Savējie..

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info

September 3rd, 2015


nomirusi
04:13 pm - Par aktuālo.
Es reizēm esmu domājusi par to pieticīgo latvieša kautrību. Nu ko tad es, es jau neko. Un jo sevišķi situācijās, kad vajag rīkoties un darīt. Un to kluso nosodīšanu, kad esi tas muļķis, kurš nekautrējas sacelt brēku vajadzīgajā situācijā. Esmu parāk bieži dzirdējusi aptuveni tādas idejas - gribēju palīdzēt, bet attieksme bij tāda, ka nākamreiz ignorēšu, ja liksies, ka kādam vajag palīdzību.

Saplusojot ar bailēm no melnajiem, lielisks kokteilis. Vieni palīdzēt negrib, otri kautrējas, jo bailes atrauties. Vispār... saprotami, nu.

Bet tā īstermiņa atmiņa gan pārsteidz. Jā, jā, mums bija bēgļi parastie, tas arī, protams. Bet mums bija arī tonnas ar ekonomiskajiem emigrantiem! Wtf? Un tas nebija desmitiem gadu atpakaļ.

(10 comments | Leave a comment)

nomirusi
03:55 pm
Tas, ko es saku, ko es gribu, tas, ko es gribu, un tas, ko es izvēlos.

Acīmredzot šīs lietas vienkārši nesakrīt un vidējais (tas, ko es gribu) ir pilnīgi melna bilde priekš manis pašas. Nav jau tik, tik ļoti melna, bet jā, vispār es to zināju. Ir gan ļoti grūti to vienmēr pašai sev atzīt. Es gribu būt laimīga, bet es nezinu, kas mani dara laimīgu. It īpaši lielās šaibās. It īpaši zemes lietās un reālajā dzīvē.
Tags:

(Leave a comment)

September 2nd, 2015


nomirusi
03:08 pm
Vai intuīcijai var uzticēties? Īsā atbilde - nē. Vai es varu savai intuīcijai uzticēties? Šeit atbilde vairs nav tik viennozīmīga. Tomēr intuīcijai ir arī gana labs instruments kaut kādu izvēļu izdarīšanā, ja nav pietiekami daudz informācijas. Un reizēm intuīcija arī nostrādā ļoti pareizi. Un reizēm tā informācija/emocijas, ko neapzinamies ir daudz svarīgāka par jebkuriem prāta apsvērumiem.

Es jau kādu laiku domāju notestēt savu izvēļu izdarīšanas "rīku". Vienkārša vizualizācija. Jāsāk pierakstīt tad. Kaut kad visticamāk.

(Leave a comment)

nomirusi
02:17 pm
Fiziski esmu atpakaļ, mentāli gan ne. Dziļi sirdī es esmu drāmas karaliene. Jā, iespējams sūdi vagā, bet kopš kura laika risināmas problēmas ir pasaules gals? Protams gan sitieni pa makiem, gan zem jostasvietām nevienam nepatīk. Bet emocijas varētu reaģēt saprātīgāk, ja!

(Leave a comment)

September 1st, 2015


mindbound
07:39 pm
New and exciting paper on genetics of senescence, h/t Maria Konovalenko. It’s a war on multiple fronts, against our toughest enemy yet.
Current Mood: working
Current Music: Helalyn Flowers - Plæstık: Dgtal Blood

(2 comments | Leave a comment)

August 30th, 2015


mindbound
03:42 pm
Tikko atnāca spams ar piedāvājumu iegādāties sveces ar Jēzus aromātu. Patiesība gan ir garlaicīgāka un attiecīgie produkti ož tikai pēc mirrēm un citiem kvazi-bībeliskiem parfīmu komponentiem, bet fantāzijas lidojumam degvielas ar to pietiek. Candles with the scent of Jesus. You light one of those and your friends say, “Jesus Christ, what’s that smell?”.
Current Mood: awake
Current Music: Rose Rovine E Amanti - Demian: Paura Del Demonio

(41 comments | Leave a comment)

mindbound
04:43 am
For some people eating is a terminal value, and for the rest of us there’s Soylent. /K. Sotala/
Current Mood: working
Current Music: Android Lust - Devour, Rise, And Take Flight: Memory Game

(6 comments | Leave a comment)

August 27th, 2015


nomirusi
11:22 am
Ir pusdivpadsmit rītā Venēcijas tuvumā (dievīga pilsēta! protams gan, jāturas nost no tūristu epicentriem.) Esmu mazliet sadzērusies (tā vīna pudele vēl nav tukša, ja!) Un... Ai, nu labi....

(2 comments | Leave a comment)

August 25th, 2015


mindbound
10:34 pm
Izrādās, ka A. Fomenko ir nodarbojies ne tikai ar kvalitatīvu matemātiku un pilnīgi WTF pseidovēsturi, bet arī ar IMO diezgan labu auksto māgslu uz tās pašas matemātikas bāzes.
Current Mood: awake

(8 comments | Leave a comment)

August 24th, 2015


mindbound
11:00 pm
So. Today was probably the final stage of my spinal repair escapades, in the sense that all that’s left is recovery and Not Fucking It Up Again.
Current Mood: awake

(Leave a comment)


> Go to Top
Sviesta Ciba