entries friends calendar user info Previous Previous
Friends
rindra
[info]rindra
Add to Memories
Tell A Friend
Prioritātes - naidīši, naisīši, naudīši un kreisīši
No sākuma jātiek galā ar naidu.
Tikai pēc tam var runāt par naudu.

Jo naids ir īzī pīzī (pārspīlēju).
Nauda ir grūta.

p.s.
Lielākoties naudīši ir naidīši.
Bet ne visi.
Daži naudīši ir naisīši.
Būt naisītim nav pietiekami. Ir jābūt arī kreisītim.
[info]kaktu_kakts
Add to Memories
Tell A Friend
Oj, nebiju kādu mēnesi bijusi akadēmijā, bet, kā aizbraucu, tā izbļāvos (man ir barbarisma un izdzīvošanas periods). Tomēr atkal palika neskaidrs nākamais jaunais aizvainojums no tās vistas puses - man nevajagot vēl vairāk bojāt savu reputāciju, nesaprotu, kāda ir mana reputācija tur? Nesaprotu, kas ir tas, kas manu reputāciju raksturo. Bet vai tas, ka kāds ir vistas saimes iemītnieks, neskaitās bojāta reputācija, par to jau ne vārda, tā jau tikai labas reputācijas norma varbūt. Pat Vītoliņš pēc tās vistas kārtējā klādziena vnk pameta sanāksmi, tā kuce māk kaitināt. Un principiāli ar pusi kursa biedru (mēs esam dažas) vnk varētu pārtraukt "mēģināt draudzēties".
rindra
[info]rindra
Add to Memories
Tell A Friend
Vēl viena diskusija par cibas naidīšiem
Vēl viena interesanta diskusija par cibas naidīšiem un kā ar tiem apieties.

Ielieku šeit manu (šībrīža) gala komentāru priekš tiem, kam nav laika vai ir slinkums lasīt visu diskusiju:

[info]rindra

Pārspīlēts piemērs.

Situācija:

Agresors-->>Upuris--->>Garāmgājēji

Ko saka loģika?
Vai te ir "zelta vidusceļš"?
Kādi faktori spēlē lomu?
Tikai valodiska loģika vai arī kaut kas vairāk?
Kādi citi "empīriski" faktori spēlē lomu?
Ko par to teiktu "game theory"?

Turpinājums )
tagad
[info]tagad
Add to Memories
Tell A Friend
iepriekšnolemtība
ir dažādi laika portreti, piemēram
vienā tas balstās uz četrām laiktelpas asīm - trīs dimensijas telpai + viena laikam, fizikālie notikumi tajā ir kā pasaules līnijas kopējā diagrammā, kur tagadne ir tikai viens diagrammas šķērsgriezums. tāpēc nav atšķirības, kur tā [tagadne] tiek novietota - tas ir tikai atskaites punkts no kura mēs skaitam, radot laika distances, bronzas laikmets, dzelzs laikmets, pirms un pēc Kristus etc. laiktelpas struktūra visur ir vienāda - abos laika virzienos, deterministiskā matemātika loka visas pasaules līnijas. bezlaicīgs visums ir 4dimensiju parmenīdiskā esamība, kurā nekas nenotiek - vienota, mūžīga, pabeigta, nedalāma. tā visa ir reizē un uzreiz, plūsma un tapšana ir ilūzija, tikai veids, kā cilvēki pieredz laiku. varbūt cilvēka apziņas lodziņš ir tik maziņš, ka laiku tam baro pa vienai mazai mikro-karotītei, viens šķērsgriezums stundā vai dažreiz sekundē, viens pārkopēts kadrs, viens ieciklējies fokuss, viens dilstošs leņķis.
virginia_rabbit
[info]virginia_rabbit
Add to Memories
Tell A Friend
vecāmāte jau vairākas dienas tikai guļ gultā un nervozē par Koronvīrusu

Tags:

punkts
[info]punkts
Add to Memories
Tell A Friend
nekas nav tik labs kā stabils čau.
punkts
[info]punkts
Add to Memories
Tell A Friend
jauki izcepts sienāzis meklē ēst, bet nepieklājīgā tante viņam liek neko pietiek ar tai uzvedība negrib veidot simpatētiku gribi baigi šaudās starp turklāt nepiestāvīgs izrāvās ārpus kopējās sejas vispār jau piedeva sev s uz gunču tik daudz pušu nedaudz pušu pret manis paša gribu kā jau tā sieva izbeidza nebija spēka gulta mikla gulta vidus daļa sasieta ko tāds sasiets satrunējis daudz puvuma diezgan traki mitrumā dzīvo gulta sapuva skudras apēda gultu atdeva saišķim to viņš neatzina daudz naudas saspiestas gultas dienas gaitā atnesa vienu sauju smilšu domāja ka nāks vēl garām gaismas gadi bija jau divi daudz gadījies daudz runā ka nebūtu nekāds vajadzīgais iedeva viņam smilšu graudus lai nedomā lai tikai sijā un viņš jau pirmajos mēnešos bija virsaitis daudz runā un nso domā ka nekas nenotika diezngan pavirši saistaidi meklē domā dara dien smukas meitenes pielien skaisti pavirši naudas kāri agregāti iesnas tādas kā pogas diezgan daudzas naudas paviršības dienas gaitā ir izvirzītas un sniegs pavirši atdevis savas kājas mentiem un neko nepiedāvā biezi griesti un naudas koki plāni daudz dara lai sadarīts domā ka nebija skaidrības pret maksu atvirzīja skaidro gabalu un atdeva nakts tauriņam būtu jau spēks sen beidzies ja vecākiem būtu teicis kam vajadzīgi uzturlīdzekļi lai nestrādā lai tikai strādā savā akurātā darbā pret visu glezniecību tātad pabļāva dienas gaidīja kāpēc vecākiem jāuztur savu divdesmit gadīgi bērni viņi taču ir pilnībā nobrieduši iet bojā kaut kas jau jādara šajā pasaulē ja uzskarta ka visa samatoha ir pa īstam nevis kaut kāds bērnu ansamblis spēlē kolorītos kapitālisto sun dara to ar atmiņu un dziņu un biegās tu vismaz neguli sapuvušā gultā un tu es uz ietves atrasts ar pārsistu ārstu un domā ka nakts ir padarīt ja ja tam vispār ir kaut kāds gultas vervelētājs un to viņš dara ar aizvērtā m acīm ahaā kur tas vispār palika uz ietves atrasta grāmata sniegs pavirši atveldzē skaudro gumiju un dienas paliek tādas pelēkas un dienas ir divas reizes lielākas par paviljoniem uz kuriem tās blastās un man bija vējdzirnavas es tām iedevu gultas galu un devu savu vervelētājsimbolu gaudot tālāk kā pēcpuses vajadzīgas tās mani saprata un atdeva gultasvietām un bija jau arī sacen un tiešām kā tas bija viņam liecies tā tas ar ī izrādījās un uzreiz nebija skaidrs bet vēlāk ļoti skaidrs un tiešām kā tas būtu nācis no manas mutes tas tiešām būtu varējis mani uzminēt no mijas līdz dzijas un bija jau arī pbriedums tāpēc saspiests un taustāms kā pītas gumijas lāses un bija arī manas paviršās sknaibles lieliski viņā un es biju sevī tu arī artūrā biji ar dakšām miers zieds stablbae .
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
namastey
Slimības vajag izslimot, un pēc tam ir miers.
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
viņu domas
Viņi nedomā tā, kā domājam mēs.
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
LDD
Lauku drošības dienests.
profile
Name: kaktu_kakts
calendar
Back February 2020
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829