Posted by [info]pogagaa in [info]dziivo_te on 2015.10.06 at 12:33
Nu re, no galīgi iemīļotā, lutinātā dzīvokļa ir jāizvācas novembrī/decembrī.
Meklēju ko šādu:
-Rīg-centrīgu,
-2 izolētas istabas, (ja nāk arī studio virtuve vispār perfekti).

Varbūt kāds vācas ārā no savējā, un tieši nezina, kam piedāvāt?
Jā, SSi jau tiek skatīts daudz un dikti.

gribētos simtos piecos iekļauties ziemā.

Svaigs gaiss un plezīrs

Posted by [info]g1gaman in [info]pajautaa on 2015.10.06 at 11:05
Iedomājieties, ka Jums piešķir 5-10 ha lielu meža gabalu ekskluzīvi PARKA ierīkošanai.
Kuru parku un no kuras Latvijas pilsētas Jūs gribētu nokopēt priekš sevis?
Paldies!

Posted by [info]cosmo_shiva2 on 2015.10.06 at 09:48
Vakardien pabraukājām pa Schwäbisch Gmünd. Kalni, ielejas, pļavas, meža ceļi...pa lielam vēl zaļš, bet vietām mežu masīvi dzelteni un sarkani. Tas bija tik skaisti, ka es apraudājos. Esmu tas clvēks, kurš brīnišķīga saulrieta priekšā birdina asariņu, no laimes. No rīta braucām pa tiltu pāri ielejai un lejā neko citu nevarēja redzēt kā milzu miglas jūru. Tā es vakardien visu dienu tirinājos un kliedzu:"Wooow, cik skaisti! Slatieties tur, tur ir riktîgi smuki!" Viss zilgans, oranžs, zeltains, iespīd mazliet saules stariņi, migliņa, krāsu pārejas un es zemes malā maziņa, mežmalā un kraujas maziņa lielā ekstāzē, mute vaļā un elpoju, nomierinos. Būs jau labi, tas tikai rudens nežēlīgi skaists Vācijas kalnainajos dienvidos.

Nopirku Armani džinsus, jo tikai Armani ražo skaistas bikses garām sievietēm. Levi's un Diesel kā vienmēr pievīla. Man vajag izmēru W29 L34! Nekas tāds vispār neeksistē. Mūžīgā problēma- bikses ražo pēc parauga "cik garš, tik plats" un "tikai īsām meitenēm ir lemts valkāt bikses :D

Bet no veikaliem mēs atkal iebraucām dabā un es tur elpoju un mēģināju nomierināties, jo tas ir tik skaisti, tik skaisti, ka es drīkstu tur tajā mirklī būt ar savu ģimeni.

Bez komentāriem

Posted by [info]khosmos on 2015.10.06 at 04:54
Laika ziņas: Biju parkā
Tags: , , , ,
Ik pārdienas mani zibeņi šķeļ
Es - vētras saplosīts knislis
Ar sirseņu draudīgo dūkoņu ausīs
Es klaigāju izmisīgi:
"SĀTAN, KUR IR MANI ĀBOLI?
Antonovkas
Baltie dzidrie
Cukuriņi
Sīpoliņi
Bumbierāboli
KUR IR MANI ĀBOLI?"

Par istabiņas tīrīšanu.

Posted by [info]feita_kleita on 2015.10.06 at 03:36
Saku - tīru istabu.
Vita - tad jau atkal pārbīdīsi arī mēbeles.
- Nē, man viss jau ideāli sabīdīts.

Hah... bet
nu jau ir plāniņš, kā visu pārbīdīt. Un šoreiz būšu labs kaimiņš, jo pl. jau 3:40 nevis 1:16.

In your dark pavilion.

Posted by [info]feita_kleita on 2015.10.06 at 02:09
Šodien izsaku pateicību [info]nefolk2 par iamamiwhoami.

.

Posted by [info]feita_kleita on 2015.10.06 at 02:03
Saucējs: iamamiwhoami sever

kinonaids

Posted by [info]kants on 2015.10.05 at 23:59
Laika ziņas: hate, hate, hate
Tags: , ,
ne velti lielais kristaps ir rada sumpurņu svētajam kristoforam. filmu vērtēšanai varētu pievienot arī kādu kritisko kategoriju, piemēram:
- visnoželojamākā nespēja pārvaldīt žanru un mediju
- pati bezjēdzīgākā filma
- visgarlaicīgākā filma
- kā mēs ieguvām finansējumu un labi pavadījām laiku
- filma, kurai nekad nebūtu jāparādās nevienā kinofestivālā

Posted by [info]imago_dei on 2015.10.05 at 21:59
Man patīk skatīties visādas pārraides, kur ķer likumpārkāpējus, pārsvarā tos, kuri nav apdrošinājušies uz sava spēkrata (tā jū kei sistēma, lai visu vieglāk kontrolēt), neuzmanīgus vecākus, zagļus, vandāļus, dzērājus, nakrotiku pārvadātājus, tirgotājus utt, kā arī raidījumus par to kā strādā lidostas, tur arī var redzēt kā cilvēki mānās, lai iekļūtu valstī, kā arī mēģina ievest kontrabandu, narkotikas etc. Piem, cilvēks saka, ka ir no Rumānijas, bet nemāk kartē uzrādīt, kur atrodas Rumānija, nemāk arī valodu, gaida līdz tiek pasaukts tulks un tad 'improvizē' - cilvēks kam nav ko zaudēt. Cilvēki, kas melo par savu agrāko sodāmību un cilvēki, kuriem kāds ģimenes loceklis ir kādreiz kko noziedzies un tāpēc viņi vairs nevar atgriezties un tiek aizturēti. Pārsvarā man visus ir ļoti žēl.
Un tās bailes, piem, cilv no Brazīlijas mēģina ievest Sidnejā stindzi, kas ielikts tādās mazās skulptūriņās, un, kad klāt jau ir suns, kurš uzošņājis un skulptūriņās tiek urbts ar urbi - tās bailes viņa acīs..oū.
Viena no iespaidīgājām parādībām tai visā man šķiet to cilvēku pieredze, kuri veic šo darbu, kā viņi uzreiz saskata kko dodgy, gan mašīnās (jauna mašīna, bet ar skrambām, kura neuzmanīgi tiek vadīta utt utjp), nervoza uzvedība, aizdomīga uzvedība etc. Un ko tik visu cilvēki nedara, it is kinda amazing. Tas man atgādināja Timoteja Līrija aicinājumu - ja tevi interesē psiholoģija, tad ir varianti

pirmais - jo gribi kļūt par psihologu, vēlies spēlēt 'psiholoģijas spēli', iegūt grādu un būvēt karjeru, fair enough, ej uz universitāti

otrais - gribi apgūt psiholģiju tāpēc, ka tevi interesē cilvēka daba - tad aizmirsti skolu, ej uz trakonamu vai piesakies strādāt cietumā (piem kā apkopējs) - ej epicentrā un pāris gados iemācīsies par cilvēka dabu vairāk nēkā simts gados no grāmatām.

Posted by [info]artis on 2015.10.05 at 22:41
Polijas zemessardze https://www.youtube.com/watch?v=yzbCkHxNxvc

vakara agora

Posted by [info]narrenschiff on 2015.10.05 at 22:47
1. "Conservatism does not fit easily with abstract ideals. And for many of its defenders that is all that Conservatism amounts to – the suspicion of ideals. After all, the socialist ideal of equality has led to the belief that patriotism is racism, and that the attachment to an established way of life is merely unjust discrimination against those who do not share it. The result has been a cantonisation of society in the name of “multiculturalism”. And the liberal ideal of universal human rights has likewise led to a downgrading of attachment, since attachment is a form of discrimination and therefore a way of giving preference to those who already belong." (vecais Skrūtons)

2. Ko Kants, viens no ES "tēviem", par to visu saka? - vispārzināms, ka latvieši ir kantieši, tomēr man nav pa rokai latviskās versijas, taču "Mūžīgu mieru" (kam šogad jubileja, 1795.) ir šis tas labs par viesmīlību: "The Rights of men as Citizens of the world in a cosmo-political system, shall be restricted to conditions of universal Hospitality."

Izklausās pēc kārtējā liberāļu sīrupa? Taču padomāsim. Pasaules pilsoņi, kosmopolītisms - tam nav nepieciešami jābūt melting potam, globalizācijai, robežu izzušanai, utt, tas vienkārši nozīmē, ka, neskatoties uz visām milzīgajām atšķirībām un pretrunām, mūs visus kaut kas vieno - mēs esam cilvēki un mēs dzīvojam uz vienas planētas. Izklausās pieņemami. Taču paskat, ko vēl Kants šajā artikulā pauž, pievērs uzmanību - pasaules pilsoņu cilvēktiesības - kuras turklāt dibinās, balstās uz nacionālo un starptautisko tiesību izvērsumu - (mūžīga miera labad) ir j ā i e r o b e žo ar vispārējās Viesmīlības nosacījumiem. Šis ir brīnišķīgi. Kā Kants raksturo šo viesmīlību? Sadalīšu punktos:

- Hospitality here indicates the Right of a stranger in consequence of his arrival on the soil of another country, not to be treated by its citizens as an enemy. Tas ir normāl, ciemoties un neiet bojā ir jauki.

