idejas Team-building

Posted by [info]livia in [info]pajautaa on 2015.04.21 at 12:44
Sveiki biedri!

Kādas idejas foršam team-building pasākuma/ izbraucienam/ aktivitātei maija beigās (kad siltāks), mazā kolektīvā 10- max 15 cilvēkiem ? Kāds foršs maršruts ar riteņiem, galamērķis, aktivitāte.. kas nāk prātā, kas jums pašiem patiktu ? Kolektīvs mazs un draudzīgs, es te esmu jauns kadrs :)

Protams, pati googlēsu un meklēšu, bet ja nu kāds pamet kādu foršu ideju!

Paldies!

Posted by [info]sickboy on 2019.06.21 at 12:20
https://www.youtube.com/watch?v=Cy9euFudUIY

Posted by [info]mesija in [info]dziivo_te on 2015.04.21 at 11:52
pāris meklē 1 vai 2istabu dzīvokli āgenskalnā, grīziņkalnā vai kaut kur citur līdzīgā attālumā no centra. ss.lv izčekots. cerība mirst pēdējā.

Posted by [info]mindbound on 2015.04.21 at 11:51
Laika ziņas: working
Saucējs: Murcof - Martes: Unison
Tags: , ,
Non-GMO sweet potatoes contain bacterial DNA. How did it get there? Traditional farming.

Posted by [info]sickboy on 2019.06.21 at 10:28
http://www.sciencedaily.com/releases/2010/05/100521191114.htm

Marts

Posted by [info]ilka in [info]pajautaa on 2015.04.21 at 09:43
Varbūt kādam ir noglabāts "Marts - Būt Neparādoties" ?

Visa mana lv mūzikas kolekcija datorā ir nosvilusi...

Posted by [info]elina on 2015.04.21 at 07:09
Aiz lielās sajūsmas, ka beidzot tā dzimšanas diena, uzrāvos augšā jau piecos.
Priekā, cibiņi! :)

Dzīves vieta

Posted by [info]gribu_gribu in [info]dziivo_te on 2015.04.21 at 05:37
Laika ziņas: loved
Sveiki Cibiņi,Esmu jaunas dzīvesvietas meklējumos. Meklēju istabu vai vienistabas dzīvokli šādos mikrorajonos - Berģi - Jugla- Teika -Centrs ( CENTRS - tas kas starp Valdemāra un Čaka - Brasa un VEF rajons - ne pārāk tuvu vecrīgai). Nav problēmu sadzīvot ar citiem , arī pret komunālajiem dzīvokļiem iebildumu nav. Vai arī varbūt ir vēl kāds , kurš meklē sev dzīvesvietu? Tad varbūt saliekot galvas kopā varam atrast kādu dzīvokli un būt kaimiņi? :) Gaidīšu vēstules uz e - pastu: modrismodrisab AT tvnet.lv

Paldies

Posted by [info]rasbainieks on 2015.04.21 at 00:32
tas tomēr ir tik maģiski, ka pietiek iekārtoties aplītī ap ugunskuru svaigā gaisā, un sākas episka ballīte
rasbainiekus tātad nosvinējām uz urrā
vēl mūsu lēdijšips pēdējā laikā vispār nav dīki snaudis (ja nu vienīgi mazlietiņ) un ir bijis uz vienu mantas asiņu koncertu, kur skaņa sākumā uz to smalko buržuāzijas materiālu bija ļoti švaka (think basi ietīti vates segā, augšas knapi pīkst un vidu nav vispār), vēlāk vidēji ciešama, un beigās spēlēja šlāgergrupa (tur līdz donam ir viens solis, ka es jums saku), un pašās beigās bija izcila diskotēka, gluži kā jaunībā pirmajā ģimnāzijā, kur bija labākās diskotēkas pilsētā
kā arī lēdijšips ir pavadījis vienu vakaru izklaidējoties ar dažāda izmēra šampanieša vannītēm jaunā pasākumu venjū gaļas paviljona flangos un pēc tam izklaidējot laikam visu adwardu žūriju (ja jūs gribat uzzināt labākos rumāņu reklamščiku pikaplainus ar 100% efektivitāti, pierakstieties pie manas sekretāres)

Posted by [info]imago_dei on 2015.04.20 at 21:39


Turpinot 'the meaning of things'

Nodaļā par 'maldīšanos' minēts, ka 16. un 17. gs daudz kur Eiropā ticēja, ka ļaunprātīgi cilvēki saindē pārtiku un ūdeni ar substanci, kurai nav nedz krāsas, nedz smakas un tā iedarbojas lēnām un nāvējoši - Aqua Tofana. Ja bija vēlme nozūmēt kādu netīkamu personu, pietika ar aizdomām, ka šis varētu būt viens no indētājiem.

Tālāk pagūglēju, nezinu, cik patiesi, bet esot tirgota šī inde kā kosmētikas līdzeklis pudelītē un vēlāk bija atrunas, ka pircējiem/ām nav bijis zināms par šīs vielas nāvējošo iedarbību un tāpēc tie ir bijuši nelaimes gadījumi - ap 600 upuru, parsvarā vīrieši [nelaimīgu sievu vīri]. Indes autorei - Tofanas kundzei no Itālijas tika izpildīts nāvessods [1659], viņa atzinusies, ka klientes bijušas labi informētas par sava pirkuma iedarbību.

Posted by [info]mindbound on 2015.04.20 at 22:01
Laika ziņas: working
Saucējs: Deied - Poisoned Wisdom: I Am The Center
Tags: , , , ,
Nu jau kuro nakti pavadu kopā ar Džūliju un mums klājas labi.

Posted by [info]mindbound on 2015.04.20 at 20:44
Laika ziņas: awake
Saucējs: Tenhi - Maaäet: Sarastuskävijä
Tags: , , , ,

Kā virs zemes, tā arī debesīs cilvēki atzinīgi novērtē kafijas krājumu papildināšanos.


s05e03

Posted by [info]methodrone on 2015.04.20 at 15:17
ou em dzhii, as of now mans jaunais miiljaakais game of thrones paariitis ir dzhons snows un stannis baratheons, they totally have a thing going. neesmu lasiijusi graamatas, so nezinu what lies ahead for them, but that look of approval, such feels!

Posted by [info]mindbound on 2015.04.20 at 17:16
Laika ziņas: awake
Saucējs: Autoclav1.1 - Embark On Departure: This Could Be You
Tags: , , , ,

Paturēšanai redzes lokā.

Pagaidām gan nav daudz evidences, kas liktu prognozēt šāda gājiena izdošanos, taču tik un tā, frāze "politisko partiju un baznīcas tiešā kontrolē nokļūs sabiedriskie mediji" nav tā, ko es vēlētos lasīt ārpus orveliski distopiskas daiļliteratūras (un vēl jo vairāk pašreizējā "tikumības kampaņas" kontekstā).


bērzbirzs

Posted by [info]10m_zem_uudens in [info]pajautaa on 2015.04.20 at 16:19
vai Rīgas apkaimē (max 20km no Rīgas) kāds zina kādu biezu, biezu bērzu birzi?


mēbeles

Posted by [info]ripp in [info]vajag on 2015.04.20 at 16:13
Ļoti vajadzīgs: vertikāls, atsevišķi stāvošs drēbju pakaramais,
plaukts (izskatīšu variantus, bet briesmīgi liels ne),
galds, pie kura samērā ērti var piesēst vismaz 6 cilvēki.

ja ir kāds statīvs uz kā liek papīra bloku ar pārliekamām lapām, prezentācijām, būtu vispār super.

var par tāpat, bet var arī par atlīdzību.

Posted by [info]khosmos on 2015.04.20 at 15:17
Tags: , , ,
“Someone must have slandered Josef K., for one morning, without having done anything truly wrong, he was arrested.”

― Franz Kafka, The Trial

sociālā metafizika un virtuālais reālisms

Posted by [info]kants on 2015.04.20 at 15:15
Tags: , , , , ,
jaunais peļēvins dedzina! virziens, kas bija uzņemts "T", ir aizvedis traki augstu, uzburot no mūsdienu realitātes spokainu distopiju, to vēl viscaur izrotājot ar atsauču kristāliņiem un filozofijas inkrustācijām. 

