A ([info]klusums) rakstīja,
@ 2019-10-29 14:17:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Šorīt kā parasti vāļājos pa gultu nespējot sevi piespiest sākt dienu. Bet tad es padomāju kaut ko augstskolas sakarā, kā tur ir laidara vārti pavērušies, un ir vēlme iet un darīt un mācīties, un pie šīs domas es biju no gultas ārā momentā. Žēl, ka neskaidra formulējuma doma, labi noderētu afirmācijām.

Un studēt man patīk. Akdievs, cik šis ir forši! Es vēlos lai tas turpinās un kļūst tikai labāk! Nu entuziasms ar laiku iespējams zudīs, tagad vēl tāds sākuma iemīlēšanās posms, bet šis ir labs posms. Jo mīlestība pret jomu ir bijusi vienmēr, bet es nevarēju DARĪT lietas, uz ko man ir šī mīlestība. Gribēju, bet nevarēju - ļoti, ļoti, ļoti frustrējoši. Bet tagad es VARU! Kontroldarbs ir tikai sestdien, bet es jau esmu pārgājusi pāri 2/3 no lekciju materiāliem un sākusi lasīt grāmatu. Vispār tā grāmata nav obligāti, iepriekšējo kontroldarbu šajā kursā es uzrakstīju uz 10 tīri no lekciju materiāliem. Bet es gribu. Un es varu. Un es lasu. Citā kursā pabeidzu izlasīt izprintētās nodaļas, kaut kontroldarbs bija jau uzrakstīts. Bet tā grāmata arī interesanti uzrakstīta, temats interesants, lasās viegli.

Grāmata, ko tagad lasu, neiet tik raiti uz priekšu. Mazliet jāpamaina stratēģija. Bija forši vispirms izlasīt kopsavilkumus un tad pārlasīt to, kas aktuālāks. Un vispār sāku vairāk piedomāt kā mācīties. Mēneša beigās viena eseja. Būtu stulbi atstāt līdz mēneša beigām. Un šis uztrauc.

Nē nu... nav jau arī tik rožaini viss. Ir vairāki sīkumi, kur ir jāizmanierējas. Tā pati eseja. Arī secinājums, ka nevaru paņemt grāmatu elektroniskā formā rokās. To pagaidām apiešu vienkārši visu printējot. Tur mammai taisnība - kāpēc censties tā, kā ir grūti, ja vari darīt kā tev pašai ir vieglāk, it īpaši, ja jau ir problēmas ar prokrastināciju. Bet tagadējās problēmas ir tik tādas... prasās pieslīpēt. Pamatu pamatos viss kārtībā.


Vēl es šodien izdomāju, ka gribu savu dzīvokli. Tas tāds tālejošs skatījums. Tuvākā skatījumā es gribu sev lielisku primāro partneri.


(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Gandrīz jau aizmirsu pateikt – šis lietotājs ir ieslēdzis IP adrešu noglabāšanu. Operatore Nr. 65.
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?