Kopsavilkums.

Posted by [info]feita_kleita on 2014.12.19 at 18:17
Šis ir bijis smags gads. Nāves, šķiršanās, pieviltas cerības, izmisums, kara bailes, skumjas, depresija, izmisums, vilšanās. Cilvēki iedomīgi, augstprātīgi, sveši, nosodoši, liekulīgi, sirds ļauni. Vietas nomācošas, skumjas, pamestas, pārlieku šauras. Atziņas- nekad, nekad nevērtēt cilvēka sirds tīrību par pamatu ņemot savu, tad nākas ciest, tad nākas vilties.

Nākotne? Plūdīšu vadoties pēc iecerēm. Atkal vilšos, cietīšu, iepazīšu cilvēku dabu un vājības.

Posted by [info]elina on 2014.12.19 at 17:51
iesakiet, lūdzu, 5dienas vakaram kādu tikpat labu coming of age filmu kā http://www.imdb.com/title/tt1659337/?ref_=fn_al_tt_1
citādāk man liekas, ka es visas jau esmu redzējusi. :(

.

Posted by [info]bloodwineroses on 2014.12.19 at 17:11
Tags:
Apziņas garoza. Balta lapa. Putni.
Sāp ausis.
Ieskrūvēju lampā disko spuldzi,
pūšu ziepju burbuļus, sūcu sarkanu vīnu,
klausos mediatīvu mūziku un dziedēju kreveļainās brūces
tā vietā, lai, hmmm, nezinu, lasītu grāmatu,
piemēram. Samierināšanās.

Skumjās apriju visu šokolādi.

Posted by [info]bloodwineroses on 2014.12.19 at 17:02
Tags:

Posted by [info]methodrone on 2014.12.19 at 13:18
ir mitrs ziemas pusdienlaiks, bet araa ir spozha saule un nedabiskas debesis. nekur nav sniega. mani palaida maajaas no darba, jo tu nekas nenotika. es meegjinaaju pirkt daavanas, bet man shkjiet, ka cilveeki nemuuzham nenoveerteetu manas daavanas, vinji taas uzskatiitu par naivaam un muljkjiigaam un nevajadziigaam un paaraak romantiskaam kaa vienradzhi, jo vinjiem vajag visu pasauli un vinjiem nevajag neko.

ir viens dienaa un es aimlessly uz diivaana dzeru viinu. man shkjiet, ka es kaut kad saaku griezties prom no visaam lietaam, kas man nepatika, un tagad es esmu ljoti aigriezusies kaa karuselii, un no pasaules ir palicis tikai sad unreachable blur.

juusans laikam ir atbraucis atkal uz londonu, jo ieluudza mani uz lunch. bet es izdomaaju ka es vinjam neatbildeeshu, jo man nevajag draugus. draugi ir kaa saapiigs duuriens ikdienas tragjiskajaa vienmuljiibaa. tu tikmeer sadziivo ar tragjisku vienmuljiibu, liidz taa juutas kaa miiksta sedzinja, kas tevi skauj un aijaa uz naavi. bet tad ierodas draugi, kas grib ar tevi konektot un runaaties un smieties un skatiities aciis, un bezsirdiigi atver tavas nostaljgjijas un pazudushaa laika sluuzhas. es vairs negribu atgriezties tur, jo es tur pirecaajos sauliitee, nezinot kaa debesiis virs galvas karaajas lietuveens un naaves akmens.

es gribu sevi kaut kur aizsuutiit, taapat kaa noliek osbsolete mantas pagrabaa vai beeninjos vai charity shop. es laikam shodien juutos kaa such radiohead

un kameer es te suukstos kaa lose palestiinaa mirst beerni, cik nozeelojami.

Posted by [info]mindbound on 2014.12.19 at 15:07
Laika ziņas: awake
Saucējs: Neon Shudder - Vestigial Data: Damage Patterns
Tags: , , ,

Pamanīju, ka pēdējos trīs gadus neesmu mainījis ekrāna fonu. Sapratu, ka tuvākajā laikā nemainīšu.


Kā pielīmēt sniegpārslas

Posted by [info]smille in [info]pajautaa on 2014.12.19 at 13:39
Kā vislabāk un visskaistāk piestiprināt papīra sniegpārslas vai kādu citu papīra ornamentu pie stikla? Klīsterim ir kāda labākā proporcija, vai vnk var taisīt pēc intuīcijas un grūti greizi nošaut? Vai procesā ir kādi triki? (piem, vai ar līmi smērē stiklu vai sniegpārslu, jāuzgaida vai jālīmē cik vien ātri var?)

Paldies par padalīšanos pieredzē un priecīgus svētkus!

jolka

Posted by [info]kihelkonna on 2014.12.19 at 13:36
mēs šodien


matracis - mēs meklējam viens otru!

Posted by [info]sprungulis in [info]vajag on 2014.12.19 at 13:29
varbūt tieši tu esi dzirdējis, ka kādu šajā gada nogalē drūmu dara fakts, ka nav kur likt nevajadzīgu vienguļamo matraci?
esmu gatava ņemt paspārnē praktiski jebko, kas vēl ir cilvēcīgi guļams, Rīgas ietvaros savācams, kā arī samaksāt nelielas naudiņas, ja neceļās roka mest pakaļ tāpat vien!

ja zini kādu variantu - uzšauj komentāros, cheers!

Posted by [info]artis on 2014.12.19 at 12:06
"North Korea's offensive hacking program is surprisingly well documented by defector accounts and by efforts to trace back previous hacks to their source. By all accounts, despite the fact that the vast majority of North Koreans are kept offline and unaware of the internet for their entire lives, the military still maintains a large and highly professionalized cyberwarfare division.

This is how it works, according to defector accounts: promising young talent is recruited out of school. They study at a special school in Pyongyang for five years and are then sent to train in China or Russia, both of which run sophisticated state run cyberwar divisions. These assignments are considered some of the most prestigious in the country and are rewarded with special privileges, housing, and higher status. This is an earnest reflection of how seriously North Korea takes cyberwar, but it's also meant to reduce the risk that their internet access, which gives them knowledge of the outside world, will tempt them into defecting."

Vajag gaišu padomu, kā ātri un lēti uztaisīt galdu

Posted by [info]ululate in [info]pajautaa on 2014.12.19 at 12:19
Man ir tāda problēmiņa. Jāuztaisa pasākums ar cepeša ēšanu 11 cilvēkiem, bet nav galda. Tā nu es esmu secinājusi, ka priekš "galda virsmas" varētu nopirkt vnk vienu plāksni finiera, bet nerodu idejas, ko lai pastutē apakšā galda kāju vietā. Varbūt kāds no jums kādreiz ir kko līdzīgu darījis un var padalīties ar idejām?

Posted by [info]sickboy on 2018.01.19 at 11:13
Un, kopash es vakar pienjeemu Kristus apzinju no Michael Monk, es visu laiku redzu 11niekus vai 111 vai 1111. Internetaa teikts tieshi tas, kas man jau likaas: kad tu redzi 111, tas noziimee tu tiec aicinaats uz jaunu paradigmu.

Posted by [info]sickboy on 2018.01.19 at 06:41
Vakar gaaju pa ielu un domaaju par Kristus apzinju (vienotiibas apzinju) un peec 10 sekundeem man dzheks raada veikala nosaukuma uzrakstu: "CHRIST".

Posted by [info]mindbound on 2014.12.19 at 03:57
Laika ziņas: working
Saucējs: Death In June - But, What Ends When The Symbols Shatter?: The Giddy Edge Of Light
Tags: , ,
Today, started to use adaptive screen temperature software (f.lux on the workstation, Twilight on tablet & phone). Already less eye strain.

Darbs (pilsētā) nav brālis

Posted by [info]khosmos on 2014.12.18 at 23:04
Tags: , , ,
gaidu ziemassvētku brīvdienas, kad ČETRAS DIENAS cepšu piparkūkas, griezīšu salātus, staipīšu vīnu pa pagraba cellēm, šķirošu kastes ar mākslīgajiem čiekuriem pūdercukurā, lasīšu aizliegtās grāmatas un rajona laikrakstu pie melnas brokastu kafijas, skaušu mežonīgus zvērus, iešu līdz upei, kamēr vēl gaišs, bazarēšu ar brāļiem, izvēlēšos divas exkluzīvas vīna glāzes lielpilsētai (jo vairāk par divām nevar noslēpt, ja), gulēšu saldi, netērēšu naudu, kāpšu lielajā ozolā līdz pašai galotnei un bez spēka kritīšu lejā, jo nafig vairs nebūs vērts braukt atpakaļ, my life is complete again

zeķes

Posted by [info]kihelkonna on 2014.12.18 at 22:14
mazmurkšķis šodien informēja, ka viena meitene no viņas klases esot pakarinājusi zeķes, un no rīta tur atradušās divas konfekšu paciņas.

tā nu mm ņēma zeķes un ar magnētiem piestiprināja pie radiatoriem.

jautojāmies, ka tagad tur lidos pāri zobu feja, šitā pati http://klab.lv/users/kihelkonna/444127.html un ieliks tur zobu.

mm pierunāja, lai arī es tur blakus piestiprinu zeķes. nu labi, pieliku pašas smukākās, ar rozā sirsniņām.

ko lai tajās zeķēs tagad liek? naudiņu?


UPD

ieliku mazas naudiņas visās zeķēs.

Posted by [info]sirualsirual in [info]vajag on 2014.12.18 at 21:48
Vai kādam ir nevajadzīgs ledusskapis, vēlams ar saldētavu?

Posted by [info]nistagms on 2014.12.18 at 19:14
es esmu vraks

Portrets ielu mākslā

Posted by [info]digna in [info]pajautaa on 2014.12.18 at 16:50
Labdien!

Maģistra darba vajadzībām lūdzu atsaukties ielu māksliniekus, kuri savos darbos radījuši portretus.
Tehnika nav no svara, būtiski, lai tā būtu jaunrade, t.i., piemēram, stencili no gatavas Boba Mārlija un Borata bildes neder.
Vēlētos rakstiski nointervēt, daži jautājumi. Ļoti arī vajadzētu darba foto, bez tā nevar, ja dzīvē vēl darbs redzams, varu arī pati nobildēt. Personu dati netiks ievākti, maģistra darbā tiks uzrādīts mākslinieka pseidonīms un darbu foto, kā arī, protams, intervijas saturs.

Ja Tu zini kādu, kurš atbilstu meklētajam, lūdzu, padod ziņu viņam/viņai un man, lai varam sakomunicēt.
Ja kas, varam sarakstīties epastā, mans ir digninja at gmail.

Paldies!

Posted by [info]pogagaa in [info]vajag on 2014.12.18 at 16:57
Vajag Mišimas "Zelta templi" ļoti drīz!
Ja kādam ir lieks eksemplārs, labprāt nopirktu, pieskrietu klāt.
monkiki@inbox.lv

Par krūtīm.

Posted by [info]bloodwineroses on 2014.12.18 at 16:49

Atlaik vien pieminēt krūtis, kā par sevi liek manīt sen aizmirsti brūtgāni. Pārauguši zīdaiņi!

Lieki piebilst, ka šodien esmu nikna uz visiem par visu. Bet vīriņš man ir labs. Pirms iešanas uz darbu atnesa man kōlu. Jāsāk novērtēt to, kas man ir, nevis skriet pakaļ un raudāt dēļ pipelēm, kuri nav nekā vērti.


šodienas joks.

Posted by [info]zazis on 2014.12.18 at 16:09
К концу года правительство Хуйлостана обещает стабилизировать рубль.
А если получится - то и два.

Līdz gada beigām Hujlostana valdība sola stabilizēt ar rubli. Un, ja jums abiem. (Tulkots ar Bing)tulkot nospiedu netīšām. bet bingam ciešami sanāca.

Posted by [info]rasbainieks on 2014.12.18 at 15:54
domāju, par ziemeļkorejas pašaizliedzīgo cīņu pret amerikāņu kino vajadzētu žigli uztaisīt kādu kino
bet vot viena lieta man nav skaidra, kā un ko cilvēki domā par šādiem gājieniem un to sekām
no "we want equality, sony doesn't" (c) hakeri (epopejas sākumā, kad par the interview vispār runas nebija) līdz "šoreiz uzvar visi" (c) kāds nesaprātīgs cibiņš
es jums varu pastāstīt vienas konkrētas varonīgā akta sekas reālajā dzīvē mazajam cilvēkam, kamēr forčans uzvaras priekā klapē mazās spalvainās dūrītes pa mazajām spalvainajām krūtīm:
kādā mazā valstī tiek rīkots kinofestivāls, kura programmā ir arī maika lī misters tērners. ņemiet vērā, ka tā ir filma ar ļoti daudz visai sarežģīta teksta, kur katram vārdam ir jāčeko pieci nozīmju līmeņi, un aktieriem ir bijušas grūtības filmēšanas laikā runāt normālā valodā un kafejnīcā pasūtīt kafiju. piedevām, kā gadījies, kā ne, filmas seanss ir ieplānots tieši tai vienā zālē, kur nav iespējams dzīvais tulkojums austiņās, un filma ir jātitrē. kad festivāls ir jau uz sliekšņa, visām pārējām filmām materiāli ir sagādāti, tulki strādā un gatavojas, tikai mistera tērnera kā nav, tā nav. izplatītājs māk teikt tikai tik daudz kā "sony uzbrukuši hakeri, gaidiet". galu galā, kad beidzot materiālus var dabūt, kas, protams, ir pašā pēdējā brīdī, tulks strādā trīs diennaktis no vietas, beigās šā vai tā plēš matus un cieš sirdsapziņas pārmetumus, jo tādā laikā normāli sagatavot tādu apjomu nav iespējams, bet haxx00rzi klapē mazās spalvainās dūrītes pa mazajām spalvainajām krūtīm, lūk, kāds labs darbiņš padarīts.

Posted by [info]nistagms on 2014.12.18 at 14:27
Saucējs: Bell Witch - Rows (of endless waves)
so here we will leave you
in state of destruction

Posted by [info]mindbound on 2014.12.18 at 13:09
Laika ziņas: awake
Saucējs: Fields Of The Nephilim - The Nephilim: Love Under Will
Tags: , , ,
Iespēja palaist eksperimentu, pieslēdzoties darbstacijai no planšetes un neizlienot no gultas = FTW. Splitting headache = not FTW.

satiku šamani, hahaha:

Posted by [info]cosmo_shiva2 on 2014.12.18 at 11:16
Dažreiz grūti izvēlēties - ko es gribu un ko man vajag. Jāgrib to, ko vajag.

Ik pa laiciņam, aptuveni divreiz gadā ir jāpasēž ar šamani, kurš nomaskējies par vienkāršu
vīriņu ar suni. Pēc stundu ilgas sarunas es pietiekoši saprotu, ka ar mani vēl ir ļoti labi
pretēji iepriekš domātajam, ka ar mani ir pavisam traki. Traki - tā saka tie cilvēki, kuri
jau kļuvuši akli un vairs nespēj saredzēt to gaišumu un mīlestību. Pavisam nomākti cilvēki
iet pie psihoterapeita, bet man vēl pagaidām pietiek ar jauku vakara sarunu.

viņš atvēra savu mīļāko grāmatu ar ļoti skumjiem un depresīviem zīmējumiem.
pirms tam es Ilzei teicu, ka esmu kļuvusi pavisam negatīva un saredzu par daudz slikto.
atnāca izraēlietis un iespaidoja, atverot to grāmatu ar melniem zīmējumiem un jautājot man,
ko es tur redzu. Es redzēju pavisam naivi, ne līdz galam un dažos zīmējumos redzēju tikai drūmu bildi,
bet nespēju sasniegt simbolu. Šodien es sapratu, ka es nespēju to simbolu saskatīt,
jo mans prāts vēl nav tik tumšs. Neesmu vēl tik nogurdināta. Juhū, es nevarēju nolaisties līdz
dziļumam melnās realitātes akā. Es joprojām dzīvoju sapņos par to, ka viss ir skaisti un viss būs labiņi! Esmu joprojām mazliet melanholisks optimists.
Tas ir tā, ka pesimists saka:"Fak, man krīt nost roka un tagad es te nomiršu pavisam.", savukārt es saku:"Nolāpīts, man krīt nost roka, bet bija forši un gan jau es atveseļošos un atkal viss būs labi!"

Manas domas joprojām ir siltumā, pie jūras un burbulī.

Ļoti labi, ka tagad manas mājas ir saudzīgs, drošs burbulis - Stuttgart.

Posted by [info]sickboy on 2018.01.18 at 10:20
https://www.youtube.com/watch?v=I-lk2Y-Eip0

Posted by [info]sickboy on 2018.01.18 at 09:42
Triis Paarcilveeka baushlji:
1)Vienmeer atceries, ka pilniibaa radi savu realitaati un esi atbildiigs tikai savaa priekshaa - ko tu veelies savaa realitaatee piedziivot. Nav aareeja speeka, kas speetu preteeji tavai gribai ienest tavaa realitaatee to, ko tu tur neveelies.
2)Vienmeer centies atrasties muuzhiigaa tagadnes momentaa, jo tagadne ir vieniigaa realitaate. Pagaatne un naakotne ir tikai gaismas atbalss tavai peedeejai emocijai tagadnes momentaa un var mainiities.
3)Vienmeer esi spontaans un ljaujies sajuutaam un intuiicijai - domaa ar sirdi nevis ar galvu.

