entries friends calendar user info Previous Previous
kaktu_kakts
Add to Memories
Tell A Friend
tā kā pēdējā laika miega režīms brīžiem iet pāri organisma izturības spējām, šodien pēc skolas darbu atrādīšanas atbraucu mājās un nolūzu ļoti dziļi, pēc sajūtām tur satausta bezdibeni. nez vai vēl kādreiz dzīvē tik smagi un nepārvarami, un ar liekām sajūtām neatšķaidīti, un nepārtraucami biju raudājusi, ļoti ārprātīgi, vienīgais, kas ir iespējams - drausmīgi smagi bezdibenīgi raudāt. un tad mani pamodināja, kas par pārvērtībām, cik skaisti te ir būt, viss izbrēkts, paradīze
Add to Memories
Tell A Friend
Gājām ar U. (U. paskrēja pa priekšu) pāri ielai, deg gājējiem zaļā gaisma, no stūra izlec tupa dura auto un gāž virsū U., es paspēju saķert Umbi, vecene tik noplāta rokas, šajā brīdī manas dusmas ar 100km/h uzlec augšā un, kad tā pretīgā galva savā auto brauc jau garām prom, iemetu pa auto durvīm ar pusizdzertu Mirinda bundžiņu, šī noliek pa bremzēm izkāpj ārā un dusmīga dirš, ka izsauks policiju, es ahujeķ vnk, ahujeķ, un vēl viņa norādīja, ka redz, mans bērns tagad raud :D vienkārši fuck this shit.
Add to Memories
Tell A Friend
Ir pienākuši četri jauni vectāva pierakstu dokumenti, vēl viens solis tuvāk ārkārtējam un vilšanās. Es gan savu radošo vēlmi varēju daļēji "ziedot" (kā tā var teikt, opi?) ģimenes dzīvei un vēlmei pietuvoties cilvēciskajam, varbūt tāpēc arī tagad esmu te, laimīga, bet tu nomiri nelaimīgs un vientuļš. Piedod, opi. Piedodiet visi, kam darīts pāri.
Add to Memories
Tell A Friend
un tagad beidzot ir jātulko, bet nevaru pārstāt raudāt, žēl, ka neraudu naudu.
Add to Memories
Tell A Friend
gribētu zināt, kas ar mani šajā novembrī notiek. Un ar jums. Biedē emocionāla nenoturība, izjūtu spēcīgums, kolēģu piedāvājumi man uztisīt kafiju, iedot cigareti (vairs neesmu atmetusi), sēžam, pīpējam, viņa jauna meitene varbūt nelaimīga saka, gribu lai tev un visiem būtu labi, draugu zudums, tiešums, atklātība, spēku izsīkums, savu mātes spēju samazinājums, nav laika, cenšanās, cenšanās, nekā nepadarīšana, straujas bēdas, vēlme iedzert, šausmīgas skumjas, vēlme neizlikties, arvien vairāk tiešas taisnas ejas no sajūtām uz apkārtējo un otrādāk. it kā atrašanās tagadnē, bet, kā mēs zinām, tas var būt mānīgi un var būt neprāta liecinieks. Bet no tā esmu atsacījusies. Vakar tik ļoti centos nebūt nogurusi atbraucot vēlu mājās, apsolīju bērnam spēlēties, nonācām pie kārtējā atklātā punkta, viņam bija bail, ka tēvs vai es viņu var pamest, tikai atgādināju, ka tas nav iespējams (nāvi neminot), viņam esot atkārtojošs sapnis, kur viņš ejot un pēkšņi iekrītot bezgalīgā tumšā caurumā, kad prasīju, kas tālāk notiek, teica, ka vienā brīdī viņš vienkārši nomainot sapni. Vienkārši nomainot sapni.
Add to Memories
Tell A Friend
Pašaudījos pašas dīķos, protams, nevajag tā darīt.
Add to Memories
Tell A Friend
Par Santiņu mani nosauca, kad biju stāvoklī, tikko no rīta pamodusies, bet mani taču sauc Ieva. Tu jau neatceries.
Add to Memories
Tell A Friend
Precizēts: atceros, kā sēdējām pie Gaujas āra galdiņa un bija saulains un atnāca vēl Tors un mēs trīs, man šķiet, runājām par ģimeni un vērtībām, un es nesen satiku uz mirkli Toru un abstrahēti atcerējos, kādu teoriju tur Gaujā kurā gadā tur gvelzu, tagad var redzēt, kā vēl viena ilūzija ir sagrauta.
Add to Memories
Tell A Friend
Man (literārais es) patīk iet pa ceļu, jo tur nekā nav. Vectēva spoks.
Add to Memories
Tell A Friend
Tu esi bijis tik auns un es esmu bijusi tik auna, un es vēlreiz visam iziešu cauri un atveseļošos.
profile
Name: kaktu_kakts
calendar
Back December 2019
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031