Posted by [info]punkts on 2018.02.22 at 22:50
Dzirdēju, ka lilastē smagā diviem busiem pa pakaļu uzšāvusi un grāvī ielidojusi. Braucu garām, tur milzīga priede trijās daļās pārlauzta un visam pa virsu matracis, pie paša radara.

Posted by [info]punkts on 2018.02.22 at 22:47
Noliku skolas un sdd teoriju, tur bija rādītājpirksta nospiedums jādod. Vai tāpēc Ingmārs pārtrauca tiesību iegūšanu? Pasei jau arī nospiedumi.

Kauns

Posted by [info]artis on 2018.02.22 at 20:22
"Clearly, bneIntellinews does not have the sophisticated “analysis” tools of the Defence Ministry at our disposal, but we do have a certain amount of experience in how the media works. It is not particularly unusual for stories and pictures that go with those stories to appear at the same time. Equally, it is not surprising that subscribers to the world's largest newswire, which is particularly strong in the US, run major AP stories as a matter of course. There is even the possibility that some of them may have chosen to do so, not as part of a vast Melmottian consipracy to discredit Latvia, but because the story of a central banker being locked up on suspicion of operating an extortion racket is one that has widespread appeal."

http://www.intellinews.com/baltic-blog-latvia-s-triple-decker-page-turner-137126/?source=blogs

Korupcija un naids

Posted by [info]wensdy on 2018.02.22 at 21:28
Par ko vispār var būt pārliecināts latvietis? Par ko vispār ir vērts tā nopietni uztraukties? Par ķenguru Latvijas mežos. Nē, viņš par laimi nenosala, viņa dzīvība ir glābta. Urrā!

Kas rada idejas rakstīšanai?

Posted by [info]dombrava on 2018.02.22 at 20:19
Man tiešām grūti noticēt, ka reāli kāds cilvēks tā domātu. Izklausās vairāk pēc provokācijas, nevis nopietna viedokļa.

"Bet man jāteic, ka pamata impulss šai grāmatai nāca no viena vienīga radikāla vīrieša aktīvista raksta, kurā bija teikts, ka visas Somijas vīriešu problēmas ir cēlušās pārlieku izvēlīgu sieviešu dēļ. Vienkārša problēma – visiem vīriešiem, kuri to vēlas, nav seksa! Šausmas! Dzeršana, darba problēmas, depresija, frustrācija – tas viss ir pārlieku augstprātīgu sieviešu dēļ! Nu, lūk, un šis viedokļa paudējs paziņoja, ka valstij vajadzētu izveidot tādus kā bordeļus, kur katra sieviete no 17 gadu vecuma "atstrādā" savu laiku, neatsakot nevienam vīrietim."

No intervijas ar somu rakstnieci Johannu Sinisalo

https://www.diena.lv/raksts/kd/literatura/intervija-ar-somu-rakstnieci-johannu-sinisalo.-superveseliga-sabiedriba-14191496

Zaļā krāsa sapnī

Posted by [info]dombrava on 2018.02.22 at 20:13
"Green is commonly associated with nature, mother earth, good health, growth, fertility, healing, vitality, and serenity. Green is often associated with personal growth, new development in the dreamer’s personality, and healing. Many dreamers may also associate green with a traffic light, making green a symbol telling them to go or allowing them to make a move. Green may represent being new to something or lacking experience.

Green, especially dark green, is sometimes associated with money (especially for Americans since that's the color of their currency), wealth, materialism, deceit, greed, and envy.

Eastern religions associate olive green with natural wisdom, achieving peace within one’s environment, and Zen.

Green is also associated with the fourth chakra. This chakra is associated with love, compassion, and healing. Dreaming of this color may either mean the dreamer has a strong drive to help others and is socially connected or is overextended and taking care of others' needs at the expense of their own."

Un vēl - http://globe-views.com/dreams/green.html

Vismaz sapņos un sapņu simbolos ir pozitīvas pārmaiņas.

