labvakarr

Posted by [info]sniegabrist on 2017.02.21 at 22:27
Blixa Bargeld - Somewhere Over The Rainbow
tā tāpat nekad nav bijusi nedz gaiša, nedz silta dziesmiņa. vāu,
nekas, saldus sapņus!

Posted by [info]methodrone on 2017.02.21 at 19:09
Saucējs: visi mocarta rekvieemi
tad, kad man nav apzinaatas iespeejas izraadiit un izteikt visu to, kas man ir iekshaa, tad es sev pasaku, ka man nekaa nav iekshaa. ko juus, vai ak vai, patiesi, jel, juus patvaljiigi pienjeemaat, ka man kaut kas ir iekshaa? nekaa tur nav, ko juus muljkjojaties, saapiiga niekoshanaas, ai ai, atmostieties, un redziet, ka sheit nav itin nekaa, luudzu nepieskarieties un neteereejiet cieniijamie un godaajamie un sirsniigie braalji savus dziives laikus, nokaunieties savaa priekshaa un glaabiet sevi. juus apkaunojat gan sevi gan cilveeku, kuram nekaa nav iekashaa. apzheelojieties par vinju un par sevi, un izliecieties, ka nemaz nedomaajaat, ka nemaz neatceraties, ka nemaz nezinaat par ko es runaaju, un es dariishu to pashu. es sev stingri un pat maigi pasaku, ka manii nekaa nav, ka dziive mani ir atceelusi, izdzeesusi visu to ko es veeleejos izraadiit un izteikt, jeb atnjeemusi to no manis, atnjeemusi man to aukstasiniigi un bez jautaajumiem, bet labi, lai jau dziive taa neuzskata - taa kaa manii nekaa nav, tad manii nav arii diskusijas par to, es atziistu abus variantus. tad es sev pasaku, ka manii nekas nav, stulbs sapnis, kura vairs nav. tad es staigaaju tuksha un aprobezhota un nekauniigi izdziivoju savu vienmuljo, bezceriigo dziivi, visam saku nee, gan mentaali gan fiziski, driizaak - atbilde ir nee uz visu, jo iekshaa ir bezgaliiga negaacija. es taadaa veidaa vienkaarshi gribu atelpu no saapeem.

Busta you be rockin' some James Joyce vibes

Posted by [info]artis on 2017.02.21 at 19:02
https://www.youtube.com/watch?v=j47MYli8pj4

queer kinship

Posted by [info]saldumi in [info]vajag on 2017.02.21 at 17:27
Sveiki!
Bakalaura darba (kultūras un sociālajā antropoloģijā) ietvaros pētīšu, kā radniecību (ar radniecību saprotot dažādas savstarpējo attiecību prakses, ne tikai asinsradniecību vai partnerattiecības) skata homoseksuālas personas.
Meklēju cilvēkus, kuri identificējas kā geji vai lesbietes un piekristu anonīmai intervijai.

Lai mazinātos aizspriedumi un maldīgi pieņēmumi, ir nepieciešami pētījumi!

Man var dot ziņu uz pelnufeja@gmail.com

Posted by [info]zivs on 2017.02.21 at 17:09

mīļi un ļ. atbilstoši.

Posted by [info]snauts in [info]n_komentari on 2017.02.21 at 17:15
Tu zini tā Ciba ir piekš Sviesta ne bez iemesla.

*

Posted by [info]po on 2017.02.21 at 16:40
Tags: ,
Vo, sniegpārslas zirga lielumā! Tas brīdi bija izpalicis.

1982

Posted by [info]dombrava on 2017.02.21 at 16:03
"Māksla nav greznība mūsu sabiedrībā, bet gan nepieciešams ieguldījums, lai padarītu mūsu pasauli humānāku." O Hajeks. 1982.

lūk lūk

Posted by [info]sniegabrist on 2017.02.21 at 15:30
A large number of [these] irreproducible studies may have never been published if peer reviewers that were unable to evaluate the statistics "just told the editor they don't feel qualified to evaluate the study's statistical argument, and that a formal statistical review is needed,"R.Tractenberg

vēl par godprātību un jautājumu & atbilžu formulēšanu; duly noted, citam brīvam vakaram.

