Posted by [info]rasbainieks on 2014.11.22 at 17:01
kas man nemērā patīk šajā festivālā – pilnīgi nevienu neinteresē, vai tev gadījumā nav līdzi pudelīte kandžas
nevienā no pasākuma vietām, un to vietu ir daudz, un viņas ir ļoti, ļoti dažādas un pa visu pilsētu izkaisītas
galvenais venjū ir koncertzāļu multiplekss ar reāli kruta izolētām zālēm, viss ļoti funkcionāls un galīgi nekādas iedomības un arī nekādu ārišķību izskata ziņā, reāli ne pēc kā neizskatās, bet tas nav svarīgi, ka tik labi skan un visur var kruta tikt un visu redzēt, un tur ir arī pasaulē mīlīgākie apsargi, kuri pēdējos apmeklētājus trenc ārā smiedamies un dancodami, nu un uz visu līdzatnesto kandžu un narkotikām vēlīgi noskatās
vēl ir tādi venjūzi kā hipsterīga ēdamzāle ar atkal jau reāli kruta izolētu zāli aiz tās, ir klubs aiz dzelzceļa, ir pat farmakoloģijas fakultātes auditorija, tā vispār bija ļoti kruta, tur spēlēja okjunga lī, kuru jūs redzējāt skaņumežā, bet mēs, kā parasti, nokavējām, nu un tai auditorijā uz uzstāšanās sākumu bija precīzi 20 cilvēki, no kuriem viens skaņotājs un viena pati okjunga, un skaņotājs visiem iznēsāja ābolus un gurķus, vēlāk atnāca vēl daži desmiti skatītāju un arī pats maikls gira, kurš kūrē pusi festivāla un šovakar pašapmierināsies uz skatuves, un prasīja vēl, bet okjunga viņam teica ohai un nē
vēl ir baznīcas un whatnot, un daudzās vietās pasākumi notiek tikai vienu dienu no četrām, festivāls pa visu pilsētu, un pilsēta ir jauka, to es jau laikam teicu
koncertu hailaits vakar – trans am, viņi ir lapočkas, basists joprojām owno visas meitenes desmit jūdžu rādiusā, tikai tagad es par viņu intīmo dzīvi zinu visādas pikantas detaļas, jo pa šiem septiņiem gadiem kopš iepriekšējās reizes mūsu dzīvē ir ienākusi pilnīgi trakā amerikāņu stjuarte caca bundziniece, kura ir pārkniebusi visu scēnu krustu šķērsu un piegādā lulzus tā ka maz neliekas

Posted by [info]sickboy on 2017.12.22 at 16:19
Viziteeju mezhu. Senu druiidu kulta vietu. Koki bija ljoti skaisti, dazhkas atgaadinaaja Latviju. Ieveeleejos 3 veeleeshanaas, kas noteikti piepildiisies.

Indieši

Posted by [info]neetiski in [info]pajautaa on 2014.11.22 at 15:27
Kur atrodas un kā sauc vietu, kas atrodas netālu no "Rama", kurā arī pasniedz līdzīgus ēdienus tikai lētāk? (Protams, ja tā vieta vēl eksistē)

MUTE

Posted by [info]tiga in [info]pajautaa on 2014.11.22 at 15:05
vai kāds ir bijis kafejnīcā/restorānā Mute Tērbatas ielā? gribētos kādu info tieši par cenām, par atmosfēru pilns internets, bet ēdienkarti/cenas nevaru un nevaru atrast.