Posted by [info]rasbainieks on 2015.04.20 at 14:08
In high-income countries, small and medium enterprises (SMEs) are responsible for over 50% of GDP and over 60% of employment, but in low-income countries they are less than half of that: 30% of employment and 17% of GDP. This SME gap is called the “Missing Middle”.
interesanti, kādi šie cipari pie mums? jūs kāds noteikti zināt.

Veselības nozare

Posted by [info]kartona_kaste in [info]pajautaa on 2015.04.20 at 13:21
Sveiki Cibiņi,

dīvains un varbūt plašs jautājums, kam nepieciešami paskaidrojumi, bet kur var griezties(sūdzēties) par privātārstu nolaidību?

Posted by [info]imago_dei on 2015.04.20 at 11:08
kavers

Posted by [info]elina on 2015.04.20 at 12:40
a nu bet protams, ka mašīnai jāsaplīst kaut kādā Imantas nekurienē tieši tad, kad es esmu sapirkusies paicuku par 200 ērikiem, ko dabūju atstāt siltumā mašīnā. nu neko. Atstāju, mājās arī kaut kā tiku. Tagad tikai izdariet tā, lai vinčiks atlaiž nervus, lai var sākt plānot, ko darīt tālāk. o, jums gandrīz dzimene. pati piedzīvojumus gribēju, nu i dabūju.

LKA jauno režisoru/operatoru studiju darbi

Posted by [info]pickle_jar in [info]vajag on 2015.04.20 at 11:51
Varbūt cibiņu vidū ir kāds, kurš pats ir vai zina, kādu, kurš ir bijušais/esošais LKA audiovizuālis un būtu ieinteresēts demonstrēt kādu no saviem studiju laikā tapušajiem darbiem Cēsīs diskusijā par kino? Saziņa ar LKA un studentiem šobrīd mazliet bremzēta (ir sarunāts, ka ja zinu, kurus darbus demonstrēt, tie man tiks nodrošināti), bet laika vairs nav īpaši daudz, tāpēc ir cerība uz cibas spēku. Ko varu dot pretim? Hm, kāda vīna pudele vai jebkas garšas kārpiņām tīkams - noteikti, mūžīga slava cēsinieku acīs - varbūt, tāpat arī, ja ir vēlme un interese, varu uzaicināt uz pašu pasākumu (ja viss noritēs raiti - 26. aprīlis, Mākslas telpa MALA) & izmitināt.

Rakstām, sniedzam ieteikumus uz justine.vernera[at]gmail.com, būšu nenormāli pateicīga.

Par neko.

Posted by [info]feita_kleita on 2015.04.20 at 10:52
Locekļos milzu nogurums no tapešu noskrāpēšanas no sienas. Un tad vēl 1 h 45 min no punkta Ā uz punktu L, jo ir atvilkts viss ekstrēmi nepieciešamais, piem., aizkari, kurus 2 nedēļas vēl nekārs, vēja zvani, puķe, divas budas figūriņas (gribu Ganešu) un grāmata par tantru, BET nav ziepju un šampūna. Visa apputējusi ar būvputekļiem un pārgurusi līdz stadijai, kad sāc bīties pats no savas ēnas, vilkos un priecājos par putniem, kuri ieligzdojuši g pilī, izdomāju, ka mans pēkšņais nelabums un reiboņi no dehidratācijas. Kā atcerēties padzerties ūdeni? Ir kāds atgādinājums telefonā, kurš ik pēc stundas 10 s papīkst un neprasa manuālu signāla atslēgšanu, izņemot modinātāju?
Dzīvoklītī paciemojās Sirds un teica, ka viņam tādā bomžatņikā būtu bail iet dzīvot, labi, ka mēs tādas čaklas.
Lielas skumjas par E. Vēlos atpakaļ to cilvēku ar kuru iepazinos, bet pēc tā jautājot saņēmu atbildi, ka tas tikai tāds "iepazīšanās" brīžiem. Drošvien tad, kad mēs izšķirsimies (???) pavisam (pārvedīšu visas savas mantas), viņš varēs teikt, ka tas notika dēļ mana vīna, bet es teikšu, ka dēļ viņa neizmērojamā slinkuma. Viņš atbildēs, ka nav slinks, viņam citas lietas jādara, iekšējas. Es teikšu, ka vairāk par vidusmēra cibiņu nedzeru. Viņš gulēs uz grīdas vai gultiņā un strādās, iekšēji, krācot. Es dzeršu mazāk par vidusmēra cibiņu. Šūšu savus lāčus un vilkšu svītras uz audekla, un atkal pārlieku daudz domāšu.
Iestājoties pavasarim K. intensīvāk sāk sūtīt savus sms. Protams, paķer mīļvārdiņš, kurš radies pirms gadiem 5, bet kā gan cilvēks var iedomāties, ka mani varētu interesēt attiecības, kuras nekurp nevirzītos izņemot gultu un neķītru seksu? Vēl jāpaiet kādam laiciņam. Vēl jāsabrūk līdz pamatiem visām manām mākoņu pilīm. Nekad?

Maskavas Domodedovo lidosta

Posted by [info]kaukau in [info]pajautaa on 2015.04.20 at 11:01
Interesē, kā lidojot cauri Maskavas Domodedovo lidostai. Galvenokārt jau par vīzām - kuros gadījumos vajag vai nevajag, un kā to zināt; kā tur ir pavadīt 20h gaidot nākamo lidojumu, utt. VISU, ko zināt, klājiet vaļā! Cilvēks, kurš lidos cauri, būs nomocījies iepriekšējos lidojumos, gribētos, lai viss forši un jauki. Pati no vīzu padarīšanām neko nesaprotu, tāpēc gribu dzirdēt gudrākus cilvēkus.

upd. Ir variants kāpt laukā vienu lidostu iepriekš, Diseldorfā, un lidot pa taisno uz Rīgu. Tos, kuri neierodas uz lidmašīnu, pat tad, ja iečekojušies reisā, taču ar suņiem nemeklē un negatīvu lidojumu vēsturi neveido!? [paskaidrojumam - sanāk, ka, ja pērk biļeti ar to pašu lidmašīnu tikai līdz Diseldorfai, tā maksā 3000eur, 300eur vietā (es nulles uzrakstīju pareizā skaitā...)]. Man, 'viens reiss ar Ryanair katrā virzienā' cilvekam, šis IR sarežģīti..

Posted by [info]rasbainieks on 2015.04.20 at 10:02
ibook.lv tops


I Let Love In

Posted by [info]khosmos on 2015.04.20 at 02:03
I am meeting the dawn, for my prince has forsaken me )

Posted by [info]imago_dei on 2015.04.19 at 19:54
slāpēju trauksmes sajūtu, lasot Vitmenu

The clock indicates the moment—but what does eternity indicate?

We have thus far exhausted trillions of winters and summers;
There are trillions ahead, and trillions ahead of them.

Births have brought us richness and variety,
And other births will bring us richness and variety.

I do not call one greater and one smaller;
That which fills its period and place is equal to any.

[..]

There is no stoppage, and never can be stoppage;
If I, you, and the worlds, and all beneath or upon their surfaces, were this moment reduced back to a pallid float, it would not avail in the long run;
We should surely bring up again where we now stand,
And as surely go as much farther—and then farther and farther.

A few quadrillions of eras, a few octillions of cubic leagues, do not hazard the span, or make it impatient;
They are but parts—anything is but a part.

See ever so far, there is limitless space outside of that;
Count ever so much, there is limitless time around that.

Posted by [info]methodrone on 2015.04.19 at 19:13
katru reizi kad man kaut kas iepatiikas pasaulee, man vajadzeetu atcereeties, ka mana laime nav iespeejama. taapeec domaajot ko es dariitu ar taadu laimi, es iisteniibaa domaaju jaunus, nebijushus veidus kaa sev atgaadinaat to, ka es nekad nevaru buut laimiiga.

shis ir ljoti muljkjiigs pienjeemums, bet tas ir iists.

Posted by [info]imago_dei on 2015.04.19 at 18:52


Previous 30