31 January 2017 @ 07:23 pm
 
Vakar bija sajūta, ka ir visvairāk 80's diena kopš maniem trim pirmajiem dzīves gadiem. Pelēkā dienā, no kasetes skanot Кино, ar kādreiz bandītam piederējušu e34 caur betona daudzstāveņu mikrorajoniem braucu uz pustukšu 80. gadu institūtu, no kura jāaizved papīri uz Rīgas elektromontāžas tehnikumu.
Ik pa laikam esot šādos vecos pustukšos vai pat pamestos institūtos un laboratorijās esmu ievērojis vienu tādu tipisku lietu. Tās ir tādas melnbaltas bildes, kuras izvietotas gaiteņos un kabinetos kā dizaina daļas. Tajās bildēs parasti redzama šī pati iestāde, iestādes sadzīve, laboratorijas vai tehnika. Bet vakar es sapratu, ka šajā 80. gadu īpatnībā iespējams iet vēl tālāk - var taču virs ziņojumu dēļa uzlikt melnbaltu bildi no laboratorijas sadzīves, kur bildes fonā ir redzamas pie sienas esošas melnbaltas bildes ar tehniku.


 
 
Current Music: PolyDROID - Enhance 224
 
 
( Post a new comment )
qgmr101[info]qgmr101 on April 1st, 2017 - 01:40 pm
Bišk ne pa bilžu tēmu -- mans šefs kopā ar mūsu rezidento hakeri ir pasākuši gudrot un runāt par autostāvvietu barjerām, GSM modēmiem, seriālo programmēšanu un elektroniku, un nopat jau sāk meklēt kādu, kurš varētu viņiem kaut ko arī reāli uztaisīt. Par naudu.

Pēc Taviem ierakstiem spriežot, man izskatās, ka tas visnotaļ ir Tavs lauciņš.

Ja Tev ir interese par šo, uzraksti man lūdzu uz qgmr101 gmail.com ar kādiem nebūt kontaktdatiem.
(Reply) (Link)