Posted by [info]imago_dei on 2014.11.22 at 12:45

Hampi

Posted by [info]217 on 2014.11.22 at 17:58
nu jā, kā aizbrauc uz otru pusi, uz īsto Hampi, atkal nemiers un burzma - nepaspēj vēl īsti no laivas izkāpt, kad jau divi rikšas klāt "wanna rikhsaw? very cheap prices!", tad vēl gidi, kas mēģina piedāvāt tūres, un tam pa vidam visi pārdevēji atkal, ieskaitot puisīšus, kas pārdod pastkartes un ilgi, ilgi nāk līdzi un mēģina pierunāt vienu nopirkt.
izstaigājām vairākus tempļus, dabūjām tempļa ziloņa snuķi(svētību) uz galvas, kāpām kalnā, skatījāmies uz miljons mērkaķīšiem. viens bija ielīdis miskastē, un laimīgi grauza plastmasas paku, kurā kādreiz bijis piens, mūsu doto cepumu viņš paķēra, apostīja, nometa zemē un turpināja žļembāt piena paku.
cita vietā, savukārt ļoti mīļam pērtiķītim, kad iedevām cepumu, tas ļoti garšoja, trešo cepumu gan viņs iegrauza, nolika uz tempļa maliņas un devās prom. labu gribot, es to cepumu pabīdīju viņam pakaļ, viņš strauji apgriezās, paķēra cepumu un sāka šņākt uz mani tā, ka bija bail, ka nokodīs degunu, nācas atmuguriski atkāpties un lekt kkādu metru zemāk nost no tempļa malas, jo starp mani un kāpnem bija Pērkaķis, vietējiem, protams, izrāde, viņi sirsnīgi smējās
bet jā, mērkaķīši ir mīlīgi, ja viņus nekaitina :) tikpat ļoti man patīk kā UK parkvāveres

Posted by [info]imago_dei on 2014.11.22 at 11:23
Viena superspēja, kuru es sev vēlētos, būtu prasme smalki sajust un redzēt ķermeņa iekšējos procesus. Piemēram, vienu nakti man parādījās sāpe, kur sāpīgo vietu varēja just tikai tad, kad izelpoju. Gribētos redzēt, kas tieši un kā tur notiek tajā mirklī. Savā ziņā tas ir apbrīnojami, ka cilvēks var nezināt ļoti svarīgas lietas, kas ar viņu notiek, un atklāt to tikai vēlāk, kad jau parādās kādi ārēji simptomi. Tomēr tam droši vien ir sava jēga, jo, ja mēs varētu apzināti iesaistīties savu šūnu darbībās un kontrolēt šos procesus, tad tas varētu beigties visai bēdīgi. Piemēram, tu esi pilnīgā lopā, bet tev tagad ir jādarbina savs kuņģis un aknas un..vou..

Памятка малярa aльфрейщикa.

Posted by [info]adinkra on 2014.11.22 at 12:16
Tāds nosaukums ir 1957. gadā izdotai kabatas formāta grāmatiņai, kas izrakta vecos bēniņos vai citā pamestā vietā.
Kādu laiku es domāju, ka minētais alfreiščiks ir no gastronomu un bakaleju sugas un nav vērts meklēt tur ko citu bez tā frei, kas uz haļavščiku pavelk. Slinkums tagad mežģīties ciktāl šī doma ir no patiesības, bet patiesība ir šāda:

альфре́йщик
-а, м.
Специалист по альфрейной росписи.

Uzreiz viss tik skaidrs palika, kā es to agrāk neiedomājos :D

альфрейная живопись
роспись водяными красками по сырой штукатурке.

альфре́ско
Техника настенной живописи, при которой краски наносятся на сырую штукатурку.
[От итал. al fresco — по свежему, по сырому]
Nu vai technique of mural painting executed upon freshly-laid, or wet lime plaster.

Atkal nekāda brīnuma. Ja nu tikai tas, ka krāsotāju piešāvuši, kur, manuprāt, vajadzētu būt māksliniekam.

Meklējot apskaidrojumu ru internetos, ar prieku redzēju, ka profesija nav mirusi. Interesanti vai Latvijā bez pagātnes restaurēšanas top kādas freskas arī no jauna. Vai ir kāda savrupmāja, kuras saimnieks lepni ved viesiem rādīt re šito sienu man slavenais tasuntas apgleznoja, stirniņas kā dzīvas vai ne? Un totur plikni aiz arkas atkaliņ utt..

Grāmatiņa, starp citu, tīri laba. Bez ideoloģiskā bloka par padomju māleriem satur arī noderīgas lietas. Uz ko es tā īsti nemaz necerēju. Un šodienas grafomānijas limits arī ir sasniegts.

