hernijs' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 13 friends' journal entries.

  Monday, May 22nd, 2017
  pa_leeto
  [ tiga ]
  6:41p
  Pārdod pilsētas velo
  Sakarā ar pārvākšanos pārdodu savu GIANT GSR Single pilsētas velo ar sieviešu rāmi. Katru gadu cītīgi vests uz apkopi (šogad gan vēl ne, bet tur nav daudz, ko apkopt, tikai jāpievelk rokas bremze ciešāk), aprīkots ar bagāžnieku, dubļu bleķiem, zvaniņu, visiem nepieciešamajiem atstarotājiem, kājbremzi un rokas bremzi. Sēdekļa augstums regulējas ļoti viegli, bez palīgierīcēm. Arī stūri var regulēt. Krāsa uz stūres un zem stūres uz rāmja gan pabružāta no U-veida slēdzenes vadāšanas. 50 EUR.

  Par vairāk info rakstīt uz maidzinja@inbox.lv :)

  Foto: http://foto.inbox.lv/maidzinja/22-05-2017

  UPD: pagara rinda šobrīd, tāpēc lūdzu pagaidām nesūtīt jaunus pieteikumus. ja pārdošu, tad sludinājumu dzēsīšu.
  vajag
  [ koks ]
  1:17p
  Sveiki, vai kāds cibiņš jau ir atradis, kur var noskatīties Twin Peaks 3 sezonas 1 sēriju?
  Saturday, May 20th, 2017
  str
  7:32p
  sauļošanās sezona atklāta
  str
  9:13a
  Labrīt!

  Lai jauka diena!
  Friday, May 19th, 2017
  vajag
  [ sirualsirual ]
  1:01a
  vai kāds ķeneris zina, kur varētu atrast chris kraus grāmatu i love dick ebook formā un vispār ebookus? libgen.net zinu.
  Monday, May 15th, 2017
  perfekta
  10:33p
  Lv - rus
  Intetesanta spēle.
  Bet skumji, ka mēs to pārvēršam tādā kā mazā kariņā katru reizi, kad spēlējam pret Krievijas izlasi. Un nemākam vienkārši baudīt spēli.
  Un vēl skumjāk, ka jāskaidro 5gadniekam, kurš saklausās visur kur riņķī nejaucības un emocijas, ka krievi nav slikti. Un nav ienaidnieki. Un nav ne labāki ne sliktāki par cităm tautām.
  Nu miers, mīļie.
  str
  1:01p
  Rādās svētdien jābrauc sauļoties
  Friday, May 12th, 2017
  str
  9:46p
  šis būtu brīnišķīgs piektdienas vakars,
  ja vien
  str
  9:37p
  Вы — привлекательная умная женщина с отличным чувством юмора и моральными принципами? Ха-ха! Кое-кто умрёт в одиночестве.
  Thursday, May 11th, 2017
  str
  6:47p
  neviens jau tādā laikā uz pastu nenāks, padomāja neviens un viss bars bija pastā 20 min pirms darba beigām
  adrastea
  11:09a
  Skrējiens.
  Dzīve paiet kaut kādā murskulī, notikumi seko viens otram un nav īsti laika ne atvilkt elpu, ne filozofiski padomāt par dzīvi, nākotni vai manu sūtību uz šīs pasaules, bet es nesen kaut kur lasīju, ka thinking about life is overrated. :D Darbā ir temps un darāmais vairāk kā varu padarīt. Lielāka atbildība, mini cilvēku komanda aiz manis. Saprotu, ka ar grūtībām spēju deleģēt, bet vajag! Ja deleģēju, tad pēc tam gribu pārbaudīt kaut vai diagonāli, bet dokumentu apjoms ir tik liels, ka nav laika visu pārbaudīt! Sāku laikam nedaudz krist uz nerviem pārējiem kolēģiem, jo gribu, lai manas lietas tiek izdarītas vispirms un ar visu šo lobēšanu un sēdēšanu darbā līdz 20:00 (rekords ir 22:00, kad jāzvana sargam, lai tiktu ārā un visā ēkā tiek izslēgta elektrība) tāpat nevaru iekļauties pašnoteiktajos termiņos.

  Katras brīvdienas kaut ko daram/kaut kur braucam. Gribam iemācīties gatavot dazādākus ēdienus, gribam veselīgāku dzīvesveidu, gribam apskatīt visu, piedalīties visur, dzirdēt visu, pavadīt laiku ar ģimeni, atrast laiku draugiem, nomainīt dzīvokli,samaksāt nodokļus par pagājušo gadu, pārdomāt garderobi un iepirkties gudrāk, jaunu dīvānu, skapīti glāzēm, risinājumu apaviem, algas paaugstinājumu, Adriānu Briselē, kārtot EPSO eksāmenu, kaķi.

  Gribās gribās gribās un viss notiek, bet tik nenormāli ātri!
  Wednesday, May 10th, 2017
  str
  9:00p
  varēja jau to apkuri izslēgt...
  vajag
  [ santech ]
  4:35p
  ja nu kāds no jums vēlas atbrīvoties no liekiem lakstiem, es labprāt uzņemtu savā apgādībā tādus lakstus, kā
  Ekostiskā zamiokulka
  līdakaste
  mājas svētība
  efeja
  spatifīla
  Japānas(?)aukubas
  marantas
  Nezinu tā precīzi, kā tas viss izskatās, bet pieļauju, ka zaļi. Gribu salikt uz palodzēm visus šitos lakstus, jo noskaidroju jau, ka šie ir tie, kam nav nepeiciešami tieši saules stari. Jo man saule dzīvoklī iespīd tikai vasaras vakaros un mazliet.
  Vislabāk jau Rīgā centrā, vai kaut kur, kur var ar veli aizripot pakaļ. Un vislabāk jau, ja ar podiņu, bet varu pārgriezt uz pusēm plastmasas pudeli. Un vislabāk jau, ja neko nevajadzētu dot pretī, jo man nekā nav. materiāla. Ā, ja nu vienīgi kaut kādi veci ddr1 un ddr2 ram moduļi, agp slota videokarte kaut kādi 256 vai 512 mb, hm..

  Current Music: FM Attack - Activate
About Sviesta Ciba