Ziņojumi kosmosam
Nenopietni par nopietno un nopietni par nenopietno
Recent Entries 
20th-Oct-2017 11:41 pm - butilka
reliģija ir ļaunums.
nu piemēram kristietība mēģina piekopt negodīgu konkurenci ar krogiem. tipa baznīcā vīns kaut kāds īpašs. bļe, vēl maldinošāku mārketingu grūti iedomāties.
20th-Oct-2017 11:14 pm - plāns genocīdam
10 gadu laikā nepilsoņu vairs nebūs. anihilācija ir viņu nācija.
20th-Oct-2017 09:54 pm - 5
piektdienas vakars. lielākā daļa cibas droši vien sporto, jau aizgāja gulēt deviņos, vai arī ēd ūberveselīgas ekoloģiskās vakariņas.

bet es esmu radikālis.

mani nesalauzīsiet.
20th-Oct-2017 04:57 pm - mirt
kāpēc lai kāds izvēlētos nemirt? visam citam mēs tak gribam pielikt punktu, lai kas tas būtu - projekts, darba diena vai dzerstiņš. cik daudz vecu humanoīdu saka - pietiek, esmu gatavs doties mūžīgajā atpūtā.

es nemaz nesākšu runāt par visiem pašnāvniekiem ar viņu entajiem iemesliem, kāpēc vajag mirt.

arvienvārdsakot, nemirt būtu totāli stulbi. skaistu projektu ir jānoslēdz, nevis jāatstāj atvērts megaapvārsnis ar visām iespējām šo projektu totāli sadirst.

tad nu mirsim visi kādu dienu, sarunāts?
20th-Oct-2017 04:39 pm - absolūtā patiesība
tava dzīve neko nemainīs. 
un arī nāve nē.
20th-Oct-2017 04:37 pm - no sērijas - mēs veidojam stabilu nodokļu politiku
Pagaidām samazināto PVN likmi 5% apmērā paredzēts piemērot uz laiku no nākamā gada 1. janvāra līdz 2020. gada 31. decembrim.
20th-Oct-2017 04:23 pm - -4
the winter is coming, bičīz!

un tieši tāpēc es jau tuvākajās dienās došos sen ieplānotā braucienā ar galamērķi "kedas pret sauli & alus ķepā".
20th-Oct-2017 12:52 pm - blefs?
kučinskis, kā zināms pēc paša premjerīša atklāsmes, angliski nerunā. attiecīgi rodas jautājums, kādā tad valodā kundziņš runāja ar junkeru? prese atspērusies raportē, ka kučinskis junkeram teicis to, skaidrojis šito, plus vēl norādījis viskautko. šīs infas avots? premjerīša birojs.

a kāds žurnaļuga ir iedomājies paprasīt pašam junkeram, kā izveicās saruna ar kučinski?

varbūt nekāda saruna nemaz nav notikusi.
20th-Oct-2017 12:00 pm - pzdc
zajebaļi jau visi točna.
es pat pats sev nedaudz zajebal.
20th-Oct-2017 11:02 am - eiropas fondi vaig! dikti vaig! dajoš moooor!
Attiecībā uz būtisko jautājumu par ES budžetu pēc 2020.gada, abas puses bija vienisprātis, ka ES fondu apjomam nevajadzētu būt mazākam. Ministru prezidents norādīja, ka Latvija dara visu iespējamo, lai iespējami ātrāk sasniegtu vidējo ES dzīves līmeni, daudz tiek darīts, lai realizētu valstij nepieciešamās reformas, vienlaikus uzsverot, ka ES fondu atbalstam arī nākotnē būs liela nozīme.
19th-Oct-2017 09:49 pm - solidaritāti jums bļe savajadzējās?
ja es pārstāvētu jevrosajūzu, mana atbilde būtu - solidaritātei ir dažādas formas, mēs jums nosūtīsim pāris čuvakus, kas palīdzēs meliorēt, paldies par uzmanību un arivederči, pezanti!