- - -
bet vispār, mēnesis nobumbulēts, un rīt kd UN teātris, gandrīz nepelnīts, šisvakars jāstrādā, smuki snidzina!

Aizmāršības smagā nasta

Posted by [info]po on 2017.02.21 at 12:55
Tags: , ,
Mans iepirkumu saraksts ir īss, toties gandrīz nemainīgs un no veikala parasti atgriežas kā uzvarētājs.

pārvadāšana

Posted by [info]intenormal in [info]pajautaa on 2017.02.21 at 10:47
jāpārved mantas uz citu valsti ne gluži kosmiskā apjomā, bet drusku tā kā par daudz pasta pakalpojumiem - dažas kastes ar grāmatām, ģitāras un kombis, vinilatskaņotājs, šis tas no virtuves pričandāļiem.

kādu kompāniju varat ieteikt šādam projektam?

Posted by [info]punkts on 2017.02.21 at 07:14
Drīz sāksies santosa diena.

anglene no Nurse Jackie

Posted by [info]zivs on 2017.02.20 at 23:33
1. Take a deep breath
2. Crush a pill
3. Roll out your gym mat
4. Exercise until failure

Posted by [info]imago_dei on 2017.02.20 at 20:36


kkas par nāvi )

Gudrības zobi, Dzirciema ķirurģijas centrs

Posted by [info]hilda in [info]pajautaa on 2017.02.20 at 17:54
Gudrības zobs taisa šaizes, sazvanīju tieši Dzirciema ķirurģijas centra reģistratūru, teica, lai rīt nāk, piereģistrējas un gaida pie ārsta "uz vizīti". Aiz laimes, ka izdevās sazvanīt un sāpoša žokļa radīta debilisma, tā arī nepajautāju kā tad būs - vizīte nozīmē arī trr un pokš vai paskatīsies, pagrozīs galvu un pateiks - nāciet rīt?
Un cik tas prieks izmaksā, tas ar nav skaidrs.
Otrreiz zvanīt toč nav spēka.

Cibā taču visi to zina, vai ne?

Upd. Paldies, rēķinos ar 3 stundām un summu ne pārāk kosmisku.
Lai jums taisni zobi!

Posted by [info]apolineers on 2017.02.20 at 15:29
Šodien nekas nepaķikt.
Iemācīju priekšniecei griezt uz zīmuļa svedbankas penzijas apli un tad palaist to vaļā, lai lido pa kabinetu.
Tagad klausāmies "What If God Was One Of Us".

Vienīgi...

IT nodaļas vadītājam starp vecām mātes platēm un kabeļu mučkuļiem bija diksrēti noslēpts žurnāls "White Dwarf".
Tad jau kaut kāda cerība vēl ir.

aiziet, pavasarī!

Posted by [info]elina on 2017.02.20 at 15:10
Saucējs: Pink Floyd - Cirrus Minor

Deep State

Posted by [info]artis on 2017.02.20 at 12:59
"Bagehot’s theory suggests that U.S. national security policy is defined by the network of executive officials who manage the departments and agencies responsible for protecting U.S. national security and who, responding to structural incentives embedded in the U.S. political system, operate largely removed from public view and from constitutional constraints. The public believes that the constitutionally-established institutions control national security policy, but that view is mistaken.

Judicial review is negligible; congressional oversight is dysfunctional; and presidential control is nominal. Absent a more informed and engaged electorate, little possibility exists for restoring accountability in the formulation and execution of national security policy."

http://harvardnsj.org/wp-content/uploads/2014/01/Glennon-Final.pdf

Posted by [info]elina on 2017.02.20 at 13:09
Sasēju salātus, majorānu, raudeni. Slinkums iet lejā pēc tomātiem, tie palika mašīnā.
Pa nakti izlasīju gan Želves nogrieztos matus, gan DT Pirmo reizi. Abas patika. Abas pēc tam bija sapņos.
Un atklāju jaunu Jauna Mēness dziesmu "Tiesa".

