June 2018   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

happiness in slavery, lol

Posted on 2012.05.19 at 18:38
Laika ziņas: SIDRU!
Saucējs: koncerts
Tags: , , , , ,
Khhmmm, tātad, pēc ilgā laika offlainā (ko vērtēju pēc spama apjoma, kas tikmēr saražots) un neilgā laika verdzībā beidzot tieku atskaitīties par savu pirmo darbavietu uz Salas.
Pirmdien aizgājām uz aģentūru, 2 h stundas pildījām papīrus, parakstījāmies par to, ka neesam slimi arī ar depri, un nepaguvām pat atjēgties, kā Ola no Polijas jau rādīja, ar kuru autobusu un cikos tad labāk doties uz Sittingbourne jau nākamajā rītā. mani norīkoja vienā noliktavā, draudziņu citā. teicās, ka esot 5 minūšu gājiena attālumā, bet, protams, ņifiga - man pēcāk vēl jābrauc vesela pietura ar vilcienu, kas visai padārgs turklāt. Latvānijas krieviete sagaidīja, izrādīja, apstāstīja. darba pienākumi atšķiras no dienas uz dienu, teiksim, pirmajā es lipināju bļembas, šo to pakrāvu, liku putnu kūku paciņas kastēs (kas btw ir riebīgākais darbs tur, jo jāstrādā zibens ātrumā, daudz, nav laika nopūsties par sāpošajām kājām, paku stūri ir asi, pirmās divas dienas visas rokas bija sagraizītas, nepaguva pat sadzīt pa nakti). vislabākais darbs ir kokosriekstu istabā, kur 3-4 sieviešu dzimuma pārstāves pilda kokosriekstu čaulu puses ar masu, kas sastāv no kokosa eļļas, miltiem, sēklām, insektiem un mazmazītiņiem, kaltētiem kāpuriņiem. Billijs ir mazais priekšnieciņš - rudmatains brits, kas nēsājas kā traks pa noliktavu, viss vienos miltos, visus izrīko un ir forklifta māsters. ja kokosriekstu istabā kaut kas pietrūkst, Billijs par to parūpējas. dienas pusē un maiņas beigās viņš saskaita čaumalu maisu lapiņas, kur stāv rakstīts "75 pcs", un sarēķina, cik čaumalas piepildījusi katra dāma. ir arī "kokosriekstu tante", viņa ir rekordiste no latvijas, kura gan jau tiks pie kontrakta, vienmēr vilcienā lielās, cik tad šodien paveikusi. vakaros manas kājas ir no svina, un gribas metālu, bļe, bet interneta tak nebija un manam Observatoriusam ir saplēsts displejs.

ak, un mani tak uzaicināja uz interviju Royal Mail, esot jāstaipa somas līdz 16 kg, ceru, ka paņems un ka iedos arī velo. maksā vairāk, jāstrādā nosacīti svaigā gaisā, un savas pauzes nosaki pac.

Comments:


Come closer
[info]nefolk2 at 2012-05-20 00:52 (Čiekurs)
O, Royal Mail gan jau ir vislabākā opcija, ja tiec, kad es biju lielajā L un pieteicos savā rajonā (Stratfordā) tur jau 70 gab. bija rindā pirms. Jāskraida gan laikam ir vairāk kā Holandē, bet tomēr once tu esi uz ielas you are your own boss and that is what matters above all
Previous Entry  Next Entry