erik johansson

Posted by [info]vizionar on 2015.07.05 at 02:52
Saucējs: 9 gong gamelan of cambodia
Tags: ,www.erikjohanssonphoto.com

Posted by [info]imago_dei on 2015.07.05 at 00:34
daudz ko man patīk sarežģīt

un daudz ko vienkāršot

tomēr ir jāatrod balanss -

jo nedrīkst taču neko sarežģīt un neko vienkāršot

stephan zirwes skats no augšas

Posted by [info]vizionar on 2015.07.05 at 01:26
Laika ziņas: augstu
Saucējs: va - musical instruments of the kmhmu highlanders (laos)
Tags:
aerial landscape shots

vitaly monohromoff - vilnius waves

Posted by [info]vizionar on 2015.07.05 at 00:45
Saucējs: rinsho kadekaru - requiem for the lost sea
Tags: , ,vel viļņas vilņi )

Posted by [info]sickboy on 2019.09.05 at 00:07
Un vēl par Jēzu Kristu. Kad viņu piesita krustā, viņš esot izsaucies: "Tēt, kāpēc tu mani esi atstājis?!", ar to, acīmredzot, domājot savu Augstāko Es. Lai gan viņš piedeva saviem krustā sitējiem un bija ļoti līdzsvarots, viņš tomēr izjuta ciešanas un nepretojās tām, bet izdzīvoja šīs skumjas. Un tā izpaužas beznosacījumu mīlestība pret sevi. Kad tevi kāds sāpina, neizjūti pretestību, bet patiešām paliec skumjš un pieņem šīs skumjas. Kristus nebija tajā apziņas stāvoklī, kurā citi tiek uzskatīti par problēmu cēloni, tā kā citus un visu pārējo Kosmosu vada Radītājs (mūsu visu Augstākie Es kopā). Ja ir skumjas, tad tieši Augstākajam Es ir jāizkliedz savas ciešanas.

Posted by [info]wirefearsblack on 2015.07.04 at 23:29
beidzot šķiet, ka esmu saķēris īsto domu, liekas, ka tiešām domāju lietas, ko gribētu domāt, ka tas ir tas, ko man vajag, lai būtu, ka tas ir patiesi, tā ir mana būtne, man patiesība, kautkas no tā, kas es varētu būt, sapriecājos, paņemu kladi, sāku rakstīt. Pilnīgs GAVNOOOO!!!! Vnk, nošauties, tās manas domas ir tāādi tukši sūdi.

Posted by [info]sickboy on 2019.09.04 at 22:28
Mana mamma teica, ka Linda teica, ka meitu vedusi pie neirologa, jo tas ir neparasti aktīvs (7 mēnešos). Ārsti teica, ka bērns ir pilnīgi normāls, bet ļoti attīstīts un, ka mātei ar tādu būšot grūti. Septiņos mēnešos jau bez maz staigāt grib.
Pirms bērna radīšanas ir daudzas reizes veicu afirmācijas (maģiskus rituālus - apgalvojumus), lai man atnāk dievišķs bērniņš, kura dvēsele būtu man sens draugs un skolotājs, un ieņemšanas brīdī mana sirds bija pilna ar beznosacījumu mīlestību. Tā ir jārada bērni.

Posted by [info]zazazumm in [info]pajautaa on 2015.07.04 at 20:35
Kur ir tāda forša un dzīvelīga dzīvā mūzika? La bamba stilā un tml... ?

Paldies.

Posted by [info]mindbound on 2015.07.04 at 19:31
Laika ziņas: awake
Saucējs: Inade - The Crackling Of The Anonymous: Titan In Shivering Sand
Tags: , , , ,

Atgriežoties pie dziļo perceptronu “sapņu” tēmas — tagad ir pieejams arī oriģinālais kods attiecīgā veida attēlu ģenerēšanai. Tiem, kas nevēlas nodarboties ar palielas bibliotēku pakas instalēšanu (kur daļa no tām, iespējams, nedarbosies uz Windows), reizēm (lapa nav stabila) ir pieejams arī online serviss ar to pašu.

