Posted by [info]fjokla on 2016.06.30 at 15:06
un kamēr visi tādi eksaitēti skraidījām riņķī, pārlaimīgi no jaunām, skaistām dzīvēm, tikmēr Ainātante nomira, no mežparka, vienīgā dzīvpalikusī omes draudzene, šķelme tāda, kas  Treimanim sita pa celi un maigi sauca par Kucenu, nu, jūs sapratāt, no tās vecās asprātīgo kompaškas, pie kuriem jaunie parasti nāk ciemos kā pie tādiem guru, noliek uz alārīša cīgiņas un konjaciņu un ta studām klausās vaļā mutēm, un pat asprātīgākie no asprātīgākajiem jaunākā paaudzē nobāl un savīst stūrītī ar šo dāmu salīdzināti, tāda Raņevskas tipa, ja. Nabaga papī, viņam tas no manis bija jāizdzird, jo rīga jau maza, un paceļ trubu tāds priecīgs un palēkšiem, un tur es, tāuntā, un vaimanu vai. nezinu, kas bēdīgāk, ka nomira vai ka man bij jāpasaka.

fanboy

Posted by [info]krishjaanis on 2016.06.30 at 14:45
Es varētu uztaisīt tādu pašu jūtuba kontu/formātu kā Vikerness, viss būtu tas pats, daba, lauki, fona mūzika, tikai argumentētu gan no kristiešu, gan pagānu pozīcijām, jo man personīg liekas, ka patreizējā pasaules konstelācija vienkārši ir tehnoloģiski uzlabots pagānisms. Sort of Romas impērija. Taču, šķiet, te rodas diskusijas punkts ar Vargu, jo esmu drošs, ka viņš arī ir kritiski noskaņots pret Romu/Bābeli. Ģermāņi/skoti/pikti karoja pret Romu un palika brīvi.

Posted by [info]imago_dei on 2016.06.30 at 12:25
pamodos ap diviem naktī no tā, ka apakšstāvā skan mūzika. nezinu vai pie vainas bija sapņaini ēteriskais pusnomoda stāvoklis vai kas cits - bet šī mūzika man ļoti, ļoti patika. mēģināju ieklausīties lirikā, lai pēc tam to varētu sameklēt - bet caur sienām skaņa bija tik neskaidra, ka izšķirt vārdus bija teju neiespējami. tad viss noklusa un pēc mirkļa sāka skanēt nākamais, jau daudz skaļāk - to atpazinu, queens of the stone age. mazliet nobijos, ka nākamā dziesma varētu būt vēl skaļāka un tam nebūs gala. bet viss noklusa. domāju, ka varētu iemest pastkastītē vēstuli: "dārgie kaimiņi, kas bija tas, kas naktī skanēja pirms queens of the stone age? man ļoti patika un vēlos zināt." viņi droši vien to uztvertu kā aizrādījumu par troksni.

vasara

Posted by [info]kants on 2016.06.30 at 14:21
jāpiespiež sevi kādu dienu nestrādāt

Posted by [info]po on 2016.06.30 at 13:24
Pārdomām jāļauj likt pārdomāt.

Posted by [info]reportiere in [info]pajautaa on 2016.06.30 at 12:06
2 jautājumi par tetovēšanos:

1) Cik ilgs mēdz būt pieraksts pie meistariem? (Saprotu, ka no daudz kā atkarīgs, bet vidēji - drīzāk mēneši vai dienas?)

2) Kādus privātos meistarus ieteiktu? (Tetovējums mazs, tāpēc salonu uzcenojums būtu stulbi, arī ļoti vienkāršs un ātri veicams.)

upd. Paldies, meistars atrasts!

Rimi Hi-Tec matrači

Posted by [info]src in [info]pajautaa on 2016.06.30 at 11:42
Rimi šogad outdoorsy kolekcija. Vai kāds pārgājienu / camping profesionālis var bilst kādu vārdu par Rimi Hi-Tec pašpiepūšamajiem matračiem - vai ir ok, vai labāk nē?

