Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Jūlijs 22., 2019


atkalnekadvairs
13:28 - C.B. Chicken Bukowski, please!
Sēžu, dzeru alu, jau stundu astoto, plkst rāda precīzi 14.00. Vajadzētu dabūt vēl, bet, tas nozīmētu, ka jāvelk bikses. Labi, ka vēl ir pudele viskija. Varbūt tā dos drosmi biksēm. Skan radio. Aptuveni sešas reizes ir skanējusi kāda AC\DC vai GnR diesma. Nevarētu teikt, ka nepatīk, bet apnicis, bet citur tikai laika ziņas, tad labāk iztieku ar Novembra lietu vai sišanos pa krūmiem. Disku mapē aptuveni 70 diski, visi apnikuši. Jāuzliek kāds. Uz labu laimi? Maz ticams. Lozēšu. Prieks, ka diskos nav roks. Roks ir apnicīgs. It īpaši, ja aprobežojas ar popmūziku. Popmūzika gan ir laba. Kur ir mans desmtgades labākais pops, SWH pops. Tas būtu jauki. Vai New Wave SWH, black metal SWH, vintage cabaret slow gaze SWH. Nav. Tikai roks. Rock, Rock, Rock your boat, rockin down the stream put an AC\DC in the water, get a lot of fish. Skaitļi, skaitļi, bet U2 neko neskaita, vārdu spēle, saproti? Saprotu. Nav interesanti. Bet skan pareizi. Pārāk pareizi. Tāpat kā mūzika. E-l-a-v-a TOR. Ja man būtu dots, pareizāk sakot, ja man nebūtu atņēmts (nost ar skrūvgriežņiem), tad kaijas un kanārijputniņi dzīvotu ne tika Lieldienu s. harmonijā, bet arī mana pagalma mūžīgi izsalkušo kaķenīšu kuņģīšos, taisni blakus pilnai dzemdei (vai, kur viņi uzturas?) kaķēnu embrijiem. Teardrops from my eyes, shaking waking - louder, body of Jesus save me from pārprodukcija. PALDIES!

(ir doma)

kisswithafist
11:07
Meklējot apdares materiālus remontam, jautājums ir tikai viens – āāāāāāāāāāāāāāāāāāā, kāpēc tirgotājiem ir TIK sūdīga gaume?

(9 raksta | ir doma)

zum
09:09
Nodokļus es maksāšu tikai valstij, kurā nezog bērnus. Das tut mir wirklich leid, Finanzamt.

(1 raksta | ir doma)

zum
08:28
Šausmīgi daudz darbi paredzami. Jāsāk likt ķekši pie prioritātēm. Besī.

(ir doma)

zum
08:17
Okei, atveda tikai mazmeitu vecvecākiem tas doģiks. Uzdāvinājis meitai violetu gumijas sitamo. Kā jau plānprātiņš. Jau omīti iekaustīja sīkā.

(ir doma)

zum
07:59
He, he. Tētuks ieradies. Vispār nesaprotu, kā montieris un kasiere bija cerējuši to manu māju apmaksāt. Gaidīja omes nāvu vai?

(ir doma)

zum
07:36
Es jau domāju, kas par samosvālu te stāvēja, kaimiņi divus baļķus atveduši. Laikam pa lēto uzkļančījuši. Vjspār jāsāk domāt par smuku žogu ar šķembu pildījumu. Apnicis uz viņiem lūkoties.

(ir doma)

sickboy
00:09
Sieviete tomēr ir un paliek cilvēka labākais draugs.

(1 raksta | ir doma)

atkalnekadvairs
00:06
patikami, kad atbrauc 15g neredzets cilveks un pirmas tris lietas ko vinsh pasaka ir, tu esi resns, tas, ka tu nestrada ir neiedomajami un tev ir dzelteni zobi, un tad veel kads briinas, ka es ar nevienu nesatiekos, jo tieshi to biju paredzejis. pretigi taa vai taa.

(4 raksta | ir doma)

Jūlijs 21., 2034


sickboy
21:39
Pienāks diena, kad dzelžainā pasaules uzskata cilvēki tiks dziedināti un neizplatīs savas sāpes tālāk. Tā diena ir ļoti tuvu, kad brīvība, bauda, mīlestība un BIOCENTRISMS ņems virsroku pār bailēm, aizspriedumiem un cietu sirdi - nošķirtības apziņu. :) <3

(ir doma)

vikuks
20:48
es esmu ļoti priecīga! arī tā var būt :)

(ir doma)

methodrone
14:25
Sievieshu kljuuda ir taa ka vinjas viiriieshos meklee sirds kompanjonus, kameer viirieshu neirobiologjiskais setaps taadu fiichu neatbalsta.

(17 raksta | ir doma)

sickboy
15:53
https://www.youtube.com/watch?v=qWGRmHCXEQo Šajā klipā redzamie jaukie un sirsnīgie, nevainīgoe hipiji pēc mana bērna mātes dzelžainajiem uzskatiem esot "negatīva ietekme" un mana meita viņus nekādā gadījumā nedrīkst satikt. Dzelžainie pasaules uzskati, tie tiek nodoti no paaudzes paaudzē ar nelielām variācijām. Jēzus par tādiem cilvēkiem teica: viņi paši neiet Debesu valstībā un vēl citiem aizliedz. Viņi atriebjas nākamajai paaudzei, ka viņus mocīja iepriekšējā. Tā ir šīs pasaules slimība. Un katra paaudze, kura uzspiež savus dželžainos, anti biocentriskos uzskatus, ir uz 200% pārliecināta, ka to vada vislabākie nodomi, savādāk nekad nav bijis!

(ir doma)

Jūlijs 21., 2019


methodrone
11:05
Arvien secinu, ka tikai vienatne mani grib unconditionally. Visa mana dziive ir aizkauts staasts par to kaa es gribu uzbaazties cilveekiem ar savu unadulterated affection un let us do everything in existence crimson and clover for-all-ever-infinitely in paradise with jaanjtaarpinji un matiolu lietutinjsh. Kameer cilveeki un instances tikai rauc pieri un meh me.

Nobeigumaa es vasaras ziedonii viena pati eju uz saskretushu kjiniiti pagrabaa, tumsaa blenzt Tarkovski un shoreiz arii dzert viinu, blje.

(3 raksta | ir doma)

methodrone
10:44
Lūdzu, kā nebūt negatīvam?

(13 raksta | ir doma)

zum
07:50
Kaimiņie nopirkuši kartu sīkajiem. Jau pielijis, ceru ka sarūsēs. Ku ta tā taisās kartot? Pa ceļu laikam. Galīgi debili visi palikuši.

(ir doma)

zum
06:26
Visi noriebušies. Īgņojis, klausos Amstrongu, tīru māju, vakaros sēžu pie ledusskapja un ēdu.

(ir doma)

Jūlijs 20., 2019


kisswithafist
23:15
Man tagad ir arī silikona konditorejas maisiņš un es vispār esmu neuzveicama.

(2 raksta | ir doma)

Jūlijs 20., 2034


sickboy
23:02
Šodien visu dienu klausos Placebo otro albūmu :D

(ir doma)

sickboy
22:17
Vienreiz mēs gājām pa meža taciņu, un viņa strauji apsviedās apkārt kā biodejā ar seju pret mani. Lija viegls lietus, es noglāstīju viņas seju un matus, un viņa teica, ka tas ir "tik ļoti ļoti". Viņai patīkot jebkas, ko es daru, jebkurš pieskāriens. Viņai ir vienalga vai es dzeru vai nedzeru, bet, ja es viņas klātbūtnē intravenozi lietotu narkotikas, viņa "aizietu prom". Reiz viņa bija mani apskāvusi no aizmugures, un es pieskāros viņas kājstarpei, viņa čukstēja: "Netracini mani!"

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba