20 July 2018 @ 07:19 pm
vecie objektīvi  
interesē iegādāties padomju fotō objektīvus labā stāvoklī: jupiter-11a (m42 vītnei), jupiter 37a / mc, tair-11, helios 44 (44-2).
 
 
20 July 2018 @ 02:40 pm
 
Ar krievu draudzeni izpļāpājāmies stundu, ar vācu 2 minūtes. Tipiski.
 
 
20 July 2018 @ 12:16 pm
 
Par zogu pie cela majai gan man buus smagas paarunas ar ciema jauno atbildiigo ainavas arhitektu, kaiminjiem kaads kaads metala monstrs no peckara laikiem. Bet pozitivi, ka jau saakusi pirkt un buuveet piitu koka iekszogu.
 
 
20 July 2018 @ 09:59 am
 
Vienreiz gadā mums te vienā nomaļā krogā sabrauc dūdenieki, un tad visu nakti pūš un baurē. Vienu redzēju pie bodes, viss tāds autentisks, zilizaļos svārkos ar melnām zeķēm un lokainien sirmiem matiem. Laikam sieva bija no treilera izdzinusi, jo sērīgi vadāja pūdeli.
 
 
20 July 2018 @ 08:47 am
 
Es kādreiz uzrakstīšu stāstu par pēdējo pikentropu. Kā mātei zobenzibu tīģeri nozog mazuli. Kā viņa nikni izlien no meža un sadod visiem zemkopjiem, lopkopjiem pa galvu un beigās pēc gadiem atrod bērnu. Pavisam citu cilvēku, vērpjot pie ratiņa zemnīcā. Viss beigsies ļoti traģiski, jo būs arī vulkāna izvirdums.
 
 
20 July 2018 @ 05:45 am
 
Pie notāra pa vidam lasījumam spriedām, kas tad piederas pie kustamā un nekustamā īpašumā. Manas puses mākleris ( iedalījas līguma lasīšanā tomēr, nebija manu īsziņu saņēmis, iepriekšējās dienas pēcpusdienā izsūtītā īsziņa bija pienākusi tikai no rīta.) gribēja zināt kā ar iekšējām žalūzijāmm, jo ārējās pie mājas pieder, bet iekšējās nē. Īpašniece teica, ka ņemšot līdzi. Bet, ja jaunajā mājvietā nederēšot? Es teicu, ka sievietes pērk lietas ar emocijām. Viņa paskatījas, pasmaidija un pamāja ar galvu.
Vakar mans mākleris savāca mani pie metro galapunkta, kad es nīgri dzēru kafiju ielas kafejnīcā un pētīju kura tad īsti ir tā notariāta māja starp visām tām vissmalkāko butiku mājām. Nu neko, pirmo reizi braucu ar kabrio.
Mati plīvo, drāžam caur Hamburgai un nikni apspriežam Vācijas telekomunikāciju tēmu. Un, protams jaunākos telefonu modrļus, kuri ir domāti visam kam, tikai ne īsziņām un zvanīšanai
Beigās meklējot parkingu, gandrīz iebraucām milzīga lielveikala preču pienemšanā, bet laikus atjādzāmies, atradām stāvvietu tai paša lielveikala daudzstāvu parkingā. Tad caur tā paša lielveikala audumu nodaļu iznesāmies cauri un pasākumu nokavējām tikai piecas minūtes.
 
 
19 July 2018 @ 09:53 pm
 
Kamēr te ņēmis Liepu ielā briesmu lietas norikušas. Knutam mašīnā pamatīga bukte. Aike, braucot ar riteni, man radīja victorija. Neko nesaprotu, man tiešām pofig.
 
 
19 July 2018 @ 03:54 pm
 
Pie notāra gāja gludi, stundu klaisījāmies, kā lasa līgumu. Mēģinājām visi, pat notārs, iespraust pa jociņam. Beigās ar atvieglojumu parakstījām. Es, protams atradu vienu nenozīmīgu kļūdiņu. Tad visi draudzīgi drasējām pa milzigām barokālām kāpnēm un slavējam labo laiku un skaisto barokālo namu pie Alstera. Draudzīgi atvadījāmies un solījam sazināties līdz septembrim.
 
 
19 July 2018 @ 12:31 pm
 
Pārdodu nevalkātas sporta kurpes/kedas. Ražotājs Element, modelis Topaz, izmērs 43. Pirktas pirms vairākiem gadiem, bet tā arī nekad nav vilktas, un vairāk īsti nevajag.

Atrodas Rīgā, centra areālā. Gribētu kādus 20 €.

Links

Papildus foto I

Papildus foto II

Papildus foto II I
 
 
19 July 2018 @ 05:12 am
 
Kā komisijas maksu par darījumu sarēķināt, tā čakli un veikli. Kā līdz darījuma vietai aizvest, tā noplaukst kā žīds pa Miķeļiem. Braukšu ar metro, man pofig.
 
 
18 July 2018 @ 11:19 pm
 
Lai man piedod visas mājsaimnieču dievības un sv. Nikolajs! Es izvārīju dzelteno ērkšķogu ieārījumy ar visiem ziedņiem un astītēm, dažos novados sauktiem par čužām.
Atčužot četrus kg ērkšķogu? Em, varbūt citreiz. Man ir visi karpālie un kubitālie kanāli, un ir maiga nakts, galugalā.
Ja ar šito vajdzētu cienāt Gordonu Remziju vai to otru, kā viņu? Ē, Džeimijs Olivers, es teiktu, ka tā ir vecvecmāmiņas recepte. Ievārījums ar Čužām. Contains Real Natural Chuzha!
Upd. Pie tam čužas bagātina ievārījumu ar šķiedrvielām, Gordonam un Džeimijam labāk izies vēders!
 
 
18 July 2018 @ 03:17 pm
 
Ar viiru kaadreiz vienmeer smeejaamies par siikumiem. Pimeram, kaa lielveikalos uzliek mazaaku cenu, bet iepakojums ir neviss 100 grami, bet 85. Sodien skatiijos, Rewe Gouda jaunais siers sagriezts skeeliitees, leets. Izsakataas smuks. Kaa tad, virsuu skeele drusku labaaka siera ar cauruminjiem, apaksaa, nu kads jau jauns siers ir taads ir. Un taa visur. Un kaa tad lai uzticas. Viens otru andelmanji cakaree. Un tad briinaas, ka vinjiem neuzticas.
 
 
18 July 2018 @ 11:30 am
 
Sodien vess tikai 25 graadi. Staigaju 16 gadu vecaa dzinsa jakaa, ko savaa laikaa pa 5 latiem nopirku Vecmiigraavja humpiisos. Pa celjam no bodes, man skjiet redzeju boziju oduvanciku, kas soreiz dragaaja ar mikrinju un labsidiigi man maaja. Luuk, kaa sheit var ieguut cienju cilveeku aciis.
 
 
18 July 2018 @ 11:59 am
 
"Labi tēvi ciena. Visbeidzot viens princips, kas stāv pāri visam vecāku un bērnu attiecībās un lomās, kuras vecāki pilda bērna dzīvē: labi tēvi ciena savus bērnus.
Runā ar viņiem ar cieņu, attiecas pret viņiem ar cieņu, kā pret mazākiem, bet līdzvērtīgiem cilvēkiem."

no
http://www.satori.lv/article/visaptverosa-teva-loma
 
 
18 July 2018 @ 10:22 am
 
- Vai jūs nepateiktu, kā sauc galaktiku, kurā atrodas mūsu Saules sistēma?
- Atvainojiet, nezinu, neesmu vietējais.
Tags:
 
 
18 July 2018 @ 08:18 am
 
Labi, ka to apdrosinaasanas onkuli sagaidiiju. Man tam auto tikai par paardesmir eiro skaade. Pat salaboja man to saanskata spoguli. Bet bozijs oduvanciks varbuut jau bija kaut kur to spoguli sapleesis un noleema iedziivotis uz citu reekjina. Sitaadi smaidiigi un miiliigi boziji oduvanciki ir visbisstamaakie.
 
 
18 July 2018 @ 06:29 am
 
Vakrar mājas plānā apmēram saliku mēbeles. Pēc iespējas mazāk. Nolēmu drēbju skapi pirkt vēlāk. Un tad atjēdzos, ka nav jau tādā Frīzu kapteiņa mājā nemaz lāgā skapim vietas. Dzīvojamā istabā? Nez vai. Priekšnams ar trepēm pašaurs. Kur tad tos manteļus likta kapteiņi? Koka lādēs?
 
 
18 July 2018 @ 05:12 am
 
pirms bērniem: aizbraukšu uz veikalu sevi iepriecināt -nopirkšu kaut ko sev
Kad uzrodas bērni: aizbraukšu uz veikalu sevi iepriecināt -nopirkšu kaut ko bērniem.
 
 
17 July 2018 @ 10:47 am
 
Saakumaa veel neko, Knuts un Marion briiniijaas, kaa es varu izdzert glaazi viina un glaazi alus un vieniigais, ko var maniit, ka es beidzot runaaju. Tad izraadiijaas, ka mana alga tagad buus, kaa Knutam. Esj tu nost, gandriiz acis no dobuliem izspraga. Un tad panesaas. Skaudiba un nenoviidiiba.
 
 
17 July 2018 @ 11:12 am
Zodiakālie aņuki  
... tālāk ... )
Tags: