hernijs' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Saturday, February 13th, 2016
  str
  2:03p
  kur jūs uzpildat mājas printeru kārtridžus?
  vajag
  [ digna ]
  12:42p
  Vajag modeli!
  Stila konsultanta mācību programmas noslēdzošajam darbam nepieciešama modele-kliente.

  Uzdevumā tiks piemeklēts figūras un krāsu tipam atbilstošākais un neatbilstošākais apģērbu komplekts (no klientes drēbēm, nepieciešamības gadījumā papildinot ar savām vai vēl kādām), meikaps un matu sakārtojums.
  Pats lielais notikums ar ģērbšanos, krāsošanos un fotografēšanos notiks ceturtdien, 18. februārī, plkst. 18.00, Ģertrūdes ielā. Līdz tam nepieciešams tikties vienu-divas reizes, lai piemeklētu visu vajadzīgo.

  Kā saka mana draudzene, kura ir nākusi par modeli uz citiem līdzīgiem uzdevumiem - ļoti vērtīgs pasākums, pēc kura nav žēl daudz ko izmest un var uzzināt par savu izskatu daudz ko labu. Komplimenti garantēti.

  NB! Auguma parametri (nobīdes no standartiem, šabloniem un etaloniem ļoti velkomētas), vecums, matu, acu, ādas krāsa utt. absolūti nav svarīgi.
  Friday, February 12th, 2016
  darbs
  [ hmmm ]
  8:40p
  kopsavilkuma tulkojums no LAT uz ENG šajā weekendā
  Nepieciešams iztulkot dažas 10-15 lpp sadaļas no latviešu uz angļu valodu zinātniskā darba kopsavilkumam (tēma saistībā ar menedžmentu/mārketingu) pa šo weekendu uz pirmdienas dienas vidu. Līdz ar to būtu vēlama pieredze ar zinātniska rakstura tekstiem, menedžmenta/mārketinga terminoloģiju un teikumu formām. Saturs nav superadvancēts, bet nav arī ikdienas sarunvaloda.
  Vai kādam/kādai būtu laiks / interese? Lūdzu norādīt kontaktinfo komentāros.
  amanita
  10:26a
  Karlīna ir absolūti brīnišķīga. Viņā mijas viltība un spīts ar milzīgu atvērtību un sirsnību. Viņa uz jautājumu: "Kurš dara blēņas?!" godīgi un ar entuziasnu atbild: "Es!" Bet tajā pašā laikā neviens viņu nepiespiedīs atzīties, ka šmuce ar kaku dārziņā ir sanākusi viņai: "Nē! Anannā Gita!" Un viņa kā īsts politiķis zina, ka, lai nostiprinātu savas pozīcijas, ir jāpārliecina pēc iespējas vairāk cilvēku, tāpēc nu jau liela daļa bērnudārza no viņas ir dzirdējuši, ka "anannā (audzinātājai) Gitai kaka biksēs".
  Un vēl viņa ir brīnišķīgi pārņēmusi ideju, ka viss, kas nav te, ir darbā. Labi, tētis darbā, mamma darbā, brālis darbā... Bet arī pazudušais zaķis ir darbā, gulta, kad negribas iet gulēt ir darbā, viss un visi ir darbā. Noslēpj kaut ko un priecīgi stāsta, ka darbā.
  Un vēl viņa ar visu uzreiz dala ar brāli. Jebkuru gardumu, pie kā tiek, vispirms piedāvā Krišjānim. Pat šodien, no savas dāvanas izvilkusi kinderolu, uzreiz vispirms to piedāvāja brālim. Vai nav skaisti?
  Un pucējas. Apliek manas krelles ap kaklu, savas, kas uz gumijas, tiek lietotas vainadziņa vietā, uz rokas rokassprādze. Grozās gar spoguli un priecīgi secina: "Dāma!"
  Burvīga meitene aug.
  Un viņai šodien vārda diena. :) Reizē ar vēl vienu burvīgu dāmu. Manu māsu. :)
  str
  8:48a
  Нейролептики, часть первая
  http://dpmmax.livejournal.com/445778.html
  Thursday, February 11th, 2016
  vajag
  [ dasos ]
  11:18p
  vajag glancētus žurnālus ar lieliem krāsu laukumiem un daudz bildēm
  neesmu gatava maksāt naudu (var mēģināt ko citu sarunāt)
  tiks izmantoti pasaules mainīšanai

