sarunu biedri
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 8 friends' journal entries.

  Friday, August 1st, 2014
  pzrk
  12:09p
  tiem, kas nebrauc uz siltajām zemēm vai Labu Dabu
  Atsaucoties uz iepriekš rakstīto, (atkal) ierosinu šodien uzspēlēt novusu un iedzert maķenīt alu manu vecāku mājas dārzā Pārdaugavā (Bieriņos). Domāju, ka varētu sākt ap 19-iem. Pieteikšanās komentāros, sīkāka informācija pa e-pastu pzrk.loves.spam+novuss@gmail.com.

  ilustratīva bilde )

  Vecāki nesen pastāstīja arī nedaudz par tā novusa galda vēsturi. Tas esot bijis daudz spēlēts manas vecvecmāmiņas vecāku mājās netālu no tagadējās Atgāzenes dzelzceļa stacijas, viņiem bija ļoti liela ģimene (tā ka noteikti nebija grūti atrast kompāniju spēlēšanai), bet nu kad tie (mani) vecvecmāmiņas vecāki aizgāja pie saviem tēviem manā agrā bērnībā, tad tās mājas sāka dalīt uz visām pusēm, mans tēvs "pieseivoja" novusa galdu. (Par citām to māju dalīšanas peripetijām lai vēsture šoreiz klusē.)
  Wednesday, July 30th, 2014
  elina
  10:30p
  smirdu pēc saules (piecepināta)
  nē, nopietni, kur lai glābjas? Tagad Labā dabā taču vispār nebūs kur veldzēties.
  pzrk
  4:02p
  sveiciens no Vārnu ielas republikas
  Šīrīta pērle no piecgadnieka, kas aktīvi mācās lasīt un rakstīt.

  Braucam gar Stradiņiem, tur uz sētas milzīgiem burtiem grafiti uzskribelēts. Mazais to vēro, līdz atskan komentārs: "Paskaties, tur [kaut kas] rakstīts... kāds iemācījies burtus!"
  Tuesday, July 29th, 2014
  pzrk
  11:19p
  sveiciens no Pārdaugavas
  Pēdējās četras dienas pēc kārtas pavadītas Latvijā. Makā vairs nav nevienas igauņu monētas, toties ir divas vācu un deviņas — latviešu.
  Monday, July 28th, 2014
  pzrk
  4:48p
  sveiciens no Rīgas
  Jāizmēģina, kāda ir sajūta, cibojot 2014. gadā.

  Atbraucu atkal uz savu dzimto Rīgu, šonedēļ pastrādāšu no šejienes. Drīz būs trīs gadi, kā esmu pārvācies uz Igauniju, man — desmitā daļa dzīves, meitai — jau vairāk kā puse dzīves tur nodzīvota. Kopumā: nenovērtējama pieredze, kuru ne mirkli un ne kripatiņas nenožēloju, bet pēdējā laikā ir arī uzmācies secinājums, ka pirmās paaudzes imigrantiem svešā vietā iedzīvoties ir ļoti grūti (tam gan varētu būt papildu izskaidrojums arī tāds, ka esmu nedaudz vienpatis, ko tur liegties).

  Kā būtu ar kādu novusa partiju vai alu?

  Current Music: Väravamäng
  elina
  1:48p
  Pārkarsu, jo šito bildēju. Bija jau forši, bet dodiet rudeni.
  elina
  1:30p
  Man, kā polārajai mitrenei, nakts pagāja vemjot no saules dūriena. Saulē biju apmēram pusstundu. Lasot šodienas laika prognozes vispār nāk raudiens.

  Current Music: http://youtu.be/czipcBCmka4
  Thursday, July 24th, 2014
  elina
  6:30p
  (es vienkārši sailgojos pēc negaisa)
  Mans vismīļākais negaiss bija daudzus gadus atpakaļ - 1995.gada 22.jūlijā. Datumu var atrast, jo tā bija diena, kad Rundāles pilij norāva jumtu. Un es biju turpat blakus pilij, pārsimts metrus tālāk - lasījām akmeņus no zemes celiņa, lai varētu uztaisīt kārtīgu grants ceļu, kurš vestu uz mājām. Man bija deviņi gadi. Atceros, kā palika tumšs, sacēlās vējš, kā smiltis nesās sejā un krusttēvs bļāva, lai slēpjamies zem traktora. Un viss palika melns. Un man uz brīdi likās - es esmu Dorotija Kanzasā (jo tikko biju lasījusi burvja no Oza zemes Sprīdīšizdotās grāmatas). Aizvēru acis un mēģināju ieelpot. Vējš bija tik liels, ka īsti nesanāca (apmēram tāpat, kad mēģina elpot izbāžot galvu pa braucošas mašīnas logu). Dziļa, bet patīkama panika.
  Gatavība.

  Current Music: http://youtu.be/zIV1WzKxN5o
About Sviesta Ciba