mīlestība

Posted by [info]krishjaanis on 2016.08.28 at 01:43
http://www.intellectualtakeout.org/blog/when-fewer-men-farm-civilization-dies

"Prior to the Second Punic War, it was Carthage that was dominated by commerce. But afterwards, Rome increasingly inclined to commercial interests and witnessed the decline of the small family farm. In the first century A.D. Pliny the Elder summarized the sentiments of many Romans of the time in the succinct epitaph: “latifundia perdidere Italiam”—“the large farms have destroyed Italy"."

Posted by [info]krishjaanis on 2016.08.28 at 00:37
"Nenožēloju neko" - sātana čuksti tavās ausīs.

Posted by [info]elina on 2016.08.27 at 20:20
Braucu mājās no kāzām, atvēru mašīnai visus logus, lai izvējo galva, uzliku Cilvēks ar trepēm un skaļi dziedāju līdzi. Pēc tam klepoju.

Posted by [info]kaukau in [info]pajautaa on 2016.08.27 at 17:02
Kur Rīgas apkārtnē var salasīt pīlādžus un aronijas? Pamestas mājas, vai arī varbūt kāds pats neēd savā dārzā augošos?

autoskola

Posted by [info]kisswithafist in [info]pajautaa on 2016.08.27 at 10:12
Tags:
Šogad šis jautājums vismaz pēc tagiem vēl nav uzdots (un komūnas meklētājs, kā izrādās, nestrādā), tāpēc:

Iesakiet, lūdzu, autoskolu Rīgā. Nevis tīri rozā taisnstūrīša iegūšanai, bet lai iemāca justies droši un pārliecinoši uz ceļa. Vai Drošas Braukšanas Skola ir visai augstās cenas vērta? No kā noteikti būtu jāizvairās?

Paldies :)

jaunavas skatiena fenomenoloģiskie aspekti

Posted by [info]krishjaanis on 2016.08.27 at 08:43
Pa ceļam Medžugorjē. Vienīgā vieta, kur noslēpties no virgine perpetuum apgaroti mulsā skatiena, ir tualete, viņas tur nav. Bet tā - visur, uz katras sienas, stūra, logos, viņa tevi negaidīti pieķer.

Industriālos apjomos Ķīnā ražotas marijas.

Posted by [info]french_mime in [info]pajautaa on 2016.08.26 at 23:49
Kā lai padara istabu, kurā iepriekšējais iemītnieks mēdza pīpēt, atkal normāli smaržojošu?

Posted by [info]klusais_okeans on 2016.08.27 at 01:30
pēdējā laika labākais man veltītais pikaplains: "man arī patīk kā tu dzer" (nebiju ieinteresēta nekāda veida tālākā izvērsumā, tādēļ neņēmos noskaidrot, kā tieši es dzeru)

par sen piemirstām melōdijām

Posted by [info]sinusoid on 2016.08.26 at 19:25
Laika ziņas: šoreiz darbā tīkls zūdīgs
Saucējs: sepehr ensemble
Tags: ,
nāca atskārsme par straumes deviņdesmit trīs deivida tibeta reliģisko orientāciju. viņam ir simpātijas pret katolicismu visdrīzāk tamdēļ, ka minētais virziens sākas ar vārdu no trejiem burtiem: cat.

Posted by [info]imago_dei on 2016.08.26 at 15:00
ja man būtu jāizvēlas par ko būt (domāts par to daudz - riņķī, apkārt, caur n'caur, labāk - sliktāk - daudz,daudz labāk/daudz sliktāk), tad tomēr nonāku pie tā, ka vislabāk ir gribēt būt par sevi. neobligāti obligātā nepiespiesti piespiestā izvēle


Ja Monblānam mākoņu cepure, būs lietus

Posted by [info]217 on 2016.08.26 at 15:37

Es vienmēr līdz šim izvairījos lietot Pinterest, jo man šķita, ka tur tikai kkādas dumas kosmētikas un matu bildes, un, vispār, priekš kam sevi apgrūtināt ar vēlvienu bildīšprogrammu.
Tad vakar naktī līdz 3iem lasīju vienā fb šūšanas grupā ierakstus, tad sāku skatīties internetos visādas idejas šūšanai, piereģistrējos pinterestā un līdz 5:30 vnk nespēju izslēgt, jo vajadzēja vēl un vēl bildītes.

agrīnais dimiters, dziesmiņa par makaronu

Posted by [info]putnusieva in [info]pajautaa on 2016.08.26 at 15:51
varbūt kāds atminās tādu? bija kaut kas par bālu un nūģīgu makaronu, kas brien jūrā. nekur nevaru atrast..

Joy ride

Posted by [info]kashadura on 2016.08.26 at 11:33
Draugi! Vai kādam ap četriem būtu spēka un laika piebiedroties iekrāmēšanas-izkrāmēšanas pasākumā Dreiliņu iela - Vienības gatve? Ja kas - lūdzu sazv. 29329122, Kaķis

Posted by [info]krishjaanis on 2016.08.26 at 09:39
"a strange lugubrious dance of shadows in the graveyard of German metaphysics."

projekts dimants - modernās tehnoloģijas un dažādība

Posted by [info]krishjaanis on 2016.08.26 at 09:15
http://www.breitbart.com/london/2016/08/25/whole-british-television-set-monitored-diversity-new-scheme/

"This is a big tool to help us speed up diversity and do it better,” she said. “Everyone agrees the more detailed the data is the stronger the driver for action is.”

As a means to ensuring representation, Project Diamond will be triggered as soon as any new program is commissioned, with all crew members sent questionnaires asking for personal information including sexual orientation and gender identification. If a crew member’s details are already on the system they will be updated."


Lasot tādas vēsmas no paralēlās pasaules, jūtu kā mana radikalizācija pastiprinās ik sekundi x10.

Kants kā vienmēr uzvar konsekvenciālismu

Posted by [info]krishjaanis on 2016.08.26 at 08:24
"In the Kingdom of Ends everything has either a price or a dignity. If it has a price, something else can be put in its place as an equivalent; if it is exalted above all price and so admits of no equivalent, then it has a dignity."

(Kant I. Groundwork of the Metaphysics of Morals)

labvakar

Posted by [info]sniegabrist on 2016.08.26 at 00:08
The Re-Stoned - Crystals

stalker

Posted by [info]methodrone on 2016.08.25 at 21:18
Saucējs: agnese rakovska - vienaldziibas
es shodien kaapu vilcienaa peec darba, uz vienpadsmitaas platformas, un vagonaa no preteejaa gala man naaca pretii tas vilcienu vadiitajs, kursh pirms vairaakiem meeneshiem Apriilii vienpadsmitos vakaraa, iebraucot vilcienu stacijaa, bija nolicis rokas uz panelja un apguulies uz taam, atbalstiijis zodu uz roku virspuseem, apaatiski. es vinju redzeeju naakam pretii no taalaa vagona gala, vinjsh bija garsh, ar blondiem matiem nekaartiigaa astee, uzraavis plecus uz augshu, straujaa gaitaa, vinjsh pagaaja garaam un es uz vinju atskatiijos un tad vinjsh izkaapa no vilciena, bet es saraavos seedvietaa pie sola uzliekot melnas saulesbrilles un ieliekot muuziku ausiis. es turpmaak meegjinaashu peec darba paspeet atkal uz to pashu vilcienu, kuru vinsh piebrauc uz vienpadsmitaas platformas, lai varbuut vinju nokjertu un ar vienladziigu seju vinjam paietu garaam, un tad varbuut atskatiitos un redzeetu kaa vinjsh aiziet eest pusdienas.

man gribas dziives valdniekam izskaidrot, ka dziive praktiski ir kaa naave. taa ir notikusi, bet man ir jaaturpina plaanot naakamie notikumi un kaartot maaju, pirkt lietas un plaanot satikshanaas, dariit darba lietas. it sevishkji maajas tiiriishana, lietu pirkshana, shkjiet visabsurdaakie. tas shkjiet absurdi. iet uz darbu ir viegli, jo ir kaut kaada iluuzija par pienaakumu pret sveshiem. bet pienaakums pret pashu? pashu sevi, kursh zina ka dziive ir mirusi, ka tu esi bezjeedziigs tukshums kas staigaa apkaart sev riebjoties? nu tas ir prikols un huinja. bet neatkariigi no shii fakta, no shii absurda, no taa ka tu esi mironis mironjzemee, tomeer laiks paradoksaali veel eksistee un ritinaas, shis absurda briidis ir izstiepts gadu garumaa, visa dziive kaa atzinju par absurdu akumuleeshana. eksistence ir pretruniiga, un nedod man izveeli, taa gluzhi vai saka, tev ir jaadziivo lai skaidraak un skaidraak saskatiitu, sajustu, cik viss ir absurds, un es tev izkaisiishu celjaa dazhaadus pieraadiijumus tam, kas tev jaauzlasa un jaaiebaazh sev dveeselee un prataa un jaaasimilee, bet tajaa pashaa laikaa, protams, tev ir jaaturpina uztureet sava eksistence, un veelams produktiivi un entuziastiski, lai tu buutu piemeerotaakaa staavoklii un sagatavojusies naakamajai absurda pljekai, ko es tev uzmetiishu uz galvas

Jūrkalne.

Posted by [info]feita_kleita on 2016.08.25 at 18:58
Saucējs: Rïcïnn - "Uma"
Tags:

... tālāk ... )

Posted by [info]krishjaanis on 2016.08.25 at 17:58
Kas jums, modernajiem cilvēkiem, visu laiku ir pret gribas jēdzienu kā tādu? Pārāk fašistisks? Pārāk decisionistisks? Ko liekat mīksto?

Pāvilosta.

Posted by [info]feita_kleita on 2016.08.25 at 18:49
Saucējs: Rïcïnn - "Uma"
Tags:

... tālāk ... )

Psihoterapeits, kas zinās, kā ārstēt bailes no vardarbības

Posted by [info]hilda in [info]pajautaa on 2016.08.25 at 18:42
Dzimtā parādījies viens smags gadījums ar nepārvaramām bailēm no vadarbības. Ar visām negatīvajām pieredzēm un tādā garā.
Varbūt zināsit kādu pārbaudītu speciālistu, kas to lietu palīdz pārvarēt?
Pacients nav idiots, saprot, no kurienes šaizes nāk un gatavs darīt jebko, lai vērstu lietu uz labu, bet tomēr pats galā netiek.

UPD. Paldies par ieteikumiem!

windows 10

Posted by [info]saldumi in [info]pajautaa on 2016.08.25 at 15:13
Ko var mēģīnāt darīt, ja dators jau kādu laiku ir uzkāries uz windows is getting ready loga? Es zinu, ka ir uzkāries nevis vienkārši getting ready un man nav pacietības, jo šī nav pirmā reize, kad tā notiek.

Es pirms laiciņa izveidoju usb recovery drive, kas, cik saprotu, šādā situācijā varētu noderēt, bet es nezinu, kā to lietot.

Es priecātos un būtu ļoti pateicīga par ļoti konkrētām norādēm, ja tas ir iespējams, jo man ir tiešām ekstrēmi maz laika, un es neko no šīm lietān nesaprotu.

Posted by [info]putnupr in [info]pajautaa on 2016.08.25 at 13:18
Tags:
čau.
klau, cik apmēram jāmaksā remonta meistaram par darbu - parastais remonts, nekas īpašs - kaļķa noņemšana, jaunas krāsas uzlikšana, neliela posma saflīzēšana un tml. Parasts kosmētiskais remonts, ko citi gan jau ka paši var veikt.

Jautājums, cik adekvāta ir maksājamā summa par darbu? telpā 8 kvadrātmetri.

Kādi 200 eiro, 300? vairāk? mazāk?


Ja cibā vispār kāds ko tādu zina. nav jau literatūra un māksla ;)

Posted by [info]elina on 2016.08.25 at 12:08
Nesaprotu, pa kuru laiku saaukstējos. Sēdēju taču istabā, skatījos mr selfridge un spēlēju stronghold crusader. Fonā tam visam tikai piparmētru tēja un mušu sišana.

Posted by [info]yeux_glauques in [info]vajag on 2016.08.25 at 10:31
angļu - krievu tulku rakstiskam, tehniskam tekstam (poligrāfijas nozare, iekārtu lietošanas instrukcijas).

Posted by [info]methodrone on 2016.08.24 at 22:21
karstums kaa monoliits, opresiivs blaakjis ir iestuumies uz bezgaliigu palikshanu .. ontologjijaa. pa valjeejiem logiem manaa gultaa kriit naktstauri un kukainji, sega shkjiet mitra un lipiiga shkjiet es esmu iecementeeta apaatiskaa gurdumaa.

mans speeks ir taads, ka lai arii es redzu kristaalskaidri, ka pasaule pamazaam mirst kopaa ar ideaaliem, jeegu, sajeegu un noziimi, un mana eksistence ir iisa, vienaldziiga un negribeeta, kaa nepraatiigs klaidonis es tikuntaa maaku un gribu un varu priecaaties par mazu pukjiiti pie trotuaara, un pati par savaam bildiiteem galvaa

Prieks bērnos un maisiņos

Posted by [info]wensdy on 2016.08.24 at 23:13
Biju uz laikmetīgo cirku. Gandrīz piepildījās mana karstākā vēlme - iet uz izrādēm bērniem (parasti neeju, jo man nav tuvumā neviena bērna). Viņos ir the spirit of wonder, ah... Viņi ir sajūsmā par lidojošiem putekļiem, celofāna maisiņiem un neizpratnē par fona ambientu. Viena mamma pirms izrādes dabūja pēc nopelniem - dēls izmisumā jautāja, kāpēc jāčurā divreiz. Apsveicams vieglums mani piemeklēja. Atvaļinājumā tā smadzenes izlaidušās, ka es jau tagad nevaru sagaidīt ar kultūras notikumiem pārblīvēto septembri un oktobri Rīgā.

Posted by [info]imago_dei on 2016.08.24 at 20:30

Posted by [info]elina on 2016.08.24 at 21:30

Previous 30