... )

Posted by [info]khosmos on 2015.07.04 at 17:06
Tags: , , ,
ja man vasarā ir jādzīvo pilsētā, brīžiem gribas, lai mani apēd skudras un vaboles. vasara nudien ir visgotiskākais gadalaiks.

Posted by [info]sickboy on 2019.09.04 at 14:51
https://www.youtube.com/watch?v=UZAhL-KeK_w

Posted by [info]rasbainieks on 2015.07.04 at 13:17
rubrikā "rasbainieka padomi rokenrolā"
ja jums jāiet uz koncertiem mazos smacīgos pārpildītos pagrabos, paņemiet līdzi vēdekli, vai, pat labāk, divus

Posted by [info]rasbainieks on 2015.07.04 at 13:09
aurora ir arvien vēl vairāk ņumetāls (no vienas puses, heli vajadzētu turēt no auroras labi tālu, lai spēlē savu ņumetālu kaut kur citur, bet no otras, bez viņa mums nebūtu vispār neviena auroras koncerta, tā ka nevar jau arī spļaut tai akā)
ir jauns gabals, tāds ņumetāla šlāgeris, kas pamanījās izklausīties labi pat tai dziļajā dirsā, kas šoreiz bija aptiekas skaņa
ir vinila preōrders, ko izpilda, iegādājoties tēkreklu (es savu vinilu izmantošu kā paplāti, jo ir skaidrs, ka tādu ņumetālu ierakstā klausīties nebūtu saprātīgi)
bet pat ņumetāls netraucē rokzvaigznēm aiziet pilnīgā susuriņā, un vispār aurora ir sinonīms vārdam kandža, tā nu rīts jasmīnkrūmā pienāca nenovēršami strauji (hint, ja pār visu māras dīķi skan dievišķais skots vōkers, tad viesītim ir dzimšanas diena)
vārdsakot esmu aizgājis pilnīgā aurorā un pamodies štīmī

Apple lādētājs

Posted by [info]zveerens in [info]vajag on 2015.07.04 at 10:39
Ļoti, ļoti vajag Apple 60W MagSafe lādētāju (vecais)! Mans vakar "nomira", dators izlādējies, darbi līdz pirmdienaj jāpabeidz, visi prom no Rīgas, aizdot nevar, i-neta veikali brīvdienās nestrādā un jaunu, oriğinālo pirkt galīgi negribas.

Būtu ļoti pateicīga, ja kāds varētu uz brīvdienām aizdot savu vai arī kādam ir lieks un vēlas pārdot.

Paldies jau iepriekš un lai skaista diena! ;)

!labrīt [василий шульженко - утро]

Posted by [info]vizionar on 2015.07.04 at 08:52
Saucējs: umalaypuram k. sivaraman
Tags:


vairāk

Posted by [info]mindbound on 2015.07.04 at 08:15
Laika ziņas: working
Saucējs: Autumn - Summer's End: Gallery Of Reality
Tags: , ,
Образование — это как эрекция, если оно есть, то его видно (h/t [info]ctulhu).

Posted by [info]mindbound on 2015.07.04 at 05:04
Laika ziņas: awake
Saucējs: Neon Shudder - Cataphractals: Let Go
Tags: , ,
From the “I wish I’d thought of it first” department: Compile-time Tetris. My own, rather less impressive, take on the general subject.

