bezmiedziņš

variatīvisms

1.2.11 02:30

es nezinu, kā es šeit nonācu (ok, es izspiegoju userinforododendri), bet katrā ziņā, palasot savus senos ierakstus, mani pārņēma gan nostalģija, gan atskārsme, cik traks pusaudzis es esmu bijis. nē, es joprojām esmu traks, bet nu es vairs neesmu pusaudzis. jebkurā gadījumā čau visiem. 

3.10.08 17:09 - .

es dzeru validolu, cmon, ko jūs gribat sagaidīt.

17.9.08 20:21 - kas tu esi, dārgais cibiņ?

tu esi:
a) piedzēries
b) piekodies
C) pietempies
d) piežvempies
e) piežūpojies
f) hlamā
g) tūtā
h) šmigā
i) ķirsī
j) tortiljā
k) pālī
l) ķitē
m) gar zemi
n) jauks.

28.8.08 15:05

jūs joprojām nesaprotat problēmu! tie 17 tūkstoši mani tiešām drīz nobeigs!

27.8.08 13:20

manī ir mistiskas iezīmes. nu, piemēram, kā varētu izskaidrot to, ka es esmu nesaprotami ieciklējies uz skaitli 17 tūkstoši? ko tas nozīmē? es eju pa ielu, pērku kafiju, sēžu darbā, skatos filmu - vienalga - un ik pa laikam galvā 17 t ū k s t o š i i i i . . . . . varbūt tas ir mans paranormālais mūža ilgums, nākotnes alga? m?
ak jā, un vēl es gribētu uzzināt, kā var ārstēt fobijas. tam vajadzīga hipnoze jebšu zālītes? :P man ir vājprātīgas bailes no lidojošiem kukaiņiem. no sākuma likās, ka tikai no lapsenēm, bet nu jau arī no mušām un visa cita lidojošā.

21.8.08 13:58

laikam jau tad, kad ir vislabāk, tieši ir vissliktāk. jo tad, kad ir slikti, nav nekā ko zaudēt, bet tad, kad ir labi, var zaudēt visu. un bailēs no tā viss arī tiek sabojāts.

18.8.08 19:15 - šnabis tek šnabis tek šnabis tek

manas diženās vēlmes ir aprobežotas, bet vismaz ir. manos šīsdienas plānos ir apēst meloni ar serano šķiņķi, laiskoties vēl, iztēloties, ka esmu vesels un man nav jādzer tas zāļu everests, kura dēļ es nevaru lietot piena produktus (slikti), dzert alkoholu (vēl jo sliktāk), dzert kodeīna fosfātu (šausminoši) un sauļoties (fotosensivitāte - wtf?).
tā ka nesauciet mani uz jūru, ja? tā ka nesauciet mani iedzert aliņu, ok? tā ka neaiciniet uz kakao, understood? sauciet labāk uzpīpēt vai paspēlēt unreal tournament.

8.8.08 21:35 - baisāž

dārgie, jūs nespējat iedomāties, kādā spoku mājā es dzīvoju. kā jau jūs zināt, es (tāpat kā hansabanka, kas ir mans vienīgais kaimiņš laikā līdz 17/oo) sarunāju ar pārvaldnieku, ka man vēl te ļauj padzīvot. rezultāts ir tāds, ka koda vietā ārdurvis slēdz ar atslēgu, elektrība ir tikai manā stāvā, un es būtībā, piemēram, šobrīd esmu viens pats sešstāvīgā mājā uz brīvības ielas, kas gan daudz nepalīdz. šodien es pastaigāju apkārt, un šis tas šķita interesants. proti, ejot uz bēniņu stikla "siltumnīcu", kur nevar nokļūt savādāk, kā vien rāpjoties tajā augstumā pāri margām (durvis ciet), blakus ir kaut kāds atlauzts jokains dzīvoklis, kam it kā vajadzētu būt bēniņiem, nevis dzīvoklim ar rūķu augstuma griestiem. 14. dzīvoklis 5. stāvā ir vaļā. 6. un 7. dzīvoklī pieņemu, ka no vēja, kratās durvis.
un šodien, kad es devos uz dienu strādāt, es pavisam skaidri atceros, ka aizslēdzu mājas ārdurvis, kas iziet uz ielas. atslēgas nevienam vairs nav. un kā jūs domājiet - protams, kad es tikko nācu atpakaļ, tās bija atslēgtas! manai omulībai šeit nepalīdz nekas. kāpņu telpā gaismas ir sarkanas, man mājās tikko sāka raustīties lampas, un tā varētu turpināt mūžam.
tas, ko es gribēju pateikt, ir - es šeit šonakt nepalikšu, ja vien vētra nebūs tik liela, ka nebūs iespējas kaut vai ar taksi aizbraukt pie draugiem. fcuk.

2.8.08 14:30

esmu uzņemts komunikācijās LU. nu tad būs jāsāk komunicēties.

9.7.08 04:27 - dvēseles lidojums, b*e

sajaucot prozaku ar 4 espresso 4 no rīta, efekts ir tieši tāds pats, kā sapīpējoties zāli. jēj, es šito varētu patentēt.

11.6.08 15:46

šīsdienas spārnotās tēzes:
1. tiem, kuri tev nepatīk, ir jāliek smukas melodijas, lai negribētos celt, bet klausīties tajās. tiem, kuri patīk, respektīvi, jāliek nesmukas.
2. latvieši ir apmierināti ar savu neapmierinātību.
3. muļķiem var ieskaidrot da jebko, izņemot to, ka viņi paši ir muļķi ;p

9.6.08 16:51 - woops

Your hidden talent is lying
You are able to lie to anyone and get away with it. Sometimes you even do it for fun. You are specifically skilled at acting and bluffing during poker. And you know that to be a good liar you should give lots of details, to be a great one you give no details at all.


Take this quiz at QuizGalaxy.com

6.6.08 18:34

šodien pēc [info]krizdole_ ieteikuma - vispirms jūra, tad duša, un beigās sausais sarkanvīns ar pūdēto sieru & šausmenītes :P

5.6.08 19:09 - hih


All-Around Smart


You are all-around smart. Essentially, that means that you are a good combination of your own knowledge and experience, along with having learned through instruction - and you are equally as good with theoretical things as you are with real-world, applied things. You have a well-rounded brain.


20% applied intelligence
0% learned intelligence

Take this quiz at QuizGalaxy.com

4.6.08 01:15 - whiskey baby

es šdoein biju k.i.d., kur man brīnumainā kārtā piedāvāja mojito bez piparmētrām, tad es biju pie [info]bluepill un sadzēros daudz viskija. bet pats labākais, ka es pats sev šodien nopirku viskiju, ko nemaz neesmu sācis dzert. tad nu laikam tas būs jāsāk darīt.

3.6.08 14:13 - nu, feministes?

-Man jāuzraksta mīlestības vēstule Malēnei. Tas viss ir tā sarežģījies. Agrāk vajadzēja meiteni vienkārši izdrāzt. Tad viņa bija tava. Bet tagad, lai radītu iespaidu, tev ir jāizliek sava sūda saprašana uz papīra. Es neprotu izlikt savu sūda saprašanu uz papīra. Es taču neesmu nekāds Kafka.
-Tad nomierinies,- es saku. -Tev arī nemaz nav jābūt Kafkam. Uzraksti taču vienkārši, kā tu jūties.
-Tātad man rakstīt, ka jūtos sūdīgi?
-Ne jau to, kā tu jūties šobrīd! Raksti, ko tu jūti pret Malēni.
-Un ko es jūtu?- Janošs jautā. -Rakstīt, ka gribu viņu izdrāzt?
-Nē,- es atbildu. -To, ka tu viņu mīli. Vienkārši uzraksti, ka tu viņu mīli.
-To es nevaru,- Janošs atbild. -Tad viņa vilks man pa ausi.
-To taču viņa darītu arī tad, ja tu viņai pateiktu es tevi mīlu kā Kafka.
-Nē, tad viņa to nedarītu. Kafka ir crazy. Turklāt meitenes ir ķertas uz literātiem.
-Meitenes ir ķertas uz Leonardo di Kaprio,-es iebilstu.
-Tur gan tev taisnība,- Janošs atzīst. -Tātad man vajadzētu teikt es tevi mīlu kā Leonardo di Kaprio?
-Tev jāsaka es tevi mīlu kā Janošs Švarce,- es atbildu.
-Es jau uzreiz tā domāju,- Janošs saka. -Nu redzi! Uzrakstīt mīlestības vēstuli nav problēma! Tikai meitenes taisa tur lielu čakaru. Čaļiem ir citādi. Tie ir crazy. Viņiem tas ir vienkārši. Mums rakstās pats no sevis. Paklau, ko tad man īsti tur rakstīt?
-Raksti, Malēne, es tevi mīlu!- es ierosinu.
-Malēne, es tevi mīlu? Labs ir, lai būtu.
Janošs raksta ar sarkanu flomāsteru. Viņa rokraksts ir kārtīgs un taisns. Var salasīt katru burtu.
-Un tālāk?- viņš jautā?
-Kas tev viņā visvairāk patīk?- es pajautāju. -Mēģini pašu labāko viņā celt debesīs. Sievietes uz to kā trakas.
-Kā tad to dara?- Janošs jautā.
-No sirds,- es atbildu.
-No sirds?- Janošs pārjautā.
Viņš prāto. Viņa uzacis saraucas ciešāk. Tās gandrīz jau saskaras.
-Man liekas, būs labāk, ja es viņu izdrāzīšu,- viņš beidzot saka. -Tā tomēr vienkāršāk. Mīlestības vēstules tik un tā ir slamstīšanās. Varbūt tas, ko nespēju ar prātu, izdodas manam pimpim. Tev taču vajadzētu to zināt! Kā tad iet tavai Marijai?
Es atzveļos sēdeklī. -Pagaidām gluži labi,- es saku. -Viņa gan joprojām bēg no manis pa gabalu. Bet citādi viņai, man liekas, iet gluži labi.
-Jocīgs skuķis,- Janošs atsaka. -Vispirms ļauj, lai tu viņu izdrāz, un pēc tam bēg no tevis. Es to nesaprotu.
-Mjā, es arī ne,- es atbildu. -Bet tāda nu laikam viņa ir.
-Tieši tā,- Janošs piekrīt. -Īstenībā visas meitenes ir tādas. Meitenes tiešām ir dīvainas.
-Dīvainas un kaifīgas,- es atbildu.
-Varbūt tāpēc viņas ir tik kaifīgas, ka ir tik dīvainas,- saka Janošs.
-Jā,- es atbildu. -Vai arī tik dīvainas viņas ir tāpēc, ka tik kaifīgas.
Mēs smejamies. Janošs grūž manu galvu logā.
-Kāpēc Dievs vispār ir radījis meitenes?- Janošs jautā. -Kāpēc viņas ir tik kaifīgas? Viņš taču būtu varējis laist tās pasaulē arī kā neglītus lopiņus.
-Bet tur jau tā lieta,- es atbildu. -Kamēr viņas ir kaifīgas, katram gribas tās pist. Un, kamēr katrs tās piš, cilvēcei nedraud iznīcība. Jā, Dievs ir cool.
-Dievs ir crazy,- Janošs atsaucas. -Dievs ir kārumnieks. Viņš zināja, ko grib.

B. Laberts "Crazy"

3.6.08 11:39 - slīdēšana laulības ostā

dārgie un dārgās, es jums silti iesaku izmantot salaulātāja [info]jaroslavjs pakalpojumus. Šī persona mani salaulājusi jau 2 reizes, un, āreče, laulība ilgst tieši tik ilgi, cik ar pildspalvu uzrakstītais uz rokas netiek noberzts/nomazgāts. Tā nu tad arī vajag mūsdienās precēties - i tell you, you listen!

3.6.08 11:37 - literāt!

pirms raksti, saliec komatus, punktus, defises un visu pārējo, kas piešķir teiktajam barokālu greznību!

25.5.08 16:30

man viss kut un niez. tas nav nepatīkami, bet ir pietiekami jocīgi. es nezinu, rīt ir matemātikā ieskaite, kurai neko nejēdzu, bet man vienalga prieks. ^^

20.5.08 12:20 - string, baby, sting

manā mājā mētājas melnas, aizdomīgas stringu bikseits. kāds piesakās?
Powered by Sviesta Ciba