Posted by [info]pinjons in [info]n_komentari on 2016.09.28 at 00:22
Ņemot vērā, ka par Trampu fano alternatīvi apdāvinātie (vismaz Cibā), par tavu izvēli nemaz nešaubījos.

Klasika

Posted by [info]wensdy on 2016.09.27 at 23:52
Laika ziņas: Pirmspiedzīvojumu migrēna
Rīt uz konferenci. Protams, ar gludekli izdedzināju kleitā caurumu. Tad jau viss būs :)

lenesons is my only love

Posted by [info]ieva on 2016.09.27 at 20:34
dienas ziņa viennozīmīgi ir jaunais lenesona tēls, rofl. before and after foto principā var izmantot kā ilustrāciju tekstam "everything that's wrong with the people in my country".

vislabāk patika režisora skaidrojums, ka nu jā, lol, pamainījām attiecīgi arī figūras konceptu - tagad esot spociņš, kas dzīvo zārciņā - tfu - futlārī. citiem vārdiem sakot, loud n clear: it's dead, jimmy!

un vēl tas pavērsiens, ka šis mironis ir mākslinieku nerealizētā fantāzija (gārdzot krīt gar zemi) - jā, tas dara jēgu, lol, turklāt nemaz ne depresīvu, un cita starpā ir tieši tas, ko nolasīs bērni vecumā no 5 līdz 10 gadiem. (have you like talked to kid lately? or a therapist for that matter...)

un tad vēl, protams, lai mazinātu skatītāju bailes, uzvedumā iekļauta etīde, kur recently deceased lenesons... nobīstas no sava spoguļattēla. nu, ģeniāls paņēmiens, lai panāktu skatītāju identificēšanos ar tēlu, jeibogu! vien to what end, ja drīkst jautāt...

kas var būt labāks par šo?! nopietni, šis pārspēj last week tonight - sirsnīgs paldies visiem iesaistītajiem! :,D


p.s. intervijas teksts, uz ko atsaucos, lasāms satori, ja kas.

27.septembris (bezē, bēres, elizabete, sidrs)

Posted by [info]elina on 2016.09.27 at 20:13

face²

Posted by [info]po on 2016.09.27 at 19:38
Tags: ,
Ar Facebook Beverlīhilza ir visur. Ieraugi cilvēku - "Oj, joh, no kurienes es viņu zinu?" Nu, ja - no ekrāna.

Posted by [info]elina on 2016.09.27 at 16:37
Gribētos kādu monopola vakaru.

parastā elektriskā vai indukcijas?

Posted by [info]blond in [info]pajautaa on 2016.09.27 at 15:27
Starp jums ir kāds, kurš lieto indukcijas plīti? Vai patīk?
Mums jāpērk jauna plīts ar cepeškrāsni patreizējās elektriskās vietā. Sākumā bija ideja pirkt tādu, kam divi riņķi uz gāzes, divi elektriskie, bet būs diezgan sarežģīti kaut kur ievietot gāzes balonu, kā arī gāzes kvalitāte nav sevišķi laba. Baidos no smakām, no melniem katlu dibeniem. Tāpēc laikam paliekam pie elektrības kā līdz šim. Bet ko pirkt - parasto vai indukcijas? Kādas ir atsauksmes?

Starpbrīdis

Posted by [info]wensdy on 2016.09.27 at 15:20
Tad, kad izdodas visu apstādināt un savākties kopā vienā mierīgā, pulsējošā kopumā, liekas: "Kāpēc cilvēki ir tik stulbi. Kaut ko ņemas, paši nesaprot ko un pēc tam pārdzīvo. Grib vienu, bet dara pavisam pretējo. Streso." Vispār dzīvē tā panopietno ir jādara tikai pāris lietu. Viss pārējais ir troksnis un butaforija. Jā, ir grūti izbeigt uztvert sevi attiecībā pret citiem, bet tā ir atslēga. Nē, tas nenotiek vecumā, tas notiek tad, kad beidzot piedzimst.

Posted by [info]krishjaanis on 2016.09.27 at 14:15

Posted by [info]elina on 2016.09.27 at 10:47
pretmigrēnas recepte - 4 citramoni un stipra kafija.

Daprigaļis

Posted by [info]217 on 2016.09.27 at 06:47
Vasarā palika biš stresaini, jo daudzus klientus pārlika automātiskajā režīmā, un palika mazāks darba apjoms.

