Uga-chaka. uga-chaka... :) [entries|friends|calendar]
Suzie

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

Meklēju cauras riepas!!! [02 May 2014|07:43pm]
Kur var atrast cauras auto riepas par pliku velti? Nepieciešamas bērnudārziņa rotaļu laukumiņa ierīkošanai. :)
2 comments|post comment

Mans lācis uzsāks savas gaitas :) [27 Jul 2012|11:38pm]
Pirmsskolas attīstības un izglītības centrs ''Mans lācis'' no 2012. gada 01. augusta gaida ciemos jaunus draugus vecumā no 1,5-7 gadiem. Mēs atrodamies A.Čaka ielā 72, Rīgā (ieeja no Matīsa ielas), plašās un skaistās telpās 220 m2.
„Mans lācis” ir laba alternatīva bērnudārziņam. Rotaļu grupu izveide ir liels atbalsts vecākiem, kas strādā maiņu darbu, vai kuriem bērniņu vajag pieskatīt īslaicīgi. Savukārt, pilnas dienas grupiņā uzņemam tikai 12 bērnus — tieši tik daudz, lai individuālu uzmanību kvalitatīvi varētu veltīt katram bērnam. Pilnas dienas grupā ir noteikta dienas kārtība, kvalitatīva un sabalansēta ēdināšana, pastaigas ārā, individuālās un kopējās nodarbības mijās ar rotaļām. Pie mums ir ļoti labvēlīgas cenas un Jūs maksājat tikai par faktisko laiku, ko Jūsu bērniņš pavada mūsu centrā. Manam lācim palīgos nāk pirmsskolas izglītības pedagogi ar atbilstošu izglītību un veiksmīgu darba pieredzi, jo ir svarīgi, lai bērnus mācītu pēc profesionāli un atbilstoši izstrādātiem metodiskajiem norādījumiem.

Sekot līdzi Lāča gaitām varēs:
www.facebook.com/MansLacis
www.draugiem.lv/manslacis

:)
post comment

Kopēts! :) [28 Jun 2011|08:28pm]
Kā vīrieši kopj slimu sievieti :


Kāpēc tu vēl gultā? Ak, slimo? Bet tik forši izskaties!
Ļoti gribas ēst. Tu guli, guli, gan jau es pats visu izdarīšu.
Kur mums makaroni? Kārbiņa? Bet kurā – te viņas piecas?
Tu necelies, es pats atradīšu! Nē, šinī milti. Šinī – cukurs ...
Kāda starpība- ko izbēru? Kaut kādi putraimi...
Kāpēc tu uzcēlies? Es tak pats visu sakārtošu. Nu neuztraucies, ej gultā. Paklausies, kur ir burku attaisāmais? Nē, atvilktnē nav.
Tu atkal uzcēlies? Tu tak slima. Kur tu to atradi? Es tur divas reizes skatījos.
Nu ej tak gultā, es pats visu izdarīšu.
Vai, iegriezu pirkstā. Vai mums ir joda šķīdums? Apsien man, lūdzu, pirkstu.
Vai, uzmanīgi, ļoti sāp. Galva reibst, iešu, apgulšos. Un atnes man analgīnu. Izslēdz televizoru. Atver logu.
Nē, omleti negribu, labāk pankūkas.
Aizver, lūdzu, virtuves durvis, slimniekiem vajadzīgs miers un klusums.
post comment

[20 Jun 2011|06:40pm]
‎23. jūlijā plkst. 14:00 es nebūšu vairs Dembovska, bet būšu Legzdiņas kundze :)
2 comments|post comment

Optimista dienasgrāmata! [27 Mar 2011|08:12pm]
Lai cik slikti viss neizskatītos un neliktos un lai cik sūdīgi es nejustos, vienmēr ir jāmāk atrast pozitīvais. Tātad, stāsts ir sekojošs... Tikai divas dienas pēc tam, kas savam tētim nozīmējos, ka mana mašīna BMW mani nu jau 4 gadus (kopš iegādes brīzā) nekad nav uz ielas pievīlusi un vispār ieguldījumi ir ļoti minimāli salīdzinot ar tēta Opel Astra, kura lūzt dienā 2 reizes.......tikai divas dienas vēlāk pie Minskas mana mašīna pl 19:00 uz ielas vienkārši salūza :) Nosēdējām tur 2 stundas, līdz kāds pieteicās palīdzēt. Piepīpēja akumulatoru kurš pusceļā uz māju atkal mūs pievīla. Kaut kā beigās līdz sētai nokļuvām. Tātad, kā jau īsts optimists es centos tajā visā sameklēt pozitīvo:

1. Pēc 4 gadu pārvietošanās ar auto es beidzot sapratu, ka eksistē arī sabiedriskais transports. Ka braukšanai ar sabiedrisko transportu ir savi plusi. Nav jānodreb pie katras patrulējošās policijas mašīnas (kaut ar dokumentiem viss kārtībā, pat veste ir, vienkārši nesimpatizē) :) Braucot atklājās, ka ir labs maršruts kas no mājām aizved ne tikai līdz manam, drauga darbam, bet pat līdz manai augstskolai. Un ka braucot pa ceļam var pārdomāt pusi dzīves. Šoferis foršs arī. Ir lielāka sapratne par to, kas ir e-talons un kur to iegādāties :)