Posted by [info]fjokla on 2014.11.22 at 11:57
Nidra jōga ir kaut kas ōsam, tur jāguļ lupatās un spilvenos un tev jākoncentrē esība viskādās ķermeņa vietās, bet tā esība pretojas, jo kamēr tu viņu koncentrē labās rokas mazā pirkstā, tikmēr tev sāk raustīties kreisās rokas rādītājs un ceļgals turklāt. Un tad tā esība pasprūk. Un tad tu viņu ķer akal ciet. Baigais gļuks, bet tīīīk kruta, iešu vēl

Posted by [info]alefs in [info]pajautaa on 2014.11.22 at 11:26
Iesakiet, lūdzu, kādu labu teātra izrādi Rīgā, kas varētu patikt mēreni konservatīviem vecākiem.

Posted by [info]adinkra on 2014.11.22 at 10:17
Tak nemācās neviens no tās zolitūdes, vainīgos tikai meklē. Tai pašā laikā atstarojošās vestes valkāt negribam, līdīsim zem novilktas lentes būvlaukuma teritorijā (ta kādas lentes, metāla žogu izļurkāsim) pat apkārt nepaskatoties, ja tas mums ietaupīs 10 metrus ceļa. Un spiegsim, tiklīdz kkādi celtnieki, kas remontē, teiksim, 50 gadus neaiztikto kāpņu telpu, sagādā mūsu ikdienas rutīnai neērtības ar savu stulbo troksni un putekļiem. Kur nu, ar savu esamību vien jau sagādā neērtības, tak paskaties uz viņiem, netīri kādi, un no viņu špakteļlāpstām cilvēks var nosmērēties tikai paskatoties vien.
Tante ar mazbērnu, kuri apstājas zem puszāģēta koka paskatīties, kur kritīs. Meitenes no veikala, kuras bezmaz starp krītošiem ķieģeļiem pamanīsies izskriet papīpēt, jo ikurāt šobrīd tak nekas nekrīt. Jo, ja kas, grēkāzi atradīs, un tā nebūšu es, bet kkādi viņi, sliktie sliktie tur kkur ārā.
Kkā šaubos, ka tagad, lielveikalā atskanot gaudojošajam (vai kāds nu viņš tur ir) signālam, visi nu steigsies evakuēties. Stopudova kāds vēl fiksi aizskries no krītoša plaukta paciņu piena izķert. Un, ja paspēs, ar to leposies, nevis atslīgs ļimstošiem celīšiem pret tuvāko drošo sienu.

Ar šo es negribu teikt, ka nevajag meklēt un atrast vainīgos. Un, protams, ka es pārspīlēju. Bet acīmredzami, kkas mums, pilsētniekiem, ar to pašsaglabāšanās instinktu ir noticis. Laikam nolikts drošā vietā, kur par šo gādā kāds cits. Tas, kurš pēc tam būs vainīgs.

what is now proved was once only imagined

Posted by [info]imago_dei on 2014.11.22 at 08:56
As the catterpiller chooses the fairest leaves to lay her eggs, so the priest lays his curse on the fairest joys. (no Proverbs of Hell)

leksikas dārgumi

Posted by [info]lemurs in [info]pajautaa on 2014.11.22 at 02:05
Dārgie cibiņi, dalieties jele ar mani savos leksikas dārgumos!
1) Sakiet, kā jūs tēlaini mēdzat dēvēt izsmiešanu, apcelšanu, apdiršanu? Varbūt jūs lietojat kādus daiļus salīdzinājumus?
UPD. Tas ir, kādus dzīvelīgākus un arī rupjākus sinonīmus jūs lietojat, lai izteiktu 'pavilkt uz zoba', 'vazāt aiz deguna'?

2) Kādās nozīmēs jūs lietojat (ja lietojat) vārdkopu "mazais ezītis"? Vai jums tas ir tikai cilvēks, kuru nesaudzīgi izmanto, t. i., kuru drāž kā mazo ezīti? Vai arī jūs mēdzat teikt: čakarē kā mazo ezīti, apdirš kā mazo ezīti utt.?
Paldies jau iepriekš!

jogurts vabole po vsjo vairs draugs nji tak uzh tavs nav ploho zelta

Posted by [info]wirefearsblack on 2014.11.21 at 23:53
Neviens man nespēs atņemt to brīdi, kad krievu bezpajumtnieks pajautājot man cigaretes, kā vienmēr, esot spiest atbildēt uz manu mūžīgo jautājumu:" Kas man par to būs?", ar nelielu manu iedrošinājumu, man bez ķļūdām nodzied, manis saucamo dziesmiņu par cigaretēm. Ļoti, ļoti, ļoti jauki bija pakorēt ar viņu. Ceru, ka arī viņš to atcerēsies tikpat jauki kā es un, ka es nebūšu vienīgais ar kārtējo mācību šeit. Laivaikā tas atsvēra, to, ka neizdevās ne aizdedzināt kāpas, ne krustu, ne uzspiridzināt vīnu miskastu un pat ne notraust Jāņa Driegas ielas pēdējo pastāvošo zīmi. Tas nekas. Neveiksmju šovarakar netrūka. Mācos!? Ā, un Zigmārs, mans tākā vienīgais īstais draugs, kas parastti dzer vismaz līdz septiņiem nākamajā dienā pēc rūpjpilna zvana, kuru nebiju sagaidījis astoņus mēnešus teicās gribam mani satik. Un tā mēs gājam 6 klasē, un ārdījāmies pei Rape Me, ja es būtu zonajis,k ā es tad tiku izvarots. Aij, nē, bet laibi, kaviņi nezi , kas nāca.Atbildēju, ka nevaru, jo manī sastūķētas adatas, trubas, piltuvas, vadi un viskautkas vēl mikriskopiski skaists un terminatorisks, atbildot ļoti saprotoši vienojāmies pārcēlām satikšanos uz citu dienu. Zigmāra vārdiem sako:" Turies." Domās nogrimis Igo (un ne Viktora monsenjors Bjenjavins, un pat ne Tomeljess) teiktu tāpat. Laivaikā šodien man Zigmāru vajadzēja, bet redz esot vēls, nu neko. Draugam jāpiedod, vai ne? Savādāk var karmu sadirst. Bet,aij, kā jau lielākā daļa cilvēku laimi un dzīves baudu saprot, vai nu ar bērnību vai art o, cik nu kuram izdodas sev iestāstīt to, ka viņš ir vai nu to, ka viņam ir ģimene. Ģimenes laime, tā teikt. Džordans Kadeljāno aizegru par mani svecīti. Aij nē, spānis gan. Džordans teica, vai tad tas ko maina? Ha. Jā, teica gejs spānis, kam vārds bija Rikijs. Rikardo. Bet Džordans smēķeja un tas visu maina. Bet lūk jums dziesma par dziesmu, kuru man mamma bērnībā nedziedāja. Es vienmēr palieku viens. Un aij kā mani tas apmierina. Bet tevi es vēljoprojām nāvīgi gribu. Un nevis tajā trulajā, neizteiksmīgi iekārtotajā seksuālajā lietā, ak, nē. Man ir kas cits. Un es dikten ceru, ka tev ar ir ne tikai tas.. Paldies tev, ja tas, ko maina. Es tevi mīli līdz dziļām sāpēm untur, kur vēl neesmu bijis ar.

https://www.youtube.com/watch?v=jwSXFBYnvgs&index=1&list=FLx9OoGJMujTsF4lN5MKpXRQ

antimateerija

Posted by [info]methodrone on 2014.11.21 at 17:18
mani ljoti nomaac, ja esmu uzvilkusi nesaskanoshus melnos tonjus, un tas ka taadus razho. piemeeram, seezhot metro, ja pamanu, ka man zekjubikses un zaabaki un svaarki visi ir dazhaados melnos tonjos, mani paarnjem ljoti emocionaals riebums un es juutos kaa apmaaniita zaudeetaaja, kameer kaut kaada beibe pretii seezh ar identiska tonja melnaam zekjubikseem un svaarkiem. melnu tonju atshkjiriibas arii ir daudz gruutaak pamaniit nekaa baltu tonju atshkjiriibas. baltajaam kraasaam ir tikai divi parametri - silts vai veess tonis, un visus siltos var savstarpeeji kombineet un taapat aukstos, kaut gan kursh jebkad vispaar gribeetu neesaat jebko veesi baltaa tonii. bet melnas kraasas audumiem ir tikai debiilas peleekas, zilas vai zaljas nokraasas, kas ir prastas un idiotiskas un ko nekad nevar iisti atshkjirt, nesaliidzinot ar kaut ko melnu, kas jau ir.

man shkjiet, ka mans dziives suutiijums ir uztvert, apzinaaties un izjust dziives un kosmosa kontrastus, un taa labaa neko nedariit, tikai tecinaat sirds asintinju starp tiem kaa dzirnakmenjiem.

Maksāsim sodiņu vai sauksim policiju?

Posted by [info]po in [info]pajautaa on 2014.11.21 at 18:52
Kāda idejiski policijai (valsts/pašvaldības/ceļu/drošības?) daļa gar to, ka kāds brauc sabiedriskajā transportā bez derīga braukšanas dokumenta (biļetes)?
No jautājumā uzdotās situācijas atskaitām bezbiļetnieka neprovocētu agresiju vai citus ar pašu biļetes trūkumu nesaistītus pārkāpumus.

Posted by [info]malvine_truse in [info]muzons on 2014.11.21 at 18:16

Fact - Fact (1998)
Un atkal

Posted by [info]feita_kleita on 2014.11.21 at 16:28
kravāšu čemodānus un kārtošu kastēs grāmatas.
3 mēnešos esmu izdzīvojusi 3 gadus dzīves. Pirmajā sajūsma par visa drīkstēšanu un stabilitātes ilūziju. Otrajā besis un izmisums, kad riebjas tas, kas tev jādara. Trešajā intensīva ārprātīga tusēšana un klaiņošana naktīs. Nemiers. Es nespēju sevi sargāt. Un tagad es atgriezīšos mājās pie Sirds. Lai arī viņš nav "mans ideālais vīrietis" un es neesmu "viņa ideālā sieviete" ir svarīga šī būšana blakus un rūpes. Man nepieciešama pieskatīšana, lai nenodzertos un mani neatrastu kādā vārtrūmē izvarotu un nogalinātu. Sirdij nepiesiešama aprūpēšana, lai neizdiltu vēl vairāk un nenomirtu badā pie pilna ledusskapja. Turklāt vēl jācenšas tikt pāri un salabot prātus. Depresija ir slimība pret kuru ir zāles. Antidepresantus nedzer vārguļi, kuri visu mūžu vēlas nīkt.

Bet ir arī bailes, protams. Es baidos, ka tas "Tev ir tik daudz mantu" un diktēšana, kad man iet gulēt, kad man lasīt grāmatu, vai skatīties filmu oriģinālvalodā pat tad, ja tā valoda ir japāņu, mani atgriezīs atpakaļ pie asmeņiem. Cerams, ka tā nebūs. Cerams, ka es joprojām saglabāšu savu brīvo gribu.

Un Ada ir brīnišķīga, kad viņai nesākas paranoja (cerams, man tā nesāksies tagad). Ir apņemšanās sev palīdzēt, apņemšanās nedarīt sev pāri. Vakar sūcām vīnu un rakstījām dzeju. Gājām uz KKC, lai es varētu priecāties par sniegu, kamēr tas nav pārvērties par šļuru. Atklāju laba sidra dzeršanas prieku, jo tas neaizver manī saprātu. Ēdu vegānu šokolādes kūku, kuru nekad vairs neēdīšu, jo tāds veselīgs dranķis ir briesmīgi meli sev pašam.

Viss. Saguru no visas šīs sadrumstalotās pierakstīšanas.

Posted by [info]cosmo_shiva2 on 2014.11.21 at 15:29
Viss ir tik daudz mainījies kāda viena gada laikā. Šķiet, ka vajadzētu atkal nomainīt Cibas vārdu, jo tā pagātne, kas vērpjas arhīvā, es tagad neesmu.
Dažbrīd visas atmiņas, kas man pieder, liekas, nav manas, bet kāda cita cilvēka. Varbūt vajadzētu izsūdzēt grēkus. Esmu bijusi slikta, ļoti, ļoti slikta un tāpēc
manas atmiņas nav manas, es nepazīstu to cilvēku, kurš šeit bija pirms tam.

divi vienā :D

Posted by [info]217 on 2014.11.21 at 19:20
Laika ziņas: very good quality, my friend
kad atgriež dušu mūsu vannasistabā, ūdens sāk tecēt pa dušu arī kaimiņiem aiz sienas

Posted by [info]nistagms on 2014.11.21 at 15:03
Saucējs: Pixies

Posted by [info]rasbainieks on 2014.11.21 at 14:00
utrehta ir ļoti dīvaina un ļoti jauka (neesmu gan vēl mēģinājusi viņu dienā un vecpilsētā)
festivāls notiek tik daudzās vietās, ka paspēt var uz ļoti maz un ļoti labu, ja pareizi izvēlas
un tai paspēšanas procesā vālēt pa velošosejām tā ka ausis plīvo ir tik brīnišķīgi

koncertmeņū vakar bija einstürzende neubauten un bens frosts

visi wannabe snobi, kuri 2014. gadā šķauda "kurš tad mūsdienās klausās noibautenus", var ātri iziet ārā, jo viņi nesaprot pilnīgi neko
jo bliksa tieši šobrīd un ar šo materiālu ir ellišķīgi relevants (salīdzinājumam un diskleimerim – standups skaņumežā "es un mans lūppedālis" bija izklaidējošs, bet ne utterly relevant), viņam ir sava valoda, kurā viņš stāsta to, kas ir svarīgi, un noibautenu pirmā pasaules kara rekonstrukcija ir ārprātīgi cilvēciska un arī biedējoša, jo bliksa ir totāli pārliecināts, ka karš nebeidzas nekad
tas ir jāredz dzīvajā, jo ieraksts ir tikai tāds mēģinājums to visu piefiksēt, kā paši arī raksta http://www.neubauten.org/lament
vajag redzēt visu to analogo industriju un vajag bliksu, kurš visu pastāsta, piemēram "reku katra no šīm trubām ir viena valsts, katrs bīts ir viena diena, tūliņ mēs nospēlēsim visu pirmo pasaules karu"
vēl var paspēt uz koncertiem slovēnijā, itālijā, turcijā un krievijā

bens frosts, kā vienmēr, bez vārdiem, viņš iztīra dvēselīti, izsvilina ar savām voodoo magic ziemeļblāzmām
šoreiz viņam nebija neviena bundzinieka, bet tas nekas, jumtu noraut var arī bez bundziniekiem, izrādās
pēdējiem spēkiem viņu apskāvu un teicu paldies, un vēlreiz paldies

1001 veids, kā Indija Tevi piedrāž

Posted by [info]217 on 2014.11.21 at 18:12
Tu piecelies lieliskā garstāvoklī, no rīta izdzer (not really) "real coffee" viesumājas kafejnīcā (ne pēc kā negaršo, vismaz pēc kafijas nē), noīrē riteni pa 50 rūpijam (johohõ, tik izdevīgi!- par 20 mazāk nekā otrā ielas galā Tev vakar piedāvāja), un principā viss ir vienkārši mežonīgi fantastiski, un tu brauc un skaties palmas, banānkokus, kazas, govis, suņus, akmeņus, ganus, laukus, kokospalmas.
aptuveni šitā

5km vēlāk tu ielas malā pie kioska, kurā nopērc ūdeni, pieslēdz savu un otru riteni, un dodies 567 pakāpienus uz augšu uz mērkaķu pavēlnieka dieva Hanumana templi,

kur tevi sagaida līksmojoši mērkaķīši, mantras dziedoši onkulīši, krāsaini Rāmas un Hanumana un visu citu plakātiņi, ķirzaciņas, burunduki un indieši, kas grib ar tevi nofočēties (lai arī jau miljons reizes tas darīts, grūti pierast). un tev vēl ieķēpā to sarkano krāsu trešajā acī un liek apēst cukuru (for good health)
un ir karsts un patīkami plikām pēdām klejot pa akmeņiem

un trīstūkstošs stundas vēlāk priecīgi nokāpjot lejā, tu atklāj, ka kāds ir pārgriezis (izskatās, ka ar nazi) īrētajam ritenim riepu un kameru.
līdz ar to izpaliek vēl citu objektu apskatīšana, ir jāstumjas atpakaļ uz pilsētu un papildus vēl jāsamaksā 350 rūpijas par sabojāto riteni.
(un vēl pa ceļam satikta izraēliešu meitene pastāsta, ka tā te mēdzot būt - piemēram bērnu velosipēdiem vai motorolleriem noņem spogulīšus vai vēl kko. un neko nepierādīsi, bet jāmaksā ir)
toties, vismaz, apstaigājot šodien daudz viesumājas, uzzinājām, ka vakar pavisam nejauši esam iegājušas un dabūjušas istabu vislētākajā. nu, vismaz tas.
(ir jau forši, man joprojām patīk Hampi, tikai žēl, ka neko vairāk par to ceļa gabalu un Hanumana templi šodien riteņa dēļ nesanāca apskatīt...)

