Mostly because fuck you, that's why

Recent Entries

11/6/21 10:21 am

Bless the humans who are NBD about others' failures.

11/4/21 09:49 am

11/2/21 07:24 pm

Nevaru atrast - Toms un Džerijs kādreiz ir tulkoti latviski?

10/24/21 12:46 pm

Cibiņ, ko tu parasti ēd brokastīs?

10/22/21 09:21 pm

Uztaisīju ķīniešu cukīni pankūkas ar piecu garšvielu maisījumu, nav ne jausmas, cik autentiski, bet jūtos atradusi atbildi, ko darīt ar liekiem kabačiem/cukīni. Tiesa, tad ir jāpamedī piecu garšvielu maisījums vai drīzāk jātaisa pašiem, jo vietējos veikalos nopērkamajos neviens neliek Sičuaņas piparus. Bet nelielos apjomos ir forši malt garšvielas pašam. Izņemot Madrasas kariju, jo to tādā normālā karijā vajag stipri vairāk, nekā mana blendera aksesuārā salien. Nu vai jāmaļ vairākos piegājienos, bet čakars. Varbūt jāiepērk kafijas dzirnaviņas garšvielām.

Fucking love spices.

10/21/21 04:50 pm

Vakar izvārīju ingvera sīrupu. Tagad varēšu priecīga jaukt ar minerālūdeni un dabūt mājas ginger ale, ko vietējos veikalos ja dod, tad tikai litra pudelē, kuru es nepaspēju izdzert, līdz atšālējas.

Ir ok, bet varētu labāk. Varbūt nākamreiz jāpieliek citrona miza un labi daudz citrona sulas, a to tāds vienpusīgs. Bet ingverīguma ziņā saliek vienos vārtos jebkuram pirktajam.

10/20/21 11:27 pm

Ārā ir +15.2 un kokā pie loga čuč vismaz deviņas vārnas. Viņas tā dara reti, bet parasti baros. Un man vienmēr prieks.

10/20/21 12:57 am

Pirmajā The Good Place skatīšanās reizē šis paslīdēja garām, bet jūs zinājāt, ka Pamela Andersone, amerikāņu mūsdienu seksa simbols, ir kanādiete, tai skaitā ar somu un krievu izcelsmi?!

10/19/21 03:35 pm

Es, protams, saprotu, ka šī ir brīva valsts, bet kapos manas steidzīgā melnā kaķa fotomedības iztraucēja dzērājs, kas sēdēja uz soliņa un sāka aurot. Protams, katrs sāpi izpauž, kā māk, bet izklausījās, ka sāpe drīzāk ir par šmigas beigšanos, nekā jebkādu nelaiķi.

Pakaļ it kā neskrēja, bet moš jāiepērk pipargāze just in case? Ar visu mājsēdi pat mūžīgajiem zildeguņiem nekas cits neatliks, kā aurot gaišā diennakts laikā.

10/19/21 11:35 am

Goddammit, Zalando. Tagad 50% off apaviem. Man vajadzētu taupīt naudu, bet vai es varu pateikt nē ideālajiem ādas šņorzābakiem, kas tagad būtu 60 eiro????? Remains to be seen.

10/18/21 01:37 pm

Ja jau visi, tad es ar - mājsēde no 19 līdz 6, kā valdība šobrīd rosina, gan būtu ļoti besīgi, jo tad es vispār ārā netiktu. nu un kamon, daudzi tikai pirms 19 no darba nāk, wtf. šitais gan nav kūl un diez vai kaut ko būtiski panāks, izņemot vēl lielāku neapmierinātību.

10/15/21 02:57 pm

Līdz ar jaunumiem esmu sākusi uzņemt ar hronometru, cik es patiesībā strādāju. Un tā, tikai tik cik drukā, kad novēršos - spiežu pauzi.

Tak šausmīgi maz es strādāju. Lielākoties ciešu ar huiņu. Drausmīga neproduktivitāte. Un tas pat nav aiziet papīpēt, tas ir sēdēt soctīklos vai jebkādu figņu darīt, ka tik nestrādāt. Besīgi. Piecēlos ap deviņiem, tūlīt trīs, tātad sešas stundas, no kurām reāli nostrādātas divarpus. Tas ir normāli?!

