hernijs' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Monday, May 30th, 2016
  par_velti
  [ santech ]
  10:33p
  klaviatūra. botāniskais dārzs. trešdien metu miskastē. droši vien arī pašu kompi, ja nenoslinkošu izķidāt.
  amanita
  2:30p
  Coldplay
  Jāatzīst, ka tā ir dīvaina sajūta, kad apzinies, ka viens no sapņiem ir īstenots. Naktī, braucot mājās no lidostas, runājām par to, kas varētu būt nākamā grupa, uz kuras koncertu ļoti gribētos aizdoties. Domāju, domāju... Un sapratu, ka mans lielais muzikālais sapnis - aizdoties uz Coldplay koncertu, tikko jau ir piedzīvots. Un tā, ka izdzīvots, izgaršots un izjusts pēc pilnas programmas! Barselona, saule, Vidusjūra, laiskums, lieliska kompānija, pasakaini garda virtuve un TIK lielisks Coldplay koncerts Olimpiskajā stadionā, ka vispār ne vārdos izteikt. Labi, es, bet vīriešiem ar pa asarai nobira. Tik ļoti, jā.

  Barselona vispār mani ļoti patīkami pārsteidza. Es neesmu lielpilsētu cilvēks, ceļojumos pārsvarā izvēlos doties uz mazpilsētām, nelieliem ciematiņiem, dabas parkiem utt, bet Barselona ar savu laiskumu, feino arhitektūru, atsaucīgajiem, bet neuzbāzīgajiem cilvēkiem, zaļumu, jūru un dažādību man ārkārtīgi patika. Sakopta un tīra (kas nav vienādības zīme ar dienvidu pilsētām), ar lieliskiem restorāniem, labu apkalpošanu un daudzpusīgām atpūtas iespējām. Viennozīmīgi gribas aizdoties tur vēl.

  Biju sabijusies, ka ar lielo vēderu (tagad 30.nedēļa) būšu ļoti pasīva un mazkustīga, bet noskaņa, protams, ņēma virsroku. Lēnā solī arī padsmit kilometri pa kalnu daļu noieti (Un kājas pēc tam sāpēja ne tikai man, bet kungiem ar, tā ka es galīgi norakstāma nebiju). Grūtniecei ceļot vispār ir forši - visur laiž pa priekšu, momentā palaiž apsēsties transportā, tualetēs var iet visās pēc kārtas (un pāris reizes mazā sagriezās tā, ka tas "pēc kārtas" bija pavisam burtiski). Biju nobruņojusies ar visām vajadzīgajām atļaujām lidot, bet neviens neko citu kā jautājumus par to, kad būs, kas būs utt pat nevaicāja. Ļoti patīkama pieredze. :)
  Sunday, May 29th, 2016
  vajag
  [ santech ]
  7:39p
  kartona kastes go eco recycling is power
  Vai ar kādu no piebotāniskā dārza rajona var sarunāt, ka viņš/ša tukšās kartona kastrs neizmet, bet atstāj savākšanai. Mums noderēs pārvākšanās procesam.
  Saturday, May 28th, 2016
  vajag
  [ chimera ]
  4:53p
  vajag ---> lonely planet: georgia, armenia, azerbaijan. epub vai pdf formātā.
  vajag
  [ santech ]
  1:58p
  Lētu busu uz trešdienas vakaru no Botāniskā dārza rajona uz centru aizvest mantas. Kaut ko no jūsu pieredzes.
  pa_leeto
  [ santech ]
  1:34a
  http://klab.lv/community/pa_leeto/1525383.html
  mainu pret Tērvetes kvasu. līdz pirmajam jūnijam
  Friday, May 27th, 2016
  str
  10:15p
  В режиссёрской версии «Гарри Поттера» оказывается, что всё это — сон мальчика, который ударился головой о стену на вокзале.
  taisni_banani
  5:01p
  solidaritāte šmolidaritāte

  Eiropas Parlamentu apmeklēs labākie Latvijas zemessargi

  30. un 31. maijā pēc Eiropas Parlamenta deputāta Arta Pabrika uzaicinājuma Eiropas Parlamentu Briselē apmeklēs 22 labākie Latvijas zemessargi, pārstāvot visus Zemessardzes novadus un bataljonus.

  Viņi iepazīsies ar darbu šajā Eiropas Savienības institūcijā, apmeklēs Eiropas Parlamenta apmeklētāju centru, dosies ekskursijā pa Briseles vecpilsētu.

  Zemessargiem paredzēts arī NATO mītnes Briselē apmeklējums, kur viņi tiksies ar šajā iestādē strādājošiem Aizsardzības ministrijas un Nacionālo bruņoto spēku pārstāvjiem.

  “Labāko zemessargu un jaunsargu aicināšana uz Eiropas Parlamentu nu jau ir kļuvusi par tradīciju. Ar šo vēlos viņiem pateikties par viņu patriotismu un paveikto valsts aizsardzības stiprināšanā,” norāda A.Pabriks. Zemessargi atlasi veica rotu komandieri, ņemot vērā zemessargu aktivitāti un panākumus militārajās mācībās. Zemessargi pārstāvēs Balvus un Balvu novadu, Madonas novadu, Ludzas novadu, Daugavpili, Krāslavu, Aizkraukli, Viesītes novadu, Liepāju, Saldus novadu, Tukumu, Jelgavu, Jūrmalu, Salaspili, Rūjienas novadu, Raunas novadu, Ogri, Rīgu, Burtnieku novadu.

  Thursday, May 26th, 2016
  str
  9:51p
  Зачем парни ходят на свидания:
  1. секс

  Зачем девушки ходят на свидания:
  1. чтобы смешили
  2. поесть нахаляву
  3. нарколог запретил пить одной
  taisni_banani
  6:06p
  uz jautājumu "kur tieši es esmu, kad neesmu šeit un tagad", varu atbildēt - es esmu cibā.
  ciba, protams, ir tikai metafora obsesīvai prāta darbībai ar mērķi saprast dzīvi visā tās plašumā un pretrunās, katru jauno uztverto element iekļaut saprašanā, lai konstruētu sev intelektuālu sajūtu, ka viss būs OK.
  lai gan drošības sajūta, protams, var būt tikai emocionāla.
  taisni_banani
  5:53p
  garais stāsts īsumā: EP dienas gaismā visi runā par solidaritāti kā ES pamatvērtību, bet LV deputāti aiziet pie LV preses un saka: solidaritāte-šmolidaritāte.
  taisni_banani
  5:28p
  tā kā Imranam ļoti patīk dzīvnieki un viņš citreiz iet uz parku visu dienu staigāt ap dīķi un skatīties putnus, es viņam stāstīju par marokāņu santehniķi, kurš gribēja nozagt Miķeli, rādīju bildi, kur es viņu nesu ārā, un stāstīju, ka gada laikā kakis pieņēmās svarā līdz 12 kg un viņu vairs nevarēja vest kaķu lidmašīnā. viņš šo stāstu stāsta arī visiem ko satiek, tikai to pārveido tā, ka santehniķis nozaga kaķi un slepeni baroja, un, kad es kaķi beidzot atradu, viņš jau bija uzbarots divreiz lielāks.
  taisni_banani
  5:26p
  Imrans rīko dzimšanas dienas ballīti. viņš ir izdomājis, ka viņam dzimšanas diena būs 2.jūnijā, jo tas ir labs datums. Papīros viņam protams ir rakstīts 1.janvāris, kā jau visiem no Afganistānas, kur laiku neskaita. nē nu skaita, bet savādāk. "o, man izauga bārda, tagad var precēties".
  taisni_banani
  5:25p
  nezinu, kāpēc iegājusies "naudas atmazgāšana", kāpēc ne "naudas mazgāšana", ja tas ir slengs anyway
  confuse_a_cat
  [ porcupine ]
  2:25p
  Kumeliņi, kumeliņi...
  Kultūras pils "Ziemeļblāzma" parkā no plkst.11 norisināsies tradīcijām bagātie Ziemeļblāzmas bērnu svētki "Mazā sirmā kumeliņā sēd uz sliekšņa pasaciņa" (LETA) (pamanīts pie jz [info]lavendera)
  Wednesday, May 25th, 2016
  vajag
  [ jimmy ]
  2:53p
  Ārējais cietais disks


  Vai kāds nepārdod savu ārējo cieto disku? Vēlams, protams, lētāk un vismaz 2Tb.
  vajag
  [ malafemmina ]
  10:55a
  Biļetes uz "No zobena saule lēca"
  Jaukie cibiņi! Vakar uzzināju, ka 21. jūnijā Dikļos izrādīs "No zobena saule lēca", un biļetes jau bija izpārdotas. Ja nu tev ir zināms vai nāk ausīs, kur pie divām var tikt, esi draugs un dod ziņu uz viapore pie inbox! Dikti gribas parādīt kaut ko tik lielisku savam mīļākajam ne-latvietim.
  Tuesday, May 24th, 2016
  vajag
  [ parafraaze ]
  4:38p
  Lūgums atsaukties Facebook lietotājus
  Sveiki,

  Šoreiz palīdzība nepieciešama no Facebook lietotājiem.

  Es (LU psiholoģijas studente) šobrīd veicu pētījumu, kura ietvaros ļoti svarīgi dzirdēt Facebook lietotāju domas par portāla lietošanu. Ja Tev ir piecas minūtes laika un vēlies palīdzēt, aicinu aizpildīt anketu:

  http://goo.gl/forms/6uxs085cgDkf1jX32

  P.S. Ļoti novērtēšu katru atbildi, jo vairāk tādēļ, ka ar anketas palīdzību tiek izstrādāta aptauja, kas palīdzēs izprast, ko un kāpēc mēs darām internetā, arī turpmāk.
  P.P.S. Atbildes, protams, konfidenciālas un skatītas tikai kopumā
  P.P.P.S. Ja rodas kādi jautājumi - priecāšos atbildēt :)

  PALDIES!
  vajag
  [ tipa75 ]
  9:21a
  Pagraba vai bēniņu lūku - filmēšanai
  Filmēšanai meklēju pagraba vai bēniņu lūku Rīgā vai tuvā tās apkārtnē. Prasības vienkāršas - dēļu grīda, grīdā lūka. Nepieciešams, lai riņķī ir brīvi savi 7-10 kv.m. kur kameru nolikt un griestu augstums arī kādi 2,50 vismaz. Par to arī maksās.


  mans pasts ir tipa75 iekš inbox el vē
  par_velti
  [ begemots ]
  8:51a
  akumulatora skrūvgriezis Matrix


  Matrix CD 4,8V ; Nelielām ikdienas vajadzībām, akumulators nemaināms. Komplektā ar lādētāju.

  Pašsavakāšana no Mūkusalas ielas 3 darba laikā vai no Kalupes ielas vakarā.

  Pieteikšanās komentāros, first come first serve.
  Sunday, May 22nd, 2016
  amanita
  7:21p
  Karlīna (2 gadi un mēnesis) pienāk, apskauj un klusi nosaka: "Mīļā, labā mamma - mīlu Tevi."
  Saturday, May 21st, 2016
  vajag
  [ yeux_glauques ]
  3:15p
  lēta un laba velosipēda apkope rīgas centrā?
  Friday, May 20th, 2016
  vajag
  [ nistagms ]
  1:50p
  Vajag (laikam jau šodien) izraut zobu. Varbūt ir kādi ieteikumi, kur to labāk būtu darīt? Varbūt ir OK kāda no tām vietām Lāčplēša ielā? Varbūt ir arī zināms - vai var vienkārši aiziet un dabūt kādu, kas to zobu izrauj, vai arī obligāti jāpiesakās iepriekš?

  Current Mood: uncomfortable
  Current Music: fishtail noise
  pa_leeto
  [ black_data ]
  10:36a
  Uzvalks
  Vai gadījumā kādam neinteresē pelēks uzvalks. Vilkts reizes četras, galīgi nav ārā metams, derētu kādam neliela auguma, vidējas miesasbūves vīrietim. Ja nu kādam interesēs, sākšu domāt par cenu un precīziem izmēriem.
  Thursday, May 19th, 2016
  darbs
  [ svilpeens ]
  4:51p
  Haltuure
  Mekleju haltuuri. Sodien riit izdarit kadam ko labu. Piesakos. Steidzami nepieciesami lidzekli, ne parak lielos apmeros. Pardoties nevaru, kas mani pirks bet kadam palidzet ar darba rokam varètu. Varbuut kadam cibinam ieinteresè un vajag ko uzrakt, saskaldit vai noplaut. Darba mainisanas rezultata esmu dikti palicis nabagos forsi butu nopelnit cigaretem un kabatas naudu jaunajä darbä stäjoties. Mana miesa ir bríva lidz svetdienai. Nemiet mani verdzibä. Nav jau ko slepties isti tad lai nu iet mans numbers uzreiz 20523253. Tä kaitigo ieradumu dotaja bridi nav bet cigaretem labprat nopelnitu...
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba