ho-tai

It's so confusing!

11/13/13 11:20 am - mūzika iedvesmai

Ja nav žēl, padalieties ar savu pēdējā laika jaunatklājumu, atradumu mūzikā. Radio maļ vienu un to pašu glumekli, savi krājumi apnikuši. Atvērta visiem žanriem.

10/31/13 10:18 pm - Gaumīgs apsveikums

Vajag mudīgi, līdz rītam atrast kādu dzejoli, aforismu kaut ko, ko uzrakstīt dzimšanas dienas kartītē solīdam 40gadniekam, biznesa cilvēkam papildus frāzei"sveicam dzimšanas dienā." Tie interneta vienveidīgie salkanie vai bērnišķīgie pantiņi nu it nekam neder...Grāmatu, kur kaut tādu pasmelties, nav. Būšu mežonīgi pateicīga par kādu rindu vai norādi, kur meklēt.

6/29/10 03:59 pm - janji

Vispār labi noligojam - sportiski un slapji. Un par spīti arī stresam jo mēģināju būt lieliska mājsaimnieces :)

5/21/10 12:18 pm - spriedze

Mana galva ir statiskās elektrības bumba. Alles.

4/28/10 01:53 pm - Khm

Cilpoju kā zaķis visu rītu un izskatās, ka galvassāpe ir tuvu, jo sāk spiest uz kreisās smadzeņu puslodes. Tagad tikai jāpārdzīvo stunda ar priekšniekiem skype un tad gan metu darbus šodien pie malas. Starp citu, tiku klāt raibam, mīkstam radījumam. Pamurciju dikti un palaidu brīvībiņā.

4/22/10 11:18 am

Nu tā, beidzot piebeidzu pavisam- tikai nedaudz pamizhina ar acīm un atkal beikc!
Mans vecais LG, pēc tam kad aizlidināju pa grīdu. Būs jābrauc uz māju pakal vecajam teta kjiegelim, kurā vēl varēja iebāzt zivi. Tas nebija manos planos... Otrā telefonā jau esmu norunājusi 5 ls par daudz. Kā lai es tagad kādam piezvanu?

9/1/09 06:01 pm

Hmm. Vai mūs platumu grāados ir mazi zirneklīši, kas skraida pa pļavām un ļoti sāpīgi kož, aiz sevis atstājot vienaa rindā sarkanas,palielas, cietas, turklāt vairākas, nu jau trīs dienas niezošas pumpas??? Vai arī uzveļu vainu nepareizajam...

1/16/08 11:01 am - Neko

Makten sen nav ieskribelēts ne nieka... Man ir iestājusies apātija. varētu sedēt stundu un blenzt laukaa pa logu, neko nedarot... Nevaru piekjerties nekam. Sapuriniet mani.Mozh taa ir ta deveta pecsvetku depresija... Vienu bridi tevi vienu nedelju piebazh ar piparkokiem, karstvinu, dod davanas un tad saka- camon, papriecajies- pietiek, sac stradat! Nu nav uz zemes taisnibas. Visas apnemsanas jaunaja gada, protams, ir izkuupejushas kaa dumi...

10/21/07 10:32 am

tas laikam ir tas, ko medz devet par rudens depresiju... es to nosauktu par dazhadu kjibelju sabiezejumu manaa ikdienas norishu zupaa... pinigs energjijas iztruukums, taa ka man beidzot gribas tikai ieroshinaties zem segas kopa argramatu, kafiju un shokoladi un nenakt laukaa.... NEKAD!

9/11/07 06:10 pm

aaaa... saap zobs...
Powered by Sviesta Ciba