entries friends calendar user info Previous Previous
kaktu_kakts
Add to Memories
Tell A Friend
Viens gulēju 3,5 h, divi sasitu celi uz stalažu skrūves tā, ka likās, smadzenēs ieplūst morfijs, trīs neesmu ēdusi kopš vakardienas, četri nebiju čurājusi kopš rīta, bet tikko pačurāju, ir viegli nomākti, bet pieci braucot atpakaļ skaļi dziedāšu dziesmas, ko daru gandrīz katru rītu, un tas visu izglābj.
Add to Memories
Tell A Friend
Pēdējā laikā stipra trauksme ir gandrīz nepārtraukti, tad šodien pie retās reizes, kad esmu viena, padomāju, neiet tālāk tas cauri, būšu skumja govs. Un tā es aizdevos uz aptieku pēc vitamīniem "Strong" kā lēna, skumja govs, tā arī ienācu mājās, vēl spoguļskatā pārbaudīju, vai beidzot ir mierīgs paskats, bet ko es redzu nav skumīgs purns, bet atkal raizēs izgraizīta piere un acis, kas tūlīt pa slīpo taisni iztecēs ārā pa stūriem. Cirks.
Add to Memories
Tell A Friend
Pusi mūža cerēju, ka ir lieta, kas piemērota arī man kā mūžīgi smadzeņdarbībā un spējās apdalītam invalīdam, bet ne gluži, nu, kā lai es neraudu.
Add to Memories
Tell A Friend
Turklāt, tas būtu atvieglojums vēl retāk lietot šo jēlās skaņas vārdu "gleznot", man pie viņa gribas izvemties
Add to Memories
Tell A Friend
Man liekas tas ir par maz, ja gleznošanas procesā sanāk labi ja 10 procenti un katrreiz beigās darbs jāizmet.
Add to Memories
Tell A Friend
Apnika ņemties ar to glznshn, tās bija bezcerīgas iedomas, ka var sanākt, degu izniekotā laikā, es varēju gulēt. Viss kļūst sliktāk. ēdīšu tikai bietes. Smirdīgie gruveši, smirdīgā pilsēta, invalīds jūrā, izskalo bez apakšbiksēm, man tam nav spēka, kasīšu griestus, par to vismaz maksā.
Add to Memories
Tell A Friend
Par godu Saulkrastu svētkiem sēžu pludmales kafejnīcā ar sūdīgu žēlīgu mūziku un dzeru alu, uz galvas līst lietus, garām iet pokemons ar spalvu pie bantes un rokās čipšu turzu, skaisti svētki, volejbols, saulriets, salūts, tā šajā pilsētā, kā izrādās un kā reklamē, iet.
Add to Memories
Tell A Friend
Laipni lūgti manā pilsētā.
Saulkrastu svētki "Ballējam uz visiem simts!"
Add to Memories
Tell A Friend
Iedzēru pirmo aniracetam tas tur manā spainī kaut ko dara spainis vieglāks. triumfējoša nokāpšana no gultas virsmas gan vēl nav sasniegta neredzu gultai malu. Nu ko es varu tai skoliņai uzgleznot savu gultu? Tā ir tik neglīta. Uzgleznot Elvi? Vai ugunsdzēsēju staciju? Kur man iet šajā kvadrātā?
Add to Memories
Tell A Friend
Sapnī pie potītes bija izaudzis tāds kā rags, plastmasas, es viņu velku ārā un tur izrādās tāds ar cilvēka seju, bet esot zirgs, tālāk neatceros, turpat naktī pamodos no tā, ka U. miegā rauduļo. Šis rīts, protams ir bomba, kur raudāšana turpinās, bet es jau vairs nejūtu laikam, sadragāta esmu vairāk nekā nesadragāta, un saņemos tikai priekš U., kur pāri visam man viņš jāmierina.
profile
Name: kaktu_kakts
calendar
Back September 2018
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30