb 2016|08:51]

dienasgramata
DELFI. Tikmēr intervijā LNT astronoms Ilgonis Vilks pauda pārliecību, ka visumā ir citas dzīvības formas. Viņš cer, ka savas dzīves laikā piedzīvošot to atklāšanu.
Link2 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[4. Feb 2016|20:59]

dienasgramata
DELFI. Uz ielas guļošu Kiberzemessardzes komandieri smagā reibumā nogādā slimnīcā.
Link13 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[3. Feb 2016|11:15]

helvetica
Vai nu es kļūstu veca un realitāti uztveru nevis kā reālu, bet gan kā vienu lielu sazvērestību, vai arī tiešām kaut kas nav kārtībā.
Zinait tos bezmaksas žurnālus lidostās, kas izskatās pēc normāliem žurnāliem - a4, glancēti, ar bildi un tekstiņiem uz vāka, kaut kādām bildītēm un autorētiem gartekstiem iekšā, bet, kad sāc iedziļināties, nevar saprast wtf - vienas vienīgas reklāmas un kaut kādi random bezjēgas teksti, kas arī izskatās pēc paplašinātām reklāmām. Es savas likmes lieku uz kādu uzņēmēju, kam vajag smuku bilanci un diversificēt piķa un nodokļu cirkulācijas ciklus ar iespēju norakstīt un nopludināt kaut ko pa ceļam..
Lūk, izrādās, tas neapstājas pie glancētiem žurnāliem. Tagad ir iespējams pa 15-35 euro iegādāties biļeti uz maģisku daudzdimensiju šovu "Dieviete". Jūs dzirdat, ja, MAĢISKS DAUDZDIMENSIJU ŠOVS DIEVIETE. 15-35 Eur. Saturs izskatās pēc reklāmas ar to starpību, ka tā ir ļoti gara un beigās nav produkta. Jo maģiskais šovs rada produktu - tevi, dieviete! Mītisks tēls, kura nav realitātē, tāpēc nav jāķēpājas ar kaut kādām problēmām, kas ir nedievišķajām parastajām sievietēm. Samaksā savu piķi, lai kapitālisms paņemtu tevi tā smuki priekšā. Jau gara acīm redzu Harisonu un Bredberiju aplaizām rakstāmspalvu. Otrs variants ir, ka es vnk esmu kļuvusi veca un nespēju pieņemt modernitāti.
Link5 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[3. Feb 2016|09:23]

dienasgramata
Turies, prezident!
Vēl dsudz Tavu dardu gaida Latvijaa!

Un nekas nav nesasniebzamams, ja Tu mīli
Mums katram reiz doto Dievzemītī!


Normunds Beļskis Feisbukā
Link3 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[2. Feb 2016|10:12]

dienasgramata
2. februāris - Starptautiskā Mitrāju diena
Link1 apsveikums|pasaki kaut ko labu

[1. Feb 2016|08:44]

helvetica
Lai arī ziņa gana populāra (http://www.bbc.co.uk/mediacentre/proginfo/2016/05/inside-the-war-room), tā raisa jocīgas sajūtas. Proti, atlaidies krēslā un izbaudi, kā viena valsts uzsimulē citas valsts iebrukumu tavā valstī. Piemēram, izvarošanas u.c. vardarbības gadījumos viens no marķieriem esot sajūta, ka atrodies ārpus sava ķermeņa, proti, apziņa distancējas no tā, kas notiek ar miesu. Nez, vai klubkrēsls un džintoniks, vērojot, kā mums kāds britu biedris demonstrē Latgales ieņemšanu, nesavelk kādu paralēli ar attiecīgo "distancēšanās" manieri? Es kaut kā nejūtos atslābinājusies un baudoša.

Otrs aspekts ir ar atsauci uz "Melno čūsku" un britu militāro stratēģiju "Blackadder Goes Forth" sezonā. Proti, vai gadījumā nav kaut kā īpatni simulācijas izrādīt publiski, tajā skaitā pieejami arī oponentiem, kuriem tu it kā negribētu atklāt savu stratēģiju vai vismaz pieejamo metožu arsenālu? Es īsti nesaprotu mērķi šādiem TV radījumiem? Nodemonstrēt muskuļus pretiniekam? (Es pieļauju, ka krieviem šī materiāla izrāde barakās nodrošinātu humorpilnu vakaru.) Izklaidēt britu TV skatītājus? (Acīmredzot ŠIS gabaliņš savā laikā izklaidēja sūdu laukā no anglosakšiem visā pasaulē, tāpēc tagad labāk taisa filmiņas par kaut kādu dieva aizmirstu rovoviaslavovia.) Iedrošināt NATO partnerus? (Īpatns veids, skat. 1.paragrāfu.) Vai kaut kāda propaganda tikai britiem izprotamā britišstail (REN TV droši vien varētu būt ieinteresēts).
Linkpasaki kaut ko labu

Buttle-Tuttle [31. Jan 2016|12:32]

helvetica
tas patīkamais brīdis, kad saņem Latvenergo izrakstu un, lai arī sākas ar vārdiem "saistībā ar elektroenerģijas cenu samazināšanos", sekojošais izlīdzinātā maksājuma summas piedāvājums ir 2 reizes lielāks, nekā vecā, "dārgā" cena. Lasot tālāk uzzini, ka šomēnes nevis varēsi nemaksāt tekošo rēķinu*, bet varēsi nomaksāt gandrīz 3 ciparu parādu, kas ir radies maksājot, pirmkārt, Latvenergo pašu noteikto "izlīdzināto maksājumu" (tb nemainīga summa katru mēnesi) un, otrkārt, katru mēnesi pārskaitot $ nedaudz vairāk, nekā izlīdzinātā maksājuma rēķins prasa. Tas viss pie nosacījuma, ka jaunas elektroiekārtas mājās nav uzradušās un esošie elektropatērēšanas ieradumi ir nemainīgi (ja neņem vērā to, ka mājsaimniecībā ir par vienu personu mazāk, nekā gadu pirms tam).

* parasti gada ietvaros rēķinu apmaksai pārskaitu nedaudz vairāk $, tā, lai izšķērdīgajā ziemassvētku decembrī un pēcsvētku nabagajā janvārī nebūtu jāmaksā rēķini un tie tiktu dzēsti ar esošo pārmaksu.
Link16 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

dažas MK ULTRA sejas [30. Jan 2016|20:39]

ulvs
Another technique investigated was connecting a barbiturate IV into one arm and an amphetamine IV into the other.[40] The barbiturates were released into the person first, and as soon as the person began to fall asleep, the amphetamines were released. The person would then begin babbling incoherently, and it was sometimes possible to ask questions and get useful answers.
Other experiments involved heroin, morphine, temazepam (used under code name MKSEARCH), mescaline, psilocybin, scopolamine, marijuana, alcohol, and sodium pentothal.

- Marks, John (1979). The Search for the Manchurian Candidate. New York: Times Books. chapters 3 and 7.

Ja barbiturātu laistu kopā ar amfi, uh, kāds prihods būtu participantam. Viņš teiktu: "Gib me more boss!"
Linkpasaki kaut ko labu

atgādinājums sev [30. Jan 2016|20:36]

ulvs
Galvenais. Ievieto Elīnas fotkas.

Un neievieto fotkas, kur X sūkā pimpi Y (savstarpēja "sextinga" sarakste, kas jocīgā kārtā saglabāta manā datorā, jo tas cilvēks tolaik lietoja manu datoru, es tikai atklāju šodien arsenālu ar visām dirty pics - I mean come on, varēj' tak izdzēst, kad atdeva šo datoru man). Un tas bija tāds šoks - redzēt šī cilvēka fotkas un saglabātās iphone sms ar saraksti ar Y. Ne jau tāpēc, ka neticu, ka šis cilvēks ar to nenodarbojas, bet tāpēc, ka, come the fuck on, šis ir mans PC. MANS PC! Savāc savas mantiņas un pis nahuj (kad atdod man manas lietas).

/ Angry Robert a la Bob signing off on Stardate 120x634
Link2 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

do want! [30. Jan 2016|16:31]

helvetica
Prinstonas AP izdevniecība laidusi klajā smuku bilžgrāmatiņu - plakātu kompilāciju par un ap Šekspīra darbu tēmu. Grāmata un PR mteriāli iekļauj arī LV autoru. To, kura izstāde bija skatāma pagājušajā gadā Rīgas Mākslas telpā. Vēl joprojām tiek gaidīta nesagaidīta šī hennniālā mākslinieka monogrāfija. Māris Ārgalis.
Link1 apsveikums|pasaki kaut ko labu

[30. Jan 2016|14:44]

dienasgramata
Latvijas ietekmīgākais domātājs ir izdzēsies no feisbuka?
Link4 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]