sarunu biedri
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 3 friends' journal entries.

  Friday, January 6th, 2017
  elina
  10:19a
  Taisu mohikāņiem kaut kādu turpinājumu un tagad meklēju ciemus. Liels bija mans prieks, uzzinot, ka ciemā Zelta Dibens, jebšu Zalta Dibins ir tieši divi iedzīvotāji :) (skaidrs,ka jābrauc!)
  Thursday, January 5th, 2017
  elina
  10:05a
  Ziniet, cik jāmaksā par mazo polo, lai izietu ikgadējo apskati? 500 eiro ar kapeikām! Kur tā milda ar solīto naudu? Šitā jauniem zābakiem Elegancē nesakrāšu!
  Wednesday, January 4th, 2017
  malfor
  8:35p
  gribēju painteresēties, vai arī tajās daudzdzīvokļu mājās, kurās dzīvojat/esat dzīvojuši šī ir normāla prakse.

  dzīvoju mājā, kas pieder vienam īpašniekam, attiecīgi - visos dzīvokļus mitinās īrnieki. ja kāds īrnieks nogrēkojas (piemēram, vairākus mēnešus nemaksā īri un rēķinus vai mūždien skandalē, traucējot citiem dzīvot), kāpņutelpā tiek izlīmēti ielaminēti paziņojumi, kas būtībā ir adresēti šim īrniekam - problēmas izklāsts un aicinājums samaksāt/izvākties. viss ļoti korekti un faktuāli vispār. šis paziņojums tiek izlīmēts vairākos eksmeplāros - pie attiecīgā dzīvokļa durvīm, pastkastītes un vēl pāris random vietās kāpņutelpā.

  es jau nu vienmēr ar interesi izlasu šos ziņojumus. it kā tā ir tāda kā publiska kaunināšana, bet līdzšinējos gadījumos tas tiešām izskatās pēc pēdējā izmisuma soļa (nu par mēnesi kavētiem rēķiniem paziņojumus vēl neesmu redzējusi).
About Sviesta Ciba