Posted by [info]mindbound on 2014.04.25 at 06:14
Laika ziņas: angry
Saucējs: Neon Shudder - Vestigial Data: Damage Patterns
Tags: , , , ,
Goda vārds, ja augšstāva kaimiņi vēlreiz man mēģinās iestāstīt, ka pie vainas ir nevis viņu caurā kanalizācija/ūdensvads, bet gan ūdens, kas mistiskā kārtā "kondensējas uz maniem griestiem", es sākšu kalt atriebības plānus.

saudade

Posted by [info]methodrone on 2014.04.25 at 00:09
Es jau divas nedeeljas esmu sava bijushaa Birmingham es spokainas pagjiras. Dziive ir mainiiga un diivaina un visaadi gabalinji no tevis atluuzt un apstaaklji liek iztaisiities par taadu un shitaadu sveshu klaunu. Vieniigais mazuminjsh kas man muuzham piederees ir mana saudade, mana miiljotaa vientuliiba kaa akacis vai oaaze, veldzeejoshs ruugtums un nostaljgjija. Paies laiks un es atkal buushu pieradusi pie gauzha sveshuma, es shim esmu vieniigais liecinieks, cik plasha, aarkaarteeja un mezhoniiga apjausma.

Posted by [info]cosmo_shiva2 on 2014.04.25 at 00:51
Gribēju būt neliels kukainītis, kurš pa pelēku marmora virsmu virtuvē kusls rāpo un nesaspiež to šampanieša glāzes sabrukums pret šo vēso grīdu. Labi, miers, tas marmora grīdu laiks ir pagājis. Šodien autostāvvietā tavu mīļoto vardi sabrauc džips un es varētu izsaukt policiju, jo empātijā mana dvēsele birdināja asari. Biznesa augstskolas Turība teritorijā zem džipa riteņa pirmā glāsta pār vardes muguru, tai iztašķījās iekšiņas un āriņas pārvērtās otrādi un kaut kādi stikliņi tomēr arī manī sasprāga. Stikliņi manī sasprāga, atgādinot par to vasaras nikno nakti, kad marmors nesamîļoja šampanieša glāzi un mūsu pirmās seksa nedēļas aniversarijs pārvērtās - "stikliņš pēdiņā, asins švīkas ceļā uz vannas istabu", to visu vēroja dievlūdzēja mātīte, kuru nesapllēsa mana ekstāze toreiz.

Šodien manā ceļā mira vardīte :(

Posted by [info]artis on 2014.04.24 at 23:21
"MIAMI—Applying an analytical framework dating back to 360 BC, Spurs power forward Tim Duncan used the concept of infinite divisibility Thursday to argue that, in theory, no team could win the NBA championship. “Given that an initial field of nonzero size is halved by each round of playoffs, it follows that one may make an arbitrarily large number of such divisions, each time yielding another field of nonzero size,” said Duncan, diagramming his arguments in marker on a dry-erase board for his teammates. “Imagine, if you will, a basketball approaching a backboard from 8 feet, then 4 feet, then 2 feet, and so on. Now ask: When is the ball halfway there? This is my point: that the ball is always halfway there, and continues to be so. I know this is all very abstract, but you understand what I’m saying. The NBA playoffs behave asymptotically, approaching a zero limit but never reaching it.” Duncan then asserted that, assuming the dimension of time is similarly divisible, tonight’s Game 1 tip-off would never occur."

BONUS https://www.youtube.com/watch?v=6oYlb1-gglo

Posted by [info]imago_dei on 2014.04.24 at 22:16
They've been deprived of protein so long that their bodies are feeding off their own brains. They're nothing but soulless autonomatonamatons.

ievads tautas mūzikā

Posted by [info]217 on 2014.04.24 at 23:02
lol, atradu 2 dziesmas, ko mājasbiedri aiz sienas griež rinķī visbiežāk:

https://www.youtube.com/watch?v=hdwRXOoXHjw

un

https://www.youtube.com/watch?v=DGIgXP9SvB8

Med tekstu tulkošanas tarifs

Posted by [info]rudais_rudens in [info]pajautaa on 2014.04.24 at 21:46
Kāds būtu adekvāts tarifs par medicīnisko tekstu tulkošanu, ko nosaukt tulkošanas aģentūrām? Ir augstākā medicīniskā izglītība un neliela tulkošanas pieredze. Paldies!

