entries friends calendar user info Previous Previous
kaktu_kakts
Add to Memories
Tell A Friend
Jau laikam ceturto reizi mana ienākšana kādā pirkšanas iestādē izraisa pārdevējos to piesardzīgo jautājumu un neskaidrību, adresējot vai nu man, vai kādam kolēğim, "Vai šeit kaut kas nedeg?", sajutuši kādu smaku, kas izraisa viņos fantāzijas par dūmojošām kabīnēm, degošiem plīša lāčiem, lellēm vai cigarešu paciņām, kas to lai zina. Tā kā esmu jau apradusi un vairs neapjūku šajās (bet tikai šajās) situācijās, vakar, kad bērnu lietu veikalā apkalpojošā persona man jautā atkal to pašu, vai es gadījumā nejūtot dūmu smaku, nekavējoties atbildu, ka tā esmu es, tas ir vīraks, degšana, pārkarsušas smadzenes, tās ir skaistās Serge Lutens smaržas. 
Pirms tam dienas pirmajā pusē divas reizes pārdegu sarunās ar diviem dažādiem cilvēkiem, varētu teikt, es nerunāju, bet kūpēju, iespējams, gaudoja sirēnas, noteikti - svīdu. Cilvēki bēga. Ēkā paliku tikai es līdz briesmu pārņemta arī es drīz aizbēgu uz burvīgu bērnu ballīti laukos, kur varēju dzert vīnu, priecāties par bērniem un nodoties draudzīgām sarunām.
Add to Memories
Tell A Friend
Sākumā nepievērsu tam pietiekamu uzmanību, bet tad sapratu - tas, kas pēdējās dienās traucē, ir sašķiebies pēdas pirksts, kas liecas zem cita pirksta.
Add to Memories
Tell A Friend
Veicot 12 h garu acu kontaktu ar datora ekrānu, šodien iztulkoju 2800 vārdus or shit, ardievu spējai pateikt 5 vārdus ģimenes vai sabiedriskajā dzīvē, sveicināta nauda, palmas un ārsta kabinets, kas kādu laiku jau mani sauc.
Add to Memories
Tell A Friend
Seja iespiedshēmas
Add to Memories
Tell A Friend
Daudz laimes Purvīša balvas dienā!
Add to Memories
Tell A Friend
Apsveicu ar purva balvu!
Add to Memories
Tell A Friend
Bailīga vietiņa
Kad piecēlos, atrados gliemežvākā
Add to Memories
Tell A Friend
Ar skumju regularitāti jau kopš vecuma, kad bija pietiekami stiprs, lai izbīdītu no vietas skapi, Ļoha bīdīja mēbeles un visu pārējo tajā, kur viņš bija iemests, bet zvaigznājs kā nesalikās, tā nesalikās. Toties dzīvesvieta kļuva arvien kārtīgāka un kārtīgāka, neskatoties uz laika (un prieka) trūkumu, kas viņu piemeklēja ikdienas šaušalīgi karstajā ceplī. Ļoha neko daudz nedarīja (un nerubīja), bet nogura no katras sīkākās maņas darbināšanas, pieskaršanās siltai tējas krūzei, sētnieka un viņa dēla bumbas spēles sadzirdēšanas, čīkstoņas pagrabā, kas atradās viņa galvā. Viss atrodas savās nepareizajās vietās un beidzot arī pienāk pavasaris, uzreiz pēc mākslīgi izciestās ziemas, lai vakaros uzkavētos uz balkona, no kura pavērās putrainās debesis. Tā nu viņš tur sēž un neko nesaprot, arī to, no kurienes te atgadījies, bet acu priekšā pagalmā tikmēr kā iesēts sēž suns, un ko dara Ļoha? Domās to nedaudz pārbīda pa labi, tad turpina neko nesaprast līdz pārņem nelabums un patīkams miegs
Add to Memories
Tell A Friend
Kad iedomājos, ka visu atlikušo mūžu vēl būs jāsarunājas un, vēlams, arī kas jāuzraksta, uz brīdi pārņem drebuļi un slikta duša vai vanna. Slikti nomazgājies, tur nevar nomazgāt to augoni, vai es nevaru pamosties no sapņa, kur viss notiek bez valodas.
Add to Memories
Tell A Friend
ir tāds mašīnistu pulciņš, kam šovakar pievienojos, kas vakaros iebrauc stāvlaukumā ar skatu uz tumsu, kur jābūt jūrai, un tad sēž tajās kastēs un dara kaut ko telefonos, kamēr citi brauc debesīs
profile
Name: kaktu_kakts
calendar
Back June 2019
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30