Savējie..

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

December 19th, 2014


nomirusi
07:41 pm - Dakters brīvu dienu dos.
Noskatījos šo te Teda runu (baismojoši iedvesmojošā izteiksmē, brīdinu). Kāda dāma (ārste) iekš ASV izdomājusi, ka ārsti varētu būt atklāti par to, kas viņi ir, ko dara un kā pelna, piemēram, kādas farmācijas kompānijas viņiem maksā. Citādi cilvēkiem ir grūti ārstam uzticēties.

[Nogurusi nopūta.] Viss ir baigi kruta un to obligāti vajag, tas pilnīgi noteikti ir arī tas, kas man pietrūkst. (Ja pasaki ko labu, tad vienmēr to visu vari sabojāt iespraužot vārdiņu "bet".) Bet. Man jau sen ar to ir par maz. Protams, ir sasodīti nozīmīgi uzzināt, ka tās zāles, kuras ārsts izraksta ir dēļ tā, ka tās ir vislabākās, nevis dēļ tā, ka ārsts pārstāv kādu konkrētu zāļu ražotāju, kurš arī maksā šim ārstam. (Vispār kādu laiku atpakaļ iekš Lv mēģināja ar šo cīnīties, varbūt kāds zin likumisko pusi apstāstīt?) Taču. Man ir arī svarīgi zināt, ka zāles, kuras ārsts izraksta, ir man arī vislabākās, nevis dēļ tā, ka ārsts ir saņēmis daudzus bukletiņus, pildspalvas, sabijis konferencēs un vārdsakot viņam ir piereklamēta pilna galva. Reklāmas darbojas. Punkts. Reklāmas darbojas arī uz ārstiem. Zāles tiek reklamētas.

Nevaru aprakstīt savu izjūtu gammu, kad pērkot zāles aptiekā, farmaceite man ieteica kādas zāles, kuras esot baigi labās, bijusi uz viņu konferenci un ko tur. Sazvērnieciski un nepamatoti varu piebilst, ka zāles, kuras galu galā nopirku bija, nepārspīlējot, 5x lētākas. Un darbojās tieši tam mērķim, kam paredzētas. Lūk, es neuzticos ārstiem, tāpēc no tiem izvairos, bet visticamāk kaitēju tikai pati sev.

Un es pat nesākšu iebraukt tēmā par interešu konfliktu, kas rodas dēļ tā, ka farmācija ir bizness. (kamōn! man tač nav jāatgādina, ka biznesa mērķis ir pelnīt? un, ka cilvēki reizēm naudas dēļ ir gatavi pievērt savas sirdsapziņas acis?) Un to, ka arvien vairāk pētījumu norāda uz fiziskās un psiholoģiskās veselības/labsajūtas saistību. Un to, ka cilvēki ir sareklamēti pilnām galvām bezatbildīgi bojāt savu veselību pēc tam lāpot to ar tabletīti.

Un to, ka viena galējība rada citas galējības. Bet vidusceļu grūti atrast, jo dabūtajai informācijai nevar uzticēties.

(Leave a comment)

mindbound
07:56 pm
Another end of year, another backup of my library. One 100 Gb BDXL Blu-ray disc more than the previous year, lots of new hi-res scans.
Current Mood: awake
Current Music: Rome - A Passage To Rhodesia: The River Eternal

(6 comments | Leave a comment)

mindbound
03:07 pm

Pamanīju, ka pēdējos trīs gadus neesmu mainījis ekrāna fonu. Sapratu, ka tuvākajā laikā nemainīšu.


Current Mood: awake
Current Music: Neon Shudder - Vestigial Data: Damage Patterns
Tags: , , ,

(11 comments | Leave a comment)

nomirusi
12:31 pm
Vēk. Izcila pretīga jušana šobrīd. Šķiet, ka iemesli banāli. Jūtos pagurusi un gribas kādu puslīdz cilvēcisku atbalstu. Cilvēks, kurš var samīļot, neatbildēja jau iepriekšnedēļ. Cilvēks, kuram es maksāju, lai saņemtu palīdzību un atbalstu, nesastopams līdz nākamgadam. Holodinamikas grupa tā pat. Cilvēkam, kurš ir mana mamma, varētu uzzvanīt, bet... ai.

Es zinu, es čīkstu. Retumis tač var? Čīkstēšana nav mana dzīves filosofija, tas ir kas tāds, ko es tikai retumis atļaujos. Viss jau būs labi. Tik šodien es jūtos pilnīgi šķērsām. Laikam jau uz atvadu pasākumu ar neiešu (nomirusī saprot, dzīvie pofig).

Upd: ir ok. Rabbit Junk un 7. tramvajs uzlaboja garastāvokli.

(Leave a comment)

mindbound
03:57 am
Today, started to use adaptive screen temperature software (f.lux on the workstation, Twilight on tablet & phone). Already less eye strain.
Current Mood: working
Current Music: Death In June - But, What Ends When The Symbols Shatter?: The Giddy Edge Of Light
Tags: , ,

(Leave a comment)

December 18th, 2014


mindbound
01:09 pm
Iespēja palaist eksperimentu, pieslēdzoties darbstacijai no planšetes un neizlienot no gultas = FTW. Splitting headache = not FTW.
Current Mood: awake
Current Music: Fields Of The Nephilim - The Nephilim: Love Under Will

(Leave a comment)

mindbound
03:19 am
New lemma. Dozen lines of code that precisely carry out the intent. Minor gain of status or influence within some group. Refusal of a tempting but potentially damaging offer. Time is the one thing I have, and my utility function permits delay but not deviation.
Current Mood: awake
Current Music: Headscan - Pattern Recognition: Lolife

(Leave a comment)

December 17th, 2014


nomirusi
10:51 pm - Bārs. Bez alkohola.
Trīs rakstiņi:
Dry bars – is England sobering up?
Shaken not slurred
pain into purpose (šis tiem, kuriem vajag stāstus, ar info nepietiek)

(Leave a comment)

December 16th, 2014


nomirusi
11:01 pm
Putins: "Nu ko? Joks pa rubli, vai ne?"

(3 comments | Leave a comment)

nervukamolis
06:17 pm - MAS
1. gribējās man ar ierakstīt kaut ko par tiem ideāliem un ideālajiem, bet paklupu jau turpat aiz labā nodoma.
2. lai saņemtos, skaitu pie sevis "es esmu kaķītis, es esmu kaķītis, es esmu kaķītis"
3. uzmanību...gatavību...MARTS! :)
4. Miķelis skrien uz autobusu, pagriežas un priecīgs uzsauc: es tevi mīlu!
5. naktī ap 2 nāku lejā no 2.stāva, skatos, gaisma ieslēgta, televizors darbojas...tā neomulīgi...
6. izskatās, ka vienīgais veids, kā es varētu tikt pie grāmatas ilustrēšanas būtu - pašai to uzrakstīt.. :D
7. es nevaru galīgi izdzēsties no cibas kaut vai džima dēļ.
8. būt viņa sievai ir visai aizraujoši, un man viņš joprojām ārkārtīgi patīk.
9. mazais cilvēks manāmi uztraucies, tomēr izvēlas opciju braukt ar autobusu.
10. I'm so very fuckeduped.
11. vīramāte brauc mājās.
12. https://www.youtube.com/watch?v=Bnc4axsPiXo

(7 comments | Leave a comment)

nomirusi
11:21 am
Un man ir arī viedoklis par cilvēkiem, kuri kaut kāda krutuma vai iedomāta protesta dēļ iebalsojuši kašķīgu kranci no vietējās suņu būdas. Stulbums un degradētas vērtības ir šo cilvēku raksturojošie vārdi. Bet varbūt es neko nesaprotu un mums vajag vairāk idiokrātijas pārstāvju? Jo reālā darba nianses jau nav svarīgas, galvenais cik izteiksmīgi rej, cik skaļi var nobļaut, lai aizver muti, cik sasmaidīt kamerām, cik sasolīt braukšanu par brīvu tiem, kas tāpat par to maksās no savas kabatas. Nu škrobe, nu! Škrobe par tik muļķīgām vērtībām.

Uzminiet kurš atkal ir sācis pievērst uzmanību apkārtējai pasaulei!

(27 comments | Leave a comment)

December 15th, 2014


nomirusi
11:45 pm - A man ir viedoklis
Esmot tagad kaut kāda neglītes akcija. Aicinājums ķipa nest uz mājām neglītās, ne smukās eglītes. Mana attieksme gan pret šo ir wtf? Varbūt nafig nemaz nenest mājās nekādu eglīti, kuru pēc pāris nedēļām tāpat izmest pie miskastēm? (Zinu, zinu, galīgi pretrunā ar labākajām patērētāju tradīcijām.) Lai visas eglītes paliek mežos, i glītās, i neglītās! Salīdzinājums būtu - davai tagad neēdam smukos pūkainos trusīšus, tikai neglītos. (Pardon, gaļēdāji, man vienalga kādus kaķīšus jūs ēdat.)

Un vēl - svētkiem par godu redzēju reklāmu "Jauns telefons biežāk nekā Ziemassvētki". Nu ja telefons pāris mēnešu laikā kļuvis novecojis, man liekas, tas pats varētu attiekties arī uz smadzenēm. Tās ar pie LMT var nomainīt?

