Posted by [info]rasbainieks on 2014.10.25 at 20:26
Tags:
esmu mājās jau trešo vakaru, joprojām gaidu, kad no kāda stūra izlīdīs rūdītis un teiks, ka tas viss bija ļauns joks

hei, mazā!

Posted by [info]kants on 2014.10.25 at 19:50
Saucējs: cash: hurt
Tags: ,
uzkrāso lūpas un paskaties spogulī, cik jauki saspēlejas oranžās iešuves tavās haitek drēbītēs - no jakas uz biksēm, atduroties krustiskās līnijās asics botu sānos, jo tuvāko stundu tavā acu priekšā būs tikai septiņi miljoni pasteļa notoņu uhd izšķirtspējā, zūdošai vakara gaismai ar laternu dzelteno un automašīnu zūdīgo zīmējot pasauli starp tumsas pleķiem. pēc kilometra tu jutīsi muskuļus, pēc trijiem - sevi. pēc pieciem dzestrums sajaucas ar malkas apkures dūmiem un trūdošu lapu smaržu, piepilda plaušas un nes tevi tālāk: dzelzceļa sliežu monotonijā, pārdaugavas škērsielu līkumos. pēc septiņiem balsis tavā galvā beidzot apklust.
astoņi. ķermenim vairs nav svara.
ātrums. asaras acīs no aukstā pretvēja.
mājas

Svinību šķūnis

Posted by [info]picums in [info]vajag on 2014.10.25 at 19:49
Ja pašam vai draugam svaigā atmiņā daži fakti- padalieties!
Kāds zina, cik izmaksā kāzu svinības šķūnī? Neieskaitot ēdināšanu, guldīšanu utt, tikai pati vieta. Zinu, ka bannte un vēl kas noteikti piedāvā, bet par cenām mājaslapās ne vārda. Bannte, Lantus lauku māja, LU Botāniskā dārza šķūnis vai kas cits- ir kāda pieredze?

Posted by [info]methodrone on 2014.10.25 at 16:49
es sev vienmeer izklausos shaadi: 'tas ir taa un arii shitaa, taa vinjsh ir, ugh'

es pieslienos visaam puseem un visiem viedokljiem, jo es no vienas puses ticu, ka anything goes, un no jebkuras situaacijas un izveles var izaugt pieklaajiigs koks. nav taa, ka deelj kaut kaada leemma, perspektiivas, ticiibas tu aizej nebuutiibaa un izshkjiisti kaa neveiksmiigs kvants. jebkursh celjsh kaut kur aizved, un no augshas skatoties ir veerojams un apcerams.

Posted by [info]sickboy on 2017.11.25 at 17:41
Piiters iedeva lasiit graamatu "Viirieshi no Marsa, sievietes no Veneeras", kas vinjam pasham daudz paliidzeejusi salabot vinja fucked up attieciibas ar beerna maati un bijusho (vai "taa saucamo") sievu. Jaa, es lasu to graamatu un vinja tieshaam shkiet iespaidiiga. Tur viss ir par mani un manaam bijushajaam attieciibaam ar sievieteem. Piemeeram, pirmajaa nodaljaa par to, ka ja sieviete staasta par savaam probleemaam, vinja veelas nevis risinaajumus, bet empaatiju. Viirietis piedaavaa risinaajumus un juutas diivaini, kad sieviete turpina runaat par savaam probleemaam, lai arii risinaajums jau ir sniegts. Viirieshiem savukaart galiigi nav vajadziigs, ka sieviete vinjam dod padomus kaa sevi uzlabot un dariit savaadaak. Vinjsh to uztver par vinja noniecinaashanu un nemiileeshanu. Ja kaut kas straadaa, sieviete domaa, ka to var uzlabot. Viirietis savukaart domaa, ka to vajag likt mieraa un aiztikt tikai, kad tas saluuzt.
Es speeleeju savas melodijas un dheks no horvaatijas, ar ko es kopaa dziivoju, teica, ka vinju ljoti aizkustina mana muuzika un ka manaa balsii ir tik daudz emociju, ka man vajag noteikti praktizeeties un izdot albuumu. Es vinjam teicu, ka tieshi to arii taisos dariit. Arii Piiters slavinaaja manu balsi un gjitaaru.

Posted by [info]artis on 2014.10.25 at 17:02
"For some countries, geopolitics is a marginal issue. Win or lose, life goes on. But for Poland, geopolitics is an existential issue; losing begets national catastrophe. Therefore, Poland’s national strategy inevitably is designed with an underlying sense of fear and desperation."

