22 Septembris 2023 @ 09:54
 
Vai dūnu guļammaisu drīkst ilgi glabāt sapresētu?
 
 
19 Septembris 2023 @ 13:02
Velo iecelšana vilcienā  
Jautājums cibas sievieškārtas pārstāvēm - vai jums ir izdevies pašrocīgi iecelt velo vilcienā un ja jā, tad ar kādu paņēmienu?

Gribu doties pabraukāties ar velo pa Līgatni, bet nenormāli stāvās vilciena trepes mani biedē, it īpaši Līgatnē, kad durvis atveras/aizveras tikai uz īsu brīdi.
 
 
15 Septembris 2023 @ 19:24
 
Tipisks feminisma low IQ moments.
Vairums ķirurgu stomatologu zobu rāvēju vai sagriezta pirkstiņa sabintētāju pirmās palīdzības nodaļā - sievietes. Vairums augsta profila ķirurgu, kas veic high risk, high reward super komplicētus darbus, kā piemēram, sirds operācijas - vīrieši. Connect the dots. Jā, paldies Dievam neesmu ne reizi nomiris pēc tam, kad sieviete-ķirurģe man izrāva zobu. Fun fact - visas trīs reizes, kad man pēdējos 20 gados rāva zobu, tā bija sieviete. Also fun fact, visas ķirurģiskās operācijas ar manām uho-gorlo-nos problēmām bērnībā, kas saistījās ar iekšēju orgānu graizīšanu - veica vīrieši. Man's burden.
 
 
15 Septembris 2023 @ 07:28
thanks to all the amazing women  
ja jums vajag ķirurgu, sieviete varētu būt labāka izvēle: doctors in canada and sweden reviewed more than million patient records from two separate medical registers and found that patients seen by female surgeons had significantly better outcomes with fewer problems in the months after the operation. for example, patients treated by male surgeons were 25% more likely to die one year after surgery than those treated by female surgeons.

un, ja jums vajag ārsta konsultāciju un bez-operācijas aprūpi, arī tur sievietēm ir labāki rezultāti: Harvard researchers have found that female doctors who care for elderly hospitalized patients get better results. patients cared for by women were less likely to die or return to the hospital after discharge.

pēdējo 30 gadu laikā veiktie pētījumi konsekventi uzrāda labākus rezultātus sieviešu-ārstu darbam (viņas gan konsekventi saņem par to zemāku atalgojumu). cerams, ar laiku arī vīrieši uzlabos savu sniegumu.
 
 
13 Septembris 2023 @ 20:45
 
šodien uz ielas redzēju jaunu meiteni ar pīrsingiem un T-kreklu 'Don't bully me! I'll cum...'
 
 
Garastāvoklis:: cold
Mūzika: Krallice - Lithany of Regrets
 
 
12 Septembris 2023 @ 03:54
what is a džeipeg? do ya even KNOW?  
 
 
11 Septembris 2023 @ 11:23
Autiņi uz Tallinu  
Sveiki,

Busi uz Tallinu (LUX, Ecolines, Flixbus) visi ir vienlīdz labi un ērti?
Man svarīgāk ērtums/legroom, nevis viņu entertainment, kafija/tēja. Labs WiFi optional, bet ne kritiski.

Paldies
 
 
09 Septembris 2023 @ 07:57
 
 
 
Mūzika: Krallice
 
 
09 Septembris 2023 @ 07:44
 
ES NEPIEKRĪTU SĪKDATŅU POLITIKAI!!!!