Mostly because fuck you, that's why

Friends

1/20/22 09:10 pm - [info]rkktzd posting in [info]pajautaa

kur vislabāk meklēt audio vst plaginus priekš mac?

1/20/22 07:53 pm - [info]bumsiic - tam, kas te sevi dēvē par baudu...

Jāatzīst, ka baudas te ir maz...arī sajūsmas maz...faktiski, tik mazs (sekls) cilvēks savā filozofijā un skatījumā uz līdzcilvēkiem, neizraisa nevienu pozitīvu emociju...es pat teiktu, ka vienīgais, kas mani spiež rakstīt šo ir tā ambrāža, kas šobrīd ir iesākusies cibā...
Ja tu iedomājies, ka esi kādu sāpinājis, vai uztraucis, tad tu esi slimāks, kā nojautu. Nu meklē taču palīdzību, izdari sev pakalpojumu...
Esmu audzināta just līdzi un cienīt cilvēkus ar dažādām īpatnībām...garīgi atpalikušus es uztveru ar cieņu, bet tu esi tāds zemes tārps, ka atliek tev pārkāpt pāri...pat samīt nav vēlmes...
Kaut kādā ziņā tevis ir patiešām žēl. Cik dziļi nelaimīgam ir jābūt cilvēkam, lai kostu katram, kas ar tevi mēģina kontaktēties. Lasu visu to tīksmināšanos ap kaku čupu, ko esi uzlicis ne tikai man tuvajam cilvēkam uz galvas, bet arī cilvēkiem, kas nav aizvainojuši tavas estēta jūtas un tieksmi uz skaisto (jo Tava divpirkstu piere, acīmredzot, šķiro tikai stereotipu līmenī)un brīnos...augumā padevies, bet...Nekas vairāk, kā uz visiem apvainojies puišelis, kas izšāvis kādam aci...tāds varens...bet patiesībā es tev gribu pajautāt tikai vienu - kā ir? Kā ir dzīvot ar apziņu, ka tu esi tik tukša vieta, ka tad, kad tevis nebūs (agrāk vai vēlāk mēs visi mirsim), par tavu eksistenci nekas neliecinās...tukša vieta....tukša skaņa...kā ir dzīvot ar apziņu, ka tevi neviens neatcerēsies...nu suns tavs droši vien pasēros...tāds sūda parazīts, kas barojas no citu negatīvajām emocijām...
Es neņemšu nost komentārus....laipni lūgti fani un viņu apbrīnas vērtais subjekt - vemt "šeit"...jums, laikam, arī čurājot, uz poda krustiņu vilka, lai nemīžat pāri malai...

1/20/22 05:42 pm - [info]aai posting in [info]pajautaa - Gaisīgais MacBook

Sveiki,
Ir meklēts arī Mac un citos forumos (kur citiem līdzīga sāpe), bet nekas konkrēts nav atrasts - izdomāju pajautāt arī šeit, jo varbūt ir personiskā "man arī tā bija!" pieredze.
Man privātais MacBook Air (2020) šad tad niķojas un pazaudē Wi-Fi mājas signālu, pie kam tas ir neregulāri, lai būtu kaut kādi jēdzīgi novērojumi.

Var būt tā, ka vienu nedēļu viss ir OK, bet tad citreiz ir dienas, kad tas notiek pa četri vai pieci lāgi dienā, vai reizi divās dienās.

Ir pavecāks darba MacBook Pro, kas šādi nekad neuzvedas, arī iPhone vai citas ierīces tajā brīdi Wi-Fi signālu nezaudē, kas liecina, ka vaina nebūs rūterī.

Varbūt kādam ir idejas?

Agrāk to vairāk piefiksēju tieši vakaros un bija sajūta, ka kompis saka "es te visu dienu esmu rukājis, tagad mazliet atslēgšos no Wi-Fi". Ir reizes, kad savienojums atjaunojas pats pēc 20 sekundēm vai 1 minūtes, citreiz līdz Wi-Fi OFF/ON vai Forget This Network, citreiz tikai paša MacBook vai rūtera pārstartēšana.

1/20/22 01:47 pm - [info]special_k posting in [info]n_komentari

tā skola ir drausmīga

1/20/22 10:15 am - [info]missalise

Vakar pirmo reizi biju aizgājusi uz kori - brāļa draudzene pierunāja aiziet. Kopumā man pat patika vairāk nekā citas reizes, jo šeit absolūti relaksēta attieksme. Turklāt es pirmo reizi pēc nezin cik ilga laika klātienē ieraudzīju vairāk kā piecus cilvēkus bez maskām (Korī visi vakcinēti).

