Posted by [info]nistagms on 2015.11.28 at 04:28
https://www.youtube.com/watch?v=qSpASHpttkA

kā var būt tādi dauņi :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Posted by [info]narrenschiff on 2015.11.28 at 02:45
Negribu to atzīt, taču Trīra Breaking the Waves ir viena no reliģiskākajām un celsmīgākajām (upbuilding) filmām, ko esmu redzējis. Blakus Dreijera Ordet.
Ir jautājums par Bergmana reliģiskajām filmām. Vai tās tiešām ir par prombūtni vai klātbūtni.

Posted by [info]mindbound on 2015.11.28 at 00:55
Laika ziņas: awake
Saucējs: Neurotech - Transhuman: Nex
Tags: , , ,

No sērijas “tālu no mana lauciņa, taču interesanti”:

The systematic archaeological study of prehistoric1 chimpanzee cultures suggests that the “Chimpanzee Stone Age” started at least 4,300 years ago, that nut-cracking behavior in the Taï forest has been transmitted over the course of >200 generations, and that chimpanzee material culture has a long prehistory whose deep roots are only beginning to be uncovered. These findings substantiate the contribution of rainforest archaeology to human evolutionary studies in areas other than the classical savanna-woodlands of East and Southern Africa and add support to fossil discoveries from these other regions indicative of an ancient chimpanzee past.

Iespējams, ka atsevišķās šimpanžu populācijās jau zināmu laiku ir iestājies agrīns paleolīts.

 


1 Ar “aizvēsturisku” šeit domāta cilvēku aizvēsture (nekādu citu aizvēsturu un vēsturu šobrīd mūsu zināšanā nav).


Posted by [info]methodrone on 2015.11.27 at 20:17
es juutos kaa grotesks grausts, kas leenam druup un izput un kriit taalaak taalaak projaam no zemeslodes nebuutiibaa. ar katru vaardu taalaak, gauzhaak, zemaak, izput, aizmirstiiba, distopija.

le feu follet

Posted by [info]methodrone on 2015.11.27 at 19:17
i h8 that i cannot connect to people, taa it kaa sleepjoties no ienaidniekiem seedeetu ierakumos un meetaatos skumjaam ziimiiteem ar biedriem vinjus nekad nesatiekot

Posted by [info]po on 2015.11.27 at 19:06
Tags: , ,
Ja mēs katru savu sāpīti izgrebtu kokā vai izlocītu papīrā, sanāktu kopā un samestu to vienā lielā ugunskurā, mums varētu iznākt viens foršs, gaišs olnaiteris. Turklāt, tagad drīkst ļurbāt karstwīnu.

Deklarācija

Posted by [info]teiksma_ragana on 2015.11.27 at 17:11
Nodeklarējos Jēkabpilī. Tagad nu šeit mītu arī oficiāli.
Patīkama sajūta.
Mana pļava (jā, mana :D ) ir sniegota, Rīgā esot jau nokusis. Tas man patīk. Šeit sniegs turas ilgāk. Rīt domāju aiziet uz teātra izrādi.
Jūtos šeit tiešām labi.

mammu, es akal visu iztērēju

Posted by [info]fjokla on 2015.11.27 at 15:40
visu laiku man somā bija divas saujas šoko konču, ko izrābu no plaukta un kas tika nēsātas līdzam gadījumiem, kad uznāk ilgas pēc ņamčiem, bet veikals tālu un ārā auksts, mēnesi viņas tur bija un nekad nesakārojās, betpato mēnesi man pāris reizes bija jāmierina kāda kolēģe vai jāuzpērk vai tāpatās jāiemet ar konču, jo kautkāds tāds labs garastāvoklis, unlūk, pirms trijām minūtēm man dikti sagribējās konču un metos meklēt somā, jo vismaz vienai tak tur ir jābūt. Nē, renčik,nē, nav, nav nevienas

Posted by [info]ho_tai in [info]pajautaa on 2015.11.27 at 15:25
Meklēju nelielam Ziemassvētku tirdziņam Rīgā dažāda amata pratējus, kuriem piedāvāt dažas stundas patirgot vilnas zeķes, māla podus, medu un tamlīdzīgas lietas. Kvalitāte ir būtiska. Varbūt zināt kādus cilvēkus vai mazās firmiņas, kurus uzrunāt? Var rakstīt arī uz e-pastu- ho_tai@inbox.lv
Jau ieprierkš tencinu un paklanos!

avārijas santehniķis

Posted by [info]zivs in [info]pajautaa on 2015.11.27 at 15:07
ā, palīgā! kur steidzami atrast santehniķi norauta ūdens ventiļa remontam?

