Posted by [info]hauf_milk on 2017.11.21 at 17:39
Var redzēt lasīt, ka novembris. Leitestiem, mēl' izkāris nevar tikt līdzi.

Posted by [info]methodrone on 2017.11.21 at 14:29
Kāpēc kaut ko teikt, ja cilvēki visu saprot no nepateiktā. Pēc šī visa es vēlaizvien neizprotu vārdu nozīmi. Varbūt kā iedrošinājums vai atraidījums. Jo saka to ko jau zina, bet nezināmais vienmēr ir svarīgumā soli priekšā. Man tiešām šķiet, ka kuru katru brīdi cilvēki pārmetīsies uz telepātiju. Bet varbūt nākamo soli nemaz nevar spert, kamēr zināmais nav apstiprināts.

Bet jā, labi, lai tā būtu, apraksts ir tik pat svarīgs kā fakts. Jo estētiskāks apraksts jo satricinātāka būs sirds. Un satricināta sirds ir kaut kas labs, laikam. Un es teiktu nevis 'laikam' bet 'neapšaubāmi' ja zinātu kāpēc. Bet ak Dievs, ko es.. es jau to zinu, tikai nevaru aprakstīt, tas būs mans mūža darbs.

Maizīti valstij no mutes rauj laukā :(

Posted by [info]po on 2017.11.21 at 15:20
Tags: , , , ,
Pankūciņas ēdi, zagli?

Posted by [info]vanga in [info]pajautaa on 2017.11.21 at 13:39
Dārgā Ciba, vai vari, lūdzu, ieteikt kādu labu rotkali? Vēlams iz Rīgas, taču ne obligāti.

Paldies!

Posted by [info]slepkava in [info]pajautaa on 2017.11.21 at 11:42
Kur t/c Dole apkaimē, 1km radiusā, var paēst pusdienas?

Posted by [info]methodrone on 2017.11.20 at 20:38
"Quivering like a drop of mercury, the cloud of unknowing."

bērnu autokrēsliņš

Posted by [info]vacatio in [info]pajautaa on 2017.11.20 at 18:23
interesē adac testi - kas kā.

Pāris dienas jau studēju adac lapu un testus un krēsliņu bodes. mani visādi velk uz vienu konkrētu krēsliņu (kategorija 9-18kg), kurš ir liekams braukšanas virzienā. Zinu, ka pēc visādiem nostāstiem drošāk tomēr ar skatu uz aizmuguri. BEt - manam noskatītaja'm krēsliņam adac testa rezultāti ir labāki kā stipri dārgākiem pret braukšanas virzienā liekamiem. Mēģinu saprast kāpēc tā?
vēl bišķi mulsina, ka tas krēsliņš ir testēts 2013 gadā un pēc tam vairs nē. (kaut gan atkārtoti testē varbūt tikai tad, kad krēsliņam tiek veiktas kādas modifikācijas? nosaukumā kāds burts piemests klāt vai tml.

Posted by [info]klusais_okeans on 2017.11.20 at 17:11
katrreiz no jauna pabrīnos, cik laimībā ir daudz skumju

Posted by [info]laba_doma on 2017.11.20 at 13:28
Parciņā šodien bezvējš - koki nešalc, lapas nečab, putni aizlidojuši. Klusums un miers, nekādas steigas. Burvīgi.

Nu tad.

Posted by [info]po on 2017.11.20 at 13:20
Tags: ,
too late

Posted by [info]methodrone on 2017.11.20 at 09:56
"This is the Kali Yuga,
even rakshashas will incarnate as teachers to mislead you.
Those who must be destroyed by these demons will be.

..in Kali Yuga it is the falsehood which will draw crowds.
The Truth and the true Gurus will be neglected."

Modern Parenting

Posted by [info]217 on 2017.11.20 at 07:48
Saucējs: Steve'n'Seagulls - Run To The Hills
Mums tagad ir whatsapp grupa ar mani, R., viņa bijušo un R. bijušās tagadējo, lai apspriestu R. sīko.

