Posted by [info]zivs on 2017.05.29 at 01:56
Lēnprātībā ēdu saldējumu un gatavojos Rochard sesijai. Šis gabals 10/10 raksturo, ko sagaidu no gamepada spēlēm. Vēl, silto mājas čību vakarā no stieplēm uzlocīju sev virsgalda lampu. Fokin laba izklaide.


Posted by [info]sprungulss on 2017.05.29 at 01:42
Vopšim... īgnums ... un ble. Vopšim esmu inficēts vai inficētājs... man tīk domāt nabadziņš un cietējs. Vopšim mana ļubestìba paziņoja ka ir kko saķērusi vai no manis vai no vēl vienas personas... nekas nopietns kkāda baktērija.... jibal. Bļeģ. Nu bļeģ. Pavērsa pret mani ka es vainīgs. Es visu laiku esmu bijis monogāms. Krāpa mani. Piedevu. Sagremoju. Tagad man nahuj jāiet uz sts pārbaudīties... jibal... tu iemīlies atdod sevi visu. Bļeģ un saķer kkādu huiņu. Bļeģ jibal....bļeğ. bļeģ. Bļeģ. Un esi vēl vainīgs. Pirms viņas man bija viena partnere bez nekādām baktērijām divu gadu garumā. Apkārt nepisos. Bļeģ moš dirsā to visu manu monogāmiju. Just gribēšanu .... mīlēt gribēšanu... bļe bļe bļe

Posted by [info]punkts on 2017.05.28 at 22:36
broomstick incongruity.

Posted by [info]zivs on 2017.05.28 at 21:56
Kas varētu būt interesants klātesošajiem, ka "Gejam neviens neraksta".

Tuvojoties annuālajiem "Alus svētkiem" Vērmanītī, atcerējos par diviem skolas laika labiem draugiem, kas mani annuāli aicin(āj)a bezgaumīgā troksnī dzert alu, vai vismaz paskatīties kā viņi dzer alu. Atcerējos arī to, ka viņi bija to 60 personu vidū, kas rudenī saņēma manu esemesku ar "iznākšanu no skapja".

Šogad esmu aizmirsts. Ups :)

Posted by [info]methodrone on 2017.05.28 at 18:58
"Your needs are unreal and your efforts are meaningless."

Posted by [info]kokezis on 2017.05.28 at 20:06
vareetu redzeet zobratus

Sum17

Posted by [info]po on 2017.05.28 at 19:50
Traktorista iedegums ček.

Posted by [info]methodrone on 2017.05.28 at 13:00
esmu atgriezusies, aaraa ir karsts, kluss, spiidiigs, dzied vientuljsh putns. uuberis izmeta pie maajdurviim ap 4 naktii, aplaistiiju pukjes, uzvaariiju grikjus ar kjiplokiem, apeedu, aizgaaju guleet saulei leecot. tagad esmu izguleejusies, juutos karsti, klusi, spiidiigi, vientulji, bet mieriigi. peec dazhiem mirkljiem ieshu pirkt salaatus un augljus. shkjiet vairaakus chemodaanus ar kjeemiigu emociju bagaazhu aizmirsu/atstaaju vai nu kaadaa ayia napas resiitii, pludmalee, uz ljezhaka vai prosto uz skaistas, palmotas ielas. es esmu iztukshota un taada ceru palikt.

tomeer reflekteejot atpakalj uz visu, cik savaadi un amizanti, ka briivdienas ir tas briidis, kad mani visspeeciigaak sazhnjaudz emociju spiiles. neviena promenaade, kokteilis, juura, skats - neviens no vinjiem nav vienkaarshi izbaudaams skaistums. katrs no vinjiem ir portaals caur kuru izgaazhas mans saaposhais gars un tad pats ar sevi ciinaas un mokaas, es un skaistie spacetime punkti ir areena. shkjiet es nemaaku dziivot jo es nemaaku tiiri priecaaties. attiiriit garu, attiiiriit garu, kljuut kaa beernam, attiiriit garu. katrs skaistums gjeneree veelmi peec veel lielaaka skaistuma, kas ar savu intensitaati atver portaalu uz saaposho garu, kursh izgaazhas un visu veersh postazhaa. paarsvaraa shkjiet, ka ir tikai divas iespeejas - klusa, cietiiga dziive bez skaistuma, kas patureetu saaposho garu kaut kur iekshaa, vai tikai mazliet skaista dziive, lai saapiigaa gara uzrashanaas katru reizi nesagaadaatu paaraak stipras gradaacijas.

bet labi, shie visi vaardinji shmaardinji, atpisieties. kameer saapju gars snauzh, es eju pirkt salaatus un zemenes, ir maija beigas un dziive ir misteeriska.

