hernijs' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Thursday, June 30th, 2016
  amanita
  4:36p
  Tie bērnu prāti ir neizdibināmi
  Manu mammu Krišjānis sauc par Vecmariju, bet Karlīna par Naptu. Un, nedod Dies' sajaukt, ar kuru bērnu runā, Krišjānim, piemēram, pasakot, ka brauksim pie Naptas. Vienmēr izlabos, ka pie Vecmarijas.
  Un viņa ne tuvu nav vārdā Marija. Arī idejas par to, kur lēdija izrāvusi vārdu Napta, man nav.
  Vectētis gan ir abiem vienā vārdā saucams. Tur mums vismaz skaidrība.
  putnupr
  2:44p
  gandrīz atdraugoju!
  putnupr
  2:40p
  ai, labi, jānāk tomēr cibā. ļoti ilgi nebiju ienākusi, iedomājieties, kopš maija sākuma! jūs tik ilgi varētu? :>
  str
  9:07a
  1/2
  Wednesday, June 29th, 2016
  str
  1:30p
  Monday, June 27th, 2016
  vajag
  [ tiga ]
  8:48p
  Sveiki. Meklēju elektriķi, kas tipveida vienistabas dzīvoklī varētu palīdzēt ar šo: a) novērst faktu, ka kontakti 'sit' pa pirkstiem; b) aizvilkt garu vadu pa koridoru no durvīm uz durvju zvanu; c) pārbaudīt dzīvokļa elektroinstalāciju, informēt, ja kaut kas ir jāmaina. Priecāšos par ieteikumiem.
  perfekta
  11:45a
  Atklāju sev Troņu spēles.
  Pirmā sezona done. Šodien otrā.
  Tā arī atvaļinājums paies :)
  str
  10:31a
  Tepat Rīgā, Teikas rajonā (Raunas ielā 32) ir brīnišķīga vieta – Latvju sēta „Pūcīte”, kur visus dziesmas un dzejas draugus gaida pasākumu sērija „Otrdienas pie Imanta”. Un Imants ir neviens cits kā Imants Parādnieks – latvietis, kurš mīl dziesmu un dzeju, radošus ļaudis un skaistus kopā saiešanas vakarus, paša saimnieka vārdiem: - „Lai Teikas apkārtnes labie ļaudis un viņu draugi varētu baudīt latvisku kopā būšanas prieku iepazīstoties, iepazīstinot, izzinot un vienkārši pilnvērtīgi atpūšoties, mēs aizsākam vasaras Saietus ar dziesmām, dzeju un dzīvīgām sarunām.” Pirmajā Saieta vakarā, kas notiks uzreiz pēc Jāņiem, otrdien 28.jūnijā 20.00, būs vienreizēja iespēja izbaudīt dziesminieku ciltsmātes Austras Pumpures un austrasbērnu uzstāšanos. Ar dzejas lasījumiem mūs priecēs dzejnieks Viks.

  Ieeja saieta vakaros ir bez maksas. Tomēr, ierobežotas platības dēļ, mēs lūdzam iepriekš savu vēlmi apmeklēt pasākumu paziņot sūtot e-pastu uz saiets@pucite.lv vai piezvanot pa tālruni 28946831 vai 20006969 Būsiet gaidīti viesi Latvju sētā „Pūcīte”
  str
  10:27a
  jopcik
  27. jūnijā pēc latviešu tautas ticējuma ir Septiņu gulētāju diena. Ja šajā dienā spīdēs saule, tad tā spīdēšot vēl septiņas dienas pēc kārtas, taču, ja līs lietus, tad līšot vēl septiņas dienas. Turklāt, ja pēc septiņām dienām lietus nerimsies, tad līs vēl septiņas nedēļas, stāsta tautas ticējumi.
  Sunday, June 26th, 2016
  pa_leeto
  [ puika ]
  7:48p
  IKEA LACK TV galds
  Pārdodu akurāt tādu IKEA LACK TV galdu: http://mebstore.lv/dzivojama-istaba/tv-galdi/lack-tv2
  Tik, cik plašu atskaņotājs stāvējis ir virsū un pāris lietas, visādi citādi atdauzīts nav.
  Atdošu pa 25 EUR ar pašizvākšanu Ķengaragā. Ja vajag, varu arī izjaukt.
  Saziņai: armandss pie gmail com vai 2 9 2 5 6 4 4 0
  str
  6:40p
  tad būs 19.00 vai nebūs?
  amanita
  5:27p
  Tādas laiskas un labas brīvdienas.
  Jāņi, kurus šogad gaidīju ar bažām, bija sirsnīgi un jauki (tautastērpā vienīgi neielīdu). Krišjānis meditēja ap ugunskuru, Karlīna bija sajūsmā par Līgo dziesmām, es jutos liela un lēna, bet vīrs vienkārši ir foršs.
  Milzu karstums netraucē, jo mājā ir kondicionieris. Ārā ir mazliet grūti, tāpēc piezadzies laiskums uz dīvāna. Reizēm vajag arī tā. Visiem kopā - rimti un mierīgi.
  Aukstās zupas un saldējumi. Un morsi.
  Friday, June 24th, 2016
  vajag
  [ konstruktors ]
  10:32p
  ***
  Vajag istabu kādā komunālā hatņikā. Vēlams sadzīvojot ar cilvēciskām būtnēm, kam patīk runāt ar kaimiņiem.
  taisni_banani
  12:37p
  "...and in the end, Britain, which had colonized the world, destroyed itself in fantasies that it was being colonized in turn"
  taisni_banani
  10:28a
  Brexit twitter digest
  Georgi Gotev:Mad Mad World. So Boris Johnson will be PM. And then Donald Trump US President. And then Marie Le Pen in France https://t.co/tavRD6KaN1
  24 Jun 2016 09:37 0 0

  Markus Preiß: And now, dear Brits, make Nigel Farrage your Prime Minister. Just for the fun of it. #EUref #Brexit #VoteLeave"

  Pierre Briançon: So UK maybe hasn't seen the worst. Big Boris Johnson risk now on the horizon.

  @cboylecnbc: The stock market crash this morning is already worse than Black Monday crash of 1987 - FTSE 250 off 11.9%

  @VivianeRedingEU "A successful divorce is better than a failed marriage. Good luck to this new+ future 3rd country
  Monday, June 20th, 2016
  vajag
  [ fakts ]
  8:30p
  Jaunas mājas
  Laba diena!
  Varbūt kādam ir kas piedāvājams jaunai ģimenei (abi strādājoši), ar diviem bērniem, mazu suni un kaķi, kuri meklē sev jaunu dzīves vietu (īrei, vai ar izpirkuma tiesībām ) Jūrmalā?! Meklējam dzīvokli, 2 - 3 istabas, jauki ja izolētas. Arī mājas īri apsveram. Labāk ne augstie stāvi, bet nu visu jau nevar gribēt. Lūdzu, ja kādam ir, kas piedāvājams - rakstiet uz lauris.bajars@gmail.com
  Dzīves vieta tiek meklēta ilgtermiņam.
  Paldies!
  str
  5:54p
  vajag
  [ kashadura ]
  4:10p
  Kindle u.c. vajag.
  Gribu iegādāt lasāmekrānu lietotu nedārgu. Moš tev ir?
  str
  2:49p
  rajonā smaržo liepas
  vajag
  [ mapats ]
  1:33p
  Nopirkšu divas biļetes uz "Skroderdienas Silmačos" Druvienā 23.06. Sēdvietas.

  http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/10628
  taisni_banani
  11:24a
  Having trouble with a colleague? Feeling frustrated and don't know who to turn to?
  Well... now the new Internal Mediation Service (IMS) of the Personnel Unit can certainly try to help you.

  In case of need, Veronica and Alain, certified internal mediators will be happy to guide you.
  vajag
  [ milda ]
  12:07p
  Esmu izmisumā un meklēju atkal palīdzi. Lūdzu, lūdzu, ja kādam no jums ir zināms kāds labais gariņš, kurš spētu man atvieglot ikdienu, regulāri iztīrot nepilnus 100 kvm reizi nedēļā, es būtu ļoti laimīga.
  Sunday, June 19th, 2016
  par_velti
  [ santech ]
  10:40p
  Šovakar nostiepšu koridōrī divriteni. Kaut kas starp sieviešnieku un pilsētnieku. Ilgi stāvējis, ar saplaisājušām riepām, eļļojamām kustīgajām daļām. Stumjams ne braucams. Vajag kaut kādu rezerves daļu. Ātrumpārslēgu vai ko tur. Varbūt kāds vēlas savākt? Vai arī atstāt pie konteineriem. Vienīgi ka konteineri aiz slēdzamiem vārtiem ;D

  strītvjūv:
  https://www.google.lv/maps/@56.9500556,24.1358049,3a,21.8y,264.88h,83.72t/data=!3m6!1e1!3m4!1s1_bqhImYQBmTWOrBVrep3w!2e0!7i13312!8i6656?hl=en

  tikko nonesu
  unterbrechung
  12:20p
  stāsts par krievvalodīgo Rīgu
  Vakar ar draudzenēm devāmies pētīt krievvalodīgo Rīgu. Plāns bija tāds - amatieru dzejas lasījums, ballīte Fiestā un tad ballīte OneOne.
  Jāsaka, ka mēs visas trīs - es, A.1 un A.2 - esam krievvalodīgās. Mēs visas trīs esam veiksmīgi integrējušas latviešu bāros. Es pēdējo reizi biju tā saucamajā "krievu bārā" pirms 6-7 gadiem, A.1 arī parasti iet uz KKc vai Čomskiju, cik es viņu pazīstu. A.2 bija mūsu gids šajā ceļojumā, jo viņa joprojām apmeklē pasākumus un vietas, kuru mērķauditorija ir vietēji krievvalodīgie. Tā daļa no Rīgas man bija tik pat nezināma, ka jebkuram latvietim. It was for a reason.

  Pēc amatieru dzejas lasījuma mēs trīcējām un lamājamies vēl visu nakti. Skats: kāda nežēlīgi uzkrāsota sieviete dārgā kleitā iznāca uz skatuves (jāpiebilst, ka viss notika ļoti glaunā viesnīcas restorānā). Viņa pastāstīja visiem ka viņai ir 31 gads, viņa ir angļu valodas skolotāja, kura brīvā laikā raksta dzeju. To visu uz kameras ierakstīja viņas čomene. Nežēlīgi uzkrāsota sieviete izvilka ārā kko, kas no sākuma atgādināja pierakstu grāmatiņu. Pēc pirmā dzejoļa, mēs sapratām, ka tā nav bezgaumīga klade, bet bieza drukāta grāmata, uz kuras vāka ir tas pašas sievietes bilde puserotiskā pozā. Jā, šī dāma izdeva grāmatu ar savu bildi uz vāka, biezu grāmatu.
  Bija arī citi dzejnieki. Pensionāru pāris, kurš uztaisīja veselu šovu no sava lasījuma, puisis kurš nolasīja kāda krievu repera tekstus, meitene, kura uzrakstīja dzejoļi par "netflix and chill" (mūsu favorīte), meitene kura nolasīja savas mammas dzejoļus (Freidam patiktu), džeks, kurš stāstīja par krāpšanu un vīriešu instinktiem... Un vēl vēl daudz visāda vājprāta.
  Pa vidu lasījumiem notika konkursi. Varēja vinnēt atpūtu SPA un vēl visādas balvas. Nu kaut kā tā.

  Mēs saķeram tik lielu kultūršoku, ka pietuvojoties Fiestai mēs vairāk nespējam tur ieiet iekšā. Bija bail satikt kādu no "dzejniekiem" vai vēl ko trakāku. Mēs aizbēgam uz Pili, skatīties uz to, kas ir palicis no Diverse Universe performances.

  Salabojot riteņus un 0,2 šņabja vēlāk, mēs aizripojam līdz OneOne. Tur kaujā ar aukstumu krita A.2, un mēs palikām tikai divas. Klubā spēlēja kāds ļoti populārs starp krieviem didžejs. Vismaz tā mēs sapratām no A. teiktā. Pīpējot, kļuva skaidrs, ka jādejo, jo ir labs. It kā nekas baigi īpašs, bet ievelk. Iekšā jau dejoja kādi 10 cilvēki. Dejoja no sirds un ļoti jauki. Brīžiem pat bļāva, atbalstot māksliniekus, kuri uz to atbildēja nometot basu lai izbļaut "zajebisj". Tur iepazinos ar diviem puišiem no Berlīnes, kuri ļoti mīļi padejoja ar mani sēžot. Ballīte sasniedza savu kulmināciju, kad izskanēja "What Else is There?" Trentmollera un to puišu apstrādē. Šis deju vakars bija necik ne sliktāks par to, ko mēs piedzīvojām slavenā Berlīnes klubā Tresor. Pat nedaudz labāks.

  Vienīgā vieta, kur krievvalodīgā Rīga neizskatījās pēc paralēlās realitātēs, bija OneOne, kas vispār nav pārsteigums, jo klubam ir ļoti plaša mērķauditorija.
  Bet kkur šajā pilsētā ir cilvēki, kuri dzīvo paralēlajā realitātē. Raksta dzeju par otro pasaules karu un kafiju. Izdod grāmatas priekš savējiem. Tāda savāda kulturāla rezervācija. Un nav skaidrs, kā un kāpēc viņi vēl pastāv.
  pa_leeto
  [ rudu ]
  11:15a
  "Guitar World"
  Kopā 24 gb. 2013. un 3014. gada "Guitar World" žurnāli. Atdošu par pāris Valmiermuižas brūkleņu zelteriem. 
  Ilustratīvais materiāls - TE!

  Saziņai ru.du  @  inbox.lv
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba