12 April 2016 @ 12:02 am
Visādas mazas lietiņas  
Tā kā skolā sākusies panika, paniski taisu iekavētos darbus. Vienu darbu pa pusei uztaisu, uzrakstu kursabiedram lai atsūta kas ir darbā otrs uzdevums. Šis atbild, ka, ā, vispār tas bija darbs grupā uz vietas,  Tu nebiji lekcijā, pierakstījām Tevi grupā un tas darbs Tev jau ir ieskaitīts. Zašibis kursabiedri.
--
Uzliku skanēt Kraftwerka ierakstu Computerwelt un rakstīju savu pirmo programmu priekš Robotrona. Vispār jau ar savu Z80 proci tas ir tāds vārgs Spektrums iebāzts monstrālā kastē.
--
Ieminējos kolēģim par vēl vienu retrokompīti koferī, kuru bez maz nejauši dabuju brīvdienās. Kolēģis iefanoja par to un lūdza atnest parādīt dzīvē. Ņemot vērā inženieru nodaļu ar visām retrocompūtinga un car-fag grabažām, tur saveidojies tāds kā oldfartu stūris, kurā pietrūkst vien netīrs dīvāns un ledusskapis ar alu. Muzons, liels televizors un palma jau ir.
--
Vēl fiksi pabeidzu lāpīt vienu skaņas aparātu, paspaidīju, sapratu, ka kļūdoties ar skaņām, delay ir tāds ļaunatminīgs efekts, kurš spēlētāju baksta par pagātnes kļūdām.
 
 
Current Music: Kraftwerk - Radioland
 
 
( Post a new comment )
Zilog[info]3_5469mhz on April 12th, 2016 - 09:48 am
Nez, tam Robotronam kaut kādas spēles arī bija?
(Reply) (Thread) (Link)
katodstars[info]katodstars on April 12th, 2016 - 01:36 pm
Noteikti bija. Piemēram, kad meklēju informāciju par Tetri, izrādās, ka viena no pašām pirmajām Tetra versijām bija uz Padomju laika teksta režīma kompīšiem, kā reizi šis Robotrons ir viens no tādiem.
http://itc.ua/articles/30-let-tetris-evolyutsiya-igryi/
Vairāk uz sitiena nezinu, bet kad to palaidīšu kaut cik stabilā režīmā, domāju, ka izdosies arī kādas spēlītes sagādāt priekš tā.
(Reply) (Parent) (Thread) (Link)
Zilog[info]3_5469mhz on April 12th, 2016 - 05:37 pm
Inčīgi. Atceros, ka pamatskolā mums bija BK (tā saucamā beka) uz kuras varēja spēlēt kaut kādu bolder dash klonu un kaut ko vēl, arkanoid laikam.
(Reply) (Parent) (Link)
krēpjlācis: nr2[info]nistagms on April 12th, 2016 - 10:23 am
jebkāda mūzika* ir dīlejs no apziņas nogulsnējumiem

* - es nerunāju par džastinu, utt.
(Reply) (Link)