Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Aprīlis 24., 2019


komatozs
05:21
I lick your heart, I taste the pain
Try your blood it feels the same
I kiss your skin, your bitter lips
There is no light at the end of the tunnel between your hips

That's my heart
Let me help it feel
Let it me into dark
What they all want to steal

https://youtu.be/JaK4VOdE2PA

(ir doma)

Aprīlis 23., 2034


sickboy
23:36
Man zūd interese par cilvēkiem, kuri man uzdod jautājumu, bet nenoklausās atbildi un atbild paši uz savu jautājumu. Ja man paveicās atbildēt ar vienu teikumu, tad tas ir augstākais - cilvēks jau ir izgājis no istabas un neklausās padziļināto versiju. Ja klausās, tad visu laiku apstrīd un pa īstam neiedziļinās. Lai diskutētu ar šādu cilvēku, ir jāpaceļ balss, jo viņa prāts ir ļoti ātrs un negrozāms. Nu kā lai es sarunājos ar tādu cilvēku, ja neesmu mazohists vai līdzīgi neirotisks cilvēks, kas fano par kliegšanu? Es tāds neesmu. Tāpēc arī norobežojos - lai būtu vieglāk dzīvot. Ja es norobežojos, tad norobežojos un tas ir ilgs un smalks process, kā mani no tā dabūt laukā. Pilnīgi noteikti ne nodiršot biodeju vai manas draudzenes. Liela kļūda. Cilvēki, kas nodirš to, ko es mīlu, man neeksistē. Neirotiski cilvēki, kuru vienīgais mierinājums ir iepļūtīt kāda sirds dārzā - ja nav man, lai nav arī citiem. Skumji!

(ir doma)

kravics
14:47
Mazgājot traukus uzradās ideja par seriāla Mad Men rīmeiku, lokalizētu 21. gadsimtā. Tajā alkoholiķe sieva aiztītos no straight edge tēva, savācot bērnus. Džeks tāpat skumji apsēžas uz trepēm un blenž tukšumā. Tāpat, kā oriģinālā, skan Boba Dilana "Don't Think Twice, it's Alright". Stāsts (naratīvs) tāpat nemainītos. Tas vienkārši būtu relateablāks citai grupai cilvēku (būtībā tāda pati dzīves pieredze, taču no cita skatu punkta). Iespējams, darbība norisinātos kādā mazā ciemā kādā no Austrumeiropas valstīm.

Nesaistīti (?): no Delēza (& Co) rizomātikas var izlobīt simtiem tūkstošiem domu, iespējams ārēji gluži pretējas. Viena no domām, kas man izlobījās rizomātikas sakarā, ir sekojoša:

*"Tūkstoš plato" ir manifests pret stāstu nabadzību. Viņuprāt, stāstu nabadzība ir fašisms. Tā kā mūsdienu masu kultūrā stāstu paliek arvien mazāk, fašims triumfē. Mainās varoņu ādas krāsas, dzimumi un tā tālāk, taču stāsti paši nemainās, mainās tikai dekorācijas. Izgudrot jaunas origami formas nenozīmē mainīt papīra krāsu. Jaunas origami formas rodas, pārlocot papīru radikāli savādāk.

(ir doma)

komatozs
15:18
you gotta work for angels, dude. I mean... if you refuse to work for angels, then fuck you, seriously.

(ir doma)

methodrone
11:32
Brīžos, kad negribas esību, huiņas un bezspēcība ir ballīte. Bet brīžos, kad gribas dzīvot kā elpot, bezspēcība ir elle.

(2 raksta | ir doma)

kryptonite
12:26
R aizbrauca uz vecaaku maaju laukos.
Pastraadaashot no turienes.

(ir doma)

zum
11:06
Visi ciemi ar CDP. Laikam partija naudu uz atraitņu asarām nopelnījusi. Vēlēšu Vācijā. Bet ne jau par policijesku Eiropu. Ja vēl tiem policistiem būtu smadzenes, nevis kniepadata galviņas. Pretīgi.

(ir doma)

sickboy
09:05
Vispār Lieldienās notika kaut kāds jauns sākums. Tagad mani vēl laimīgāku dara jaukas un skaistas meitenes, bet tā ir arī Saule un pavasaris sirdī. Tagad, kā mēļo, esot 75% iespējamība, ka Galaktiskais būs vasaras saulgriežos.

(ir doma)

zum
05:46
Jauki, profesionālā portālā sākuši paši darbu piedāvāt. Nu, nezinu, nezinu. Ja galvu mednieki, lai iet dillēs.

(ir doma)

sickboy
06:22
https://m.youtube.com/watch?v=vhCuMIDm7WA

(ir doma)

Aprīlis 23., 2019


atkalnekadvairs
04:44
Aiziet! Alus, līga, Black Mirror skaņuceļš, caureja, rīta blāzma un ķemme.