Posted by [info]artis on 2014.10.25 at 16:49
Nedaudz borked engrish, bet interesanti

http://liberteworld.com/2011/03/08/the-giedroyc-era-ended-in-foreign-policy/

We <3 FKTK.lv

Posted by [info]artis on 2014.10.25 at 16:07
https://www.google.com/search?q=trasta+komercbanka+money+laundering

Kriminaalprocess Nr 11816009312

Posted by [info]artis on 2014.10.25 at 15:52
http://www.rferl.org/media/video/ukraine-elections-oligarchs-palaces/26653597.html

"The criminal investigation, which is taking place in Latvia, deals with the purchase of an offshore drilling rig, which has now made history under the nickname of “Boyko tower.” The reason for Latvia to investigate the case is because this is the nation where false owners of the fictitious firm Highway Investments Processing LLP live and work (but actually, they are homeless bums, according to various investigations).

This is the very company which sold the rig to Chornomornaftogaz, making an impressive $150 million on the deal. And the money received in this unorthodox manner was allegedly laundered through the Latvian Trasta Komercbanka."

"Latvia was central in this scandal, thus the nation’s law enforcers have the most work to do."

http://www.kyivpost.com/opinion/op-ed/how-to-return-80-million-to-ukraine-for-the-boyko-towers-2-318198.html?flavour=mobile

http://antac.org.ua/en/2012/07/echo-of-scandal-of-the-year-money-for-boiko-oil-rig-were-paid-into-personal-bank/

sūda ķermeņa atmiņa

Posted by [info]217 on 2014.10.25 at 12:10
vispār būtu labi spēt no savām šūnām izdzēst pagātni

tā tu priecīgi mājās ieslēdz mūziku no rīta, lai izdejotos, visa tāda produktīvi konstruktīvā vērstībā uz nākotni, smaidu un Piedzīvojumu
un kkad pēc pāris minčām pēkšņi kkādas vienas kustības dēļ tev pārgāžas pāri sentimentālo atmiņu gūzma
kā jūs dejojāt ar D. desalpos un the Doors kavergrupas koncertā
un vienkārši divatā klusumā uz ielas Martigny bez mūzikas, vienkārši sev, kamēr apkārt plūst cilvēku masas, bet jūs tur vnk dejojat un smejaties
un tad ir kkā atkal jāmēģina savākties, nu tā, ka atlaist pagātnes foršās atmiņas vaļā un koncentrēties uz šo mirkli

pagātne neeksistē, tā ir fotofilmiņa kurpju kastē kkur bēniņu pažobelē; ir lietas, ko ceļojot un dzīvojot, kā izvēlies, ir jāatstāj noputekļoties

Posted by [info]mindbound on 2014.10.25 at 11:42
Laika ziņas: awake
Saucējs: Coph Nia - That Which Remains: Opus 77
Tags: , ,
Leak textbooks, not nudes.

Delhi Belly (2011)

Posted by [info]217 on 2014.10.25 at 10:31
Tags:
Diwali beigu noskaņās jāuzraksta, ka, izrādās, ka indiešiem ir arī tāda mūzika (es līdz šim biju saskārusies tik ar tradicionālo, klasisko, un to, kas skan bolivudas filmās, un, principā, cik mums augšā kalnā Dāvids un visi gidi, un ceļotāji, ar ko par Indiju runājām, stāstīja, arī uz ielām, ielu muzikanti (kas esot Visur, Visur) vairāk maucot tradicionālos instrumentus)
bhaag dk bose
http://www.imdb.com/title/tt1934231/?ref_=nv_sr_1

tas no filmas Delhi Belly, kas ir aptuveni Lock, Stock and Two Smoking Barrels versija iz Bolivudas, kurā epizodes, kuras varēja labāk arī nebūt, mijas arī ar ļoti foršām epizodēm. bet galu galā tas, kāpēc vispār pieminu, ir skaņuceliņš un šī dziesma, kas kkā baigi aizķērās un ir šī rīta dancājamā melodija

p.s. btw, šodien Zinātņu Akadēmijā, tai koncertzālē Rīga, kkāds indiešu lietu tirdziņš, arī ar laikam dzīvo mūzik'

uztaisīja manu vakaru

Posted by [info]kants on 2014.10.25 at 01:41
Laika ziņas: sangiovese
Tags: ,
komēdijas gadās labas retāk nekā citas filmas, tāpēc dubultā patīkams pārsteigums: let's be cops (2014). skaļš stereo ar basiem ieteicams.Posted by [info]rasbainieks on 2014.10.25 at 00:43
a šitādu esat lasījuši no, kā izrādās, lj klasikām?
краткое пособие для нежелающих выйти замуж, проверенное в действии лично и доказавшее свою абсолютную эффективность
bez iekšām var palikt, un tas vēl maigi izsakoties
man liekas šito zaķi vajadzētu apprecināt ar martcori

Posted by [info]wirefearsblack on 2014.10.24 at 23:17
tas brīdis, kad brīdis, kas arī pazīstams kā,- 'muļķīgas pusnakts gandrīz pusnakts pārdomas kas īsti ir slava un kāpēc tik daudz cilvēki pēc tās tiecas man taču šķiet ka tā ir totālākā vājuma pazīme', ievelkas

Posted by [info]wirefearsblack on 2014.10.24 at 23:02
"I'm not going to play Paris or London, I'm not competitive enough," said the 28-year-old.

prasta patiesība

Posted by [info]kants on 2014.10.24 at 18:46
Tags:
literaro darbu ekranizācijai ir iespējamas divas stratēģijas: ilustrēšana (piem, LOTR) un pārtulkošana kino valodā (piem., meh. apelsīns)

Posted by [info]artis on 2014.10.24 at 17:13
http://graham-stack.com/

Posted by [info]mindbound on 2014.10.24 at 16:37
Laika ziņas: awake
Saucējs: :Wumpscut: - Wreath Of Barbs: Christfuck
Tags: , , ,
Five steps, one stumble, one anterior cruciate ligament injury. Luckily a partial tear but still, what the metaphorical fuck.

Bet svinību nebūs.

Posted by [info]feita_kleita on 2014.10.24 at 16:10
Visu atcēlu. Vispirms gan Ada paziņoja, ka besis un neko negrib, man nācās piekrist un klusībā priecāties, jo pašai arī besis un neko negribu. Gandrīz neko negribu. Atliek vien laimē nopūsties, ka ar Dī esam strīdā uz mūžu, jo tagad būtu viņai vēl viens iemesls mani apliet ar savām samazgām par manu necilvēcību un milzīgo egoismu citiem laupīt svētkus.

Savācos, beidzot izmazgāju matus, uzvilku jauno push up un seksīgu kleitu. Uzmeikošu uzkodās jūras asara maizītes, termosā piparmētru tēju un līdīšu gultā zem segas skatīties filmas. Sākšu ar "Història de la meva mort".

Posted by [info]rasbainieks on 2014.10.24 at 16:02
Tags: ,
more than half the skill of writing lies in tricking the book out of your own head
http://klab.lv/community/es_shobrid_lasu/463039.html
(it kā uz manu pērkamo profesiju neattiecas, bet uzrunāja ļoti)

Varoņdarbs.

Posted by [info]feita_kleita on 2014.10.24 at 14:02
Aizklīst līdz čomskim un nolaist podā visus savus sapņus un ieceres. Ar virsaiti Sarkanā Seja sacensties, kurš slimāks ar galvu. Jo es taču esmu tik superjūtīga, tik trausla, ka viss ko spēju ir piesūkties pie pudeles kā visnožēlojamākā padibene. Tam jāpieliek punkts.

Posted by [info]217 on 2014.10.24 at 10:52
kkur starp viskiju, alu un primitivo (vēl pirms es aizplūdu vispār kkādā kosmosā) mēs vakar nedaudz bērnišķīgi aprakstījām sienas tukšā dzīvoklī

Posted by [info]sickboy on 2017.11.24 at 09:45
Kad es biju uz kugja no Ibizas uz Barselonu, es sacereeju dziesmu un peec tam taa dziesma mani pashu saviljnjoja. :)

Es miilu tevi, es miilu sevi
Tu esi mans aabeljzieds
Tu smarzho kaa saulleekts pavasarii
Ko ieskaavis zeltains miegs

Es uzticos tam, ko es veelos
Es veelos tev blakaam buut
Un klausiities staastos tavos
Pie uguns vakaros veelos

Kur mees ejam, viss paarveershas pasakaa
Un akmenji smaidiit saak
Es ieraugu sevi mirdzoshu, tiiru
Un redzu, ka celjojums beidzies