Valodu kombinācijas: angļu - latviešu, krievu - latviešu

Posted by [info]mindbound on 2014.04.24 at 21:16
Laika ziņas: curious
Saucējs: Rose Rovine E Amanti - Demian: From Desperation To Victory
Tags: , , , ,
Pēc nedaudz vairāk, kā piecu gadu ilgas dažādu nootropo preparātu lietošanas, šķiet, esmu nonācis pie lēmuma veidot pašam savu, individuāli pielāgotu lai kā arī šajā kontekstā nebūtu jātulko vārds "stack" super-mega-ūber savstarpēji papildinošo kombināciju. Neesmu drošs, vai šeit būtu pareizi publicēt sastāvdaļu un daudzumu sarakstu (ne tādēļ, ka kāds no komponentiem būtu ar šaubīgu legalitāti, bet tādēļ, ka neiroķīmija dažādiem cilvēkiem ir pietiekami atšķirīga and your mileage may vary a lot), bet neiebildīšu pret privāti uzdotiem jautājumiem.

Plānotie/prognozētie bonusi - aptuveni 18 .. 20 stundu ilgs "produktivitātes pīķa" posms bez tam sekojoša "atgājiena", paaugstināta reakcija un koncentrēšanās, uzlabota ilgtermiņa atmiņas konsolidācija (= atvieglota mācīšanās, iegaumēšana un atcerēšanās), samazināta latentā inhibīcija (viens no tiem punktiem, kas var būt izteikts pluss vai tikpat izteikts mīnuss atkarībā no dzīvesveida, mentalitātes, uztveres gaumes, nodarbošanās utt.), samazināts sajustais ikdienas nogurums. Kāpums no nulles līdz piesātinājuma līmenim - aptuveni 2 .. 5 dienas, lietojot ik dienu (t.i., tiem, kas pirms tam nav lietojuši nevienu no sastāvdaļām).

Šis ir dažādās ziņās nopietnāks mēģinājums, nekā visi mani iepriekšējie better living through chemistry pasākumi, tādēļ iepirkumi, droši vien, uzreiz nesekos.

ZZA

Posted by [info]zabese on 2014.04.24 at 20:54
Tags: ,
Beidzot man dzīvē kaut kas ir skaidrs. Sarunas gaitā tā strpcitu biedris Gnc no somas izvilka kompasu un nomērīja, ka es dzīvoju ar skatu uz ZZA. Viņš, savukārt, uz ZZR. Man saulīte iespīd pirms 7 no rīta, bet viņam ir daži stari vakara saules - man tomēr tiek vairāk :). Gribēju sākt mērīt debespuses, bet viedtālrunis nedraudzējas ar sensoru, ir sajūdzies ar google un facebook, un vispār: ir kāds viedtālrunis, kuram nav nekādas defoltās, neizdzēšamās programmas?

Posted by [info]cosmo_shiva2 on 2014.04.24 at 20:02
Tūliņ sāksies kontroldarbs estētikā, bet es spēju domāt tikai par vienu radošu procesu:
Lai pa visu manas sejas virsmu ir izsmērēts saldējums. Saldējums mutē, saldējums degunā un es atveru acis, man skropstās ir saldējums.
Un viņš ar mēli laiza saldējumu no manas sejas kā sunītis. Viņa mēle ir nekautrīga un neķītra.

Superīgi, tūliņ kontroldarbs...

:-3

sīču hronikas

Posted by [info]kihelkonna on 2014.04.24 at 19:51
mazzaķis (4) kinderolā dabūjis zīmodziņu, tādu, ar kuru var īstus pleķus taisīt. pēc kāda laika pamanu, ka mazmurkšķim (6) zaļš pleķis uz rokas. pamanījis manu izbrīnīto skatienu mm paskaidro:
- Ansītis bija attaisījis zīmodziņu, un es netīšām uzkritu virsū.
- ??
- patiesībā es pati paņēmu un uzspiedu.

mz turpina pelnīt naudu http://klab.lv/users/kihelkonna/422274.html
pēc pēdējā autoveikala iegūto naudiņu ilgi turēja rokā un pārskaitīja.
šodien viņš man pastāstīja, ka tad, kad viņš būs liels, viņam būs miljons naudas, viņam būs sava māja, un viņam būs dzīvoklis ar 70 istabām 36. stāvā.

mēs ģimenē par naudu tik pat kā nerunājam.

