katodstars ([info]katodstars) wrote on April 12th, 2016 at 12:02 am
Visādas mazas lietiņas
Tā kā skolā sākusies panika, paniski taisu iekavētos darbus. Vienu darbu pa pusei uztaisu, uzrakstu kursabiedram lai atsūta kas ir darbā otrs uzdevums. Šis atbild, ka, ā, vispār tas bija darbs grupā uz vietas,  Tu nebiji lekcijā, pierakstījām Tevi grupā un tas darbs Tev jau ir ieskaitīts. Zašibis kursabiedri.
--
Uzliku skanēt Kraftwerka ierakstu Computerwelt un rakstīju savu pirmo programmu priekš Robotrona. Vispār jau ar savu Z80 proci tas ir tāds vārgs Spektrums iebāzts monstrālā kastē.
--
Ieminējos kolēģim par vēl vienu retrokompīti koferī, kuru bez maz nejauši dabuju brīvdienās. Kolēģis iefanoja par to un lūdza atnest parādīt dzīvē. Ņemot vērā inženieru nodaļu ar visām retrocompūtinga un car-fag grabažām, tur saveidojies tāds kā oldfartu stūris, kurā pietrūkst vien netīrs dīvāns un ledusskapis ar alu. Muzons, liels televizors un palma jau ir.
--
Vēl fiksi pabeidzu lāpīt vienu skaņas aparātu, paspaidīju, sapratu, ka kļūdoties ar skaņām, delay ir tāds ļaunatminīgs efekts, kurš spēlētāju baksta par pagātnes kļūdām.
 
( Read comments )
Post a comment in response:
From:
Username:
Password:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message:

Notice! This user has turned on the option that logs your IP address when posting.