Labvakar, kartupeļu biezeni [entries|archive|friends|userinfo]
labriit_putra

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

kādas rotaļlietas vēlos dzimenītē [30. Jun 2015|23:17]

ulvs
Pēc nepilnas stundas man aprit teorētiskie 28 gadiņi. Ko labu šajā laikā esmu paveicis savā labā? Neko, tikai dekadenci. Bet tā ir bijusi sasodīti laba dekadence. Tiešām novērtēju visus iesaistītos un visus piedzīvojumus. Un, ņemot vērā, ka (attaisnojos) sāku reāli dzīvot tikai 21 g.v. vai ap to laiku, pieredzes pret mani ir bijušas ļoti dāsnas.

Vienīgais, ko dz.d.vēlos ir kaut kur to get blessed by jah (Rīgā totāls tukšīts, I mean, totāls - tik sausa vasara nav bijusi nekad, kopš sevi atminos), jo jūtu, ka būs depresīvi pavadīt savu 1. "sava jaunā gada" dienu tāpat, nu, tā vienkārši, esot darbā un tad atnākot mājās. Un tad ejot gulēt. Un tad atkal parīt ejot uz darbu. Vārdu sakot, bez any blessing at all. Ja nu atrodas kāda blessed soul, es būšu ļoti priecīgs par any help one could get in my kind of situation. Sarunāt un parunāt var par visu kaut ko (ar to es nedomāju, ka aicinu šamaņus uz labdarību; kaut gan, saprotams, neatteiktos arī no tās, bet, nu, šī galīgi nav tā situācija, kur iedodu savu konta nr. un lūdzu kādu pārskaitīt, hehe!).

Tātad, ja kāds zina kādu garīgu palīgu, droši paziņojiet man, mani virtuālie draugi. Zinu, ka neesmu bijis labs pret nevienu un ka pat varētu teikt, ka neesmu pelnījis palīdzību. Taču ceru, ka cenšanās pūles šajā pasaulē arī novērtē (naivais skatiens, heh).

This message will autodestruct tommorow at blahblahblah time.
Link2 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[30. Jun 2015|20:09]
dienasgramata
LETA. Kādas Austrālijā dzīvojošas putnu sugas pārstāvji izmanto dažādas skaņu kombinācijas, lai sazinātos cits ar citu, 29. jūnijā paziņojuši vācu zinātnieki.
Link5 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

rāgas #7 - Ram Narayan [20.06.2015] [30. Jun 2015|15:15]

muzons

[_raagas]
[Tags|, , , , , ]
[fons |Ram Narayan - rāga saraswati]Klausamies sarangi virtuoza Ram Narayan ierakstus.
Programmā divas rāgas - mishra piloo un bhatiyar.

raidījuma ieraksts un papildinfo te
Linkpasaki kaut ko labu

[30. Jun 2015|09:29]
dienasgramata
DELFI. Tiek ziņots, ka bojā gājušais vīrietis aplējis sevi ar "kaut kādu eļļu" un aizdedzinājies.
Link2 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[30. Jun 2015|09:17]
dienasgramata


P.S. Šodien nav neviena Artusa Kaimiņa citāta.
Linkpasaki kaut ko labu

dimanche [28. Jun 2015|12:38]

helvetica
mūzika manā dzīvē I
mūzika manā dzīvē II
Linkpasaki kaut ko labu

[27. Jun 2015|12:48]
dienasgramata
no koncerta organizatoriem: "Neviens neprot spēlēt saksofonu tā, kā Jans Garbareks. Viņa radītās skaņas kļuvušas par nekļūdīgu zīmolu un šīs skaņas kādu laiku jau uzskatāmas par kaut ko īpašāku, nekā vispārīga izpratne par džezu.

Viņam nekad nelikās interesanti, ka kritiķiem ir jāatrod ērtie apzīmējumi, lai izšķirotu cilvēkus pēc mūzikas kategorijām. Garbareks izvairās no šiem mēģinājumiem.

Viņa koncerti tiek veidoti ļoti organiskā veidā, pieaugot spriedzes līmenim. Šī mūzika elpo un ļauj elpot. Šī mūzika skan vienkārši un vienlaikus – sarežģīti. Mūzika skan gan svinīgi, gan izkliedēti, tā ir rotaļīga un nopietna, tā liek grimt un atvērties, tā ir kvēla, bet ne sentimentāla. Nepārprotama spriedzes un vides izjūta ģenerē skaņas telpu, kas atstāj pēdas ikviena cilvēka juteklīgākajos dvēseles dziļumos."
Link2 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[27. Jun 2015|12:30]
dienasgramata
LAtvijas avīze: "Zinātnieki laboratorijā veica svētā un parasta ūdensvada ūdens fizisko un bioloģisko analīzi. Tad "svēto" pievienoja parastajam ūdenim dažāda tilpuma traukos, ievērojot attiecību: 10 grami svētā uz 60 litriem parastā. Gala analīze uzrādīja, ka parastais ūdens pārvērtās svētajā."
Link5 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[27. Jun 2015|11:02]
dienasgramata
Artuss Kaimiņš: "Jau miljono reizi es Jums saku, beidziet pārspīlēt un muldēt!"

http://www.delfi.lv/news/comment/comment/artuss-kaimins-armagedons-pilu-diki.d?id=46146861#ixzz3eFPZyoSg
Link2 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[26. Jun 2015|20:27]
dienasgramata
Kaimiņš: "Uzskatu, ka neatkarīgi no tā, kāds ir Baibas Strautmanes viedoklis par mani, kā Saeimas deputātu un valsts varas pārstāvi, viņai nav tiesību publiski paust nepatiesas, apmelojošas ziņas par manu veselības stāvokli."
Link1 apsveikums|pasaki kaut ko labu

[25. Jun 2015|21:11]
dienasgramata
DELFI. Nedaudz šņabja var izmantot pēc šampūna lietošanas.
Linkpasaki kaut ko labu

[24. Jun 2015|20:37]
dienasgramata
Kā pagatavot vjetnamiešu Phō:
... tālāk ... )
Link10 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[23. Jun 2015|17:44]

acs

[nrk]
6. jūnijā Lufthansas lidojumā no Rīgas uz Frankfurti devās ārsts Žaržeckis. Ienācis no savas biznesa klases ekonomiskajā, izrāva no miega, - saviem paziņām skaļā balsī klāstīja savus ceļus. Uz Ameriku, kārtot lidmašīnas vadīšanas tiesības, lielākai, nekā tagad ir. Čoms nopirka. Jau divreiz bijis aizbraucis, tagad brauc trešo reizi - kārtot eksāmenu. Runa nonāca līdz viņa profesionālajām gaitām. Šveicē esot klienti, bet ne tik daudz. Londonā gan esot daudz - gan melnie, gan šķībacainie, gan dvieļa galvas... Ar melnajiem bijis smieklīgi, kad kāds čoms (asistents? Kolēģis?) pirmo reizi griezis, skatās, a iekšā tāda pati rozā gaļiņa kā citiem... Vēl nokomentēja par kādu pazīstamu aktieri, kas pērk dzīvokli Minhenē, un zvanījis, stāstījis. Un par to, kādu tabletīti iedzers garajā pārlidojumā, lai pamostos možs. Un tad beidzot devās atpakaļ, uz biznesa klasi.
Link1 apsveikums|pasaki kaut ko labu

[23. Jun 2015|16:23]

ulvs
Joptv., iztīrījām beidzot istabu. Putekļu pilnu istabu bez putekļu sūcēja. Ar rokām, kā vecajos laikos. Grīdas beršana, un tā tālāk. Es teiktu, ka mīlu šādu darbu, ja vien nebūtu tā, ka mīlētu citas lietas vairāk. Tīrīt savu istabu when it's the last straw tā teikt tomēr ir burvīgi, jo pēc tam tu ieej nevis putekļu pilnā, semoškām piesvaidītā istabā (vot pamēģiniet tās grauzt, netīšām neizmētājot pa māju), bet gan spīdīgi-laistošā vietā. Skaistā vietā. Kur ir patīkami uzturēties. Un kur nesmird pēc kaķa sūdiem, jo kaste arī ir izmazgāta. Bļaģ, nafig tas resnais kaķis ir tik smirdīgs.

Iedomājieties, Simončiks negrib ar mani izmest līkumu, aizejot pakaļ X. Viņš uzstāj, ka ies viens, jo tepat. Manā paranojā (jo nekad neesmu uzticējis viņam cash) tas viss izskatās nesmuki. Nesaprotu, kāpēc biedri nevar tikties. Čista nesaprotu. Nu, atskaitot smalki savērptu plānu par uzmetienu as in "yo, mani uzmeta, sorry". Nekad neko nevar zināt. Cilvēki mainās. Attieksmes mainās.
Linkpasaki kaut ko labu

[21. Jun 2015|17:22]

helvetica
Nez, to tikumisko audzināšanu skolās ieviesīs kā atsevišķu mācību priekšmetu (tad vismaz pirmā lieta ko darīt - rakstīt iesniegumu atbrīvot bērnu no šīs nodarbības), vai arī to turpinās realizēt veidā, kādā tas jau notiek (piemēram, pirmās klases latviešu valodas mācību grāmata jau tagad varētu likt justies nepilnvērtīgam ikviena mazajam cilvēkam, kurš/-a neaug ģimenē ar māti, tēvu, brāli, māsu un mājdzīvnieku; dabaszinību darba burtnīcā arī līdzīgi)? Ja tā ir noteiktu materiālu izplatīšanas aizliegums (piemēram, bēdīgi slavenais Rūtas-Rūža gabaliņs u.tml.), tad tā jau savā ziņā ir cenzūra, un cenzūra izglītības iestādēs māj sveicienus totalitārisma virzienā (nē, 'tēva dubļi' jeb latvisks totalitārisms nav labāks, par, piemēram, tautieša laipu krievijas tot. versijā..).

Īpaši skumji, ka gan jau 'vēlētājs' tā brutāli nepieprasītu tikumisku audzināšanu skolās. Gan jau tikpat politiski labi nostrādātu arī cita veida metodoloģija, ja tās mērķis būtu sasniegt harmonisku, drošu vidi, kurā augt un veidoties bērnam kā sociālam subjektam. Tiesa, iznākums nepārsteidz, ņemot vērā LV politiķu 'jāierauj' tipa kvalitātes. Idioti audzina tautiskus idiotus, tāda tā latviskā dzivesdziņa.
Link2 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[20. Jun 2015|21:37]

helvetica
uzģērb pidžamu, iespraud ausīs pleijeri un danco cauri istabām like there's nobody watching.
Linkpasaki kaut ko labu

[20. Jun 2015|09:31]

helvetica
TDA meginajumi un koncerti ir tik semantiski parsatinati notikumi, ka man procesors nedaudz karas. Ta ka publika vaciesi ar ne gluzi personisku hitlerjugenda pieredzi, bet tuvu tam, atraukt pieri un atmaidzinat savu ciesanu pilno fizionomiju var, skaitot mantru: 'padomju tautas deju ansamblis, karnevals Ligo, padomju tautas deju ansamblis, karnevals Ligo..'
Link3 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

the German Issue [19. Jun 2015|19:05]

helvetica
Sylviere Lotringer:
[..] You are one of those people who left Germany, but it was West Germany.

Volker Schloendorff:
Yes.

SL: Maybe it happened by chance, but you recognize..

VS: No, it was not chance at all, it was deliberate. In the 1950s, because of these "leaden skies" mentioned before, a lot of young Germans tried to escape the country. On the one hand, they did not like to share the guilt, they did not like to be Germans, but they wanted to be Europeans. It was a way to unload.

SL: Once outside, they often pretended to be Swedish or Norwegian - everything but German. They were a bit like Jews in that respect. They had to hide who they were.

VS: Yes, and America was far away. There were no cheap flights to go there at that time [..], But borders were open. You could go to France or Italy [..]. For me [..] the next logical step was France [..]. And we were attracted to Paris. We thought of "Paris, l'amour", of course, adolescently, but also a freer country, a freer society, unburdened by the past. Well, once I was there, I went to a Jesuit boarding school. I loved it there, especially being Protestant, I did not have to follow all the religious rituals. I was the only Protestant but there were quite a few Islamic youngsters, Moroccans and Tunisians, in that school, and they didn't have to go to mass either. So we sat together and they started introducing me to colonialism. Hence the realization that I had come from a country with a dark past, but as they stated, 'Not everything in France is as bright as you think'. The Indochina war was still going on - the French-Vietnam was - and another one had just started in Algeria. Morocco had just gained its independence and war literally happened in France. So I realized I could neither escape history, nor the fact that politics was part of our lives. [..]


u.t. interesanti t.
Linkpasaki kaut ko labu

[18. Jun 2015|17:51]

ulvs
Vau, šis video pat man bija šokējošs. Nopietni. ASV patruļnieks nošauj white boy tikai tāpēc, ka viņš ir mazliet spītīgs. Es absolūti negaidīju tādu rezultātu. Viņš vispirms veica "don't tase me bro" un pēc tam nošāva. Execution style la America!

Protams, ka viņš uzvedās necienīgi velna kalpa priekšā, taču tas tomēr neattaisno viņa nemirstīgās dvēseles izlaišanu caur ložu caurumiem, manuneciloprāt.
Link3 apsveikumi|pasaki kaut ko labu

[18. Jun 2015|10:13]

helvetica
No otras puses, nez, kā to nodēvēt - par kaut kādu Bovarī kundzes sindromu varbūt? Kad svīres skan nevis pēc visām tām reizēm, kad svīres ir skanējušas dažādos irl apstākļos, bet gan pēc laika skaitīšanas un eksistenciālisma tarkovska offret. Kad vasarnīca uzsit akordu nevis no bērnības samocītajām vasarām Jūrmalas namos un namiņos, bet gan no mihalkova saules nogurdinātajiem u.t.t.
Linkpasaki kaut ko labu

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]