Sātana advokāta piezīmes
pesimisms, skepse un infantilitāte
mediji 
6.-Jan-2012 12:55 pm
Radio 101 nupat vēsta, un laikraksts "Diena" apstiprina, ka Baltkrievijā aizliegts izmantot ārvalstu interneta vietnes: Jauns likums Baltkrievijā no šīs piektdienas, 6. janvāra, aizliegs pieeju ārvalstu inerneta vietnēm un uzliks par pienākumu inteneta kafejnīcām un provaideriem jeb interneta nodrošinātājiem ziņot par tiem, kas šo likumu pārkāpj. Gan jau, ka arī visi citi dievzemītes mediji vārds vārdā vēsta to pašu. Ielogojos es iekš livejournal, facebook - tur mani paziņas no Baltkrievijas mierīgi blogo un pat nenojauš par ko tādu (cepas pilnīgi par citām lietām).
Comments 
6.-Jan-2012 01:44 pm
Arī tas man šķiet ir nedaudz pārprasts. Cik sapratu, iepirkties ebay un amazon var. Nedrīkst vietējie baltkrievi tirgoties caur šīm ārzemju vietnēm, it īpaši pārdot preces vietējiem. Tas ir jādara caur .by vietnēm, kas jāreģistrē. Būtībā tas nozīmē, ka jebkāda komercdarbība ir jāreģistrē. Nekad īpaši atšķirīgs no citu valstu prakses te nav, izņemot to, ka tavam internetveikalam ir obligāti galā jābūt .by

Vispār jau tas ir ierobežojums un kontrole var tikt (un arī tiks) izmantota politiskajiem mērķiem, bet ikdienas cilvēka dzīvē nekas liels jau nemainīsies. Arī Latvijā 99% vietējo internetveikalu darbojas ar .lv domēnu.
This page was loaded Okt 10. 2015, 10:44 pm GMT.