sarunu biedri
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 8 friends' journal entries.

  Monday, April 27th, 2015
  elina
  10:56p
  jūs labāk pasakiet,kāpēc es vairs nevaru iepostot otrā žurnālā, lai gan esmu tajā ielogojusies? viss tāpat nonāk te.
  elina
  4:55p
  Sunday, April 26th, 2015
  elina
  11:05a
  Vakar patīkamā kompānijā biju riteņizbraucienā Jelgava-Svēte-Atpūta-Bramberģe-Zemgale (tas tiešām ir mazas apdzīvotas vietas nosaukums), mācījos dekupēt, taisīt māla podus un beigās vēl pamanījos Jaunbērzē restorānā miesiņu apēst. Gardi. Bet dibens šodien ļoti apvainojies, jo velo sēdeklis bija daudz par augstu.
  Laukos jau elpu aizraujošs pavasars.
  Friday, April 24th, 2015
  elina
  9:40a
  bija tā:
  Par manas mašīnas nedienām jau sāku stāstīt. Rīgas servisā vainu nespēja atrast, tāpēc trešdien mani viegli paģirainu vilka uz 100 km netālo Koknesi. Lai gan esmu vilkta arī pirms tam, tā tomēr, kā zināms, nav patīkama pieredze, īpaši, ja jāizkuļas sešos cauri Rīgai un pēc tam vēl divas stundas koncentrēti jāskatās uz striķi. Labi, tam kaut kā tiku cauri. Nākamajā dienā salūza mammas mašīna, ko nu jau smiedamās atkal vedu pie tā paša meistara. Un lai būtu punkts uz i, vakar salūza arī vectētiņa mašīna, ar kuru biju aizbraukusi pakaļ mammai uz darbu (mani atkal vilka, tikai nu jau no Aizkraukles uz Koknesi). Tātad, mana mašīna - pagaidām nevar iedarbināt x iemeslu dēļ, bet vismaz skaidrs, ka pie vainas nav benzīna sūknis un signalizācija; mammas mašīna - neiet vairāk par 2 apgriezieniem, pēc tam viss rūc; vectētiņa mašīna - starteris beigts. Tad nu šodien pēc kādu desmit gadu pauzes atkal braukšu ar autobusu uz Reigu. Labi, ka pietika prāts suni atstāt Rīgā.
  Thursday, April 23rd, 2015
  santa_be
  12:12p
  pārtikas ziņas
  Sen nav bijušas:

  sauja valriekstu, sauja kaltētu tomātu, čiploks, tuč tuč sāls, rukola un ūdens pēc vajadzības- ļoti gards pesto. Iet labi gan uz mājas picas, gan pastas salātiem gan griķiem.
  Wednesday, April 22nd, 2015
  elina
  3:05p
  Bija vienkārši skaista un lieliska dzimšanas diena (atskaitot to, ka ~šorīt nevarēju galvu pacelt no spilvena)

  Current Music: https://youtu.be/BFQPNApwJGU
  Tuesday, April 21st, 2015
  elina
  7:09a
  Aiz lielās sajūsmas, ka beidzot tā dzimšanas diena, uzrāvos augšā jau piecos.
  Priekā, cibiņi! :)
  Monday, April 20th, 2015
  elina
  12:40p
  a nu bet protams, ka mašīnai jāsaplīst kaut kādā Imantas nekurienē tieši tad, kad es esmu sapirkusies paicuku par 200 ērikiem, ko dabūju atstāt siltumā mašīnā. nu neko. Atstāju, mājās arī kaut kā tiku. Tagad tikai izdariet tā, lai vinčiks atlaiž nervus, lai var sākt plānot, ko darīt tālāk. o, jums gandrīz dzimene. pati piedzīvojumus gribēju, nu i dabūju.
About Sviesta Ciba