Māsiņas

Posted by [info]wensdy on 2017.02.20 at 13:00
Pāršķirstot LMA karnevāla bildes, jāsecina, ka neatkarīgi no tēmas tur vienmēr būs meitene medicīnas māsiņas tērpā. Visu cieņu par garlaicīgāko uzdrīkstēšanos. Es vēl saprstu, ja tā būtu mūķene ar seksīgu apakšveļu, bet, nē, kkādas padomju laiku māsiņas ar sarkanu krustu pierē.

Apmēram tas, kas skan manā salauztajā uztvērējā jeb jaunā mīļākā dziesma.

Posted by [info]feita_kleita on 2017.02.20 at 12:39
Saucējs: Igorrr
Tags: , , , , , , , , , , ,
Ai, ko jūs, viss albums.Nē, tomēr vissvairāk šī:Atkārtošos, viss albums. Esmu sajūsmā! Gribu uz mežu pie mošķiem.

Un "Sabojātā parūka" vai "Dārzeņu zupa".
Tas, kā samocītos prātos troksnis pārtop melodijā un visam cauri mīļā klasiska.

Posted by [info]punkts on 2017.02.20 at 07:20
https://youtu.be/ttgv7VjBs2I

Posted by [info]zivs on 2017.02.20 at 07:04

Posted by [info]zivs on 2017.02.20 at 00:27
Vai varbūt sarunājos pats ar sevi? Šķautnes būtu ieguvušas tādu neatkarību viena no otras, ka performē, viena otrai nezinot?

Šodien autobusā sarāvos, kad intensīvi biju sācis domāt par lv/ru valodām, un likās, man sejā nolasāms viss politnekorektums, un tad jau es prātā vnk tupi nevarēju apstādināt vārdu "krievi, krievi", dari hoč ko. Blakusstāvošais, pēc skata pieklājīgs cilvēks, acīmredzot, pilsētas viesis, pēkšņi iejautājās kolēgam par "paldies" tulkojumu. Raidītājs laikam man iebūvēts nevājš, taču par uztvērēju piemirsuši vispār.

Vēl šodien man ir lielisks vīns, ko pie trešās glāzes tik niansēti vairs neizjūt, bet tikko pagaršots, tas nudien smaržoja un garšoja pēc augļiem, ogām. Tik gaiši arī reibināja, pēc 70min slodzes uz paklājiņa. Kā vasarā, pēc lielisk's diens no ār ienācs.

Posted by [info]methodrone on 2017.02.19 at 21:57
triis stundas blandiijos pa pilseetu. kad man vairs vispaar nebija, kur iet, es apseedos lesterskveeraa pie struuklakas. man bija auksti kaajaam un rokaam. nav kur iet. visu dienu domaaju par to, kaa es veelaizvien nemaaku runaat ar cilveekiem. cik es saskarsmee esmu impotenta un vaaja un nespeejiiga un slinka. cilveeki kaut ko kusli censhaas ar mani runaat, bet man viss ir absoluuti vienalga. lai vinji beidzot iemaacaas, un tiek nolikti pie vietas ha ha ha, es jums nedoshu vienu vaardu, pashi dariniet sev vaardus. pieklaajiigi apjautaashos, kaa jums iet, un no sirds izraadiishu emocijas, bet tie ir tikai ziedinji, kas aatri saviist un nobirst. baidieties un atkaapieties no shii baismiigaa tukshuma kas esmu es! 

un es vairs nediedeleeshu. jo diedeleejot es izdaru preteeji. nevar par pasauli runaat ar pasauli. tas ir kaa sarunaaties ar sevi. man ir tikai viens patiess sarunu biedrs, un tas pats neatrodas pasaulee. pasaule ir kaa sapnis, un katru reizi, kad es tur izeju, tas ir kaa iziet sapnii un sarunaaties ar sevi. kaut kaada apmaatiiga meenesseerdziiba. mekleet pasaulee patiesus sarunu biedrus ir kaa, iziet aaraa no istabas mezhaa, kameer istabaa paliek tavs vieniigais patiesais sarunu biedrs, bet mezhaa ir tikai akmenji, koki un zveeri. bet tomeer shii istaba ir priekshtelpa, un sarunu biedrs ir aaraa no priekshtelpas, cauri pasaules dubljiem, otraa pusee, tajaa pashaa istabaa, bet otraa pusee. 

"Slay me, Lord. I want to be able to stand before you free of the dividing wall of flesh, so that when you speak to me I shall hear you!"

ak ak ak, kaads klusums ir pasaulee! kaadi maldi mekleet pasaulee kaut ko iistu un sajuutamu. kaapeec mani suuta aaraa no istabas mezhaa? kaada man dalja gar sho apmaatiigo sapni un vinja teeliem? 

peec tam es pieceelos no solinja un devos uz nacionaalo muzeju, man bija palikushas 20 minuutes, bet bija paaraak auksti, lai turpinaatu seedeet aaraa. es apskatiijos 7 gleznas un nopirku desmit pastkarshu komplektu ar gleznu izlasi ar enjgjeljiem. tad es devos uz kinoteaatri skatiities stalker, kas ir mana pasaules miiljaakaa filma

"Let everything that’s been planned come true. Let them believe. And let them have a laugh at their passions. Because what they call passion actually is not some emotional energy, but just the friction between their souls and the outside world. And most important, let them believe in themselves. Let them be helpless like children, because weakness is a great thing, and strength is nothing. When a man is just born, he is weak and flexible. When he dies, he is hard and insensitive. When a tree is growing, it’s tender and pliant. But when it’s dry and hard, it dies. Hardness and strength are death’s companions. Pliancy and weakness are expressions of the freshness of being. Because what has hardened will never win."Dzīves ideāli

Posted by [info]wensdy on 2017.02.19 at 23:59
Dažreiz pār mani līst neizskaidrojams pateicības vilnis, kura laikā es domāju, ka man nekad dzīvē nav bijis pa īstam sūdīgi. Lai gan es atceros reizes, kad domāju, ka viss ir tik sūdīgi, ka vnk nav vērts. Pēdējā laikā gan to ir aizstājis dzīves kā ceļa koncepts. Pilnīgs bezsakars taču! Un man vienmēr ir licies, ka ceļa galā būs kaut kas lielisks :D

rāgas #24 - Gangubai Hangal [07.05.2016]

Posted by [info]_raagas on 2017.02.19 at 22:06
Laika ziņas: nakts
Saucējs: Gangubai Hangal - rāga kedar
Tags: , , , , , , ,


Šajā pārraidē neatkārtojamā balss - Gangubai Hangal [1913 - 2009] no Kirana gharānas.

klausīties/vilkt

rāgliste:

puriya dhanashree
chandrakauns
abhogi
kalavati
kedar

papildinfō )

Posted by [info]sniegabrist on 2017.02.19 at 19:01
Roslings, izrādās, (jau desmit dienas kā) miris.

Posted by [info]imago_dei on 2017.02.19 at 16:49

Posted by [info]klusais_okeans on 2017.02.19 at 14:15
Šodien dzimšanas diena Františekam Vlačilam, manam pagājušā gada mīļākajam režisoram (jeb vienkārši "gada režisoram" pagājušogad). Piemēram, viņa 1967. gada "Marketā Lazarovā" kaut kādās pravietiskās formās ir pilnīgi visi elementi, kuru dēļ es mēdzu mīlēt filmas, lai gan skatīties to bija ļoti smagnēji un prasīja vairākas nedēļas. Man gan lielākoties tas nav kritērijs vērtējošajam patīk/nepatīk.

Previous 30