kristapsce's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 6 most recent journal entries recorded in kristapsce's LiveJournal:

  Tuesday, February 12th, 2019
  10:27 am
  Šis Qfer Promo Kods Tev Ļaus Nopelnīt 2€ Tavai Nākamajai Maltītei
  Čau, čau visiem!

  Šis ir mans personīgais Qfer promo kods, kurš ļaus Jums iegūt 2Eur savā Qfer profila īpašumā.

  Protams, Jūs to varat darīt arī draugu lokā, bet tiem, kam tādu nav (Atvaino!), droši izmantojiet šo kodu: 1EGZWM

  Ja kāds grib padalīties ar angliski runājošu draugu vai publicēt savā sociālajā kontā, tad man ir izveidots simpātisks raksts angļu valodā. 

  To var aplūkot te - Qfer Promo Code (ENG)
  Current Mood: full
  Friday, April 20th, 2018
  9:59 pm
  Hostings un Labāko Hostinga Provaideru Pārskats
  Neesi pārliecināts kuru hostingu izvēlēties no tik daudzajām kompānijām?

  Pirms iegādājies savu pirmo hostingu, lai uzturētu savu mājas lapu, noteikti iesaku izlasīt TOP 5 Web Hostinga Provaideru Sarakstu.
  Ja ir vēlme paeksperimentēt ar vienu mājas lapu un domēnu, kā arī nevēlaties daudz tērēties, tad 1‎€/m vērtībā var iegādāties kvalitatīvus hostinga pakalpojumus šeit - web hostings.
  Thursday, March 22nd, 2018
  2:54 am
  Barbecue Food Grilling and Smoking
  If you are serious about barbecue then make sure to read one of the best reviews on the internet
  Read Grill And Smoker Reviews here.
  Tuesday, January 30th, 2018
  11:16 am
  Nemeklējies internetā, lai atrastu SPA atpūtas vietas.

  Labāko Baltijas SPA Viesnīcu piedāvājumi vienuviet  Vēlies izrauties no ikdienas un izbaudīt SPA procedūras viens, ar otru pusīti vai ģimeni? Šī mājas lapa ir piemērota, lai atrastu Tev piemērotāko SPA piedāvājumu. Turklāt visi piedāvājumi atrodas Baltijas valstu robežās, tā ka Tev būs iespēja izbaudīt kaimiņvalstu SPA kvalitāti. Aplūko visus GoSPA piedāvātos SPA piedāvājumus. Viņu mājas lapu var aplūkot šeit - SPA.

  Current Mood: thankful
  Thursday, December 21st, 2017
  8:50 pm
  Auto evakuācija un evakuators
  Pieejama diennakts auto evakuācija - Auto EM autoevakuators.
  Monday, December 11th, 2017
  2:42 pm
  Ceļojumu plānošana un izdevīgi risinājumi

  Kā tiek plānots ceļojums? 

  Mēnešiem ilgi...Visiem mums ir tieksme plānot, analizēt pavadīto laiku un apskatīt potenciālos ceļojuma galamērķus un iespējas, ko tā sniedz. Tas, protams, nav slikti, bet vai jūs esiet dzirdējuši par pēdējā brīža ceļojumiem? TAS IR IZDEVĪGI! Bet tagad īsumā par ceļotāju tipiem un kā tie iedala ceļojumus:
  1. Spontānie ceļojumi
  2. Izplānoti un apdomāti ceļojumi
  Vienkārši, ne?

  Spontānie ceļojumi
  Ak vai, cik šī parādība ir skaista. Cilvēkiem ir bailes izrauties no ikdienas rutīnas un neuztraucoties vai nedomājot par rītdienu - iesākt kaut ko jaunu un mesties dvēseles meklējumos. Kur nu vēl ceļot, nezinot vai galamērķī vispār būs 5 zvaigžņu viesnīca. 
  Tomēr tie, kas ir adaptējušies šādam dzīvesveidam - tā nebūs problēma. Katram cilvēkam ir nepieciešams ceļot un izbaudīt citu valstu arhitektūru, kultūru un iepazīties ar tās iedzīvotājiem. Un spontāniem ceļotājiem tā nav problēma, ja biļete maksā mazāk kā skolnieka mēneša kabatas nauda un tevi no darba tāpat atlaistu, jo pārāk bieži aizsapņojies. Pag.. Biļete maksā mazāk nekā kabatas nauda? Kur? Viena no mājas lapām (starp citu, latviešu izveidota) ir TravelFree, kur ir iespēja aplūkot izdevīgākos ceļojuma piedāvājumus uz jebkuru Eiropas valsti. Approved by kristapsce.

  Izplānoti un apdomāti ceļojumi
  Ir liela daļa cilvēku, kam ir grūti izrauties no darba, izplānot ceļojumu un pamest ikdienas darbus. Tam ir domātas tūrisma aģentūras, kas visu izdarīs tavā vietā. Un ja pat vēlies, izplānos ceļojumu īpaši TEV, uzklausot tavas vēlmes. Par tām mēs noteikti esam dzirdējuši, piemēram, Novatours, Ceļojumu Bode, utt. Kas tur slikts? Itin nekas, jo īpaši cilvēkiem, kam ir noslogota ikdienas dzīve un nevēlas ziedot savu dārgo laiku, lai veiktu izpēti par nākamo ceļojuma galamērķi. Kā arī nenoliegšu, ka šie ceļojumi ir kvalitatīvi un labi izplānoti, lai izrautos no pienākumiem un atpūtinātu prātu. Šādas izjūtas manī izraisīja, kad iegādājos tūrisma aģentūras Vanilla Travel piedāvājumu doties uz Turciju. Protams, tas ir tikai mans personiskais viedoklis un pieredze, un tā kā vēl nesanāk būt spontānam ceļotājam, tad atliek vien uzticēt savu atpūtas plānošanu zinošiem cilvēkiem. 

  Un kā ir ar tevi - vai tu izvēlies tūrisma aģentūru piedāvātos ceļojumus vai esi savas dzīves noteicējs un dodies, kurp acis rāda (kur izdevīgāk)?


  Current Mood: calm
My Website   About Sviesta Ciba