this cosmic tube [entries|archive|friends|userinfo]
Ilz

[ website | flickr.com ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Galaktiskā rītausma [Nov. 25th, 2015|02:58 pm]
Zem persiku zefīra krāsas māķoņiem cilvēks, caur apsnigušu mežu brien, tuvāk jūrai brien, zem zolēm krakšķ priežu zari un attālu siltzemju toņos caurauguši - ķērpji saplok. Cilvēkam sirdī zied, siltums uzplaucis no nulles punkta, tas pakāpeniski pārņem visas krūtis, tālāk uz pleciem, rāpjas uz kaklu, ieņem, reizēm - domu skrējienā pilno prātu. Cilvēks laimībā smaida, siltums neapturams plūst, slūžas ir vaļā un apņem saules pinumu, lejup lejup, siltums tek. Viss cilvēks, siltumā pilns ir. Cilvēks smaida, viegli, lūpu kaktiņi augšup pavērsti, acis ir aizvērtas. Augums pieglausts brangam priedes stumbram. Cilvēks klausās, cilvēks bauda. Koks ir silts un mitrs, miza ir pārsteidzošu krāsu pilna. Cilvēks dzird, garus runājam, Dievu čukstam. Cilvēks apskaidrots caur siltumu tapis, un nu pasaulē tālāk to nes. Cilvēks sasniedz liedagu, vējš kož. Kož lūpās un vaigos, pierasts cilvēkam šis vējš, pazīstams ir viņam šis viss. Cilvēks, pacietības pilns, zin - kāpēc. Cilvēks mīl. Vienīgais īstais, ārpus ilūziju vārtiem nes, ārpus iedomātu sāpju jūrām - burāt ļauj, nav nekā cita - ir tikai rozā gaisma - viscaur un visur, MĪLESTĪBAS spēks - dziļš, milzonīgs un patiess. Tikai tam ir nozīme, nu jau cilvēks to zin. Galaktiskās rītausmas, pirmo vēju just mēs varam. Sagatavot kuģus, jahtas un laivas ir laiks.
LinkLeave a comment

[Nov. 24th, 2015|02:15 pm]
Zils debess jumis apskāvis sniegoto mežu, un sauļuks kaisa savus zvārgulīšus visam pa virsu. Egles nekad neklusē. Kopš notikumiem, kas pārvērta manu pasaules un visuma uztveri, katru reizi esot mežā, koki savus stāstus stāsta. Visspilgtāk līdz šim gadīdījies dzirdēt - jūras malā izskalotā sena vītola stāstu, maģiskā pilnmēness nakts pirms mēneša. Vēl viens atskaites punkts man. Un tā dienas rit, mācoties dzirdēt sevi, mācoties uztvert visu to, kas tik daudzus gadus slāpēts ir bijis. Brīvība, atkal un atkal jaatgūst. Un protams reizēm iešūpo otrā grāvī, bet jo vairāk es sajūtu sevi, jo mazāk ir jāpavada laiks tur. Un liels prieks, ka pievelkas, tie, kas izprot šo visu, dalās savās pieredzēs un redzējumos, tik skaistu un jūtīgu cilvēku pilna pasaulīte. Visums svin un apdāvina ik vienu atmodušos dvēselīti, un mežmalā, kāds klāt zogas un paijā pakausi.
Katrs koks čukst, katra diena māca, katrā laukakmenī gudrība slēpjas, katrā skatienā viedums guļ. Mīlestības gaismā viss pasakaini burvīgs top un sirds vaļā veras, un mierā un spēkā ietin.
Un nu lāpsta jāņem padusē un pagalms, no sniega jāatbrīvo. Praktiskā realitāte.
LinkLeave a comment

Par paradīzes nostūrīša baudām [Nov. 23rd, 2015|11:29 pm]
Šovakar uzsniga pirmais sniegs. Vedot Bruni vakara pastaigā, mani pārņēma droša pārliecība, ka pavisam drīz manā dzīvē gaidāms skaists notikums, ļoti ļoti sen gaidīts un lolots. Smalkais plāns ir pilns informācijas par to, fiziskās realitātes rūķi gan reizēm, īgni dumpojas, par iztrūkstošiem pierādījumiem šeit, dumpiniekiem jāatsauc atmiņā - visi tie maģiskie notikumi dzīves garumā, kas no šī brīža skatupunkta ir acīmredzami norādījuši uz pavisam drīz sekojošo notikumu.
Pelašķu tēja, piparkūkas, sveces un krāsainie mandalu zīmējumi ieskauj mani šovakar, un tepat aiz loga - sirma daiļa pasaulīte. Dzīve ir skaista, ja ļauj tai tādai būt.
Man prieks atgriezties cibā.
LinkLeave a comment

Spoguļoties [Nov. 22nd, 2015|06:54 pm]
Apkārtesošais atspoguļo procesus iekšpus- spoguļmehānisms, parāda apslāpētās emocijas, pieredzes, šajā un iepriekšējās dvēseles dzīvēs, viss, kas ir ap mani - rāda pašu mani. Katra diena jaunu mācību pilna, par sevi, par pasauli un mehānismiem, tik neaptverami sarežģīti skaistiem. Un tā to dārzu sevī ravēju, kopju, veidoju. Smuki, pašai prieks, par ieguldīto darbu, par visu jau savākto un sadedzināto/transformēto. Un lūk, jau likumsakārības, varu saredzēt, sākt pārvaldīt matēriju lēnām, paredzēt noteiktus notikumus savā un citu nākotnēs. Ar katru dienu jūtīgāk izjūtu situācijas un cilvēkus, kas dod iespējas, kas iepriekš bija nepieejamas. Lūk tādi atskaites punkti manī. Un protams, visa pamatā ir mīlestība pret visu esošo, tikai caur to, ir iespēja kļūt par šīs realitātes saimnieku.
LinkLeave a comment

Atgādinājums [Nov. 16th, 2015|02:26 pm]
[Current Music |528 Hz]

''Tev cilvēkbērn atgādinu, ka radošā struktūra, kas spēj uzturēt šīs fantastiskās visur esošās fraktālās bezgalības, kas radījis noteiktu kārtību dabā, visur esošajā, redzamajā un neredzamajā, kas iedibinājis Tev sķietami ļoti sarežģītas likumsakarības šajā un citos visumos -rūpējas, par esošo tagadnes brīdi.
Cilvēkbērn, laiks klāt, kad Tu no savām acīm apsēju slāņus nost ņem, pamani un saredzi, visu to, kas allaž līdzās ir bijis. Viss virzās zeltainās mīlestības gaismā izgaismotam tapt.
Viss notiekošais uz zemeslodes šobrīd, ir skaistā plāna sastāvdaļa. Neviens nav jālabo, vai jāsalabo, viss notiek ekselentas struktūras ietvaros, viss ap Tevi cilvēkbērn - māca Tevi atcerēties. Ieskaties, ieklausies, sajūti. Viss esošais Tev atgādina, ka šī fiziskā realitāte ir ļoti labi nostrādāta ilūzija, vienīgais, kas jell kad īstens ir bijis un būs ir mīlestība. Tieši tamdēļ, noteiktie notikumi Tavā un apkārtesošo dzīvēs, kas māca, un radina pie miera, tikai atgriežoties - sirds siltuma nulles punktā, Tu spēj just nepārejošu mīlestības laimi un manifestēt sevi savā patiesajā augstākajā būtībā.
Atceroties visu, šo dižo plānu, šo savu lomu fiziskās realitātes spēlē, ko esi izvēlējies nospēlēt, kopā ar visiem citiem, Tu kļūsi par šīs spēles pavēlnieku, apzinoties šo, ilūzijai vairs nav nekādas varas pār Tevi.
Izbaudi, klausi sirdsbalsi un uzticies - virziens visam un visiem ir tikai viens- mīlestība un gaisma, agrāk vai vēlāk.''
LinkLeave a comment

[Nov. 2nd, 2015|12:56 pm]
Sajutu dziļu velmi, ar Jums cibiņi padalīties par notiekošo. Brunis šobrīd grauž konfekšu papīrīti, cenšas izlobīt kādu atlikušu gardumu. Novembris stāv aiz loga kluss un skaists, krūzē klinģerīšu tēja ar medu. Uz galda, ķērpji no citu gadu herbārijiem, varbūt pat no divtūkstošdivpadsmitā, strīpoti zila sīļa spalva, marķieri un zīmuļi, bļodā stāv otas, tušas spava un pati tuša, akvareļpapīra pēdējās divas loksnes, kastē akrila krāsām un spilgti rozā molotov baloniņš, ar kripatiņu krāsas, kas vēl atlikusi, pēc manas vasaras pēdējās nebēdnības, naktī rakstot uz mangaļsalas mola - ''Meklēt vienam otru'' Un svaigi tapis Laumas zīmējums, žūst. Apmēram tā. Un pavisam drīz aplis būs noslēdzies, es atgriezīšos punktā no kura tālāk vīsies šī skaistā dzīve. Punkts līknē - pašu izvēlēts. Un reizēm, izvēloties garāko ceļu, ir iespēja visu daudz labāk aplūkot no malas, to kurp ej, un kamdēļ ej. Tagad es zinu daudz vairāk un turpinu ceļu spēcīgāka, kā jell kad. Paldies Visum Tev par visu - reiz sāpīgo un skaisto. Visam ir savs iemels, tagad redzu kāpēc.
LinkLeave a comment

Ikdienas meditācija [Jul. 26th, 2015|09:49 pm]
Es esmu Visuma šūna. Es attīstos kopā ar Visumu. Es priecīgi un brīvi virzos no pagātnes uz nākotni. Mana intuīcija ir Visuma intuīcijas izpausme. Mana intuīcija attīstās diendienā. Es esmu kontaktā ar savu augstāko ''Es''.

LinkLeave a comment

[Jun. 8th, 2015|11:49 pm]
Mirdz. Mirdz viņa. Es mirdzu. Es aizvedīšu sevi uz randiņu. Ēdīšu pīli mandarīn mērcē. Aizvedīšu sevi uz kino. Sēdēšu pēdējā rindā un jutīšu paralēlo, varbūt izdomāti realitāti. Man būs labi. Man ir labi. Vajg skriet caur asarām. Vajg celt hanteles šņukstot. Vajg lauzt sevi. Un tikt atpakaļ uz mīlestības takas. Pret sevi vērsta maiguma. Kad glaužas ceriņkrūmi matos un kājas kutina pavasaris. Vajg baudīt mirkli savā vienreizīgumā. Elpot tagadni caur poriņām iekšā. Ļaut tai ietīties viscaur. Tā ir jādzīvo. Ar peoniju galvu maigumu pēc lietus. Kā raspodiņam pilnam rasas. Ir jādzīvo rītausmā. Sevis pašmīlestības saullēktā. Un tikai tur ir mājas, un tikai tur ir līdzsvars.
LinkLeave a comment

Par netīrām rokām [May. 23rd, 2015|05:14 pm]
Tā kā šī solās būt - mitra un karsta vasara, īstais laiks pievērsties, atliktajiem dārza darbiem. Saraku zemi, uzraku kompostu, tagad gaidu, kad atvedīs no kaimiņiem kūtsmēslus. Jācer, ka ar no visa sastādītā izdosies ar ko baudīt. Tā lūk. Lietutiņš patīkami mērcē pļavas un odu džungļus. Vienīgais, tagad skolas darbi jāsarauj un jāsāk nopietni pievērsties fiziskajām aktivitātēm.
Un meiteņ prieks- Rivas kungs ielaikojis manu pēdējo skrējienu -instagramā, lieliski, dzīve izdodas :D
LinkLeave a comment

[May. 18th, 2015|06:51 pm]
[Current Music |Rogerio Real - #TripHopSessionsV]

Gatavojoties starpskatei, un gaidot renderēšanās rezultātus, prātoju- reiz man būs laiks un kēš monī kēš kēš - došos uz vokālajām nodarbībām, kā arī - mācīšos džejošanas prasmes. Mh.
LinkLeave a comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]