(4 comments | Leave a comment)

December 14th, 2014


nomirusi
02:10 pm - Cilvēki
Kas mani pārsteidza (deva jaunu ideju skatu punktu) iekš Doctor Who - viņa attieksme pret cilvēkiem. Ar visu stulbumu un muļķību viņi ir aizkustinoši kaut kādā ziņā.

Un es jūtos tik ļoti tālu no tā visa, no cilvēkiem. Man laikam vajadzētu darīt vairāk muļķīgas un bezjēdzīgas lietas. For fun. Bet... erm... es jūtos... muļķīgi, pārpieaugusi, kautrīga, neveikla, neredzu jēgu, neiesaistīta, pārgudra, skumja un/vai kā grampīkaķis.

Un es nezinu vai tas ir vajadzīgs. Varbūt vienkārši pamest cilvēkus. Aiziet no viņiem tik ļoti, cik vien spēju. Bet pavisam aiziet bail, jo man liekas, ka šāds dzīves risinājums... nav pareizais.

Un tam pa vidam izvēle. Sasodīti svarīga izvēle. Es gan esmu jau izvēlējusies, bet es nezinu kā tas iet kopā ar visu pārējo. Un kā to darīt, to, ko izvēlējos. Un lai arī bij acīmredzami, ko izvēlēties, ja vien paskatās plašāk, es nezinu ko tas nozīmē un man nesīs. Ak jel, un tas viss manā galvā. Tā ir idejiska izvēle. Bet svarīga, svarīgāka nekā es vai mana cilvēciskā dzīvīte.

(Leave a comment)

December 13th, 2014


nomirusi
07:20 pm - Dilemma.
Eksperimentēt vai labāk ne? Ņemot vērā, ka ne jau pati ēdīšu.

A varbūt vsp neko nafig netaisīt? Tie Zē svētki tāpat jau pārāk tuvu un vispār man nepatīk laiks, kurā viņi ir ielikti. Novembra vidus būtu tik ļoti labāk.

Upd: Eksperimentēt. Un pirmais mēģinājums ir fail. :D

(7 comments | Leave a comment)

nomirusi
03:45 am
Intensitāte!

(Leave a comment)

December 11th, 2014


nomirusi
09:21 pm - Viss ir labi.
Es joprojām apbrīnoju, cik ļoti pozitīvi uz manu garastāvokli un labsajūtu iedarbojas dienas, kad es piekopju neiešanu arā no mājas, neviena nesatikšanu, palasīt kaut ko pa savu tēmu, daudz padomāt, mazliet pameditēt, painteresēšanos par kādiem incantiem sīkumiem, izdarīt kādus dažus vajadzīgus sīkumus, principā nekā jĒdzīga nedarīšanu.

(5 comments | Leave a comment)

nomirusi
06:54 pm
The Bed Song

(Leave a comment)

December 10th, 2014


nomirusi
09:46 pm - Nomirusi
Šķiet, ka drīz atkal mainīšu niku. Man ļoti, ļoti patīk pašreizējais niks, bet tas nav ceļš pa kuru iet. Pagaidām. Man ir sajūta, ka es drīz varētu manifestēt šī nika nozīmi. Pārāk drīz. Tas ir diezgan ļoti tā, ka kaut ko ļoti gribās, bet saproti, ka vēl ne, vēl nedrīkst, jāpaciešas, līdz tam kaut kas cits ir jāizdara. Heh, vēl ne.

(Leave a comment)

nomirusi
06:49 pm
Poll #20246 Dzimšanas dienu datumi
Open to: All, results viewable to: All

Cik cilvēkus jūs esat satikuši, kuriem ir dzimšanas diena tajā pašā datumā, kurā jums?

View Answers

nevienu
8 (38.1%)

1
5 (23.8%)

2
3 (14.3%)

3
3 (14.3%)

4
1 (4.8%)

5
0 (0.0%)

6
1 (4.8%)

biju uz vispasaules konferenci manā datumā dzimušajiem
0 (0.0%)Protams esam svarĪgas personas, bet tomēr - sevis satikšanu šoreiz neņemsim vērā.

(2 comments | Leave a comment)

nomirusi
03:21 pm - Reti ko tādu varu teikt par sevi
Bet šoreiz es tiešām esmu sapisusies meistarībā. Nu vismaz vienā jomā. Citā (pagaidām) ir tikai sajūta par to.

next day upd: Ēēh, fuck it. :) And him. (Thought I will certainly do that.) Bet tur, kur bij sajūta, viss nokārtojās. Nu vismaz pagaidām. Viss ir labi. :)

(Leave a comment)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba