|
|
Sunday, October 10th, 2004
|
12:33p
Vasarās un citos siltos gadalaikos (tagad vairs neskaitās) tramvaja un citu sabiedrisko transportu pieturās var novērot cilvēku, īpaši gados, dīvaino attieksmi pret soliņiem. Ja redzi tuvojamies tanti ar lielu somu, tad vislielākā iespējamība ir tā, ka soma tiks nolikta uz soliņa, bet pati tante stāvēs blakus. Es, personīgi, apsēžos. Laikam man nav nekāda respekta pret somām.
(1 comment |comment on this)
|
5:50p
Pustukšā Mercedes autobusā smaržo drusku pēc antiseptiskas smēres uz marles pārsēja, kāds man bija uz pirksta, kad man bija 8 gadi un kad man lika spēlēt klavieres.
(1 comment |comment on this)
|
11:02p
Murcot austiņu-mikrofona mazo, melno, sintētisko uzgali, skaņa austiņās ir, it kā kāds staigātu pa sniegu. Ja ieklausās, protams.
(comment on this)
|
|
|
|