Savējie..

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

November 28th, 2015


mindbound
12:55 am

No sērijas “tālu no mana lauciņa, taču interesanti”:

The systematic archaeological study of prehistoric1 chimpanzee cultures suggests that the “Chimpanzee Stone Age” started at least 4,300 years ago, that nut-cracking behavior in the Taï forest has been transmitted over the course of >200 generations, and that chimpanzee material culture has a long prehistory whose deep roots are only beginning to be uncovered. These findings substantiate the contribution of rainforest archaeology to human evolutionary studies in areas other than the classical savanna-woodlands of East and Southern Africa and add support to fossil discoveries from these other regions indicative of an ancient chimpanzee past.

Iespējams, ka atsevišķās šimpanžu populācijās jau zināmu laiku ir iestājies agrīns paleolīts.

 


1 Ar “aizvēsturisku” šeit domāta cilvēku aizvēsture (nekādu citu aizvēsturu un vēsturu šobrīd mūsu zināšanā nav).


Current Mood: awake
Current Music: Neurotech - Transhuman: Nex

(Leave a comment)

November 27th, 2015


mindbound
02:47 am
I’m a simple person and I want simple things.
Current Mood: working
Current Music: Neurotech - Evasive: Uplift

(Leave a comment)

November 25th, 2015


nomirusi
11:49 pm
Tā skumjā sajūta, kad esi pieļāvis tizlu gramatikas kļūdu. Un nemanāmi izlabot arī to vairs nevar. Un pamatskolas gramatika pamazām aizmirstas! Un to, ka par šo tēmu šodien sākas vienas mācības, tu uzzini... šodien. Gramatika, es tevi mīlu! Nāc atpakaļ!! :(

(1 comment | Leave a comment)

nomirusi
12:56 am
Es atkal esmu pazaudējusi savu piedraugoto un piedraugošanas politiku iekš tā Facebook. Atkal piedraugoju visus. Nezinu. Kādu laiku piedraugoju tikai tos, kurus esmu satikusi pāris reizes un kuri man interesē kā cilvēki. Atdraugoju ilgi nesatiktos, kuri neinteresē. Esmu apsvērusi ideju par diviem kontiem. Vienu personisku, otru publisku. Bet nu tomēr baigais čakars, ne? No vienas puses gribas saglabāt to, ka tas ir kaut kas īpašs, būt tajā draugu lokā. No otras puses - es sevi ierobežoju un arī gribas izmēģināt kā ir tad, kad neesi pazaudējis kontaktus piemēram ar to tur vienu krievu pāri, ar kuru vienreiz interesanti parunājāties.

Apstiprināju jaunu draugu. Varētu teikt, ka ex-kolēģis, ja vien mēs būtu kaut vienu dienu strādājuši vienlaicīgi konkrētajā iestādē. Wtf? Bet nu labi, lai jau. Ironijai - no tiem, kas strādā attiecīgajā iestādē, man vienīgais piedraugotais tur nestrādāja jau tad, kad es sāku strādāt. Pārējos, īstos kolēģus, pati neesmu piedraugojusi, viņi mani arī ne.

(Leave a comment)

November 24th, 2015


nomirusi
07:40 pm - Lai dzīvo ripas!
Biju atkal uz balss nodarbībām. Un... es jutos normāli! Kaut kāda tipiskā ieturētība gan bij, bet es nebiju saspringta, es pēc tam nejutos nomocījusies, bet gan iedvesmota. Es redzēju kāpēc es to daru un nevienā smadzeņu stūrī nepavīdēja iepriekšējais "laba info, varbūt kādreiz varētu pievērst tam uzmanību, bet ne tagad". Nē, es to mācījos ar prieku un uzsūcu visu info jau tagad. Es varēju atdoties nodarbību gaitai brīvi. Protams, var norakstīt to uz tādu aspektu, ka daudzas nebija ieradušās, bet mana pirmā reakcija bija "šit, es esmu vieglāk pamanāma no abu pasniedzēju puses", bet bailēm nebija pamata, es jutos labi par spīti tam nevis pateicoties tam.

