Vecs · es, · vecs · dators, · veca · mūzika · un · gribas · atkal · rakstīt. ·

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Par darbu.
Darbs ir mani tā izsmēlis, ka nekāda nauda par to nespēs atsvērt manu morālo nogurumu. Plus mana kautrība neļauj pieņemt uzslavas. Bet fuck it, jāsāk skaitīt dienas. Drīz jāver jauna lapa. Nogurusi, bet skaista man dzīve ir šobrīd.
* * *
Visās tajās reizēs, kad šeit atgriežos un lasu Latest posts, man gribas sēdēt pie netīra virtuves loga, nepieklājīgi daudz smēķēt, dzert dzērienu atlikumus pie lipīga virtuves galda kādā Rīgas mikrorajona īres dzīvoklī un sildīt rokas uz veca, skaļa portatīvā datora taustiņiem. Vot romantika.
Current Mood:
nostalgic nostalgic
Current Music:
Slikta mūzika pa radio
* * *
Dublis numur....Kāda starpība?
Tik šausmīgi sagribējās rakstīt.
Vecā parole aizgāja ar vecām dzīvēm, vecām izvēlēm un veco e-pastu. Šad un tad pārlasot savu bījušo klab, gribas atkal sēdēt un laist pirkstus pāri skanīgiem taustiņem. Bez autocorect, bez pareizas gramatikas, ineterpunkcijas. Vienkārši būt.
Zini, kas tajā ir labākais? Var arī tā dzīvot. Būt par vienkāršu analogu telefona klausuli, savā vienkāršībā smaržot pēc plastmasas, klausīties balsī, mazliet samirkt no sviedriem, pie cieši piespiestas aus. Tā neizliekoties par nez kādu, must have skandināvu krāmu, atrast kādu, kurš tevī saskata vairāk par nekam nederīgu, novecojušu sadzīves priekšmetu. Vēl jau tu protams vari krāt putekļus, kā tāds vecs PSRS dizaina paraugs pseidointelektuāļa grāmatu plauktā, kurš joprojām domā reiz kļūt par nākamo Vorholu, Latvijas veiksmes stāstu un galu galā sapūt savā iedomātajā sapnī, joprojām strādājot 50. stundas nedēļā darbā, kuru tu nevari ciest.
Bet man ir paveicies. Mani mīl. Mani lieto. Un es laimīgi izbaudu gan to, ka kāds manī iepūš savu elpu ar visu labo un slikto. Klausās manos sprakšķos, garajos, griezīgajos signālos. Tieši tik vienkārši un patiesi. Un es gaidu. Es novērtēju. Katru minūti. Katru sarunu. Katrs pieskāriens liek notirkšķēt sirdij, kā griežot ciparnīcu skan mehānisms. Man vēl ir iekšā. Es neesmu pazudis "Latgalītes" grabažu galdos. Tieši tagad, brīdī, kad deg tilti, es ne mirkli nenožēlošu neko. Neskatīšos atpakaļ. Es būvēšu jaunu. Spēcīgāku, kā jebkad.
Kā šī arhajiskā vieta 2018. gadā, man atgādina tik daudz laba un reizē slikta un liek šeit atgriezties ento reizi, TIEŠI tik pat es zinu - nav nepareizi un nav pareizi. Ir pa īstam. Paldies tev dzīve. Tu man visu liec pa vietām. Un man būs mana vieta. Un es būšu savējai.
Current Mood:
optimistic optimistic
Current Music:
Mēsls pa radio
* * *