entries friends calendar user info Previous Previous
kaktu_kakts
Add to Memories
Tell A Friend
Biju savu ļengano ķermeni aizvedusi skriet maršrutā līdz koklītēm, brīžiem elsoju, bet veldzējoši. Divas reizes pagulēju jūrā un kopā ar xanax tagad jūtos labi un pieslēgta nesarežğītai dienai. Varētu sākt briesmīgi kopēt grafiku, gan jau nebūs grūti.
Add to Memories
Tell A Friend
Citādāk es no tā alcheimera netikšu ārā, lai gan negribas, bet vajag rakstīt, jāatzīst, vārdi nav mana stiprā puse.
Add to Memories
Tell A Friend
Par nodaļas izvēli turpinu šaubīties, vairāk pēc sliktiem vērtējumiem, bet, ja man vienkārši nekur nav paredzēts saņemt labu vērtējumu? Tā tas ir visticamāk. Un ko tur vispār šaubīties.
Add to Memories
Tell A Friend
Kā man gribas kaut ko augstu sasniegt, kādu trešo stāvu varbūt.
Add to Memories
Tell A Friend
Atvedu mājās atzīmes 6 evaņğēlistu, braucot mašīnā klausījos lr3, nedaudz gaudoju līdzi, mazliet sāp vēderprese, apğērbi ar garajām rokām ir mani nogurdinājuši, sapratu, ka atkal tūlīt nebūs naudas, kaut man ieskaitītu to naudu, lai es varētu vilkt kreklus ar īsām rokām, viena ar mani runā piesardzīgi, otra saprot, ka man šodien ķīselis un turpina praktizēt savu labvēlību, biju ļoti izsalkusi, nesapratu, kas jārunā, apmierinājis ar klausīšanos nesaprotamā valodā un piekrišanu, tas ilga kādu pusstundu, tad laidos lapās.
Add to Memories
Tell A Friend
Ja es kādam skatos acīs, man liekas es viņiem kaut ko sliktu daru, vienīgi, ja otrs arī skatās spēcīgi, bet tad jājautā, priekš kam tā skatīties. Man tas ir komunikācijas veids, kad nav ko citu teikt, vai arī, vienkārši, patīk padzerties vai arī tas ir labs veids kā meklēt domubiedrus. Citādāk viss notiek zemē.
No tām zālēm nekas nestrādā, nav jēgas. Gadu turējos, nelietodams un tagad lietojot vienīgais strādā ksanakss, bet neiešu jau katru dienu sevi tā apmierināt. Kad es viņu iedzeru, pēkšņi jūtos normāla un mierīga, labs efekts, vai ne?
Add to Memories
Tell A Friend
U. uz fotogrāfēšanos bērnudārzā izvēlējās rūtotu kreklu, ko nosauca par bibliotekāra kreklu. Tāds pusbriesmīgs ar zili baltām rūtīm, bet uz to gaismas pili jau nav ko iebilst.
Add to Memories
Tell A Friend
Rimi karogi plīvo, dūmi gara acīm un skaists saulriets, par ēšanu jau neviens nedomā vairs, paēdīšu naktī. Pagājušajā divas siermaizes. Tētis mani ved ar auto grauzdams grauzdiņus, man ir tikai žēl, ka nav ūdens, tad gan atdzertos kā gauju braucot pāri
Add to Memories
Tell A Friend
Tas bija viss, neko sliktu nedomāju vairs, gaisma nāc istabā
Add to Memories
Tell A Friend
Šoreiz 3h miegs uz dienu izvērtās daudz sliktāk, švaki. Man ir tik interesantas un intensīvas sajūtas, ka varētu sākt sprakšķēt migla kanālā. Kaut kas brutāls, kurā brīdī tā mana dzīve man iedeva brutālu, sāku domāt ka raksturojoši
profile
Name: kaktu_kakts
calendar
Back May 2018
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031