Posted by [info]bauda on 2016.05.26 at 09:12
Origo Boys, piemēram, ir reāli stulbākais projekts Rīgā ar visstulbākajām fanēm. Nulle oriģinalitātes, nenostādītas balsis un atklāti mizogīnistiski teksti (labs inglišs? so what), pie kuriem lēkā tikai viņu lētās draudzenes un viņu vēl lētākās draudzenes. Nicinājums so much

Posted by [info]bauda on 2016.05.26 at 09:10
Es atvainojos, bet kur vēl man būt ļaunam, ja ne cibā!

Ieradums

Posted by [info]217 on 2016.05.26 at 06:58
Šorīt ejot pēc darba no Liverpūles uz Šordiču sapratu, ka esmu pārāk pieradusi pie Londonas - neuztveru vairs kā kko vērojamu, tikai kā pārvietošanās flīzītes un pakāpienus.
Steidzami kkas jāmaina

Posted by [info]bauda on 2016.05.26 at 08:53
Tags: , ,
Vispār sen vairs neticu literatūrai, tāpat kā jaunajam laikmetam. Grāmatām un guru-based ideoloģijai jāizmirst. Izsūtiet mani uz Mēnesi

† CΛIN †

Posted by [info]bauda on 2016.05.26 at 08:48
Tags:
Ja nu kādu interesē, kā izskatās Latvijas paštaisītā neoraganu karaliene [info]teiksma_ragana aka [info]tethys_, laipni lūdzu paskatīties šo frīkšovu


Posted by [info]fjokla on 2016.05.26 at 08:31
Runcis ir tāds krogs Vecrīgas sirdī, kur daudzi drūmi vīri sargā prezervatīvu aparātu, viens no tiem šķauda tā kā rej suns, tas noteikti ir tas cerberu vadonis

Posted by [info]bauda on 2016.05.26 at 07:48
Saucējs: Judge Bitch
Feisbukā ir tāda "industriāle" Tatjana Morgenšterna. Ak Dievs, kā es nevaru ciest viņas seju! Bet gan jau labs cilvēks?

Posted by [info]bauda on 2016.05.26 at 07:18
Saucējs: Vincenzo Salvia - The Volkswagen of Death
Tags: ,
Katrs suns grib būt barā galvenais, pat ja bars sastāv tikai no diviem īpatņiem, un vismaz sākumā izmēģinās visas robežas. Tādēļ, ejot pēc piena, kuci vairs līdzi neņemu, jo pēdējoreiz atpakaļceļā on a whim nolēma pakampt zobos kaimiņienes vistu un tā normāli izpurināt, ka spalvas pa puspagalmu. Atdeva ļoti negribīgi. Viņai vēl nav desmit mēnešu, tāpēc tādos brīžos mana apšaubāmā autoritāte neizbēgami kapitulē mammas dabas priekšā. Aizaizvakar, kamēr [info]apolineers tētim rādīju, kā darbināt jauno krūmgriezi (cik nepierasti kādam dot tehniskas dabas padomus), šī pati no ārpuses attaisīja un ielīda trušu būrī, kur draudzīgi pakošļāja rezidentā zīdītāja kāju. Kā šis kvieca! (Tagad zinu, ka truši spēj kviekt.) Bet vispār man ir ļoti paklausīgs suns.* Vienīgi ērču magnēts

* priekš haskija, lasi, diezgan nepaklausīgs


lietu daba

Posted by [info]sinusoid on 2016.05.26 at 04:50
Laika ziņas: postchess
Saucējs: sarasehan karawitan surakarta
Tags:
zemessardze ir jauns lokālais rpg trends.

Posted by [info]methodrone on 2016.05.25 at 22:36
visu savu dziivi esmu jutusies kaa dzhora mormonts

Posted by [info]vanga on 2016.05.25 at 21:06
Tags:

mongōļu stabuļbalss

Posted by [info]sinusoid on 2016.05.25 at 21:30
Laika ziņas: ~~~~~~~~~~~~
Saucējs: tas pats
Tags: , ,
ja esi mongōlis, kas pazaudējis pūšamo, nebēdā!

šis nav vēlviens rīkles dziedāšanas paveids, bet gan neticami precīza instrumenta atdrināšana ar balsi. uz doto brīdi nav izdevies neko no šī fenomena atrast publicētu audiōformātā, meklējumi turpinās.

Posted by [info]bauda on 2016.05.25 at 21:30
Laika ziņas: pacienti
Beidziet komentēt šo žurnālu. Man 80% jūsu grafiti zem maniem murāļiem nepatīk. Te nav Fb

vēl viena jauna pieredze

Posted by [info]kants on 2016.05.25 at 20:12
Tags: ,
iečekojos pie apakšējiem kaimiņiem gonga meditācijā. griež gandrīz kā labs noise koncerts!

Āda

Posted by [info]wensdy on 2016.05.25 at 20:03
Dzīvojot savu mūžam nesasniedzamo ideālu pasaulē, reāli viss sāk šķist bezjēdzīgs. Neredzu jēgu pat runāt, tāpēc tiešām viss nepasakāmais, bet sajūtamais, kļūst par izšķirošo orientieri. Jāspēj piecelties augšā, 13 stundas tas jau vairs nav NORMĀLI. Es ceru, ka Rūtiņai iet labi. Vismaz manā salūzušajā kompī ir fails ar ierakstītu murrāšanu.

Posted by [info]methodrone on 2016.05.25 at 15:25

Problēmas ar Lattelecom

Posted by [info]jimmy in [info]pajautaa on 2016.05.25 at 15:03


Lietoju Lattelecom internetu, ir saslēgts ar TP link rūteri, bet nets nepārtraukti gļuko! Kad ieslēdz torrentos kādu filmu novilkt, tad vispār vairs nav lietojams (Utorrent jau izmēģināts samazināt max apjomu ko tas drīkst izmantot).
Runāju ar Lattelecom, viņi saka, ka vaina esot manā rūterī (ko nesen nopirku, tātad tā darba stāvoklis ok). Saka, ka man vajagot nopirkt rūteri, kas atbalstot 11N klasi, jo tā kas esot šim varot dot tikai max 50mbit ātrumu (kaut gan rakstīts ka 300). Kā tur ir, viedie? Vai tiešām jāpērk citu rūteri? Un šis modelis man šķiet diezgan populārs, vai visiem pārējiem tādas pašas problēmas?

UPD: Gribētos vairāk rast atbildes vai tas tiešām tā var būt, ka vajadzīga 11N klase rūterim un vai citiem ir bijušas tādas pašas problēmas.

Par rūteri precīzāk šeit - http://www.tp-link.com/lk/products/details/cat-9_TL-WR841N.html

redmer hoekstra

Posted by [info]sinusoid on 2016.05.25 at 15:09
Laika ziņas: jāiet ārā
Saucējs: kalyani lakshminarayana - chakkani raja : kharaharapriya
Tags:vēl

www.redmerhoekstra.nl

Ārējais cietais disks

Posted by [info]jimmy in [info]vajag on 2016.05.25 at 14:53


Vai kāds nepārdod savu ārējo cieto disku? Vēlams, protams, lētāk un vismaz 2Tb.

Posted by [info]klusais_okeans on 2016.05.25 at 14:04
Tik lieliski dzīvot iekšpagalmā, ik pa laikam izslēdzu laptopa mūziku, lai paklausītos, kā čivina putni aiz loga. Dažkārt padūdo arī apakšstāva kaimiņu ārā izvestais zīdainītis, tad vispār laime pilnīga.

Un vēl man vakar sen neredzēta paziņa pateica, ka es izskatos atpūtusies - es! atpūtusies!, parasti man ikdienā jautā, kādēļ esmu tik skumja vai dusmīga, vai kaut kas noticis un vai sen neesmu gulējusi. Ikdienā. Kad tiešām esmu nogurusi un nelaimīga, ar mani vispār baidās runāt (jāiet uz kaut kādiem pareizo sejas grimmašu kursiem).

gāganu kari

Posted by [info]krishjaanis on 2016.05.25 at 12:51
Saucējs: Dead Can Dance - How Fortunate the Man With None
Iedomājos, ka mani "āriskās" tematikas profila attēli ar nosacīto maskulinitāti (ko personīgi gan tur neredzu) kādreiz varētu kaitināt kādu cibas feministi, kas būtu labi; ja es būtu konsekvents interneta cilvēks, es nodarbotos ar feministu un SJW nerrošanu (trollēšanu), kā to, piemēram, dara Rūšs un viņam pietuvinātā paralēlās realitātes grupa,(2) Taču te ir liela problēma - es nevaru izturēt, nespēju asociēties ar maskulinitāti (nedz ar feminimitāti), es vienkārši nedomāju tādās kategorijās (kas gan nenozīmē, ka esmu bezdzimumisks, tas vienkārši ir nerelevants jautājums), tāpēc vairāki centrāli neomaskulinitātes punkti man sagādā problēmas, ja ne fizisku nepatiku, un te man ir neskaidra, varbūt tomēr priviliģēta pozīcija - es redzu, ka patreizējais feminisms un SJW murgi ir kaut kas līdzīgs vēzim un domāšanas paralīzei, taču no otras puses es nespēju sevi asociēt ar antifeminismu viņu maskulinitātes, bioloģiskā determinisma un dažu citu sviestu dēļ, lai gan Rūšs un neomaskulinitāte (un alt-right, kas principā ir trakie) ir efektīvs kritiski-polemisks svaiga gaisa pretsvars pret feministiem***, relatīvistiem un SJW interneta pasaulē. Kā allaž, man nav šajās cīņās nav konkrētas vietas. Turklāt paši neomaskulīnisti, protams, savās pozīcijās nav vienoti, viena daļa, ieskaitot Rūšu, ir prokrieviski un runā par amerikāņu intervenci Ukrainā, kamēr citi neomaskulīnisti pareizi norāda, ka Krievija ir totāli deģenerēta valsts, kuras virzienā pret establišmentu kritiski noskaņotajiem nekādā gadījumā nevajadzētu skatīties.

Rūšs vispār ir apbrīnojams. Aiz bezdarbības, Islandē, laikā, kad sāku apgūt un iedzīvoties internetā, pirmoreiz lasīju Rūšu un skurinājos, nedaudz vēlāk sapratu, ka lasu Rūšu līdzīgi kā Kristiāna Krahta darbus, kurus joprojām uzskatu par iespaidīgāko un koncentrētāko modernās situācijas tvērumu, ko esmu lasījis. Taču tad Rūšs sāka mainīties, un viņa teksti kļuva par tādu kā bildungsromānu, es nezinu, kurā brīdī tas notika, taču piepeši, ieejot Rūša lapā, viņš rakstīja par kultūrkritiku, aktīvi polemizēja un definēja visādas pozīcijas, uzkonstruēja weltanschauungu, kas interneta pasaulē, turklāt tāda tipa netikļiem kā Rūšs ir retums. Tad es sapratu, ka Rūšs nav vienkārši kritusi/zudusi dvēsele viņš ir triksteris (sk. vienu no uzjautrinošākajiem pēdējā laika rakstiem), un tad palika interesantāk, turklāt viņš ir bezgalīgi produktīvs, un pret viņu mistisku iemesli dēļ aktīvi vēršas, viņu mierīgi varētu ignorēt kā kārtējo miljono interneta margināli, taču nē, feministes viņa dēļ ir histēriskas, kaut gan pašas viņu sauc par miljono interneta margināli. Un, re, pavisam nesen viņš uzrakstīja rakstu, kas mani atstāja ar pavērtu muti - http://www.rooshv.com/does-life-have-inherent-meaning-without-belief-in-god ; tas, protams, ir ģeniāli, ka šāds raksts parādās vienkopus vienā slejā, pāris ierakstu attālumā no raksta ar nosaukumu "Why You Should Not Have Sex With Girls Who Hate Donald Trump". Sapratu, ka pāris gadu laikā Rūšs ir izgājis cauri iespaidīgai ģenēzei, lai gan pirmajā brīdī "template" ir kaut kas redzēts, tipisks un vispārējs: bohēmists, izvirtulis un pagrimis cilvēks pēc intensīva baudu un izklaižu perioda saprot šādas dzīves tukšumu un pievēršas reliģioziem jautājumiem (sk., piemēram, Dimiters, Imants Kalniņš* un daudzi ISIS karotāji), un visbiežāk šāda ex-bohēmista reliģiskums izpaužas kā sublimēts riebums pret sevi, no kā arī būtu jācieš citiem. Taču Rūšs, šķiet, pagaidām vēl nav tajā bīstamajā stadijā (kas īstenībā ir reliģiskā zaudēšana), pagaidām viņam vēl ir kaut kāda distance un viņš, kā saka, "enjoys himself", taču minētais ieraksts ir citādāks, eksistenciālāks, kaut ko tādu no Dimiterveidīgajiem** attiecīgajā pirms-konversijas fāzē es negaidītu.

Kaut kādā brīdī, rakstot maģistra darbu, nositot laiku ar blakusinformāciju, es sapratu, ka kreisie/sociālisti ir vainīgi pie ļoti daudzām lietām, kas man visu dzīvi šķitušas nožēlojamas un pasaulīgo garlaicību (un world-weariness) iedvesošas, kas ir paradoksāli, jo lielu konceptuālās dzīves daļu esmu sevi uzskatījis par marksistu, taču nu jau kādus gadus divus marksismā saredzu tikai jēdzīgu kapitālisma kritiku, bet neko vairāk. Es sapratu, ka kreisie ir jukuši, kad atpūšoties uz ātru roku caurlasīju latviski lasāmo Somijas vēsturi, ko, kā sapratu, sarakstījis kāds "jaunās vēsturnieku skolas" vēsturnieks, taču kā izskatās šis jaunums un progress? - ievadā viņš pasaka, ka nacionālās vēstures vispār ir kaut kas novecojis un sliktais tonis, ka mēs visi esam "saistīti", nevienā brīdī neviens nav bijis pilnīgā neatkarīgs (????), visi vienmēr ir savā starpā atkarīgi, ka starpkaru periodu nosaka, viņaprāt, garlaicīgi šķebinošs pseidotautiskums, Somijas pilsoņu karā viņš vairāk ir sarkano pusē, strādniecība ir apspiesta, grāmatā viņš viltīgi kritizē Somijas politiķu patvaļīgumu Ziemas kara laikā (patvaļīgi, jo vispār nonāca līdz karam, pēc kura vēl vajadzēja iesaistīties nākamajā karā kopā ar nacistiem), un visvairāk viņš, protams, fano par globālismu, angļu valodu, amerikāņiem, Eiropas Savienību, "tehnoloģijas un internets nojauc somiskuma robežas, kuras nav vajadzīgas",  utt.  Un vēl daudzas citas āža kājas, kas neuzkrītoši ik pa brīdim lec ārā. Tāpēc man ir svarīgi, ka vismaz internetā ir vēl viena frakcija, rūšveidīgie un visādi citi trakie, kuri šīs āža kājas ar humorisku vieglumu spēj paraustīt. Visfascinējošākais ir tas, ka rūšveidīgie, lai vai cik viņi būtu primitīvi, ir vairāk pašrefleksīvi, nekā standarta generic interneta feministes un SJW.

