The Rules for Rulers

Posted by [info]artis on 2016.12.02 at 18:26
Cicaty click

https://www.youtube.com/watch?v=rStL7niR7gs

Posted by [info]gaismas on 2016.12.02 at 16:31
Prieks par jaunajiem kaimiņiem bija īss,- viniem ir draugi-krievi un viņiem ir BMW. Atiecīgi- viņi ir skaļi, krieviski runājoši un ar, ne pirmā svaiguma, BMW braucēja mentalitāti.Pie loga pabaroju kaķīšus. Kārtojot māju atradām kaķu barību.

Kastē pie loga spītīgi aug paprika. Pēc saliem bija noliekusies, taču tagad atkal 20cm ir lepi izslējušies.

Posted by [info]punkts on 2016.12.02 at 13:35
Priļička.

Posted by [info]methodrone on 2016.12.02 at 11:03
"Jums ir vajadzīgs vīrietis, aiz kura muguras jūs justos kā aiz akmens sienas, tik diemžēl mūsdienās biežāk trāpās kartona šķērssienas."

Posted by [info]fjokla on 2016.12.02 at 12:09
vai, tie kas bija, tie zin, bet bij tāds stāsts par mīļāko Bubi, kad viņš satrakojās, lēkādams pa cibiņu piepūšamajām pariktēm, saldējumā noķēzītu muti un viņu neņēma uz veikalu līdzi, jo viņš netīrs un traks, tad, lūk, šis te Bubis uzreiz metās pie krāna mazgāt nost šokolādes muti un glauda šokolādes matus un kliedza projāmgājējiem pakaļ "TĪRS UN NOMIERINĀJIES", TĪRS UN NOMIERINĀJIES!"

Tomass Džefersons un Bendžamins Franklins uzbrūk atkal

Posted by [info]krishjaanis on 2016.12.02 at 11:04

Franklina sākotnējā piedāvātā versija ASV lielajam zīmogam/ģērbonim. Džefersonam frāze patikusi tik ļoti, ka iekļāvis savā personīgajā ģerbonī. Atskaņas rodamas arī Virdžīnijas ģērbonī: 


Attēlā Virtus uzkāpj tirānam. Virtus - tas pats grieķu aretē - krietnums, spēks, gods, drošsirdība, principā arī tikums utml. 

national reciprocity

Posted by [info]krishjaanis on 2016.12.02 at 10:52
(Nov. 30, 2015) A Washington state mother shot an alleged home invader to save her children.

(Dec. 8, 2015) A veteran confined to walker used a gun to stop home invasion.

(Dec. 9, 2015) Antioch, California, homeowner opened fire on two home invaders.

(Dec. 19, 2015) A 14-year-old shot and killed an intruder to save grandparents.

(Dec. 20, 2015) A man used a handgun in self-defense when confronted by an armed robber outside an Ohio mall. He killed the would-be robber, ending the attack.

(Dec. 26, 2015) A Good Samaritan witnessed domestic attack, pulled pistol, and held the man at gunpoint until police arrived.

(Dec. 27, 2015) A home invader put a gun to a woman’s neck in Memphis. The invader was shot and killed by the homeowner.

(Dec. 28, 2015) A Bucks County, Pennsylvania, resident shot an intruder who broke through the glass door on her apartment.

(Dec. 29, 2015) A home invader was shot and killed after a pregnant woman helped fight him off.

(Dec. 30, 2015) A pastor shot a man who attacked him inside the church.

(Dec. 30, 2015) A Texas fireworks stand owner used a gun to shoot and stop armed robbers.

(Jan. 9, 2016) Four armed robbers stormed a women’s gun store in Shawnee, Kansas, and the co-owner’s life was spared when her husband intervened by opening fire on the suspects.

(Jan. 10, 2016) A California homeowner survived an initial attack by a home invader, retrieved gun, and held the suspect at gunpoint until police arrived.

(Jan. 11, 2016) A man put a gun to a Papa John’s Pizza delivery woman’s head; she pulled her own gun and shot him in the face.

(Jan. 12, 2016) An armed robber in a Milwaukee barber shop was shot and killed by a patron with a concealed carry license/handgun.

(Jan. 13, 2016) An armed Taco Bell robber ordered would-be victim to drop his pants, but the victim pulled his gun instead and shot the robber dead

BTW

Posted by [info]po on 2016.12.02 at 10:25
Laika ziņas: "J'aime les enfants"
Tags: , , ,
PIzzaGate on voat.co

Kā par jebkuru tēmu, vairumam tā, protams, paliks miglaina, tāla sensācija vai bulšits bez satura. Taču šī ir viena no tām reizītēm, kad vismaz dažiem pavērsies iespēja mazliet labāk iepazīt šīs pasaules pamatus.

P. S.
Protams, ka pizzagate rīsērčā cirkulē daži aplami fakti, dabiski. Arī ap to darbojas cilvēki, kuri nezina neko par kaut vai tik tradicionālām un Rietumu popkultūru balstošām lietām kā MK-Ultra vai Monarch. Nekas, daži uzzinās.

Posted by [info]zzk in [info]pajautaa on 2016.12.02 at 09:51
pārrakusi interneta laukus visos virzienos - tomēr vēršos pie Jums, cibiņi..
kur Rīgā var iznomāt auguma lelles?
priekšstata gūšanai - skatīt zemāk ievietoto saiti.

http://augumalelles.lv/lv/project/lido-kostimi-talismani-auguma-lelles/

Spēcīgu vīrieti, lūdzu!

Posted by [info]digna in [info]vajag on 2016.12.01 at 23:02
Rīt pēcpusdienā vai vakarā Teikā nepieciešams viens vai divi spēcīgi vīrieši daudzu atkritumu iznešanai uz diezgan tālu konteineri.

Posted by [info]nistagms on 2016.12.01 at 21:26
Saucējs: Haralds Sīmanis - Lavīna
individuāla uzmanība man šeit tiek pievērsta ~piecas minūtes dienā, pārējā laikā var lasīt vai gulēt

Posted by [info]krishjaanis on 2016.12.01 at 21:20
Vēl, ko var mācīties no Amerikas diskusijām un konceptiem pārtulkojot LV situācijā:
BIG GOVERMENT = BIG CORRUPTION, tieši tik vienkārši tas arī ir. Ja paskaties, cik daudz cilvēku LV nodarbināti valsts sektorā, nevajadzētu brīnīties par visu, kas notiek valstī. Līdz ar to, protams, viens no pirmajiem soļiem būtu tāda partija vai kustība, kas par savu valss pārvaldes filozofijas stūrakmeni liek anti-big goverment, vai vismaz smaller goverment. Kas, protams, ir sarežģīti tik postkomunistiskā sabiedrībā kā LV, sevišķi dzīvojot recesīvas, centralizējošas, regulatīvas ES apstākļos. No smaller goverment imperatīva likumsakarīgā loģiskā ķēdē izriet arī eiroskepticisms vai pat anti-EU nostājas.
Attiecini vienkāršo formulu BIG GOVERMENT = BIG CORRUPTION arī uz ES.

Posted by [info]krishjaanis on 2016.12.01 at 21:03
Ja sabiedrībā tiek likts lielāks uzsvars uz brīvību, tu vienlaikus arī atbalsti ideju par paškontroli kā tikumu.
Proti, brīvība nav patvaļa, brīvība nozīmē paškontroli, pašnoteikšanās (autonomija) = paškontrole.

coalition building & national campaigning

Posted by [info]krishjaanis on 2016.12.01 at 17:13
Turpināsim par to, kāpēc ASV, atskaitot pāris smagus defektus, man šķiet lieliska valsts, kaut vai tīri formāli (un Eiropas Savienībai no ASV vai Šveices vēl jāmācās gaismas gadu attālumā, taisnību sakot, esmu drošs, ka ES - vismaz tās pašreizējā formā - dienas ir skaitītas, pēc 10 gadiem nebūs Eiropas Savienības).

Tātad - elektorālkolēģija. Ir vēl viens iemesls, kāpēc esmu apziņā kļuvis atturīgāks pret Igoru. Vienreiz kādā aukstā, slapjā rudens novakarē, Salu tilta tunelī viņam teicu, ka Tramps var uzvarēt, ka iespēja ir 50 pret 50, ja ne 55 pret 45, uz ko Igors neticīgi atbildēja "ak, zinot ASV vēlēšanu sistēmas īpatnības, tas pavisam noteikti nenotiks". Tagad, ieejot viņa tviterī, sastopam linku uz ļoti apšaubāma ASV marksistu izdevuma rakstu par elektorālkolēģijas atcelšanu. Proti, ja sākumā paļāvās, ka elektorālkolēģijas dēļ neievēlēs, tad, galu galā, elektorālkolēģija jāatceļ, jo ievēlēja nepareizo kandidātu.

Īsumā par elektorālkolēģiju - https://www.youtube.com/watch?v=V6s7jB6-GoU

Kas arī liek aizdomāties, vai vismaz smīnēt, kad kreisi un progresīvi ievirzītie uzstājas par DEMOKRĀTIJAS AIZSTĀVĪBU pret, citējot lietotāju intenormal, "trampismu un labējo eiropas aunu vadoņiem", lai gan šie paši aktīvisti kopš vēlēšanu iznākuma ne tikai rīkoja agresīvus protestus un apšauba rezultātus, bet arī aktīvi čivina par t.s. "popular vote" un elektorālkolēģijas anahronismu, kaut gan video skaidri izklāstīts, ka elektorālkolēģija ir, iespējams, viena no ģeniālākajām un demokrātiskākajām ASV valsts institūcijām - un, ievēro, tieši pret šo institūciju nu jau pāris nedēļas vēršas šo sarūgtināto bēdubrāļu svētās dusmas.

Piezīmēju punktus no video: pamatā elektorālkolēģija aizsargā valsti un pilsoņus no "vairākuma tirānijas" (par ko 1835./1840. gadā bažījās jau Tokvils, silti iesaku to grāmatu šobrīd izlasīt gan sev, gan citiem), veicina coalition building un novērš krāpšanos ar balsīm, kā arī liek uzsvaru uz to, ka jāgūst dažādu vēlētāju atbalsts, kas nāk no dažādām valsts daļām, proti, ne tikai nedrīkst ignorē cilvēkus, nedrīkst ignorēt štatus, līdz ar to teritoriālais, ne mažoritārais leģitimitātes princips, kas svarīgi - likuma vara un līdz ar to amatpersonas legitimitāte balstās ne vien plikā balsu skaitā, bet arī teritoriālās lojalitātes principā. Taču ko iestāstīs tiem īstenticīgajiem, kuri ar dažādām "pēdējām cerībām" jau pāris nedēļas ir gatavi apiet realitāti un politisko gribu Hilarijas vārdā, patiesi, it kā viņa būtu nobūrusi šos nabaga cilvēkus un izskalojusi viņu prātus (par ko paldies CNN, NYtimes u.c.). Kārtējo reizi pārliecināmies, ka pagātnes cilvēki, šajā gadījumā Amerikas dibinātājtēvi, ir bijuši daudz gudrāki un tālredzīgāki nekā mūsdienu cilvēki, kam atkal vajadzētu pamudināt jūs būt nedaudz skeptiskākiem katru reizi, kad dzirdat kārtējo pārmetumu "anahronismā".

UPD: Vēl viens video https://www.youtube.com/watch?v=LXnjGD7j2B0

iesācējiem un pieredzējušiem jauniešiem

Posted by [info]krishjaanis on 2016.12.01 at 15:42
Breitbārta ikdienas ziņurullis ir uzjautrinošakais, kas pienāk manā epastkastītē, šodien iekrita šis.par stingriem apgalvojumiem jeb Luters pret Erasmu

Posted by [info]krishjaanis on 2016.12.01 at 14:24
Saucējs: Emperor - Cosmic Keys to My Creations & Times
"Pirmkārt, tu šajā rakstā, tāpat kā citos, nopel manu stūrgalvību apgalvojumos un šajā grāmatiņā saki, ka tev nav nekādas patikas pret stingriem apgalvojumiem un tu gluži viegli varētu nonākt līdz skeptiķu uzskatiem; taču neapstrīdamās Rakstu vai Baznīcas autoritātes dēļ tev jāpakļauj savs prāts Baznīcas lēmumiem, vai nu tev būtu, vai nebūtu iespējams aptvert to, ko tie norāda. (..)

Jo kristīgai sirdij nepiedien nepatika pret stingriem apgalvojumiem, jā, tai piederas izjust patiku pret stingriem apgalvojumiem - citādi nemaz nav iespējams būt kristietim. Stingri apgalvojumi (assertio), lai mēs nespēlētos ar vārdiem, nozīmē pastāvīgi atzīt, apstiprināt, aizstāvēt un nešaubīgi turēties pie kādiem uzskatiem. (..)"