Mums kontinenti pazuud zem kaajaam
Zvaigznes no debesiim kriit
Pasaule apkaart juuk praataa
bet manaa dveeselee miers

Es aizbraucu atkal uz Bellevillu, lai apskatiitos, kaa tur izskataas skvotaa, tur neviena nebija uz vietas, bet atejaa bija iemesta bagete un istabaa bija shljirces un medikamentu iepakojumi. Franchu graamata un aviize, laikam franchu panki tur dziivo, es tur negribeeju palikt un aizgaaju kempot pie ezera, kur mees bijaam. Rudens izkraaso lapas un bija pienaacis mans miiljaakais gadalaiks - rudens. Triis dienas es gandriiz nebiju nevienu saticis vai bijis internetaa un manii bija smeldze peec cilveekiem, bet taa bija patiikama smeldze un nekas cits kaa koncentreeta radoshaa energija.

Posted by [info]elina on 2014.10.24 at 10:07
Kad vēl dzīvoju centrā, tad arī ziemā braucu ar velosipēdu (tagad braucu tikai laukos un vasarā, jo, manuprāt, lauku ceļi ir vienīgais veids kā baudīt riteņošanu). Manas tizlības dēļ tīri bieži ziemā arī nojaucos, kas vienu reizi beidzās pieklājīgos zilumos - te kāja - http://content8-foto.inbox.lv/albums/e/elinakursite/03-04-2005/patssmukums.sized.jpg?1414134627. Kopš tā laika vairs ziemā nekas mani nepiespiedīs kāpt uz velo. Veltu apbrīnu visiem ziemas velodraugiem.

6,66 %

Posted by [info]khosmos on 2014.10.24 at 03:06
Laika ziņas: (h) (h) (h)
Saucējs: Zombie Ritual
Tags: , , ,
Jau vēstīts, ka 12.Saeimas vēlēšanās, kas notika 4.oktobrī, «Saskaņa» ieguvusi 23% balsu, «Vienotība» - 21,87%, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) - 19,53%, Nacionālā apvienība (NA) - 16,61% balsu, «No sirds Latvijai» - 6,85% bet Latvijas Reģionu apvienība (LRA) - 6,66% balsu.

Grāmata "Tantra: sievišķā vara"

Posted by [info]miss_sixty in [info]vajag on 2014.10.23 at 23:01
Labvakar!

Vajag Andrē van Līzbeta grāmatu "Tantra: sievišķā vara".
Varbūt kādam ir, vairs nav vajadzīga un būtu gatavs atdot/iemainīt/pārdot par simbolisku summu?


Paldies!

Vārgs pīkstieniņš,

Posted by [info]feita_kleita on 2014.10.23 at 21:38
bet pat neskatoties uz to, ka ir tik grūti būt, jo pietrūkst drosmes un vēlēšanās, tomēr prieks par to, ka esmu, aug. Tas tiek novērtēts. Un tas nekas, ka citi tavā vietā piepilda sapņus, citi uzdrošinās būt nepazemoti, uzdrošinās ticēt, mīlēt un paļauties piedzīvojuma veiksmei. Tie citi uzdrošinās riskēt, kamēr manis pašas risks aprobežas tikai ar iziet vai neiziet no savas istabas, parunāt, vai labāk nemaz nerunāt ar šo svešo cilvēku. Kas mani ir tik ļoti nobiedējis?
Kas mani ir tik ļoti nobiedējis, ka esmu emocionāli paralizēta dzīvei?

Un tad ir brīži, kuri sajaucas ar sliktiem sapņiem. Vairs nešķiet reāli.

Bet Sirds? Sirds. Viņam ir cita, no manas pavisam atšķirīga pasaule. Mums nav lemts saprasties.

jurista konsultācija

Posted by [info]hederas_sieva in [info]pajautaa on 2014.10.23 at 21:09
Saprotu, ka tas gan maksā milzu naudu, bet vajadzētu tomēr vienu prātīgu cilvēku, kas palīdzētu saprast neskaidrības ar darbu.
Jau iepriekš - PALDIES!!!

Posted by [info]wirefearsblack on 2014.10.23 at 20:23
Pastāstiet man lielpilsētu ļautiņi, vai arī mazpilsētu, kur es varu iegādāties nepopulāro literatūru, latviski, taustāmā veidā? Ir Latvijā vēl kāda īsti patiesa grāmatnīca?

Previous 30