Journal   Friends   Calendar   User Info   Memories
 

jamal's Journal

26th May, 2009. 3:15 am. komplicētība

komplicēts viss šeit ir dikti

Make Notes

26th May, 2009. 2:58 am. draugu

man šiten nav

Current mood: nerdy.

Make Notes

26th May, 2009. 2:48 am. BlackMambaVSMelo

šnkat liela nakts plkst 4:00 kājas, gūžas, bumbas PEPSI Center Denverā, Kolorādo, krustos Džeka Nikolsona beloved Losandželoses Lakers pret mājinieku faviem no pašas kalnainās Denveras - Nuggets. gribētos jau lai Nageti uzvar, būtu sērijā 2:2, a nekā, liekas, ka Kobī Braijents šitamo štelli gribēs nokārtot ātrāk, lai nu kā - Džamals (tas ir es) ir par Klīvlendas pōzeru triumfu enbīej ekšnā šūgad (2009).
Vispāriņās bēdīgs stāsts ar to Klīvlendu - makten sāk ost pēc kāsiena sērijā, Cav's arsenālā nav kriptonīta, lai apturētu Dvaitu "Supermenu" Hovardu un pārējos Orlando Maģiskos. ESPNā eksperti (tā viņi sevi sauc) visi kā viens uzskatīja, ka Cavaliers pārslās pāri Magic kā mazām priekšpilsētas meitenītēm, a nekā... No anderdogiem Magic ir pārtapuši par favorītiem, zemsuņu lomā iedzenot Lebronu, Židrūnu, Mō un citus vairāk vai mazāk sirdī un ādā nēģeriskos draugus.

stei tūned

Current mood: sleepy.

Make Notes

26th April, 2009. 1:44 am. delfos ira lietas

sākās ar to, ka izmirsu apstirpināt savu fckn epastu delfos un jau gribēju šiten bīdīt savu dzeju a shuju..... nācās slāt uz delfukiem, a tur pirmajā lapā liels vēders un divas krūšapakšas.

frī

Current mood: lazy.

Make Notes

26th January, 2009. 2:38 am. cik stilīgi!

ta nu tā.. ielīdu es te, lai paostītu, kas un cik stilīgi te notiek, un secinu, kas stils šitenen ir spēcīgs sākot jau ar krutām frāzēm visādajajās izvēlnītēs (meņū), ā feini, ka var apšmaukt citas meitenes, liekot vecu datumu žurnāļuka ierakstam, kā es to daru šobrīd, haha, apmuļķoju, labs ir, dēls/
c ya later alligator!

Vīlos "Krēslā". sen jau, sen

Current mood: sleepy.

Make Notes

31st December, 1999. 11:59 pm. Atklāsme, nežēlīgi veca gan tā ir

man nepatīk cilvēki

Current mood: cheerful.

Make Notes