Es laikam gribu šogad vairāk satikt jaunus cilvēkus, iesaistīties jaunās pieredzēs un pasākumos. Jo tas tomēr dod tādu kustības un dzīvības sajūtu.

1/20/22 07:11 am - [info]pavisam

par resnumu )
Tags:

1/20/22 04:49 am - [info]217 - Inflācija UK

Viena no santīmu skaitīšanas (ne tikai esot lv, bet sākumā arī uk) sekām smadzenēs, ir tā, ka es atceros un joprojām pamanu cenas, arī tās, kas kilogramā.

Piemēram, kad es 2007ajā atbraucu pirmoreiz uz uk, un gaidīju, kad būs pirmā alga, atceros, ka paciņa tortiļu čipsu vietējā Sainsbury’s (tuvākais lielais veikals, uz ko varēja aiziet ar kājām, kas nebija dārgais stūra veikals) maksāja 25p.
(Mēs meklējām toreiz vislētāko auksto produktu ar vislielāko daudzumu kaloriju, jo virtuvē negribējās iet, jo tur vislaik tusēja lendlords, kurš mums divām nelegāli izīrēja vienu no istabām sev pašvaldības piešķirtajā pusapkurinātajā dzīvoklī, un skaļi deklamēja repertuārus, jo bija, cik saprotu, (laikam ne pārāk veiksmīgs) aktieris, es nevarēju samaksāt par autobusu un man uz fiziski diezgan smago 8h darbu vienā kafejnīcā Oksfordstrītā bija jāiet 1h15min katrā virzienā. (Toties agros rītos pirms sētnieki bij tās aizslaucījuši, varēja uz ielas atrast naktī cilvēkiem izkritušo naudu, pārsvarā 1p, 2p, 5p, bet dažreiz arī £2, vienreiz pat £10).

Tortiļas pieminu, jo vakar smieklīgā kārtā lielajā Tesco intereses pēc skatījos, vai ir vispār kādi produkti vēl palikuši, izņemot konservus, kas maksātu zem 50p. Daudz nebija, bet viens no tiem bija paša Tesco tortiļu čipsi, 46p. Paciņa gan daudz mazāka nekā toreiz tā Sainsbury’s pa 25p. Lielākoties visi lētākie produkti ir drīzāk ap 80p-£1. (Protams, ja ir privilēģija spēt samaksāt par publisko vai savu transportu, vienmēr ir opcijas meklēt lētākus variantus Lidlos vai Aldi, un tur, kur vairumā var nopirkt, nezinu, 10-12kg rīsu pakas (mēs savējo ēdam jau kādu gadu) bet šoreiz vnk biju Tesco).

Tāpēc ļoti interesanti bij tagad palasīt brīnišķīgās Jack Monroe tvītus šorīt par patieso inflāciju: https://twitter.com/bootstrapcook/status/1483778776697909252?s=21

1/20/22 07:08 am - [info]pavisam - Atrasts multenē

Boom
Tags:

1/19/22 08:25 pm - [info]saccharomyces

kas ir "augstas darba spējas"?

1/19/22 03:46 pm - [info]wowow

uzbrukuma vakcinācija

1/19/22 03:40 pm - [info]f - : elektrība: reloaded

tātad, reketierus tet nomainījām uz enefit. acīmredzot, līgumus pārslēgt drīkst ar 1. martu, bet lietotāju mainīt var ar 1. janvāri. tā nu to arī izdarījām, un tagad uz diviem gadiem būs fiksēta likme 0.16 eur par 1 kwh, plus papildus izmaksas, kopā sanāk 0.189 centi par kwh. kad un ja citi piedāvās zemāku cenu, acīmredzot, var atkal mainīt lietotāju. galvenais, ka dažas dienas iepriekš viņi piedāvāja 0.14 eur par kwh.

1/19/22 09:26 am - [info]missalise

Mēs te drusku remontējam vienu dzīvokli, ko pēc tam plānots izīrēt. Izskatās, ka man patīk remonta darbi - it īpaši, ja tos dara vēl kopā ar kādu. Tajā laikā prātā nav citu domu par to, kā tik vēl labāk noplēst vecās tapetes strēmeli vai arī - kur tagad vēl jānokrāso. Un tas man asociējas remontdarbiem mūsu mājās, kas vienmēr manā atmiņā bija kā viens no visforšākajiem laikiem. Iedomājieties - visa ģimene kopā ņemas, lai uztaisītu savu dzīvesvietu ērtāku, skaistāku un foršāku. Visi iesaistās, visiem ir kaut kas darāms. Visi ir vajadzīgi un noderīgi, visi darbojas vienam mērķim. Sadarbojas, dalās ar idejām. Vismaz mums mājās tā vienmēr bija. Tad mums mājās parasti arī nebija kašķu un strīdu, jo, par laimi, gaume un domas par to, kas ir smuki, mums pa lielam sakrita.