Pret relatīvajiem, mērenajiem, mīkstajiem, šaubīgajiem vai postmodernajiem kristiešiem (nosacīti pret Pīteru Rollinsu): "Tālāk - es runāju par to, ka ir jāizsaka stingri apgalvojumi par tām lietām, kuras Dievs mums ir atklājis Svētajos Rakstos (..). Mēs, kristieši, turamies tālāk no skeptiķiem un akadēmiķiem, taču arī mūsu vidū mēdz būt cilvēki, kuri izsaka stingrus apgalvojumus - vēl daudz stūrgalvīgāki par stoiķiem. Raugies, lūdzu, cik bieži Pāvils prasa no saviem ļaudīm ticības pārliecību, tas ir, visstingrāko un drošāko sirdsapziņas apgalvojumu!" (seko piemēri no rakstiem)

"Kristiesu vidū nekas cits nav tik labi pazīstams kā stingri apgalvojumi. Ja atņemsi stingros apgalvojumus, būsi atņēmis pašu kristietības būtību. Jā, Svētais Gars no debesīm kristiešiem tiek dots tālab, lai sniegtu tiem apskaidrību par Kristu un Kristus viņiem būtu pazīstams līdz pat nāves stundai. Vai tad tas nav stingrs apgalvojums, ja apliecības dēļ nākas pat mirt?" (..)

Jo vai gan ir iedomājams kaut kas nožēlojamāks par nenoteiktību? (..)

Būsim stingri apgalvotāji un apliecinātāji, centīsimies izteikt stingrus apgalvojumus un izjust patiku pret tiem! Tu vari turēties kopā ar skeptiķiem un akadēmiķiem, līdz Kristus aicinās arī tevi. Bet Svētais Gars nav skeptiķis - Viņš mūsu sirdīs nav rakstījis šaubu pilnus uzskatus vai apgalvojumus, bet stingrus apgalvojumus, kuri ir stingrāki un noteiktāki par pašu dzīvību un visu cilvēka pieredzi."

M. Luters, Par gribas verdzību, 1524.

kā darbojas nekristiešu loģika (jeb latvietis un kristietis)

Posted by [info]krishjaanis on 2016.12.01 at 13:39
1. "Nu, redzēsim, cik tie KRISTIEŠI uzņems sev svētceļniekus, dižojas tur visi ar savu kristīgumu, tad nu skaitīsim, cik svētceļniekus mans kaimiņš kristietis uzņems, he he, atradies te, īstais kristietis". Proti, nekristieša-latvieša ikdienas gramatikas strukturālā sastāvdaļa: skatīšanās otram uz pirkstiem.
2. Sīkumaini saimnieciska, viedās dzīves pieredzes diktētā satraukšanās par organizatoriskām niansēm, kvadrātmetriem, paēdināšanu, "sūdīgi organizēts pasākums" utml, kamēr pretī sk. a) "Atgadījās, ka viņi, tālāk ejot, nonāca kādā ciemā. Tur kāda sieva, Marta vārdā, uzņēma Viņu savā namā. Un viņai bija māsa, vārdā Marija, tā apsēdusies pie Tā Kunga kājām, klausījās Viņa vārdos. Bet Marta, aizņemta ar daudzām rūpēm par to, kā Viņu apkalpot, pienāca un sacīja: "Kungs, vai Tu neko nesaki par to, ka mana māsa mani atstājusi, lai es viena kalpotu? Saki jel viņai, lai viņa man palīdz." Bet Tas Kungs viņai atbildēja, sacīdams: "Marta, Marta, tu rūpējies un zūdies par daudzām lietām. Bet tikai vienas lietas vajag, Marija sev izraudzījusies labo daļu, tā viņai netaps atņemta."" (Lk.10:38-42); b) "Tāpēc jums nebūs zūdīties un sacīt: ko ēdīsim, vai: ko dzersim, vai: ar ko ģērbsimies? Jo pēc visa tā p a g ā n i (lasi: latvieši) dzenas; jo jūsu Debesu Tēvs zina, ka jums visa tā vajag. Bet dzenieties papriekš pēc Dieva valstības un pēc Viņa taisnības, tad jums visas šīs lietas taps piemestas. Tāpēc nezūdaities nākamā rīta dēļ, jo rītdiena pati par sevi zūdīsies. Ikvienai dienai pietiek pašai savu bēdu." (Mt.6:31-34)
3. Cinisms. Jebkura nekristieša dzīves pieredzi caurmērā diktē cinisms. Cinisms ir brilles, caur kurām nekristīgais latvietis raugās uz pasauli un (ne)saprot to.

Cik tālu kristieša pieredze un loģika ir no saimnieciskā latvieša pieredzes un loģikas! Te paveras lielais nošķīrums starp uzsvaru uz radītāju vai radību. Saimnieciski šeptējošais latvietis ir absolūts radības apoloģēts, radītajās lietās viņš jūtas kā zivs ūdenī, tik ļoti, ka radītās lietas, materialitāte sastāda viņa pasaules ainas un pieredzes galējo robežu. Radība ir viņa esamības horizonts, ne vairāk, ne mazāk, tīra imanence. Saimnieciskā latvieša reliģiskā pieredze ir naudas skaitīšana, rēķināšana, statistikas, birokrātija, šeptēšanās, saimniekošana, organizēšanās, apsviedīgums, rosīšanās un kūsāšana starp elementiem, ēdieniem, dzīvojamo kvadratūru utml. Man šķiet, tieši šī iemesla dēļ marksisms mūsu tautā jau vēsturiski laidis savas apziņu (un atziņu) saēdošās saknes. Saimnieciskā latvieša dzīves prizma ir tik tālu no kristieša dzīves prizmas kā zeme no debesīm.

Posted by [info]sniegabrist on 2016.12.01 at 13:53
daži cibiņi lasāmi tikai par spīti tam, ko raksta. Un kā. Bet lasu, pat gadiem. Kaitinošais faktors tas, ka wāāā, nu, cilvēki dažādi, bet retums ir atrast īsti atšķirīgu, tādu pretmetu, ka zobi sāp, kā tā(ds) var būt. Nekā personīga, novērojums, ne vērtējums

#Веганство

Posted by [info]svesinieks on 2016.12.01 at 10:18
Pēc 30 vegānu dienām:

плус:

+vegānisms ir daudz vieglāks kā man sākotnēji šķita. Kā rūdītam visēdājam, man likās, ka visu dienu to vien gribēsies kā buljona pīrādziņus, steikus un siera kruasānus, kamēr nāksies gariem zobiem žļembāt zaļu bezgaršīgu masu ar bietēm - bet nē. Mēneša laikā vien pāris reizes iedomājos, ka lašmaizītes vai burgers būtu jauks pieskāriens vegānajai ikdienai, bet kopumā mans dzīvesveids ir mainījies pavisam nedaudz.

+vegānu virtuve ir cool. Nekā netrūkst  - ne vien lai paēstu, bet arī lai gardi pierītos kā cūka. Vien varbūt pavisam nedaudz grūtāk kā ar konvencionāliem binge ēdieniem, bet noteikti ir viegli sasniedzams mērķis. īpašs šautouts tofu.

+vegānu pārtika ir viegla. Pat kārtīgi uzdzīvojot un apēdot daudz, daudz ēdiena, pēc brīža atkal ir viegli un var skriet, diet vai ēst vēl.

+vegānu pārtika ir lēta. īpaši ja iztiek bez tofu.

+zaudēti 3kg (no 83) neskaitot kalorijas, ēdot daudz maz saprātīgi darba dienās un daudz maz neprātīgi brīvdienās. Nekad apzinīgajā mūža vecumā neesmu svēris tik maz.

+ēdnīca "Terapija" ir jauka vieta, kur ieturēt maltīti un iedzert kādu alu - bez vegānām nepieciešamībām nebūtu to atklājis.

+par maltīti darba laikā pie kompja daudz biežāk kļūst augļi (āboli, mandarīni, kurma, bumbieri) un melnā šokolāde, nevis piena šokolāde un bulciņas.


минус:

-jūties kā lohs prasot, lai kkur neliek krējuma mērcīti vai citas nevegānas lietas sabiedriskās ēdināšanas iestādēs. Jūties kā tās klīrīgās kuces ar cietajiem sejas vaibstiem ar suni azotē, kurām nekas nav labi un kuras allažiņ pieprasa īpašu attieksmi. Tāpat, kad esi ciemos jūties kā lohs, kas neciena namatēva centienus.

-piršana. novembra mēnesī esmu izpirdis tikpat vai vairāk kā pārējā gadā.

-nevar ātri paņemt kko apēst. topmaize, bulciņas, hotdogi - tas viss iet secen un citkārt, kad nav citu iespēju nākas palikt bešā.

-vegānu pārtika ir viegla. grūti piesisties tā, lai pēc neilga laika atkal nedomātu par ēšanu.

-jūties slightly nedaudz vainīgāks par dzīvnieku produktiem, kurus izmanto vai plāno izmanto. Ne gana, lai nopietni apsvērtu to neizmantošanu (it īpaši ādas lietiņas), bet gana, lai justos mazliet sliktāk par to.

-piektdienas hesburger apmeklējums. (šo noteikti varēja aizstāt ar ko citu), bet man pietrūka piektdienas došanās pēc burgera tortiljas. ne pašas tortiljas, bet procesa - laiska piektdienas pēcpusdiena, kad darbi jau daudzmaz pabeigti, žurnāls vai planšete somā un hesburger lētu, bet intensīvu baudu sološā vide, kur starp līdzīgiem biroja planktona cilvēkiem ieturēt ātru, gardu un neveselīgu maltīti.

nesaistīti:

-man šķiet, ka rietumu cilvēka ēdienkarte ir nepamatoti centrēta uz gaļu - tā būtībā paredz, ka pilsonis katrā savā maltītē apēd mazliet gaļas, vai vismaz dzīvnieku izcelsmes produktu, kas šķiet lieki. Man šķiet, ka gaļai un dzīvnieku izcelsmes produktiem var būt nozīmīga vieta ikviena cilvēka ēdienkartē, bet ne jau 3x dienā. Un ja nebūtu jābliež gaļa all day everyday #BlazeTheMeatYall, tad kazi varbūt varētu arī domāt par kādas bioloģiskas gaļas ražošanas iespējām.

-interesējoties par vegānismu saproti, cik lielā mērā dzīvnieki ir fucked un dzīvnieku produktu augsto morālo cenu. Ja pašam būtu jāiedur duncis govij kaklā, lai tiktu pie kotletes, kas iespiesta starp divām baltmaizes rikām, noteikti izvēlētos grauzt rāceni. domāju, ka lielākā daļa lepno gaļēdāju, kas smīkņājot par vegāniem, ļauj taukiem no cepeša notecēt gar krāsotu lūpu kaktiņiem, rīkotos līdzīgi.

-gardas vegānu maltītes balstās uz trim vaļiem - maizi, tofu un pākšaugiem un to kombinācijām.

-nevar izlemt, kas varētu būt tas ko gribās, tagad, kad atkal drīkst visu.
Posted by [info]sniegabrist on 2016.12.01 at 09:58
piksijs pārciests - jācieš bobs, ha.

Posted by [info]methodrone on 2016.12.01 at 07:10
man patiik vienkaarshi tupeet lidostaas un chakareet bobi, vislabaak ja tas ir jebkaadaa twilight time ap 4iem, 5iem. it almost feels like i can finally be thoroughly myself - aimless, nowhere to go, nothing to do, no one to go see about, no one particularly sees me, all by myself, no one cares, i don't care, eating snacks, reading some, killing time, just staring at thangs, dozing off, coffee, nothing to look forward to, limbo shmimbo

Posted by [info]krishjaanis on 2016.12.01 at 00:42
Skaidrs, ka Čīna ar saviem Konfūciju centriem un neskaitāmajiem valdības grantiem un pieredzes apmaiņas, kultūru bagātināšanās programmām, valodu kursiem šobrīd nodarbojas ar maigo varu. Tāpēc ķīniešu valodu nemācīšos, labāk japāņu.

dejot decembrī

Posted by [info]parafraaze in [info]pajautaa on 2016.11.30 at 21:19
Čau, kur var iesācējs (pieaugušais) iet mācīties dejot hiphopu tagad, decembrī, kad lielākajā daļā deju studiju slēgusies uzņemšana?

Sola Fide

Posted by [info]po on 2016.11.30 at 20:14
Tags: , , , , , , , , , ,
Masu mediju breinvaššš pamatīgi šķobījis manu pasaules redzējumu. Gan jau arī – jūsējo. Par laimi, šo to vēl var koriģēt ar faktiem.

Kastrē

Ja nu kādu interesē pasaule, kurā viņš dzīvo.

Jānopērk šim cimdi :D

Posted by [info]217 on 2016.11.30 at 14:35
Dabūjām sniegu :D
R. ir redzējis tik daudz sniega jau Anglijā, bet viņš teica, ka vēl nekad nav jutis tādu aukstumu kā vakar, kad devāmies mājup no lidostas te Rīgā.

Es pie sevis smīkņāju un domāju par -20 un aukstāk :DD

Lielais pusbrālis

Posted by [info]svesinieks on 2016.11.30 at 13:53
Man šķiet nepareizi, ka kaimiņiene pa logu var ieraudzīt, ka tev ir siltumnīca istabā un izsaukt policiju, kas tiešām atbrauc un pārbauda, vai tik tev siltumnīcā neaug aizliegtais stāds. Ne vien policijas resurss šķiet labāka pielietojuma vērts, bet arī tas princips ka valsts bāž degunu cilvēku virtuvē, balstoties vien uz kaimiņienes sūdzībām - būtu vēl kāds unspeakable crime, kur nozieguma apturēšana atsvērtu daudzus tiesību pārkāpumus.  Manuprāt, ja valsts pretendē uz fair trade demokrātijas birciņu, tad nākas atturēties no piespiedu radio uzstādīšanas katrā dzīvoklī un sava miklā purniņa pilsoņu virtuvē. Nerunājot par to, ka netrūkst ļaužu, kas uzskata par pienākumu ziņot par pamanītu siltumnīcu, smēķētājiem uz balkona, seksu kojās un citām priecīgām, bet legāli izaicinātām aktivitātēm.
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/237654/meklejot-marihuanas-siltumnicu-bolderajas-dzivokli-policija-uzduras-kam-negaiditam-foto

Džeku cimdi - kur pirkt?

Posted by [info]217 in [info]pajautaa on 2016.11.30 at 13:52
Lēti un silti vīriešu cimdi, neejot uz centrāltirgu vai humpalām Rīgā? Kkādos lielajos Rimi? Kkur citur?

Posted by [info]klusais_okeans on 2016.11.30 at 12:13
pasakiet kāds, ka viņam nav atlicis daudz laika to izdarīt: http://www.lsm.lv/lv/raksts/ekonomika/zinas/vejonis-visticamak-mikrouznemumu-nodokla-izmainas-saeimai-atmetisu-atpakal.a212380/?utm_source=facebook&utm_campaign=news&utm_medium=like_button

Posted by [info]krishjaanis on 2016.11.30 at 10:08
Kā tu domā, cīkstoni intenormal, cik daudz zviedru balsotu par Sverigedemokraterna, ja humanitārās lielvaras vadošie mediji, eksperti, jā, pat likuma kārtības uzturēšanas iestādes ap veselu jautājumu un problēmu bloku - līdzīgi kā Hilarijas gadījumā - nebūtu uzcēluši ugunsmūri un tabuizētu klusumu?
Es saprotu, ka amerikāņi ir gana lieli individuālisti, autonomi un rebeļi, lai nospļautos par apzīmējumu "fašists", un par spīti gudriniekiem izdarītu savu izvēli. Taču, domāju, zviedri savā jūtīgumā, Janteloven sasaistītajā sociālajā klimatā un mierīgajā (mieru gribošajā) dabā šādus saukļus, kaunināšanu un pirksta kratīšanu tomēr uztvertu sāpīgāk, un atturētos no noteiktu izvēļu veikšanas vai domāšanas ar savu galvu.

Posted by [info]methodrone on 2016.11.30 at 08:21
sapnii redzeeju baltu tiigjeri ar zilaam aciim, kursh bija pie manis atnaacis un man iedots. es tad vinjam meegjinaaju ar pirkstu uzsmeereet savu miiljaako vaniljas luupu balzaamu un vinjsh nepretojaas. vinjsh bija gurdens un benevolent un pakalpiigs. tad vinjsh kljuva par manu chomu un es zinaaju ka buushu pasargaata liidz muuzha beigaam and we cuddled

Previous 30