UK credit score

Posted by [info]217 on 2016.07.24 at 14:45
Ja gribās uzzināt savu UK kredītreitingu, šis ir diezgan forši: www.clearscore.com
Citas kompānijas maijā vai nu prasīja naudu, vai sūtīt dokumentus adreses pierādīšanai, vai es arī viņiem neeksistēju sarakstos.
Šeit vajadzēja tikai piereģistrēties un uzreiz var visu redzēt, arī, kā uzlabot.

Tur var redzēt, kāda info ir par tevi visos tajos banku mezglojumos un sistēmās, var redzēt arī, kad kādas iestādes par tevi meklējušas info. Piemēram, man var redzēt, ka pirms es sāku īrēt šeit pavasarī, tika veikts tenancy reference check, un ka viņi skatījās, kas kredītreitingu aģentūrām par mani zināms.

Karoč, lielais brālis Mūžīgā Acs nekad nesnauž

Posted by [info]gaismas on 2016.07.24 at 16:03
Pasmīkņāju par lelli. Pasmaidīju par tetovējumu. Tagad kāds varēs par mani pasmieties. Ielaidu vidusauss iekaisumu. Sveiks meningīts. Vajag ģimenes ārstu, ārstu speciālistu un antibiotikas. Cibiņi varētu saziedot man trīsdesmitnieku Muļķīgā kārtā aizvakar samaksājām par dzīvokli un tagad ārsts nespīd tuvākās divas nedēļas, bet konsultants pa telefonu pēc simptomu nosaukšanas ar skubu lika skriet. Slimnīca nav variants, par iepriekšējām reizēm jau parāds, kā māja. LV79HABA0551018231200 swedbanka pers kods 110689-13054

Posted by [info]krishjaanis on 2016.07.24 at 15:07
Vai "narkomāns" tiešām ir tik smags, lādēts, tiesājošs un aizvainojošs apzīmējums?

Posted by [info]sonnenwende in [info]pajautaa on 2016.07.24 at 13:39
Zvērināts tulks latviešu - vācu Rīgā. Gribu lētu un diezgan ātru. (Dzimšanas un laulību apliecības) Kādi ieteikumi?

daniel serva чайникс

Posted by [info]sinusoid on 2016.07.24 at 11:55
Laika ziņas: brokaste
Saucējs: rajeswari padmanabhan - pranamamyaham
Tags: ,

Posted by [info]adinkra on 2016.07.24 at 10:52
Man likās, ka Poļa izstāde atjaunotajā muzejā jau beigusies un nav tur ko satraukties. Bet nē, vakar izlasīju, ka beigsies šodien, un nu man atkal ir problēma. Neaiziešu, būs žēl (jo kad atkal būs, kad M.P. atstās šo pasauli), bet tāds slinkums, zaļi melnas ekstremitātes jāatmazgā, lai nešokētu tīriņos, un tos nagus jau vispār nav iespējams iztīrīt bez mērcēšanās ziepjūdenī.

balsojiet par mani, jo es pašidentificējos kā sieviete

Posted by [info]krishjaanis on 2016.07.24 at 01:53
https://wikileaks.org/dnc-emails/
http://www.breitbart.com/tech/2016/06/14/wikileaks-plans-release-hillary-clintons-emails/

"Assange believes that Clinton is starting to feel the pressure from organizations like Wikileaks who have demanded her to be more transparent. “She has pushed for the prosecution of Wikileaks,” Assange noted about Clinton. “We do see her as a bit of problem for freedom of the press more generally.”

Posted by [info]krishjaanis on 2016.07.24 at 01:40
Man drīzāk lielais jautājums skan šādi: vai Tramps ir valstists (statist, big goverment, centralization)? Par Hilariju nav šaubu, bet Tramps?
Viņš, piemēram, saka "radical tax reduction & simplification", kas vienmēr izklausās pretēji valstismam.

https://www.donaldjtrump.com/positions/tax-reform - "zemākie kopš 2. pk."

Posted by [info]krishjaanis on 2016.07.24 at 00:10
Kur ir tavs dienišķais dzimto zemi un tautiešus izsmejošais tvīts, oikofob?

Posted by [info]krishjaanis on 2016.07.24 at 00:09
Nu, kas ir, oikofobi?

Posted by [info]elina on 2016.07.23 at 23:56
Iekoda lapsene. Tur, sirds rajonā.

Posted by [info]krishjaanis on 2016.07.23 at 21:51
Filozofi, neesiet narkomāni.

Nākotnes produkts

Posted by [info]po on 2016.07.23 at 21:11
Zajebalaklava bez caurumiem.

antireklāma

Posted by [info]krishjaanis on 2016.07.23 at 20:38
Mīļie draugi, es vispār Trampam nekad nebūtu pievērsis uzmanību, ja vien kreisie nebūtu tik histēriski brēkuši un uztaisījuši viņu bezmaz par Hitlera inkarnāciju un citiem košiem epitetiem. Tas neizbēgami piesaista un liek PAŠAM sākt interesēties un klausīties, par ko ir runa.

Posted by [info]imago_dei on 2016.07.23 at 19:02
iegāju grāmatnīcā ar domu nopirkt kko latviešu valodā, bet dīvainā kārtā notika tā, ka iznācu laukā ar Hičensa "Mortality" - plāna grāmatiņa ar lieliem burtiem. (šo gājienu es norakstu, drīz kkad iešu atkal)

pabeidzu un, hmmm, tagad man H. šķiet citāds. pirms tam tikai skatījos visādas reliģiskas debates, kurās viņš ir savā laikā piedalījies un nekādas lielās simpātijas manī izraisījis nebija, interesi par sevi nebija radījis, bet šī grāmata man patika. un, es domāju, ka nevis žēluma dēļ, lai gan arī tas, protams, jo ir grūti to neizjust, lasot par viņa 'piedzīvojumiem' ar vēzi, bet visvairāk mani piesaistīja viņa humora izjūta, kura saglabājās līdz pat pēdējai rindiņai.

minēts kāds dusmīgs cilvēks (kristietis?), kas apgalvo, ka vēzis šajā gadījumā ir 'dieva sods' - pie tam viņam dievs tieši dāvā rīkles vēzi, jo H. vislielāko postu un zaimošanu ir nodarījis tieši ar savu balsi. varbūt dievs nav pārāk oriģināls, jo pārsvarā teju vai jebkurš var tikt pie vēža, ja nodzīvo pietiekami ilgi un tas ir vienlīdz izplatīts kā ticīgo tā neticīgo vidū etc.

tad vēl par lūgšanām - daudzi sacīja, ka aizlūgs par H. un viņš dod tādu lūgšanas definīciju: lūgums, lai dabas likumi tiktu apturēti lūdzēja labā. sanāk tā, ka cilvēks, kurš lūdz uzskata, ka dievs ir rīkojies nepareizi, bet viņš caur savu lūgšanu var dot dievam instrukcijas par to kā būtu jārīkojas pareizi. viņš to izvērš tālāk un, īsumā - viņš liek lūgšanai izskatīties pēc kkādas bezjēdzīgas maģiskas formulas atkārtošanas (katrai reliģijai savas norādes cik bieži un kādā veidā tas jādara), kas patiesībā liecina par to, ka nav nekādas morālas autoritātes, kura būtu atbildīga un visu vadītu, vienīgais, kas patiešām pastāv ir tikai šis 'continuous reinforcement' process. es, protams, nezinu, kā tie cilvēki tieši lūdza par viņu, bet pieļauju, ka tas viņa minētais veids nav vienīgais un tā definīcija nav universāla, jo lūgšanā, manuprāt, nav obligāti jābūt klātesošam esošās situācijas noraidījumam vai atzinumam, ka tā ir kļūda un to vajag mainīt. tas var būt arī lūgums pēc spēka tikt ar šo situāciju galā, lūgums pēc sapratnes. lūgt par kāda atveseļošanos, manuprāt, obligāti nenozīmē teikt, ka slimība ir kļūda. bet nu, es, protams, nezinu.

beigās ir labs citāts par nemirstību:

With infinite life comes an infinite list of relatives. Grandparents never die, nor do great-grandparents, great-aunts...and so on, back through the generations, all alive and offering advice. Sons never escape from the shadows of their fathers. Nor do daughters of their mothers. No one ever comes into his own.. Such is the cost of immortality. No person is whole. No person is free.

Blīvie brīži

Posted by [info]po on 2016.07.23 at 16:20
Tags: , , , ,
Pārdevēja pastās uz mani, ieņirdz: "Kaut kāds mūziķis? Rokmūziķis, ko, vai tad?" Iekšēji ieņirdzos. Kreisajā austiņā pa radio skan mana dziesma. "Koncerts ta ar' būs, spēlēs, ko ta, šite - ar ģitāru, spēlēs man te?" ... Saku: "Koncerts pēc mēneša." Beigās sapratu, ka viņas realitātē reģistrējas tikai fikcija - teicos nākt un spēlēt koncertu īpaši viņai. Kādu koncertu? Da hrens viņu zina. Atvadījos un tinos.