LCD

Posted by [info]fjokla on 2016.06.30 at 11:41
Tā! Polis dos tauzend bax un nāk parakstīt papīrus! Tagad tikai vajag pieburt tā, lai tikai es viena to konkrēto sluģiku redzu. Lūdzu, lūdzu, kauttik kāds cits tikmēr nepaņem to maziņo un smukiņo un ar dārziņu, ko iekāroju katru dienu pa septiņām reizēm katrā ēdienreizē!

Mirte

Posted by [info]silpurene in [info]pajautaa on 2016.06.30 at 10:26
Klau, visu zinošie cibiņi! Man uz rīrdienu ļoti vajadzētu 2 mirtes zariņus. Nē, ne uz kāzām, bet uz bērēm. Iemainīšu pret pusi karaļvalsts! 

Posted by [info]bauda on 2016.06.30 at 10:10
Fear in the LGBT community causes gun sales to reach an all time high.

viss ir redzams

Posted by [info]krishjaanis on 2016.06.30 at 00:23
Lūk, man piesekoja biedrs, cibas lietotājs "intenormal", īstenībā nezinu, varbūt man baidīties. Jo spriežot no viņa interneta uzvedības, viņš visnotaļ sliecas iedalīties tajā interneta kastā, grupējumā, kuriem nebūtu nekādas problēmas vākt par kādu kompromātu, un pie kāda asāka izteikuma vērsties drošības policijā. Vārdu sakot, tie ir nestabilie safe space tipi (ar kuriem internetā karus ved alt-right, Lauren Southern, rooshv, Return of Kings, viens 4chan segments, utt), par "intenormal" precīzi nezinu, izsaku tikai spekulācijas. Piemēram, ja es būtu zviedrs, varu pateikt jau uzreiz priekšā, es balsotu par Sverigedemokraterna, kas šīs grupas skatījumā ir "fašistiska" (lai vai kas tas būtu, sevišķi Zviedrijā, ha ha) partija, kaut gan īstenībā, manuprāt, sevišķi ja salīdzini ar LV un šo reģionu, tāda mēreni centriska partija, kura vienkārši ir uztraukusies par vienas burvīgas, nedaudz apmaldījušās valsts nākotni. Esmu bišku bažīgs, jo paskatieties kaut vai feisbukā Sverigedemokraterna lapu, tur "intenormal" tipa komentētāji ik pa laikam nāk klajā ar saviem fašists bū, rasists bē atzīmējumiem. Tā kā esmu skeptiski noskaņots pret ANO, "intenormal" darbadevēju, un pavisam skeptiski noskaņots pret ES, tad varbūt vajadzētu bažīties. "Veidenbaumu" kāds savulaik taču nosūdzēja drošības policijai, o, un es to komunistu-diletantu kantori tiešām neciešu. Tā, ka nekas nav izslēgts. Vispār, jādzīvo ar mazāk bailēm un vairāk ticību. Brexits, against all odds, bija tīrs ticības iznākums.

Posted by [info]krishjaanis on 2016.06.30 at 00:02
Ja nojauktu Pļavniekus (estētiski viena no nebaudāmākajām mītnes vietām, nojaucot nekas nebūtu zaudēts, nulle pienesuma), vismaz pusi varētu izmitināt un apbūvēt atlikušajos Mārupes zemes pleķos.
Lai gan nepārbāztība un decentralizēta apbūve arī ir viennozīmīga kvalitāte. Paskatieties uz Tērvetes novadu, strukturāli ģeniāls novads, kontrasts un uzlabojums ir sevišķi jūtams, ja dodies virzienā no Lietuvas caur Žagari (pārsvarā tukši lauki, populācija centralizēta lielāka izmēra ciemos, mājas kopā), tad piepeši izkliedēta, kultivēta, apmitināta vide, apbūve, policentrisms, gana vietas katram, kur izvērsties. Pansionāts vienā meža galā, sociālais centrs pavisam kur citur, tūristu vieta kaut kur pa vidu, baznīcas arī pamīšus, skola kaut kur citur muižā, vārdu sakot, nekā sabāzta, savilkta, saspiesta. Telpiskums.

Kā noskaidrot, vai grāmata ir izdota latviski?