Es divas reizes esmu piedalījusies arī remonta talkās- abos bija tīrīšanas darbi - abos sanāca mazgāt no sienām un griestiem krītu. Un pēc tam drusku burziņš labā noskaņojumā. Un gandarījuma sajūta.

1/19/22 01:39 am - [info]neetiski

Paldies draugiem!

1/18/22 09:09 pm - [info]jim - vaijumsarīšodienvissslikti

https://www.ismercuryinretrograde.com/

1/18/22 10:56 am - [info]217 - Bridgerton

Kad iznāca Bridgerton pirmā sezona, es iesāku skatīties, bet kkas mani pirmajās 15 minūtēs izbesīja, un es izslēdzu laukā. Vakar gribējās kko vieglu un nenopietnu, domāju, nu pamēģināšu vēlreiz. Aizsēdējos līdz ceturtās sērijas sākumam vienā piegājienā, šodien skatīšos tālāk, patīk.
Tags:

1/18/22 12:45 pm - [info]gribu_gribu posting in [info]pajautaa

Sveiki Cibiņi,

Vai kādam no jums ir bijusi nepieciešamība vērsties tiesā ar prasību par parāda piedziņu no fiziskas personas, ja nav bijis aizdevuma līgums?
Ir sarakste whatsapp, kurā ir tiešs lūgums aizdot, un konta numurs, uz kuru sūtīt naudu, kā arī bankas izraksts, ka esmu pārskaitījis.

Summa nav "liela", tie ir 35Euro, bet esmu gatavs samaksāt divreiz vairāk, lai tikai cilvēks gūtu mācību un atcerētos teicienu ”parāds nav brālis”.
Mācības gūšana jāsaprot tiesiskā ceļā, nevis a'la 90tie vai pirkstu laušana krūmos.

Bijušais kolēģis, kuram vairākkārt aizdevu, un parādu atdeva norunātajā laikā.
Šo pēdējo aizdevumu izsniedzu, kad viņš bija pametis mūsu kopējo darba vietu.
Ir pagājis pusgads, un naudas atdošana nesekmējas, jo kā vienmēr ir "problēmiņas", savukārt
parādu piedzinēju kantoris nevēlas neko darīt, ja aizdevuma summa ir mazāka par 50Euro.

Vai Jums ir bijušas šādas situācijas?

1/18/22 12:33 pm - [info]_re_

starp citu, luīze pastore saka, ka tūves labākā esot 'vasaras grāmata'.

1/17/22 09:55 pm - [info]_re_

sapratu, nekad neesmu bijusi viesībās, kur diskutē par prustu. cik nu atceros, varbūt ap 20 bija tādas sarunas

un ja jau šokēt, tad. es neesmu lasījusi muminus, (noskatījos filmu tūve, it kā vienkārša, tāds somisks vienkāršums, bet skaista un smeldzīga), man šķiet, ka mums pat mājās uzradās komēta nāk, bet laikam par vēlu. un vējš vītolos arī neesmu

p.s. es neesmu barbars, bērnībā daudz lasīju, jaunībā daudz lasīju, bērniem priekšā daudz lasīju.
viena no pirmajām grāmatām, kuru izlasīju patstāvīgi, bija par lidmašīnu izgudrotājiem 20.gs. sākumā. uz beigām gan saguru un lūdzu, lai mamma izlasa līdz galam

1/17/22 04:57 pm - [info]mufs

Saistībā ar maniem sirmajiem matiem ar Vladu aizrunājāmies par zvēru miršanu un eitanāziju.

Brīdī, kad viņš stāstīja, kā palaidis savu suni un teicis tam, lai skrien brīvi, ilustratīvi pacēla kopā saliktas plaukstas kā uzpūšot ceļavēju, uz sekundi pazuda elektrība.

1/17/22 04:48 pm - [info]authenticity

Laikam tas bija kkāds sapnis, ka cibā ir aplikācija, kurā var ierunāt tekstus un automātiski uzrakstās posts. Ļoti gribētu kko tādu, nespēju vairs skatīties ekrānos un klabināt līkām rokām.
Powered by Sviesta Ciba