inga

Friends' Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

17th December 2017

virginia_rabbit @ 3:47pm: rīt bērnudārza eglīte. grupas čatiņā uzzinu, ka Š mamma ir dzirdējusi, kā audzinātāja garderobē saka G tēvam, ka visiem zēniem jābūt ne ta robotu, ne ta rotaļlietu tērpos, bet meitenēm - balerīnu. rīt. no rīta. ir 7diena.
ll_, posting in pajautaa @ 10:58am: Marinēti - konservēti citroni
Labrīt,
Vai jūs esat kādā rīgas veikalā manījuši konservētus citronus? Paštaisītam variantam šobrīd ir par vēlu, bet uz visiem veikaliem negribās braukāt. Varbūt ir varianti, kuri ir drošticamākie veikali, kur vērts aizbraukt? Gemoss, gastranoms, sky?
Paldies!
katodstars, posting in pajautaa @ 12:09am: Klau, kāds zin kas ir Feisbukā par figņu pārdošanas grupās (latviešu valodā)? Pēdējā laiā esmu pamanījis, ka masveidā zem pārdodamo lietu tēmām ir komentāri "Is this still available?", "Is price negotiable?", "Do you have more photos?" un līdzīgi klišejiski ieraksti no it kā citādi parastiem latviešu cilvēkiem. Cilvēki sainstalējuši liekus pluginus? Nejauši uzspiež uz kāda piedāvāta templeita (kuru neesmu manījis)? Vīruss? Laktozes nepanesamība?

16th December 2017

virginia_rabbit @ 6:32pm: klau, varbūt kāds šovakar grib uz Klupšanas akmeņiem? man nav, kur izprintēt biļeti, varu pārsūtīt. sākas 20:00 Dailē.
nu labi, neko. iešu pati.
heda @ 3:55pm: How to fake like you are nice and caring person -

Magnolia
heda @ 1:48pm: mazliet laba ziemeļvalstu kino
"Borgs un Makinrojs"/"Borg" - filma par slavenāko zviedru tenisistu Bjērnu Borgu. Sverirs Gudnasons ir patiešām fantastisks Borga lomā, un arī laikmeta attēlojums ļoti ticams - paziņa, kurš ir sens Borga fans, teica, ka skatījies filmas fragmentus un gaidījis, kad tad beigsies dokumentālie kadri un sāksies filma, līdz sapratis, ka nekas no redzētā nav dokumentāls.

Borg


"Kraukļi"/"Korparna" - dziļi tumša filma par sevi nīstošiem cilvēkiem bez ticības un cerībām vientuļos laukos. Ja Ingmars Bergmans lauku saimniecības būtu nīdis tikpat ļoti kā mācītājmājas, tad noteikti būtu uzfilmējis ko līdzīgu.

Korparna


"Nezināmais kareivis"/"Tuntematon sotilas" - Veines Linnas slavenā romāna trešā ekranizācija. Stāsts par Turpinājuma karu 1941.-1944.g. un somu vīriem tajā. Secināju, ka Maimas Grīnbergas tulkojums ir ļoti izlutinājis, jo zviedru tulkojumā daļa kolorīta bija pazudusi. "Nezināmais kareivis" ir viena no Zviedrijā skatītākajām pēdējo nedēļu filmām, kaut varētu šķist, ka kuram gan Ziemsvētku gaidīšanas laikā interesē politnekorekta filma par kaimiņvalsts spēku, smiekliem un izmisumu.

Tuntematon sotilas
jojo @ 1:03pm: ome atbraukusi. es mācos, ja kaut kas nepatīk, uzreiz saku - tik viegli dzīvot -
tikai jāiespringst, jātiek skaidrībā, vai man patīk, vai nē.

pateicības:
brīvdienas sākušās!!!
šonakt pamodos četros un aizgāju gulēt septiņos un nogulēju gandrīz līdz tagad - tik labi -
banderlogs, posting in pajautaa @ 10:16am: dāvanu idejas
Jautājums gudrākiem cibiņiem - kādu dāvanu Jūs ieteiktu dāmai uz 65 gadu jubilē, kurai ļoti patīk visādas nodarbes brīvā dabā un kultūras pasākumi (teātris, opera utt.)? Jubileja liela, dāvankarti vai stikla ezi negribas dāvināt, un citus gadus viņa bija sajūsmā par braucienu haskija pajūgā, tā ka šogad vajadzētu kaut ko tikpat labu.
mazaa_mija @ 12:48am: Nu tā esmu atstrādājusi pilnu darba dienu ar divām pudelēm vīna un gandrīz gatava doties tālāk

15th December 2017

adele_varbut, posting in pajautaa @ 11:08pm: Sveiki! Vai kāds varētu ieteikt labu neirologu? Es gribētu aiziet parunāt par atmiņas, koncentrēšanās spējas un saskarsmes problēmām, kā arī grūtībām orientēties ikdienas situācijās. Lieta ir tāda, ka neviena no šīm problēmām nav ārkārtīgi uzkrītoša, to ievērojamo efektu drīzāk pamanu ilgtermiņā, turklāt vismaz daļa no tām robežojas ar psiholoģiskām problēmām. Es tomēr gribētu uzzināt, vai tām nav kāds fizioloģisks cēlonis, tāpēc gribētu apmeklēt tieši neirologu, tomēr agrāk pie neirologa neesmu gājusi un nedaudz raizējos, vai reakcija nevarētu būt tāda, ka, ja nav ļoti uzkrītošu un nenoliedzamu problēmu ar fiziskām izpausmēm, tad nekas jau nekaiš. Gribētu atrast ārstu, ar kuru var par šo sakarīgi parunāt.
martcore @ 10:05pm:
wowow @ 9:55pm: Ja gribas paskatīties kādu neamerikānisku seriālu, Suburra (pieejams arī LV Netflixā) ir diezgan labs.
jebalaitung, posting in pajautaa @ 7:58pm: no samsung uz iphone
vai ir kādi ieteikumi, kā pēc iespējas nesāpīgākā veidā pārdabūt numurus, kas ir samsung telefonā (simkartē) uz iphone?
mazaa_mija @ 6:45pm: Nezināmu spēku iedarbībā esam nonākuši jau Stambulas lidostā un pat ne tik ārprātīgā stāvoklī kā pagājšgad, vienīgi dabūju ņemt kompi līdz, jo visu jau izdarīt nekad nav iespējams, kaut paveicu neiespējamo pēdējās divās dienās, visiem laimīgu jauno gadu un redzamies pēc mēneša, izņemot, protams dažus izredzētos
martcore @ 4:32pm: Poll #21126 fjfgjdgjgkgdkfgkdkkdgh
Open to: All, results viewable to: All

agatas kristi "austrumu ekspresī":

View Answers

visu sapratu apmēram ap vidu
0 (0.0%)

nojautu, uz ko viss velk
5 (22.7%)

fināls man bija pārsteigums
10 (45.5%)

es tādas grāmatas, ziniet, nelasu
7 (31.8%)

penny_lane @ 2:36pm: tiešām nav nekāda normāla veida, kā dabūt sarakstes vēsturi FB, neskrollojot uz augšu, kamēr uzkaras? saprotu, ka arhīvā visu iedos vienā desā un arī būs drausmīgs murgs.
fedrs @ 12:35pm: Interesanti, vai ir bijuši gadījumi, kad kādas tautsaimniecības nozares pārstāvji vai atsevišķas personas būtu iesūdzējušas tiesā astrologus par laikrakstos un radio izplatītajām prognozēm, ka "šodien nav ieteicams apmeklēt frizieri" un tamlīdzīgi?
sarkanvilks, posting in pajautaa @ 12:24pm: Gmail alternatīvas
Ja lietojam, kādas atsauksmes?
iive @ 11:56am: Elektrum: "Gaišus un svinīgus svētkus! E-pats nav saprotams? Spiediet šeit". Reāli liekas, ka pēc "spiediet šeit" sekos Bodžeka stilā izvērsts joka skaidrojums. "Gaišus! Jo mēs jumos dodam elektrību! Sapratāt?! Haha!"
virginia_rabbit @ 10:24am: - nu, eiženiņ, kā tev pašam patika jūsu korīša Ziemassvētku koncerts?
- jā, jā, bija labs, bet man labāk patīk blekmetāls.
de_profundis @ 9:56am: un vārds tapa miesa

vai kāds var šo paskaidrot
fedrs @ 8:53am: Sirsnīgi sveicu visas johaaidī... tfu... t.i. Johannas!
dienasgramata @ 8:27am: Kādā internetveikalā:

martcore @ 7:27am: čgk
nē, es jau tāpat esmu ahujā no tā, kā meitenes ekstremitāšu nagus krāso
labi tur vēl avīzes starp pirkstiem
bet speciāls kaut kāds ginekoloģisks cimds!

14th December 2017

virginia_rabbit @ 8:17pm:
Powered by Sviesta Ciba