Posted by [info]smille in [info]pajautaa on 2016.06.29 at 21:56
Tags:
Esmu amazonā noskatījusi interesantas grāmatas bērniem, bet, ja ir latviski, tad labprātāk pirktu latvisko versiju.

Tad nu jautājums:
Vai ir kāds universāls veids, kā noskaidrot, vai konkrēta grāmata ir izdota arī latviski?

Pagaidām mēģinu LNB katalogā ievadīt autoru un tad pēc nosaukumiem izdomāt, kura grāmata varētu būt īstā. Un tad Jāņa Rozes internetveikalā skatīties, kur izdota un vai ir pieejama. Bet tā tāda baiga bakstīšanās un nezinu, vai tiešām atrodu visu.

Vai LNB katalogā vajadzētu būt visām latviski izdotajām grāmatām?
Varbūt ir kautkāds kods vai kāds cits labāks lauks pēc kā meklēt?

Vai varbūt vispār pavisam citā virzienā jāskatās? Help : )

Posted by [info]fjokla on 2016.06.29 at 19:49
vaijvai, šitas jānoskatās jums obligāti

Posted by [info]krishjaanis on 2016.06.29 at 20:33
Vispār, es pa šīm dienām ļoti noguru no cibas. Man ir jāved paralēla diskusija ar vismaz 10+ kritiski noskaņotiem lietotājiem, katru jāmēģina pārliecināt par lietām, kurās iebrauc tikai true believeri, eh, tas var nogurdināt. Pēc tam uzrakstīšu par Feijerābendu, par dažām paradigmu maiņas, laukuma izkarošanas metodēm.
Lūk, ko nozīmē, ja izšķiries par bezkompromisa, beznosacījumu (t.i., trakāko) variantu.

Posted by [info]vanga on 2016.06.29 at 19:30

Posted by [info]krishjaanis on 2016.06.29 at 19:43
Manufacturing of consent: http://www.breitbart.com/london/2016/06/29/media-ignores-soaring-left-wing-hate-crime-focuses-fewer-far-right-events/

Tendence, kas ievērota cibā, kāpēc kreisajiem nepatīk referendumi, uzsaukumu formātos: http://www.dennisprager.com/why-the-left-hates-referendums/

"First, the left cares about “the people” as much as the Soviet Communist Party cared about the workers. For the left, real people are either political fodder or, when they support the left, useful idiots. (..) Since its beginning, the major, if not only interest the left has had in people is to control them.
That is the reason for the left’s fear and loathing of referendums. Every referendum gives people who are not yet controlled by the left the exceedingly rare opportunity to exercise power. (..)
Brexit represents a ray of optimism. But in the long run, even referendums may not matter. As long as the left controls education and the news and entertainment media, brainwashed populations will vote to destroy their nations and Western civilization in general, as is already happening in the institution most controlled by the left: the university."

Eh, man patīk amerikāņi. Viņi ir tik naivi, joprojām mitoloģiski, viss tik vienkārši. Tieši tas, kas vajadzīgs. Starp citu, man nekad nav bijis problēmu amerikāņiem skaidrot latviešu situāciju, varbūt sākumā neko nezin, bet ātri viss pielec un viss skaidrs, kuri sliktie, kuri labie, kas jādara un entuziasms. Ar eiropiešiem man šādi gadās retāk, ilgāk jāskaidro, un viņiem ir šis mūžīgais "nu jā, tur neko nevar zināt, tur var būt gan tā, gan šitā, nav ne balts, ne melns, nu varbūt tik ļoti nekaitiniet tos krievus, tā draudzīgāk, ja," un vēl tāda noskatīšanās no augšas uz latviešiem vispār. Bet amerikāņiem, cik mācies saskarties, viss šis mazais, dīvainais, savatnīgais, eksotiskais ir tāds "oho, kāds retums, so much history, tas ir jāaizstāv".

Posted by [info]methodrone on 2016.06.29 at 15:26
Saucējs: goat - det som aldrig förändras
"It follows quite naturally that one who has only a worldly or a merely human conception of what love is, must come to regard as self-love and unkindness precisely that which, Christianly understood, is love."

manupraat, slepenais bet nu jau atklaatais anglju krutaakuma naids pret iebrauceejiem ir long due, noderiigs jesus-type paarbaudiijums cilveeku sirdiim. tas ir naakamais multikulturaalisma un globalizaacijas pakaapiens, neatdreseetais stuurakmens. mani vienmeer ir maakusi apzinja, ka dalja anglju tikai un vieniigi liidz muuzhu galiem veelas iesleegties aitu piebaarstiitas pljavas ieskautaa greznaa pilii, malkot saldenu, remdenu teeju ar pienu un paceltiem zodiem zhultiigi runaat par to cik viss un visi aarpus shiis pils ir ghastly. bet vinji to nevareeja demosntratiivi dariit deelj eiropas savieniibas hipiju miilestiibas skavaam. tagad vinji to var dariit, un vinji arii var mums kaapt ar zaabaku uz deguna, un taapeec cilveeki tagad varbuut iet pa ielaam ar neomuliigaam sajuutaam dveeselees un ir tramiigi, un varbuut domaa, ka vinji traucee un ir sveshkjermenji. bet shoriit es braucu metro ar mazliet paceltu galvu un mieriigu, daasnu sajuutu par to kaa es esmu cilveeks un vinji ir cilveeki, un vinji var izstaaties no visiem iespeejamajiem klubinjiem, bet vinji nevar aizliegt man vinjus miileet un censties saprast. vinji var nezinaat, ko vinji dara, un ja vinji veelas, vinji var mani stumt projaam un iztumt aaraa, bet mana sirds ir tik skaidra, ka taa turpina eksisteet visur un atbalsoties un unduleeties un caurstraavot visu, un atleekt atpakalj no taas vietas no kuras to iznjem un aizstumj.

griekjija varbuut ir mana jaunaa miiljaakaa vieta. griekjijaa ir ljoti smuki viirieshi, un vinju valoda ir daudz glaasmainaaka un pievilciigaaka par portugaalju valodu (liidz shim portugaale bija mana miiljaakaa vieta peec lavijas). griekju cilveeki ir mieriigi, laipni, nepretenciozi, deviigi un visi izskataas, kaa no sengriekju ziimeejumiem. griekjijas daba ir sausa, bet visur ir viskraashnjaako kraasu pukjes kruumos un kokos, maigas, puukainas, rozaa, tumshi rozaa, oranzhas, aug apelsiinkoki, citronkoki, ir dazhaadu kraasu klintis melnas, sarkanas, dzeltenas, pa klintiim skraida kazas. saulrieti ir saarti. griekjijas uudens ir dzirdi zilzaljsh, gaishi zaljsh. ja ir veejsh, viljnji sitas tumshi zili, tad zalji tad balti puto un apshljaksta seju kaa dzidrs lietutinjsh. griekjijas ielu nosaukumi ir epsiloni un omegas, griekju alus saucas alfa, un lielaako dalju griekju veikalu sauc 'kosmoss', griekju veikalos galvenokaart paardod sausinjus, oliives, tapenaadi, tomaatus un arbuuzus, viigjes, dateles. ir ljoti skalji sienaazhi un nepieluudzami dedzinosha saule. jaa griekjija ir veelviena vieta, kur es labpraat izkaisiiti eksisteetu vazajoties pa promenaadeem, smaidiigi un saapiigi veertos okeaanaa kaa vieniigajaa glaabinjaa no eksistences.

dziivot pasaulee, bet vispaar tai nepieskarties, liidz ko pasaule meegjina pieskarties tev, ljaut tai tevi visaadi aiztikt un tai dot vieniigo kas tev pieder - veelmi saprast un attaisnot, miilestiibu. jau sen ar 'miilestiiba' nesaprotu taadu glorificeetu, fluffy sajuutu, bet gan sapratni un pienjemshanu, bezgaliigu, neizsiikstoshu, neremdinaamu, neapturamu veelmi attaisnot, saprast, pienjemt, atziit, iekljaut. neveeleeties ietekmeet pasauli un pasniegt tai bullet points par to kas tai buutu vislabaak jaadara, bet veerot, saprast un pienjemt, ljaut jebko. tikai taa mana sirdsapzinja kaut cik paliek tiira

what if

Posted by [info]imago_dei on 2016.06.29 at 15:58
kādu rītu tiek paziņots, ka ir beigušies cipari - visi izlietoti. līdz ar to visas mērvienības arī beigušās. nav laika, nav svara, nav garuma.

PayPal

Posted by [info]po in [info]pajautaa on 2016.06.29 at 16:52
Tags: , , ,
Kādi būtu ar "Ieņēmumu Dienestu" saistītie riski, ripinot kāpostu no PayPal uz Bankas kontu? Darīšana ir ar trīsciparu skaitļiem.
Pieredze?
MinKaba noteikumi?

Principi principā

Posted by [info]wensdy on 2016.06.29 at 15:57
Cenšos būt principiāla. Ja man ir milzu vēlme iet uz kādu pasākumu, bet tajā pašā laikā iekrīt tikšanās ar kādu draugu, es izvēlos draugu. Lai gan visos svētkos dāvanas ar augstāko vērtējumu ir biļetes uz pasākumiem, ceļojumiem utml. Lai gan varētu būt arī tā, ka pasākumu un tikšanos ar draugu var apvienot, bet tad tas visdrīzāk ir pavisam citādāks pasākums un draugs, kas principā varbūt arī nav nemaz tik slikti.

Ruben Ireland

Posted by [info]feita_kleita on 2016.06.29 at 15:21
Tags: ,

Posted by [info]sniegabrist on 2016.06.29 at 14:32
Asteroīdu diena Mazajā meteorītu muzejā

Posted by [info]klusais_okeans on 2016.06.29 at 13:36
cik neizturami slikts ir Simanoviča jaunais albums! Un tie teksti, teksti, kā var sajāt tik lieliskas tekstrades spējas?

Migrācija

Posted by [info]wensdy on 2016.06.29 at 12:40
Šķiet, migrācija mūsu vai vismaz tuvāko radinieku dzīvē ir kaut kas tikpat neizbēgams kā nāve.

nāve izdaiļo

Posted by [info]po on 2016.06.29 at 11:28
Saucējs: for those about to rock, we salute you
Tags: , , ,
Tā viņš ir. Izdzēsu AC/DC diskogrāfiju, un pēkšņi man liekas, ka man viņi patīk. Bet, sīrislī, es to ķērkšanu kaut kā īsti nevaru ciest. Grūtāk izturēt tikai Accept - pēc tam, kad redzēts Udo.

dienišķā politekonomiskās informācijas deva no alternatīvajiem medijiem

Posted by [info]krishjaanis on 2016.06.29 at 10:49
Saucējs: Arvo Pärt - Vater Unser
Tā kā esmu pieteicis partizānu karu EU, šodien turpinu. Man liekas, viens no galvenajiem Brexit pienesumiem ir tas, ka Brexits notika par spīti visu banķieru, finansistu, ekonomistu, soc-zinātnieku, birženieku utt apokaliptiskajiem draudiem. Skat, ja starptautiskais lielkapitāls sašumējies, tas vien ir signāls, ka solis pareizajā virzienā:

http://www.breitbart.com/london/2016/06/28/soros-brexit-overturned/
http://www.breitbart.com/london/2016/06/28/billionaire-branson-calls-nonbinding-brexit-vote-rejected/

Sorosa izteikumi vispār ir interesanti, var redzēt, ka šoreiz viņš atļaujas vairāk nekā parasti, tātad zināmas rūpes ir. Tas, protams, iet roku rokā ar vietējiem sorosītiem, atcerieties Kažokas "ar EU viss kārtībā, EU visu dara pareizi, tā ir pašas Britānijas vaina" utt. Turklāt jums lieliska iespēja pārliecināties, kā starptautiskajam lielkapitālam reāli nospļauties par politiku, demokrātiju, jebkuru politisko rīcību pakārtojot ekonomiskajam determinismam.
Lūk, ko Soross saka (pilnīgs NWO, ja es būtu sikbojs, šie izteikumu būtu visuzskatāmākais pierādījums tam, ka Soross ir ķirzaka):

"The billionaire also spoke about a recent article he had written, which said ‘Brexit’ made the disintegration of the EU “inevitable”. Mr Soros said the point of the article was to advise that, to stop this from happening, the political and economic union must be “reconstructed from the ground up”. He pointed to “national interests” as being what has “gone wrong” in the bloc. (izcēlumi mani)

The international hedge fund manager stated it’s best for the unelected (sic!) European Commission to have much of the power because it advances EU, rather than national, interests. (..)

Mr Soros said that in order for the union to survive, it must be rebuilt with a transferral of powers from national governments to EU bodies.

“Europe is genuinely doomed to fall apart unless we pull together. This is not the time for compromises, we need a fundamental reform to reconstruct it from the ground up”, he told the audience."

Un šobrīd, kā redzam, tieši to pašu saka visi Junkeri, Merkeles, franči, utt. Un liljabrik, Eiropas ierēdne, vakardienas diskusijā izsakās šādi: "ES ir sociālās ekonomikas modelis, vienīgā vieta pasaulē, kur tas ir veiksmīgi iedzīvināts". Lietotājs "artis" tikko rosināja domāt virzienā "mums nevajag kopīgo pārvaldību, bet gan brīvo tirgu", taču visu Sorosa, Brensona, ekonomistu mafijas utt izteikumu rezultātā es aicinu divreiz apdomāt, kas ir domāts ar šo "brīvo tirgu", un vai tas maz vajadzīgs, un vai ES kontekstā tiešām ir tik viegli politisko atdalīt no ekonomiskā. 
Višegrada visam psihopātu minētajam iebilst, tas ir neliels cerību stariņš. Kāpēc latvieši neko nesaka?

Mans secinājums ir šāds - nacionālās valstis un etniskās kopienas ir vieni no pēdējiem bastioniem pret starptautiskā kapitāla nihilismu un visa nonivelēšanas uzvaras gājienu, kas pilnīgi visu pakārto tīrai naudai un biznesa interesēm. Nacionālās valstis, tautības, etnosi (arī reliģijas, starp citu) ir totāli neizdevīgas Sorosa tipa kapitālismam. Ne velti Markss jau pirms 160 gadiem rakstīja, ka tieši kapitāls tiecas izšķīdināt visas robežas. Nebrīnieties, ka tagad piepeši parādījies jau implicītais, noklusētais saspīlējums starp britu megapolēm un laukiem. Jo megapolēs, kur kapitāls apgrozās, visas robežas, tautas utt tiek izkausētas, izšķīdinātas, sapludinātas vienā lielā ražotāju un patērētāju masā, neko vairāk jau sorosveidīgajiem nevajag. No šī ieraksta varat izdarīt divus taktiskus, praktiskus stratēģiskos secinājumus - nacionālisms, reģionālisms un lauki ir ieroči, polemikas rīki pret lielkapitāla cinismu, unificēšanos un novienādošanos. Galu galā, šajā vienādojumā, nacionālisms, etnosi un lauki arī pārstāv brīvību. Jo Sorosa "top-down" versijai nav nekāda sakara ar brīvību (bet lietotāja "virginia_rabbit" raksta: "ES man liekas tuvākais iespējamais daudzu individuālu brīvību pastāvēšanas modelis" - tā nav, vismaz ne Sorosa un patreizējo Eiropas līderu versijā).

Visu manu 'centienu' mērķis (šobrīd, starp citu, Ādama Kērtisa iedvesmots) ir izraut varu no ekonomistu (vai muļķu, apātiķu) rokām par labu reālai, politiskai rīcībai un izvēlei indivīda, kopienas un sabiedrības kolektīvo interešu vārdā. Kā redzam no Sorosa, kapitāls regulāri atduras pret kopienas interesēm, kopiena tam traucē.

***

P. S.
Citās ziņās, īsi, Tramps. Tātad viņš izspēlē antiglobālisma kārti, protams, viņš spēlē uz zināmu vēlētāju, tai skaitā uz mani. Bet Tramps principā arī ir lielkapitāls, tāpēc līdz galam nenoticu. Protams, Hilarija ir vairāk globāliste, viennozīmīgi. Kas interesanti, visi Trampa izteikumi, un vispār nemitīgā "Ķīnas retorika", liek atcerēties. Žižeka ideju par patreizējo pasaules sadalījumu, kurā ASV uz pasaules kartes reprezentē Kapitālu, bet Ķīna - Strādniecību. Tomēr Tramps, šķiet, diezgan pamatoti, ar Ķīnu runā pavisam citādāk nekā ar strādniecību. ugunsmūris

Posted by [info]kashadura on 2016.06.29 at 11:13
Timotejs jautā: "Vai ļaunie nekad neuzvarēs?"
"Bet karš jau nekad vairs nebūs?"
Nu ko man atbildēt? Ko?
Es meloju acīs skatīdamās un ar pārliecību, ko gan citu.
Jo viņš prasa drošību.

Posted by [info]krishjaanis on 2016.06.29 at 09:17
http://www.diena.lv/latvija/viedokli/ikstens-brexit-iznakuma-nepareizi-pretnostatit-dazadu-socialo-limenu-veletajus-14145623


"Runājot par "stulbajiem pensionāriem". Personīgi esmu bēdīgs par balsojuma rezultātu, tomēr man griež ausī šī pretnostādīšana - "pensionāri" un "mazāk izglītotie" ar savu "nepareizo" balsojumu "nozaguši nākotni" jauniešiem.

Tas tiešām ir pilnīgi idiotisks arguments. Ja sāk lietot argumentu par to, cik ilgi kuram valstī ir un būs jādzīvo, tad mēs nonākam pie tēzes, ka kaut kādā vecumā balsstiesības ir atņemamas. Kurš būs tas, kurš noteiks šo vecumu? Vai tā vispār demokrātijā var darīt? Šis pretnostādījums ir slims un idiotisks. Manā skatījumā te vienkārši socioloģija par balsotājiem tiek izspēlēta tā, lai zaudējusī puse varētu teikt, ka pretējā ir "vakardiena".

Man likās amizanti, ka "mūsdienīgie", "atvērtie" utt. izrādās tik neiecietīgi pret atšķirīgu viedokli.

Par liberāļiem, kuri dedzīgi karo pret citādi domājošajiem, mēs varētu ilgi runāt...

Jo, ja sāk lietot tādus nošķīrumus kā "zemāks izglītības līmenis", "zemāks ienākumu līmenis", tad mēs esam XIX gadsimtā, kur balsstiesības ilgu laiku saistīja ar ienākumu līmeni.

Ja ne vēl tālākā pagātnē. Tādas runas ir pilnīgi nepieņemamas. Līdzīgi kā par balsošanu tik reižu, kamēr tiek dabūts "pareizais" rezultāts."

Posted by [info]fjokla on 2016.06.29 at 09:05
re, parcikpartik, man šodien bija jākļūst par cilvēku, kas portālos diņģē kaķēniem jaunas māmiņas un tētiņus, aiz tā vienkāršā iemesla, ka asistēju pie dzemdībām ezernieku bēniņos, tā tēlaini izsakoties, jo, asistēšana izpaudās tikvien kā kandžas pauzes uzskriešana trepaugšā, pārliekšanās pār māmuļu un fakta konstatācija "aha, mhm, laukā ir", tāka šmigā faktiski kļuvu tāda kā feju krustmāmuļa. ko es gribēju teikt. Kaķīts vaig? ja ņem divus, ta dāvanā galošas
vispār, es gribēju teikt, ka nupat pīpētavā izdomāju labu vārdu kādam mājdzīvniekam, vēl neesmu īsti izdomājusi kādam, bet, parcikpartik, ja labi kārtis saguls, mans personīgais dzīvoklis tūdaļ iekritīs man taisni rokās, ta kautkādu siltu kumšķīti jau vajadzētu, moška, sesku, moška kaktusu. ā. tas vārds, tas vārds ir ŠTEPSELS.

Previous 30