Varbūt es sāku braukt otrā rāvī, bet ticiet man, nav iespējams nenovērtēt labi, kad kādu laiku ir bijis negodīgi slikti. Varbūt tā vnk ir sajūsma, ka beidzot. Bet arī ja ne... labāk ir lejas un grāvji nevis pelēka migla un purvs viscauri.

(2 comments | Leave a comment)

mindbound
02:27 pm

Jaunumi no Optalysys.


Current Mood: working
Current Music: The Merry Thoughts - Millenium Done: Pale Empress

(2 comments | Leave a comment)

m31
12:37 pm - 24/11/2015
Vai tas kaut ko dos, ja šeit uzrakstīšu, ka man ir vientuļi? Panikas lēkmes parādās arvien biežāk. Man ir panikas lēkme tagad. Domas riņķo prātā kā apdullušas un tikai ar grūtībām spēju uzrakstīt vienkāršus nepaplašinātus un murgainus paplašinātus teikumus. Es jūtos kā nekas nevienam un pats trakākais ir tas, ka es zinu, kā ir būt kādam, bet tagad vairs nebūt. Es vairs nezinu. Neko. Es esmu viena un man ir bail palikt vienai. Kāpēc es sevi tā plosu? Kāpēc es spēju just? Reizēm es vēlos kaut nespētu.


Current Mood: [mood icon] lonely
Current Music: Nekas neskan
Tags:

(3 comments | Leave a comment)

November 23rd, 2015


mindbound
10:28 pm

Neliels, neslikts smadzeņu pīppauzes uzdevums.


Current Mood: awake
Current Music: Inade - The Axxiarm Plains: Breaking The Walls

(10 comments | Leave a comment)

November 22nd, 2015


m31
02:14 pm - 22/11/2015

Book: Elon Musk: Tesla, SpaceX, and the Quest for a Fantastic Future by Ashlee Vance
Song: Schoolboy Q - Hell Of A Night
TV series: Mr. Robot; Quantico
Food: Tangerines 
Drink: Black coffee
Quote: 
Mr. Robot:  Are you a one or a zero? That's the question you have to ask yourself. Are you a yes or a no? Are you going to act or not? 
Elliot: Yo... you've been staring at a computer screen way too long, homie. Life's not that binary. Isn't it? 
Thought: Fuck..I'm stuck and unsure. 

Current Mood: [mood icon] calm
Current Music: Schoolboy Q - Hell Of A Night

(Leave a comment)

mindbound
12:08 am
If I had a spare brain, right now I’d be using it to properly learn Fortran. Not excited about working with code I don’t grok and sometimes barely parse.
Current Mood: working
Current Music: Hungry Lucy - Pulse Of The Earth: Balloon Girl

(Leave a comment)

November 21st, 2015


nervukamolis
08:13 pm
foršie..
https://vimeo.com/137169808

(Leave a comment)

mindbound
07:51 pm
Hakeru domāšana, как она есть.
Current Mood: working
Current Music: Chants Of Maldoror - Every Mask Tells The Truth: Justine

(2 comments | Leave a comment)

nomirusi
03:50 pm
Uznācis filosofiskais noskaņojums un pilnas sirds sajūta. Tādā labā nozīmē. Kā pilna ar skumjām, laimi, cerību, mīlestību, sentimentu, atmiņām.

No otras puses gribas palamāties par tiem, kuri neatšķir bēgļus no teroristiem un posto video kompilācijas, kuras nemaz nav aizdomīgas, jo ādas krāsa un etniskā piederība viena video ietvaros mainās dīvainos veidos.Vismaz par vienu lietu viņiem ir taisnība - šie bēgļi ir tikai ziediņi. Cik vēl būs sagaidāmi, kad klimats nočakarēs vēl kādu reģionu? Bet agresīva uztraukšanās par sava krāniņa izmēru (mhm, melnajiem ir lielāks!) galīgi nav risinājums.

