Posted by [info]rugetta on 2018.04.26 at 14:01
es pārāk daudz sava laika pavadu skumstot par baložiem ar kroplām kājiņām. putniņu ciešanas par daudz ņemu uz sevi.

Integrity.

Posted by [info]methodrone on 2018.04.26 at 13:17
Ja es sapņos esmu bārā un dzeru alkoholu, tad tas vienmēr, vienmēr ir džins, I love that.

Jūs neticēsit...

Posted by [info]phz on 2018.04.26 at 11:10
Tags: , ,
bet tas ir kaķis ar Džona Maulkoviča seju!


Posted by [info]udensroze in [info]pajautaa on 2018.04.26 at 09:10
Tags:
kur Rīgā ir lielākā kvalitatīvu, bet ne premium cenu, saulesbriļļu izvēle?

Posted by [info]rugetta on 2018.04.25 at 16:24
Tags:
nenormāli besī, ka hanna un lū mēdz turēt savu istabu durvis plaši atvērtas. (visvairāk man besī tas, ka vakaros hannas istabā visu laiku deg gaisma un durvis ir vaļā, tādējādi radot iespaidu, ka viņa ir mājās, BET NU NAV VIŅA MĀJĀS! nesaprotu, kāpēc par šo tā sadrūvējos, bet, nu, tā ir. varbūt tāpēc, ka, tad, kad esmu mājās viena, man traucē kaut kāda ilūzija, ka tomēr blakusistabā kāds ir, par "lieku elektrības tērēšanu" nemaz nerunājot.) lūdzu respektējiet manu vēlmi neskatīties jūsu privātajā telpā. tūlīt jau vākšos no šejienes ārā, bet viss kļuvis tik neizturami kaitinošs, ka jāsāk sevi apvaldīt. dažbrīd, pie pilnas apziņas un gaišā dienas laikā, gribas rūkt un riet.

Cīsiņš laika paātrinājumā

Posted by [info]217 on 2018.04.25 at 13:30
Laika ziņas: publiskā grēksūdze
Es reāli nezinu, kur palika šīs nu jau gandrīz sešas nedēļas. Sajūta, ka tikai tagad kkā lēnām sāku mosties no kkādas komas, bet arī ne katru dienu. Ja nebūtu pusmiegā taisījusi kkādas fočas, tad vispār neko neatcerētos.


Un arī bailes, ka nekad neatgūšu/neiegūšu savu kkādu es, nu viegli jau nebija arī pirms tam pie viņa turēties, bet tagad laika trūkumā ir gandrīz neiespējami apstāties un padomāt par kko vairāk kā tābrīža nākamo soli.

Un nedaudz vainas apziņa, ka neģērbju viņu kkādās smukās drēbēs un kleitās, un nesienu bantes, peer pressure, vnk paskatos, kas skapī tīrs, un ar to pietiek.

Un pārāk daudz dzīvoju nākotnē - viss notiek kategorijās "kad es nolikšu tiesības vasarā/rudenī", "kad mēs aizbrauksim uz Franciju", "kad viņa naktī celsies nevis 3-4, bet tikai 1 vai nevienu reizi".

Moš kādu mandalu krāsojamo grāmatu jāievieš :D

Šonedēļas prieks - atsācies Westworld un Handmaid’s tale

Posted by [info]pinjons in [info]n_komentari on 2018.04.25 at 13:29
Kaķa lāsti.

Posted by [info]artis on 2018.04.25 at 10:28
https://www.icds.ee/publications/article/the-geopolitics-of-power-grids-political-and-security-aspects-of-baltic-synchronization/

Posted by [info]rugetta on 2018.04.25 at 11:16
rakstu eseju par trešo reihu un klausos niku keivu <3

un jūtos iemīlējusies. ne jau iznīcībā, bet vienkārši pa ilgiem laikiem zinu, ka ar mani viss ir un būs k ā r t ī b ā.