Alkohols, svētki, sabiedrība un es. (Reps)

Posted by [info]nistagms on 2014.12.18 at 04:12
Tags:
Tu katru dienu, ejot uz skolu, domā, kāda ballīte šovakar būs.
Jau no desmit gadiem čaļi svētkos ar alkoholu nav uz Jūs,
Un, mazliet paaudzies, ticis pie autiņa, izrāda muļķību savu,
Galīgā pālī, notriecot gājēju vai taranējot ceļmalas gravu.
Padomā, pirms savas nieres bojāt! Varbūt tomēr labāk iedzer fantu, nevis garāžu?

Labāk uzrauj kādu spēli ar draugiem, nevis staigā pie mentiem, jau ar stāžu?
Mūsdienās jaunieši ar alus pudeli rokās skaitās baigi kruti,
Bet parastie, dzerot sulu, ir lūzeri, un labāk lai tur muti!
Jauniešus tagad tikai grāvjos var atrast ar kādu šņabja pudeli.
Kad prasa, ko svinēji – viss viens, – Jauno gadu vai dzimeni.
Nedzer to smirdīgo mēslu, no kura jau agrā bērnībā jādzīvo slimnīcā,
No kura nauda vējā tiek izmesta un mokies tad atkarībā.
Par savu aliņu naudu tu jau sen sev jaunu ričuku varēji nopirkt,
Bet tu labāk izvēlies galīgā lopā vazāties apkārt, lai kādu var piesist.
Savu nākotni reālos sūdos tu ieved, nebūs tev normāla ģimene, darbs,
Kļūsi par bomzi, nebūsi nekāds krutais, bet alkohola vergs.
Katru nedēļas nogali tu izdomā divdesmit četras stundas dzert,
Un tad vēl divdesmit četras stundas paģiras lāpīt un vemt.

Ja tas ir tikai nedēļā, saskaiti, cik dienas tu sava brīvā laika izmanto gadā,
Lai piedzertos, lai dzīvotu tā, it kā visa dzīve jau būtu galā.
Liec nost to mēslu, labāk ej ar saviem vienaudžiem tusēt,
Nevis skaties uz pilngadīgajiem, kuriem smadzenes klusē.
Nomierinies, un izbaudi bērnību, pirms vēl aiz restēm neesi ietupināts.
Labāk nebojā savu veselību un nākotni, alkohola pāraudzināts.
Dzīvē ir daudz kas svarīgāks, nekā nopirkt grādīgo, un sakurīties spaisu.
Paskaties apkārt – tagad visur kur var ieraudzīt ko baisu.
Re – atkal viens trīspadsmitgadīgais pārdzēris jēgu ar kaut kādu mēslu,
Promilas trīs ar pusi – stāsta radio un TV ziņās. Lai sēdētu, tāds vairs nemeklē krēslu,
Bet mētājās kaut kur ielas malā par apsmieklu sev un cilvēcībai –
No tās vairs ne smakas šai skatā, kad pats sevi velta iznīcībai.

Tu saki – tavs tētis arī piedzeras, un mamma arī pa kādai reizei,
Ka pieaugušie ballītēs pillā ālējas, vajagot atslēgties, parādīt mēli dzīvei.

Un pārdevēja veikalā nemaz neprasa, cik tev gadu, kad pērc kārtējo alu.
Visi tā dzīvo, visur alkohols valda, it kā rītdienas nebūtu, gatavojas uz pasaules galu.

Bet tev vēl ir iespēja izmainīt visu, tu vari būt gudrāks, jā gudrāks
Par mammu un tēti, un pārdevēju! Padomā, jo nākotne ir tavās rokās!

Velga Kusina, 13 gadi
Brocēnu vidusskola, 7.a klase

Posted by [info]mindbound on 2014.12.18 at 03:19
Laika ziņas: awake
Saucējs: Headscan - Pattern Recognition: Lolife
Tags: , ,
New lemma. Dozen lines of code that precisely carry out the intent. Minor gain of status or influence within some group. Refusal of a tempting but potentially damaging offer. Time is the one thing I have, and my utility function permits delay but not deviation.

Previous 30