2. Zinu, kur ir akumulators, kā lādēt. Kas ir ģenerators, ko tas mašīnai nodrošina. Kaut kāda sapratne par remonta izmaksām arī noteikti drīzumā man būs :) Tagad arī man būs savs meistars Rīgā un serviss, kur pielabot mašīnu :) Jauni kontakti! :)

3. Salūzusi mašīna nav pasaules gals....tāda doma pie manis ieradās ar novēlošanos...pēc 2 dienām :)

4. NEKAD nevienam nesaki NEKAD!!! :)

5. Piekto punktu pagaidām atstāšu tukšu...ja nu gadījumā iedomāšos vēl kaut ko pozitīvu tik pozitīvā notikumā :) Ta palabošu :) Tagad kaut kā piemirsās viss tas jaukais un optimistiskais :)
1 comment|post comment

Stiklu meklējumi!!! [17 Feb 2009|02:48pm]
Nu ta beidzot varu teikt, ka šonakt Latvijas krīze skāra arī mani :) Pa nakti kāds, ne pārāk gudrs, zaglis ir izsitis mašīnai logu un kopumā nozadzis vienu pašu magnetolas paneli. Bērna krēsliņš neskarts (jauns, Chicco), soma ar pasi stāvēja uz vietas, pašu maģīti ar nav macējis izķeksēt, mani auskari ar nav aiztikti (1 Ls vērtībā) :D un sīknaudiņa arī stāvēja uz vietas. Tikai nelasiet sprediķi, ka tādas lietas mašīnā atstāt nav labi - es pati to saprotu :)

Nu tad šodien sākās mani stiklu meklējumi :) Nācās man brunetei piereģistrēties portālā www.BMWPower.lv lai atrastu pēc iespējas lētākus stiklus manam vāģim. Nu stiklus es atradu, bet mans forums beigās pārvērtās par "pēc sievietes" izsalkušu vīriešu saraksti :) No kā izriet, ka nu nav jau gluži tā, ka veči mīl tos auto vairāk par mums - sievietēm ;)


Pieķēru!!! :)
post comment

[03 Feb 2009|02:51pm]
Katru gadu MSNBC ziņu konglomerāta TV programmā "The Today Show" ir sadaļa "Where in the World is Matt Lauer", kuras ietvaros Mets apceļo pasauli, nedēļas laikā apskatot vairākas vietas.
10 gadu laikā viņš NEKAD NAV BIJIS LATVIJĀ!
Šobrīd šova mājas lapā notiek balsošana, kur Metam būtu jābrauc šogad, tāpēc esi aicināts http://today.msnbc.msn.com/id/23960057/a nobalsot par Latviju - bieži negadās iespēja milzīgos medijos publicēt bezmaksas valsts reklāmu ;)
Paldies Tev!
4 comments|post comment

[10 Sep 2008|01:09pm]
Gribu paziņot, ka uz Valmieras ielas braucot ar savu mašīnu vākarā uz māju pusi, nelaidīšu tos, kas nestāv rindā, bet brauc pa blakusjoslu un tad cenšās iespraukties! :) Pirms manis neviens netiks :)
5 comments|post comment

Strīpainais terorists :) [28 Aug 2008|12:46pm]
Šorīt ejot uz darbu pa ceļam satiku mazo, strīpaino kaķi. Nu šausmīgi simpāisks un šausmīgi izkāmējis no bada. Atdevu desu no sviestmaizēm, kuras bija paredzētas manās pusdienās :) Ceru, ka tas mazais tagad mani neterorizēs pa rītiem un vakaros :)

PS: Nu baigi iekrita man sirsniņā tas mazais strīpainīts :) Parasti es nebaroju āra dzīvniekus :) Ja nu vienīgi pa mājas logu izmetu pāris kotletes :)
post comment

Ai Karamba? [25 Aug 2008|10:03am]
Tā kā 5dien man ir īpaši-īpaša diena, gribās arī īpaši to pavadīt :) Sataisijos vest "vecīti" uz "AiKaramba" vakariņās, bet, laikam šī iestāde ir aizvērusies, kamēr es pa mājām sēdēju. Tagad cenšos atrast ko līdzīgu, kur varētu jauki pasēdēt pirms Akon koncerta, bet nu to ēdamvietu Rīgā ir tik daudz, ka neko nevar vairs saprast :) Ja ko zini, iesaki :)
5 comments|post comment

[31 May 2007|09:54am]
Šodien laikam tiksim pie mūsu bumera :) Šoferīši saturās... ;) Tikai treniņbikses rozā jāizmazgā, lai var sēsties pie stūres :D

Vēl šodien pēdējā darba diena pirms lielās atpūtas :) Viss iet uz augšu :)

