A ([info]klusums) rakstīja,
@ 2019-04-25 14:04:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Entry tags:terapijas piezīmes

Un tomēr... to domu, ka neesmu vērtīga un man nesanāks, prasās iztirzāt. Nezinu, kur šis ieraksts aizvedīs, bet šo domu gribu izvilkt saulītē. Lai cik sākotnēji neglīta un nožēlojama šī doma liktos. Bet šī mazvērtības sajūta jau nav neglīta un nožēlojama. Tīri cilvēciska un tik bieži sastopama. Šī doma prasa vairāk iejūtības un kindness nevis šeimingu un nicināšanu. Es tagad nezinu, ko darīt ar savu mazvērtības sajūtu, bet apziņas nostūros to slēpt vairs... nav jēgas/nav iespējams/nav pareizi. Mazliet mīlestības pret sevi, kaut joprojām esmu... tik banāli defektīva. Un arī šī doma nav labestīga. Es gribu būt labāka nekā esmu, bet esmu tikai cilvēks ar saviem kompleksiem. Iekšēja cīņa - pieņemt savu mazvērtības sajūtu un nejusties pret sevi agresīvi/defektīvi.

Un tomēr... esmu tik daudz darījusi un izdarījusi par spīti (ignorējot) šo domu, ka man nesanāks, ka neesmu vērtīga. Grūti un lēnām, bet uz priekšu es esmu tikusi. Paskat, pat tiesības noliku. Tas nekas, ka viss progress tiek ielaists ar to, ka nebraukāju, tik un tā lepojos, ka izdarīju. Un redz, man sanāk. Protams, zāles ir palīgs, kaut vai tiesības kārtojot, to ļoti varēja just. Bez zālēm "man nesanāk" dzina virsū paniku tā, ka Krastenē malā jāstājas. Ar zālēm bija tāda mierīga apņemšanās, kaut man nesanāk un nesanāks, tāda mazliet spītīga apņemšanās un vismaz galvā, ja ne sirdī, saprotama doma, ka iemācīties var. Pat es.

Es joprojām esmu kā bērns, kuram vajag pateikt, ka jā, labi, malacis, sanāk. Sāku iet pie privātā fitnesa trenera. Viņš tā saka. Un redz... lai cik domāju, ka nesanāk, visu laiku ko mācos. Fotokursi tikko kā pabeigti jau mēģināšu iemīlēt sportošanu. Cik daudz man vēl jāiemācās, lai es saprastu, ka esmu vērtīga un man (ar laiku un mācīšanos) sanāks? Un daudz sanāk.(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]kihelkonna
2019-04-25 16:48 (saite)
es tā mazliet atceros tavu plānu kļūt par p-terapeitu. un domāju - labi izdomāji! tev ir daudzas tādas īpašības, kas tevi uzreiz padarīs ievērojamu.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]klusums
2019-04-25 21:13 (saite)
Aww! Paldies! Līdz tam gan vēl daudz ko mācīties un augt. :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]saccharomyces
2019-04-25 18:08 (saite)
labs treneris? es nedaudz apsveru kādu pameklēt, jo jūtu, ka man vajag specifiski kaut ko tēmētu uz muguru, lai kompensētu to datornūģa darbu, kas acīmredzot beidzot sāk mani noķert, bet gribas arī individuālu uzmanību un lai skaidro un palīdz tik daudz, cik man vajag.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]klusums
2019-04-25 21:18 (saite)
Man patīk. Bet tikai pirmā nodarbība, grūti teikt. Bet nu arī izvēlējos tādu, kuram pie specializēšanās norādīta stājas uzlabošana. Sergejs Kostiļevs.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]neraate
2019-05-28 23:04 (saite)
Rīdziniekiem tagad ir projekta ietvaros bez maksas tieši par šo tēmu. ir vērts izmantot iespēju, vieglāk saprast kas patīk/der, vieglāk par maksu uzreiz uztrāpīt.
un vispār der iečekot veselīgs rīdzinieks fb vai mājaslapā

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]neraate
2019-05-28 23:09 (saite)
klau, kā ir ar tām zālēm - tas nav šķērslis tiesības liekot? tiešām apsveru kā variantu un šis ir viens no tiem aspektiem, kas attur, jo lielajā gada plānā būtu derīgi autoskolu iziet. un es ik pa laikam apsveru domu aiziet pie cita speciālista kas strādā pēc citām metodēm un tevis ieteikto apsveru kā variantu. bet nu nevaru saņemties

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]klusums
2019-05-30 13:18 (saite)
Ne visas zāles ietekmē spēju vadīt transportlīdzekļus. Tikai no smagā galā, jebkurā gadījumā, ja ir vajadzība, iesaku.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?