sarunu biedri
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 5 friends' journal entries.

  Tuesday, September 1st, 2015
  malfor
  1:00p
  viens labums no tiem antivakcinētājiem ir - tēma tiek regulāri pacelta publiskajā telpā, tāpēc sāku interesēties par revakcinācijām un uzzināju, ka ik 10 gadus jārevakcinējas pret difteriju un stingumkrampjiem. man kā reiz izrādījās laiks pienācis, uzreiz aiztesos pie ģimenes ārsta un iepotējos, jo - ņemot vērā, cik daudz savairojušies tie nepotētie, iespējamība noķert tās šausmas arī palielinās.
  Friday, August 28th, 2015
  santa_be
  2:31p
  par drēbītēm
  Man nav nekādu iebildumu pret lētiem apģērbiem: nu tur 5 euro džinsiem, 8 euro kleitām un grašu maiciņām. Paldies humpalām un lielveikaliem apmēram tā arī dzīve noris. No otras puses buciņam ir uzauguši apavu radziņi. Proti, apaviem jābūt ērtiem, apaviem jābūt gaumīgiem un apaviem jābūt krietni pašūtiem un salīmētiem. Tādi apavi patukšo maciņu, bet tai pašā laikā noplīst diezgan gaumīgi un lēni. Prieks nēsāt līdz pēdējai to dzīves dienai. Tagad visādu pasākumu vajadzībām esmu iegādājusi divus pārus Reserved apavu: cena patīkama, izskats- cenai pieņemams. Tomēr to, ka laiviņas pamatā ir ražotas no kartona, plastmasas un ķīniešu bērnu asarām var sajust uzreiz- kāja svīst, kājai ir cieti un kājai trūkst atbalsta spilventiņu. Ar dievpalīgu un rezerves apaviem, ko pārvilkt tiklīdz saule noriet, mēs izturēsim. Tomēr, ja ir viena lieta, no kuras nākotnē labprāt izvairītos, tad tā būtu apavu iegāde konkrētu pasākumu vajadzībām.
  Thursday, August 27th, 2015
  santa_be
  3:37p
  par pateikt kā arī (nu tā kā tev šķiet, ka ir)
  No vienas puses vienmēr pateikt kā izskatās no manas puses ir taisnīgi un īsta drauga cienīgi,- nu vismaz no standarta novēlējumu lapiņu loģikas. Tomēr jautājums par labumu paliek atklāts. Jo ja cilvēks skaidri nāk pie tevis ar: "pasaki man, ka visa pasaule ir pidari, bet, nē, nē, es tev neprasu norādīt uz savām kļūdām", tad vai bāzties virsū ar savu ķipa patiesību nav ciniski, lieki un ļauni? Ņemot vērā, ka nav jau tā, ka cita individuālā patiesībā būtu nez profesionāļa padoms. Ņemot vērā, to ka lielākā daļa cilvēku labi zina, savu problēmu sakni: proti, savilkt galus kopā un saprast, ka šodienas nediena ir vakardienas, iepriekšējo gadu, sliktu lēmumu rezultāts, vai arī vienkārši nejauša nelaimju virtene, var ikkatrs.

  No vēl vienas puses arī šis ir mērīts ar manu mērauklu. Es ļoti labi zinu, kurš iztērē manu algu, es ļoti labi zinu, kas notiek ja vēlu ielec karjeras vilcienā, es zinu kurš vakar apēda 200 gramus siera cepumu un es zinu, ka dzert līdz krīt ir slikti. Vai man kaut ko darīt/nedarīt palīdz, ja citi iebāž ar seju sačurātajā- pietiekami reti, lai to uzskatītu par nejaušību. Aizvien vairāk sliecos domāt, ka viss ko varam citiem piedāvāt ir drauga plecs un praktiska palīdzība, bet "taisnīgais padoms" bieži vien ir tāds apgrūtinājums, ko pieņem dēļ pirmajiem diviem.

  Vopšim pieaugušo dzīve ir grūta un tur vairs nekas nav tik viennozīmīgi kā gribētos.
  Monday, August 24th, 2015
  muzons
  [ 3_5469mhz ]
  12:23p
  Šodien 24 stundu latviešu (akadēmiskās) mūzikas maratons
  http://www.wqxr.org/#!/story/24-hour-marathon-latvian-new-music-jauna-muzika-latvija/
  Sunday, August 23rd, 2015
  elina
  7:05p
  Bija trīsdiennieks - kāzu bildēšanas maratons Vidzemē, kuram pa vidu vēl paspēju ieskriet Cēsīs, antropologu vasaras skolā.
  Gulēju uz 4 matračiem, bet zirni apakšā jutu vienalga.

  Current Music: https://youtu.be/QthBGz9Km4A
About Sviesta Ciba