- bet: As a stranger he may be turned away, if this can be done without involving his death; but so long as he conducts himself peacefully in the place where he may happen
to be, he is not to be dealt with in a hostile way.
Te runa par elementāru pieklājību. Bāzties virsū kā ciemiņam nav jauki. Pat Zviedrijā ar viņu allemansratt saimnieks tev tomēr var palūgt iet prom, ja ar savu uzturēšanos uz zemes tu sagādā nevēlamas izjūtas. Galu galā, citas vietas ir gana daudz. Turklāt abi iepriekšminētie punkti ir diezgan kritiski pret tā saukto politkorektumu. Un vēl, Kants apraksta, kā eiropiešu viesi ir izturējušies, ierodoties citās teritorijās, piemēram, Jaunajā pasaulē, drausmīgi pārkāpjot viesmīlības likumu. Tāpēc, kā secina Kants, "China and Japan, having had experience of such guests, did wisely in limiting their intercourse. "

- un visbeidzot: "The stranger may not lay claim to be entertained by right as a Guest, for this would require a special friendly compact to make him for a certain time the member of a household, he may only claim a Right of Resort or of visitation."
Šis šodienas situācijā runā pats par sevi.

go

Posted by [info]sniegabrist on 2015.10.05 at 23:22
http://freemusicarchive.org/ un browse by genre, no tadas zelta bedres nevar izlist

Rasols

Posted by [info]3_5469mhz in [info]pajautaa on 2015.10.05 at 18:05
Kā angliski sauc rasolu?

Papildināc: Paldies visiem par variantiem un iesaistīšanos.

Posted by [info]fjokla on 2015.10.05 at 18:53
pěc ilgām părdomăm, vairăkkārtějas aiziešanas no domas un akal atpakaļnăkšanas, nolĕmu , un es tiešām nesaprotu, kamdĕļ šis jautājums mani nodarbina, ka visforšākā garša pasaulě ir gurķis ar krĕjumu kolektīvā ar rupjmaizi ar sviestu ziestu, visur pāri sāls, jă

Posted by [info]rasbainieks on 2015.10.05 at 15:29
skaņumežs bija ļoti jauks, īpaši tehno huligāns powell, tāds tehno standups principā, protams arī skvērpušers, viņš tomēr ir viņpus laba un ļauna, turklāt uzcienāja ar golden oldies, paņēma rokās basu un novilka marsa bitenieka masku, gābōrs ar nebij zemē metams, jo autechre mūsu viss, un pat nigga fox eklektiskā diskotēka bija tīri neko, vienīgi beidzās nepieklājīgi agri, pulkstenis vēl četri nebija, kad mūs jau slaucīja ārā
postmežnieciskā saguruma dienā atnāca uzdzīvnieki un aizveda uz ballīti dedzināt ezi, kas arī bija ļoti jauki
pusotrā elpas vilcienā (vienā nesanāca, jo atnāca uzdzīvnieki, bet uz to gāja) izlasīju pēdējo pračetu, šņaukājos gan sākumā (kā tu nešņaukāsies, ja jau pirmajās lappusēs uz granny weatherwax nāk viens runāt IN SMALL CAPS), gan beigās (one day i'll be dead and then you'll all be sorry)
un vēl tāds neliels, bet patīkams jaunums, ka tagad mēs zīlējam, kasnubūs, klops vai ančeloti, ančeloti vai klops, jo brendas mums vairs nav
paldies, ar jums studijā bija festivālu, ballīšu, literatūras un futbola nedēļas daidžests ar rasbainieku

Posted by [info]sniegabrist on 2015.10.05 at 14:15
Daugavыpils

Meklēju jaunas izaugsmes iespējas

Posted by [info]annu in [info]darbs on 2015.10.05 at 14:28
"No vārdiem sienu neuzcelsi."
Vai tiešām? Es tā nedomāju. Es domāju, ka labs vārdotājs i uzcels, i nojauks ne vienu vien sienu.

Ja domā līdzīgi un jūti, ka Tev noderētu kāds cilvēks, kas ietērptu vārdos to, ko Tu gribi uzcelt vai nojaukt, tad dod ziņu.
Strādāju par kopīraiteri un gribu augt augstāk un plašāk, kā rezultātā meklēju cilvēkus (uzņēmumus, privātpersonas u.c.), kam nepieciešams tekstu rakstītājs - tie var būt gan īsi reklāmteksti, gan arī garāki uzņēmuma bloga vai SMM raksti.

Ja domā, ka "tu kā podiņš, es kā vāciņš", tad uzraksti man uz elga.berke gmailā.

lol of the day

Posted by [info]ieva on 2015.10.05 at 12:56
delfi: alkohola reibumā uz ielas atrod 12 gadus vecu zēnu

8 10 12

Posted by [info]po on 2015.10.05 at 13:44
Tags: , ,
Tā, oktobirs. Varbūt pienācis laiks paklausīties Depreche Mode?

Vispār, varētu fokusēt visu savu disciplinēti radošo potenciālu uz laika ziņām, t.i., uz jauno mēnešu - un ne to, kas debesīs, bet gan kalendāro mēnešu - pieteikšanu. Ziņas bieži aizkavētos, bet to izlīdzsvarotu sekmīgie nākotnes pareģojumi dienas divas, piecas pirms notikuma, a la: "Tā, man liekas, ka jau ir decembris." "Ir jau februāris? Laikam ir." Zinkā. "Dirsā, aprīlis?" Nevar to zodiaka ietekmi tik viennozīmīgi noniecināt.

Posted by [info]adinkra on 2015.10.05 at 11:51
Reizi pāris mēnešos neganti sagribas nokrāsot matus. Gandrīz nav svarīgi kādā krāsā. Zili vai zaļi man patiktu, bet visas tādas nekrāsas laikam šobrīd tik ļoti modē, ka vēl 10 gadus jānogaida. Kas tad vēl atliek, rižais. Tā kā gribās, tā kā bail (ka pēc tam būs žēl pusblondās pačkas), tā kā uz veikalu?

Posted by [info]narrenschiff on 2015.10.05 at 09:58
Droši vien mazāk sanāk klausīties mūziku, jo skaidra lieta, ka mūzikas atbilstošais raksturlielums ir laiks. Laiks, laiciskums ir mūzikas medijs. Mūzika notiek, tai ir savs sākums un gals laikā, katrai mūzikai ir savs laiks. Redzi, mūsdienās tā ir problēma, jo mūzika skan visur, šķiet, mums visur kaut kur paralēli rokas stiepiena un pogas spiediena attālumā jau skan tāda kā mūžīgā mūzika. Tas mazina mūziku kā notikumu, tās laiciskumu, kas tieši jebkuru skaņdarbu apvelta ar cieņu, jo tieši tas skaņas arhitektūru padara dzīvāku un pilnīgāku par materiālo arhitektūru - normālos apstākļos es allaž varu aiziet un paskatīties uz Doma baznīcu, lai gan pārsvarā tev sanāk skriet garām un ēka vispār ir tikai fonā, kā vēl viens, kārtējais objekts, kam jāpaslīd garām. Reti ir tie gadījumi, kad ēka tev atklājas visā pilnumā, formā un fukcionalitātē. Turklāt tas ir redzes medijs un redze jau tā mūsdienās ir pārslogota. Taču ausis ir intimitāte. Pievieno tam laiku, un tev būs mūzika kā laiciski intīms notikums Tu-izteiksmē.
Tomēr te ar laiku nevajag pārspīlēt, daži tiešām vienādo mūziku ar laiku un ļauj laikam noteikt un definēt mūziku (piemēram, Kirkegors zem estēta pseidonīma mūzikas būtību redz laiciskumā, un attiecībā uz sekulāro mūziku viņam, protams, taisnība, Kirkegors tur raksta specifiski par Mocarta Donu Žuanu). Taču es domāju, ka mūzikas īstais telos ir bezgalība. Protams, mūzika ir laiciska un galīgi uzbūvēta, mūzikai ir sākums un gals, tai ir maņu un cilvēka laikizjūtas robežas, taču, t a č u - pavisam noteikti ir iespējams šos galējos un laiciskos elementus kombinēt un sakārtot tā, ka paveras un atspīd ceļš uz bezgalību. Tāpēc ir ļoti grūti aprakstīt bezgalību, visi svētie raksti un filozofijas tam ir laba liecība, tur tikai caur līdzībām un simboliem, taču mūzikā tev pat nevajag simbola pastarpinājumu, tu reizēm tiešām dzirdi, kā bezgalība ielaužas laikā un caurstrāvo, piepilda to.

best

Posted by [info]nistagms on 2015.10.05 at 03:15

Posted by [info]methodrone on 2015.10.04 at 22:05
tagad man atkal shkjiet, ka jebko pretenciozi domaat, nonaakt pie kaut kaadaam paarlieciibaam vispaar ir iedomiigi. i h8 how i make a big deal out of thangs

kameer ieprieksheejaas paaudzes bija thoroughly conditioned to stick to the plan, freedom is slavery, 2 + 2 = 5, shkjiet ka mana paaudze vienkaarshi izdziivo dienas suudzoties par daljeeju briiviibu=garlaiciibu

man laikam shkjiet, ka vai nu briiviibas nav vai taa ir absoluuta, jo daljeeja briiviiba nav nekaada briiviiba

dienas beigaas, man veelaizvien un veelstipraak shkjiet, ka es esmu iekljuvusi diivainaa izraadee, kur man ir jaastaav uz peroniem un jaateelo cilveeks, feik feik feik, keep calm and fake on

dienas beigaas es esmu iemesta gadu tuukstoshiem lolotaa fakapaa un man ir jaaplaano sava diena un dziive acordingly. bet es zinu ka man muzhiigi liksies neerti plaanot exciting lietas, kamer es dziivoju bloody fakapaa

Posted by [info]bauda on 2015.10.04 at 23:41
Dārgā, jānotiek zombiju apokalipsei, lai es vēl apsvērtu iespēju mums būt kopā

HELP

Posted by [info]khosmos on 2015.10.04 at 23:01
Laika ziņas: bijām sēnēs <3
Tags: , , ,
gribu dibināt viena dalībnieka grupu, man vajag tikai
*sintezatoru Morg vai Korg, neatceros
*bungu komplektu ar vismaz vienu bojātu elementu
*elektronisko ģitāru un vadu arī
*kādu pedāli noteikti
*pastiprinātāju (vintage)
*ērģeles (īstas)
*dēmonisku meikapa komplektu
*rihtīgi augstas ambīcijas

Posted by [info]narrenschiff on 2015.10.04 at 21:58
Man patīk, ka ir tādi, kas raksta viskaut ko par zinātni, pro-science, more science, zinātnes aktualitātes, uz zinātni balstīts pasaules uzskats, tomēr vienlaikus visur sevi dēvē par skeptiķi, dibina skeptiķu biedrības un nes skepticisma vēsti pasaulei.

Par kaķiem.

Posted by [info]feita_kleita on 2015.10.04 at 21:51

Zelta zivtiņa un es.

Posted by [info]feita_kleita on 2015.10.04 at 21:32

Posted by [info]narrenschiff on 2015.10.04 at 19:24
Kad ASV bumbo Sīriju - medijos tas ir pašsaprotami, tas notiek pēc noklusējuma. Piemin, ka ir tāds notikums, un viss.
Kad Krievija bumbo Sīriju - ak nē, šausmas, bezprecedenta, Krievija ko tādu, "ārzemju intervences", nav veikusi sazin cik gadu kopš Afganistānas (ko?), un - kas pats galvenais - ziņas par sabumbotiem bērniem. Bēēērniem!

Es sapņoju par pasauli bez pasaules policistiem. Es sapņoju par pasauli, kur šie abi, tik atšķirīgi un tomēr tik līdzīgi - atceltu viens otru. Es sapņoju par pasauli, kur tādas valstis kā Latvija var runāt ar šiem lielajiem lapsām un ežiem kā līdzīgs ar līdzīgu, ja vajag - arī no morālajām spēka pozīcijām, ja vajag - arī savaldot lielmaņu bramanību. Tieši tāpēc mums vajag nation states, jo laiks kopš impēriju sabrukuma līdz nākamajām transnacionālajām federācijām bija pārāk īss. Tieši tāpēc mums vajag nācijvalstis - lai čakarētu pasaules policistus un totalizācijas centienus. "Mums vajag savienības, lai mazajiem arī beidzot būtu teikšana" - nepareizi, tas mazums ir tavā galvā, pasaules policistu čukstēts, lai mazie līstu savienībās un paliktu mazi, ka tik neceltu galvas augstāk.

Posted by [info]narrenschiff on 2015.10.04 at 19:21
Patiesība ir pieredze (patiesību pieredz). You are exposed to it. Tā nav atpakaļskatā iesavināma. To nešķetina, ar predikātiem tikai pastarpināts sakars. Patiesība ir notikums. Norise.

Previous 30