(Viņiem visiem ir katram vismaz pa vienam vai diviem sīkajiem, un tāpēc es dažreiz nejūtos baigi kompetenta kko komentēt, arī dažreiz man jāprasa R. lai viņš paskaidro kkādus izteicienus, kas tajā čatā parādās, it īpaši bez konteksta, jo viņi visi trīs ir native speakers. Vakar, piemēram, iemācījos tart - tāda, kas vislaik spoguļojas un pievērš uzmanību savam izskatam. Bet kopumā ir tā biš dīvaini - tev visu laiku nav bērnu, un tad pēkšņi tu gaidi vienu, un tev vēl tāds viens brīvdienu/nedēļu nogaļu gandrīz tīneidžeris uzrodas. Life.)

Šobrīd sakarā ar gatavošanos pārcelties ļoti, ļoti ienīstu dzīvojamo istabu, nevaru ciest, ka nav kur apgriezties, un plaukti pustukši, un lietas neatrodas, kur pierasts.

Posted by [info]hauf_milk on 2017.11.20 at 07:38
Pirmssvētku svinību OST atskaņas atnāca ar pāris dienu iekavēšanos, un miegā. No 3iem līdz 7iem sapnis ar viena piedziedājuma atkārtošanos nonstopā. Nu, paldies, mūzika, ka tā tu atmaksā par manu mīlestību.

Svecītes

Posted by [info]wensdy on 2017.11.19 at 21:05
Saucējs: sevdaliza - ison
Tā kā Latvija ir brīva tikai apmēram 50 gadu, varbūt tas izskaidro, ka tāpēc tā sociāli ir tik šaušalīga valsts. Uz valsti kā sistēmu ar noteiktiem nosacījumiem vispār nevar paļauties, var paļauties tikai uz tiem, ar kuriem tu sarunā. Un ģimeni, ja tev ir paveicies.

sērijā "uzzinu pēdējais"

Posted by [info]217 on 2017.11.19 at 18:48
Ahh, ka es agrāk nezināju par http://lmgtfy.com/ :D

Piemēram, http://lmgtfy.com/?q=how+to+start+a+garden :)

Posted by [info]methodrone on 2017.11.19 at 14:42
Saucējs: Alla Pugacheva - Мне нравится
Šodien es jūtos ļoti mātišķi. Man gribas savā paspārnē paņemt un aizbildnieciski rūpēties par pilnībā visiem saviem dažiem kolēģiem, jo viņi visi šķiet mazliet nelaimīgi. It sevišķi kolēģēm, jo es viņas gribu iemācīt kā neatkārtot manas kļūdas. Es gandrīz gribu būt kā profesore Minerva Maksūra, kas ir šerpa, bet sirdī mīļa un maiga. Es gribu pilnībā visiem teikt "Bērniņ viss būs labi, tas taču tikai nieks, noslauki asariņu, re kur saulīte ārā spīd, viss taču ir labi, uzvelc cilmdiņus un ej saelpoties svaigu gaisu, prāts uzreiz noskaidrosies! Es tikmēr uzcepšu cepumiņus." Es gribu visus pamācīt kā izdarīt labāk tā, lai nav kreņķu, un tad viņiem pateikt "Nu re! Tu taču pats to jau zināji!" Tad visi uzelpos un visi kreņķi pāries kā slikts sapnis, jo visi tad sapratīs, ka īstenībā viņos mājo prieks un vieglums un viss ko viņi dara ir mīļš un pasaule ir bezgalīgi droša, jo visiem vienam otrā ir tūkstoš palīgu un siltas rokas, kurās krist, kuras aijā. Jo es zinu, visi cilvēki sirdī zina, ka mīlestība un prieks kā burvestība ir vienkārši un pieejami jebkurā brīdī, ka cilvēks var pārvērsties vienā mirklī, viņi tikai tam nespēj noticēt. Bet nekas, jo es viņiem atgādinātu.

Bet tajā vietā, es līdzjūtīgi smaidu, nopūšos un pasaku "Njā.. tāda ir dzīve." Šādai pieejai es neticu ne uz mirkli, bet es tā daru un tad es eju noslēpties mājās un par to uzrakstu.

Man dažreiz šķiet, ka mans dzīves uzdevums ir pēc iespējas maksimālāk noslēpties no cilvēkiem un apvaldīt savu neveselīgo tieksmi uz viņiem ieciklēties.

