higinss' Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 9 most recent journal entries recorded in higinss' LiveJournal:

  Friday, August 17th, 2018
  11:38 pm
  Huļi?
  Nu kāpēc es jūtos nekā ikreiz, kad esmu atvilcis mājās kkādu vāveri, ko? Kule izšauta, vari iet, man jāmazgā palagi, kuros tu vārtījies.
  Es zinu, kā būs un turpinu viņas meklēt un vest mājās. Iespējams, ka ceru atrast kādu,kas būs Viņa. Viņa, viņa, viņa... Viņu es gribu un nevaru dabūt. Viņu es gribu un negribu reizē. Mīlu un baidos.
  Monday, June 18th, 2018
  7:30 am
  Viens, brīvs un kā no jauna piedzimis. Sirds pilna ar mīlestību un enerģiju darīt lietas. Ko gan viens "nē" var paveikt!
  Tuesday, June 12th, 2018
  5:31 am
  138.
  Aaah, tā sajūta, kad pamosties pēc sapņiem par viņu, bet sirdī ir bailes, ka viss ir beidzies.
  Bailes, dusmas.
  Un es cerēju, ka miegazāles būs brīnumlīdzeklis, kas ļaus aizmigt un nedomāt. Bet nē - tik dzīvi un bieži sapņi man nav bijuši.
  Sunday, June 10th, 2018
  11:21 am
  134.
  Tas brīdis, kad apzinies, ka visa pieaugušā dzīve līdz šim ir bijis mēģinājums atgriezties pagātnē, kuras nekad nav bijis un varbūt nemaz nevar būt.
  Tas brīdis, kad apzinies, ka lai iegūtu to, ko gribu, vajag palaist visu vaļā. Ceļš uz drošību ved caur ļaušanos absolūtai nedrošīai.
  Tas brīdis, kad beidzot saproti, ka var mīlēt tāpēc, ka gribās mīlēt, nevis lai justos droši un mīlēti.
  A nav viegli, bļaģ!
  Tuesday, May 29th, 2018
  6:54 pm
  Dzeja dzeja un domas domas
  Skrien manā prātā
  Aizgūtnēm

  Noguris nezinu dara lai ko
  Ar savu dzīvi
  Šobrīd

  Uz ko lai cer un vai vispār vajag
  Ja viss ir miglā tīts
  Tāpat

  Sēžu un jūtu ka atpakaļ nāk
  Vēlme un griba
  Pisties

  Laikam jau nebūs tik slikti
  Ar mani viss
  Kā man licies
  3:20 pm
  115.
  Sagribējās pišu. Tas, laikam, ir ceļš ārā no depresijas?
  Saturday, May 26th, 2018
  10:49 pm
  105
  iju runāt ar tēvu. Izrādās, jau desmit gadi, kopš viņš tāds kluss. Pateicu visu, ko domāju. Palika vieglāk, kā pēc smaga treniņa ar smagumiem, kad pēkšņi viss ķermenis šķiet vieglāks esam. Piedevu viņam arī. Viņš, maita, nevienu vārdu pretī nepateica. Bet nu jā, viņš klusē jau desmit gadus.
  Wednesday, May 23rd, 2018
  6:02 am
  2.
  Depresija un ēšanas traucējumi, sevis spiešana vilkties ārā un tikties ar draugiem. Spiešana ēst.
  Sevis spiešana ticēt, ka rezultāts būs tā vērts.
  Sasodīti grūti. Bet nu nekas, cerams, jau nākamajā nedēļā dabūšu ripiņas, kas darīs dzīvi vieglāku. Tas un terapija. Un tad tikai uz finišu?
  Saturday, May 19th, 2018
  6:10 am
  1.
  Jau kādu laiku rakstu dienasgrāmatu, bet pavisam privātu. Nu, šķiet, ka gribas kaut ko publisku, kaut ko, kas vairāk disciplinētu domāt, ko saku.
  Vakar sāku pie jauna terapeita un bija interesanti, prieks, ka esmu beidzot spējis izveidot vienotu naratīvu par savām problēmām un varu to sakarīgi izstāstīt.
  Tas gan nemazina patiesības rūgtumu, ka pārāk pieķeros, ka atsakos no savas identitātes, ka labprāt ļaujos depresīvām domām. Bet, kā terapeite teica, apzināšanās un spēja to visu identificēt ir liela daļa no uzvaras.
  Sāku arī ceļu uz pašpietiekamību, droši vien vienīgo līdzekli, lai izrautos no sevis žēlošanas un aizbēgšanas. Īstenībā, dažbrīd pat smieklīgi, kad saproti, ka tavs prāts pats iedzen sevi bedrē un tad uzbur cilpu, kas aizžņaudz kaklu, lai paliktu vieglāk. Tiesa, tajā brīdī tas baigi smieklīgi nešķiet.
  Šobrīd ir sajūta, ka esmu es un vēl kaut kas, kas pagaidām ir lielāks un vēl stiprāks par mani. Un visu laiku notiek iekšēja cīņa starp mums abiem. Gribētos jau teikt, ka es uzvaru... Knapi. Bet viņš spēlē no aizsardzības un izmanto negantus pretuzbrukumus.
  Šonedēļ pie saviem lielākajiem panākumiem varu atzīmēt vismaz divus vakarus pavadīts ar draugiem un došanos uz izklaides pasākumu, iespējams vienītī, bet došanos.
  Nākamnedēļ plānoju turpināt. Galvenais ir neapstāties.
  Vēl plānoju iespējamas izmaiņas savā paskatā. Bet to, droši vien tad, kad tās otrs būs mazāks un vājāks.
About Sviesta Ciba