Jiko domu graudi - Komentāri

About Komentāri
30. Septembris 2005 - 19:22
es zinu,ka pienaaks diena un es vareeshu so izlasiit.
kur tu maacijies japaanju valodu?
Reply to this:(Lasīt komentārus)
No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Esi modrs! Lietotājs ir ieslēdzis anonīmo komentētāju IP adrešu noglabāšanu..
Top of Page Powered by Sviesta Ciba