Nikolass A. Dērsingtons ([info]kisswithafist) rakstīja,
@ 2018-07-11 08:32:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Ja tā paskatās tīri smaku kontekstā, smēķēšana laikam ir vienīgā no civiliedzīvotāju (t.i., ne uzņēmumu) regulētajām smakām. Jā, ne jau tāpēc, ka smird, bet tāpēc, ka kaitīgi. Tiesa, es ar savu jutīgo degunu labprāt nobanotu vēl visādas smakas, gluži kā Surstromming.

Nu, piemēram, vārītu gaļas atgriezumu smaka. Smird vienkārši nenormāli. Vai subproduktu smaka, vai vārīti puķkāposti. Vai sasmaržojušās fidiņas autobusā un citās vietās. Es nekad nespēšu cienīt cilvēkus, kas tā sasmaržojas, ka smaka ir jūtama vēl pāris minūtes pēc viņu aiziešanas. Vienalga, tās smaržas ir manai gaumei pieņemamas vai nē. Jauniem cilvēkiem to vēl kind of varētu piedod, zinkā, pieredzes trūkums un tā, bet šeit galvenās pārkāpējas ir kundzes gados. Nu, ne pensijas gados, bet tā ap 40. Tiešām nesaprotu, kādu vēstījumu tās vēlas nodot ar smirdēšanu.

Bet visādi citādi slavenā Vecmīlgrāvja smirdoņa mani vēl nav sasniegusi. Te reizēm jūtams vienīgi kūpināšanas aromāts, kas ir varen mīlīgi, vai malka. Nu un vārīts sūds kāpņutelpā.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]saccharomyces
2018-07-11 08:44 (saite)
manā pieredzē visbiežāk pārsmaržojušies ir jauni vīrieši

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]kisswithafist
2018-07-11 08:50 (saite)
Interesanti, manā pieredzē tie pat, šķiet, ir mazākumā. Tā 30+, jā, gadās, bet jauni gan ne :D

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]iokaste
2018-07-11 13:39 (saite)
Tie melnie babaji sabtransā, un krievu vecenes ap 50. Tie mīl skaisti uzsmaržot.

(Atbildēt uz šo)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?