Nikolass A. Dērsingtons ([info]kisswithafist) rakstīja,
@ 2020-03-27 17:30:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Rokraksti
Kāda zematslēgas ieraksta iespaidā iedomājos par rokrakstiem, sen nebiju domājusi.

Kopš skolas laikiem vienmēr likās, ka puikām ir nesmuki rokraksti un ja kādam ir smuks vai vismaz izlasāms rokraksts, kaut kas nav kārtībā. Es joprojām mēdzu būt bišķiņ pārsteigta, ieraugot, ka dzīvesbiedram ir salasāms rokraksts, jo ir diezgan skaidrs, ka viņš nav meitene, bet diezgan skaidri salasāms rakstītais. Kaut kas tur nav :D

Man vienmēr paticis spēlēties ar rokrakstu. Bija viens mega gotisks gads - man jau likās, ka es rakstīju tik stūraini vecajā drukā, cik ar lodīšu pildspalvu varēja izspiest. Visu vēl ļaunāku padarīja tas, ka es nebiju no kladē zīmētājiem garlaicības brīžos, es biju no rakstītājiem.

Laika gaitā kaut kā visam par spīti tomēr izveidojās daudzmaz reasonable rokraksts. Ar piebildi, ka netiek rakstīts ar lodīšu pildspalvu, jo ar lodīšu pildspalvu mans smalkais kursīvs pārvēršas kaut kādās pilnīgās šausmās, pirmklasnieki labāk varētu. Man ir vairumā iepirktas viena konkrēta veida pildspalvas (vispār laikam rapidogrāfi, jo vienā brīdī manas mīļākās 0.38 spicgala pildspalvas kaut kā visur beidzās) un es lietoju tikai tās. Pat paguvu aizmirst, ka pildspalvas ir viena no tām lietām, kurām tiek piemērotas Ļoti Īpašas Prasības. Citas lietas šai kategorijā ir vīns, somas, kleitas un virtuves piederumi (ļoti nopietni!)


Tas tā, bet klau, sakiet lūdzu, ka atmiņu klades nav mirušas 2000-šajos gados, labi?


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]eos
2020-03-27 18:02 (saite)
Atmiņu klades droši vien ieguvušas virtuālu formu. Kā facebook memories.

(Atbildēt uz šo)


[info]kakjux
2020-03-27 18:05 (saite)
man bija kad te dienās jāaizpilda forma bankā ar roku. es.. biju aizmirsusi kā raksta dažus burtus :D

(Atbildēt uz šo)


[info]pavisam
2020-03-27 20:00 (saite)
Tagad atmiņu klades ir nopērkamas bar bargu naudu ar blingaling uz vākiem un trafaretiem iekšā, krāsainām lapām. Lielajai bija.
Mazā puiks.

(Atbildēt uz šo)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?