Posted by [info]special_k in [info]n_komentari on 2018.04.25 at 12:16
nu vispār jau pareizi ir barot līdz 6 gadu vecumam

In case you didn't notice

Posted by [info]phz on 2018.04.25 at 11:46
Tags: , ,

Posted by [info]methodrone on 2018.04.24 at 21:30
I just had the most profoundly fucked up hair experience. Tam līdzinās tikai gadījums pirms desmit gadiem, kad pirms lidošanas uz Portugāli es prikola pēc netīšām nogriezu īsus matus un izskatījos pēc skaista, meitenīga zēna. That said, tipiski, es toreiz prasīju, lai man apgriež galus un atstāj matus ar zoda līniju, bet tipiskais 'no baby I shall wreck and ruin your hair now' frizieris nofeiloja atšķirt zodu no ausīm. Šķiet pagāja kādi pāris vai trīs gadi, kad man atkal bija normāla garuma mati.

Šodien, however, vēl no rīta man bija skaisti gari mati, un es biju iedomājusies joka pēc nolīdzināt galus, jo ir pavasaris un new existential mind state new me, bet cik es saprotu pašlaik ir varbūt retrogrāds. Biju pieraksījusies pie friziera salonā, kurā matus griezu prims gada, toreiz, pie eleganta, hotsky Itāļu čaļa. Toreiz man matus apgrieza tā, ka iznākot no salona I felt springy and shiny, kā beibe no 90.o gadu šampūnreklāmām, so I inferred that perhaps this is some sort of a reliable statistic I can base my decisions on, wrong. Ierados šodien salonā un mani sagaidīja vecs Itāļu mužiks, kurš izskatījās pēc fizikas skolotāja. Retrogrāds iesākās ar to, ka kaut kāda random vecene man mazgāja matus, ar manieri tādu it kā mani mati un galva būtu Džordans Pītersons, un viņas rokas ultimate left snowflake liberal warrior person. Cietos, jo domāju, ka varbūt vienkārši esmu pārāk jūtīga, and some roughness might do me good. Tad mužiks man sāka griezt matus, it was over pretty quickly, neko īpaši nedomāju, līdz brīdim, kad viņš sāka likt layers, paņemot random matu šķipsnas un vienkārši apgriežot ar tādu manieri, it kā viņš teatrāli izliktos par frizieri. Paprasīju, ka gribu tikai rough dry, un pēc izžāvēšanas īsti nevarēju saprast, kā mati izskatās, so aizgāju mājās cerībā, ka gan jau izskatās labi. Pa ceļam nopirku toletes papīru un kāpostgalvu.

Atnākusi mājās uzreiz devos pie spoguļa un nezināju smieties vai raudāt vai dusmoties, like it is not clear. Sapratu, ka viņš man ir izrobojis matus, nogriezis daudz īsākus nekā prasīju, layers ir random robi, priekšā mati ir dažādos garumos. Mani pārņēma jauna nepieredzēta sajūta. Parasti es esmu maigs trusītis, but how dare he mess with my goddess power hair! I felt sort of a righteous, focused rage, uzvilku atpakaļ mēteli, zābakus un skrēju ārā konfrontēt veco frizieronkuli. Ienākusi salonā redzu, ka viņš griež matus kaut kādam čalim, un uzreiz prasu, ka vajag ar viņu runāt. Viņš saka, ka jā ok, no problemo, kas noticis. Es sirdīgi izklāstu savu sašutumu, jāatzīst diezgan teatrāli un saasināti, lietojot diezgan aizvainojošas, concise metaforas. Pielīdzināju viņa friziera prasmes manām matu griešanas prasmēm, kad man bija 12 gadi, which is still legit, surely he must realize this. Prasīju lai man atdod naudu, bet viņš piedāvāja nošņikāt vēl matus, lai izlabotu savu kļūdu. At this point I was pretty apathetic and confused, so piekritu, ka lai viņš pasaka kā gan kaut ko tādu vispār var izlabot. Viņš mani nosēdināja un sāka šņikāt priekšējos matus, at which point, es neizturēju un iekšējā riebumā un protestā teicu, ka no sir this is not going to work, can I just have my money back and go. Viņš man atdeva ģengu un es devos uz citu salonu uz blakus ielas. Karstiem vaigiem izklāstīju savu sāpi, un lai arī viņiem nebija nevien brīva pieraksta, viņi mani iebukoja citā viņu salonā vienu metro pieturu tālāk, pēc 45 minūtēm. Gāju uz turieni kājām, sašutusi, nogurusi, dusmīga, un full of bitter, yolo-ish lols. Tur mani pieņēma jauka meitene Claire, kura iedeva man padzerties ūdeni un mierīgi un profesionāli nokonsultēja, kas jādara un ķērās pie darba. Viņa manu fucked up griezumu nosauca par pretty basic, un ka visticamāk tas frizieris was not aware of current trends and techniques. Protams, ka nebija, jo viņš ir fiziskas skolotājs!

Pēc 30 minūtēm mani mati, paldies Dievam, izskatījās simetriski un maigi, with minimal robi. Lai arī man tagad kādu laiku būs īsāki than usual mati, viņi izskatās teju kaut kā nonchalant and maigi, un tikai minimāli geeky, I shall survive, persist and bear my cross. Claire mani pierakstīja atkal uz 19. jūniju uz follow up, un par šo emergency procedūru neprasīja naudu. Es apmulsu, šokējos, pateicu paldies un atstāju viņai £10.00 dzeramnaudu. Izgājusi no salona, es vēl kādu minūti gāju pa ielu ar kognitīo disonaci, nesaprotot kāpēc man nebija par šo servisu jāmaksa, jo this is not how capitalism works, why free, what is meaning, why happening, vai man iet atpakaļ un pieprasīt paskaidrojumu?

Atnākušai mājās mani pārņēma spēja līdzjūtība pret fizikas skolotaju, kauns, nožēla. Es apsvēru viņam aizsūtīt vēstuli ar atvainošanos un naudu, bet then again, he did legitimately wreck my hair, so varbūt tāda damsel in distress + hysterical metaphors viņam būs lietderīga mācība.

Posted by [info]brimstone on 2018.04.24 at 21:47
Start --> Diablo II LoD --> Run? --> Y/N --> Y --> PlugY: Read process memory failed --> OK

Šodien nebūs.

Par Feju.

Posted by [info]feita_kleita on 2018.04.24 at 21:20
Sen neko neesmu rakstījusi par savu pasaulē vismīļāko susi.

35kg dzīvesprieka!

Posted by [info]punkts on 2018.04.24 at 21:01
urušpuku. tie ir tie slāvu tilti, kas ir kā desas pāri daugavai. vai tie ir slāvu tilti? vai tie ir desas pāri daugavai? dievs vien zina. es biju uz ermoņikas atstājis vienu pāri zābaku un meties peldēt uz brasas tiltu, tur atradās braši staļļi, kur bija praši kumeļi, tādi, kuri iejūgti labā lemesī, ir spējīgi uzcelt dambi piecu gadu laikā un uzbūvēt hidroelektrostaciju, un arī kāpt augšā pa koku un no turienes redzēt pretinieka zaldātus? jūs domājiet, kā pretinieki viens otru sauc? vai tur galvenokārt nenotiek garīgā saindēšanās? kādos vārdos jūs raksturotu pretinieku, kuru gatavojaties sakaut? varbūt par štrādurūmu vai varbūt par līdzvērtīgu pretinieku? varbūt noniecināsiet viņi līdz pēdējam vai varbūt rūpēsieties par savu nāvi un darīsiet to tādā tīri šamanistiskā veidā un tad brīnumos izdzīvotu un atrastos džungļos kaut kur pie kapteiņa herca. herca kungs dzīvo elirbījas ielas namā un pēc saviem ieskatiem unificēts cilvēks, saista savu uzmanību galvenokārt ar to, ka lieto ierobežotas spējas savu ūsu sakārtošanā tā, ka pat mozza ieraudzījusi savu dāliju bija paspārnē likusi savam bargajam kungam likt lietā arī to pašu pomādi, kurā bija bacilis slīcinājis savus diklofosus, tajā kosmētikas rūpnīcā, kas izskatās pēc alus darītavas, tikai ar futūristisku pieskārienu, ar izgaismotiem displejiem un karabīni tieši zem ādas tik lielā ātrumā tas var notikt, ka es pat nepaspētu pateikt pass un jau būtu tas kirdiks, kurā mājo varbūt kāda atmosfēra vai varbūt sarkofāgs un neliela veida silicilskābe, kuras ierodoties pie stipriniekiem, paģēr no viņiem zāģuskaidas un pamatīgas zoles, jo taisījušies klabināt visu kabaku līdz rītam, it kā neko citu nebūtu ko darīt, piemēram piecelties no rīta un meditēt visas dienas garumā uz kustību un parocību un domātu, kur šī nākotne mani novedīs vai aizvedīs, vai varbūt viņa notiks un lēzeni saplūdīs ar tagadni un tad tikai redzēs, ka nāk tumšāka koka šķiedra un tad arī tas brezents, kurš gaida pie veikala, tajā pārod par naudu dažādas preces, tajā skaitā ķīmiskas, izlietņu mazgāšanai, ādas krēmus un ādas jakas, ādas zābakus, apakšbikses, apakškreklus, zeķes, snaiperenes, var nopirkt būtībā visu, uz dažām precēm ir uzlikti apgrūtinājumi, lai apgrūtinātu to cirkulāciju, tā saka, ja tu nopērc šauteni, tad tu viņu nenēsāsi apkārt, tu viņu lokalizēsi, tu viņu lietosi šaujot pa ko? pa rainbow vai varbūt merzbow uhtī, tādas šaltugunis