Posted by [info]methodrone on 2018.02.22 at 16:10
Saucējs: Oasis - Acquiesce
Šķiet es ikdienā varu būt pieņemama, tikai tad, ja esmu atkodusi (vai vismaz aizkodusi) kārtēju metafizisko cieto riekstu, ko man kā pēc pulksteņa piegādā ik pa laikam. Kamēr citi cilvēki, lai atgūtu spēkus, iet burbuļvannā vai uz balkona lasa romānu, es nakts melnumā eju kost metafiziskos riekstus. Ja kodiens ir veiksmīgs, es jūtos kā zeltaina pieneņpūka siltā vasaras saulītē, kas skrej un katram garāmgājējam noglāsta vaigu un arī viņu padara zeltainu. Ja kodiens ir švaks, tad es staigāju apkārt ar sātana dzeloni sānos, un knapi un sāpīgī izvairos no demoniskas ieriebšanas sev un citiem, kā minimums visus un sevi aplejot ar ledainas vienaldzības svinu.

Mani jau ļoti ilgi un sen nodarbināja karmas un iepriekšējo dzīvju jautājums. Senāk es vienkārši neņēmos to risināt. Bet pēc tam, kad man bija nondual pieredze, es galīgi apjuku, jo šķita, ka ja pat dzīvai esot es varu pilnībā pazaudēt "es" sajūtu, tad nomirstot ir neiespējami to saglabāt un kur nu vēl kā aktīvam aģentam plānot reinkarnāciju vai strateģēt karmas parametrus - tā šķiet ir loģikas kļūda. Bet pirms pāris dienām man vismaz šķita, ka es notvēru daudzsološu sapratnes pūciņu. Man no zemapziņas uzpeldēja doma, ka karma un reinkarnācija notiek tikai ar vienu būtni - Dievu, jo Dievs ir sevi izlējis triljons būtnēs, bet sakne ir viena. Cilvēki atceras atsevišķas un atšķirīgas karmas un reinkarnācijas, jo cilvēki ir Viens Dievs - Dievs ir sadalījies triljons atspulgos, šķiedriņās - cilvēkos, viņš ir Tas, kas to visu domā un atceras. Bet, kad cilvēks saka " - tā ir mana karma; vai - es iepriekšējā dzīvē biju zaldāts" šī individuālās piederības sajūta ir mānīga un prāta safabricēta, piesavināta, jo vienīgā individuālā esība ir Viena Būtne. Atspulgs grib domāt, ka pieder sev un ir ar savu individuālo karmu un reinkarnāciju, kamēr gan karma gan reinkarnācija notiek tikai ar Vienu Būtni, kas sevi izlej atspulgos. Līdz ko cilvēks nomirst - ūdens pods, kurā spoguļojas atspulgs, tiek sasists, tā arī cilvēka privātīpašnieciskā ilūzija zūd. Bet tas nav domāts riebīgi un iedomīgi, lai anihilētu cilvēka pieredzi. Jo es tagad saprotu, ka cilvēks ir gaisīgs spogulis Dieva izstieptajā, mīlošajā rociņā. Bet tajā pašā laikā man tagad šķiet, ka uzskatīt, ka karma un reinkarnācija ir kas individuāls "cilvēkam" piederošs ir egoistiska un amizanta pataloģija, tāpat kā doma, ka cilvēks jebkad spēj būt atsevišķs un Dievam neredzams.

Es savus secinājumus izdarīju no tā, ka: 1) Cilvēki ir taisīti no Dieva materiāla, tātad Dieva "ekstremitātes". Cilvēkam domāt, ka viņam ir atsevišķs liktenis no Dieva ir kā domāt, ka rokai ir atsevišķs liktenis no ķermeņa. 2) Saklausījos podkāstus par DMT, un lielajā pārsvarā cilvēki stāsta, ka uz tām 15 minūtēm ir redzējuši Visu - it kā prāts implodētu tik liels, lai ietvertu visu laiktelpas informāciju. Kas liek domāt, ka vienīgajai Būtnei - Dievam, šī informācija ir visu laiku pieejama, tas, ko cilvēks pieredz ir Dieva Prāts. Un cilvēks ieņemot DMT uz mirkli, pazaudē sava šaurā prāta piltuvi, jeb sasit savu ūdens podu, nenomirstot. Tad arī ir redzams, ka cilvēks kā ontoloģiska būtne neeksistē, eksistē tikai "cilvēka pieredze - ko pieredz Dievs", tāpēc arī nevar būt cilvēkam piesaistīta karma vai reinkarnācija. Karma un reinkarnācija, kā pieredžu krajumiņš, pieder Vienai Būtnei. Bet tā kā cilvēkiem ir daļēji pieejams šīs Vienas Būtnes prāts, tad cilvēks pastāvīgi jauc savu mazo piltuvītes ego prātu ar Vienu Lielo Prātu. Tas ir Lielais Prāts, kas atceras savu zaldāta reinkarnāciju, nevis cilvēks, kas "atceras iepriekšējo dzīvi".