Vēl aizdomājos par vegānismu. Man nav tās emocionālās kapacitātes, lai izvēlētos to ieviest savā dzīvē 100%. Man nenormāli garšo lasis un citas zivis smalkos restorānos. Ārpus mājas vispār gribas paēst ne piekasīties krējuma karotei. Reizēm krutie sieri ar vēl retumis patīk. Bet olas nelietoju, pienus nedzeru, gaļas neēdu. Nav man emocionāla iemesla pievērsties vegānismam. Emocionālā kapacitāte gan ir izvēle, bet tomēr savi nervi svarīgāki par pareizā vegānisma piekopšanu.

Vēl man ir dīvaini no kā man tik labs garīgais pēdējās dienas. Zāles tik ātri iedarbojās? Un tik... patīkami? Vai arī daudzās rakstīšanas sekas? Ir labi. Ir ļoti labi.

(Leave a comment)

nomirusi
02:56 pm
Es esmu Novembrī uzrakstījusi 20 tūkstošs vārdu. Novembris vēl nav beidzies.

(2 comments | Leave a comment)

nomirusi
02:39 am - Where you want to be in five years?
Un es atbildēju (un pamatoju), ka man tas (bs) nedarbojas. Es uz šo jautājumu pirmo reizi atbildēju pilnīgi noteikti vairāk kā piecus gadus atpakaļ. Es mazlietiņ lepojos ar sevi, ka arvien vairāk es nostājos par savu pārliecību un pret vispārzināmām gudrībām. Daudzas no šīm lietām citiem var likties muļķīgas, bet es esmu no tiem naivajiem cilvēkiem. Es tiešām domāju, ka tie labie padomi ir labi.

Iekāpt savā komforta zonā. Šis ir aktuālākais šībrīža darbiņš, it īpaši saistībā ar komunicēšanu.

(5 comments | Leave a comment)

November 20th, 2015


nomirusi
05:33 pm
Tā dīvainā sajūta, ka ir enerģija, iedvesma, interese un idejas jaunām lietām. Aizrautība mazliet. Es mazliet raustos un baidos šīs sajūtas. Varbūt tāpēc, ka tad, kad tā pazūd, vilšanās (sevī) ir divtik smaga, jo atkal jāsastopas ar sajūtu, ka neko nevari izdarīt/paveikt (interese, iedvesma, idejas un enerģija pagaisusi, no cilvēka palikusi peļķe). Bet atkal man ir izdevies dabūt šo sajūtu. Ak, tas ir tāds atvieglojums! Vismaz istabu mazliet pievācu, puķes aplēju (vienu biju paspējusi nobeigt ar savu nespēju laicīgi/regulāri palaistīt, eh), vēl šādi tādi sīkumi... Jaunas idejas kasītēm un istabai. Un tagad jāpabeidz tā tēju kastīte ar naudiņām uz vāka. Ir sanākusi nereāli labi. :)

(1 comment | Leave a comment)

November 19th, 2015


mindbound
09:56 am
Saņēmos un iztīrīju darbstacijas iekšas. Rezultāts – vidējā CPU temperatūra (pie ieslēgta turbo) no 90° noslīdējusi uz komfortabliem 73°. Sīkums, bet patīkami.
Current Mood: awake
Current Music: Coph Nia - That Which Remains: Opus 77

(Leave a comment)

mindbound
01:49 am
Kā kaujami sisadmini (un lameri).
Current Mood: working
Current Music: Massiv In Mensch - Menschdefekt: Kopfschuss

(Leave a comment)

November 16th, 2015


m31
11:37 pm

These four lonely walls have changed the way I feel
The way I feel, I'm standing still
And nothing else matters now, you're not here
So where are you?

"Elon genuinely thought that people would be happy to hear about the flaws in their thinking." Cute.

Current Mood: [mood icon] calm
Current Music: Naughty boy, Beyonce, Arrow Benjamin - Runnin' (Lose It All)
Tags:

(Leave a comment)

nomirusi
08:56 pm
Stunda nopirkta miera. Neitrāla teritorija, kur neviens mani netraucē. Es pati arī. Un tas viss par divu kafiju cenu.

(Leave a comment)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba