indzita's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 8 most recent journal entries recorded in indzita's LiveJournal:

  Thursday, May 27th, 2021
  8:57 pm
  Un tad sākas atmiņas par kaut kādām ļoti senām dzīvēm. Sajūtas, kas noteikti nav bijušas šinī dzīvē. bet ir atmiņas par sajūtām. ir nereāli labi, kad sāc izkļūt no ķermeņa un prāta cietuma. Un tas pat nav marihuānas lidojums. tas ir vairāk. es domāju, ka uz zemes ir jau būts. un būts kādos labos apstākļos. man jāiekļūst šajās sajūtās līdz galam. es gribu atcerēties.
  8:16 pm
  jee, es sāku atrast sevi. to sevi, kura man ļoti patīk. vēl viens zemapziņas bloks uzlauzts.
  Friday, May 14th, 2021
  6:18 pm
  manā tuvumā ir divi cilvēki, kuri jūk prātā. psihiskā nozīmē. un viņi to nezin. Jo vairāk viņus vēroju, jo vairāk saprotu, ka viņi - viss ir ok. Tas, ko viņi redz ir realitāte. Viens degradē alkohola priekšā un nekādi nevar likt mani mierā. Otram ir vecuma demence - viņs jauc atmiņas, kas bija vakar, kas pirms 10 gadi.
  6:15 pm
  tas brdis, kad vairs nebaidies, ka tevi atlaidīs. pat ja pēc tam būs grūti atrast darbu. vnk darbs nav prioritāte. šodien es esmu te, rīt - kas to lai sazin
  Thursday, May 13th, 2021
  7:50 pm
  vnk emocionāls nogurums. kaut kas brūk. no kaut kā jāatsakās
  Wednesday, May 12th, 2021
  8:49 pm
  dažas teorijas saka, ka īstenībā neviena un neka nav. viss ir paša izdomāts un uzbūvēts. Un tagad es lasu Solžeņicina grāmatu par otrā pasaules kara šausmām. Un pēc kādas no teorijām es to grāmatu esmu izdomājusi. Atmiņas par kara vardarbību ir manas domas un filmas, ko redzu par šo tēmu ir mana prāta spēle. sanāk, ka es, vai tu - skatoties no tava skatu punkta, izdomāju to, kas notika tajā laikā.
  8:22 pm
  un vairs negribu iet uz to darbu. manas sapņu dzīves modelis man ir skaidrs, bet nevaru pārkāpt kaut kādu līniju, lai uzsāktu dzīvot kā gribu. dzīvoju kā citi, kā negribu. un laiks nepielūdzami iet uz priekšu, ka bailes nepaspēt dzīvot kā gribās.
  8:15 pm
  šodien paliek tieši 20 gadi kopš pirmo reizi iemīlējos. tieši šajā dienā. un laikapstākļi ļoti līdzīgi. tikai bija siltāks.
About Sviesta Ciba