Savējie..

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info

July 30th, 2014


mindbound
07:33 pm
Christfuck, es nebiju ieplānojis sešas bezelektrības, bezsakaru, bezskaitļošanasjaudas diennaktis.

Secinājums № 1: īstermiņā strāva un pieslēgums Tīklam manai necilajai personai ir daudz svarīgāks resurss par barību. Secinājums № 2: liela apjoma labošanas darbus nav jāveic uzcītīgiem kaimiņiem, bet gan remonta brigādei.
Current Mood: awake
Current Music: Qntal - Qntal VI/Translucida: Sumer

(5 comments | Leave a comment)

July 29th, 2014


nervukamolis
08:16 am
lai gan matu mazgāšana ar rudzu miltiem manī izraisīja zināmas bažas (izklausījās visai mīklaini), es tomēr noriskēju. Un tagad esmu mērenā sajūsmā! Ir! Un ir lieliski! http://blog.kanelstrand.com/2014/02/testing-diy-shampoos-rye-flour.html
Tags:

(3 comments | Leave a comment)

July 27th, 2014


m31
02:45 pm
This will interesting year of transformations. I have very good feeling about this. I will rise from this pile of ashes. Up, up, up in skies! 
Current Mood: [mood icon] calm
Current Music: Sia - Chandelier
Tags:

(Leave a comment)

m31
12:01 am
Vēlētos kaut visas sajūtas varētu pārnest vien caur skatienu. Lūkoties cilvēku pasaulēs. Cik skaistas, dīvainas, brīnumainas un nežēlīgas pasaules. Un tomēr interesanti.

Es nevēlos pārstāt ar Tevi runāties. Pat tad, kad nedzirdi. Es sarunājos ar Tevi domās. Ja vien Tu spētu ieraudzīt manu pasauli...

Current Music: Jean Michel Jarre - Millions Of Stars

(Leave a comment)

July 22nd, 2014


nomirusi
05:10 pm - Nē, nu...
Tev atstāj pieskatīt mājdzīvnieku (ak, ironija, tu tāpatās pēc pāris dienām dodies prom, un vajadzēs pieskatīt tavējos), bet tam zvēram pēkšņi sametas laputis! Pilns! Un rīt prom, nav laika ar svešiem zvēriem ņemties. Un vispār... tās ir laputis?


Interesantais (tā gudri ļaudis gūglī saka) - arī augiem nepatīk stress un viņi aplīp ar zarazu. Jāatzīst, es varēju mazuliet ātrāk palaistīt, laistīšana ir viens. Un tiešā saulē tam zvēram būt arī laikam nav labi. (Es kā reiz dēļ zvēriem savā istabā turu aizskaru ciet. Lai neapdeg, neizkalst utml.) Nu neko, nomazgāšu, apčubināšu, uzliešu to tur (Vito or smth?) un cereams, ka būs ok. Ja ne... tad vismaz es vairs nebūšu uz vietas. :D

(8 comments | Leave a comment)

nomirusi
09:07 am
Pamodos nogurusi. Nezinu kā tieši, bet visa par daudz. Liekas, ka sprāgšu. Pēdējā laikā novēroju, ka esmu baigā stresā. Bet nekas, vēl tikai līdz rītdienai. Un tad visu dzīvi var n@#&% aizslaucīt prom. Vismaz uz tām desmit dienām. Jāatgriežas būs.

(Leave a comment)

mindbound
08:23 am
Whenever we think about things being weird, we actually mean that our descriptions of those things are incomplete and flawed. Since the beginning not one unusual thing has ever happened.
Current Mood: awake
Current Music: Gazelle Twin - The Entire City: Concrete Mother

(2 comments | Leave a comment)

July 21st, 2014


m31
08:38 pm
Izgulēties, savākties un rīt ar svaigu galvu mēģināt vēlreiz. Neuztraukties. Lietas netaps skaidras vienā dienā. Tomēr mēģināt savākt nervus var un vajag. Bet pakrūtē viss sarāvies čokurā un galva smaga. Spiediens. Gribas vai nu izkliegties, izraudāties vai dauzīt spilvenu. Sajūtas muļķīgas. Kā? Vai tad es to nevaru saprast vienas dienas laikā? Nu visu. Es taču esmu auziņa. Jāmācās peldēt un izpeldēt. Būt stiprai. Visu nevar uzreiz un nemaz nevajag.  Rītdienas laikaziņas: mēreni troļļu nokrišķi visas dienas garumā. Atmosfēras spiediens spiedīgs.

"Eating the runway, serving the runway 
Marching the runway, eat that runway..."


Current Mood: [mood icon] calm
Current Music: Jennifer Lopez - Tens (feat. Jack Mizrahi)

(1 comment | Leave a comment)

July 19th, 2014


m31
11:35 pm
Tik grūti rakstīt jebko pēdējā laikā. Dzīve notiek. Reizēm skaistas lietas, reizēm saspringtas lietas un darbs. Domas domājas un tad izgaist. Citreiz atgriežas, lai atgādinātu par savu eksistenci. Sanāk apmaldīties, sanāk būt zem spiediena, bet ir sapņi. Tādi, kas jau bija paspējuši aizmirsties, ka vispār kādreiz varētu būt iespējami.

Ir tik jauki būt mājās. Pat ja nolienu stūrītī un gribas padomāt. Cilvēki ir blakus un domā un ir. Arī es esmu un domāju par viņiem. Es priecājos par katru. Tas dod tādu spēku. Neaprakstāmu.
Current Mood: [mood icon] calm
Current Music: Coldplay - O

(Leave a comment)

m31
11:11 pm
Viss bez apstājas. 


Man ir mani mīļie. Es esmu laimīga.

Current Mood: [mood icon] calm
Current Music: Coldplay - Midnight

(Leave a comment)

nomirusi
12:10 pm
Atkal jāatzīst, ka dzert es galīgi nemāku. Un tad ir jautājums - nu nafig? Nafig man tas atkal ir jāsecina? Šogad jau otro reizi.

Ok. Jauns noteikums - tikai un vienīgi garšas baudai, šoti aizliegti. Turpināšu malkot savus vīnus&co.

Bet nevar gan teikt, ka nožēloju. Vienkārši jāizdara secinājumi. (Un jāiemācās uzmākties meitenēm skaidrā esot.)

upd: Nē, nožēloju gan. Izmesta nauda + fragmentāras ainas no notikuma + noteikti sevi apkaunoju vēl kādā veidā, par ko atmiņa klusē + izcili tizla pašsajūta šodien.

Es nekad vairs tik daudz nedzeršu.

(Leave a comment)


> Go to Top
Sviesta Ciba