.

Posted by [info]feita_kleita on 2018.04.24 at 21:05
nodaļas vadītāja iesaka visiem lūzeriem ņemt sesijas pagarinājumu. būs jāizmanto šī iespēja, rīt pie ģimārsta. pie reizes uzzināšu, kas ar to manu B lapu īsti ir un pajautāšu, ko darīt, lai 4 mēnešu laikā jau 3x nesaslimtu. jābūt reālistei... dikti daudz brīvdienu priekšā, kas nozīmē, ka arī krāsnis nedarbosies. neredzēs manus darbus simtiem cilvēku un nebūs tās nopostotas lma fb lapā, sīkums. ielikšu instagrammā un fb pati, hah.

Posted by [info]zin in [info]pajautaa on 2018.04.24 at 17:49
nāk vasara un līdz ar to arī dažādi pasākumi, ne vienmēs stīvie un oficiālie
kur jūs uzzinat par šādiem, bieži neformāliem, notikumiem?
forumi? mājaslapās? kādas? kuras?
manā rīcībā ir tikai facebooks, kuru pārāk aktīvi nechekoju. šad tad gadās izlasīt par kaut ko, kaut kur, kas palaists garām, bet varētu būt bijis interesanti.

Free like a beaver

Posted by [info]phz on 2018.04.24 at 16:05
Tags: ,

Tekstu video

Posted by [info]g1gaman in [info]pajautaa on 2018.04.24 at 15:31
1) Ar kādu rīku (vai rīkiem) taisa šitādus video: https://youtu.be/gcwgaxR1qYo https://youtu.be/pf8exFK_Ea8 https://youtu.be/YN0ttUcO7_c ?
2) Vai man vienīgajam neveikli un kauns tādu mākslu ieraugot?

Isn't it good

Posted by [info]phz on 2018.04.24 at 14:59
Tags: ,

P.O. vēl tikai sākas

Posted by [info]phz on 2018.04.24 at 12:57
Tags: ,

Posted by [info]artis on 2018.04.24 at 09:49
"[I]n no other NATO member state are Russian spies caught as often. The Estonian Internal Security Service (Kaitsepolitseiamet – KaPo) is an intelligence service considered one of the best and most resistant to Russian infiltration in the former Eastern Bloc. The Russians themselves admit this, as the Estonian service has for years been one of their most difficult opponents in Europe."

"Estonians do not hush up nor minimize the cases of detained and deported Russian spies. In the annual report on state security (“Aastaraamat”) issued since 1998, the Kaitsepolitsei exposes Russia’s operating methods, naming people and organizations (and showing photos) of those suspected of contacts with Russian intelligence. This detailed report on the operation of the agency was the first publication of its kind in the world. The fact that Estonia has one of the best services in the East is attested to by its effective information warfare; not just in regards to making espionage cases public, but also the severity of justice: spies usually get the maximum penalty."

"Estonian counterintelligence is said to be one of the most effective in NATO, begging the question as to the reasons for his effectiveness. Starting from square one, using extreme vetting as well as the de-Sovietization of the security apparatus certainly helped. [ Pretēji Latvijai, kur drošības dienestus veidoja bijušie VDK darbinieki, piemēram, VDK pretizlūkošanas daļas virsnieks Andris Trautmanis]"

"It is known that Russian diplomats catalogue and detail all the bridges in southern Estonia lying on the east-west line. Their focus is upon structures along the expressway connecting the Russian border with the Baltic Sea and the strategic railway line."

"Diplomatic status is increasingly rare, while more and more often they are illegals operating in the country or agents operating under the cover of being businessmen and journalists. Due to Moscow’s wariness of Estonian counterintelligence, Russian case officers usually meet their informants in third countries."

https://warsawinstitute.org/estonian-spy-hunters/

Tas tā, runājot par "katrai valstij savi risinājumi".

Posted by [info]vanga on 2018.04.24 at 09:32
Tags:

Posted by [info]artis on 2018.04.24 at 09:19
“In Latvia, we have the best legislation,” said former justice minister Janis Bordans. “The problem is in enforcement. Who is the controller?”

https://www.reuters.com/article/us-latvia-banking-reform-exclusive/exclusive-russian-billions-slip-through-latvias-loose-net-idUSKCN1GS0KE

Posted by [info]artis on 2018.04.24 at 08:51
"[O]ne thing seems clear: Latvia’s role as the “Switzerland of the Baltics,” a business model eagerly cheered by European and American consultants and officials in the early 1990s, seems over."

https://mobile.nytimes.com/2018/04/23/world/europe/latvia-rimsevics-banking-bribery.html

Posted by [info]punkts on 2018.04.24 at 08:15
Darbā uz galda malas turu grāmatu, ko vilcienā lasu. Šodien paņēmu pārlasīt plikos rukšus. 27. datumā būs rezultāti.

Par tēmu.

Posted by [info]feita_kleita on 2018.04.24 at 04:34

hah

Par atšķirībām.

Posted by [info]feita_kleita on 2018.04.24 at 03:56
P. saka, ka nav starpības strap enerģijas dzērieniem un enerģijas vitamīniem. IR! No gerimaks enerģijai es guļu, no dynamīta neguļu. Bez viena vai otra man nav enerģijas tik lielai slodzei, kāda ir šobrīd.

.

Posted by [info]feita_kleita on 2018.04.24 at 02:56
un vispār esmu atkal saslimusi un man ir jocīgs noskaņojums, neveselīgi jautra un dīvaina. sadzērusies enerģijas dzērienus nespēju aizmigt, lai gan ir nogurums, lai gleznotu, bet pietiekami apzinīga, jo tagad neslēdzu mikseri, lai jauktu ģipsi formām.
kad gāju prom no darba grāmatnīcā, priekšniece ieteica aiziet pārbaudīt vai nav tuberkuloze... hipohondriķim jāiegūglē, kamēr nav izklepojis visas plaušas, kuras negrib izklepoties. bet ir acīmredzamas problēmas ar elpceļiem. vai tik ne tādēļ, ka visi dzīves vīrieši ir lieguši brīvi elpot un būt sev pašai?

[e veselībā gov izskatās, ka B lapa vēl nav noslēgta. pfff?]

///

Tuberkulozes simptomi:

nogurums, īpaši dienas otrajā pusē;
svīšana naktīs;
neliels klepus;
nedaudz paaugstināta ķermeņa temperatūra.

Bez enerģijas dzērieniem vai vitamīniem vnm esmu nogurusi, lai arī guļu labi, pamostoties naktī dēļ svīšanas diskomforta, klepoju un šķaudu daudz un regulāri. Bet pēc šiem rādītājiem, 60% ir tuberkuloznieki, hah.
Labs iemesls hipohondriķim pierakstīties pie ārsta un aiziet uz pārbaudi, lai izmantotu veselības apdrošināšanas polisi, jeh! (skarta nervu sistēma... vai arī vnk panikas dīvains uzplaiksnījums dēļ deadline)

Ai šud laik

Posted by [info]phz on 2018.04.24 at 02:28
Tags: ,
Ak jā, beidzot būs kāds noderīgs Vindovs 10 apdeits, kas ļaus izvēlēties audio izejas/ieejas kanālus arī tām programmām, kuras pašas nemāk:
https://www.youtube.com/watch?v=XbkHvQOHpdg

Previous 30