UPD. Paldies! Ir atrisināts.

Posted by [info]iive in [info]pajautaa on 2015.11.27 at 14:33
Noslēdzu līgumu ar Rīgas Namu pārvaldi. Lai varētu reģistrēties elektroniski un nodot ūdens skaitītāja rādījumus, prasa norādīt iepriekšējā rēķina maksājuma summu. Esmu jauns klients, bet nepieņem ne "00,00", ne "0", ne iepriekšējā klienta pēdējā maksājuma summu.
Vai Jums ir kāda ideja, ko tur rakstīt? Ceru, ka nebūs jāiet uz turieni.

UPD. Paldies, sazvanīju, noskaidroju. Iespējams, kļūda bija atstarpe aiz komata vai kas tamlīdzīgs, īstais rādījums ir iepriekšējā klienta pēdējais maksājums.

Posted by [info]elpa on 2015.11.27 at 12:20
https://psychedelicsalon.com/podcast-478-breaking-the-spell-on-you/
spell

Oxford Dictionary
A form of words used as a magical charm or incantation.
A state of enchantment caused by a magic spell.
An ability to control or influence people as though one had magical power over them.

Online Etymology Dictionary
Old English spellian "to tell, speak, discourse, talk,"
from Proto-Germanicspellam (cognates: Old High Germanspellon "to tell," Old Norse spjalla, Gothic spillon "to talk, tell"), from PIE spel- "to say aloud, recite."
So are we casting spells or telling stories?

Posted by [info]mirdzums on 2015.11.27 at 12:11
Sajūta performances laikā bija laba.
Šķiet, ka greizi nogāja viss, ko es paredzēju, izņemot nokrišanu pa trepēm. Lai to izlīdzinātu, greizi aiztipināja kaut kas, ko es nebiju paredzējusi- ejot prom, aizķēros ar kāju aiz diega, kurš mani turēja.
Bet iekšēji jutos tik mierīga, ka prieks..visu to, kas nesanāca, tikai konstatēju kā faktu un neraizējos.

Eh :) tās performances beidzas tik ātri...

ciba, uzsāka draudzība / pārtrauca draudzību

Posted by [info]safe in [info]pajautaa on 2015.11.27 at 11:53
Tags: ,
Ai nu.. izmeklējos visus tagus, kas varētu būt ar to saistīti, bet neatradu.
Kāda bija tā adrese, kurā varēja redzēt, kurš uzsācis draudzību / pārtraucis draudzību cibā?

Double-Crossed for X-mas

Posted by [info]po on 2015.11.27 at 11:28
Tags: , , , , , ,
Ziemassvētkos eglītes vietā varētu pulcēties ap krustā piesistu zīdaini.
Vai gan katra normāla ģimene neturas kopā uz šādām naglām?


Posted by [info]sniegabrist on 2015.11.27 at 11:07
assassinsvads

Posted by [info]fjokla on 2015.11.27 at 09:33
pasaule ir briesmīgs iestādījums, kur tevi pļaukā pat miesīga māte. piemēram, šorīt, dramatisks atgadījums. iespraužu virtuvē boileri, kas, tātad, silda visur to ūdeni, stundu kafijoju un pīpēju un pašu skaistāju dziesmu 7reiz, untā, tad eju ar visām parpalām uz vanneni, unkātudomā, kas tur ir? Tur ir boilerim izrauts vads.kas nozīmē tagad, ka jāsaka bļaģ un jāmet visi dvieļi pret zemi unka viss jādara tagat aukstā, ko spēju darīt tikai daļēji un izsaucoties čista krieviski, tad es spītīgi gaidīju, kad tā māte piecelsies, lai varu pilvērtīgi paust savu attieksmi pret šito, jo partija to neaizmirsīs, kautko tādu nedrīkst aizmirst, nekad, nekad, nekad tā nedaiet, tas ir vēl briesmīgāk kā savākt spickas no plītsmalas vai atstāt tubzikā tikai papīram to kartona iekšiņu un mazu plīvīgu skrandiņu.

Tadvēl, man ir traHtāts par mūsdienu jaunatni, precīzāk, par tiem trijiem pāviem, kas man nāca pretim pa lielvārdeni, kautkad aizvakar laikam, bet rūgtums palicis vēl šodien. Tātad, nāk man pretim trīs džeki pa visu ietvi, trīs tādā mūrī, visi tādi no sevis un runā par savām pāvu lietām, es viņiem nāku pretim, man ir zamša zābaki bez impregnētāja un ietve mums visiem ir par šauru, attiecīgi, kādam no džekiem būtu tā rindiņa tā pieklājīgi jāizjauc, dodot ceļu madamm. Kā jūs domājat, kurš no trijiem deva ceļu zamša zābakiem? Ļoti labi, precīzi neviens. Nēnu, manjau, saprotams, nav grūti, pa dubļiem un apstādījumiem apiet kungiem, ja, bet fakts kā fakts, man šitādiem gadījumiem vienmēr domās līdzi sarullēta avīze, ar kuru, kabi ielaist pa pakausi! uff!

Toties, lai vairojas labāk prieks, tagat laižu tautiņās visskaistāko turku dziesmu, kurā esmu jau izklausījusi caurumu, viss manās mīļākajās krāsās un izmērā. Betē, vakarā aiziesim paklausīt to bartu un bišku ieraut, ko ko ko


Posted by [info]mindbound on 2015.11.27 at 02:47
Laika ziņas: working
Saucējs: Neurotech - Evasive: Uplift
Tags: , , ,
I’m a simple person and I want simple things.

Posted by [info]narrenschiff on 2015.11.27 at 01:10
Jāni Vanag, kāpēc tu esi tik dusmīgs? Vai neredzi, ka tavas dusmības un nevēlēšanās sarunāties dēļ viena daļa labu jauniešu un teologu aizslīd un kļūst par britu karalienes padotajiem viņas augstības baznīcā? Kur nu vēl absurdāk? Skaidrs, nevar izdabāt visiem, jāstāv stingri savā vietā un jābūt principiālam, taču man sāp sirds par tevi, Jāni, jo, ja stāvi stingri, tad stāvi Kristū, jo mūsu Dievs ir miera Dievs, Kristus nav princips un ideāls, Kristus ir dzīva un iemiesota dievišķā realitāte, atkrišana (cilvēku pašizdomātos un paškultivētos) principos un sarunas neesamībā ir arī atkāpšanās un neuzticēšanās šai realitātei iekš kopības Kristū, tieši šī neuzticēšanās ir relatīvisms attiecībā pret absolūtu. Jāni, lūdzu, at-maig-sti un vairāk lēnprātības.

Posted by [info]bikini_kill in [info]n_komentari on 2015.11.26 at 17:16
Tādus tekstus taču nevar rakstīt skaidrā. Tu noteikti kaut ko smēķē.

Posted by [info]svilpeens on 2015.11.26 at 19:00
Es ļoti bieži mūku no realitātes, domājot tādus, kā scenārijus ideālajam vakaram ideālajai dienai. Utopiski un stulbi Es zinu. piemēram nereti fantāzija darbojas, kad man iet vissūdīgāk un ir vislielākie melnie, iemūku tādā, kā paralēlajā universā. Piemēram sapņoju, ka omulīgi sēžu virtuvē ir kaut kāda kompānija, man tīkama loģiski. Dzeram alkaholus, lietojam narkotiķus un ir tāds kā medusmēnesis, bohēma, kad saglabā saikni ar realitāti, nepiepis mūli un tas nekādā veidā neietekmē tavas attiecības ar apkārtējo pasauli, neitekmē tavu sociālo stāvokli. Es visiem patīku un norisinās filozofiskas sarunas, par to cik pasaule draņķīga un cik mēs esam forši un neatkārtojami, nesaprasti un unikāli... tusiņš iet uz galu un uzrodas kāda smuka beibe, tāda nu pushipsterīga pseidomāksliniece, nu tāda kas man patīk, mēs paliekam virtuvē un divi vien tukšojam kaut kādu lēto vīnu, pīpējam, runājam par kosmosu un apšaubām realitāti... pārspriežam kaut kādu ezotērisku figņu, vakars beidzas ar seksu un aizmiegam kaut kur dzīvoklī uz matracīša apskāvušies... pamostamies un nekas nebeidzas jo ir... nu piemēram sestdiena... pavadam laiku kopā ... un tiri piri.... vārdu sakot fantāzija beidzas ka stopējam kopā uz vēlnzinsazinkādulaimīgozemi... esmu noilgojies pēc bohēmas ķipa ??? nu jā es apzinos, ka man tāda nemaz nedrīkst būt, laikam slaists kas netiek ar savu dzīvi galā...kamon... vai arī es ilgojās pēc labās pushipster fejas, kuras dēļ man gribēsies ko pasākt vairāk šajā dzīvē

Sirdij nepavēlēsi

Posted by [info]po on 2015.11.26 at 19:02
Tags: , ,

'suber -||- jaqns,

Posted by [info]po on 2015.11.26 at 18:58
Tags: ,
Un es tā mīlu, ka VLC var novilkt subtitrus! Subtitri puskurlam pilsētniekam dzīvē nāk par labu.

Hey, boy!

Posted by [info]po on 2015.11.26 at 18:50
Tags: , ,
Jūtūbs saka, ka nevienam nepatīk (nē, nepatīk vienam), bet īstenībā ir diezgan ōsam =D (P. S. tas tikai jaudīgas transcendentālās vilkmes apstākļos - citādi ir afigenna kaitinoši.)
MetametallicallicA

Nu, oriģināls po ļubomu riktīgi jaudīgs :3

Kaut kāds pilnmēness. Gaudo vilki, štoļi, kaut kādi dusmīgi meža iemītnieki. Mākslu mākslai!

The Horrorrollercoaster

Posted by [info]po on 2015.11.26 at 18:31
Tags:
OMG, American Horror Story S01E06, man likās, ka es nomiršu D`:


atombumbas izmēģinājums

Posted by [info]nistagms on 2015.11.26 at 16:00
Saucējs: Slipknot - Prosthetics
aizlīmēju logus. sataisīju durvju slēdzeni. samalu muskatriekstu. uztaisīju vienu no stiprākajām kafijām (ļoti aromātiskas pupiņas samalu skaistajās dzirnaviņās "Straume"), pievienoju muskatriesktu un ekstra cukuru, rezultāts ir ļoooti labs. ārā tāda kaila un pelēka ziema, patīkami pa logu vērot. tad jau tagad jāuzliek kādu veco, labo slipknotiņu.


Pastaigas pa rajonu: Beckenham

Posted by [info]217 on 2015.11.26 at 13:27
Pendža, kur es dzīvoju, ir diezgan nošļurkusi. Ja neskaita to, ka ir visnotaļ mierīgs, kluss un zaļš viss te, tomēr, izejot uz ielas, sajūta kā bēniņu pažobelē, kurā neviens nav gadiem ieskatījies, tikai žurkas kaktos klunkst un iegraužas pussapuvušos koka rāmjos.
Toties 20 min no šejienes, kur šodien biju intervijā, ir Bekenhema, kas ir visnotaļ mīlīgs mazmiests. Kad meklējām māju, tur pat neskatījāmies piedāvājumus, jo domājām, ka tas atrodas aiz plakanās zemeslodes malas, kur nāras pakaļ nedzied. Tomēr, vazājoties pa apkārtni, secinājām, ka, ja neskaita transporta uz centru mazizvēli, tur ir ļoti jauki. It kā tu vairs nebūtu Londonā, bet kādā mazpilsētā Anglijas lauku nekurienē. Tur pat ir senlaicīga paskata traktieris (gan nenofotogrāfēju šodien) un divi parki, no kuriem vienā ir mežs :).

Posted by [info]fjokla on 2015.11.26 at 14:57
tākā man šodien brīvs, sakarībā ar to, ka kāds man uzklepojis virsū,,izdomāju, ka mana dzīve ir pārāk skumja un garlaicīga, tāpěc jāiziet uz brīdi kautkur izplatījumā. pie būkmarkiem man skumjiem rudens vakariem bij atlikts šitas, unkas ta šitas viss ir, ja ne skumjś rudens vakars pulksten divos, tad ielīdu lupatās un ieslědzu ausī šito: https://youtu.be/qLV2kRBwp20
nu, tā un tā, stundu buļ buļ, tolka īpaši nekāda un vienā brīdī apnikās. bet sākumā tur inčīgi, jālien iekšā okeānā, kur var elpot, attiecīgi, estā saprotu, arī pīpět un jāklausās kā tas džeks sauc dziļāk, kur esot atbilde uz visiem jautājumiem. jā, kātad, šitik duma jau es ar neesmu, labi ka konfekti věl nepiedāvā. betnu, katrā zińā, tas tākā sapnī iecelties un paśam vińu kautkā tālāk 7sacerět. tai okeānā man ne visai labi patika, jo tur viss tāds tumši zils un dūmakains, un, godīgsakot, nepatīkama tāda sajūta, ka kāds glumeklis no muguras pielavīsies, tāpěc nācās iedomāties, ka esmu akmens un nogrimt pavisam dibenā, bet tur viss věl garlaicīgāk un skumjāk kā man. Nulūk, tad izdomāju, ka varu tak būt valis, jo pie tāda token neviens nelīdīs kasīties, bet tas man sanāca tāds kautkāds trīcvaudzińś jūraszirdzińś, gļěvulis pěc skata, tapě nospļāvos uz to okeānu un aizteleportějos pazīstamos ūdeńos, proti, ežezera vecajā peldětavă, tur man gāja ļoti jautri, vienbrīd biju gliemis, tad, tas kukainis, kas pa ūfensvirsu tusě, beigās man śitas arī apnika un izdomāju, ka kautkur netālu, drošivien, juziks laivā makśķerě un vajadzětu vińu kautkā forši piebiedět, tāpěc transformějos par dzeltenu un spīdošu medūzu un taraněju laivu. man bija arī izplānots, ka iznirstot juzikam vajadzětu iebļaut ausī : "Juzik, aim jör fāzer!" unta man sanāca pašai tāds smiekls, ka viss astrāls paspruka. betnu, meklěśu vĕl, kruta fiśka, bet man toměr patīk, ka pastāsta, kas jādara un kur jāiet, nevis, ka tupa iemet ūdenï un kulies tālāk pati pa niedrām.

Vajag īrnieku

Posted by [info]mugursoma in [info]vajag on 2015.11.26 at 14:58
Sveiki! Tā kā šeit ir 1085 pielūkotāji, bet userinfodziivo_te 318, atļaušos info publicēt arī te:

Meklēju īrnieku dzīvoklim Hospitāļa ielā. Līdz Valdemāra ielas RIMI 3min., transporti 3-5min. Platība 25m2 (istaba, duša/tualete, virtuve), pirmais stāvs, bet logi uz norobežotu, sakoptu pagalmu, kurā vasarās var rīkot pasēdēšanas. Dzīvoklis ar visām ērtībām (ledusskapis, plīts, veļas mazgājamā mašīna, centrālā apkure, gulta, sienas skapis, galds, internets utt, utt) - nāc un dzīvo! Cena 340€ - viss (arī komunālie izdevumi, elektrība, internets) iekļauts. Līgums uz gadu + drošības nauda. 

zvanīt - 28811871 
rakstīt - mugursomam@inbox.lv

Dzīvoklis Hospitāļa ielā.

Posted by [info]mugursoma in [info]dziivo_te on 2015.11.26 at 14:32
Sveiki!

Meklēju īrnieku dzīvoklim Hospitāļa ielā. Līdz Valdemāra ielas RIMI 3min., transporti 3-5min. Platība 25m2 (istaba, duša/tualete, virtuve), pirmais stāvs, bet logi uz norobežotu, sakoptu pagalmu, kurā vasarās var rīkot pasēdēšanas. Dzīvoklis ar visām ērtībām (ledusskapis, plīts, veļas mazgājamā mašīna, centrālā apkure, gulta, sienas skapis, galds, internets utt, utt) - nāc un dzīvo! Cena 340€ - viss iekļauts. Līgums uz gadu + drošības nauda.

zvanīt - 28811871
rakstīt - mugursomam@inbox.lv

Previous 30