23 March 2018 @ 06:26 pm
 
Nu re kā šajā debīlajā valstelē tevi parastu cilvēku var čakarēt pēc patikas.
Vakar "izbaudu" savu saslimšanu un guļu diendusu. Pamostos un sadomāju uztaisīt tēju. Skatos pa logu - kaut kādi cilvēki nāk sētā. Nu mkēj, aizeju paveru durvis un prasu ko vaig. Šie - mēs no bāriņtiesas, esam saņēmuši anonīmu sūdzību par jūsu bērniem ... tālāk pat neklausījos, pateicu, ka neesmu viņus aicinājis un lai piš nahuj no mana īpašuma kamēr vēl neesmu uzrīdījis suņus. Protams nervs čupā. Šodien sieviete šiem uzzvanīja un noprasīja kas par huiņu. Izrādās jā, esot anonīma sūdzība , ka bērni stacijā salsto un mājās salstot un vēl tur kaut kas. UN viņiem esot jāpārbauda. Daile vai ne? Skaidrs no kuras puses vējš pūš, 100 punkti, ka tā pīzda učene, daļēji kuras dēļ arī skolu nomainījām.
Tātad var par tevi anonīmi pasūdzēties un dabūsi bāriņtiesu. Esi vai neesi vainīgs. Vēl jo vairāk nervā tas viss sakāpa, jo kaimiņiene teica, ka jau esot rudenī interesējušies. Arī tas, ka vietējais soc dienests jau arī sauca uz paklāja.
Latvijā tas tā mierīgi ar anonimām sūdzībām vari ļoti pamatīgi kādam dzīvi sajāt.
 
 
23 March 2018 @ 12:12 pm
 
Meklējam saistību ar "Geja 50 nokrāsām".
Tika izsniegts tiesas ordenis par kratīšanu.
 
 
22 March 2018 @ 11:35 pm
 
Ir tāda dīvaina diagonoze - latvieši.
 
 
22 March 2018 @ 06:43 pm
 
Ak dies, vina veel grib lai es savas maajas un zemi Latvijaa paardodu un herram pusi uzskijnkoju. Mankaariba ir tik liela, kaa kosmoss. Nu, skirtaas mantas liigumu vinja veel nav redzeejusi, tas piedodami.
 
 
22 March 2018 @ 06:08 pm
 
Lūk, tā jācīnās par taisnību!
http://www.bbc.com/news/world-europe-43501239
 
 
22 March 2018 @ 06:04 pm
 
Tā mazo brāļu māsu mijiedarbība ir baigi interesanta.
 
 
22 March 2018 @ 05:39 pm
 
Garām pagāja jaunietis ar pilnīgi otrādi apvilktu cepuri, vīles uz āru, birka ziemeļvējā plivinājās vien. Es mēģināju norādīt uz faktu, Ūsiņš mans liecinieks, bet mana balss pazuda stratosfērā kā dīķī iemests ķieģelis. Tā nu viņš aizgāja plivinādams birku.
Bet varbūt tā tagad vajag, ko es saprotu no modēm.
 
 
22 March 2018 @ 02:27 pm
Par dzīvokļiem  
Steidzami tiek meklēts dzīvoklis Rīgā, labajā krastā , centrs +, izmeri m2 35+, saulains un tā lai uzreiz, nu tā ka gandrīz rīt, var vākties iekšā. Ir arī mazs sunītis. Paldies. Un tas tiešām ir steidzami.
 
 
21 March 2018 @ 04:02 pm
Par dzivokļiem  
Kā es varu sazināties ar user=sara?
 
 
21 March 2018 @ 10:41 am
 
Tā zaraza kas piemetusies sāk līst dziļāk. Par rumpi štrunts, bet padomāt nevar, līdz ar ko darbu darīt normāli nav iespējams. Besī.
 
 
20 March 2018 @ 09:57 am
 
Tā vien liekas, ka arī pats būšu atrāvis gripu vai tamlīdzīgu zarazu. Mēģināšu darbā kādu aplipināt un tad varbūt tomēr ātrāk uz mājām.
 
 
19 March 2018 @ 08:39 am
 
Sestdien tatad bija psaakums par tiiru Slesvigholstainu. Aizgaju, sadalijaamies pa traktoru kabiineem, sanjeemaam marsutus, es netiisam tiku savaa iemiiljotajaa pastaigu marsutaa. Darbiibas sekojosas. Aizved uz saakumpuktu, mees cetri pieaugusie un viens puika izkaapjam, traktors leenam brauc, mums rokaas veci kraasu spainji, aplasam meeslus ap celmalaam. Ciema tuvumaa bija vairaak, taalaak mazaak. Pa mazaakajiem celiniem komanda sadalaas pa divi un triis un iziet katra savu celinu, vienai brauc liidzi traktors, beigaas saseezamies kuzavaa, savaacam paarejos un braucam atkal taalaak.Meeslu nebija seviskji daudz, kaa parsti. Zelta jaunatne iztuksojusi snabi, alu vai ko tur, un aizmirsusi pudeles, kaut kaadas pleeves un konfeksu papiiriisi. Drusku dzelzi atradaam, viens bija vispaar izviits metalmaakslas darbs, kura pielietojumu nesaprataam. Dazi alumiinija profili, viens vecs plakanekraana televizors, dazi pukju podi ( vietaa kur skaidri un gaisi uzrakstiits, daarza atkritumis mest aizliegts). Bet vissatraucosaakais bija beigaas. Atbraucaam, laikam bijaam palikusi peedeejie, jo paareejie triss traktori bija klaat. Devaamies uz kopgaldu ugunsdzeesiibas depo, bet tur-liela rosiiba. Vieteejie domiigaam sejaam, laukums pie ugunsdzeesiibas depo ar sarkanaam lentaam. Sarkani mikrobusisni, sazin no kurienes. Domaaju, ka kaarteejaas maaciibas, bet kad ieradaas policija un aatrie, kluva skaidrs, ka cita komanda atradusi kaut ko diivanu, ka nevar saprast, vai ir miina, vai nav. Noskatiijos sovu, ka brasi jaunekli mauc muguraa kombinizonus, kas tiek smuki piepuusti aizsardziibai pret eksploziju. Taalaak neskatiijos, jo aizgaaju maajaas, ja nu gadiijumaa tiesaam eksplodee. Bet nekas tur nebija. Laikam tikai izruseejusi caula. Ja gadiisies kaadu paziistamu satikt, buus smalkaak jaapaprasa.
 
 
19 March 2018 @ 09:43 am
 
Nu tad tā - nedēļas nogale atkal +/- kaut kā novilkta, bet vispār vakar bija totāls iztukšītis. Skraidelējām pie kaimiņienes palīdzēt. Beigās vakarā totāls enerģijas izsīkums. Vispār jau traki kā saliekas lietas rindā. Tantei sasāpas vēders, ciešas, beigās ar ātrajiem uz slimnīcu, izrādās žultsakmeņi pārrīvējuši žultspūsli, operācija. 6dien atvizinājās mājās, bet nu tik sūdīgi tik sūdīgi, ka vnk pipec. Šodien atkal ātrie no rīta, izrādās ka paspējusi vēl saķert gripu. Meita atbraukt pieskatīt nevar jo pati uz operāciju. Citi radi tuvumā ar īsti nav. Tad nu jāparūpējas par tantuku. Bļāviens - enerģijas iztukšītis totāls pēc visas tās ņemšanās.
BET atkal jau parādās tas kā viss tiek salikt pa plauktiņiem, jo man darbā sabīdījušās lietas un apstākļi tā, ka nācās palīdzēt cilvēkam kuram ir bites, tad nu tiku pie medus un ziedputekšņiem, kā reiz brīdī kad bērni sāk krekšķināt un arī pašiem ar pašsajūtu nav īsti OK.

7dien atkal picas. Nākamnedēļ gandrīz vai jātaisa eksperimentss ar picas kārtiņu likšanas secību. Radās aizdomas, ka, ja uz pamatnes pirmo liek gaļu un pēc tam sieru, tad sanāk garšīgāk.
 
 
18 March 2018 @ 07:38 pm
 
Šodien radīs Ku'damm 56 turpinājumu Ku'damm 59.
 
 
18 March 2018 @ 03:19 pm
 
Ainiņa Centrāltirgū.
20 cilvēku rinda pēc ... reņģēm.
Piektais rindā stāvētājs satraucas: "A nam hvaķit? Vi otpuskaiķe ņe boļše čem polkilogram v odņi ruki!"

Latviskā publika uzreiz apķiķinājās par padomju laikiem, kad katram deva trīssimt gramu desas :)
Salakas man garšo labāk, protams, bet tās arī ir piecreiz dārgākas.
 
 
18 March 2018 @ 01:17 pm
 
Slidoava šodien strādā, ak, cienījamie slidotmīļotāji!
 
 
18 March 2018 @ 08:58 am
 
Stuvernbor kraapjas ar benziinu un nesaprot vaacu valodu. Iesmereja man tievo cigaresu vietaa resnaas. Pie tam biroja telefonaa atbild kaud kaads elekrosrota veikalins, nav par daudz uznjemusies to, ko nevar pavilkt?
 
 
17 March 2018 @ 02:03 pm
 
Es gribu dzert kafiju un gribu dušā. Diez var iet dušā, dzerot kafiju?
 
 
17 March 2018 @ 07:10 am
 
Mierīgi adu, nevienam nekā ļauna nedaru, kā paskatos cibā, tā jārec.
 
 
16 March 2018 @ 07:12 pm
 
TA protams, ka neizgāja. BET tas labi, jo beidzot noskaidrojās kur vaina, ka mašiņš tā dīvaini brauca - apstiprinājās aizdomas par plaukta buksi. Nu nekas, kā reiz no VID saņēmu nodokļu atmaksu, tā ka būs par ko auto saremontēt.

hmmm ... pēdējā laikā kaut kā dikti uz Adeles dziesmām velk.