A ([info]klusums) rakstīja,
@ 2019-03-13 11:38:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Grāmatas
Man ļoti patīk kā Kihelkonna liek savus grāmatu aprakstus par kārtējo kreizī tēmu, ko nu viņa lasa. Es nevaru sadūšoties pat salikt laicīgi aprakstus Goodreadā, tad man tā darīt laikam būtu wishful thinking. (Ne tāpēc, ka es nevarētu, bet tāpēc, ka es negribu pietiekami, lai tiešām to darītu.)

Bet tagad es lasu klausos grāmatu par dienas cikliem. Beidzot kāds normāli pasaka, ka agrie putniņi un pūces ir bellcurve. Un es izpildīju testiņu. Es esmu tieši pa vidu. :D Man jau liekas es agri eju gulēt un vēlu mostos, kā sauc tādus slinķus?

Vēl es izlasīju Sex at Dawn. Ļoti patika. Vidus tikai. Sākums bija kaitinošs un cilvēkam, kas ar poly ir uz tu, vēl jo vairāk. Beigas bija kaitinošas, jo viss "un ko tad mūsdienās?" grozījās ap vīrieti un cik ļoti viņam vajag ārpus laulības, un sievietēm vajadzētu saprast. WTF? Un tā rodas poly savienības ar one dick policy, kas ir pilnīgas muļķības. Un kur tad paliek vajadzīgie daudzie vīrieši sievietēm??? Tā kā džekiem vajadzētu to arī saprast! Un vispār nicīgi sarkastiskie joki man likās pilnīgi nevietā viscaur grāmatā.

Nez, ko vēl tādu labu varētu paklausīties? (It kā man jau nebūtu grāmatu rinda...)


(Ierakstīt jaunu komentāru)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?