sarunu biedri
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 14 friends' journal entries.

  Tuesday, July 7th, 2015
  malfor
  3:18p
  opcija ss.lv sludinājumos apskatīt "visus sludinājumus ar šo e-pasta adresi vai tālruņa numuru" ir diezgan interesanta. piemēram, tu, cilvēks, atrodi labu dzīvokļa sludinājumu, viss smuks, pat sludinājums labā valodā, bet, izrādās, šis cilvēks mēģina pārdot arī pokemonu kartiņas (lai arī kas tas nebūtu). godavārds, nezinu, ko domāt. zvanīt vai nē.
  fotografija
  [ brr ]
  7:58a
  Pārdodu Fomei Winner plecu foto somu. Lietota pāris reizes. Kvalitātes ziņā Lowepro līmenī, taču sapratu, ka esmu tomēr mugursomu persona.

  Somā iebūvēts lietus pārvalks. Iespēja stiprināt pie gurnu jostas vai izmantot kā plecu somu. Augšpusē atverama ātrā piekļuve. Iekšā salien viena kamera ar gripu vai divas bez gripa. Viens garais stikls + divi vidēja izmēra.
  Ir arī plecu lenta.

  Cena ` 20 €.

  Foto I

  Foto II

  Foto III
  Monday, July 6th, 2015
  santa_be
  9:10p
  dienas rēbuss
  Atrodi šai receptē the wow faktoru: http://receptes.tvnet.lv/receptes/auksta-zupa-darznieka-valdzinajums-8-personam/
  santa_be
  1:12p
  apdeguši pleci, slinkums strādāt
  elina
  7:55a
  tik saldi zied tā vasara vasara mūsu vasara lalalaaaaa
  šodien ar [info]sveetaa_seeta dodamies kārtējā pēdējo mohikāņu braucienā. Plāns šāds:
  Sunday, July 5th, 2015
  elina
  8:48p
  sens ticējums
  Piedaloties 50 litru Labieša alus izdzeršanā nākamajā dienā noteikti sāpēs galva.
  santa_be
  6:04p
  ikdienas piezīmes
  Lai nemēztu nedēļu netīrītās kaķu kastes, var arī iztīrīt virtuvi
  Wednesday, July 1st, 2015
  elina
  1:58p
  Pirmās pastkartes no Lāču mājām
  elina
  9:30a
  Lāču mājas.
  Nu, tā. Ardievas Pārdaugavai un Mārtiņmājām pateiktas. Nakts aizvadīta Maskačkā aka Lāčplēša ielā. Kontrasts ļoti jūtams. Pagaidām nav bijusi neviena pastaiga, kurā nebūtu satikts kāds dzērājs (un tie nav tādi ierastie Kalnciema ielas hipsterdzērāji, bet gan vīri un sievas ar pamatīgu dzeršanas stāžu). Citādāk - ļoti kluss, mazliet jau bija pierasts pie tramvaja mājas drebināšanas. Tagad tikai jāsaprot - uz kuru pusi veikals, uz kuru pietura. Pagalma stāvvieta ļoti šaura, bail domāt kā izgrozīšos ārā. Viens otram stājas pretī, atstāj logos savus numurus, ja kaut kur gribi izbraukt pirms viņiem. Saspiesti. Pats dzīvoklis ļoti patīkams, logi uz iekšpagalmu (ļoti interesanti, var atkal lūrēt citu dzīvēs), guļu labi. Tagad jācer, ka Lāču mājas izturēs arī karstuma testu, lai gan pk mājas ar ziemeļu logiem jau parasti uzkarst tikai augustos. Tagad tikai atlicis ceļojums uz ikea un tad būs jātaisa sālsmaize :)

  Current Music: https://youtu.be/ptgrPe-IeIs
  Tuesday, June 30th, 2015
  pzrk
  10:44p
  par vīnu
  “Nav ko te pērlēm cūkas bārstīt,” norūca [info]pzrk un sāka skaitīt “Oliņ boliņ džimpiņ rimpiņ kājiņ vējiņ bums! viens divi trīs – nu tu esi brīvs!” pie ledusskapja, kas piekrauts ar krutiem atvēsinātiem baltvīniem — jo nevarēja izdomāt citu atlases kritēriju.

  Man jau liekas, ka būs jāievieš savs lēto vīnu plauktiņš, citādi prātā ir tik vien kā “Black Books” epizode “Grapes of Wrath” par dārgo vīna pagrabu un dialogiem tādiem kā:
  - Old wine... is good wine.
  - Yes. But... expensive wine is good wine also.
  - Yes! But... the older the wine is... the gooder it is.
  - Ah. But by the same token, the more expensive the wine, then the gooder it is also.

  Bet vispār es te atpūšos. Jeij!
  muzons
  [ _raagas ]
  3:15p
  rāgas #7 - Ram Narayan [20.06.2015]


  Klausamies sarangi virtuoza Ram Narayan ierakstus.
  Programmā divas rāgas - mishra piloo un bhatiyar.

  raidījuma ieraksts un papildinfo te

  Current Music: Ram Narayan - rāga saraswati
  Saturday, June 27th, 2015
  elina
  8:25a
  varbūt kaut kāda pasaules mīlestība?
  nevaru pat pateikt, kas mani, vecu seriālu "runci", tik ļoti piesaista tajā "sense8", bet nupat jau aizsāku skatīties trešo reizi.
  Thursday, June 25th, 2015
  elina
  11:05p
  skin against my skin
  Jāņi, protams, fiziski nokāva. Lieliskas dejas - gan lietū, gan nojumē. Par spīti lietus gāzēm salasījām jāņu zāles, aplauzām ozoliņus, sasējām sieru, kā arī spēlējām volejbolu - tādā lietū, ka acis īsti nevarēja noturēt vaļā. Tad vēl, protams, vectētiņš nodrošināja ar akordeonu dzīvo mūziku un dziedāšanu, pēršanās un jaunā peldes vieta - izpeldēt plašā upē no koku zariem. Pasakaini.

  Current Music: https://youtu.be/X7gcoNUdM64
  santa_be
  4:02p
  tukšums dvēselē
  Laiku pa laikam ir tādi posmi, kad man nepatīk darbs. Nu nekāds, nu tā ka nekādi, neko negribas darīt. Tā, ka varētu kļūt par vienu no tiem, kas raud par pirmdienu jau sestdienas pēcpusdienā un postē visādus jēlus jokus par to kā imitēt darbu darba laikā. Gribas naudu, bet ne darbu, neinteresē sasniegumi, mācīšanās, izaugsme, tas viss ir vienaldzīgs. Gribas saritināties gultā uz kādu mēnesi,- lasīt Rīgas laiku, Ir Domnīcu, refrešot Satori, paralēli citā tabā lūkojoties pēc vislabākajiem auskariem Aliexpress 5 euro robežās ieskaitot šipingu un asprātīgiem sūdiņiem, kas atrādītu manu intelekta pilno personību draugiem uz kamīna dzegas.

  No otras puses, ja man atņemtu darbu un skolu, kas gan tur paliktu pāri. Darbība, pat ja bezmērķīga, tur mani kopā stingrā ietvarā neļaujot izšķīst glutonijā un laiskuma izraisītās skumjās.
About Sviesta Ciba