sarunu biedri
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 6 friends' journal entries.

  Friday, March 27th, 2015
  pzrk
  3:58p
  kā piebaidīt bērnu
  Pirms dažām dienām vienurīt bija svarīgi precīzā laikā pamosties, tāpēc iepriekšējā vakarā pusaizmidzis klikšķinājos telefonā un savilku no internetiem visādus zvana signālus, kas likās tādi piemēroti modināšanai “nakts vidū” (7:15). Pamodos laicīgi, misija bija izpildīta, bet vēlāk tās dienas gaitā saņēmu telefona zvanu, kas, maigi izsakoties, gandrīz bērnu piebaidīja. Izrādās, biju tonakt puspamiegam [arī] par zvana signālu uzlicis kliedzošo aitu.

  Tagad pāris dienas dzīvoju ar tādu zvana signālu, diezgan rēcīgi, es jums teikšu.
  Thursday, March 26th, 2015
  elina
  9:05a
  Nezinu, kā citām jaunkundzēm/kundzēm, bet man vēljoprojām ir trauma no mājturības stundām. Tā kā mana mamma man nelika būt "labai meitenei" (pārāk nekušināja, atļāva skriet, vilkt, ko es gribu un būvēt štābiņus), tad spilgti atceros sākotnējo mājturības skolotājas nosodījumu par savu uzvedību un vēlmēm. Jāsaka godīgi, ka man daudz ko piedeva, jo vecmamma viņai bija draudzene un arī skolotāja (vecmamma mācīja darbmācību, nu mazajām klasēm, kad vēl visi kopā kaut ko lipina). Lūk, sākās šīs atdalītās puiku un meiteņu apmācības, kurās mums bija jāšuj priekšauti (atceros,ka atnesu tādu speķainu, tak jau biju kaut kur vecmammas uzšūto pa zemi nomētājusi), jātaisa mannā un jāada cepures, bet puikām tika visi, manās acīs, foršie darbi - putnu būrīšu taisīšana, naglošana un vēl kaut kādas muļķības. Tāpēc vairāk par visu gribējās vienu darbu - sagatavoto ēdienu mēdzām nest puikām, lūk, un tad bija iespēja dažas minūtes padzīvot viņu darbmācības pasaulē...tā bija pasaka!
  Ko es gribēju teikt - varbūt vajadzētu skolās "rotējošo" mājturību - t.i. lai puikas iemācās arī pankūkas cept, bet meitenes - arī naglas sist. Tas taču būtu tik burvīgi un vienlīdzība būtu vēl nebijušos augstumos. :)

  upd. hedera saka,ka tas jau esot ieviests - varot izvēlēties! vai ir kāds vecāku bērns,kas var apstiprināt/komentēt?

  Tuesday, March 24th, 2015
  elina
  10:25a
  nu, ko. šodien varētu noskatīties dažas dawson's creek sezonas.
  Monday, March 23rd, 2015
  elina
  5:35p

  Atceros, ka tad, kad man bija 15, un pavadīju gadu Dānijā mācoties, diezgan daudz izteicos par krieviem. Nu, saprotiet, augusi Koknesē, kur ir kādi 3 krievi un visu par krieviem uzzinājusi no diezgan nacionāli noskaņotas ģimenes, televīzijas un interneta. Zākājos, zākājos, bet dāņi bišķīt smīnēja, viņiem krieviņi bija kaut kas tāds ļoti tāls, kaut kas, ko rāda filmās kā sliktos mafijužņikus ar interesantu akcentu. Lūk. Un tad pirms pāris dienām man atrakstīja viens bijušais dāņu klasesbiedrs, kurš reaģējot uz nesenajiem izteiktajiem kara draudiem dāņiem, teica, ka atcerējies par mani un beidzot saprotot tās bailes un nepatiku pret krieviem, par ko es tur kladzināju vienā gabalā.

  Current Music: https://youtu.be/xZbA_RxdKX0
  Tuesday, March 17th, 2015
  elina
  10:30p

  Šovakar peldēju vairākus simtniekus pēc kārtas, kas manām kuslajām un kuplajām miesām tomēr pārbaudījums. Beigās, pēc kādas stundas, sirds sāka labi dauzīties, nospļāvos, nopeldēju vēl vienu simtnieciņu un dungodama crying game kaut kā tiku mājās. Tagad smuki reibst.

  Current Music: https://youtu.be/-EPGhjxm0G0
  santa_be
  10:03p
  iekšējie dialogi
  -Klāt pavasaris, tātad k-kur ir arī vīrusi.
  -Jap, it's here!

  Slimot nemāku, bet neko derīgu padarīt nespēju.
About Sviesta Ciba