karlisons' Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are 20 journal entries, after skipping by the 20 most recent ones recorded in karlisons' LiveJournal:

  [ << Previous 20 -- Next 20 >> ]
  Saturday, September 4th, 2004
  11:33 pm
  Atbrauca un aizbrauca mani mīļie zaķīši. Kaut kā skumji. Labi,ka vēl ir ko strādāt.Bet kaut kā nestrādājās. Arī miegs nenāk.Kaut kas jāmaina.Bet kas? Kas man to pateiks? Neviens. Man ir tikai zivtiņa ar kurām varu parunāt, bet tās jau skaļi nerunā,tas ir,neatbild. Rītā aizbraukšu pie saviem mīļajiem uz kapiņiem, bet tur jau arī ir klusums...

  Current Mood: sad
  Sunday, August 15th, 2004
  7:30 am
  Nu paldies, paldies! Maz jau es varu palīdzēt.
  Sunday, August 8th, 2004
  12:53 am
  Atkal ir ko padomāt. Izrādās, ka viss, tas ko esmu paveikusi, nekam neder.Gribas skaļi kliegt, bet nevar, jo kaimiņi izdzirdēs.Laikam jau jāpārstāj bāzties ar savu mīlestību tur, kur tu neēsi vajadzīga. Tā lūk !!
  Pret vēju,pret vēju vienmēr eju viens.
  Friday, July 30th, 2004
  2:21 am
  Mani mazie, mīļie puisīši!
  Tā nu esmu omīte trim burvīgiem puisīšiem!Kā jau jūtat, tad nevaru šonakt aizmigt, jo daudz jādomā. Kādi viņi izaugs? Tā jau tagad lielākajam mazdēliņam iznāk ciest savas labsirdības dēļ, protams, no vienaudžiem. Laikam vieglāk dzīvot tiem, kas nedomā par citiem, bet tikkai par sevi.Par šo tēmu varētu daudz rakstīt, bet vai ir vērts... Lai tomēr mani maziņie aug labsirdīgi, dāsni, un, protams, veselīgi!

  Current Mood: grateful
  Saturday, June 26th, 2004
  12:39 am
  Ak, vientuļie Līgo svētki!
  Tā nu tie Jāņi pagājuši.Mūsu pusē bija klusi un mierīgi.Arī pie manis bija mierīgi un .....Laikam jau visi mani Līgo svētki nosvinēti. Lai galīgi neaizmirstu kāds ārā laiks , aizbraucu šodien uz Rīgu. Tālāk par staciju nebiju, esmu atradusi no drūzmas.Tā lūk!
  Saturday, June 19th, 2004
  6:03 pm
  nedēļas nogale
  Divas dienas pavadīju mācību iestādē, pieņemot eksāmenus.Sāku justies arī pati tajā vecumā, pat gribējās pateikt priekšā...Eksāmenus kārtoja cilvēki, kurus liktenis nav pažēlojis. Un kāda viņiem enerģija,gribas spēks. Kaut visiem tā būtu- es domāju - enerģiju un gribas spēku.Lai viņiem veicas!
  Monday, June 14th, 2004
  5:36 pm
  lietus,lietus....
  Tāds lietus ir arī manā dvēselē.
  Sunday, June 6th, 2004
  10:52 pm
  Darbs,darbs
  Rītā atkal uz darbiņu.Sāk palikt neinteresanti.Varbūt mest mieru? Bet ko darīsi bez latiņiem? Neko.
  Saturday, June 5th, 2004
  9:49 pm
  sestdiena beigusies
  Jau atkal viena nedēļa paskrējusi čakli strādājot.Arī šodien gandrīz visu dienu nosēdēju pie cipariem. Gribās redzēt bosiciņus. Kā manam lielajam iet?
  Drīz ausīs vēl viens rīts, un vēl viens darbs būs padarīts... Tā dzied iekš radio. Drīz zvaignes lēnām izdzisīs, draugs, nopūt sveci pēdējo...

  Current Mood: bored
  Monday, May 24th, 2004
  10:00 pm
  Svētki nosvinēti
  Baļuks aizvadīts. Tīri jauki, tikai visi esam ļoti pārvērtušies.Grūti vienam otru pazīt.
  Atbrauca svētdien mani mīļie bosikiņi. Lieli izauguši. Prieks!
  Thursday, May 20th, 2004
  11:24 pm
  jau atkal piektdiena
  Diezgan vētraina nedēļa pagājusi, gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.Varu vējoties cik gribu, bet nevienam nerūp mana sāpe. Cik ilgi izturēšu? Sestdien skolā sanākšana, bet esmu nogurusi pēc suņa. Arī izskats nav no labajiem.Nemaz negribas iet, bet neērti piemānīt vecos skolasbiedrus.Kā nekā pagājuši 46 gadi.Jāsaņemas,laikam nekas cits neatliks.

  Current Mood: depressed
  Friday, May 14th, 2004
  6:45 pm
  Jau piektdiena
  Nemanot paskrēja piecas dienas.Vareni!! Nostrādājos kā turks.Varētu sestdien atpūsties, bet ārā riebīgs laiks.Būs jābrauc uz Lapmežciemu pēc papīriem.Kas gan cits atliks. Tā ja.
  Wednesday, May 5th, 2004
  8:59 pm
  Par visu un par neko!
  Gribētos ar kādu parunāt, bet nav jau ar ko.Jāizmanto patreiz vienīgais objekts - dators. Gaidu priekšnieku ar lielu papīra kaudzi.Pēc tam jau neiznāks laika ne domāt, ne runāt.
  Vajadzētu parakņāties dobē pie mājas - daudzdzīvokļa,bet nav iedvesmas, jo kaķi un suņi pēc tam gan ''aplaista un apmēslo''.
  Uzziedējušas dzeltenas tulpītes.
  varbūt kādam ir padoms,kā tikt vaļā no tādas nezāles ,kā gārsas.Nu tad attā!
  Sunday, April 25th, 2004
  6:32 am
  agrs rīts
  Ir agrs rīts. Nemierīga sirds.Kāpēc tā? Kad iegūšu sirdsmieru? Kas man to var pateikt?
  Sunday, April 11th, 2004
  12:13 am
  Nodzisa vakara blāzma,nāk nakts,nāk nakts...
  Tā pašreiz sērīgi dzied iekš Radio2, bet es joprojām cīnos ar saviem nebeidzamajamiem cipariņiem. Kaut kur kāds gaida Lieldienas, kāds jau pošas uz baznīcu.
  Kaut rītā uzspīdētu saulīte! Varbūt paliks siltāk ap sirdi.
  Visiem saviem mīļajiem novēlu Priecīgas Lieldienas!

  Current Mood: melancholy
  Wednesday, April 7th, 2004
  11:27 pm
  Drīz būs pusnakts!
  Nekas jau nav noticis, ja neskaita to, ka šodien no 9.00 līdz šim laikam esmu virknējusi cipariņus: daudz,daudz....Pat neko prātīgu nevaru uzrakstīt.Jāmet pie malas visus darbus un jāmēģina aizmigt.Sveiciens visiem maniem mīļajiem!!!

  Current Mood: bored
  Current Music: Radio 2
  Saturday, April 3rd, 2004
  11:53 pm
  pavasaris, bet sirdī skumjas
  Liktenis ir mazais likums.Tu esi dzīvojis pēc mazajiem likumiem - tikai pēc viena lielā Nezūdamības likuma paragragrāfa -pēc liktens paragrāfa.Šis ir tas brīdis, kad pārbauda tavu aklumu.Vai tu redzi līniju arī tālāk - tālāk par savu likteni? ( to teicis Imants Ziedonis). Bet tas ļoti trāpīgi attiecas arī uz mani. Vai arī uz Tevi?

  Current Mood: calm
  Sunday, March 28th, 2004
  1:45 pm
  Apmācies svētdienas rīts!
  Šī nelaimīgā viena stunda sajaukusi visu manu dienas režīmu.Ko lai dara, ka esmu pūce? Atkal līdz rudenim jutīšos neizgulējusies.
  Šodien jāpadara daudz : jāpabeidz rakstu darbi, bet programma nestrādā, arī kaut kas jāpatīra no ziemas putekļiem.Svētdienā jau nevajadzētu strādāt.
  Vakar tikos ar savām skolas draudzenēm.Bēdu ieleja - bez veselības,bez naudas, bez darba u.t.t.Man palika kauns par to,ka man Dievs vēl neko nav atņēmis.
  Lielākie prieki gaidāmi rudenī-viens mazs puisēniņš atkal būs mūsu pulciņā. Ja padomā, tad vai es neēsmu bagāta!
  Saturday, March 20th, 2004
  3:06 am
  Nenāk miegs!
  Jau nakts būs pagājusi, bet nevaru aizmigt! Arī palasīt nav ko. Tā nu runājos ar šo kasti.Rītā jābrauc uz darbu, bet būšu miegains.Kaut kā jau izturēšu. Visu gaišu!!!
  Sunday, March 14th, 2004
  4:21 pm
  Svētdiena
  Svētdiena klāt. Laiks riebīgs.

  Current Mood: crazy
[ << Previous 20 -- Next 20 >> ]
About Sviesta Ciba