sarunu biedri
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 13 friends' journal entries.

  Monday, December 22nd, 2014
  santa_be
  8:12p
  ēdiena ziņas
  Rimi gnokus novāra kā rakstīts uz birkas. Uz pannas cep bekonu, klāt novārītos gnokus. Kad šķiet labs esam, tad pieber šampinjonus, maztauku saldo krējumu- bagātīgi oregano, melnos piparus un 2 saspiestas čiploku daiviņas. Vāks virsū- minūtes trīs. Ēd ar cieto sieru, bažīgi domājot par vidukļa līniju.
  muzons
  [ malvine_truse ]
  1:44p
  Ozols "Cieņa un mīlestība"
  Kadam ir oriģinālais Ozols "Cieņa un mīlestība" CD? Nopirkšu par apaļu summiņu.

  Der jebkurš oriģinālais formāts. Kaut vai minidisks. Vislabāk, protams, kasete.

  LOL aizmirsu pierakstīt, ja ir kaut kāda noderīga info - tad raksitet epastu uz lazerpistole at gmail . com
  muzons
  [ malvine_truse ]
  12:07p
  Kāds zina ko reperis Manipash tagad dara? Viņs vēl ir aktīvs? Varbūt zem kāda cita segvārda?

  EDIT: Izlaboju Manipsh uz Manipash
  Saturday, December 20th, 2014
  pzrk
  4:08p
  karogs rokā
  Pēdējā laikā tulkoju vienu maģistra darbu par uzņēmējdarbības iespējām e-vidē, un tad nu pamazām pats arī esmu iegājis režīmā visur saskatīt (vai "aizņemties", kā raksta konkrētais autors) biznesa idejas. Lūk, kādā prokrastinācijas brīdī redditā uzgāju ideju, ka katras universitātes teritorijā nepieciešams bārs ar nosaukumu "Bibliotēka".

  (Tā nu gan ir viena uzņēmējdarbības forma, kuru grūti realizēt tiešsaistē, bet ponta pēc varētu tai maģistra darbā šo pievienot pie secinājumiem/ieteikumiem beigās. Innovative as fuck.)
  Thursday, December 18th, 2014
  santa_be
  3:39p
  ideja
  Vajadzētu sarīkot tādu pasākumu, kur tiek pagatavotas kādas desmit interesantas receptes no receptes.lv. Rezultātu izbaro pāris health food blogeriem, lol neimanei un citiem feinšmekeriem.

  Rezultātu fotogrāfē profesionāls ēdienu fotogrāfs.
  santa_be
  2:54p
  plīts
  Mēģinu neiet uz veikalu un apēst to kas ledusskapī. Pasta ar spinātiem, rukolu, baklažānu, ķiršu tomātiem un kokosriekstu pienu varētu būt baigais jaj, vai nej? Es kaut kā tur jutu zināmu potenciālu uz nom nom. Ā un mājās man ir daudz čilī piparu.


  UPD: google saka, ka būs garšīgi!

  Tāpēc tagad cits jautājums. Prāta aptumsuma mirklī esmu nopirkusi palielu paku ar krabju nūjiņām. Kā tādas varētu garšīgi apēst. Pagaidām man galvā tikai viena doma: varbūt kaķiem garšos.
  Wednesday, December 17th, 2014
  muzons
  [ chimera ]
  1:31p
  varbūt kāds var novilkšanai uzmest empyrium - weiland? paldies.
  Tuesday, December 16th, 2014
  pzrk
  9:00p
  smejies ar zvaigzni
  [info]dienasgramata vēl nav paspējis, padalīšos viņa vietā ar burvīgu ziņu:

  DELFI. Internetā izsmej Kaimiņa mežonīgo rēcienu.
  santa_be
  1:25p
  kaķu dienasgrāmata
  Sen neko neesmu rakstījusi par mazo spalvaino lopiņu dzīvi. Un ir laiks, jo kaķi- tās ir šēras un laiki, kaķi- tā ir interneta esence, kaķi- tas ir pilnīgi bezjēdzīgi.

  Manējie ir dirsas, kas visu laiku izmēģina jaunus veidus, kā no rīta dabūt mūs augšā maksimāli agri, lai viņu bļodas maksimāli pilnas būtu. Labu laiku bija miers- viņi zināja, ka ēst dabū tad, kad ir noskanējis modinātājs, un andelēties jāsāk attiecīgi ap 7 no rīta. Tad viņi atklāja, ka ja sāk taisīt troksni, ēst var dabūt jau agrāk ap 6:00 un ap septiņiem mēģināt kādu apmuļķot un tikt pie otrajām brokastiņām. Lamāšanās, roku vicināšana un brašuļu ieslēgšana virtuvē arī nepalīdz- viņi vienkārši nesaprot kur ir problēma un taisa varen aizskartus purnus. Vienīgās zāles- kādu nedēļu to trokšņošanu plkst 6:00, vai pat agrāk izturēt un ignorēt. Tad atkal uz kādu pusgadu būs miers, varbūt pat ilgāk, ja mēs paši nepalaidīsimies rakstura stingrībā. Lai cik no rīta tas viss riebtos, skats tomēr ir pa rubli: viens kaķis velk pa istabu kaķu pārvadāšanas konteineru, jo tas rada labu skaņu. Otrs ņaud, vai mēģina virināt istabas durvis tā, lai tās saskartos ar stenderi un būtu troksni. Agrāk viņi šādos gadījumos virināja drebēju skapi, līdz mēs uzlikām pretbērnu un kaķu mēbeļu aizsardzības klipšus. Ja istabā būs tējas krūze, kur palikusi karote- wova viva- kustinās to, lai skan, lai rīb vara bungas! Saproti, zinot to, ka kaķis nebūt nav pats gudrākais dzīvnieciņš visā barības ķēdē, tā mērķtiecība, kretīnisms un vēlme panākt savu, raisa zināmu respektu un izbrīnu.
  elina
  9:59a
  Labs ir. Iedzers pa vinčikam un - uz baseinu!
  Sunday, December 14th, 2014
  pzrk
  11:32p
  izklaidība nenāk viena
  Nejauši uztaisīju sev kafiju tējas vietā. Nu labi, tad jau būs vien jāpastrādā.

  Current Music: Chill n Bass: http://open.spotify.com/user/dkoy/playlist/4ln0WwoWA1zu1QzRS5RqlM
  Friday, December 12th, 2014
  pzrk
  8:58a
  kas šodien par dienu?
  Visu rītu tāda sajūta, ka es būtu pamodies stundu par agru, čekoju pulksteņus un vēroju citas pazīmes, kas varētu par to liecināt (rādio biju ieslēdzis, bet šādā rīta agrumā nepiefiksēju fona info). Bērnudārzs bija vaļā, kolēģi arī jau sākuši kapāt. Nu neko, būs jāpaguļ diendusa, lai atjaunotu kārtību uz šīs pasaules.
  Wednesday, December 10th, 2014
  elina
  5:15p
  Apmēram reizi nedēļā pārvietojos ar sabiedrisko transportu un negribu izklausīties augstprātīga, bet...kā jūs to varat izturēt katru dienu?! Tā taču ir cilvēku pazemošana. Spiežās klāt visādas svešas miesas, stāvi nelaimīgs saspiests, šoferis asi bremzē, tad vēl kāds smirdīgs blakus stāv, vēl kāds visu laiku lūr virsū. Briesmīgi. (Indijā droši vien ar šādu attieksmi nekur tālu netikšu)

  Current Music: http://youtu.be/AZZ-3p3DDV8
About Sviesta Ciba