Savējie..

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

January 26th, 2015


mindbound
08:59 pm
There's never enough RAM.
Current Mood: awake
Current Music: Kammarheit - The Starwheel: A Room Between The Rooms

(Leave a comment)

m31
07:38 pm - 26/01/2015
Atnākot darbā niezēja nagi aizūtīt saimniecības daļai  bildi ar - I ran out of coffee, so I just gave up. Diezgan nīkulīga jušana. So varbūt jātur somā emergency coffee stash. Vēlāk kafija gan parādījās, bet neiedarobojās pārāk labi. Es, protams, saprotu, ka šī jaunieviestā atkarība nav nekas pārāk labs. Es gan nevarētu arī teikt, ka dzeru pašu neveselīgāko kombināciju ar cukuru vai pienu. Melna, bez piedevām un pretīga. Manas sejas izteiksmes to mēģinot dabūt lejā noteikti ir priceless. 

Current Mood: [mood icon] calm
Current Music: Imagine Dragons - I Bet My Life

(Leave a comment)

January 25th, 2015


m31
11:15 pm - 25/01/2015
The Imitation Game. 

Current Mood: [mood icon] calm
Current Music: Nekas neskan
Tags:

(Leave a comment)

mindbound
01:02 am
If I ever lose control of my twitter account, the new one will decode 04c32abd91c5cbbdd353e497e7f66ad3ebbae00cc30d34bb1841aef892d339f2 (signed version here).
Current Mood: blank
Current Music: Unter Null - The Failure Epiphany: Stray

(8 comments | Leave a comment)

January 24th, 2015


m31
11:53 pm - 24/01/2015
Sestdienas zem sedziņas ar grāmatu reizēm ir tik perfekti iederīgas. 

Current Mood: [mood icon] calm
Current Music: Mark Ronson - Uptown Funk ft. Bruno Mars

(Leave a comment)

January 23rd, 2015


m31
11:40 pm - 23/01/2015
Smieties vai raudāt? 


Current Mood: [mood icon] calm
Current Music: Nekas neskan

(1 comment | Leave a comment)

nomirusi
11:25 pm - Tehnoloģiju attīstības ātrums un mākslīgais intelekts
Vai zināt to sajūtu, kad pēc kādas informācijas izlasīšanas ir absolūts orgasms?
Šis raksts: waitbutwhy.com/2015/01/artificial-intelligence-revolution-1.html
Gan tēma, gan nākotnes prognozes, gan aprakstītā interesantums un saprotamais izklāstījums. Ah. Mazlietiņ galva griežas. :) Sen jau gribēju par AI ktk jēdzīgi vairāk uzzināt.

(5 comments | Leave a comment)

mindbound
09:02 pm
Today I learned that erotic simulated annealing first gets you all hot and then cools you down really slowly textbooks on time series modelling of multidimensional data can be actually exciting. Either I'm becoming better at appreciating things or just ever more absorbed by my work, who knows.
Current Mood: awake
Current Music: Rome - Die Æsthetik Der Herrschaftsfreiheit: The Merchant Fleet

(Leave a comment)

nomirusi
06:32 pm
Nu bet, PrŌtaMs, ka man ir viedoklis par abortu tēmu. Un es pat to neizklāstīšu, jo visiem tāpat, izņemot tiem, kas saprātam palikuši parādā (aka Parādnieks&co), ir skaidrs, ka sievietei savs ķermenis ir un jābūt pirmajā vietā nevis valsts demogrāfija.
Un par to, ka nedzemdējušās par mātēm jādēvē jau [info]kautskis izteicās ļoti asprātīgi.

Taču es te palasīju pāris komentāriņus no Tās puses. Kaut kas tādā garā, ka viņi tač jūt sāpēs, tā tomēr ir dzīvība un tāpēc tā ir slepkavība, jada, jada, jada...

Mani mazliet pat izklaidē šie liekulīgie apgalvojumi. Jo uz dzīvniekiem nekas no tā jau neattiecas? Veģetāriešu svēto sašutumu es tiešām varētu saprast. Un vēl jau, protams, varētu saprast, ja kādam interesētu arī, kas ar tiem bērniem notiek pēc tam, bet nu neinteresē taču, ja vien tu neesi Dāvis.

Starp citu, kādu laiku atpakaļ pie [info]komentators atrasts raksts. Un man tādi stāsti ir galvenais emocionālais arguments.

(8 comments | Leave a comment)

mindbound
01:52 pm
Darba režīms: uz tīras lapas uzrakstīt problēmas risinājuma virsrakstu, izdzert glāzi, pasvītrot virsrakstu, doties uzpildīt glāzi, atgriezties ar uzpildītu glāzi, ar zvaigznīti aizsākt pirmo risinājuma punktu, rakstīt šo blogpuɔstu.
Current Mood: awake
Current Music: Rome - A Passage To Rhodesia: One Fire

(5 comments | Leave a comment)

January 22nd, 2015


m31
08:32 pm - 22/01/2015
Ar astoņu stundu miegu prāts uz vakara pusi paliek fuzzy. Vai arī esmu vienkārši sagurusi. No saraksta palikušas vien dažas saujiņas. Vismaz beidzot ir daudz maz skaidrs cik daudz es spēju izdarīt un tas nemaz nav tik maz. Un ja neviens neizsaka novērtējumu, tad man pašai šķiet, ka diezgan ir efektīgi un kvalitatīvi. Varu sev papliķēt pa pleciņu.

