Savējie..

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

March 29th, 2015


m31
09:50 pm - 29/03/2015
Reizēm ir brīži, kad šķiet redzu tik skaidri. Iekšā murrājošs miers. 


Vasarā lasīšu zālīšu tējas un citus dabas labumiņus. 


Current Mood: [mood icon] calm
Current Music: La Belle Mixtape | Sunny Days

(Leave a comment)

March 28th, 2015


m31
10:44 am - 28/03/2015

I am not cute and cuddly. 

Current Mood: [mood icon] calm
Current Music: Lana Del Rey - Young and Beautiful

(Leave a comment)

m31
12:32 pm - 27/03/2015
Stay true to yourself. 

Current Mood: [mood icon] calm
Current Music: Nekas Neskan

(Leave a comment)

nomirusi
06:37 pm
Vienai no manām vismīļākajām blicēm ir jauns EP. Un... lipīgs pēc velna! Piemēram šī dziesmiņa. Skan un skan galvā. Nu tad jau var arī klausīties tā pat... no galvas tā pat ārā neiziet. Tā dīvainā sajūta, kad iemīļotas grupas jaunais materiāls patīk labāk nekā vecais. Jo parasti taču ir otrādi.

Bet vispār šodienai labāk piedien The Dresden Dolls. Vai arī tikai Amanda. Atkārtoju arī Serj Tankian... bet... nu sistēmu arī vairs neklausos, vai tiešām no tā izaug?
Tags:

(4 comments | Leave a comment)

nomirusi
12:46 pm - Trīsvienība
Sirds šodien grib iedzert. Vai arī kaut ko. KAUT KO.
Prāts un ķermenis: "Wtf?"

Mhm, bet nopietni? Wtf?

 

mindbound
10:18 am
Ar 2015. gada aprīli Latvijas Transhumānistu asociācijas veiktais izpētes un izstrādes darbs pāriet kvalitatīvi jaunā fāzē. Detalizēta informācija sekos.
Current Mood: working
Current Music: The Crüxshadows - Frozen Embers: Dance Floor Metaphor

(Leave a comment)

March 27th, 2015


nomirusi
08:48 pm
Es nemāku atpūsties. Un es nezinu, kas man liek atpūsties. Nopietni. Mēģināju sarakstīt sarakstu, bet tas sanāca pretrunīgs un nepatiess.

Viss. Eju gulēt (deviņos vakarā). Par cilvēkiem domāšu rīt. Jā, man nav pat iedvesmas (enerģijas/vēlmes) šobrīd atbildēt uz sms.
Current Mood: pārguris

(Leave a comment)

mindbound
08:31 pm

[Programming] is a job where Lovecraft meets tradecraft, all the time. Demonology is right after debugging in the dictionary.

/C. Stross, The Atrocity Archives, so very true/


Current Mood: working
Current Music: Rome - Masse Mensch Material: Kriegsgötter

(4 comments | Leave a comment)

nomirusi
08:38 am
Vēloties palīdzēt (konkrētiem cilvēkiem), es pieņemu sliktus lēmumus sev (un pasaulei).

(4 comments | Leave a comment)

March 26th, 2015


m31
09:04 pm - 26/03./2015

Same shit different day and nothing's really happening. 

Current Mood: [mood icon] calm
Current Music: TH - Love who loves you back
Tags:

(Leave a comment)

March 25th, 2015


mindbound
08:59 pm
Adding hot sauce to things is basically alchemy, the Magnum Opus in miniature.
Current Mood: awake
Current Music: Unter Null - Moving On/Flux: Tear Down The Walls

(2 comments | Leave a comment)

m31
08:32 pm - 25/03/2015

Atrodas cilvēki, kas var atļauties bumbulēt. Sirdsapziņa neliek manīt, deguns mākoņos un vēl skatās uz Tevi no augšas. Pathetic. 

Vērojam, vērojam un pierakstam.

Current Mood: [mood icon] calm
Current Music: Zack Hemsey - End Of An Era
Tags:

(Leave a comment)

March 24th, 2015


m31
07:42 pm - 24/03/2015

We must restore balance of the universe! I don't want to be a grown-up. Ever.

Current Mood: [mood icon] calm
Current Music: Muse - Dead Inside
Tags:

(1 comment | Leave a comment)

nomirusi
03:34 pm - Noskatījos trīs feinas filmas.
Shalow Grave (1994) - redzēju sākuma ainu, ieinteresēja arī pārējo noskatīties. Kaut kas paķēra. Iesākās draudzīgi un smieklīgi un kļūst arvien psihāk, drūmāk un skarbāk. Un mūzika ar tāda... gribās izmantot vārdu dolbījoša. 8/10 Noteikti līdzēja tas, ka neredzēju treileri, arī iesaku to neredzēt, ja gribi redzēt filmu.

Boyhood (2014) - jopcik, ku feina filma! Izaugšana, pieredze un pieredzes, notikumi svarīgie un nesvarīgie, kuri tā pat paliek atmiņā. Viss plūst un mainās. Tāda ir dzīve. Bet tajā jautājošajā nevis samiernieciskajā veidā. 9/10

Predestination (2014) - labi izklaidējoša filma. Tieši tik samudžināts, lai būtu interesanti, būtu mazliet nesaprotami, bet kopumā visu pēc filmas var saprast. Ļoti jauka, ar jaukām domām un idejām. Ideja... man reāli patīk tā ideja, ka ir Tādi cilvēki. Čūska, kas ēd savu asti. Ciniska mazliet. 8/10


Ok, ja iesāku, tad vēl par dažām, kuras redzētas pēdējā pusgada laikā, bet ir vērts pieminēt.

Nyphomaniac I&II - ļoti īpatna filma. Vispār neesmu Trīra fane. Mana asociācija ir tāda, ka visu pirmo filmu tiek sagatavots rāmis, krāsas, vieta, kur uztaisīt tādu kā mākslas darbu. Gleznojumu uz stikla. Un otrajā filmā tas tad arī tiek darīts. Varbūt absurds, varbūt dīvains, bet tā vien šķiet, ka tur kaut kas IR, visā tajā, ko grib pateikt un tās domas jauki spēlējas kopā veidojot īpatnēju kompozīciju. Un tad pēdējās filmas sekundēs to visu vienkārši izšķaida ar kaut ko tik neiederīgu un neloģisku, ka... wtf? Nē... nu varbūt tā bija domāts, vispirms uzglezno un līdzko ir pēdējais triepiens veikts, to visu iznīcina. Bet jā, sadusmoja. 7/10

Kink (2013) - dok.filma par kink.com aizkulisēm. Man šī filma liekas uzjautrinoša. Neba dēļ tā, ka tur būtu kaut kas jautrs/smieklīgs, bet gan tāpēc, ka jauka. To kādi ir cilvēki, kuri neparādās kamerās, kā viss tiek atrunāts, kā cilvēki dara to, kas viņiem patīk. Un sejas izteiksmes. 7/10

Theory of Everything - ir vērts pieminēt, lai painformētu, ka ļoti, ļoti skuķu filma. Var redzēt, kurš to ir sarakstījis (hint - pirmā sieva). Bet ir vērts noskatīties (un pievērt acis uz skuķismu). 7/10

Doctor Who - noskatījos visu jauno līdz 2014 ziemssvētku spešalam, to neesmu redzējusi. Ļoti pavilka, ļoti izklaidēja. Es negribētu būt Doktora kompanjons. Es gribētu būt pats Doktors un melotu, ja teiktu, ka bieži vien tā nejūtos (protams vairāk kā sērijā, kur viņš ne sū neatceras, kas viņš ir). Nošpikoju arī viņa attieksmi pret cilvēkiem. 8/10 (protams, ne katra sērija nav pelnījusi šādu atzīmi, bet ēh.. apbūra mani!)
Tags:

(Leave a comment)

mindbound
05:47 am
Dilemma sešos no rīta — atslēgties uz pāris atlikušajām stundām vai vārīt vēl vienu kafiju?
Current Mood: awake
Current Music: Human Error - Endure Yourself: The Spiral Instinct

(Leave a comment)

mindbound
04:24 am

Noslēdzot neseno tēmu par cilvēka reproduktīvā genoma modifikācijām, Humanity+ (ex-WTA) oficiālā nostāja, kuru saistošā kārtā pārstāv un atbalsta arī Latvijas Transhumānistu asociācija (un kam ārpus šī konteksta piekrīt mana necilā persona).

... tālāk ... )


Current Mood: blank
Current Music: Coph Nia - Lashtal Lace: In Colour

(6 comments | Leave a comment)

March 23rd, 2015


m31
11:12 pm - 23/03/2015
Dvēseles kliedziens. 
Current Mood: [mood icon] calm
Current Music: Skan

(Leave a comment)

nomirusi
11:00 am - Kotletes un minets? Bet protams! Kāpēc vispār es ktk jautāju...
Man besī ārā, ka civēki nezin atbildes un nemāk man atbildēt uz jautājumiem. Jo ne jau par vielas blīvumu es jautāju! Es jautāju pēc tām atbildēm, kuras sevī (varbūt ne tik viegli, bet) var sameklēt. Tas, ka cilvēki nemaz nemeklē. Tad viņi atbild banālībās, kuras ir pieņemtas kā patiesības.

Un es nejautāju tā pat vien. Neesmu es tik ziņkārīga, lai aktīvi interesētos beztēmā par citu cilvēku brīvdienām (stāsti pats, ja bij tik kruta) vai seksuālajām preferencēm (nē, nu wtf, kāpēc par šo man vajadzētu interesēties?), man tas ir absolūti vienaldzīgi. (Un jā, tagad man jau vienalga, ka nemāku komunicēt "kā visi normāli cilvēki".) Lai uzzinātu par random brīvdienām, man ir Ciba, paldies, un cilvēki, kas paši par sevi aizrautīgi stāsta, arī paldies. Es jautāju tiem, kas man ir svarīgi. (Vai tiem, no kuriem es varu dabūt ārā kādu vērtīgu info.) Un ja es jautāju, es gribu zināt sasodīto atbildi! Un normālu atbildi nevis kotletes un minets! Pret cilvēkiem, kuri man ir kādā veidā svarīgi, es varu (un pat gribu!) būt ļoti jauka. Bet es nepiekrītu teicienam, ka dari otram to, kas pašam patīk (pārbaudīts, cilvēkiem nepatīk, ka viņiem kož kaklā). Un es nemāku lasīt domas un vispār cilvēkus "lasu" sūdīgi. Un ja es vēl jautāju, kas tev patīk, ko es varētu izdarīt.... Jopcik ar ārā!! Atbildi! Un hei... es pat varu darīt lietas, kas tev patīk, ja vien man šīs lietas dara zināmas. Ģeniāli, ne?

Jā, es tikko sajaucu visvienā putrā komunicēšanu ar paziņām, draugiem un mīļākajiem, bet hei!, tur nav tik lielas atšķirības (minets tikai mīļākajiem, kotletes neviens nedabūs, attieksmi pret katru varu pieregulēt pēc vēlmēm un iespējām). Galvenā doma paliek viena - ja es jautāju, atbildi.

(2 comments | Leave a comment)

March 22nd, 2015


m31
01:34 pm - 22/03/2015
Take it easy. Step by step. It seems like huge mess and struggle now, but over time it will get  better, easier and more peaceful. It must be true.  
Current Mood: [mood icon] calm
Current Music: Kaut kas skan

(Leave a comment)

mindbound
06:28 am
Unlike god, on the seventh day I'm not even close to resting from all my work. The WIP CUDA backend is becoming less WIP quite nicely.
Current Mood: working
Current Music: Coph Nia - Lashtal Lace: Alone And Godless

(Leave a comment)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba