entries friends calendar user info Previous Previous
kaktu_kakts
Add to Memories
Tell A Friend
Man liekas, pēdējais pusgads ir bijis bomba manas garās horizontālās pieres rievas izgrebšanā, šobrīd jau sāku pieņemt to kā daļu no fiziskā es.
Add to Memories
Tell A Friend
Sapnī biju Norvēğijā, kur atkal biju laimīga, veikalā par kaklarotu ar miroņgalvu apdari piedāvāju samaksāt ar izolācijas lentu, tās bija daudz.
Add to Memories
Tell A Friend
Tur neesot ne plaušu karsonis ne bronhīts un iztrieca mani pa durvīm. Kas tad man ir trīs faking nedēļas, pēc kurām man gribas no kartoniem locīt zārku?
Add to Memories
Tell A Friend
Rentgena izmeklējuma aprakstu gaidu kā bērns, kas gaida ziemassvētku dāvanu. Neprātīgi divas reizes jau zvanīju, vai jau ceļā, vai jau ir, pie durvīm klausos, vai vecītis jau nerunā ar palaidnīgajiem kaimiņiem, tūlīt būs. Tajā pašā laikā pērku dārgus vitamīns ar naudu, kuras man nav un priecājos par sauli, te var izkust.
Add to Memories
Tell A Friend
Kur likties, novietot sevi guļam ārā sniegā atplestām rokām vai. Kopā ar slimošanu nu jau drīz mēness garumā un platumā, un mokošā rādiusā un tā laikā turpinot apmeklēt mācībiestādi, jo variants neapmeklēt paliek tikai tām dienām, kad nelaimīguma spiediens jau kruķī asaras, kopā ar to, ka esmu bisk viena un droši vien vēl ilgi būšu un to, ka apkārtējie konservatīvie grib piespiest vai piekaut un liberālie uzspiest vai piekaut, bet es domāju, kas jums kaiš apslēptie varas organismi, bet man nav spēka, un to, ka nekas nekur nevirzās, bet gribu ar savu bērnu uzkāpt uz sērfa dēļa un slīdēt garas tūkstoš stundas virzoties uz sauli. Kopumā slikti, bet tā kā esmu mirusi vairākas reizes dzīvē, bet nenomirusi, tad man nav arī šaubu, ka šis ir tikai garastāvokļa sekas un patiesībā ir ok.
Add to Memories
Tell A Friend
Muldoņa no manis izaugs, kūciņ uztaisīju. Nē, piedodiet, divas.
Add to Memories
Tell A Friend
Ak nē, pie reizes rīt man ir dzimšanas diena un no manis droši vien gaida kādu skaistu pašceptu kūciņu, bet esmu tikai gatava likt uz galda savu klepu. Ok, man ir plāns servēt arī saulespuķu sēklas saulespuķes vai arī kūkas formā, abi šie varianti šķiet vienlīdz labi, tad visi būtu nodarbināti arī klusuma brīžos. Vīns, protams, vīns. Nekādus stipros dzērienus, tie maitā garu un pārlieku atraisa kautrīgos, tas mums nav vajadzīgs, jo neko jēdzīgu jau ar to nevar panākt. Varbūt tomēr kādu kūku no elvi vai rimi, tomēr, tad jau labāk kādu konfekšu kasti, asorti, lai būtu iespēja painteresēties, uz ko tad izvēle kritusi citiem biedriem. Laikam tad jāsāk gatavoties. Likšu saulespuķes sēkliņu podā, lai dīgst.
Add to Memories
Tell A Friend
Atkal sāp galva un slimoju jau man liekas 3 nedēļas, nevaru paēst, slikta dūša. Pēc nedēļas akadēmiskā izrādīšanās, darbu nav, varbūt pagulēt, kamēr bērns pieskatīts.
Add to Memories
Tell A Friend
Viens gulēju 3,5 h, divi sasitu celi uz stalažu skrūves tā, ka likās, smadzenēs ieplūst morfijs, trīs neesmu ēdusi kopš vakardienas, četri nebiju čurājusi kopš rīta, bet tikko pačurāju, ir viegli nomākti, bet pieci braucot atpakaļ skaļi dziedāšu dziesmas, ko daru gandrīz katru rītu, un tas visu izglābj.
Add to Memories
Tell A Friend
Pēdējā laikā stipra trauksme ir gandrīz nepārtraukti, tad šodien pie retās reizes, kad esmu viena, padomāju, neiet tālāk tas cauri, būšu skumja govs. Un tā es aizdevos uz aptieku pēc vitamīniem "Strong" kā lēna, skumja govs, tā arī ienācu mājās, vēl spoguļskatā pārbaudīju, vai beidzot ir mierīgs paskats, bet ko es redzu nav skumīgs purns, bet atkal raizēs izgraizīta piere un acis, kas tūlīt pa slīpo taisni iztecēs ārā pa stūriem. Cirks.
profile
Name: kaktu_kakts
calendar
Back December 2018
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031