_________________________________________________________________________________
*Tā ir neizmērojami komiska situācija: mēs jaunībā tusējām, dzērām, narkojāmies, gulējām ar visām sievietēm, tagad esam reliģiski, rietumi ir pagrimuši, visi ir izvirtuši un neko nesajēdz no "īstajām vērtībām". Tas liek uzdot jautājumu, vai viņi tiešām ir nožēlojuši grēkus. Neviens grēknožēlnieks - tas, kurš atgriezies - nekad neuzvedīsies tik histēriski, vēl jo vairāk tāds, kurš labi pazīst grēcīgās, pagrimušās, "rietumnieciskās" un izvirtušās dzīves nianses. Turklāt būtu jājautā, kas ir viņu dievs, ISIS bohēmistu stāsts man ir skaidrs, viņi pēc savas aptraipīšanās jūt milzīgu parādu attiecībā pret bargo tuksneša dievu, tāpēc jo citīgi strādā, lai to visu nomaksātu ar spridzināšanu, galvu griešanu, sieviešu pazemošanu (nu jau reliģiski leģitimētu) utt. No kā secinu, ka Dimiters un reliģiskie putinisti nepielūdz kristiešu dievu, bet gan kaut kādu asiņainu, izslāpušu, grēka piesūkušos (tātad pašprojicētu) elka tēlu.
** Šie cilvēki ir neveseli. Pārjūtīgi, jā, pārjūtīgums var būt nevesels. Es nesaku, ka viņi ir psihiski slimi, jo es nelietoju psihologu/psihiatru utt. kategorijas, es to visu uzskatu par kaktu dakteru un šarlatānu nozari. Lūk, dimiterveidīgie vispirms ir bohēmisti un baudu dzīvē, pēc tam konvertējas luterāņos, nē, ar to nepietiek, tad konvertējas pareizticīgajos. Latvijā tas ir apbrīnojami tipisks stāsts - no narkotikām/sievietēm pie kaut kādiem sektantiem (jehovieši, Prieka vēsts, Leģājevs), tad nedaudz katoļi, nedaudz baptisti (vai otrāda secība), pēc tam pareizticīgie. Līdzīgi droši vien ir ar no rietumiem nākušo ISIS kontingentu. Sikbojs arī ir no tās sērijas, taču viņa patreizējā fāzē es nevaru iedomāties, ka sikbojs kļūtu par pareizticīgo vai islāmistu, taču ņemot vērā šī trauslā un pārjūtīgā cilvēku tipa prāta (ja viņiem ir prāts) līkločus, tas nav pilnībā izslēdzams.

Posted by [info]po on 2016.05.25 at 13:43
Ko spēsi, to ļausi.

Biļetes uz "No zobena saule lēca"

Posted by [info]malafemmina in [info]vajag on 2016.05.25 at 10:55
Jaukie cibiņi! Vakar uzzināju, ka 21. jūnijā Dikļos izrādīs "No zobena saule lēca", un biļetes jau bija izpārdotas. Ja nu tev ir zināms vai nāk ausīs, kur pie divām var tikt, esi draugs un dod ziņu uz viapore pie inbox! Dikti gribas parādīt kaut ko tik lielisku savam mīļākajam ne-latvietim.

Posted by [info]bauda on 2016.05.25 at 10:54
Saucējs: Caladan Brood
Tags: ,
Lai Kosmoss man piedod, bet nupat nospriedu, ka Caladan Brood man tomēr nepatīk. Pirmkārt, bezkaunīgs Summoning klons. Nu tā, ka reāli par daudz. Labāk tad jau Emyn Muil. Otrkārt, Kaladana (Atreidu nama dzimtā planēta) un Dune universs vispār ir pārāk futūristisks, lai attaisnotu tik arhaisku (un plaģiētu) skanējumu grupai ar šādu nosaukumu. Delete


Posted by [info]adinkra on 2016.05.25 at 09:57
Noskatījos nesen staigājošos miroņus, tagad zinu, kas tas jums par Karlu.
Agrāk neskatījos, jo likās, tas kārtējais glamūrs plikām krūtīm un dizaineru kleitām, kurām būtu jātēlo skrandas.

Posted by [info]po on 2016.05.25 at 08:31
Tags: , ,
Siltajās zemēs kāds vispār lieto laptopus?

No guardian par telegraph reformām :)

Posted by [info]217 on 2016.05.25 at 06:01
Laika ziņas: Darpss
"Telegraph Media Group's chief executive Murdoch MacLennan is showing how to manage modern newspapers with compassion.

Day one, memo to staff: We're introducing "smart working", and hot-desking and "employee-friendly" flexible working practices.

Day two, memo to staff: We're introducing flexible non-working practices for a selected number of staff that will require no desks at all."

Posted by [info]10m_zem_uudens in [info]pajautaa on 2016.05.25 at 00:06
Vai kādam no cibiņiem (vai cibiņdraugiem) nav pieejamas notis klavierēm ar
EmīlDārziņa Melanhōlisko Valsi ?

Posted by [info]krishjaanis on 2016.05.25 at 02:47
Es sajutu pasauli kā gaidīšanu - gan dabu, gan pilsētu vakarā, gan ciemus, ceļus un sēdošas apziņas stāvokļus, arī sirdi, sajūtošo, es sajutu kā gaidīšanu.
Parasti viņiem nepatīk gaidīšana, vajag tūlīt, gaidīšana ir neauglīga izstieptība, in limbo, neziņa, uzkāršanās, uztraukums, nieze. Taču šī pasaule bija cita gaidīšana, man negribas to paredzami nosaukt par "patīkamām gaidām", jo tas liktu domāt par gaidīšanu, kas saistīta ar subjektīvi-egoistisku dzimšanas dienas svinēšanu, balvas. Šīs gaidas nav saistītas ar atsevišķo, es iedomājos ciemu, kas gaida svētku atnākšanu, taču arī tas neder, jo pašu gaidīšanu es sajutu kā svinīgumu, kā svētkus, bet patīkamas gaidas gaida svētkus un pārsteigumus, un balvas, bet manis sajustā gaidīšana pati bija svētki un svinīgs, saprotoši mīļš klusums. Uzlūkošana.

Gaidīšana ir situācijas maiņa. Parasti iedomājamies pasauli kā procesu, kas virzās pretim kaut kam, no kurienes visas ar laiku saistītās metaforas - "laiks iet", "tek", "virzās", kā arī poētiskākie mēģinājumi pasauli saistīt ar ceļu utml. Taču es sajutu, ka pasaule nekur nekustās, bet gan vakarpusē pie žoga gaida, klausoties suņu rejās (ziema ir viens no uzskatāmākajiem dabas brīžiem, kad nekas nekur nekustās, bet gan gaida), turklāt nevis "kaut ko gaida", bet gan pavisam konkrēti gaida vienu lietu. Pozīcijas maiņa - pasaule stāv un gaida, kamēr kaut kas cits virzās tai pretim un grasās atnākt.

Gaidīšana, kad atnāks kāds sens draugs vai paziņa, gaidīšana LU astronomijas tornī, kad debess jumā uz brīdi parādīsies sīks punkts, Starptautiskā kosmiskā stacija. Gaidīšana, pacietība, nesteidzība, klausīšanās dzidrums, dzidrumu var dzirdēt, var dzirdēt, kā pasaule gaida.

Tas ir svarīgi, jo lielākoties gaidīšanu esmu izjutis kā vismokošāko un elles liesmām tuvāko pieredzi. Tagad es sajutu, ka gaidīšana var būt kaut kas labs un skaidrs, pasaules pamatā, kopīgi ar dzīvajām būtnēm (bet dzīvs ir viss), gaidot atnākšanu, pasaule, gaidīdama, sevi sakopusi, uzvilkusi goda drānas, izvēdinājusi telpas, visu piepildījusi ar gaisu. Nevis "pārnākšana mājās", mēs esam mājās, bet gan, ka pie pasaules mājām kāds atnāks, un tad, pa gabalu kāds cits redzēs, ka mājā iedegas dzeltena gaisma, vispirms vienā logā, pēc tam vēl vismaz divos.

Posted by [info]elina on 2016.05.24 at 22:30
nebūšu oriģināla, bet gribu nošaut savus augšas kaimiņus, jo viņi organizē deju pulciņus līdz diviem naktī un smēķē pie atvērta loga vismaz 10x dienā. Hau, esmu runājusi. Kur mana bise.

Previous 30