Posted by [info]roterdama on 2016.07.23 at 15:42
Būtu interesanti uzzināt, cik % no manis ir nature un cik - nurture

Posted by [info]bauda on 2016.07.23 at 14:20
Laika ziņas: renārs zeltiņš
Tags:


Nē, nu, tur taču jābūt garīgam bērnam, lai domātu, ka Mozus patiešām 80 gadu vecumā kāpa Sinajas kalnā, reāli 40 dienas un 40 naktis diskutēja ar Jahvi, tad vēl stiepa lejā kaut kādas smagas akmens plāksnes un visbeidzot lika effin NOKAUT visus, kuri nebēdā voršipoja to zelta teļu. Man ir aizdomas, ka tur apakšā īstenībā notika kaut kas līdzīgs augšā attēlotajam


Posted by [info]bauda on 2016.07.23 at 10:20
Laika ziņas: darvinisms
Tags: , ,
Vakar pirms gulētiešanas gribējās kaut ko palasīt. Izvēlējos Saulcerītes Vieses Jāņa Raiņa offline cibas apskatu JAUNAIS RAINIS (1982). Diezgan interesanti, un, vispār, kas tu tāds esi, lai nepiekristu Rainim:

"Mākslīgā izlase, jaunā, brīvā laulībā. Paaudzei jātop labākai, spēcīgākai, vecākiem pašiem sevi attīstot: būt draudzīgiem mīlā, nevis vecajās laulības važās, kas sasaista dažādus nepiemērotus indivīdus." (59034, 39)

"Cīņai par eksistenci nav jābūt cīņai starp cilvēku un cilvēku, bet cīņai starp cilvēku un dabu. Jo vairāk attīstīts un tikumīgāks, jo vairāk viņa dzīves cīņa kļūst par viņa sugas, viņa bara cīņu pret ārējo dabu un ne vairs pret viņa paša sugas indivīdiem. Skudras necīnās savā starpā, bet cīnās pret citiem kukaiņiem, un zirgi neapkaro cits citu, bet aizsargājas pret vilkiem; arī vilki baros. Vai mums, cilvēkiem, nav jābūt vismaz tik kulturāliem un gudriem kā vilkiem, zirgiem, skudrām?" (59035, 91)

"Humānisms: egoisma un altruisma jēdzienu noskaidrošana un abu atcelšana. Tie patiesībā bija: pašdarbība un verga darbība; to vietā: personības attīstīšana, pievilkšana pie darbības, personības apzinīga (pretī pavēlētai verdzībai) darbība uz mērķi ārpus sevis, bet tomēr ne svešam: cilvēcei." (23286, 126)


Pa ceļam no stacijas uz mājām

Posted by [info]217 on 2016.07.23 at 07:21Posted by [info]adinkra on 2016.07.23 at 07:54
Redzot pagalmā kādu no tiem oranžlāsumainajiem milzgliemjiem, iedomājos skalpeli akurāti pārgriežam tādu gliemi pa šuvi. Glīti izkārtotas krāsainas iekšiņas, kā vaska mulāžā (kĀtAd). Varbūt tāpēc, ka šie tādi piepūsti un nospriegoti izskatās, kā tikko aprijies pitons, kā uzpūtusies govs.
Gliemji šīs fantāzijas uztver ar saviem īpašajiem paranormālajiem orgāniem, un drošības labad izvēlas turēties tālāk. Tikko redzēju eksemplāru, tā bija otrā reize šovasar, un varbūt arī eksemplārs tas pats. Drosminieks :D

dzeltenā gatavība

Posted by [info]sinusoid on 2016.07.23 at 00:03
Laika ziņas: дынящее
Saucējs: faiyaz khan - rāga shuddha kalyan
Tags:
šovakar lielveikalā tauta steidza apprečoties ar kvīkendam nepieciešamo, pilni rati ar aliem un citiem etanōla produktiem. kāds pāris ap 30 bija paņēmuši tikpat vīna pudeles. sajutu nepārvaramu sociuma spiedienu pievienoties neprātīgajai uzdzīvei un iegādājos melōni.

"the price of freedom is eternal vigilance"

Posted by [info]methodrone on 2016.07.22 at 21:15

pins and needles

Posted by [info]217 on 2016.07.22 at 20:45
Dēm, jaunajai kartei pin kodā pietrūkst tieši viena sešinieka līdz Iron Maiden dziesmai! :)

Posted by [info]krishjaanis on 2016.07.22 at 22:42
Oportūnisms - bet tas ir lieliski, piešķir letarģiskajai masu demokrātijai dinamiku un konkrētu virzību. Decisionisms.
Populisms - bet kas var būt labāk, ja tu nāc no tautas, pārstāvi tautas viedokli un aiz tevis ir tauta? Polulisms ir otrs vārds demokrātijai.

Posted by [info]krishjaanis on 2016.07.22 at 21:46
Zini, kāpēc balsot par Trampu? Lai universitātēs nebūtu tik apkaunojošu priekšmetu kā "women studies", "gender studies", "black studies" un vēl vesela kaudze sociālā sviesta, kas erodē labāko, ko mūsu kādu brīdi nīkuļojošā civilizācija sasniegusi. Ne velti republikāņi visu laiku aicina pārskatīt un nogriezt finansējumu bezjēdzīgām social sciences programmām.
https://m.youtube.com/watch?v=-nSSZ-NTj54

Tramps ir žests, ne jau kaut kāds dziļais saturs. Tramps ir tikai loģiska, likumsakarīga reakcija, signāls.

softmetāls

Posted by [info]bauda on 2016.07.22 at 20:43
Tags:
Tikai ne uz rokfestivālu Klang Klaņģu kalnā!


Disfunkcionālā bērnība for life

Posted by [info]po on 2016.07.22 at 19:18
Tags: ,
Ja mēs vispār tā teorētiski pieņemam "valsti", tad primāri vajadzētu izdot nevis pases, bet gan ko līdzīgu autovadītāja apliecībai jeb tā dēvētajām "tiesībām", tikai nevis uz auto vadīšanu, bet gan, šinī gadījumā, uz dzīvošanu vispār. Ja reiz ir gadījumi, kuros represīvais aparāts ir nepieciešams, tad jāpatur iespēja represijas arī nepiemērot — gadījumos, kad tas nav nepieciešams. Ļaujiet cilvēkiem iziet cienīgu pārbaudi — un ne jau piespiedus rakstisku! —, kurā apliecināt savas spējas apjēgt savas kustības savā dzīves telpā, un piešķiriet brīvības apliecības, kuru turētājiem ir brīv uzņemties atbildību par savu rīcību pašiem, nenododot to pārstāvjiem, kuru starpniecības noteikumi tik un tā ir neizmērojami neaptveramāki par katriem sadzīves likumiem! Ļaujiet viņiem veikt darījumus, noslēgt vienošanās, saimniekot, uzturēt sevi, runāt, domāt, just un būt, kā vien paši vēlas — attiecīgi paturot un nenododot savu atbildību, kuru pašlaik par visām varītēm nopūlas uzurpēt personāži, kuri aizrāvušies ar ceļojumiem Ministru Kabineta Nārnijā, tupēšanu teju nevienam nepieejamajā Saeimā vai ar iezubrītu ludziņu uzvešanu pirmsskolas saprāta līmeņa Tiesās!
Vienkārši. Tā pat nav smagi nesama nasta. Lai tie, kuri nespēj vai nevēlas iztikt bez ResPublica™ pakalpojumiem, kā jebkura uzņēmuma klienti maksā par pakalpojumu sniedzēja tehniskajām vajadzībām! Uzzīmējiet apliecības, izdomājiet, kā viņas izdalīt, un aiziet! Mazāk klientu, mazāk problēmu — ar šiem pašiem jau netiek galā!
Lūk, elementāra lieta, kā bremzes transporta līdzeklī: ja tu būvē aparātu, kuru var palaist, tad tu iebūvē arī veidu, kā to apturēt. Protams, ja tu neesi tik stulbs, ka centies apstāties, skrienot krūmos vai — kā "valsts" gadījumā — pūlī. A šie, neatgriezeniski apmaldījušies caurumā, tupi blenž nekurienē un ģenerē risinājumus: moška nevajag dzert pēc desmitiem; jā, un varbūt var paprasīt naudu par pastaigām kapos. Jā, un vēl auto salonā jāaizliedz pīpēt — es jau tāpat nebraucu!
Davai, piebremzējam.

Posted by [info]po on 2016.07.22 at 18:29
Tags: , , ,
Tā, varbūt vajadzētu paēst arī šodien.


Previous 30