Kučinska un Junkera tikšanās laikā viens no tematiem bija daudziem Latvijā būtiskais plūdu jautājums. Kučinskis sacīja, ka saruna ar Junkeru ir bijusi laba, un tagad Eiropas Komisijas eksperti izvērtē, kādu atbalstu no Solidaritātes un citiem fondiem ir iespējams sniegt.
“Attiecībā uz solidaritāti, tas ir maksājums, ko var saņemt meliorācijas sistēmām, kas ir Latvijā vajadzīgas, lai vairāk tā nebūtu. Attiecībā uz tiešmaksājumiem, tur vairāk tiek skatītas iespējas. Mēs no savas puses, cik varēsim, arī valsts dosim. Otrdien jau būs šis jautājums dienaskārtībā. Centīsimies panākt atbalstu arī no Eiropas,” pauda Kučinskis.
19th-Oct-2017 06:16 pm - .
kādu dienu mēs visi mirsim.
bet visas pārējās dienas mēs to nedarīsim.
19th-Oct-2017 06:06 pm - sensuročka
lai būtu pilnīgi skaidrs, par ko ir polls - ar cenzūru šajā gadījumā es domāju tieši un precīzi valsts aparāta un institūciju iejaukšanos pirms kaut kā publicēšanas vai momentāli pēc publicēšanas, panākot publikācijas nepieejamību sabiedrības acīm. neko citu. es saprotu, ka pats cenzūras jēdziens ir daudz plašāks un par robežām un izpausmēm var diskutēt, bet mani interesē tikai šī konkrētā forma.


Poll #21088 psrs
Open to: All, results viewable to: All

vai latvijas valsts piekopj cenzūru?

View Answers

jā, turklāt brutālu cenzūru
1 (14.3%)

nē, šī ir brīva, demokrātiska republika
0 (0.0%)

piekopj, bet pārsvarā klusi un diplomātiski
3 (42.9%)

varbūt tas tiek darīts, bet neesmu manījis
3 (42.9%)

es pats piedalos valstiskās cenzūras procesos, bet sīkākas detaļas par to ir cenzētas
0 (0.0%)

19th-Oct-2017 04:13 pm - dzīve
es godīgi pārdeklarēju savu jauno dzīvesvietu stokholmā arī latvijas varasiestāžu pakļautībā esošajā portālā latvija.lv. labi, tehniski gan tā vairs nav stokholma, kur es dzīvoju. bet anyway, pārdeklarēju ne jau tāpēc, ka man no tā kaut kas baigi mainās. vienkārši tāpēc, ka kārtībai ir jābūt.

deklarējieties savās faktiskajās dzīvesvietās, bērni. ja nesāksiet ar kārtības ieviešanu indivīda līmenī, valstī kārtība nebūs iespējama. neticat? neticiet vien, man jau principā pohui, tikai mazliet žēl savas izcelsmes valsts.
19th-Oct-2017 04:05 pm - roģina maķ zavjot
un tieši ko tu, jebanāt, esi izdarījis valsts labā? jā, tu, gnīda!
19th-Oct-2017 02:53 pm - pietura
bet vispār - kā es no literārās akadēmijas alus strēbšanas nonācu līdz grjobanajai birokrātijas papīru pasaulei? varbūt iekāpu ne tajā vilcienā?
19th-Oct-2017 02:11 pm - valstī ar loģiku viss kārtībā
Latvijā nevar uzņemt papildu patvēruma meklētājus, šodien tikšanās laikā ar Eiropas Komisijas (EK) prezidentu Žanu Klodu Junkeru sacījis Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Latvijai ir skaidra pozīcija, ka dalība pārvietošanas pasākumos var būt tikai brīvprātīga, norādījis premjers. Runājot par Latvijas lauksaimniekiem aktuālo plūdu kompensāciju jautājumu, Kučinskis un Junkers apsprieda situāciju saistībā ar ilgstošajām lietavām, kas ir izraisījušas ārkārtas situāciju plašās Latvijas teritorijās. Vienlaikus sarunā tika uzsvērts, ka zaudējumi ir pārāk apjomīgi, lai tos kompensētu tikai no valsts budžeta līdzekļiem. "Latvija sagaida solidāru ES attieksmi, sniedzot atbalstu plūdu rezultātā ārkārtējā situācijā nonākušajiem Latvijas lauksaimniekiem," pauda Ministru prezidents.

jobanā kapeiku pisēju un uzmetēju banda ar nosaukumu "latvija"...
19th-Oct-2017 02:02 pm - pict
nezinu kā jūs, bet es pats esmu stāvā sajūsmā par savu jauno jūzerpikču.
19th-Oct-2017 11:49 am - eu, humanoīd!!!
kāpēc tu esi kretīns?
19th-Oct-2017 10:53 am - nenepilsoņi
publiskais ukazs izdots - 10 gadu laikā nepilsoņiem vairs nebūs būt. tak kā jau parasti netiek pateikts, kā līdz šim brīnišķīgajam mērķim nokļūt. tipa iesim uz mordoru bez kartes, špickām un provianta.
This page was loaded Oct 22nd 2017, 12:29 am GMT.