krakatau's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 2 most recent journal entries recorded in krakatau's LiveJournal:

  Friday, January 26th, 2018
  6:38 pm
  Mann garšo lēti ceļot. Tā ir mūsu laika priekšrocība (fantastiska, apbrīnojama, kad tu esi, piemēram, Berlīnes vācietis un aizbrauc dzerstīties uz Rumāniju par nieka 6 Eur turp/atpakaļ kaut iz vienu nakti!).
  Man reāli nones jumtu, kad skatos kkādus Ryanair lidojumu sarakstus.
  Nākamnedēļ lidoju uz Barselonu. Ceļš pie labvēlīgiem apstākļiem (novembra atlaides) izmaksātu 40 Eur. Bet paldies Veiksmes kundze par 50%, tā kā turp=20 Eur, atpakaļ=25+46autobusam Berlīne-Warszawa-Rīga=71 Eur, kopā sanāk neslikti )))


  ....jo īpaši ņemot vērā, ka Barselona galīgi nebija pirmajā vietā manā listē. Pirmā vieta - Serbija. i šogad tam ir jābūt, punkts.
  6:15 pm
  Ievadam
  Labdien!
  Nu paldies Sviesta Čība, šis ir mans dublis nr.2 publiski izpausties internetā.

  Visādi rakstiņi saka, ka dienasgramatas palīdz sakārtot domas. Ņemot vērā tumšos notikumums 2017. (un krietni pirms tam, haha), varbūt tas tiešām palīdzēs.

  Es sūdīgi rakstu. Ne, rakstu labi, taču process vnm ir sāpīgs. Darbā jāraksta epasti, draugiem jāraksta apsveikumi un "čau ko dari"... Sāpe. Cien.sabiedrība, ja nejauši atradāt šo ierakstu, iedodiet lūdzu skaviņu komentos. Labdarībai! - jūsu acu priekšā viens cilvēks caur mocībām tiecas izrauties ārpasaulē. No savas eksistenciālās alas. Kur ēdu, guļu un skatos filmas.
About Sviesta Ciba