(ir doma)

Aprīlis 22., 2019


misene
23:18

(1 raksta | ir doma)

methodrone
16:59
Man ir tāda sajūta, ka man ir uzlikts proča. Es vienmēr esmu bijusi pārsvarā stipra un vesela, kur mana izturība ir kā bravūrīgs pusaugu zēns, kuru neviens nevar trespāsot. Bet tagad jau mēnesi es jūtos slima un izsmelta. Sākumā man bija uznākusi kaut kāda vairaku nedēļu trīcēšana un drebēšana, kad šķita, ka kāds mani ir ieštepselējis pie galvaskausa pamatnes un es vienkārši nespēju savu ķermeni izslēgt. Kad tas mazliet norima tad sākās aukstums un kaklasāpes un tagad arī kaut kāda sīnusu huiņa. Es jūtos kā vārgais tuberkolozes dzejnieks par spīti tam, ka es vienmēr identificējos kā stiprā, spriganā meitene, kuru nekas nespēj pievārēt, kurai iesnas ir vienreiz gadā Janvārī un kurai pat bite nekad nav iekodusi.

Un man šķiet, ka es viņam izsūcu enerģiju. Es esmu vāja un paslepšus needy. Es gribu sagūstīt visu viņa būtni, tikmēr izliekoties par mazu maigu izdabātājkaķēnu. Varbūt šādi es tieku sodīta par savām slepenajām mahinācijām. Bet es negribu, es vienkārši gribu mīlēt, ietiecoties dziļi dvēselē, lai ko tas prasītu un nozīmētu.

Tā nu es sēžu savā karstajā vientulīgajā dzīvoklī, ar ievainotu kāju, ellišķīgi sāpošu kaklu, vati galvā, mēnešreizēm, asarainu spriegumu sejā, morālu vājumu un garīgu dezorientieri. Kas mani šeit izspļāva? Un kā kaut kas tik skaists var raisīt tik dziļu korupciju? Vai tad man nevajadzēju būt pašlaik pasaules stiprākajai meitenei? Es pirms pāris gadiem nosapņoju sapni, kur es izlidinājos no darba, lai balta mašīnā brauktu uz paradīzi, kam bija jābūt nākošajai nogalei, bet tagad es esmu tik smagi piespiesta zemei, un salauzta ķermeņa sagūstīta, ka viss ir atcēlies un es esmu vājākā pasaules meitene bez prognozes.

I am good for nothing, I know nothing, and I am sorry for messing you about. Es vienmēr gribēju kādu, kuru apbrīnot un kam atdot visu savu būtni un supercharged, transformative mīlestības enerģiju, bet tajā vietā es esmu saplēsta un izlieta, un nesasmeļama.

Ko lai es talāk daru? Varbūt vienkārši pamest galdu, aizvērt visas durvis, as I don't seem to be fit enough for even a tiny glimmer or joy. There is literally zero I can give. I physically cannot do human things, es tagad jūtos tā it kā es turpmākos simts gadus būšu ieslodzīta savā dīvāna slimncā, kamēr ceriņi nozied un saule noriet un viņš aiziet un mīlestība nomirst un elle pārklāj visu.

(5 raksta | ir doma)

sickboy
18:45
Un tad tu uzliec kādu albūmu, kuru klausījies pirms 14 gadiem un saki: ou jē! https://m.youtube.com/watch?v=W064GlWrSQ4

(10 raksta | ir doma)

sickboy
16:43
Pavadīju brīvdienas ar dvīņu liesmu apmēram tā, kā cilvēkam ir jādzīvo - klusā, dabiskā, seksuālā vienkāršībā. Staigājot pa mežu un sajūtot pirmatnīgo pusaudžu iemīlēšanās un brīvības sajūtu.

(ir doma)

sickboy
14:14
Essentially they think they are in a battle against a goddess. That is why they chose to burn “Notre Dame” or “Our Lady,” because this refers to Mary. Mary, of course, is the Christian name for the Goddess Isis, who raised an infant until he could defeat Set or Satan. It is for this same superstitious reason that these satanists created a horrific terror organization and tried to call in ISIS in order to weaken support for the Goddess in the minds of humanity.

(ir doma)

zum
11:11
Cisiem kaimiņiem būtu ļoti ieteicams neklačoties bērnu klātbūtnē, uzskatot īsļaužus par maziem muļķīšiem.

(ir doma)

zum
10:11
Jāatgādina bērnam, ka jāapsveic mātes sitējs un parazīts, citādi jau aizmirsīs.

(ir doma)

unknown_entity
09:36 - Kraukšķīšu sezōna atklāta
Beidzot saņēmos uz darbu zelta zirgā uzjāt. Jā, tieši uzjāt, jo šepte ir kalna galā. 1:07. Nav tas sliktākais, ņemot vērā podziru, nedagulēšanu un vispārēju sajūtu sākumā, ka atdolikšu ķelli pirms tikšanas laukā no pilsētas. Salīdzinājumam, septembra beigās pēc laiskas sezōnas bija 0:56. Laikam ķermeņa iznīkšana palēninās uz vecumu.
Tags: ,

(ir doma)

zum
06:11
Štrunts ar tiem cāļem un trušiem, kurus idioti dāvina bērnu prieciņam un izklaidītei. Viņdien vienu, kurš bija no dārza pasprucus, gandrīz nobraucu.
Bet nupat milzīgs savvaļas zaķis izļepoja uz ceļa pavasara gaidās, nostājās uz divām, blenza kaut kur tālumā, bet tad atļepoja atpakaļ uz pļavām.

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba