Posted by [info]fjokla on 2015.09.03 at 13:21
pareiz, tas bij kruta. Dzidras tantei, kas bij omes draudzene, bij tāds dēls Aksels, baigais dzērājs, vispār, viņš beigās to Dzidras tanti miskastē ar visu urnu izmeta, betē, tas bij vēlāk, bet tad, kad es biju maza un viņš vēl tikai sāka nodzerties, ta vienā tādā reizē, vinš man ar viskādiem burvjmākslinieka trikiem, kamēr es sajūsmā lēkāju un situ plaukstas gaidībās, eleganti no kabatas izsniedza stikla tādu bumbiņu zilu, ko es vēlāk stipri loloju, teiksim kādu nedēļu, kas tai laikā skaititos ļoti ilga lološana, betta beigās pazaudēju smilškastē. Nulūk, un tad es kaukad jau liela, vienā bodē atradu četras tādas, ļoti atbilstoši tai krāsā, ta viskādu sakritību rezultātā, bet kā mēs zinām, dzīvē nekas nenotiek nejauši, viena tika pie simja, viena pie manis, viena pie up un tā pēdējā vienam muļķim, kas nekā nebij pelnījis. Sootvetsvenno, šī savādā kompānija tagat ir zilā bumbiņglabātāju brālība, kas noteikti uzliek kautkādu neskaidru atbildību (iespējams, ar elfu maizi tarbā,erendila, vai kā viņu tur,zvaigzni pudelē būs jāiet kopā uz Mordoru), ar ko arī visus apsveicu.

Posted by [info]khosmos on 2015.09.03 at 12:22
Laika ziņas: fun n games
Tags: , , ,
For all those Anti-Vaccine people... Science, b*tch! :)

Posted by [info]po on 2015.09.03 at 12:23
Laika ziņas: What's born in Hell, stays in Hell
Tags: , , , , , , ,
It is the abuse of people - not the abuse of drugs - that causes addiction.

Posted by [info]udensroze in [info]pajautaa on 2015.09.03 at 11:53
Tags:
ir nepiecieshamiba paarrakstiit VHS kasetes saturu uz DVD. kur vislabaak (cena nav butiska) to izdarit?

Posted by [info]narrenschiff on 2015.09.03 at 11:40
Man patīk kārtot, cilāt un aiztikt grāmatas, jo no pieskāriena vien man ir sajūta, ka to grāmatu esmu izlasījis, vai jau-gandrīz-izlasījis, vai drīzuma-izlasīšu.

natīvs zatīvs aku ne gatīvs

Posted by [info]po on 2015.09.03 at 11:05
Saucējs: Black Sabbath - Who Are You?
Tags: , , , , ,
Tabaka (un barčiks, un viss šitas) jātur, lai varētu pa īstam nepīpēt (un visas tās lietas).

Vai tāpēc turēt plēsoņas - par to citā šizetā.

trash

Posted by [info]po on 2015.09.03 at 10:57
Tags: ,
Ir arī tādi sadzīves priekšmeti, kuri noderīgi tikai baktērijām un sēnēm.

Vēlos pirkt

Posted by [info]elistersk in [info]vajag on 2015.09.03 at 10:50
Džona Ērvinga "Lūgšana par Ouenu Mīniju"

pase

Posted by [info]adinkra on 2015.09.03 at 09:22
Līšana visādos valsts vai kapitāla midzeņos man vienmēr sagādā grūtības. Un tad es vienreiz esmu nobriedusi, un visādu ne pārāk tīkamu lietu sakritībā man ir tam laiks. Un tad es atklāju, ka tur tagad tikai ar iepriekšēju pierakstu, un pierakstīts jūs varat tikt uz septembra beigām. It kā nepietiktu ar to, ka āģī vairs nav nodaļas, un jāiet uz dzirciema ielu.
Riskēšu jau laikam tomēr iet, varbūt paveicas.

Posted by [info]narrenschiff on 2015.09.02 at 22:41
Ha ha, nu jau visu dienu vairo psihozi ar demogrāfiskajiem rādītajiem. Nē, īstenībā, cik atceros, visu manu dzīvi. Kungi, attopieties, tā taču ir priekšrocība. Citādāk šī apsēstība izskatās pēc kaut kādas padomju domāšanas relikta.
Starp citu, latviešu skaits teritorijā gan ir nemainīgs, varētu pat teikt, ļoti stabils visu 20. gs. līdz pat šai dienai. Lielākais robs latviešu demogrāfiskajos rādītājos joprojām ir otrais pasaules karš, ko pēdējos divdesmit gadus duble, kopē emigrācija un neliela pamiršana, taču tik un tā, ja skatāmies uz latviešu etnosu laikposmā no 1989. līdz šodienai tendences nav kliedzošas, diezgan stabilas, varētu pat teikt, pēc pārejas no zombējoša un kropļojoša režīma uz kādu radikālu citu, izskatās salīdzinoši ok.

power leak

Posted by [info]sniegabrist on 2015.09.02 at 20:57

Kāds labvēlis komunālā virtuvē nogriezis uguni zem griķu katla, kuru tur uz stundu aizmirsu, aizlasījusies pa piecdesmit tabiem. TiNi sviests kārtējais. Kur lai aizbēg.
Arī šajā darbā nīkšana, gribas prom.
Griķiem toties gatavības pakāpe ideāla, paldies.

park&ride?

Posted by [info]udensroze in [info]pajautaa on 2015.09.02 at 19:59
kuras no Rīga-Aizkraukle vilciena stacijām ir sakarīgas park&ride opcijas, kuras nav bail izmantot arī tumšajā diennakts laikā un kas pēc iespējas tuvāk Rīgas centram, taču park opcijai jabūt vai nu bezmaksas vai lētai

Posted by [info]narrenschiff on 2015.09.02 at 17:23
Demogrāfs, cik fašistiska nodarbošanās. Biopolitika.
Es tikai priecājos, ka Latvijā paliek vairāk vietas, dīvaini, ka joprojām pasaulē valda šis nemitīgās augšanas, vairošanās, izplešanās un IKP pieauguma pieņēmums/diktāts.
Kamēr pārsvarā pasaulē, pat vecajā Skandināvijā, ļaudis vairojas kā mušas, piepildot visus nostūrus (pat Islandieši vēloties uzņemt 11 000 bēgļu), es atbraucu uz Latviju, un pa vientuļiem ceļiem un krastiem vasaras vai rudens zilajā novakarē viens pats melanholiski eju un klausos klusumā. Lieliski. Latvija ir kūrorts. Elpošanas kūrvieta.
Kādreiz es ļoti pievērsu uzmanību visādiem iedzīvotāju skaitiem, rūpīgi sekoju Latvijas pilsētu demogrāfijai, utt. Nu jau kādu gadu, nē, kopš pusgada Islandē esmu sapratis, ka cipari nav galvenais. Līdzīgi īstenībā vajadzētu domāt arī par apsēstību ar IKP. Izaugsme ir nepieciešama. Taču izaugsme nepieciešami nekorelē ar IKP. Resursi ir tik, cik ir. Slow food principu vajadzētu attiecināt uz daudz vairāk sfērām un nozarēm. Tas ir tikai racionāli. Neizvētīt pamatpieņēmumu "daudz/liels/ātri=labi" ir neracionāli. Tāpēc es principā esmu ļoti optimistisks par Latviju, pat Eiropas kontekstā. Mums vienkārši jāiemācās domāt un redzēt (pašiem).

Posted by [info]fjokla on 2015.09.02 at 16:29
šodien kas ne kas, bet pamanīju, ka pārlieku daudz disharmonijas šai atklātā tipa ofisā, kur katrs, kam nav slinkums ļurinā pa trubām, pilnā balsī un vienlaicīgi un visiem pajebeņ par tiem, kas nekā nevar padomāt šitai tingentangelī, tadnu, pieņemsim, sēdi tu tādā pajumtē, kopā ar citiem tādiem tastatūras klabekļiem, sešiem, teiksim gabaliem, un izdomā, ka vajag kādam piezvanīt un ,iespējams, arī pabļaut procesā, kā? Poll #20485 neim
Open to: All, results viewable to: All

Kā zvanīsi?

View Answers

Paņemšu trubu un iešu diskrēti parunāt/pabļaut kādā intimā kambarī
34 (72.3%)

sēdēšu un runāšu skaļi un viskādi un zvanīšu zvanīšu, kas turko citiem vispār ko ko
0 (0.0%)

vidējs variants kautkur starp intīmo kambari un kabinetu
4 (8.5%)

kili kili, renčik
9 (19.1%)


Posted by [info]reportiere in [info]pajautaa on 2015.09.02 at 16:19
Kur (vai vispār) būtu iespejams iegādāties mugursomu, kam vajadzības gadījumā izvilkt rokturi un lietot kā velkamu ratiņsomu (ķipa tirgus tantes soma, bet mugurā velkama)?

Bad cold

Posted by [info]mazliet in [info]pajautaa on 2015.09.02 at 14:00
Vai 50 g balzāma būs līdzvērtīgs 1 koldreks dzērienam? Kas labāks, kas efektīvāks?

Posted by [info]fjokla on 2015.09.02 at 15:31

Posted by [info]artis on 2015.09.02 at 14:08
"Since we were founded in 1796, we’ve safely navigated over 40 crises: the 1929 Wall Street Crash, two World Wars, the Dot Com bubble, the 2008 financial crisis and more. Well over two centuries of uninterrupted activity in the world’s financial markets have taught us that crises are the norm, not the exception. So we factor them into all our planning and decisions."

"Instead of asking how much you want to earn from your investment, we ask what is the maximum amount you are prepared to lose. We then translate this into a risk budget and calculate a return target based on the concept of expected shortfall: the average loss that a portfolio would experience in the worst year out of twenty. When the value of a portfolio falls, we adjust its exposure to cushion the losses."

http://www.lombardodier.com/home/about-us/our-history.html

Jaalielaas, ka paardziivo kriizi. Taa jau ir, stipraakais izdziivo, Lehman Brothers nee.

Tagad, tā

Posted by [info]fjokla on 2015.09.02 at 12:51
Kur ir manas laimes dāvaniņas, mīlas šķiltaviņas un smieklu dzirnaviņas?

Posted by [info]methodrone on 2015.09.02 at 09:51
vienmeer, kad ir ljoti labi, taa nevar buut un gribas uzmaniigi nokaapt pakaapienu zemaak.
vienmeer, kad ir galeeji slikti, ir sajuuta ka taa nevar buut un gribas apnjeemiigi uzkaapt vairaakus pakaapienus augstaak.
vienmeer, kad ir ljoti labi vistizlaakaas un parastaakaas lietas shkjiet izmeerceetas dzejas, sakistuma un briiviibas eleksiiraa.
vienmeer, kad ir galeeji slikti, pat visceelaakaas lietas shkjiet neriktiigas, prastas un negliitas.

vienmeer uz briidi nokljuustot perfektaa limbo neitraalaa bezkraasainaa vienaldziibaa, no kuras negribas ne nokaapt ne pakaapties, kur nekas nav par skaistu vai negliitu,
peec briizha tu izzuudi

Posted by [info]cosmo_shiva2 on 2015.09.02 at 10:35
Man ļoti patīk rudens. Lēns un saulains, no rītiem migla. U-bāns šorīt iznira no miglas ar saviem baltajiem lukturiem kā dzeltena čūska ar spīdīgām acīm. Kukurūzas lauki kļūst brūni, brīžiem spīd saule, brīžiem apmācies. Rudens, melanholisks un smaržīgs. Gaiss rudenī smaržo savādāk un to var sajust - tas ir ieradies un pie mums vairs nav karsti.

I-IX-MMXV

Posted by [info]po on 2015.09.02 at 02:14
Tags: , , , ,
Goda vārds, Vecrīga kā izslaucīta, centrā neviena (!) skolnieka. The sky is falling.

brīdinām, video ir emocionāls

Posted by [info]narrenschiff on 2015.09.02 at 02:02
Domāju, kā lai uzlabo 2000 gadus vecas institūcijas darbību Latvijā.

Posted by [info]nistagms on 2015.09.02 at 01:53
Saucējs: Cobra Killer - Helicopter 666
pasaule ir tik milzīga, bet manas smadzenes un ķermenis tik ierobežojoši

dzīvoklis/istaba Amsterdamā

Posted by [info]iguaana in [info]dziivo_te on 2015.09.01 at 23:14
Mans brālis izmisīgi meklē dzīvesvietu Amsterdamā- tas var būt dzīvoklis vai istaba.
Ja nu kādam kaut kas- delete_it @tvnet.lv

Posted by [info]roterdama on 2015.09.01 at 22:34
Vai ir iespējams/eksistē ideāls racionālās domāšanas modelis?

Posted by [info]imago_dei on 2015.09.01 at 20:22

Aizvakar, braucot mašīnā, balsis radio tika pagrieztas skaļāk, jo skanēja ziņas - un tika pavēstīts, ka nomiris Olivers Sakss. 
Uzreiz aizdomājos par to, ka tas ir viens no retajiem cilv, kura darbus ar aizrautību lasīju vienu pēc otra un man mazliet kļuva skumji, ka viņš vairs nesarakstīs nevienu grāmatu. (ļoti egoistiskas skumjas, i know)
Un tad es par to visu pavisam aizmirsu, līdz atkal pamanīju šodien pie jz narrenschiff.

Posted by [info]narrenschiff on 2015.09.01 at 21:38
http://gawker.com/heres-the-philosophy-essay-vox-found-too-upsetting-to-p-1727243459

Viss jau būtu jauki, tikai mums nav resursu un vietas, lai šie dzīvju miljardi būtu laimīgi. Vispār, īstenībā, šī eseja parāda, cik utilitārisms var būt vājš. Un neprecīzas kalkulācijas. Un kalkulēšanas fakta sviestainums vispār. Un sofistika. Un vēl labāk, ko Nīče par to saka: "man does not seek happiness, only the englishman does that".

Ēteriskās eļļas

Posted by [info]po in [info]pajautaa on 2015.09.01 at 21:42
Kad vajag, tad nevar atrast. Kur tā parocīgi tirgo ēteriskās eļļas? Tur, citronzāle, eikalipts, nothing fancy. Rīga, centrs, vai ne.

no the other hand

Posted by [info]po on 2015.09.01 at 20:44
Tags: , ,
Eksistence pēc definīcijas ir neapskaužama lieta. Tas - tīri no optimistiskā pozitīvisma perspektīvas.

Previous 30