Un jebkura pretestība pret šo ideju, man šķiet ir piltuvjprāta grābstīšanās un bailes un privātīpašnieciskums un savtīgums un piesavināšanās. Varbūt es kļūdos, bet šis arī loģiski izriet no daudzām reliģijām.

Tagad mans uzdevums ir vispār aptvert, kā dzīvot no tāda bijīga lieluma un labuma, un dramatiski neiemīlēties šajā smeldzīgajā eksistencē. Vai arī tieši otrādi, ja Viena Būtne grib dramatiski, smeldzīgi iemīlēties caur manu gaistošo formu, mans piltuvjprāts padevīgi pateicīgi piekrīt.

Posted by [info]punkts on 2018.02.22 at 17:39
Karaspēki var būt dažāda izmēra. -909. Gadā karaspēka izmēru noteica rotas komandieris, kuram kara komisariātā tika piešķirts tik un tik liels karaspēks, tāda un tāda uzdevuma veikšanai. Parasti bija dots laiks sagatavoties un tad doties ceļā uz uzdevuma izpildes vietu, pa ceļam saņemot informāciju par notikumu attīstību un citu svarīgu informāciju par vides apstākļiem, kā maigā klēpī viņi brida un bija izvilkuši līdzi visas savas mašīnas. Atrašanās vieta Lilaste.

Posted by [info]punkts on 2018.02.22 at 17:37
Es plānoju izjaukt divas cepeškrāsnis un paskatīties, kādas tur detaļas iekšā, kādas krāsainas kleitas.

Posted by [info]punkts on 2018.02.22 at 17:36
Totālais pulkstenis.

Posted by [info]punkts on 2018.02.22 at 17:34
Jatutalorijs. You have swollowed a lot of cum in your time.

HĀĀĀN

Posted by [info]phz on 2018.02.22 at 17:27
Tags: , , ,
Cik jauki veltīt visu dzīvi mērķa sasniegšanai, tas sagādā patīkamus pārsteigumus, kad uzzini ne pārāk svarīgus, taču iepriecinošus jaunumus, kas nejauši izbiruši cauri koncentrācijas un fokusa filtram.

Piemēram, izrādās, ka būšot jauna filma par Zvaigžņu Kariem:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=89&v=jLRwW7FppCM

Grit

Posted by [info]217 on 2018.02.22 at 13:11
Kkad nesen nejauši jūtubā uzgāju šo video, kkā ļoti motivēja, ne mācīties, bet vispār kko darīt ar tik lielu nodošanos. Nu tā, ka iedvesmojoša tāda motivācija sēdēt un 15h no vietas kko darīt, kas interesē. Es pat izklaides nevaru pieciest tik ilgi.

Un vispār, dīvaini, bet ir ļoti daudz video jūtūbā, kur cilvēki vnk filmē, kā mācās, vai strādā. Piemēram, šis, bez runāšanas, bet tikai ar mūziku fonā: https://www.youtube.com/watch?v=dmDbesougG0

Chasse et Pêche

Posted by [info]artis on 2018.02.22 at 12:17
Tags:
Atgādināšu, ka divu nedēļu moratorijs [info]mindbound parāda sakarā ir beidzies.

Tagad varu jums atklāt pašu beidzamo datumu, kad naudai jābūt saņemtai.

Tā ir nākamā pirmdiena (2018-02-26). Ziņa nāk no drošiem un uzticamiem avotiem, t.i. paša Areta.

Es ceru, ka Aretam nav radušies papildus sarežģījumi ABLV bankas krīzes sakarā.

Kā zināms, Eiropas Centrālā banka ir noteikusi maksājumu ierobežojumus klientu debeta operācijām.

Posted by [info]rugetta on 2018.02.22 at 11:58
“i could write creative non fiction, but my problem is that i don’t care about the reality.”

Radiodaļas

Posted by [info]ugunszirgs in [info]vajag on 2018.02.22 at 13:49
BF240 un BF450

Posted by [info]fjokla on 2018.02.22 at 06:40
Man ir kautkāds bardaks te un galvă, reāli nesaprot, ko darīt at traukiem izlietně vai grīdu, man priekšnamā ir milzīga soma ar visām parpalām, kuras es lěnām velku atpakaĺ, jo reāli nevaru aizbraukt, kaměr tas bardaks te, bet to bardaku sakopt arī ne. Es esmu reālu, publisku atvainošanos parādā bārbalai un citiem, bet īpaši vińai. Es riktīgi labi izgulějos, bet pamodos věljoprojām bardakā, varbūt man vajag aizvest manikīra šķěrītes, trennužkas un čības un kautkur nočibět, pie kădas vecmāmińas gādīgas pansijā. Es vakar aizskrěju uz šivas centru, izrădās pieraksts tik šodien, varbūt tur. Es varu nenăkt uz darbu kădas divas neděļas, jo priekšniece pie indijas guru izlika finiša taisni, es piezvanīju vina tuvākajiem draugiem. Ja man nepastāstītu, es visus nosistu. Šitās nav žělabas, es uzvedos godīgi, tabletes ědu tikai pirms miega. Es vakar runāju ar palīdzības vienībăm slimnieku tuviniekiem end staff, cik siltas, dzīvi apliecinošas balsis. Mïļă bārbala, piedod man lūdzu un nova piedod un visi, nesaprotu, par ko jūs mani mīlat, nav tur nekā, tiksi maķperemaķ un žults
P.s. izńemot sīkos dročilkas, par tiem poh

Bingo

Posted by [info]artis on 2018.02.22 at 01:22
"Он (Римшевич) напрасно берет пример с азиатских соседей и олицетворяет государство с собой. Он совсем не Латвия. Это стандартная привычка людей, долгое время находящихся в неограниченной и неконтролируемой власти, олицетворять себя не только с креслом и обязанностями, но и с интересами людей, которые тебя наняли эти обязанности выполнять. Ну а про скоординированную атаку... Это не может вызывать ничего, кроме улыбки — вы верите в то, что кто-то рулит одновременно латвийскими правоохранительными органами, Минфином США и крупнейшими информационными агентствами?"

http://rus.delfi.lv/news/daily/ineterview/ya-byl-naivnym-investorom-grigorij-guselnikov-o-dele-rimshevicha-sovkovoj-korrupcii-i-atake-na-latviyu.d?id=49769517

Kaķis ārdās

Posted by [info]iive in [info]pajautaa on 2018.02.22 at 01:13
Ko lai dara ar kaķēnu, kas ir izaudzis līdz tādam izmēram, kas atļauj visur lekt, un tādai un pārliecībai, ka visur ir jālec, jārāpjas un jāuzlien? Es nerunāju par durvīm un plauktiem, bet par tvaiku nosūcēju un aizkaru stangām. Viņš lien ne vien aiz intereses, bet tāpēc, ka ir daudz liekas enerģijas, kura ir arī tad, kad viņš pats ir izspēlējies, un mēs esam ar viņu izspēlējušies. Ir kaut kāda kaķu skola? Uzdevumi, ko dot kaķiem?

Posted by [info]brimstone on 2018.02.22 at 00:17
Krēsls kurā es sēžu nepaliek silts. Tā vietā tas ir vēss.
Vēlos kaut tā būtu arī vasarā.

Mubarak Ali Khan

Posted by [info]_raagas on 2018.02.21 at 20:31
Saucējs: Mubarak Ali Khan
Tags: , , ,
Sham Chaurasia gharānas balss no Pakistānas:

Mubarak Ali Khan - rāga shahana kanada

par trendiem

Posted by [info]saturday on 2018.02.21 at 20:12
piefiksēju vienu interesantu, bet diezgan pašsaprotamu lietu — Rimšēviču Latvijā visvairāk gūglē tieši no Langstiņiem. Tas gan nerunā par labu tam, ka Rimis teicās "neesot redzējis" attēlu — var diezgan droši apgalvot, ka Langstiņu iedzīvotāji (ieskaitot tos, kurus šis skar vistuvāk) ir izķemmējuši visu, kas saistīts ar Rimku.https://trends.google.com/trends/explore?date=now%207-d&geo=LV&q=%2Fg%2F1219blb_