Lūk, nevajadzēja klusībā par to gaudot, no šovakara pieliks man pie klientiem EY un Deloitte, kuram katram pa nakti jāizskata savi 200-400 raksti, ar visu anotāciju rakstīšanu. Atā, pusdiensnaktspauze un pēdējā mierīgā rīta stunda, kad lasīt rakstus par Somiju un tūrismu, varēšu burties tiem murgiem cauri papildus visiem citiem darbiem...

Sacra Rota

Posted by [info]lemurs in [info]pajautaa on 2016.09.26 at 22:22
varbūt kāds zina pateikt, kā latviski pieņemts atveidot Vatikāna tiesu instanci Tribunal Rotae Romanae?
paldies jau iepriekš.

Tekstila nodošana

Posted by [info]kisswithafist in [info]pajautaa on 2016.09.26 at 17:19
Kur Rīgā nodot novalkātas drēbes, lai no tā ir vismaz kāds labums tālāk par rajona bomžiem? Vai H&M joprojām ir "nodod drēbes, dabū atlaidi" iespēja (der arī bez atlaides, ka tik nodot)? Varbūt man līki pirksti, bet Latvijai specifisku informāciju neatrodu. Apjoms liels, kādi 200l tilpumā, taču nepavisam negribētos šķirot un meklēt, vai ir kas otrreizēji velkams, labprātāk nodotu otrreizējai pārstrādei. Paldies.

Her Majesty's Revenue and Customs vs VID 1:0

Posted by [info]217 on 2016.09.26 at 13:41
Es visu septembri atliku zvanu (pēdējoreiz vajadzēja gaidīt pusstundu hold režīmā) uz vietējo VIDu, jo man šķita, ka viņi no manis pārāk daudz iekasēja nodokļos par pagājušo gadu, jo nenostrādāju te pilnu gadu, bet nebiju saņēmusi nevienu vēstuli. Kapa klusums.

Taisījos jau šodien beidzot zvanīt, kā pēkšņi pa durvīm iekrīt vēstule, tā un tā, esam jums tik un tik parādā, ejiet, reģistrējieties onlainā un kkad nākamnedēļ būs kontā. Pat vairs nesūta čekus uz mājām, kas var nozust un ar ko jāvelkas uz banku bankomātā spraust. 21.gs.

Es nevaru iedomāties situāciju, ka lv VIDs pats tev skrietu ar vēstulēm vicinādamies pakaļ, pārmaksāto naudu atdodams. Ej, sniedz iesniegumus, prasi, un tad varbūt kko atmetīs.