Posted by [info]sickboy on 2019.09.03 at 23:47
Beatrise taisās braukt uz Spāniju un palikt tur. Spānijā cilvēki dzīvi uztverot vieglāk un vīrieši esot mīļāki. Ja Spānijā kādam prasa: "Ar ko tu nodarbojies?", atbilde bieži vien esot: "Kā, ar ko nodarbojos? Dzīvoju! Izbaudu dzīvi, redzi, saule, eju uz pludmali!" Viņas franču draugs esot prasījis, kāpēc mēs ar Santu neesam kopā. Ja viņa gribētu, mēs būtu. Šodien redzēju viņu peldkostīmā, viņa darītu traku katru vīrieti, bet jau sen nedalās ar savu augumu ne ar vienu. Es uzliku viņai rokas uz gurniem, bet viņa tās noņēma. Viņu jau sen neviens nespēj savaldzināt. Mēs vairs neesam piektajā klasē, iemīlēšanās vairs nebūs tā kā agrāk.
Es šodien gribēju braukt uz nūdistu pludmali, bet negribēju braukt viens un neaizbraucu. Beigās izrādījās, ka tur bija aizbraukusi meitene, kas man patīk... Viena pati. Un būtu braukusi ar mani, ja es būtu uzprasījis.
Kārlis man teica, ka viņu pēdējā laikā saista rastamanu reliģija un mūzika. Ja man jautātu, vai esmu saistīts ar kādu reliģiju, es teiktu, ka nē, tomēr Jēzu Kristu uzskatu par savu paraugu. Nē, viņš nebija cietējs. Viņš atnesa no savas dimensijas konceptu par piedošanu un beznosacījumu mīlestību. "Mīli Dievu (savu Augstāko Es, Kosmosu, Avotu) no visas sirds un saprašanas, un mīli savu tuvāko kā sevi pašu." "Lūdziet par tiem, kas jūs vajā." "Esiet kā Tēvs, kas liek Saulei spīdēt pār labiem un ļauniem. Ja jūs esiet labi tikai pret tiem, kas ir labi pret jums - vai tad muitnieki nedara tāpatās?" Viņš nebija cietējs, jo pats izvēlējās, ka viņu arestē un piesit krustā, viņš gribēja saprast, vai spēj šīs patiesības izdzīvot arī šādā situācijā un, in fact, viņš ne tikai to varēja, bet pat piedzīvoja garīgu svētlaimi. Agata Kristi vienā dziesmā dzied: "Vari mani saraut gabalos, es ta zinu, kas ir laime. Un man jau gandrīz, gandrīz vairs nesāp." Beznosacījumu mīlestība nāk no iekšienes, nevis ir atkarīga no ārējiem faktoriem. Un arī, ja tu vēl esi ceļā uz to, bet bieži pakrīti, tu mīli sevi tādu, kāds tu esi savā konkrētajā attīstības stadijā.

madhava bence kalmar - stone and silver

Posted by [info]vizionar on 2015.07.03 at 23:35
Saucējs: tantras of gyuto
Tags: ,akmens sejas

Trakas lietas.

Posted by [info]feita_kleita on 2015.07.03 at 23:20
Pēc pusnakts mani pārsteidza zvans pie durvīm un E. ar jasmīna zaru. Mājai niķojas čips, tiek iekšā visi, kas grib.

Neo šodien kaņepei nograuza vienu lapu.

Tagad mudīgi gulēt, rīt agri uz Igauniju, bet glāzē vēl vīns, kuru nepiebeidzām ar Vitu.

xetobyte - search to fade

Posted by [info]vizionar on 2015.07.03 at 21:43
Saucējs: monks of the gyuto monastery
Tags: ,xetobyte.deviantart.com

kiyo murakami

Posted by [info]vizionar on 2015.07.03 at 21:16
Saucējs: raden machyar angga koesoemadinata
Tags: ,www.kiyomurakami.com

neodecay - under the last moon

Posted by [info]vizionar on 2015.07.03 at 21:06
Saucējs: bapak kartami, bapak wirdja - kidung
Tags: , ,

Posted by [info]mirdzums on 2015.07.03 at 20:00
Man ir trīs liekas biļetes uz rītdienas Auroras un Zig Zag konci. 5 eur katra.

iesakiet foršu lasāmo, lūdzu

Posted by [info]kants on 2015.07.03 at 19:42
Tags: , ,
pretī varu dot īsu ieskatu pēdējā laika patēriņā:
leif gw persson: between summer's longing and winter's end. patiks politisko/spiegu kriminālromānu cienītājiem, kam interesē zviedrija 80tajos gados (jā, jā, kad palmi noblieza). slepenie dienesti, izlaidušies menti, mūžīgs slapjdraņķis un rudens. visu cieņu autoram, kurš tās lietas ir pētījis laikam 30 gadus, bet manai gaumei kā krimiķis pārāk lēns. 
malcom gladwell: david and goliath. gaudena un pagarlaicīga haltūra, ja salīdzina ar viņa vecajiem gabaliem tipping point un blink. vilšanās ar pāris interesantām epizodēm, varbūt. 
joseph conrad: heart of darkness. ne velti esot pasaulē visbiežāk komentētais vai pieminētais romāns. nav garšs, bet daudz vārdu un daudzi no tiem nepazīstami, bet to atsver brīnišķīgās, barokāli sulīgās ainavas (vārda plašākajā nozīmē) un atjausma, kā jēgas reģistros pārkārtojas hēga ceļojums uz tumsas sirdi un kopolas mūsdienu apokalipse. pēdēju uzliku jau vilkties svaigam skatam. 
saldaisēdiens beigās. robert guffey: chameleo. no jz. doora nācis, tik labs, ka pat lasu .pdf; tāda svaiga, mežonīga un refleksīva literatūra, kas plūdeni spēlējas reizē ar vairākiem kanoniem. apakšvirsraksts vien ir nenovērtējams: a strange but true story of invisible spies, heroin addiction, and homeland security.


Posted by [info]rasbainieks on 2015.07.03 at 19:44
pirms es aizeju pilnīgā aurorā, gribu atskaitīties par pēdējiem apmeklētajiem koncertiem
viņkvīkend nobraucām uz londonu pasvinēt mogwai jubileju
mogwai ir jauki, viņi uzaicina visas manas mīļākās grupas, bet paši nespēlē, jo to mēs nemaz negribētu
tripu pareizajās sliedē nolika jau tas vien, ka braucām ar bezdievīgi agro rīta reisu sešos no rīta, ar to uztaisot sev kādas četras sestdienas vienā
visi tādi uz visu nakti gulējuši divas stundas apstaigājām rīta londonu, kura aktīvi gatavojās praidam (sponsored by barclay's bank utt, cik patīkami kaut ko tādu redzēt), lai tieši uz atvēršanu būtu orlas templī (aaaa es dabūju orlas somiņu par trīsdesmit mārciņām, iekniebiet man, es laikam sapņoju!), visā visumā izpirkām londonu tukšu, paspējām arī aplūkot māgslu saatchi galerijā, un ar to vispār diena tikai sākās
mūsu rīgas+braitonas+gēteborgas frīku banda ievācās pilsētā labākajā štābiņā (iesaku visiem, ja meklējat štābiņu londonā, īsta hobitu ala ar daudziem līmeņiem, laundžu parasto un laundžu ar stikla griestiem, mazu terasīti un vietējo kaķi, turklāt, kā izpētīja mūsu vērīgie draugi no braitonas, pieder smalkai casting direktrisei, kuras kontā ir nil by mouth, ronins un tamlīdzīgi, ā un vēl štābiņš ir būvēts no arsenāla vecā stadiona baļķiem, ko mēs nosvinējām, izvelkot no plaukta nezin kā tur gadījušos liverpūles krūzi un sūtot bildes mūsu mīļajam draugam mārtiņam uz parīzi), tur banda nekavējoties atkorķēja atspirdzinošus dzērienus (līdz offlicence burtiski trīs metri no namdurvīm, daži no mums uz turienei principā gāja tikai zeķēs) un turpmākās dienas pavadīja līksmā skurbulī
vienu vakaru barbicanā spēlēja boredoms ar astoņdesmit astoņiem bundziniekiem, tas ir eye diriģēts daudzslāņu troksnis ar daudz daudz šķīvjiem divarpus stundu garumā (jāatzīstas gan, ka pēc stundas pusotras varēja arī beigt), un barbicans vasarā vispār ir brutāli brīnišķīga vieta, kur būt
otru vakaru tātad mogwai bija uzaicinājuši roundhousē spēlēt gan lightning bolt, gan tortoisi (nu jūs saprotat, kaut kam tādam es nemūžam nespēju teikt nē), un bonusos vēl mugstar (nokavējām), loop un džīzu no wutang klana
lightning bolt bija psihopātiski, kā vienmēr, pārmaiņas pēc tomēr uz skatuves, nevis zāles grīdas, un es čimpendeilam vēlāk tumšā stūrī paspiedu roku
tortoise ir nemainīgi brīnišķīgi (man liekas es šito cibā rakstu jau kādu piekto reizi, bet tas nekas), un es allažiņ brīnos, kā viņi var nospēlēt it kā visu precīzi to pašu, kas ir ierakstos, bet tik ļoti ļoti citādi, un džons makentairs (ar kuru mani vieno tumšs noslēpums no pēdējā atp karaokes zāles) bija pamatīgā skābes tripā (paskatieties uz to seju), visi instrumenti viņu izbrīnīja visā koncerta garumā, un es headbangoju tik zvērīgi, ka spranda pārstāja sāpēt laikam tikai vakar

Posted by [info]roterdama on 2015.07.03 at 15:55
Grūti ir tad, kad tu studē medicīnu, bet mājās visi tuvinieki lasa ''Ko ārsti tev nestāsta'' un visu laiku man atgādina, ka viss, kas man tiek mācīts universitātē ir jauno studentu zombēšana, lai es kļūtu par kārtējo zobratu sazvērnieciskajā medicīnas sistēmā, kura rauš naudu ar apzinātu ''ķīmiskas pārtikas'' izplatīšanu etc etc. Šodien nācās dzirdēt kārtējo pērli no tēva, ka būtu jāizmēra organisma pH, jo vēzis taču ir sēne, kam patīk skāba vide un līdz ar to pie vainas ir glikoze, kuru vispār būtu jāizslēdz no organisma. Tiklīdz es cenšos izskaidrot teiktā pretrunīgumu, es uzreiz tieku pataisīta par nozombēto studentiņu, kas samācījusies aplamus faktus. Aplami fakti.. tā ir visvienkāršākā bioķīmija. Eliminējot glikozi, vajadzīgais acetilCoa tiks iegūts no taukskābēm, kas rezultēsies organisma ketozē -> ketoacidozē, kas izpaudīsies, kā vēl lielāka organisma paskābināšanās. But actually(!) this is only what the government and greedy pharmacy companies want me to think.
fucking hell

Posted by [info]methodrone on 2015.07.03 at 13:44
"413

Let us live by dreams and for dreams, distractedly dismantling and recomposing the universe according to the whim of each dreaming moment. Let us do this while being consciously conscious of the uselessness and of doing it. Let us ignore life with every pore of or body, stray from reality with all of our senses, and abdicate from love with our whole heart. Let us fill the pitchers we take to the well with useless sand and empty them out, so as to refill and re-empty them, in utter futility.

Let us fashion garlands so that, once finished, they can be thoroughly and meticulously taken apart.

Let us mix paints on a palette without having a canvas on which to paint. Let us order stone for chiseling without having a chisel and without being sculptors. Let us make everything an absurdity and turn all our sterile hours into pure futilities. Let us play hide-and-seek with our consciousness of living.

Let us hear God tell us we exist with a delighted and incredulous smile on our lips. Let us watch Time paint the world and find the painting not only false but also empty.

Let us think with sentences that contradict one another, speaking out in sounds that aren't sounds and colours that aren't colours. Let us affirm - and grasp, which would be impossible - that we are conscious of not being conscious, and that we are not what we are. Let us explain all this by way of a hidden, paradoxical meaning that things have in their divine, reverse-side dimension, and let us not believe too much in the explanation so that we won't have to give it up..
Let us sculpt in hopeless silence all our dreams of speaking. Let us make all our thoughts of action languish in torpor.

And over all of this the horror of living will hover remotely like a blue and unbroken sky.

414

But the landscapes we dream are just shades of the landscapes we've seen, ant the tedium of dreaming them is almost as great as the tedium of looking at the world."

-Fernando

hossein zare

Posted by [info]vizionar on 2015.07.03 at 14:32
Saucējs: rizwan & muazzam ali khan - ako faridi
Tags: , , ,citi

citi citi

Posted by [info]sickboy on 2019.09.03 at 14:21
Vakar Vērmaņdārzā satiku Kārli, kurš ar pastiprinātāju smuki spēlēja kokli. Tiešām smuki sanāca viņam. Viņš teica, ka viņš, spēlējot, atslābinās. Es teicu: "Tev foršs darbs, tu atbrauc, atslābinies un brauc mājās." Viņš saka: "Jā, mājās piekusis - sieva, bērni, iešu, ka ārā labāk paspēlēt." :)

Previous 30