Posted by [info]punkts on 2017.05.28 at 08:46
Punjits pārdomāja savas dzīves ielāpus braucot karietē kārtodams viss kā pēc grāmatas parādi, ka tev ir domas jo tu tās pirmais ieraugi lai arī vandies pa metām tas ir lieliski ka skaties uz visu savu bioloģiju kopumā kad knaģi tur veļu atknaģē knaģi un palaid pa vējam lai tevi neapšauba katrs pretimnācējs tur mes redzam sarasojušu audeklu no privātas virves bob mēs arī viņā ieguldām moderno stāstu

Posted by [info]punkts on 2017.05.28 at 07:41
Cikliskums sevi grauž.

Posted by [info]punkts on 2017.05.27 at 23:35
Pusnakts rabindranors dorbe.

Posted by [info]punkts on 2017.05.27 at 23:33
Salīdzinoši vēsa marle.

Posted by [info]punkts on 2017.05.27 at 23:22
amoliņš ambrozijs neko nepasaka, jo viņam rakstāmgalds nav neko ko pateikt slauki dupsi gribēja vienu trāpīgu frāzi tādu kā ekscerptu no raiņa biogrāfiskās dienasgrāmatas, bet velk tikai gumiju man patīk rakstīt par sevi es te savu diendusu pienā mērcēju un ceru, ka miegainība būs aizmidzinājusi kādu fakultāti un varēs izlavīties tīrainē lai gan zināms ka apkārtnē nekā nav tikai tāls ceļš līdz gaismas avotiem kā elektrifikācijas gāzveida padomes tāda kā smags rakstāmgalds ir mana piere pieres masa neatklāšu jau nekādus pretaportē noslēpumus un kur nu vēl man kaut kādus sekotājus vajag. novilks bikses un izrādīsies ka nosaukums sociālie mēdiji ir vienkārši sistēmas atgremots žirafes katls tā pat kā govis atgremo kad noķer kādas mušas tā viss pārstrādātais nonāk sistēmā ar nokavēšanos kad jau vairs nav vērts smieties par to, jo jāizliekas ka tas neuzjautrina lai varētu no tāda leņķa ieraudzīt ka jautājumu nav tagad tikai stulbs vai kā baigā futūrisma mānija ar visu fašistisko ideoloģiju bet šobaltdien taču nav fašisma aizmetņu daudz tikai lielā gibralt politika kuras kuluāros nav skaidrs kāda veida dzīvesveidu šobrīd atbalsta pastāvošā iekārta kad cilvēki ir amatos kā pie kompjūteriem tā pie ēdamzālēm un manipulē savos resursos iedibināto dabu jo tās ir romas tiesību tradīcijas ar kurām mēs tagad cīnāmies tiesās un apdrošināšanas apelāciju zālēs atkal parādījies nenosakāmas izcelsmes amoliņš un tas atkal ir jāatgremo kamēr pasaule daba reģenerē sevi un maina ādu un nomet veco paaudzi kā papīpētu avīzi un piezemētāk ar saviem epitetiem tie dur pušu zeķi. neko jau es negribēju pateikt tādu traki tāda svillainība. dubra.

Posted by [info]punkts on 2017.05.27 at 23:19
iekrāsojamā grāmata.

Posted by [info]punkts on 2017.05.27 at 23:18
esmu virs zemes ar savu galvu trīs vienotības pārstāvji.

Posted by [info]punkts on 2017.05.27 at 23:14
Zemenīce.

Pay Yourself First

Posted by [info]217 on 2017.05.27 at 20:08
Tā kā sanāk braukt vilcienos, kkā sanācis daudz lasīt self help grāmatas šogad, jo ātri lasās un pietiekami vienkārši, lai blakus pa telefonu runājoši cilvēki netraucētu koncentrēties.

No Rich Dad, Poor Dad un The Richest Man in Babylon sev paņēmu principu atlikt iekrāšanai paredzēto naudu uzreiz pēc algas saņemšanas, jo "atlikšu to, kas būs palicis pāri mēneša beigās" vnk nedarbojas. Un nekad nedarbosies, jo es iztērēju visu līdz pēdējiem 50p, ko neesmu nobēdzinājusi otrā kontā.

The Slight Edge bija motivējoša, kamēr lasīju. Tagad ķēros pie Dakvortas Grit, kas pagaidām šķiet interesanta. Redzēs kā būs.

.