rehabilitācija

Posted by [info]nistagms on 2016.09.26 at 14:45
Saucējs: Vatican Shadow - Remember your black day
Tags: , , , ,
piektdienas vakars
labs un šizofrēnisks vakars jaunajā hipsteru trīsvienībā ar bolderāju, čomski un beigās arī diezgan hardkorīgo aleponiju, kurā visiem pazūd laiks un neviens neko neatceras. citronu heizā pagāja vakars, atnāca arī Didzis ar savu bārdaino draugu, bija jautri (nedaudz), sapratu, ka cietumā sēdēt negribu, atstāju riteni pie Bolderājas, vaktēju meiteni ar kruķiem, mēģināju atbrīvoties no nevēlamiem kadriem, kas mūs izsekoja, beigās meitenes skūpstījās savā starpā, tikmēr depresīvie un jautrie puiši uz to visu skatījās un priecājās.
sestdiena
grūts rīts
sataisīju veipu
aizgāju mājās un pēc tam braucu pie Henčas
Henčam: izcila lauku māja
apkārt skaisti ezeri
restaurētas mēbeles
foto ar Raini un Aspaziju, kur viņi ir samontēti kopā, bet izskatās ļoti reālistiski
attēli ar Latgales jaunavām
glīti ierāmētas bildītes vannasistabā pie apaļas izlietnes
sākumā:
rudenīgā ainavā spēlējā The Hazi Bros, bija ļoti labi, elektriskā mandolīna, kas bija jauki distortēta caur 1w maršala visiem zināmo, klasisku ampiņu, bija izcila, ļoti skaisti sapasēja ar akustisko ģitāru. daļēji jautras dziesmas par melanholiju, sirdssāpēm, rudeni (vismaz tā es to uztvēru). viņi arī ļoti labi iederējās Latvijas lauku rudens ainavā, tur vajadzēja filmēt.
pēc tam jau bija laiks DJ Heroīnam KLĒTĪ. Henča bija parūpējies par labu skaņu sistēmu, tāpēc ļoti labi varēju likt visus palēninātos un sakropļotos hitus - Erasure, Pet Shop Boys, Promised Land, Moonlight Shadow, Miley Cyrus, Summertime Zombies, utt., protams, pa laikam arī uzliekot kādu blekmetālu vai industriju, kā arī papildinot ar N'Sync, Britniju, Backstreet Boys, Enrique Iglesias feat. Pitbull - FREAK, utt., nu, jūs saprotat konceptu. kaislīgākais dejotājs bija klusais_onāns ar savu draudziņu, kuri gan ap pusdeviņiem aizgāja atlūzt, bet pēc tam atnāca atpakaļ un, piemēram, pie Mensona dejoja ar dubultu sparu. bija arī traki apmeklētāji, Arnis ļoti stipri sita manu bērniņu, cits džeks ļoti stipri mīļoja manu sirsniņu, cits džeks spārdīja mēbeles un ārdījās, kā arī taisīja lielo lecienu no galda pie "Make me bad". tad atnāca meitenes, Henča dziedāja karaoki, visi dejoja, bet kādā brīdī sāka arī man piepisties ar dziesmu pasūtīšanu, kas, protams, nevienam neizdevās (izņemot to, ka uzliku "Pure morning"), jo svarīgākais tomēr ir KONCEPTS. H. brālis arī visu laiku spēlēja savu siņķiku, ko es brīžiem nogriezu nost un izlikos, ka neko nezinu. kopumā bija jautri.
tad kaut kad aizgājām pie ugunskura, kur tika sagaidīta pasaules apstāšanās.
svētdiena
ilgi necēlos augšā, jo, protams, var pagulēt un izgulēt depri
ēdu garšīgo sojas šašliku
vārījām zupu, Ilo sanāca supergaršīga vegāniskā zupa ar pupām, asa un bagātīga.
kaut kādā brīdī ļoti ātri dzinām uz veikalu ar mašīnu, pa līkumainajiem, skaistajiem Vidzemes ceļiem, līdz uzbraucām uz bijušajām dzelzsceļa sliedēm, kur varēja uzgāzēt. veikalā bija tikai viens zolīds kungs, kas alkoholu nepirka, tikai ēdienu. arī tādi laukos ir - daudz vingro, slauc govis, skatās panorāmu, ir labi cilvēki. es gan nopirku sidru, vinito (iesaku, garšoja, izcils pediņu dzēriens), kā arī košļenes burgeru atveidā ar feiko kečupu, lai būtu kaut kas perverss.
varēja arī šūpoties pāri sakritušajām lapām
varēja aiziet uz kapiem, bet neaizgājām
izklaidējāmies ar H. brāli, kas daudz dzēra, kā arī vienu brīdi sāka gatavoties pakakāt pagalmā, he he.
tad vēl bijām arī tornī, uz to veda skaistas vīteņtrepes, kas bija caurspīdīgas, tāpēc klusajam onānam uzdzina lielas bailes.
vakarā iebraucām čomskī, izdzēru miega tēju un apēdu saldo šoko tāfelīti "Buratino rūgtā" no Aizkraukles (mums uz darbiņu ved)
nonācu mājās, izvannojos, izbesījos
pirmdiena
pamodos, konstatēju, ka turpina sāpēt zobs un kakls iekaisis vēl vairāk nekā iepriekš, distoniķiem jau laikam bieži jāslimo, jo ik pa laikam sanāk sasvīst, bet tad izej ārā vēsā un vējainā naktī... tagad var ārstēties darbiņā.
uz darbu gribēju būt laikā, bet konstatēju, ka riteni piektdienas vakarā tomēr tik tiešām atstāju pie bolderājas. tad nācās iet ātri. tagad esmu darbā. sāp kakls, neiešu vakarā uz kori. besis. nepatīk pilsēta, nepatīk sēdēt pie datora un iesvīst (ieslēgta apkure). nedaudz trīcu. trauksme, atpisies! bet vispār es gribu dzīvot, jo laiks, ko var pavadīt laukos, tomēr ir tā vērts. piemēram, dzirdēju, kā kvēkšķina pīlītes ezerā. tik skaista un patiesa skaņa. tāds audiāls baudījums. vienkārši vajag nevis 5 darbdienas un 2 brīvdienas, bet gan otrādi. Zviedrija uz to jau iet.
vēl šodien mēģināju padaudz likt pleilistē Vatican Shadow. ja kāds nezina, tas ir tas pats Prurient, tikai mūsdienās jau ar tādu vairāk industrial-techno pieskaņu. būs skaņu mežā.

Posted by [info]krishjaanis on 2016.09.26 at 15:12


"First of all, [right-wing families] are nice and dedicated"

Heike Radvan of the controversial Amadeu Antonio Foundation warns that “children of right-wing parents are not necessarily different from other children”, but says they are often “very obedient” and might not talk much.

"The identifying features of right-wing families, it contends, are that they are “inconspicuous, blond, cute and engaged”."

Posted by [info]artis on 2016.09.26 at 14:00
Vispārizglītojošo skolu latviešu valodas programā jābūt iekļautam arī latgaļu valodas u.c. izlokšņu modulim.

Latgale

Posted by [info]artis on 2016.09.26 at 13:43
"Latgale has been exposed to the widest variety of cultures historically. Before the Second World War, for instance, most of the townsfolk were Jewish, and we were part of the Polish-Lithuanian Commonwealth, also Russian influences. And even those divided into the Old Believers and the newer Russians – people who came more recently. So you have to be more open and more tolerant, and this creates this acceptance and maybe makes people feel more open compared to the rest of the country."

"Not many people know that actually, but actually after the Second World War, when we had the resistance – the forest brothers – carrying on. Within Latvia, the total number was – historians put it – around 20,000. Of those, 10,000 or half were in Latgale."

https://deepbaltic.com/2016/07/27/crossroads-of-the-baltics-the-past-and-future-of-latgale/

Posted by [info]adinkra on 2016.09.26 at 14:36
Sen nebija uznācis kārdinājums nogriezt matus. Tās krēpes netraucē vispār, kamēr nav jābāž galvā ķivere. Tad sākas stiprinājumu un dislocēšanas problēmas, un tāpat īsti ērti nekad nav.

Fajansss

Posted by [info]hotai in [info]pajautaa on 2016.09.26 at 14:29
sakiet lūdzu, vai Rīgā ir meistari, kas varētu drusku restaurēt fajansa šķīvi? respektīvi ir dārgs šķīvis ar mazu bukti malā. vajadzētu to bukti aizlāpīt. paldies!

par lv diasporu

Posted by [info]217 on 2016.09.26 at 12:23
Es te šorīt meklēju info, domāju jāpiefiksē.

Šobrīd lielākās latviešu kopienas ir
Lielbritānijā (~100 000),
ASV (pēdējā tautas skaitīšanā ASV 96 000 iedzīvotāju uzrādīja latvisku izcelsmi; ASV šobrīd dzīvo ap 15 000 Latvijas Republikas pilsoņu),
Kanādā (~26 000),
Īrijā (25 000 – 30 000),
Zviedrijā (atkarībā no avotiem skaits svārstās starp 4864 un 30 000), (lol)
Austrālijā (~25 000),
Krievijā (~20 000),
Brazīlijā (līdz 20 000),
Vācijā (vairāk kā 20 000),
Izraēlā (~10 000),
Norvēģijā (~6000)
un Spānijā (~6500).
No http://www.mfa.gov.lv/data/file/aminfo_040213.pdf

Nezinu, cik tas precīzi (un tie jau arī ir tikai oficiālie skaitļi), bet izklausās biš reālāk, nekā atradu citos interneta rakstos, piemēram, šos UK un USA skaitļus salīdzināju ar viņu pašu statistikas datiem no 2015. gada, un bija uz to pusi (UK bija minēts 96k, bet ASV 84k un 14k).

