Labvakar, kartupeļu biezeni [entries|archive|friends|userinfo]
labriit_putra

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[29. Maijs 2015|19:02]

acs

[nenoteiksme]
18:36 pie bērnu pasaules, ar veļļuku, pa trotuāru, ušakows.
Link3 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

īsumā par īsajiem matiem un manu 1. pieredzi ar tiem [29. Maijs 2015|18:55]

ulvs
Sākums. Klubs "DEPO", 2014. gada pavasara sākums. Es ierodos tur totally wasted uz kaut kādu grupeļu koncertu (tas nebija nekas īpašs, cik atceros - šķiet, aiz-neko-darīt gājiens uz "DEPO" krutāko pasākumu "20 minūtes slavas", kur spēlē grupas, kas ir tikko sākušas spēlēt dzīvajā).

Un tad es pamanīju viņu - meiteni ar matiem, kas ir gandrīz līdz pleciem. Īpatnēji blondā krāsā, dabiski. Gaiši, bet vietām tumšāki. Sāku uzbāzties šai jaunajai meitenei, un tā, ritot mēnešiem, mēs kļuvām par labiem draugiem (protams, man bija daudz paužu šajos mēnešos, kad vispār ar nevienu faktiski nekomunicēju). Tad viņa pagājušovasar palika vairākas reizes pie manis pa nakti - laikā, kad mitu pie savdabīgās sievietes Dzirnavu ielā. Viņa man līdz tam šķita vienkārši savdabīgi skaista, bet vasaras sākumā viņa bija nogriezusi matus "īsākus par zēngalviņu", un tobrīd viņai bija "zēngalviņas" garuma mati.

Vidus. Kad es viņu satiku uz ielas (mēs bijām tikušies tikai DEPO), lai novadītu uz īstā kursa - mana dzīvokļa - es biju šokēts, redzot viņas jauno frizūru - ļoti īsos matus. Bet tad mēs apskāvāmies, un es sajutu tādu siltumu, un līdz ar to bezmazvai smadzeņu ķīmijas rezultātā man viņa šķita ļoti simpātiska. Lai gan, ja es viņu tādu būtu redzējis 1. reizē, es noteikti nemaz nebūtu uzsācis sarunu.

Viņa ļoti, ļoti labi jūt. Un tieši tāpēc otrajā tikšanās reizē mēs, ejot gulēt manā tā brīža necilajā dīvānā, izģērbāmies kaili. Un es atceros, kā es viņu glāstīju - viņas mazās, formīgas krūtis, kaklu, vēderu. Un viņa tam ļāvās šiem glāstiem ar tādām kā mazliet jūtamām, taču sirsnīgumu uzjundošām bailēm, it kā paslēptām viņā, taču, esot kailiem cieši blakus, ir grūti paslēpt ko tādu. Pirmo reizi mūžā man tie īsie mati, kas, iespējams, nebija būtiski, šķita seksīgi (protams, ļoti kontekstuāli). Un tad viņa uzsēdās man virsū, man guļot uz muguras, un viņa masēja manus plecus no priekšpuses, savukārt es apbrīnoju to visu, ko spēju tvert gan ar acīm, gan rokām. Un tad vienā brīdī mēs aizmigām. Nekas īpašs vairāk nenotika.

Tuvojoties tagadnei. Patinot laiku uz priekšu (mēs tiešām tikāmies reti - kopā esam tikušies labi ja 6, 7 vai 8 reizes šajā pusotra gada laikā), laikā, kad mitu Brīvības ielā (šoziem), viņas mati bija izauguši līdz "gandrīz perfektam izmēram" - tie bija aptuveni 5-6 cm gari, pieķemmēti galvai kā 20/30to frizūrās, veidojot daudz sievišķīgāku zēngalviņu, nekā viņai bija vasarā. Manās acīs viņa kļuva arvien skaistāka.

[pagāja vairākas stundas, kopš sāku šo rakstīt šo postu un apstājos pie iepriekš.rindkopas, jo pa vidu bija jāizdara visādi darbi]

Bļin, kā man riebjas nepabeigt postu LAICĪGI. Tagad es vairs nezinu, kā turpināt labāk. Paliksim pie tā, ka es nestāstīšu par lietām intīmāk. Vienkārši secinam, ka īsi mati arī ir skaisti (drīzāk nevis ir, bet var būt, haha!).
Linkpasaki kaut ko labu

par sievietes daili un mainīgo cilvēka dabu [29. Maijs 2015|15:44]

ulvs
Turpinot par tēmu "Ciba: Revival", dalīšos ar citu pieredzēm (tas ir svarīgi - nav tā, ka visi būtu piedraugojuši visus, un tāpēc būtu iespējams izlasīt visu random cilvēku postēto). 

Šoreiz tas ir lj user phz pavecāks posts - estētisks videoklips ar kailām sievietēm (skatīties, uzlikšķinot šeit) - pēc kā noskatīšanās uznāca tāda kā miesaskāre. Un apziņa, ka nav vairs tā, ka man netīk meitenes ar īsiem matiem. Patiesībā no nepatikas (man agrāk kategoriski nepatika sievietes ar īsiem matiem as in "zēngalviņa" un, nedod dies', lisaks) šī apziņa laika gaitā, izbaudot un pieredzot zināmas pieredzes, ir krasi mainījusies uz fetišam līdzīgu apziņu. Es gan vislabprātāk preferēju sievietes ar pusgariem matiem - no, nezinu, minimums 5-6 cm garuma, līdz "garums mazliet virs pleciem". Protams, mati ir mati, un tas nav nekas daudz, taču esmu ievērojis, cik ļoti tie spēj ietekmēt cilvēka fizionomijas īpatnības, izceļot vai "slāpējot" kādu detaļu - vai nu tas būtu pieskaitāms pie "estētiskajiem trūkumiem", vai arī "dabiskā skaistuma". Tāpēc galējā verdiktā es uzskatu, ka matu garumam/griezumam būtu jābūt pakļautam sejas īpatnībām, jo ne visām sievietēm piestāv griezums X, un ne visām griezums Y. 

Taču noskatieties labāk video un izbaudiet ķermeņa daili. Pofig, ka tas ir mūzikas klips - mūzika šajā gadījumā (vismaz man) nav relevanta.

Kādi ir tavi uzskati par frizūrām un matu garumu sievietēm (un vīriešiem)? Neesmu nekad nevienam vaicājis, šķiet. 
Link4 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[29. Maijs 2015|12:01]
dienasgramata
APOLLO. Dīvaina situācija izveidojusies Ventspilī Lielajā prospektā pie kāda veikala, kur, domājot, ka aiz sienas dzīvo iemūrēts kaķis, gada garumā iedzīvotāji metuši pa sienas spraugu iekšā ēdienu.
Link3 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[29. Maijs 2015|09:49]
dienasgramata
DIENA. Informācijas tehnoloģiju gigants Google ir izlabojis rupjo neeksistējošas ielas nosaukumu Rīgas elektroniskajā kartē, novēroja aģentūra LETA.
Linkpasaki kaut ko labu

[29. Maijs 2015|09:23]
dienasgramata
DELFI. Katra Сomedy Woman uzstāšanās ir vesela izrāde, kurai ir, kā jau pienākas teātra iestudējumam, ievads, kas ieskicē problēmu, un visiem saprotams un skaidrs noslēgums, kas liek skatītājam domāt.
Linkpasaki kaut ko labu

[29. Maijs 2015|09:22]
dienasgramata
DELFI. Comedy Woman - unikāls kolektīvs, kurā sievietes spēj fantastiski pasmieties par sevi un apkārtējiem, viņu uzstāšanās vienmēr izceļas ar oriģinalitāti un numuriem, par kuriem var smieties, cik gribas.
Linkpasaki kaut ko labu

[29. Maijs 2015|09:18]
dienasgramata
DELFI. Dažreiz vīrieši, pašiem to neapzinoties, sāk atdarināt sievieti, taču tas tikai tāpēc, ka viņam radušās simpātijas. Atdarināšana var izpausties ar smiešanos, smaidīšanu, žestiem vai pat līdzīgu runas veidu.
Link1 apsveikums|pasaki kaut ko labu

[29. Maijs 2015|09:15]
dienasgramata
DELFI. Ja vīrietis tikai smaida, bet tomēr nesaņemas ar drosmi aizsākt sarunu, nevajadzētu šo žestu ignorēt, bet gan vērsties pie vīrieša pirmajai.
Linkpasaki kaut ko labu

[28. Maijs 2015|16:12]

ulvs
Paskat, kādā festiņā mēs, Židrūns, 6. jūnijā uzstāsimies, nosaukums "Maize". Rekur vairāk info

plakāts )
Link9 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

par kluso dabu un gandrīz vai kluso dabu [28. Maijs 2015|13:25]

ulvs
Vadoties pēc lj user martcore ieteikumiem par cibu atdzīvināšanu, sākšu ar klusās dabas foto, kas uzņemts pirms pāris dienām pie bijušās "Vernesāža" uz akmens sētas, kas apvij jaunās krievu ēstuves "Tokija" terasi. Virs tās ir kaut kādi koki ar daudz koši zaļām lapām, un kādā no lapotnēm laikam slēpās ligzdiņa. Atvainojos par asumu, nākotnē solu labākas fotkas, jo mans smārfons - kaut kāda Nokia Lumia viena no 1. versijām - beidzot sāk atdot galus (varu tikai saņemt/nosūtīt sms, zvani nestrādā - uz ekrāna var saskatīt pietiekoši), pateicoties n-tajiem kritieniem, sašķeltajam ekrāna stikliņam un citām nejaukām blaknēm, ko nespēju izārstēt.  

Un turpināšu ar stāstu iz dzīves, ko tikko atceros! Otrdien, Ž mēģinājumā pīppauzē, kas siltajā laikā notiek uz bijušās "Elektras" 3. stāva jumta (mums tur ir iekārtota tik glauna jumta terase, ka es pat teiktu, ka šo telpu vajadzētu nopirkt, nevis īrēt, un tad pārdot pa dārgo burvīgās terases dēļ). Kāpēc es to pieminu? Mūsu dziedošais ģitārvīrs K. k-gs (vecums jau atbilstošs, lai uzrunātu šādi, manuneciloprāt), kāpjot laukā pa logu (tā teikt, durvis uz terasi), vakara tumsā uz terases seguma - melni darvota jumta, kas, ja tam pielaistu uguni, gruzdētu lēni un patīkami - neredzēja 2 milzīgus sikspārņus, kam viņš uzkāpa tā, ka viņi sāka spiegt daudz zemākā frekvencē par savu kruto ultraskaņu. Deducējām, ka viņu "čiep-čiep" bija pārāk augstas frekvences, lai tie būtu putni, jo, goda vārds, sākumā likās, ka viņš ir uzkāpis strazdu pārim, bet, dzīvnieciņiem cenšoties pamest mūsu rezidenci, viņi kaut kā, nezinu, kā to pārvietošanās metodi nosaukt, ar spārniem plandoties, propulsēja sevi līdz jumta malai un, krītot lejā, aizlaidās kaut kur tumšajā, siltajā pavasara vakarā.

Vispār šādos vakaros es tik ļoti novērtēju dabu un to dzīvības/nāves ciklu, kas ir daba. Ikgadējo plaukumu. Kaut kad svētdien stundu pirms pusnakts man bija aptuveni stundu ilgs gājiens pa Maskavas forštates "lauku" sektoru - to, kur ir gan siltās, laika zoba skartās, taču tik mājīgi iederīgās koka mājeles, gan zālāji, pauguriņi un koki plaukumā, kas tās daudzviet ieskāva. Velīnajā pavasara gaismā tavs ceļš cauri tādām ielām kā Mazā Kalna un Katoļu šķiet tik miera un meditatīvas harmonijas pilns, kā arī patīkamais cilvēku trūkums uz ielām, ļauj pilnībā nodoties fenomenam "daba pilsētā". Tās laikam ir dziļas bērnības atmiņas no Āgenskalna, kā smaržu un ainu asociācija noteikti manī ir iesēdusies līdz kaulam, katru gadu izraisot neviltotu prieku par tik triviālām parādībām kā sezonu nomaiņai tipiskie elementi. 

klusā daba )
</div>
Linkpasaki kaut ko labu

raidījumi "rāgas" un "zeme" [27. Maijs 2015|13:53]
muzons
[_raagas]
[Tags|, , , ]
[fons |Zia Mohiuddin Dagar - ahir bhairav]

cibā atrodami divu raidījumu ierakstu arhīvi iz radio naba viļņa:

[info]_raagas

[info]_zeme

Link1 apsveikums|pasaki kaut ko labu

patiesa interese par jūzerpikčām [26. Maijs 2015|17:32]

ulvs
Man, goda vārds, gribas iztēloties, ka aiz visām seksīgo beibju jūzerpikčām slēpjas arī tikpat seksīgas beibes. Nē, nopietni. Un, ja nu es piedzīvošu vilšanos, tad man rodas jautājums - kāpēc šādas pikčas tiek izmantotas? Nu, ne jau pašapziņas celšanai. Tīra estētika- vēlme redzēt savam postiņam/komentāriņam blakus skaistu sievieti, apzinoties... ko? Pastāstiet man!
Link7 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

pieraksti par ļ.triviālo jeb bloga pūde [26. Maijs 2015|10:25]

ulvs
Besī, ka otrdienās un ceturtdienās manu darba PC līdz 11.00 ir aizņēmusi kāda kundze, kura mani uzskata par ļoti nelaipnu jaunskungu, jo es tā nevērīgi ar viņu 1. reizi sasveicinājos - pirmā un vienīgā reize, kad redzēju viņu (pat neatceros, kā izskatās). Cilvēki var atrast visdažādākās lietas, par ko neciest un nemīlēt citus, bet, runājot par pretējo, viņu spējas komunicēt fluktuē kā saraustīta līnija. Gribas piesaukt sēriju "What's done is done", neatceros no kurienes.

Un vēl besī, ka rakstu par triviālām lietām. Mans blogs pēdējos pāris gados ir kļuvis par miskasti. Par triviālo, banālo lietu izgāztuvi. Es atceros, ka agrāk to spodrināju kā tādu PSR plastmasas viltus zelta medaļu. Ticu, ka paies šis posms un sāksies jauns. To man ir iemācījusi māte vēsture, kurai esmu ļoti pateicīgs. "Dzīvo šodienai" ir kaut kāds ultraliberāļu pārpratums (to pašu, kuri 90tajos izpleta savu antinarkotiku kampaņu, kas sevī ietvēra pamatīgu visu lietu stigmatizāciju; par laimi palēnām tā izplēn, taču ne attiecībā uz visām lietām; ja vien jūs zinātu, ar kādām muļķībām un muļķiem esmu sastapies šajā sakarā... angliski runājošie teiktu, ka man būtu miljons peniji un centi jau ap šo brīdi - maz, bet uzskatāmi).
Linkpasaki kaut ko labu

[25. Maijs 2015|13:46]

ulvs
Ziniet, kas ir kruta? Tas, ka mans darba PC ir krutāks par manu geiming PC. Nu, labi, tikai procesors ir krutāks, jo videokarte šeit ir integrētā, plus, tikai 4 GB RAM.
Un es tiešām jūtu atšķirību tā multitasking iespējās. Man mājās ir kaut kāds AMD 6 vai 8 kodolnieks, bet šeit ir Intel i5-4460S CPU @ 2.90GHz.

Nožēloju, ka nepieliku mazliet naudiņas un nepaņēmu Intel'u. Šis geimingam būtu mazliet labāks variants.
Linkpasaki kaut ko labu

attiecību higiēna. [24. Maijs 2015|19:49]

helvetica
Plaušu vēzis, prostatas vēzis, sirds. galvenie cēloņi radudrauguvīriešu atmiršanai šī pēdējā gada ietvaros. šobrīd svaiga ziņa par kārtējo vīriņu ar diagnozi un priekšā kārtējo reizi stāv viss tas ceļš ar tuvu cilvēku un viņa spēju vai nespēju dīlot ar to.

Mīļie cilvēki, lūdzu, apzinieties, ka esat mirstīgi, lūdzu, gatavojieties nāvei. Gatavojieties, ka mirsiet, iespējams nelaikā, iespējams sāpīgi, iespējams process būs ilgs, nomācošs un neglīts. Citādāk ir grūti.

Piemēram, pagājušajā gadā ap šo laiku mans tēvs (savā dzimšanas dienā) uzzināja, ka plānotajā braucienā uz Parīzi nedosies. Šogad ap šo laiku mana tēva vairs nav. Īpatni skatīt foto albumus un redzēt cilvēka dzīvi tās kopumā. Vecmāmiņa, kurai tikpat gadu, cik man nesen bija, tātad jaunāka, tur savu jaundzimušo bērnu pret vasarīgām debesīm. Viņas vairs nav, un es zinu, ka arī tā bērna vairs nav - pati savām acīm redzēju viņa dzīves pēdējos cēlienus. Te, attēlā, tēvam tikpat gadu, cik manam bērnam, viņa mazbērnam šobrīd. nobildēts dienā, kad izrakstījās no slimnīcas, kurā ārstāja plaušu karsoni; karsonis tajā pašā vietā, kur daudzus gadus vēlāk savilkās audzējs.

 photo 20150401_160900_zpszqwjiw4t.jpg
Link16 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[24. Maijs 2015|10:34]
dienasgramata
TVNET. No Mīlestības saliņas vēlā nakts stundā evakuē jaunieti. Kā viņa tur nokļuva?
Linkpasaki kaut ko labu

[24. Maijs 2015|10:33]
dienasgramata
KASJAUNS. ...tomēr viscaur Eiropā mītošie slāvi konkursā pamatīgi bīdīja krievieti Poļinu.
Linkpasaki kaut ko labu

[23. Maijs 2015|12:38]
dienasgramata
DELFI. Čečeniem vispār ir ļoti delikāta attieksme pret sievietēm.
Link1 apsveikums|pasaki kaut ko labu

[22. Maijs 2015|16:42]

ulvs
[fons |Small Faces - Itchycoo Park]

Mani reāli uzbudina šādi miksi. Manas ausis un smadzenes jūtas daudz labāk šajā patīkamajā nepārblīvētajā vidē. Izbaudiet šo burvīgo gabalu!

Tur viens cilvēks komentāros minēja, ka tas bija labākais laiks britu kultūrā. Un es savā ziņā viņam laikam piekritītu. 
Link2 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]