  interested?
  raksti uz: parachutist.angela pie gmail
  Wednesday, February 10th, 2016
  pa_leeto
  [ melnaa_maashele ]
  9:15p
  Grāmatas
  Sveiki!
  Pārdodu grāmatas, kas manā grāmatu plauktā ir dubultā vai nav īsti manā gaumē.
  Cena 2.50 euro par grămatu vai 10 euro par 5 grāmatām.
  Atrašanās vieta Rīgas centrs.
  Saziņai: stileta (pie) inbox.lv

  http://foto1.inbox.lv/stileta/GRAMATAS
  mafia
  12:54p
  Ak nē, bēgļu mentors saņems 1000-1400 pirms nodokļiem! Ak, kāda netaisnība, jo tās īgnās bābas panstionātos saņem uz pusi vai vēl mazāk! Tas nekas, ka pilnīgi citas prasības, prasmes vajadzīgas un ka to vispār sponsorē 85% Eiropa. Galvenais piekliegt portālus ar rasistiskiem komentāriem par netaisnību. Man no šiem tautiešiem gribas vemt. Kā var būt tik stulbi, aprobežoti, tumsonīgi kretīni??!
  Tuesday, February 9th, 2016
  str
  11:08p
  Kādu profesiju tu gribētu ēnot?
  putnupr
  3:38p
  kurš jūzeris te pirms kāda laika īdēja par elektrību? man arī jāraud, pagājušajā gadā maksājām ~23 eur par mēnesi, bet šogad - 32 eiro. visus gadus vidējais patēriņš bijis ap 140, bet tagad - 160. Nekas jauns nav nopirkts, varbūt viss vecais kļuvis pavisam vecs..
  str
  2:55p
  ( vakar gan)


  https://en.wikipedia.org/wiki/Miranda_warning#History_of_Miranda_rights

  The concept of "Miranda rights" was enshrined in U.S. law following the 1966 Miranda v. Arizona Supreme Court decision, which found that the Fifth and Sixth Amendment rights of Ernesto Arturo Miranda had been violated during his arrest and trial for armed robbery, kidnapping, and rape of a mentally handicapped young woman. (Miranda was subsequently retried and convicted.)

  The circumstances triggering the Miranda safeguards i.e. Miranda rights are "custody" and "interrogation". Custody means formal arrest or the deprivation of freedom to an extent associated with formal arrest. Interrogation means explicit questioning or actions that are reasonably likely to elicit an incriminating response. The Supreme Court did not specify the exact wording to use when informing a suspect of his/her rights. However, the Court did create a set of guidelines that must be followed. The ruling states:

  ...The person in custody must, prior to interrogation, be clearly informed that he/she has the right to remain silent, and that anything the person says will be used against that person in court; the person must be clearly informed that he/she has the right to consult with an attorney and to have that attorney present during questioning, and that, if he/she is indigent, an attorney will be provided at no cost to represent him/her.

  As a result, American English developed the verb Mirandize, meaning "read the Miranda rights to" a suspect (when the suspect is arrested)
  perfekta
  9:07a
  prank
  Kā Ūdens mani vakar apčakarēja.
  Es toč noticēju, ka Bagatskis trennēs NY Knicks.
  Ne, nu neticēju, bet visu laiku sakot - ko tu dirs, tomēr vēru vaļā delfus, lai pārliecinātos.
  Nu fāāk!
  Monday, February 8th, 2016
  par_velti
  [ jeezinj ]
  10:02p
  dīvāns
  ieraksts ar bildi pazuda. rakstu vēlreiz.
  atdodu izvelkamu stūra dīvānu sarkanā krāsā.
  + liels 1.75 x 2.25m
  + izvelkams ar veļas kasti
  + stūra daļā stingrs muguras balsts. ērti, lasot grāmatas.
  - viena kāja ielūzusi. var saremontēt.
  - sintētisks audums. elektrizējas.

  ja interesē bilde, tad sūti sms vai whatsapp uz 28-321-331 ar epastu.
  pašizvešana no Sarkandaugavas asap (vēlākais 3dien). pirmais stāvs. palīdzēšu iznest. dīvāns ir divdaļīgs.
  pa_leeto
  [ ninona ]
  1:21p
  Kalnu divritenis ar 21" rāmi
  Vīrs pārdod savu velosipēdu.
  https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/hjhlj.html

  Darba kārtībā.

  Atsaucoties uz SviestaCibu, var dabūt lētāk :)
  str
  11:42a

  ledus )
  str
  10:54a
  Вернее, что под этим термином понимают некоторые доктора? ВСД (вегето-сосудистая дистония, кардионевроз, нейроциркуляторная дистония, нейроциркуляторная дистония, психовегетативный синдром, вегетоневроз, соматоформная вегетативная дисфункция (СВД) сердца, вегетососудистая дистония) - это симптомо-комплекс, включающий в себя неопределенные жалобы, симптомы и результаты обследований, не характерные ни для какого другого заболевания.

  Нередко врачи характеризуют ВСД термином «диагностическая помойка», что, на наш взгляд, прекрасно характеризует этот псевдо-диагноз.

  http://medspecial.ru/for_patients/8/7263/

  В международной классификации болезней (МКБ 10) диагноза ВСД не существует. Часто от коллег можно услышать возражения, что можно найти аналоги этого заболевания, например, соматоформная дисфункция вегетативной нервной системы (F 45.3) или расстройства вегетативной (автономной) нервной системы (G 90). Но тут дело в том, что расстройства вегетативной (автономной) нервной системы имеют вполне четки формулировки и описания, т.е. это заболевание можно подтвердить объективно, а соматоформная дисфункция вегетативной нервной системы находится в ведении врачей психиатров (психотерапевтов), а диагноз ВСД ставят врачи других специальностей, не имеющие квалификации и права назначить лечение, влияющее на состояние психики.
  perfekta
  9:26a
  Iemēģināju divus mafinus no Annas Pannas grāmatas.
  Sierakūkas mafini nesanāca. Man ir aizdoma kāpēc. Vainoju to, ka neprecīzi aprakstīta recepte :)
  Savukārt - kanēļa mafini ar kafijas kremu - bija LIELISKI... mmm :)
  Sunday, February 7th, 2016
  vajag
  [ saccharomyces ]
  8:01p
  austiņas ar strādājošu mikrofonu
  taisu saviem 9klasniekiem vides problēmu risinājumu prezentēšanas investoriem projektu angļu valodā, un šim nolūkam man ceturtdien ļoti vajadzētu, lai manā rīcībā ir pieejamas 13 austiņas ar strādājošu, "normālu" (tādu, ko var pie mutes pieliekt) mikrofonu, caur kuru iespējams ierakstīt balsi. vai ir kāda cerība vismaz daļu aizņemties no kādiem laipnajiem cibas cilvēkiem? protams, pati izbraukātos pakaļ un atdot, un varu kādu našķi pēc izvēles par labo sirdi pievienot, austiņas atpakaļ atdodot.

  ļoti labi der arī variants, ja kāds zina, kur var par ne-astrononiskām summām noīrēt!

  var rakstīt ne tikai komentāros, bet arī uz vaivode.lv@gmail.com
  par_velti
  [ zebra ]
  4:34p
  žurnāli
  Atdodu kaudzīti žurnālu - 14.-15. gada žurnāli IR skaitā ap 50, dažiem nav vāki, krustvārdu mīklas atrisinātas, daži KLUBi, varbūt vēl kaut kas. Ja kādam vajag intelekta spodrināšanai, aplikācijām vai suņu vajadzībām. Imantā.
  Friday, February 5th, 2016
  amanita
  10:40a
  Šodien, kad virs Zemgales modās koši zilas debesis, saule leca tik skaista un liela, lauki ar ziemājiem mirdzēja koši zaļi, uz tiem ganījās stirnas, bet ceļmalas kokos tupēja resni vanagi, es braucu uz darbu un visu ceļu smaidīju. Sirdī pilnīgs pavasaris.
  Tuvojoties Rīgai, saradās arvien vairāk mākoņu un pasaule vairs nemirdzēja tik koši, bet dienai bija iedots pareizais starts.

  Drīz būs tas gadalaiks, kad man ļoti patīk tā garā braukšana uz darbu. Kad ik dienu var vērot, kā mostas zaļums, kā pārrodas putni un pasaule atplaukst. Tad es daudz smaidu savā nodabā.

  Ļoti lirisks noskaņojums man šodien. Labi, ka piektdiena. Žēl, ka darbu tik daudz. :)
  mafia
  9:51a
  Tā jābūt atkal pavasara zīme, sapnī redzēju dzērves. Mēs staigājām manos laukos, gājām lejā pa kalnu uz dīķi un pļāpājām. ♡
  mafia
  2:52a
  True Blood ir sliktākais seriāls, ko es esmu redzējusi. Ja neskaita Ugunsgrēku, protams.
  Thursday, February 4th, 2016
  perfekta
  5:19p
  Darbā izaicinajumu pieņemšana turpinās!
  Janvāra izaicinajums - 20 reizes piepumpēties - darīs!
  Izaicinājums februārim - špagats
  Wednesday, February 3rd, 2016
  str
  9:47p
  str
  8:59p
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba