Nikolass A. Dērsingtons ([info]kisswithafist) rakstīja,
@ 2021-11-14 12:06:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Divas lietas, kuras veikalos ir plašā izvēlē, bet reāli nav, ko pirkt – skrubji un jogurti.

Par skrubjiem - it kā liekas, ka tādu pilns, un reiz es par šo jau izteicos, bet nesen nopirku vietējā ražojuma skrubi, kas tipa ir ar vaniļas smaržu. Drausmas, to skrubi nevar normāli uzsmērēt, bet viļāt pa ķermeni kā tādu desiņu, līdz izšķīst, jo šī sviesta dēļ tas nav gluži šķidrs, bet vairāk kā plastilīns. Smaržo arī ne pēc vaniļas, bet neveiksmes konditorejas cehā. Nu un to taukaino sviestu lāga nevarēja noskalot, citiem tas varbūt patīk, man liekas pretīgi. Un cik skrubju nav izmests, jo bundža liela, bet skrubinošo daļu maz, vai arī uztaisīts tāds sāls un skābes kombo, ka pat mana ne sevišķi jutīgā āda sāk protestēt.

Par jogurtiem - garlaicīgi viņi. Ķirši, zemenes, persiki, bet reizēm nevienu augļa gabalu neatradīsi. Kāruma krējuma sērija ir it kā ok, bet 1) kāpēc nevar uztaisīt ar interesantu garšu, bet normālu jogurta sastāvu, nevis no treknā saldā krējuma, 2) nejēgā dārgi, droši vien saldā krējuma dēļ.

Būtu resursi, uztaisītu skrubju un jogurtu kantori, lol. Ja paliek pāri jogurts, tātad pienskābe, piemauks klāt skrubim, gan ķīmiskais, gan fiziskais pīlings :D


(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Gandrīz jau aizmirsu pateikt – šis lietotājs ir ieslēdzis IP adrešu noglabāšanu. Operatore Nr. 65.
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?