Posted by [info]elina on 2014.08.23 at 09:15
Saucējs: http://youtu.be/88wL8oRf45U
Tādai ilgai braukšanai ar auto vienatnē tomēr piemīt kaut kas līdzīgs meditācijai - tikai tu, tavas domas un ceļš. Un tas viss - skaistu zemes ceļu fonā.
Un tu tur brauc stundām un kaujies pats ar sevi.

Posted by [info]mindbound on 2014.08.23 at 06:39
Laika ziņas: awake
Saucējs: Empusae - Error 404: Metaphorical Loss: Ekro-Alakin
Tags: , , , , ,

Choose your own adventure.


anhedonia

Posted by [info]kants on 2014.08.22 at 23:25
Tags:
tāda garlaicība, ka jāpastrādā

.

Posted by [info]kihelkonna on 2014.08.22 at 20:18
ēdot pašsagatavotu ēdienu cilvēks vienmēr riskē ar dzīvību. kur skatās pvd un dzīvnieku aizsardzības biedrība. visiem tādiem un šitādiem aizliegt ar visādām šausmām barot ģimenes locekļus.

(to es par sevi.)

Posted by [info]mindbound on 2014.08.22 at 18:08
Laika ziņas: blank
Saucējs: Trent Reznor - Quake OST: Focus
Tags: , ,
Cilvēkam nenaidīgā multiversā visi Evereta zari būtu tādi, kur Cibas platforma nav salipināta no samirkuša kartona un maisu auduma.

Posted by [info]rasbainieks on 2014.08.22 at 18:10
kurš var man piedāvāt dušu, rīgas centrā, tagad?
ar šaujamieroci uz namu pārvaldi es iešu pirmdien
bet tagad vajadzētu paspēt uz kino tīriem matiem

Strēlnieku ielā

Posted by [info]sniegabrist on 2014.08.22 at 17:21
Kā es gribu, tā man iet!

the pova ov mjusik

Posted by [info]217 on 2014.08.22 at 14:37
Saucējs: pretty gay time
tā kā priekšniece nobraukusi lejā jau vairākas dienas, jo viņas sīčiem sācies cietums, tad mēs ar K. vairs nestiepjam aliņus lejā, lai dzertu pēc darba pie mūsu mājiņas, dzeram tepat uz vietas darbā ar grenadīna sīrupu un skaļi klausamies mūziku. pārsvarā šīs dienas, kā jau minēju, ac/dc. vot, un uzreiz kkā foršāk nekā bez mūzikas - tūristi nāk iekšā un dungo līdz vai sāk biežāk runāties...

tikko sāku lasīt par indijas vīzām, o bože moi, nafuj tie papīri vispār vajadzīgi (protams, valdībām iekāst naudiņas) bet nu dēm, čakars, sans papiers foreva

itālis šodien teica, ka es esot pašpietiekama. vot, es nezinu, kas man jādara, lai neradītu tādu ārēju iespaidu, jo iekšēji es galīgi tā nejūtos. nezinu, kas man špiļkas jāvalkā 10cm un jāvaid smalkā balstiņā pie katra sīkuma?

Posted by [info]safe on 2014.08.22 at 13:06
vakar sapratu, ka labak raudat, kad esi piedzeries, nevis skaidra

Posted by [info]sickboy on 2017.08.22 at 10:45
"Shajaa pasaulee katram ir vieta zem Saules, katram, kuram ir griba to atrast, un es ticu, ka esmu atradis saveejo. Aizver acis un izteelojies kaadu, kursh tevi fiziski piesaista, un ljauj man tevi noskuupstiit. Es celjoju pa visu Eiropu un nevaru atrast patveerumu, saki, vai ljausi man sev raudaat uz pleca. Bet tad tu atver acis un redzi kaadu, ko tu fiziski noniecini, bet mana sirds ir atveerta tev." (Morisejs) Es meedzu dziedaat sho un citas beediigaas dziesmas un raudaat, raudaashana ir nonaakshana alainmentaa ar Avotu. Mana dziives misija vai galvenaa teema ir savienoshanaas, bet taa veel nav notikusi. Nina teica, ka es vinjai atgaadinu ievainotu zaldaatu un es atcereejos, ka Marta par mani to pashu teica, kad mees iepazinaamies.

Posted by [info]sickboy in [info]pajautaa on 2014.08.22 at 09:10
Kaa tikt galaa ar probleemu, ka es no aarzemeem nevaru ieiet savaa gmailaa? Vinjsh tipa domaa, ka kaads grib uzlauzt manu e-pastu un iesaka nomainiit paroli, bet kur ir opcija: apstiprinu, ka tas esmu es, tikai aarzemees?

Posted by [info]sickboy on 2017.08.22 at 08:46
Agnese Beerzinja teica, ka cilveeks pats rada savu realitaati, bet lielaakoties pavada laiku filosofeejot, kursh no aareejaas pasaules vinjam atkal ir iegriezis. Ja cilveeks, piemeeram, saka, ka vinja tuvinieki ir ljoti nesaprotoshi, pat, ja vinji ir tikai daljeeji nesaprotoshi, tad naakamajaa dziivee vinjsh sanjem tuviniekus, kuri patieshaam ir nesaprotoshi. Domaaju, tas ir noticis ar mani. Es ieprieksheejaa dziivee gan savus vecaakus, gan savu sievu esmu saucis par nesaprotoshiem, un shajaa dziivee sanjeemis taadus, kas patieshaam ir diezgan nesaprotoshi. Piemeeram, mana bijusii sieva kaa cilveeks ir diezgan ciets rieksts, es domaaju, katram. Bet es atkal saasinu situaaciju, jo vinja nav tikai nesaprotosha, vinja ir arii laba un saprotosha, un, ja es fokuseeshos uz to labo, kas ir, tad to es arii sanjemshu un taadu naakotni sev radiishu. Mani uztrauca, ka vinja pret mani izturas nevis kaa pret cilveeku, kas gaida savu pirmo beerninju, bet kaa pret kaadu, kuru jaasuuta dirst. Domaaju, ja es apnjemshos suutiit 1/3 dalju jebkaadu savu ienaakumu beernam, vinjas attieksme izmainiisies, es pieraadiishu darbos nevis vaardos, ka esmu teevs.

Posted by [info]rasbainieks on 2014.08.22 at 01:53
vasara burciņā?
nea, vasara blenderī
tā, ka nosēdināju blenderi
400 grami fpesto
un fpesto ne jau tāpēc, ka es esmu rupja
bet tāpēc, ka viņš ir reāli rupjš

Posted by [info]nistagms on 2014.08.22 at 01:40
cik labi, ka ir nepilsoņi, vismaz Nilam nedaudz mazāk balsu

Vienmēr ir pirmā reize.

Posted by [info]bloodwineroses on 2014.08.22 at 01:14
Jāiztur vēl tikai viena nedēļa, lai tas viss, kas bijis aizmirsts, nepārvēršas nepārvaramā naidā.

Par mīļajiem kaķiem.

Posted by [info]bloodwineroses on 2014.08.21 at 23:56

Šonakt Īzaks gribēja izskrāpēt man aci, netīšām protams. Labi, ka pat guļot dziļos miegos cilvēkam ir izstrādātas pašaizsardzības reakcijas un tagad man ir noskrāpēta piere. Kad neizturēju asiņu smaržu, piecēlos un apkopu rētu. To var pielīdzināt situācijām, kad acs virzienā tuvojas mīļotā miega elkonis, kurš tiek automātiski/sajūtot zemapziņās atvairīts. Nespēju iedomāties cik grūti būs mīļajiem kaķukiem bez manis un tik briesmīgi žēl visas nesanākšanas. Īzaks pārbļausies bez manis... mans mazais bēbuks. Fak.
Bet neskatoties uz visu manī nav ne kripatiņas nožēlas par nesanākšanu. Laikam jau gana sāpju un diktēšanas ko un kā man just un darīt. Sākšu beidzot dzīvot un tas ir brīnišķīgi.


Posted by [info]lenora on 2014.08.21 at 22:54
Saucējs: kaut kas par TV
Viena no lietām, kas mani besī mūsdienu tehnoloģijās ir nepārtrauktā sinhronizēšana. Visu laiku tiek piedāvāts kaut kādus sūdus sinhronizēt ar citiem sūdiem, un ja man nav tāda sūda, tad man noteikti tādu vajadzētu iegādāties tikai tāpēc, lai varētu sinhronizēt. Kurš ir izdomājis, ka kaut kas tāds atvieglo dzīvi? Hipsteri, kas vienu un to pašu informāciju grib publicēt 90 dažādās vietās? Parastiem cilvēkiem tas nozīmē vienkārša rezultāta sasniegšanai veikt 100 liekas darbības un atkauties no piedāvājumiem reģistrēties kaut kur. Gaidu brīdi, kad ledusskapis gribēs sinhronizēties ar miskasti.

ievan polkka 4

Posted by [info]kihelkonna on 2014.08.21 at 21:18
iekritu atkal atkarībā
https://www.youtube.com/watch?v=bDAK3ZQ-87o

Posted by [info]nistagms on 2014.08.21 at 20:29

Slovākija

Posted by [info]violets_t in [info]pajautaa on 2014.08.21 at 20:26
Ko vērts apskatīt šajā zemē? Vairāk interesē daba un tādi zvēri, bet der arī kāda ūberskaista, ne pārlieku liela pilsēta. Pagaidām sliecamies uz Popradas tuvumu. Der arī kādi naktsmāju ieteikumi un tā.

Paldies!

Posted by [info]217 on 2014.08.21 at 18:06
Saucējs: AC/DC - Are You Ready
ā jē, ā jē, vienvirziena biļete uz Mumbaju 28. oktobrī kabatā :)

Posted by [info]rasbainieks on 2014.08.21 at 19:05
beidzot iekopēju telefonā karuļa pēdēefu
esmu bruņots dzīvei, eju paceltu galvu

Juvelieris rotkalis

Posted by [info]_g in [info]pajautaa on 2014.08.21 at 18:15
Labvakar
Lūdzu iesakiet labu rotkali, kas darbojas Rīgā un varētu izgatavot gana mūsdienīgu preci!

Paldies

nakts tirgus

Posted by [info]far_away in [info]pajautaa on 2014.08.21 at 17:49
Tags:
Kur tagad atrodas Nakts tirgus? Un cikos sāk darboties? Vienā lapā rakstīts, ka 17:00, citā, ka 19:00, netieku skaidrībā. :)

Posted by [info]imago_dei on 2014.08.21 at 15:07
Seven Minutes of Sun

Dienasgaisma šodien blāva un mierīga, tomēr tā izstaro kādu spēcīgu, caururbjošu uzbāzību, it kā tā spīdinātu virsū uz visām kontrastainajām līnijām un putekļainajiem kaktiem un gausi, bet neatlaidīgi liktu sajust, ka tev šeit ir jābūt, jājūt un viss šis jāpiedzīvo, jo tevi te iemeta iekšā, šajā gaismā, un tev te ir jāiztur, tev ir jānoturas un tas jāpieredz. Un nevajag jautāt - kāpēc. Tas ir slims jautājums, prāta ķirmis, kurš stabilas un mierīgas domas pārvērš drūpošās miltu kaudzēs.

maiņas auto no oficiālā dīlera

Posted by [info]blond in [info]pajautaa on 2014.08.21 at 16:24
Sakiet, tas tā parasti ir, ka oficiālais auto dīleris, no kā tu esi iegādājies mašīnu, piedāvā uz remonta laiku maiņas auto par diezgan sālītu maksu? Man nez kāpēc likās, ka viņi dara to par velti, bet varbūt es maldos.

briļļainajiem

Posted by [info]kants on 2014.08.21 at 15:52
Tags: ,
outlets lācplēša ielas galā (jau nedēļu) ir sācis ofic. izplatīt Zeiss optiku. ura!

Posted by [info]rasbainieks on 2014.08.21 at 15:30
Tags: ,
cibā pēkšņi tāda dzīvība, salīdzinot ar vēl pavisam nesenu posmu, kad visi rakstīja maz un komentēja necik
trijos atjēdzos, ka jūsu nakts un rīta ierakstus vispār vēl neesmu acīs redzējusi
pēc futbola ir labs miegs, un futbols ir labs, īpaši labs knapi kvorumā vai knapā kvorumā, jo tad visi skrien kā mīlīši un nemaisās viens otram pa kājām
vēl labs ir motorzāģis un palīdzīgas rokas - viena pāri ceļam nogāzusies ābele aiziet vidēji pusstundā, un es vēl paspēju pusi dārza atmīnēt (baltās dzidrās mīnas ļoti garšīgas)

Microsoft Surface Type cover - kur?

Posted by [info]mazliet in [info]pajautaa on 2014.08.21 at 15:14
Nopirku lietotu Microsoft Surface2, līdzi nāca refurbished Type Cover, kurš nekāds brīnums -nestrādāja. Vajadzīgs cits Type cover, lai redzētu, vai vispār Type Cover opcija strādā (t.i.- vai vaina nav iekš Harddrive). Jautājums ir - kur es tādu Rīgā lai atrodu? Vai Microsoft ir kāds servisa centrs? Pēc pašas centieniem to uzgūglēt, uzdūros tik programmatūras atbalstam un tur neko par tehnisko palīdzību (fiziski -tehnisku palīdzību ierīcei) nemin.

Varbūt kādam no cibiņiem ar savu Type cover ir vēlme iedzert kādu kafiju un papļāpāt par šiem aparātiem? (kafija uz mana rēķina). Palīdziet izmisušai dāmai, lūūūdzu!

Atrasts pie [info]auksts_entelekt

Posted by [info]bloodwineroses on 2014.08.21 at 14:57
Tags:
вторая половинка есть у мозга, жопы и таблетки, а я изначально целая!
/Фаина Раневская/

Previous 30