Savējie..

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info

August 30th, 2014


mindbound
04:49 pm
Tempted to define BOLD signal per voxel as y' = total_synaptic_conductance - y / n, assume synaptic transmission as the main source of BOLD.
Current Mood: blank
Current Music: Kammarheit - The Starwheel: A Room Between The Rooms

(1 comment | Leave a comment)

August 29th, 2014


m31
01:16 am
Vēl tikai mazliet. Vēl pāris soļus. Vēl pāris vilcienus. Spoguļi nemelo. Tie visi. Un es paceļu akmeni no trotuāra. Tad vēl vienu un vēl, un vēl. Vienu. Nes to smagumu.

Nāk rudens un atkal paliek skumīgi. Vai tiešām?
Current Mood: meh
Current Music: Nothingness

(Leave a comment)

August 27th, 2014


nomirusi
10:09 pm - Dzīve
Man vajag labāku plānu. Stratēģiju, precīzāk.

(Leave a comment)

nomirusi
06:29 pm - Es te tā domaju, kā tevi sadusmot...
Man tas liekas aizdomīgi, ja cilvēks nedusmojas un neizrāda dusmas/agresiju. Ne daudz, bet tā, lai es redzu, ka vispār ir. Jo, jo, jo... es nevaru iedomāties saprātīgu cilvēku uz šīs pasaules, kurš nebūtu upura lomā UN nedusmotos. Nav jau gluži tā, ka tas izslēgtu viens otru... teorētiski. Praktiski es tomēr redzu cilvēkus, kuriem ik pa brīdim var redzēt, ka iekšā kāda dusma ir vai cilvēkus, kas ir samierinājušie, nolaiduši rokas (vai arī vienkārši pohuj, kas nav labāk). Es droši varu apgalvot, ka smagi maldos savos secinājumos, bet tas nemaina faktu, ka man vajag redzēt cilvēku mazliet sadusmotu. Cilvēks liekas bīstamāks, ja neredzu dusmu. Man vajag zināt, ka cilvēkam ir tumšā, neglītā un sačakarētā puse. Man vajag to pusi.

(5 comments | Leave a comment)

August 24th, 2014


nomirusi
05:58 am
Es pat vārdos nespēju izteikt cik... neizdevīga ir mana skaņu jutība. Mani, goda vārds, līdz dziļumiem nervē basi. Jā, arī tie no kaimiņu dzīvokļa, ko neviens cits nedzird. Un naktīs jo īpaši tie.
Pirksti ausīs un mani pārņem miers un atslābums (beidzot!), vismaz zinu, ka tās nav halucinācijas, bet pagulēt tā tik un tā ir neiespējami.

Nu nafig man vajadzēja pamosties piecos rītā? Būtu pamodusies, kad vajag, būtu saspringta un nedagulējusi, bet vismaz pikta nebūtu.

(1 comment | Leave a comment)

August 23rd, 2014


nomirusi
08:10 pm - Es tevi redzu
Redzēt un ieraudzīt cilvēku kāds viņš ir, ir viena no izcilākajām dāvanām kādu vien var cilvēkam dot. Atzīt otra eksistenci. Tas nav gluži pat pieņemt, bet apzināties, ka cilvēks ir, kāds viņš ir. Helingera izkārtojumos varēja just šo vārdu spēku: "Es tevi redzu". Bija viena terapeite, kas lika šo teikt diezgan bieži izkārtojumos. Tik vienkārši un muļķīgi, bet spēcīgi un ietekmējoši. Tas ir daudz, daudz svarīgāk nekā vēlme būt mīlētam, kas manuprāt ir viena no pamat, pamat, pamatvēlmēm (jā, arī banāli, bet es ne pārāk redzu pierādījumus "pierīties un vairoties" teorijai, kad sāk izpausties īstas emocijas nevis intelektuāli prātojumi). Būt mīlētam, protams (droši vien), ir forši, bet tomēr svarīgāk ir zināt, ka tev ir vieta pasaulē. Starp cilvēkiem. Un pat ne ir tā vieta, bet tas, ka citi cilvēki vienkārši tevi redz.

Man žēl, ka es biju šo piemirsusi.

(9 comments | Leave a comment)

mindbound
06:39 am

Choose your own adventure.

Patiesībā determinisms un kauzalitāte neizskatās šādi, bet kā labdabīgu humoru par tēmu un pret metafiziskas brīvās gribas ideju es joprojām to varu novērtēt.


Current Mood: awake
Current Music: Empusae - Error 404: Metaphorical Loss: Ekro-Alakin

(7 comments | Leave a comment)

August 22nd, 2014


mindbound
06:08 pm
Cilvēkam nenaidīgā multiversā visi Evereta zari būtu tādi, kur Cibas platforma nav salipināta no samirkuša kartona un maisu auduma.
Current Mood: blank
Current Music: Trent Reznor - Quake OST: Focus
Tags: , ,

(2 comments | Leave a comment)

August 21st, 2014


nomirusi
07:55 pm - Beidz runāt par karu, politiku un cilvēku vājprātīgo stulbumu.
Nē, puslabie cilvēki neder. Tāpēc es pieturos pie kretīnisma taktikas. Turklāt mani-kretīnu ir grūtāk salauzt kā mani-tāda-kāda-esmu. Es izliekos, lai spētu izdzīvot. Dusmas arī palīdz. Es zinu, ka cilvēkiem es nepatīku. Necenšos arī.

(2 comments | Leave a comment)

mindbound
10:15 am
Don't just build things, build people.
Current Mood: awake
Current Music: Diary Of Dreams - Nekrolog 43: Malice
Tags: ,

(Leave a comment)

nomirusi
07:29 am - Tas jau kļūst absurdi.
Čp čp galā. Un vispār varēja uzmodināt pusstundiņu vēlāk.

Un es neticu nejaušībām, ja! Un vsp es teicu, ka es negribu strādāt, ja!

(Leave a comment)

August 20th, 2014


nomirusi
07:17 pm
Atradu 10Ls pa piecīšiem. Nē nu... kādas tur sentimentālas jūtas, ja iztērēt nevar? Čakars. Atradu arī 16 litus, bet tos vēl var paspēt normāli notērēt, turklāt nav daudz.

Lasu zombijgrāmatu "Feed". Esmu tikai 20%, bet nenormāli forša.

Negribu strādāt. Ne vecajā vietā, ne jaunu meklēt. Gribas laist luni. Bet nu ilgi vairs līdzekļi neatļaus. Vismaz neviens vairs neuzmācas ar stulbiem jautājumiem vai varēšu īri samaksāt un par ko dzīvošu. Vispār jau man patīk strādāt. Bet... ne šobrīd, ok? :D Gribu vēl brītiņu dzīvot savās domās.

Interesanti novērot, ka ir stress pēc fiziskajām ķermeņa izpausmēm nevis emocionālās sajūtas. Tagad oficiāli esmu BMI underweight. Un neirodermatīts ar izklaidējas.

Šobrīd nerisinu nekādas tiešās problēmas (darbs, astītes kursos, kas jānokārto), bet ir dabūta sajūta, ka viss būs ok. Atdodu liekās lietas, sarakstos, meditēju, lasu, domāju... un šķiet, ka tieši šādi tam ir arī jābūt. Bet neizvēlēšanās nekad nav laba izvēle. Vecajā darbā čp, un es jau nesaku nē, ja varu līdzēt. Bet tā es pavisam iesprūdīšu nekurienē.

(10 comments | Leave a comment)

mindbound
03:27 am
Ja realitātei būtu naratīvs, tad, spriežot pēc sūdu un ventilatora koordinātu konverģences tempa, pēc pēdējo dienu notikumiem būtu bijis jāseko vismaz īslaicīgai zombiju apokalipsei. Tā, kā realitātei naratīva nav, šādu ekscesu vietā ir tikai pārāk daudz telefona zvanu, e-pastu un nervozēšanas (jāteic gan, ka literatūra un kino mūs zombiju plānā ir sagatavojis tik labi, ka nav vēl skaidrs, kurš no scenārijiem būtu subjektīvi sliktāks). Oh well.
Current Mood: blank
Current Music: Unter Null - The Failure Epiphany: Stray

(2 comments | Leave a comment)

August 19th, 2014


mindbound
02:21 am
Reorganising a lot of the old simulation code for modularity/extensibility. Surprisingly, it's more relaxing than tedious or boring.
Current Mood: awake
Current Music: Helalyn Flowers - Stitches Of Eden: Crystal Bullet

(Leave a comment)

August 18th, 2014


nomirusi
04:08 pm - Jāsaraksta beidzot grāmatas.
Kopš janvāra neesmu atskaitījusies par grāmatām. Godīgi sakot es pat jau piemirsu, kas bij pēdējā sardzē, valodu kādā lasīju ne tik. :D Bet nu atskaite jāuzraksta gan. Lūk! It īpaši ņemot vērā, ka laika vienībā izlasīto grāmatu skaits strauji palielinās.

Sergejs Lukjaņenko "Pēdējā Sardze" - ja neatceros vai ir tā vērts? Meh. Turklāt Antons no parasta ļautiņa ir kļuvus kruts, viskrutākais un pārkrutākais, ka jau zb. Ticamības moments pazūd. :D
Isaac Asimov "The Naked Sun" - jauki. Iedvesmoja palasīt to, kas sarakstīts pirms tam.
Nīls Geimens "Zvaigžņu putekļi" - vīlos. Visu grāmatu gaidīju ko foršu, bet nebij. Ekspektācijas pēc Amerikāņu dieviem, heh? Filma man patika labāk.
Айзек Азимов "Я, робот" - nenormāli forši. Īso stāstu krājums. Domiņas un izklaide.
Philip K. Dick "The Minority Report" - beidzot sāku ķerties šim ļautiņam klāt. Sen vajadzēja. Šis stāsts foršs, viegli lasāms.
Lewis Carroll"Alice's Adventures in Wonderland" - huiņa ar vairākām foršām domām. Kaut kas ENTP style. Gribēju izlasīt, jo klasika un tā, kopš sīcības nebij lasīta... nenožēloju, bet otreiz pilnīgi noteikti nelasīšu.
Charles Stross "The Atrocity Archives" - izklaidējoši.
Veronica Roth "Divergent" - noskatījos filmu un kaut kas aizķēra. Izlasīju grāmatu. Mjā. Kaut kas ļoti aizķer. Ļoti. It kā vienkārša un sci-fi jauniešu romāns, bet tik ļoti ar daudzām svarīgām domām. Par izvēlēm, par to, kas esam, to kā cenšamies būt kas cits. Beigas mazliet salkanas, bet jauniešu romānam piederoši. Pārsteidzoši, bet tiešām labi. Viena no tām grāmtām, kas liek padomāt par sevi, savu dzīvi. Atkarībā no audzināšanas, ir trīs kopas, kurās es imho varētu iederēties.
Veronica Roth "Insurgent" - joprojām ir vairākas interesantas domas, bet salkanums, ar kuru beidzās pirmā grāmata ir kļuvis par stulbu drāmismu Meijeres stilā. Sakost zobus un izlasīt līdz beigām. Jo interesantas domas ir joprojām un joprojām interesē, ar ko tas beigsies.
Veronica Roth "Allegiant" - atalgojums tam, ka izturēju otro grāmatu. Vairākas domas, kuras man patika izlasīt. Meijerisms vēl nedaudz sit cauri, bet kopumā dikti ok. Izklaidējoši un ar domiņu.
Tags:

(3 comments | Leave a comment)

August 17th, 2014


nomirusi
10:35 pm - Neticami, bet fakts.
Es esmu kļūdījusies savā izpratnē par savām emocionālajām reakcijām. Trauksmes lēkmes nav saistītas ar cilvēkiem tiešā veidā. Tās ir saistītas ar to, ka man jāparāda cilvēkiem sava emocionalitāte (ko es negribu!!!).

(Leave a comment)

mindbound
09:53 am

Work ⊄ job.


Current Mood: awake
Current Music: Stray - Abuse By Proxy: Sleep As Metaphor

(Leave a comment)


> Go to Top
Sviesta Ciba