A ([info]klusums) rakstīja,
@ 2019-07-10 20:03:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Entry tags:terapijas piezīmes

Pagājušajā nedēļā te nepierakstīju un jau visu aizmirsu. Nu tā, ka tiešām aizmirsu, atceros tikai, ka bija vērtīgi. Labi, ka mazliet ar draugu par tēmu parunājām čatā. Tagad sameklēju un varu atcerēties.

Sāku šaubīties, ka spēs man šis terapeits palīdzēt, bet atkal parunājām par pamattēmu - trauksmi un augstskolu. Atkal nodefinēju to pašu, ko ar iepriekšējo terapeiti pirms diviem gadiem. Tas kā man trūkst ir drošības sajūta. Tā ir nepiepildītā pamatvajadzība. (Viņa gan nesaprata, ex-puisis arī ne. Šis gan uzreiz uzķēra.) Un tāda drošības sajūta, ka viss būs ok, pat tad, kad nebūs, un es (aktīvi) tikšu galā. Nekāda sakara ar drosmi. Nekāda sakara reaģēšanai uz lietām. Tā ir drošība pati par sevi nevis kad saņemas un tiek galā ar lietām. Mana trauksme jau ir par lietām, kad man kaut kas pašai ir jādara, tāda sava veida atbildības uzņemšanās, lietu nokārtošana, izdarīšana un KAS TAD BŪS MANAI RĪCĪBA SEKAS. Man nav tās drošības sajūtas, ka būs ok. Ka sliktās lietas nebūs sliktas, bet es spēju ietekmēt situāciju un viss būs labi, jo kā minimums 90% no sliktajām lietām ir vienkārši tādas, ar kurām jādīlo un jādara sev situācija labāka.(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]puika_vecis
2019-07-14 12:42 (saite)
Man ir tieši tāda pati trauksme. Ļoti traucē. Arī gāju uz terapiju, bet nokļuvu strupceļā - sajūta, ka ar esošo terapeitu viss bija izsmelts.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]klusums
2019-07-15 15:22 (saite)
Es dzeru zāles + terapija. Kad iepriekšējā terapeite bija sevi izsmēlusi, atradu citu.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]puika_vecis
2019-07-15 15:35 (saite)
Šobrīd arī turpinu dzert zāles. Jūtu, ka terapiju vajadzētu turpināt, bet tā kā nav vairs “kliedzošas” nepieciešamības, ir pagrūti saņemties meklēt jaunu terapeitu. Tāpat ir kā diena pret nakti, ja atskatos kā bija.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]klusums
2019-07-17 13:40 (saite)
Tas ir ļoti labi, ka zāles palīdz un ir labāk. Man vismaz personiski ir svarīgi, lai vienmēr ir vieta izaugsmei. :) Nu lai nenotiek tāda iestrēgšana "it kā labi un labāk kā bija", bet tā kā komforts līdz galam nav. Ja nu kas, varu ieteikt savējo, bet tur, protams, jāskatās, lai personiski sakrīt.

https://www.gestalt.lv/personal/nikolajs-scerbakovs/

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?