Posted by [info]feita_kleita on 2017.05.27 at 19:36
Tags: , , ,
Šodien gāju uz tirgu pēc Sarajevo kartupeļiem, kas esot Adretai ļoti līdzīgi un vienīgie, kurus māku uzvārīt, nebija un tāpēc izlēmu, ka tirgū pirkšu tikai eksotiskas lietas, kuras nevar dabūt piemājas veikalā. Auksti kūpinātu foreli, piemēram, kas sanāk lētāk nekā rimi iepakotā, bet secināju, ka man vajadzētu sarunāt kādu tirgus meistarklasi, jo šobrīd vnk paļaujos uz līdzcilvēku/pārdevēju godprātību.
Jā kāds vēl nezin, tad lieciet aiz auss, ka tirgū var nopirkt, nedēļas nogalēs, superīgo Rafa kaņepju pastu, kas ir mans lielais gardums kopš vairs negribas šokolādi.

Tad es atcerējos, ka sunim solīju atnest gardumu un iegāju gaļas paviljonā... un te sākas visa šī ieraksta pamatjēga. Es jau atkal netieku skaidrībā, jo laikam pārāk gausi lasu Helmas Lapiņas "Suns, kuru mīlam", kurā vienā nodaļā tiek uzskaitīts kādi dzīvnieku kauli sunim ir labāki, bet nākamajā teikts, ka tos nevajagot biežāk par divām reizēm nedēļā, kas man liek domāt, ka iespējams kaulus+gaļu nevajag vispār, vai arī es pārprotu "kaulus" un tas, ko dodu sunim vairāk ir uz "gaļa" pusi. Šķirstot Barbaras Teilores-Laino "Mājās gatavota barība kaķiem un suņiem", es vispār samulstu (piem. pievieno 2 karotes samaltu kaulu... tas tā ātri uzšķirot, piemēram). Un cibā pie viena līdzīga ieraksta bļaustījās, ka "...tak nedod kaulus" bez argumentācijas, kas radīja "viena tante teica" efektu, jo visur, kur bērnības atmiņās skatos - suns grauž kaulu. Tas ir viens. Otrs - nākot ārā no gaļas paviljona ar jaunlopa kauliņiem maisiņā, ir ļoti smagi. Es it kā neesmu drastisks vegāns, pat neesmu sekojusi, vai vēl esmu veģetārietis (lai gan sekoju, vai produktam nav pievienots želantīns), ja apēdu skābeņu zupu, kuru vārīju no līka novārījuma (vārīju sunim vistas fileju. vairs nevārīšu. Fejai no vistas caureja. Fejai vispār no ļoti daudziem ēdieniem ir caureja. Par triku gardumiem vsp jāaizmirst.). Lūk, tie kauli maisiņā, ar kuriem esmu atbalstījusi teļa nokaušanu, lai mums būtu piena produkti... žēlas asiņainas asariņas. Bet padomājot, izvēle neēst gaļu ir manis pieņemta, kuru suns - canis lupus familiaris, diezvai brīvprātīgi pieņemtu, ko secinu no novērojumiem parkā, kurā Feja atrod kārtējo kaulu (parki ir pilni ar kauliem! pat viss mazākais zaļais laukumiņš) un vairs nedodas rokās, jo negrib šo "gardumu" nevienam atdot; bet spriežot pēc Lapiņas un Jāsona Baridzes (intervija par vilkiem RL 2016 jūlijs), suns lieliski varētu iztikt esot vegāns.
Visa šī iemesls jautājumā, ko man darīt? Turpināt sunim neregulāri pirkt gaļīgos kaulus vai atkaulotu gaļu un iet uz baznīcu/uzcelt birstalā mazu aizlūgumu iežu krāvuma veidolā, kurā ar katru nolikto akmeni apraudu nogalinātos? Aiziet pie psihologa? Apēst kaut ko maģisku un parunāties ar Feju? (Vakar ar stiepli dziļi sadūru pirkstu, Fejai ļoti interesēja asins smarža leikoplastā, kurš joprojām bija uz mana pirksta. Tas ir satriecošs skats.)
Jautājums, ar ko jūs, suņu mīļotāji, barojiet savus lolojumus? Kāda ir jūsu suņu nedēļas ēdienkarte? Un ja jūs esiet veģetārietis, kā tiekiet galā ar gaļu priekš suņa (emocionāli)?

Paldies par atbildēm, viedokļiem, uzskatiem, ja tie šeit tiks pausti.

Posted by [info]vanga on 2017.05.27 at 19:15

Posted by [info]zivs on 2017.05.27 at 17:08
Bērnu ballītē. Staburadzes torte un čipši. Nē, čipši nav staburadzes, dooh.

The Grandpa Chessboard

Posted by [info]po on 2017.05.27 at 10:44
Tags: ,
Beidzot nomiris mūsdienu terorisma pamatlicējs un Obamas mentors Zbigņevs Brežinskis.
Gaidām uz Kisindžeru.


vid

Riebīgie bezgoži

Posted by [info]svesinieks on 2017.05.26 at 23:31

karma b 2

Posted by [info]217 on 2017.05.26 at 19:28
Keitija Hopkinsa tika atlaista no LBC pēc tam, kad twitterī aicināja atrast final solution (musulmaņu/teroristu) problēmai pēc Mančestras, kur daudzi saskatīja atsauci uz 'final solution to the jewish question'.

tauja #2

Posted by [info]_raagas on 2017.05.26 at 18:54
Laika ziņas: jaunmēness
Saucējs: Manju Mehta
Tags:
Poll #21014 skaņas avots
Open to: All, results viewable to: All

ko tu vēlētos raidījumā dzirdēt biežāk?

View Answers

strinkšķināmos stīgu instrumentus
4 (57.1%)

lociņinstrumentus
0 (0.0%)

pūšaminstrumentus
1 (14.3%)

vokālu
0 (0.0%)

perkusijas
2 (28.6%)


prozīt, jopta

Posted by [info]fjokla on 2017.05.26 at 13:47

Posted by [info]methodrone on 2017.05.26 at 10:39
i need to purify my spirit

visa shii buhaashana, katru vakaru, viins, kokteilji, raspberry collins, singapore sling, ouzo special, mojito, karafju karafes stipra spirtiiga asinju viina (The word “Alcohol” comes from the Arabic “al-kuhl” which means “BODY EATING SPIRIT”, and gives root origins to the English term for “ghoul”. In Middle Eastern folklore, a “ghoul” is an evil demon thought to eat human bodies, either as stolen corpses or as children.

The words “alembic” and “alcohol”, both metaphors for aqua vitae or “life water” and “spirit”, often refer to a distilled liquid that came from magical explorations in Middle Eastern alchemy.

In the words of writer and health enthusiast, Jason Christoff – “In alchemy, alcohol is used to extract the soul essence of an entity. Hence its’ use in extracting essences for essential oils, and the sterilization of medical instruments. By consuming alcohol into the body, it in effect extracts the very essence of the soul, allowing the body to be more susceptible to neighboring entities most of which are of low frequencies (why do you think we call certain alcoholic beverages “SPIRITS?”). That is why people who consume excessive amounts of alcohol often black out, not remembering what happened. This happens when the good soul (we were sent here with) leaves because the living conditions are too polluted and too traumatic to tolerate. The good soul jettisons the body, staying connected to a tether, and a dark entity takes the body for a joy ride around the block, often in a hedonistic and self-serving illogical rampage. Our bodies are cars for spirits. If one leaves, another can take the car for a ride. Essentially when someone goes dark after drinking alcohol or polluting themselves in many other ways, their body often becomes possessed by another entity.”) mani ir padariijis volatile, scrambled, dark, upset.

es gaidu, kad vareeshu atbraukt atpakalj uz mieriigo londonas dziivokli un atkal iekaapt savaas miikstajaas goody two shoes of a devout, diligent cosmic disciple of clean virtue and pure shores of love, green juices, jogs, 7 hours of sleep, silent, subdued, patient existence etc.

shodien es ilgi staaveeshu aukstaa juuraa un dzershu tikai daudz melnas kafijas.

Posted by [info]kautskis in [info]n_komentari on 2017.05.26 at 10:20
You need to get laid.

Posted by [info]kautskis in [info]n_komentari on 2017.05.26 at 09:41
Laikam pilnīga neizpratne par aplūkojamo tēmatu komentēšanu atvieglo, nevis apgrūtina. Tad var runāt pilnīgas muļķības un nemaz neapjaust, kādu sviestu gvelz.

Posted by [info]nebukadnecars in [info]pajautaa on 2017.05.26 at 09:28
Labrīt!

Vai ir kāda vieta Rīgā vai tās tuvumā, kur cilvēks bez autovadītāja tiesībām (bet pilngadīgs un ar auto māk braukt), var izbraukāties ar automobīli? Kaut kādi laukumi vai kaut kas tāds, vai trases?

Posted by [info]elina on 2017.05.26 at 08:35
Saucējs: klausos Olgas Ziemeļvēju, ko gan citu.
Esmu atstāta viena (ar suni) uz gandrīz trīs nedēļām. Ir day 2 un jau jūku prātā.

Previous 30