Roku nomainīju četras reizes. Klausoties podcast par Elon Musk un moon calls, un speciālo vienību treneriem, prāts bija pārāk izklaidīgs, lai īgņotos par kolēģes pastulbajiem komentāriem vai darbībām ap kondicionieri. 

Man ir daudz lielu, neatbildētu jautājumu un es velētos šogad koncentrēties uz atbilžu atrašanu. 


Current Mood: [mood icon] calm
Current Music: Gazelle Twin - Changelings

(Leave a comment)

nomirusi
08:35 pm - Pamazām zaudēju visus atbalsta punktus
Viss. Es atkal nekā nezinu un nekā nesaprotu!! Un šis vairs nav labs brīdis lēni un prātīgi izsvērt iespējas, tagad jau vajag izdarīt lēmumus. Bet es vairs nekā nesaprotu! Es nesaprotu, ko darīt ar savu dzīvi. Es spēju izdarīt mazos lēmumus, bet tie ir tik tādi plāksterīši un pagaidu varianti. Varbūt es baidos kaut ko darīt ar savu dzīvi. Man jau maldīgi likās, ka tas šausmīgi grūtais posms "Kāda ir dzīves jēga?" ir aiz muguras. Un es nesaku, ka dzīvei jēgas nav, ir! Bet vot Kāda?? Īstenībā es ļoti baidos no tā, ko es vēlos. Būtu tas izglītība-karjera-daudz naudas vai vīrs-ģimene-bērni būtu daudz vienkāršāk. Vai arī sekss-bauda-izklaide. Vai arī prosta sēdēt pie datora un klāstīt savu unikālās sniegpārsliņas viedokli Cibā. Jā, tad būtu daudz vienkāršāk. Bet nav.

Ja slīksti, iemācies peldēt, ja krīti, iemācies lidot.

upd: Eh, nomirinājos mazliet. (Akdies, kā pārrakstījos! :D Bet tik tematiski, ka nemainīšu.) Panikai nav iemesla. Man ir maza plāna daļiņa jau izlemta galu galā. Jānofiksē tik. Un jāsāk rīkoties.

(8 comments | Leave a comment)

January 21st, 2015


nomirusi
11:50 pm - Es zinu, tas bij aktuāli pagājušonedēļ...
Bet es neuzrakstīju, ko es par to domāju.

Jūs tač redzējāt kāds ir balsojums par to, lai prezidentu ievēl atklātā balsojumā?? Pārsteidza NA, kura kopistiski atturējās (izņemot vienu atklātu pret), nacionāļu duraki. Priecē, ka Vienotība nepieviļ un LRA arī iepriecināja ar kopistisko Par, bet ar to bij par maz.

Lūk. Man ir viedoklis necenzētais, to izlaidīsim. Tad ir viedoklis pašsaprotamais, ka, jopcik, mums vajag atklātu balsojumu par prežiem prezidentiem! Un tad ir viedoklis aizkaitinātais, ka tas ir ārkārtīgi muļķīgi apdomāt idejas par valsts vēlētu prezidentu, kur pat Saeima nevar godīgi un atklāti to izdarīt!! Jo vispār jau par šī bija "ManaBalss.lv" iniciatīva (lasi - tautas). Viens, kas prezidentam ir jādara ir smuki jāprezentē valsti (kaut kā katrs naķamais dara to arvien sūdīgāk), bet otrs - valsts drošības "nesvarīgās" lietiņas. Kā rakstīts: "Valsts prezidents ir valsts bruņotā spēka augstākais vadonis." Es gan fizisku karu negaidu, bet ar stulbumu ar nevajadzētu dievam lekt acīs, jo informācijas karš mums jau ir pieteikts.

Bet tagad tauta taisīs protestu. Protams, par biļešu cenām, ko gan citu. <_<

(8 comments | Leave a comment)

nomirusi
11:07 pm - Woo woo stuff pēdējā laika visvērtīgākā info.
The various extraterrestrials who have tinkered with our DNA for thousands of years programmed us for certain things. One of the things they programmed us with is we have a huge bandwidth of emotions – much more than most other groups.

This is our greatest weakness – and it also makes us potentially very threatening to them.

When we harness the power of our emotions, we can make massive spiritual growth very quickly. [In fact, I was told that the ET humans are fascinated by our range of emotions. Once we "get it together" spiritually, we can become far more powerful than they are.]

Another thing that we’ve been genetically programmed to do is to create and worship idols.

A very essential stage of our awakening is to stop doing that, and recognize our personal power. [This is much better] than wanting to have a hero figure that we think is going to save us, so we can just sit pretty and not have to do anything ourselves.

Iz te.

Man ļoti vērtīga info. Mazi vērtīgi puzles gabaliņi.

(6 comments | Leave a comment)

m31
07:40 pm - 21/01/2015
Deviņu stundu miegs ir nesalīdzināms ar barely sešu. Pamostoties nav "Nevaru. Fuck it!" un pēc tam visu dienu taustīšanās kā ezītim miglā, neko neredzot, nesaprotot. Tā vien nagi niez sūkstīties par to cik visa pasaule netaisna. 

"Nomainīju roku" sešas reizes par īpaši izteiktiem - nē, tam pienākas rokas maiņa brīžiem. Patiesībā savā prātā es nīdu un sūkstos daudz vairāk, un līdz šim pavisam nemanot. Vai precīzāk, tas jau tika pieņemts kā norma un ka es taču vienmēr esmu bijusi nedaudz skarba, sarkastiska un negatīva jeb saīsinājumā grumpy cat. Es turēšos pie aproces pat ja man katru dienu nāksies nomainīt roku. Kāpēc? It makes me aware of how negative, grumpy and sad I can be and that I can make a different choice. Mind is tricky thing indeed.

Domājot par miegu, sapratu, ka ir vairāk jādomā, kā optimizēt savu laiku. 

Current Mood: [mood icon] calm
Current Music: Peter Gabriel - The Feeling Begins

(Leave a comment)

January 20th, 2015


nomirusi
08:55 pm - Jau brīdināju. >:D
Ir jauns mēness, pirmā mēness diena, turklāt vēl ūdensvīros. Plānošanas un ieceru diena, esmot maģiska. Lūk, es jau kādu laiku savus mēnešu plānus pieskaņoju nevis vulgārajam kalendāram, bet mēness kalendāram. Nu ziniet tač to variantu - lai uzsāktu jaunu paradumu, dari to 21 dienu vai mēnesi. To es pielāgoju, lai pie jauna mēness sāktu ko jaunu, ko pabeidzu dilstošā. Šomēness (ja iet runa par mēness mēnesi, vai mēnesis jāraksta ar vienu vai diviem s?) bij doma par vingrošanu ekrāna priekšā. Bet kaut kas nav.

Tāpēc paskatījos Barbara Goldsmith video par attiecīgo laika posmu. Viņa ir baigi forša. Entuziasma un pozitīva pārpilna. Iesāk tos video ar izteiksmīgu "Helllloooo Capricorns!!!" Šķiet, ka kaprikorņi viņai ir mīļākā zīme. :D Nē, ne par vienu citu zīmi neesmu skatījusies. :P

Un viņas iespaidā (un varētu teikt, ka reālā dzīve bļaudama ar skrien virsū) jāsāk ktk jēdzīgāk saprasties par naudu, kur to dabūt un ko ar to darīt. Un darbu, jo erm... tās lietas ir tā kā saistītas. Vingrošana pagaidīs. Skerī staf tā naudas padarīšana.

(6 comments | Leave a comment)

m31
07:43 pm - 20/01/2015
Arvien rodas vēlme rage quit.
"This is ten percent luck, twenty percent skill
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure, fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name.." 

Man šķiet es pieņemšu Tima 21 dienu challenge. Kā arī vairāk vajag gulēt. Jāguļ.  


Current Mood: [mood icon] calm
Current Music: Fort Minor - Remember the name

(1 comment | Leave a comment)

nomirusi
02:47 pm - woo woo stuff ievads
Man sāk prasīties rakstīt par visādām dīvainajām lietām, par kurām nōrmāli domājošie cilvēki saka "ezotēriskā huiņa". Vispār jau es arī tā saku. :D Bet tas nenozīmē, ka es neticu kaut kādai tādai h*. Bet no otras puses ir tiešām plašs klāsts ar ezotērikā izplatītām idejām, kuras es tiešām uzskatu par mēsliem. Un vēl ir tā daļa, kur es pieņemu, ka tas varētu būt patiesi, bet varētu arī nebūt, bet es nezinu vai ir, vai nav un dot gala vārdu arī neinteresē. Vai arī tā daļa, kuru es domāju tiešām esam patiesu, bet man nav nōrmālu paskaidrojumu kāpēc. Un mani tas neuztrauc. Tiešām. Man ir magical thinking? Oh, well... :)

Es drīz rakstīšu ktk. Lai nōrmāli domājošie neķer trieku, tagošu ar "woo woo stuff". Tags "ezotēriskā huiņa" man tomēr neliekas pārāk labs, jā arī dēļ elementāras pieklājības trūkuma. :D

Un tagad pat nopietni - lai ko jūs domātu, cik liela dura es esmu, ka ticu tādām lietām, es to nevēlos dzirdēt. Es zinu, ka ticēt nezinātniskām lietām nav stilīgi, mani tas neinteresē. Mana ciba, mana pils. ;)

(10 comments | Leave a comment)

mindbound
12:04 am
Functional programming debugs you.
Current Mood: awake
Current Music: Blood Axis - Born Again: The Vortex

(Leave a comment)

January 19th, 2015


nomirusi
09:37 pm
Tā stulbā sajūta, kad liekas, ka zini atbildi, bet nevari to teikt.

(Leave a comment)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba