Tev, cibīt, ir?
Es gaidu, kad man pastkastītē iemetīs uzaicinājuma vēstuli/-es un brīnos, kāpēc tās nepienāk un nepienāk, līdz daktere kaut kādā savā sistēmā atrod, ka valsts nosūtījumi tur karājas jau kopš pērnā un aizpērnā gada.
Viņa: "Jums tiem bija jāpienāk uz e-pastu." Es: "Arī uz e-pastu nav bijis."
Es gaidu, kad man pastkastītē iemetīs uzaicinājuma vēstuli/-es un brīnos, kāpēc tās nepienāk un nepienāk, līdz daktere kaut kādā savā sistēmā atrod, ka valsts nosūtījumi tur karājas jau kopš pērnā un aizpērnā gada.
Viņa: "Jums tiem bija jāpienāk uz e-pastu." Es: "Arī uz e-pastu nav bijis."
12 comments | Leave a comment