PS: Vēl esmu sapratusi, ka esmu reāls kandidāts uz nākamā prezidenta vietu :) I man sirds laba, i es esmu apķērīga un varu mācīties un kas tur vēl bija pie galvenajām prasībām, laikam, sircapziņa man arī ir :) Toties esmu jauna sieviete (es ar to gribēju teikt, ka pievilcīgāka par abiem kandidātiem) ;)

PS2: Es zinu kas ir OLIGARHS ;)
8 comments|post comment

Izīrēju dzīvokli! [19 Mar 2007|12:44pm]
Labdien, draugi :)

Kaut kad no vasaras (precīzi vēl nav zināms, bet to var vēl izrunāt un vienoties) izīrēju 2 istabu dzīvokli Juglā - 3. Netālu ir veikals, 40, 21, 15 autobusu gala pietura. Dzīvoklī tiks atstātas visas mēbeles, ledusskapis, tv, veļasmažīna, skapji. Cena 250 Ls + kom. Izīrēšanas termiņš: 12 - 18 mēneši.

Saprotu, ka ir grūti tik ātri izdomāt ko darīsiet vasarā ;) Bet nu ja nu gadījumā kādam interesē, droši rakstiet ;)
post comment

Yess, yess I am still alive ;) [08 Feb 2007|07:58pm]
Sooo, mazie bērni :) Šodien iemetu pēdējo sesijas grāmatiņu kastē. Tagad ir palicis tikai maģistra darbs. Tā ka, ja kādam mājās (pie kaimiņiem, draugiem, u.c.) ir kāds maģistra darbs ar ekonomisko novirzi :D, tad droši metiet man uz e-pastu kea@one.lv. Labākais tiks apbalvots ar lielu šokolādi ;)

Un vispār man iet labi :) Dzīve ir sagriezusies kājām gaisā :) Termiņš tagad ir 14 nedēļas :) Tik tiko vēl biju bezrūpīgs bērns un nu ... :) Ieeju lielajā dzīvē :) Bet nu nav ko daudz prātot, plānot un domāt :) Viss kas notiek, notiek uz labu :) Un esmu es i gudra, i feina, i izveicīga. Tā kā viss būs bumbās ;) Un galu galā...es neesmu arī viena ;) Ir arī otrais, kas pie šīs lietas ir vainojams ;) Un kuram tagad ir sods par iegāšanu bez iepriekšējā nodoma ;) Ehhh....da labi :) Es esmu laimīga un priecājos :)

Kas vēl? Nekas laikam :)

PS: Iemācījos cept karbonādes. Šajā vīkendā močīšu kotletes :) Piis nigas :D
8 comments|post comment

Palīdzam izvēlēties manam jaunajam zvēriņam vārdu :) [03 Oct 2006|10:07am]

Iespējamie vārdi manam mazajam kaķītim:

 1. Panda
 2. Puma
 3. Lāce
 4. Kete
 5. Fifi
 6. Kika
 7. Pīka
 8. Bona
 9. Chese
 10. Sīkā - sīce
 11. Mīka (atvasināts no mīļš kaķīts)
 12. Fuzie
 13. Mince
 14. Murrle
 15. Micekace
 16. Kate
 17. Simba
 18. Nora
 19. Lilī
 20. Mimī
 21. Ja ir vēl kādas idejas, droši :)

6 comments|post comment

[20 Sep 2006|02:57pm]
Nu es beidzot to NOPIRKU! :) Visi sitam glāzes ;)
4 comments|post comment

[30 May 2006|08:24pm]
Meklēju 1istabas vai 2istabu dzīvokli pirkšanai pa jauku cenu :) Ja kādam kas ir zināms, pačukstiet ;)
2 comments|post comment

[01 Aug 2005|11:24am]
TIKU MAĢISTROS BUDŽETĀ :)))
10 comments|post comment

Iekšā viss kņud ... [01 Aug 2005|10:03am]
Šodien uzzināšu vai esmu iestājusies maģistros budžetā :) Zvanu uz skolu, neviens neatbild :) Būs vien pašai jāiet skatīties kas un ka ;)))
post comment

Iedzimtība!!! [27 Jul 2005|11:21am]
Man ir problēmas ar pildspalvām. Visas kolēģu pildspalvas ir pie manīm :))) Esmu pildspalvu-kleptomāns :) Un tad pienāk lielā piekdiena un visi kolēģi mani aptīra :) Paliek man labi ja kādas 10mit no 20mit :))) Un tā katru nedēļu ;)))

Bet es tak ne jau speciāli, es netīšām :)))
2 comments|post comment

[25 Jul 2005|11:19am]
Pat nezinu kas bija jaukākais un pieminēšanas vērtākais šajās brīvdienās:) Laikam jau tas, ka es jutos patiešām laimīga:)

Sīkāk:
1) Maģistra pārrunas ir garām. Tagad atliek tikai gaidīt 1. augustu :)
2) Mīļais ar katru dienu kļūst mīļāks, jaukāks, skaistāks, lielāks un gudrāks :))) Lieliski pavadīts 5dienas vakars.
3) Atpūtos mājās, kur tika mazgāta un vaskota mašīna (no kā man bija zaļš vēders) :), cepti šašliki, ciemots pie ripp, un peldēts Daugavā :)))
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]