Posted by [info]krishjaanis on 2016.09.26 at 14:07
Asānžs no iekšējās perspektīvas par pasauli un Hilariju, TTP, TTIP: https://www.youtube.com/watch?v=wSqR375pip0
To negaidīju, bet jebkurš, kurš vēl šaubījās, video 5:34 min var pārliecināties, ka Hilarija tiešām ir ķirzakdēmons, tur parādīta viņas reakcija uz Kadāfi nāvi.

velninji

Posted by [info]methodrone on 2016.09.26 at 10:05
man ir jautaajums. 
cik es saprotu cilveekam ir tikai viena probleema - bailes no VVOOOIIIDDDD. un ar skrupulozi gjeniaaliem praatuljojumiem, lai shiis bailes izjustu grandiozaak, daba cilveeku apveltiija ar EEEGGOOO, kura vieniigais uzdevums ir shiis bailes apspiest, aizstuukjeet projaam, taam uzseesties, raukt uzacis un degunu pret taam, uz taam neskatiities un skalji klaigaat, aiztureet elpu, izlikties par akmeni, kuru bailes ljoti leeni bet meerkjtieciigi nedrupina uz naavi. 
un, cik es saprotu, shis chaklais ego ar baileem dubultsuperveiksmiigi tiek galaa, meegjinot kaut ko sasniegt, akumuleet, idealizeet, tiekties peec ambiicijaam, glorificeejot, iedomaajoties, utopizeejot, kveeli un svelmaini ticot, uzstaajot un taa taalaak atpakaljgaitaa uz naavi. 
kameer bailes fokuseeti, strateegjiski, meerkjtieciigi, aukstasiniigi, bet tajaa pashaa laikaa laipni, izpaliidziigi ar beznosaciijumu miilestiibu drupina tavu akmens sirdi. taa rodas cilveeka dziive. 
varbuut vinjsh 14 gados jau nekaveejoties atklaaj sho komisko situaaciju ar void, ego, baileem un akmens sirdi, un visu uzmet gaisaa un aizskrien ziedonii un gulj blakus spaariitem zaalee un ljauj saulei kaa medum klaaties paari veederam, stilbiem, pierei un luupaam, un shaadi atdevies dieva un universa aarpuslaika, aarpustelpas, aarpuspraata monoliitajam viedumam atlikusho dziivi vada veicot concise, effortless, wise, compassionate, resistance-free darbiibas, kas shaada cilveeka muuzhu paarveersh elegantaa, dabiskaa, dailjaa triumfaa. 
bet varbuut vinjsh pamostas tikai peec dekaades, vai divaam vai triis, vai chetraam vai piecaam vai seshaam, vai septinjaam. un pamodushamies vinjam ir skaaba un siiva garsha mutee, redzot kaa vinjsh neapzinaati ir ljaavis ego paarveerst savu dziivi groteskaa hranjaa. mans jautaajums ir sheit - tad, kad cilveeks, beidzot pilnasiniigi saprot, ka ego (kropls ego, veel, cik es saprotu, ir taadi ego, kas ir benign un nepiecieshami, lai veiksmiigi funkcioneetu un piedaliitos kopeejaa radoshajaa evoluucijaa) ir hranja un vinja dziive ir hranja, un ir pienaacis laiks visu uzmest gaisaa un atdoties dievam - vai tas ietver to, ka cilveekam ir vienkaarshi bez jautaajumiem un ceriibaam jaaturpina sava hranjiigaa ego hranjas izveidotaa dziive liidz naave vinjus shkjirs? 
kas ir tas faktors, kas citiem cilveekiem iedod gliitus, potentus ego, kameer citu cilveeku ego ir hranjas?
teiksim, piemeers no ikdienas - cilveeks iet pa lielu, vinjam ir karsti, gar stuuriem valstaas dzeeraaji, mashiinas shpricee indiigas gaazes degunaa, sausi puteklji braazhas sarkanajaas aciis, kaut kaadas sievietes lamaajas, citas zirgojas un zviedz, nokaltushas (nevis nodzelteejushas) rudens lapas sitas un skraapee sejaa, paariishi suucas, miskastes vonjii, pamestas cigaretes kuup uz naavi, cilveeks turpina iet pa ielu, bet tad vinjsh cauri nepatiikamo iespaidu duumakai izlauzies, atceras, ka pie VISA vainiigs ir ego, un taapat kaa jebkursh kaitiigs ieradums tas agri vai veelu buutu jaamet nost. bet tad uzreiz praatam priekshaa izlec kjeemiiga, nesmalkjuutiiga spekulaacija - vai atmetot ego es nenokljuushu tajaa nepskauzhamajaa situaacijaa, kur man buus jaautrpina shis gauzhi suudiigais un izgaazies projekts, kameer pats autors ir kaut kur notinies? 

es secinu, ka es veelaizvien nespeeju atshkjirt, kuras domas ir izdomaajis mans superfuckedupfuckshit ego hranjs, un kuras domas naak no dieva, un veel es veelaizvien nezinu vai es ticu jebkam aarpus ego un tukshumam. varbuut taapeec man shkjiet, ka man ir vieniigi melnbalta izveele veerot ego vai veerot tukshumu, un veerot ego vismaz ir interesantaak (vaarda 'interesanti' vispretiigaakajaa noziimee). tad mans ego veel iekomentee, ka ja dievs eksisteetu, tad vinjam arii buutu  daudz daudz daudz interesntaak veerot vinju (ego) nevis tukshumu, dubultaa uzvara.. 
mans tukshums nav pietiekami labs dievam. ja jau vinjsh labpraataak izveeleetos veerot shaadu seklu, bezkauniigu ego. nevis pieveerst uzmaniibu man, tukshumam, kas lai arii kaismiigi nicina sho suuda viepli, tam izdabaa un dod valju, jo ir iejuutiigs, nemotiveets un garlaiciigs.

es secinu, ka man jebkad ir bijusi tikai viena izveele, nevis buut impotentam tukshumam, nevis buut pasiivi agresiivaa opoziicijaa ar savu ego, nevis buut akmenim, bet uzmest gaisaa un pienjemt, ka es esmu dievs un ego ir mans beerns, kursh man ir atbildiigi un iejuutiigi jaaaudzina peec labaakaas sirdsapzinjas, un dziive veidosies taada, cik ruupiigi un kaadu es izaudzinaashu savu ego. problemaatiski man shkjiet nezinaat kur un kaa lai saak, attopoties ar shaadu mezhoniigu, apaatisku, rauduliigu, spiitiigu kverpli sev pie saaniem

 

lv diaspora ārzemēs

Posted by [info]217 in [info]pajautaa on 2016.09.26 at 10:09
Kur un vai ir iespējams uzzināt kopējo latviešu skaitu, kas dzīvo ārzemēs, pa valstīm, kaut vai aptuveni?
Mēģināju atrast kkādu oficiālu statistiku internetos, bet atrodas tikai kkādi veci tvnet raksti un nekonkrēti apgalvojumi, ka tas skaits pieaug, vai novecojusi informācija. Bet nekur nav apkopots pa valstīm, UK tik un tik, ASV tik un tik, utt.
Statistikas pārvaldes lapā atradu tikai izceļojošo kopējo skaitu pa gadiem, bet man ļoti noderētu kopējais skaits, cik pavisam kurā valstī dzīvo...

P.S. atradu :)

Posted by [info]lennay in [info]n_komentari on 2016.09.26 at 07:20
Man liekas, ja acis apmet tvanīgu salto, tad tā ir nepārprotama zīme, ka cilvēks ir about to atmest pedāļus, bet ko es varu zināt.

VISA

Posted by [info]po in [info]pajautaa on 2016.09.26 at 04:33
Kuras bankas VISA karti izdevīgāk ņemt (un kuras - labāk ne)?

Sērijā 'Iemācos pēdējais'

Posted by [info]217 on 2016.09.26 at 00:02
Auto, auto, automobili,
Tevis dēļ mums vajag spēt
Lūgt no citiem cigareti
Un no citiem piesmēķēt


R. šovakar biš mācīja braukt ar mašīnu - Sainsbury stāvvietā braucu taisni divreiz ar pirmo ātrumu un nogriezos uz sāniem. Pirmoreiz sēdēju pie stūres vispār, ja neskaita 1x kkādas 30 sekundes tālā bērnībā, kad dabūju pagrozīt stūri klēpī sēžot.

Bailīgi, bet forši :)

Varētu iemācīties ar mašīnu, un tad kādreiz moci :)


Kas paliks pāri pēc šīs dienas?

Posted by [info]dombrava on 2016.09.25 at 22:26
Ko var paņemt līdzi dienas beigās?
Pudeli viskija un komplektu melu.
Žalūzijas uz logiem un sāpes acīs.

Hoodiji

Posted by [info]wensdy on 2016.09.25 at 21:55
selfhood vs personhood

ISDS

Posted by [info]artis on 2016.09.25 at 20:16
https://www.youtube.com/watch?v=M4-mlGRPmkU

Previous 30