Vispār astroloģe Jana man teica, ka šajā dzīvē mans uzdevums ir attīstīt sevi kā individualitāti, which then would make sense, jo es nekad neesmu jutusies kā individualitāte. Viņa teica, ka es esmu izdzīvojusi jau daudzas dzīves kur man ir ģimene. Ka es esmu bijusi gan valdonīga mamma, gan arī tāda, kas sev par torment, sevi ir uzupurējusi pilnībā savas ģimenes un citu labā. Tāpēc, lai arī esmu vēzis kvadrātā, un man ir neveselīga tieksme rūpēties, man tomēr šajā dzīvē sevi jāattīsta kā individualitātei. Kas cik es saprotu ir, sevi norobežot no citiem cilvēkiem, lai viņi neatņem manu dārgajai individualitātei atvēlēto dārgo laiku. Tas arī izskaidrotu to, kā mani mazliet atgrūž veidot jebkādas attiecības ar cilvēkiem, pat ar ģimenes locekļiem dažreiz, bet kaut kur iet vai sēdēt vienai.

Kamēr astrologs Gints konkrēti implied, ka man būs ģimene, citēju, "Apprecās kā 2 balodīši un nodzīvo kā viens ābolītis." Varbūt viņš to domāja metaforiski, ka mana duality heart vs. mind eksistence apprecās within itself, as in kļūst nondual, un nodzīvo kā viens ābolītis, ko es varu panākt tikai tad ja es attīstu savu individualitāti?

Tādēļ lielu daļu laika es cīnos ar disasociāciju, ko izraisa nespēja pieņemt vientulīgu likteni. Bet tajos brīžos, kad disasociācija pāriet un es spēju saredzēt garīgās dāvanas, ko vienpatība sniedz, es jūtos ļoti mierīgi un gandarīti. Un es pat pieļauju, ja es sevi ieguldītu cilvēkos vai ģimenē, tad es nebūtu pieejama garīgajiem dāvinājumiem. Tā kā es esmu tikai salīdzinoši jauns cilvēks, I still suffer, bet ja es salīdzinu, kā es jutos pirms pieciem gadiem, un kā tagad, tad tagad mani individuālums, vienpatība, garīgās dāvanas, mans liktenis iedvesmo arvien vairāk. Varbūt pat es kādu dienu atradīšu veidu, kā ar savām garīgajām dāvanām būt mātišķa, lai arī man labāk patīk cept cepumiņus.

Posted by [info]hauf_milk on 2017.11.19 at 06:11
Ja es jau sen gaidu mierpilno Ziemassvētku vakaru, mājās, vai kaut kur omulīgi sniega kupenā, ar blašķīti, tas ir bīstami, jo parasti viss notiek pretēji ekspektācijām. Par laimi, arī ja gaidi dranķības, notiek pretējais. Kas man cits atliek kā būt rūgumpodam?

Posted by [info]laba_doma on 2017.11.19 at 00:10
Ārprāts, kā es ienīstu lielībnieku sevī. Bet viņam vienalga.

Posted by [info]laba_doma on 2017.11.19 at 00:06
Es gribu, lai uzsnieg sniegs. Man ne visai patīk aukstas temperatūras, taču sniegs ir smuks. Un sen nav redzēts.

99

Posted by [info]po on 2017.11.18 at 23:19
Laika ziņas: svētki
*atver šprotes*

Posted by [info]methodrone on 2017.11.18 at 20:00
Iešu agri gulēt, uz ļoti klusu settingu klausoties romantisko radio.

lācenes piens

Posted by [info]po on 2017.11.18 at 20:45
Tags:
Līdz Lāčplēša dienai derīgais piens joprojām garšo tīri okej vēl LatRepProkla vakarā. Vai nu esmu iepraktizējis augstus sterilitātes standartus, vai tomēr šī ir brīnumu nedēļa :o

Posted by [info]hauf_milk on 2017.11.18 at 17:07
Padomāju par ISiS, un varu piekrist Ulvim, ka nah, lai sēž tas idiots Mārtiņš 11 gadus. Man nav žēl tās salauztās dzīves. Visu, kas ISIS pat tuvumā stāv, ir vnk jānoslauka ar uguni.
Tas viss dēļ tā, ka nevaru aizmirst redzēto video.

Posted by [info]laba_doma on 2017.11.18 at 15:24
Un vēl man patīk, ka man ir. Tāpēc es nopirku divas kastes ar alu (bezalkoholisko). Bija laba cena.

"on behalf of" epasti

Posted by [info]alefs in [info]pajautaa on 2017.11.18 at 13:47
Jautājums par sūtītāja epasta adreses redzamību saņēmējam.

Lieta tāda: ikdienā izmantoju dažādas epasta adreses, bet epastu sūtīšanai izmantoju vienu un to pašu gmail kontu, kur "from" lauciņā varu izvēlēties, kuru adresi izmantot.

Savukārt, kad man cilvēki atbild, dažkārt atpakaļ atsūtītās vēstules sadaļā, kur ir mana ziņojuma sākotnējā versija un informācija par tā sūtītāju, mēdz būt kaut kas tamlīdzīgs:

From: defoltā@gmailadrese [mailto:defoltā@gmailadrese] On Behalf Of [mans vārds]

Man šķiet, ka šādi vēstuli nointerpretē microsoft outlook.

Jautājums: vai saņēmējs kaut kur tomēr redz arī manu "on behalf of" epasta adresi, vai arī līdz viņam nudien atnāk tikai lietotāja vārds, kas ar šo on behalf of adresi ir saistīts?

Posted by [info]methodrone on 2017.11.18 at 08:24
Sapnī biju tornī, kāpu gan augšā gan lejā pa spirālveida kāpnēm. Tur arī bija māsas džeks, no kura mēģināju izvairīties.

I feel like I am settling more and more into both realms, human and transcendental. Viņpasaule ir aiz pavisam liega šķidrauta, un es esmu bez steigas, jo šajā saulē laika ir tik maz, un mani žēlīgi aizkustina šis sapnis.

Posted by [info]hauf_milk on 2017.11.18 at 08:24
Neredzu konsekvenci. Niks Keivs mani tā kā drīzāk besī, turpretī viņa muzikālā māsa PJ Harvey ļoti patīk. Seksisms kaut kāds sanāk.

Posted by [info]hauf_milk on 2017.11.18 at 06:01
Saucējs: PJ Harvey - Who Will Love Me Now
Kas dara cilvēku priecīgu? Arī pālī labi padarīts darbs.
Tiesa gan, tas nav ilgtspējīgi. Bet vnk atvērt programmas un tad jau redzēs kā būs, parasti ir cibas darbiem, kas uzzīmējami max 20 minūtēs. Darbu darbiem es tādu attieksmi neatbalstu, bet skaidrā es ar šo vienu konkrēto 3 stundās netiku galā. Dievīga ir tā sajūta, kad tu nekā nejēdz no programmām, bet vnk klikšķini, un viss sanāk.

Posted by [info]laba_doma on 2017.11.17 at 23:58
Man patīk, ka ir smuki. Diemžēl tas man bieži liek nodarboties ar sīkumiem, bez kuriem droši vien varētu iztikt un kuri reizēm mani arī stipri moka. Toties pēc tam uz labi padarītu darbu es varu skatīties minūtēm ilgi un būt lieliski apmierināts ar sevi, ko es esmu spējis ar savām rokām paveikt.

You know it feels unfair, there's magic everywhere.

Posted by [info]methodrone on 2017.11.17 at 20:33
Šodien es jūtos tā, ka mana dzīve ir noslēgusies, mani meklējumi ir noslēgušies. Es esmu pilnībā atdevusi sevi visu liktenīgumam. Liktenīgums var no manis paņemt jebkuru lietu, prasīt no manis jebko, neko no manis neprasīt nekad vairs, un es teiktu "Lai tā ir." Es laikam domāju, ka nav vairs nekas, pret ko es varētu potenciāli protestēt. Jo es visur redzu tikai "Jā." un nevienu "Nē." Uzreiz izķeru, kad man prātā pavīd jebkas greizs. I seen it. Tas ir kā es varētu griezties uz jebkuru pusi un tur pretī stāv pilnīgums, liktenīgums, viss ir legit, viss ir "Jā.". Man ir ērgļa acis un haizivs zobi, es notveru nepatiesību, jau metos to uzšķērst, bet tad kā maigs, pelēks trusītis aizļepatoju projām, jo nepatiesība ir nepatiesība un tā izgaist pati no sevis. Pendulum coming to rest, each unrest comes to rest if I do not suspend it, if I do not hold it in an unnatural angle, and I don't hold it. Esam palikuši tikai mēs ar laiku. Vēl tikai uz neilgu brīdi, kas jutīsies kā sapnis, kurā katrs moments būs krāšņs un dzīvs, kā ieelpa, kā smarža.

Previous 30