sarunu biedri
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 6 friends' journal entries.

  Wednesday, October 29th, 2014
  elina
  5:10p
  Pīķītim patīk jaunais Bush albums.
  Friday, October 24th, 2014
  elina
  10:07a
  Kad vēl dzīvoju centrā, tad arī ziemā braucu ar velosipēdu (tagad braucu tikai laukos un vasarā, jo, manuprāt, lauku ceļi ir vienīgais veids kā baudīt riteņošanu). Manas tizlības dēļ tīri bieži ziemā arī nojaucos, kas vienu reizi beidzās pieklājīgos zilumos - te kāja - http://content8-foto.inbox.lv/albums/e/elinakursite/03-04-2005/patssmukums.sized.jpg?1414134627. Kopš tā laika vairs ziemā nekas mani nepiespiedīs kāpt uz velo. Veltu apbrīnu visiem ziemas velodraugiem.
  Thursday, October 23rd, 2014
  santa_be
  4:34p
  http://www.la.lv/ledijas-kodekss-20-likumi-kas-jaievero-istai-damai/

  Pat nevaru izvēlēties kuru no punktiem izcelt.

  Hm, "lēdija nelieto košļājamo gumiju un necenzētus vārdus", vai tomēr "lēdija nav uzbāzīga, attiecībās nekad nesper pirmo soli, viņa gaida, kad to izdarīs vīrietis."
  Wednesday, October 22nd, 2014
  santa_be
  1:04p
  dzīves stila eksperti iesaka
  Ēdu bulciņas un klausos James Blunt.
  Tuesday, October 21st, 2014
  elina
  8:20p

  Ņemot vērā, ka samērā daudz bildēju kāzas (labi - tieši visu vasaru), tad ekspedīcijās man ir pētniecības objekts - vecās kāzu bildes.
  Visievērojamākā pārmaiņa ir saitāma tieši ar kāzu muzikantiem - kādreiz tie bija visās kopbildēs, bet tagad nevienā, nevienam pat neienāk prātā tos aicināt! Šovasar divās kopbildēs speciāli iesaistīju muzikantus, par ko visi bija samulsuši. Tagad tikai jānoskaidro, kurā brīdī tradīcija aicināt muzikantus bildēs iznīkusi.
  Monday, October 20th, 2014
  elina
  9:04p

  Itālijā bija tīri smuki, bet uz ziemeļiem ēdienu tūrismā gan nav ko braukt. Es pati piciņas taisu labāk, par spīti tam, ka tur acu priekšā deviņdesmitgadīgs tantuks rullē mīklu picai.
  Citādāk - pārbaudījums manām braukšanas prasmēm (turējos tīri labi, par spīti bailēm visus ~1000 km).
  Romantika ceļojumā, protams, pārpārēm. :)
About Sviesta Ciba