10/8/21 09:23 pm

Moš kļūt par konditoru? Cake make happy.

10/8/21 09:14 am

yee yee yee, elektrības rēķinu sagaidīju :D nav tik traki, ekspektēju kaut ko ap 70, sanāca kkas ap 63.
paskatījos, kas būtu, ja nomainītu uz fiksēto tarifu. vieni vienīgi meli, fiksētais būtu 71, bet kalkulators saka, ka dinamiskajam, kas ir šobrīd, būtu 46. vieni vienīgi meli!

Ko var darīt, neko, ciest, jo mazgāt traukus aukstā ūdenī netaisos. Var vienīgi cerēt, ka ziema būs gana silta, lai sildītājs nebūtu jāslēdz :D

10/7/21 12:48 pm

Nu tā vispārīgi, par visu
In the end it doesn't even matter

10/6/21 10:42 pm

Pēc foršās pastaigas atrubījos. Sapņoju, ka esmu tikko dabūjusi tiesības un akvaplanēju pa Vecmīlgrāvja apļiem. Nebija nevienas normālas mašīnas, visas sasistas. Pēc tam nez kāpēc bija rīts un es gaidīju draudzeni un autobusu, jo izdomāju, ka man pietiek, nebraukšu ar mašīnu mājās :D

Bet vispār jauka pastaiga, es vienīgi aizmirsu, ka tai Vecāķu prospekta ceļa pusē kaut kādi veiksminieki sabliezuši/bliež mājas un tur nav forši staigāt. Toties redzēju sīli, un šī aizkavēšanās ļāva pamanīt, ka nāk kravas vilciens. Man ļoti patīk vilcieni, noskatījos visu sastāvu.

10/5/21 11:46 am

OK, viss ir slikti, labāk nebūs, bet ziniet, kas ir labi? Grieķu jogurts ar kļavu sīrupu un sālītiem apceptiem zemesriekstiem. That is all.

10/1/21 11:29 am

Klāt mans mīļākais gada mēnesis :)
October Skies

9/15/21 02:34 pm

Tik ļoti pieriebies darbs ar papīriem, ka apsveru iespēju iet par zivju fileju fasētāju. Diemžēl viņi šo darbu piedāvā tikai vīriešiem.

Ir vēl kādas idejas darbiem, kur nav jāklukn visu dienu pie datora, kaut kas jātirgo vai jāvada smagā mašinērija?

9/14/21 03:43 pm

Bet, kad man ļoti apniks darīt to, ko es daru, atvēršu Grūti Atrodamo Lietu Veikalu.

Šobrīd ir visāda čupa lietu, ko ir diezgan grūti atrast, un, ja atrodas, tad pa vienai katrā veikalā, kas neattaisno sūtīšanu vai paša veikala meklēšanu. Sevišķi tas attiecas uz citvalstu virtuvi. Jā, daudz kas ir indiešiem, bet tikai indiešu lietas. Šis tas ir cēzarā, bet saldētās lietas, piemēram, šobrīd var dabūt tikai kaut kādā Mārupē, pat ar kurjeru neved. Visu ko interesantu tikko atradu arī jogas veikalā, bet līdz galam ne visu (toties kaltētas salvijas saišķi jā, ja nu tā smaka nepazudīs lol). Ar asajām mērcēm vienmēr ir deficīts. Pat vienā Ādažu veikalā ir plantāni un šis tas no US/Mex, bet arī ne viss kas. Nu lūk, apniks man, atvēršu veikalu, kur tirgos visu eksotiku, asās mērces un normālus fucking puķpodus ar drenāžas caurumiem. Gan jau kāds pavilksies.

(un arī augu turēšanas risinājumus Cilvēkiem Ar Šaurām Palodzēm Un Maz Gaismas, bet tas ir atsevišķs stāsts)

Ā un ja kāds zina, kur nopirkt t.s. waffle fries, lūdzu, neturiet sveci zem pūra.
Powered by Sviesta Ciba