Posted by [info]meskaliins in [info]pajautaa on 2014.04.24 at 17:42
nau kāds komunicēt vēlošs cibiņs kurš pie viena arī dzīvojās Krankfurtē pie Mainas?

es esmu totāli noilgojies pēc dzimtās valodas&manu mentalitāti +- saprotošu cilvēku kompānijas

Posted by [info]dute in [info]pajautaa on 2014.04.24 at 17:43
jautājums telpaugu speciālistiem:

sākusi nīkuļot viena puķe un šajā sakarā ievēroju, ka gan šai, gan citām puķēm augsne pārklājusies ar grūti pamanāmu baltu "putekļu" kārtu. vienai puķei tas izskatās drīzāk pēc pelējuma, citai kā baltas smalkas smiltis. vai tik tā nav kāda slimība? ko darīt?

Posted by [info]rasbainieks on 2014.04.24 at 16:36
Tags:
dāmas, tas brīdis ir klāt

šosvētdien no 18:00 konspiratīvajā dzīvoklī stabu ielā
glābjamies no navkovilkt un skapīnavvietas
RSVP nora.kenge@gmail, adrese un pieeja arī turpat

Runas māksla

Posted by [info]cibotik in [info]pajautaa on 2014.04.24 at 16:30
varbūt varat ieteikt kādu labu skolotāju/vokālo pedagogu, pie kura varētu apgūt runas mākslu? interesē nostiprināt balsi (pareiza elpošana,diafragmas kontrole,pareiza vārdu izruna utt)

paldies jau iepriekš!

garšīgs lasāmais

Posted by [info]kants on 2014.04.24 at 16:01
Saucējs: squrl: streets of detroit
Tags:
atstādami aiz sevis ne vienu vien līķi un krāsmatas, divi slepkavnieciski, ķecerīgi kapu aplaupītāji dodas deliriozā ceļojumā pa viduslaiku eiropu, sastapdamies ar dēmōniem, briesmoņiem un visa veida neliešiem.
trillera sižets notiek tik zinātniski rekonstruētā pasaules ainā, ka grūti šo īsti nosaukt par fiction.

Posted by [info]mirdzums on 2014.04.24 at 15:51
Virziņkāpostu čipsi.
Es jums pateikšu, man patīk kriukšķīgs ēdiens, bet tie virziņkāposti man labāk tomēr svaigi.

Berlīne

Posted by [info]piene_ne in [info]pajautaa on 2014.04.24 at 15:39
Vai ir te kāds cibiņš kas var piedāvāt naktsmājas Berlīnē "janukas" gadījumā laikā no 27.04-01.05? Meitenei, 1.gab (man)

Vakance Latvijas vēstniecībā Beļģijā

Posted by [info]ululate in [info]darbs on 2014.04.24 at 14:45
ieraudzīju netā, man liekas, ka baigi foršs darbs, pati pieteiktos, ja prastu franču valodu:

http://www.latviesi.be/?ct=zinjas&fu=read&id=740&start

Posted by [info]wirefearsblack on 2014.04.24 at 14:36
kad redzu šādas filmas, tad ir šausmīgi žēl, ka nekad vairs viņas neredzēšu pirmo reizi. tik tik tik labas. bet ir vērts rakt un ir vērts meklēt. jo ir. vēl. vienmēr. tikai nāk arvien grūtāk un grūtāk.