lva.lv

Posted by [info]svari in [info]pajautaa on 2014.11.21 at 12:53
Mēģināju internetā atrast savas zobārstes kontaktus, piem., mobilo tālruni. Atradu saitu http://www.lva.lv

kur it kā tie dati ir slēpti ar zvaigznītēm, ķipa,

Telefona numurs: 2* *** ***

Vai tas ir tikai tāds āķītis, lai, piem., savāktu naudiņu, vai arī šajā portālā reģistrējoties var saņemt reālu infu?

Posted by [info]iwillrockyou in [info]pajautaa on 2014.11.21 at 12:43
Kādam jābūt labam matracim un, kur tie iegādāties? līdz 200 eiro 180x200 ir reāli?
Varbūt kādam ir pieredze, zināšanas ar kurām gribas padalīties?

Posted by [info]elina on 2014.11.21 at 12:27
Kapučjakā izstaigāju Rīgu. Vēl silts. Zābaki gan jāmet laukā - visas kājas žļurkst.
Pīķis gandrīz no laimes noģība, kad satikās ar pirmo sniegu.

Posted by [info]ululate in [info]pajautaa on 2014.11.21 at 10:46
mums te ir izraisījies ģimenes strīds (kurš zaudēs, rīt no rīta ies pirkt siltus mafinus brokastīm).

vai klimata pārmaiņu rezultātā (piem, kūstot ledājiem utt.) kopējais nokrišņu daudzums pasaulē palielinās? t.i., ledāji kūst, ieplūst okeānā = lielāks ūdens daudzums, kas var iztvaikot, un līdz ar to arī vairāk nokrišņu kopumā. vai tomēr tas kkā izlīdzinās?

wikipēdijā rakstīts, ka vnk tuksneši paliek sausāki, bet mitrās vietas - slapjākas. tiec nu gudrs.

kā jums šķiet?

Posted by [info]sniegabrist on 2014.11.21 at 10:40
Sniegā brienamais gabals noskaņai.
Man uz pirmo sniegu parasti top kaut kas ja ne garšīgs, tad interesants. Balts un pufīgs, nez, uzpūtenim nav laika, kur nu vēl bezē, bet kāds kārums būs. jānopērk.

YOLO

Posted by [info]khosmos on 2014.11.21 at 01:06
Saucējs: Aurora
Tags: , ,
es dzeru savu pirmo vīnu, un tur ir viena no skaistākajām vasarām manā līdzšinējā dzīvē. kad es lasīju ogas, es apdedzināju plecus, man koda sarkanās skudras un lapsenes, uz pleciem kāpa suņi, un pulxteņi puxtēja savā nodabā, lai puxt. tad es sadedzināju blenderi. kad pabeidzu darbu, es uzdoomoju un klausījos sienāžos un iepriekš nedzirdētos putnos aiz loga. un tā katru mīļu nakti klausījos. man patīk, ka šis pirmā vīna baudīšanas vakars ir arī pirmās snigšanas vakars. ou, zač, nekāda kognitīvā trokšņa, tīra mīlestība. tajā pat laikā esmu uzvilkta kā dzegužpulkstenis un nezinu, kad man ir jāzvana tā Īstā Stunda, laikam tagad.

Sausais ledus

Posted by [info]lovable in [info]pajautaa on 2014.11.20 at 23:32
Sveiki.Kāds var lūdzu izstāstīt,kā var pārvest sauso ledu? Man atrakstīja,ka nepieciešams konteiners. Tas ir kāds specifisks vai parastā ledus-aukstuma kaste? Vai ir kāds lētāks variants,kā viņu pārvietot no veikala līdz mājām?

Previous 30