Posted by [info]kokezis on 2018.02.21 at 19:09
te ir auksts

Atrodi atšķirības

Posted by [info]phz on 2018.02.21 at 18:43
Saucējs: 65daysofstatic -- Debutante
Tags: , ,
https://www.youtube.com/watch?v=d7zBePUZMog
https://www.youtube.com/watch?v=CXQA9oJtK9c
https://www.youtube.com/watch?v=6jmZTtFxcUg
https://www.youtube.com/watch?v=WBAIyY9y3HM

un piedevās tīri spēkam
https://www.youtube.com/watch?v=R9L2ej1kxro

Posted by [info]fjokla on 2018.02.21 at 16:35
Es vienkārši guļu gultā, pīpĕju, baroju zaķi ar girosu, ědu te šocenti, te šniceli, te salātus, neko, kas jācep vai palicis pāri, cik tas ir fa nta stiski. Es nopirku dzeltenu auduma maisińu un akrila krāsas, un otas, fonā runā multenes un neviens mani nesauc, un tad es atrubīşos un piecelšos rīt pěcpusdienā,nekur neiešu, nokrāsošu matus moš, novīlĕšu nagus. Kāds šodien esot bijis dusmīgs, ka manis nav, mamma teica, nebūs te nekāda renčika katru dienu, ěd biezpienmaizi un klusě nelaimīgais. Varbūt rīt, varbūt deliğěšu kādu citu, jā, visu sevi krěmos nahuj un maskās.
Ăně, es iepriekš runăju par tiem, kas feisīšos sūta dzejoļus un dala kreklus, plecus un rokas, pai měs visi mākam

Move along people, nothing to see here (:

Posted by [info]artis on 2018.02.21 at 09:18
http://www.tvnet.lv/apollo/arhivs/401844-aizkraukles_banka_parvilina_lielos_parex_klientus

-1

Posted by [info]rugetta on 2018.02.21 at 10:52
nu tā ir ar tiem ilgi gaidītajiem notikumiem, tu gaidi, sagaidi, tie vienkārši pazib, un tad ir jāatgriežas realitātē, kura itin nemaz nav mainījusies. dm bija ahujenna, lai gan jāatzīst, ka iepriekšējais, pirms četriem gadiem redzētais koncītis, bija ahujennāks.

bet tagad man tiešām ir jāatgriežas nepielūdzamajā realitātē un mēneša laikā jāizspiež ~7000 vārdu, no kuriem puse nāks gluži baudāmi, bet otra puse būs sāpīgi un briesmīgi un gan jau atkal būs slikta atzīme. turklāt, kamēr biju ārpus realitātes, man pienāca strostējošais, pirkstu kratošais ēpasts no skolas par lekciju bastošanu, jo stulbā es laicīgi neiedomājās pateikt, ka esmu saslimusi vai ko tamlīdzīgu. varbūt šajā martā es varētu pamēģināt zubrīties no sirds. 30 day (vai šajā gadījumā ~20) zubrīšanās challenge.

Facepalm

Posted by [info]artis on 2018.02.21 at 08:16
Dombrava nesaprot, ka bildes pirmais publikācijas avots ir Associated Press, nevis ziņu sindikātors townhall.com.

http://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/vai-informativa-kampana-pret-latviju/

Tas pats stāsts--nav sapratis, ka šādas lapeles publicē visu ar birku "AP Exclusive".

Interesantāki gan ir "reverse DNS" rezultāti, kas liecina par automātisku ģenerāciju un tāpēc ir izpētes vērti.

Update: Papētiju šos it kā nejauši ģenerētos domēnus ar dīvainām ciparu kombinācijām. Izrādās, ka lielākā daļa ir pavisam parastas ASV konservatīvo kristiešu radio stacijas. Acīmredzot, "Salem Interactive Media" viņiem ir pārdevuši ideju par nelielu mājaslapas izveidi. Cipari norāda uz AM vidējo viļņu radio stacijas frekvenci. Pielikumā izveidoju saites, kas ņemtas no Dombravas ļaunās Krievu botu impērijas:

... tālāk ... )

Posted by [info]fjokla on 2018.02.21 at 07:46
Tas ir apbrīnojami, tas jūsu atbalsts, visu metīs pie malas un kreklu dos. Neskaitīšu konkrěti, paši zināt. Pat no absolūti negaidītām pusěm.Visi mani brilianti ir jūsu brilianti. Şausmīgs paklons, man viss pierakstīts, es jūs apzeltīšu, pat, ja zelta nebūs

Jau pusgadu klausos... 1ās 3x nepatika...

Posted by [info]feita_kleita on 2018.02.21 at 01:25
Tags: ,
Neatlaiž... laikam beidzot jāpaskatās lirika...


Previous 30