Posted by [info]arkls in [info]pajautaa on 2014.04.24 at 13:05
kur Rīgā var iegādāties šāda tipa šķiltavas? ir specializēti veikali?

http://i.ebayimg.com/00/s/MTM5MVgxNTk5/z/IfEAAMXQPatTJUbQ/$_57.JPG

Posted by [info]elina on 2014.04.24 at 12:54
Vai pasaulē ir kas garšīgāks par putraimiem? Nu, nav! (varbūt tikai asinsdesa, bet tas ir tas pats)

Kempingi

Posted by [info]bateraja in [info]pajautaa on 2014.04.24 at 12:30
Esiet sveicināti šajā putekšņiem bagātajā dienā!
Vai kāds no jums pēc paša pieredzes varētu padalīties ar lieliskām kempinga vietām Latvijā? Novadam nav nozīmes, galvenais lai ir mājiņa un tuvumā ezers vai jūra.
Paldies jau iepriekš! :)

Kempingi/Viesu mājiņas

Posted by [info]plaukstas in [info]pajautaa on 2014.04.24 at 12:29
Sveiki!


Ir doma ar draugiem,nelielā pulciņā aizbraukt kur padzīvot uz nedēļas nogali.


Vai varat ietekt kādu kempingu/viesu namiņus pie ezera/ūdens utt. par saprātīgām cenām?

Esam pašlaik četras dāmas un viena ar esot gatava pamakšķerēt :)

Paldies,jauku dienu :)

Posted by [info]imago_dei on 2014.04.24 at 09:40


+ )

Ai abdžekt!

Posted by [info]fjokla on 2014.04.24 at 11:19
vispār, dirsā, kolektīvs pieņēmis lēmumu, ka visiem pa vasaru būs jānāk darbā astoņos un jāiet prom piecos.Prikaļisj, es pat uz deviņiem savelku mugurā sazin ko, konu fiksumā var satvarstīt,pēctam kauns darbā kājās celties un jātur visam mape priekša

Šūšanas kursi

Posted by [info]sniegabrist in [info]pajautaa on 2014.04.24 at 11:12
Tags:
Jūsu vai paziņu pieredze ar šūšanas kursiem? Kurus ieteiktu? Pēc kā vadīties izvēloties? Vai cena korelē ar kvalitāti? Varbūt nau veerc, ja gribu un varu patstāvīgi visu apgūt?

Posted by [info]imago_dei on 2014.04.24 at 09:15
Tikai uz mirkli pievēru acis un jau pēc sekundes atrados laborotorijā, kur no vienas mēģenes otrā pārpilināju koši zilu šķidrumu. Un tad atpakaļ mākoņainā rītā, kur uz jumtiem dūdo uzskrūvējušies baloži.

Citreiz, kad vēl tikko laidies miegā un sāc jau sapņot iespaidīgā paātrinājumā, tad pie kādas spraigākas epizodes, piem, tu gāzies lejā pa kāpnēm vai kaut kur lec, kājas tik pamatīgi noraustās, ka tu uzmosties atpakaļ. Tad vēl ir tāds raustīšanās etaps bez sapņiem – kad miegot ciet tikai jūti, kā tev noraustās kāda ekstremitāte, ķermenis novada stresa strāvas.

Šonakt dzirdēju uz ielas ārdamies kaut kādu dzīvnieku. Tas man atgādināja naksnīgo tikšanos ar lapsu, kura reiz stāvēja tieši aiz loga, sastingusi kā statuja. Tagad dzird suņus, kuri rej un gaudo, čīkstošas grīdas un klaudzošas durvis, signāltaures un vārnu ķērcienus, bet pa laikam visā ielaužas klusuma mirkļi, tie šķiet visblīvākie un piesātinātākie.

Posted by [info]adinkra on 2014.04.24 at 11:05
Darbmācībās mācīja āmuru ar vīli izvīlēt, būtu labāk iemācījuši ielikt cirvim kātu. Man patiktu mācēt to tā skaisti kvalitatīvi izdarīt nevis steigā kkā uzņurkāt, kā tas ir sanācis pēdējās reizes. Bet man tāpat nespīdētu, tas jau tikai puikām.
Cirvja kāts dikti jocīgi izklausās. Bet tā jau tās uzpariktes sauc, un osiņas ir rokturi.

Posted by [info]elina on 2014.04.24 at 10:43
nu, kurš manā vietā uzrakstīs tos 16 vārdus?

Previous 30