entries friends calendar user info Previous Previous
kaktu_kakts
Add to Memories
Tell A Friend
Sākumā nepievērsu tam pietiekamu uzmanību, bet tad sapratu - tas, kas pēdējās dienās traucē, ir sašķiebies pēdas pirksts, kas liecas zem cita pirksta.
Add to Memories
Tell A Friend
Veicot 12 h garu acu kontaktu ar datora ekrānu, šodien iztulkoju 2800 vārdus or shit, ardievu spējai pateikt 5 vārdus ģimenes vai sabiedriskajā dzīvē, sveicināta nauda, palmas un ārsta kabinets, kas kādu laiku jau mani sauc.
Add to Memories
Tell A Friend
Seja iespiedshēmas
Add to Memories
Tell A Friend
Daudz laimes Purvīša balvas dienā!
Add to Memories
Tell A Friend
Apsveicu ar purva balvu!
Add to Memories
Tell A Friend
Bailīga vietiņa
Kad piecēlos, atrados gliemežvākā
Add to Memories
Tell A Friend
Ar skumju regularitāti jau kopš vecuma, kad bija pietiekami stiprs, lai izbīdītu no vietas skapi, Ļoha bīdīja mēbeles un visu pārējo tajā, kur viņš bija iemests, bet zvaigznājs kā nesalikās, tā nesalikās. Toties dzīvesvieta kļuva arvien kārtīgāka un kārtīgāka, neskatoties uz laika (un prieka) trūkumu, kas viņu piemeklēja ikdienas šaušalīgi karstajā ceplī. Ļoha neko daudz nedarīja, bet nogura no katras sīkākās maņas darbināšanas, pieskaršanās siltai tējas krūzei, sētnieka un viņa dēla bumbas spēles sadzirdēšanas, čīkstoņas pagrabā, kas atradās viņa galvā. Viss atrodas savās nepareizajās vietās un beidzot arī pienāk pavasaris, uzreiz pēc mākslīgi izciestās ziemas, lai vakaros uzkavētos uz balkona, no kura pavērās putrainās debesis. Tā nu viņš tur sēž un neko nesaprot, arī to, no kurienes te atgadījies, bet acu priekšā pagalmā tikmēr kā iesēts sēž suns, un ko dara Ļoha? Domās to nedaudz pārbīda pa labi, tad turpina neko nesaprast līdz pārņem nelabums un patīkams miegs
Add to Memories
Tell A Friend
ir tāds mašīnistu pulciņš, kam šovakar pievienojos, kas vakaros iebrauc stāvlaukumā ar skatu uz tumsu, kur jābūt jūrai, un tad sēž tajās kastēs un dara kaut ko telefonos, kamēr citi brauc debesīs
Add to Memories
Tell A Friend
vēl dārziņa rīta cēlienā U nedaudz apraudājās, un mani pārsteidza, ar cik gudru, empātisku un strāvotu skatienu nevaldāmā un straujā L, kā apturēta laikā, skatījās uz U, šausmas, cik viņi skaisti.
Add to Memories
Tell A Friend
apliku šalli, uzspiedu ziemas cepuri, uztaisīju sev kokteili un iedomājos, ka grabināšu centus, tas neizdevās, tikai kāpostus paēdu.
katrā ziņā esmu priecīga par U, kurš, kā saka, pirms nedēļas vai trīs vai piecām dienām bērnudārzā piegājis pie bērna J, ar kuru kopā dārzā ir 2, 3 gadus, un kuram neesot neviena draudziņa (J ir ļoti mīlīgs puika) un pajautājis, vai J ar viņu draudzēsies. Šodien U jau teica, ka J kā brālis viņam, es redzēju pie dārziņa, kā U palika savu galvu kā spilvenu apakšā zem J galvas, kurš gulšņāja āra laukumiņā uz soliņa, forši, vai ne.
profile
Name: kaktu_kakts
calendar
Back May 2019
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031