Posted by [info]narrenschiff on 2015.05.23 at 08:49
Lai ņemtu dalību cīņā pret ļaunumu, vienu brīdi domāju par ierakstīšanos feisbukā, bet tad sapratu, ka, lai tas būtu iespējams, man vajag vēl papildus vismaz divas, trīs stundas diennaktī.

Posted by [info]mindbound on 2015.05.23 at 03:21
Laika ziņas: awake
Saucējs: Neon Shudder - Cataphractals: Breach Configuration
Tags: , ,

Currently only electron microscopy provides the resolution necessary to reconstruct neuronal circuits completely and with single-synapse resolution. Because almost all behaviors rely on neural computations widely distributed throughout the brain, a reconstruction of brain-wide circuits — and, ultimately, the entire brain — is highly desirable. However, these reconstructions require the undivided brain to be prepared for electron microscopic observation. Here we describe a preparation, BROPA (brain-wide reduced-osmium staining with pyrogallol-mediated amplification), that results in the preservation and staining of ultrastructural details throughout the brain at a resolution necessary for tracing neuronal processes and identifying synaptic contacts between them. Using serial block-face electron microscopy (SBEM), we tested human annotator ability to follow neural ‘wires’ reliably and over long distances as well as the ability to detect synaptic contacts. Our results suggest that the BROPA method can produce a preparation suitable for the reconstruction of neural circuits spanning an entire mouse brain.

High-resolution whole-brain staining for electron microscopic circuit reconstruction, excellent news (abridged/press release version here).


Par to ja nebūtu cibas.

Posted by [info]feita_kleita on 2015.05.23 at 02:53
Nezinātu, ka jāpaskatās ar ko Lv šogad iet Eu. Laba matemātika. Viss ir, pirmā paņēma mežģīnīte un pat dubstepiņš ir, man patīk, klausīšos 3o reizi.
Ja vien tā nav kaut kāda blakne.

Par resniem pirkstiem.

Posted by [info]feita_kleita on 2015.05.23 at 02:27
Ja gratisko kļūdu vairāk par pierasto, tātad bakstu telefonu.
Un ja par telefonu, esmu vīlusies... Divu gadu laikā otreiz salūza, šoreiz skaļrunis, sabira sietiņš.
Burti arī izbira kā zobi. Tagad palicis tikai "O„.

Un fotoaparāts vairs nefočē kā āgrāk... Pārdošanās bija jau sen iecetēta, ja ņem vērā neierasto kvalitātes iztrūkumu.

Posted by [info]imago_dei on 2015.05.22 at 23:51
- I was condemned to five years for opposing Popov.

- Ah, but then the Party line changed, and I was condemned to ten years for supporting Popov.

- I was condemned for life, I am Popov.

<> 

- I was thrown to the lions in the arena for believing in Christ.

- I was burned at the stake for ridiculing Christ.

- I died on a cross, I am Christ.

#revolucionāriPar defektivitāti.

Posted by [info]feita_kleita on 2015.05.23 at 01:22
Kad samierinājos ar to, ka jāpaliek nekurienes vidū, mani aizveda uz citu. Uz Brieža kalnu.
Tik skaista pa zemi lienoša ir migla! Gaisīga, cita smaga un elpu aizraujoša, jo jāapstājas nekā beredzošā. Tās neapmierinātas kā sievietes ievijas tevī.

Un pīpīte, visu skumju mākoņu aizbībītāja! Pārsmējusies, saullēktā čurāju pie trasformātāja kosmosa skaņu pavadīta, enerģijas vilnī.

Tas radīja jau citu iemeslu smieklam. Transformators.

Vienmēr esmu gribējusi spontānus ceļojumus. Un tev neko mesakot tiec iesēdināts mašīnā un nolaupīts.

Man likās, ka esmu diezgan puritāniska izaugusi, bet tagad redzu, ka nē, ir briesmīgāki gadījumi. Kāpēc vīrieša bauda būtu jāvērtē augstāk, sievietes baudu nolīdzinot līdz zemei? Dzimumu diskriminācijā būtu jāiedziļinās dziļāk.

Mums katram savs defekts.

Posted by [info]narrenschiff on 2015.05.23 at 01:13
Un es redzēju, ka pasaule, aizgriezusi savu seju, klusām raud, un es gribēju, lai viņai reiz būtu labi.

Posted by [info]narrenschiff on 2015.05.22 at 22:59
http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/21.05.2015-diskusija.-100g-kulturas.-ka-vertet-skandalozo-traci-ap-putinam-.id49753/?utm_source=twitter&utm_campaign=news&utm_medium=like_button

Tas ir arprāts, kā un ko VNĪ vecis runā. Bērni, atkal pirmais mūžīgais arguments ir bērni. Dievu dēļ, sargiet bērnus. Ak, šī netīrā spēle.
Ar bērniem un starp bērniem, protams.

Posted by [info]narrenschiff on 2015.05.22 at 22:37
Un es ieraudzīju pasaules sašķeltību.

Posted by [info]methodrone on 2015.05.22 at 17:28
viss ko es dziivee gribu ir riit skatiities eiroviiziju, bet man nav televizora un nav tv license un es nezinu, kur aaraa vinju var skatiities, viss ir tik debiili.

Rīgas ielas

Posted by [info]pichshsh in [info]pajautaa on 2015.05.22 at 19:11
Sveicināti,

vai kaut kur internetā ir pieejams Rīgas ielu alfabētisks saraksts?

vajag kompāniju pasākumam

Posted by [info]magnolia in [info]vajag on 2015.05.22 at 15:33
varbūt te ir kāds/kādi, kas vēlētos rītvakar atrasties šajās vietās/koncertos:
https://www.facebook.com/231262476927662/photos/a.246892645364645.73585.231262476927662/824690410918196/?type=1&theater

(pirms tam varbūt arī arkādijā "Pērkons" 20.00.)
negribas vienai iet. nav obligāti ar mani ļoti komunicēt, var vnk padzert alu, pasēdēt/
pastāvēt blakus un paklausīties mūziku. roks/metāls utml.

Pūķa gars: https://www.youtube.com/watch?v=WokAypsswLw

Posted by [info]lenora on 2015.05.22 at 15:08
Saucējs: vīūū
Samitisti brauc pa viesnīcām, pilnīgi galva sāp. Nekad nav sanācis policistiem paprasīt, kāda velna pēc viņi vnk neieslēdz to sirēnu, bet nepārtraukti slēgā tā, ka izklausās pēc kaut kāda psycho killer dj mix.

Posted by [info]rasbainieks on 2015.05.22 at 12:37
lai arī stanstedu tagad pārbūvē pēc gatvikas ģīmja un līdzības (līdz departurēm var tikt vienīgi caur dutyfree labirintu, un geitu paziņo tieši tad, kad uz viņu ir jāmetas skriešus, lai pagūtu uz ļoteni – nu kas tas ir, ka samācīties vajag tikai to sliktāko) un tur var, hm, aizraujoši pavadīt laiku
ja jums ir piecas stundas kūkošanai stanstedā, tad viņas brīnumjauki var nokūkot nevis lidostā, nevis pielidostas purviņā un/vai krūmos, bet tuvējā mazpilsētā bishop's stortford
lai uz turieni tiktu, ir vērts aprunāties ar autobusu šoferiem – ar pirmo grabažu neaizbraucām, jo this one takes ages (tā arī ir, 7. autobuss līdz turienei brauc 45 minūtes, 301. brauc 20), ar otro grabažu neaizbraucām, jo pēc 10 minūtēm nākšot cita grabaža, kurā lētākas biļetes, ar trešo grabažu aizbraucām svilpodami, un jau no sarunām ar šoferiem vien sajūta kā laukos, kamēr turpat blakus griežas vienmērīgs konveijers ar visiem šitiem teraviženiem un national express uz megapoli, kā no citas pasaules
mazpilsēta ir maza un jauka, un saulainā maija dienā pavisam brīnišķīga, un tādā vienā kūkojienā var gan izstaigāt centru un atrast, kurā laukumiņā ēst pusdienas un dzert brīvdienu vīnu un aplūkot pilsētas labi audzinātos suņus, gan ieklīst klusajās rindu māju ielās ar maziem pagalmiņiem rindās vien, tur viss pilnīgi ārprātīgi zied un čivina un ir ļoti mierīgs
izgriež pogas torčīšanai lidostā tā, ka sprakšķ vien

un lūk ko es anglijā īpaši mīlu )

Dobeles ceriņu dārzs 2015

Posted by [info]tutepataas in [info]pajautaa on 2015.05.22 at 14:16
Vai kāds, kas šogad jau bijis, vai mitinās tai apvidū, vai garām braucis, zinātu teikt, vai ceriņi jau ziedos? Gribētos uz nedēļas nogali aizbraukt sasmaržot.

Posted by [info]vanga in [info]pajautaa on 2015.05.22 at 13:35
labdien! meklēju ļaudi ar pieredzi un spējām paku sūtīšanā no Rīgas uz Berlīni. varbūt kādam zināms kāds privātais vadātājs, kas par abiem pieklājīgu maksu varētu aizvest nelielu paku šādā maršrutā?

paldies, visu jums labu

Posted by [info]rasbainieks on 2015.05.22 at 11:32

today

Posted by [info]imago_dei on 2015.05.22 at 10:53
Zoe

Posted by [info]gary_crant in [info]pajautaa on 2015.05.22 at 11:10
apmeeram cik ilgu laiku prasa izdabuut failus no cietaa diska portatiivajam ar triecientraumaam? nu ja ceram un pienjemam, ka pats cietais nav saskiidis

vajadziigs konkreets fails, ne viss diska saturs

un cik apmeeram tas vareetu maksaat?

paldies


/atvainojiet, shobriid nav pieejamas diakritiskaas ziimes/

Posted by [info]sickboy on 2019.07.22 at 07:41
Būtībā es visiem saviem dzīves sūdiem atrodu kaut kādus kosmiskus izskaidrojumus, kas mani paceļ nezin kādos augstumos.

Posted by [info]mindbound on 2015.05.22 at 06:21
Laika ziņas: tired
Saucējs: Rome - Die Æsthetik Der Herrschaftsfreiheit: Automation
Tags: , , , ,
So, I'm all out of coffee, today I've had a hard week's work, and I want to go and sleep the sleep of the just. Or the dead, whatever. TTYL.

Posted by [info]sickboy on 2019.07.22 at 04:25
Skatījos youtubā interviju ar kādu bijušo sātanistu, kurš kļuva par sātanistu jaunībā, kad kļuva dusmīgs par to, ka reliģija melo un sātanisms it kā pārstāvēja antitēzi tam. Viņš rakstīja labas esejas, spēlēja vairākās sātaniskās grupās līdz viņu ievēroja Antons La Vejs un piedāvāja kļūt par Sātana baznīcas priesteri. Tur viņš uzzināja, ka sātanisti ir visās dzīves sfērās - politikā, mūzikas industrijā, tiesu sistēmā utt. un sātanisms nav vis individuāla ego pielūgsme, bet ļoti organizēta apvienība ar konkrētu mērķi - paverdzināt cilvēkus. Viņa sirdsapziņa nekad nebija par cilvēku paverdzināšanu, tāpēc viņš izstājās. kad viņš gāja prom, nevienu neinteresēja, ka viņš dalīsies ar savu pieredzi, jo cilvēki ir pārāk apātiski un, pat ja augstākie sātanisti - politikā u.c. atklātu par saviem mērķiem publikai, publiku tāpat tas neietekmētu, tāpēc viņi pelēko masu sauc par miroņiem (ar ko var izrīkoties, kā grib).
Putins runā ļoti harizmātiskas, hipnotizējošas runas, kas liek par viņu balsot un nevienu patiesībā neinteresē, ka viņš nogalina, okupē un melo, un ir novedis savu valsti galīgā dirsā - cilvēki grib klausīties viņa runas un viņi balsos par viņu! Teds Bandijs, sērijveida slepkava un psihopāts, arī bija ļoti pievilcīgs un spēja ļoti skaisti runāt. Neviens nespētu pats ar savu intuīciju apjaust, ka šis cilvēks ir sērijveida slepkava.
Ziemeļkorejas valdība ir novedusi tautu vistotālākajā dirsā, bet ar propagandas palīdzību tā pārliecina cilvēkus par "valdības nopelniem" un cilvēki patiešām krīt reliģiskā ekstāzē no viena vienīga vadoņa rokasspiediena. Cilvēkus tik ļoti paņem tas, ko viņi dzird ar ausīm.
Pats lielākais ļaunums ir "vienkārši sekoju pavēlēm" apziņa, nelietojot savu personīgo sirdsapziņu un intuīciju par to, kas ir labs un kas ļauns. Ļoti maz cilvēku pasaulē atšķir labu no ļauna, kas nav ticība vai no citiem nodota dogmātiska uzskatu sistēma, bet tieši zināšana. Kamēr cilvēki vienkārši sekos pavēlēm, būs tie, kas viņus paverdzinās, pretī dodot neko citu kā melus un saldu propagandu. Galu galā mēs visi varam attapties Ziemeļkorejas režīmam līdzīgā valstī, ja mēs vienkārši sekosim pavēlēm.

Posted by [info]mindbound on 2015.05.22 at 02:49
Laika ziņas: working
Saucējs: The Beauty Of Gemina - A Stranger To Tears: Colours Of Mind
Tags: , , , ,

To everyone talking about how the human brain is the most complex object in the Universe: Stop that. It’s not. An equivalent amount of completely random molecular combinations is far more complex. The most complex mathematically possible thing is an infinitely long string of random bits. The most complex arrangement of matter is hot gas. Raw complexity doesn’t do very much.

Belief update: I'm starting to think that the “complexity” in question might actually be [closer to] complexity-compressible-by-observer, à la Schmidhuber. In this revised version the original claim might still be an overstatement but at least it makes actual technical sense (and the new hypothesis seems to justify and uplift to precision my initial one, namely that the sentence actually translates to “brains are very impressive”).


Posted by [info]mindbound on 2015.05.22 at 01:48
Laika ziņas: awake
Saucējs: The Azoic - Forward: Progression
Tags: , , , ,
Salūza kafijas prese, I never asked for this.

Gliemežvāki

Posted by [info]green_boulevard in [info]pajautaa on 2015.05.22 at 01:34
Kāds ir redzējis, kur nopirkt gliemežvākus?
Vajag pēc iespējas lielākus.

<3

Posted by [info]methodrone on 2015.05.21 at 23:13
es dveeselee juutos taa kaa Somu eiroviizijas dziesma!

Posted by [info]imago_dei on 2015.05.21 at 23:07
Ījabs )

par lasāmvielu

Posted by [info]kants on 2015.05.21 at 20:15
Tags: , , ,
izslavētā harija kebēra lieta latviski kaut kā galīgi nelasījās, bet angļu tulkojums lēni aizgāja un tad arvien straujāk ievilka visai daudzslāņainā un pārsteidzošā krimiķī, ko vislabāk varētu raksturot kā new lolita: dark and twisted. kāda jauna literatūrzinātniece arī varētu par šo uzrakstīt pētījumu ar nosaukumu refleksīvais romāns vai tamlīdzīgi. nav tā, ka naktīs negulēju, bet pa dienu neaizmigt labi palīdzēja.
savukārt murakami ar bezkrāsaino tsukuru tazaki ir sasniedzis to punktu, kad viņu vairs var nelasīt - ne tikai nekā jauna salīdzinājumā ar iepriekšējiem romāniem, bet tas pats labais, kas viņam ir, šoreiz tāds samērā atšķaidīts un neveikls.

Posted by [info]ulvs in [info]pajautaa on 2015.05.21 at 18:08
Kāds redzēja kādi helihopteri lidoja virs Rīgas? Interesē nosaukumi, firmas.

Par nekurienes vidu.

Posted by [info]feita_kleita on 2015.05.21 at 17:34
Netieku uz Rīgu, jo nav autobusa. Autobusu no Balviem uz Rīgu nobumbulēju. Braukājos ar velo un sūcu dzirkstošu vīnu, kuram nevajadzētu dzirkstīt.
Brīvā griba? Tā būs jāatgūst. Apziņas skaidrība arī, bet ar to grūti, kad tabaciņa sazaļojusi. Iestājas viegls izmisums, kurkst vardes, dzeguzes kūko, tas viss jau ir bijis.

Previous 30