hernijs' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 24 friends' journal entries.

  Thursday, July 28th, 2016
  amanita
  12:00p
  Iet The Police dziesmas klips, Krišjānis filozofē: "Oi, es tik vecas dziesmas nezinu. Un paskaties, cik viņiem vecas drēbes... Tā laikam vispār ir viena no pirmajām dziesmām."
  amanita
  9:28a
  Slapjā baseina problēma
  - Karlīna, skaties! Lietus!
  - Nēēē! Baseins paliks slapjš! Baseins paliks slapjš!
  darbs
  [ zivs ]
  4:08a
  mikrohaltūra: Android + aplikācija Automate
  Esmu sprukās. Uz Samsung (ar Lolipop) izmēģināju Automate "flowu", kas atkārtots uz Lenovo (KitKat), nedarbojas. Haltūra būtu pareizi sakonfigurēt vienu bloku (vai varbūt īsu flowu), kas atver video. Pārējais "flows" strādā. Tā kā man tas darbs ir jāpaveic pa ļubomu, tad esmu gatavs samaksāt adekvāti, lai tev būtu interese tādu sīkumu paveikt.
  Ja māki, glāb mani - raksti uz catlife pie džīmail.
  vajag
  [ cetrasbumbas ]
  1:03a
  aizdot bērnu ratus
  SOS!
  Bērniņš maziņš, mamma zaļa.
  Atstājām laukos savus pierastos ratus, jo Rīgas štābiņā taču ir otri. Nupat kārtīgi tos aplūkoju - dzīvās šausmas! Rīt pēcpusdienā jādodas uz ikauņu zemi, kur noteikti vajadzēs ratus.
  Varbūt kādam cibiņam šobrīd nav vajadzīgi un var aizdot? Stabili, pēc iespējas mazāk plastmasīgu auduma detaļu, stumjami tā, ka es redzu bērna sejiņu. Atdotu pēc nedēļas vai agrāk. Rīgā vai jebkur pa ceļam Ainažu virzienā.
  Wednesday, July 27th, 2016
  darbs
  [ bljanna ]
  11:05a
  Programmētāj, tas tu?
  Dārgie cibotāji!

  Biedrība Eurofortis meklē programmētāju - jā, ar visai specifiskām prasībām, bet ko padarīs :) - divu jau esošu mājas lapu uzlabošanai un uzturēšanai. Darbs ideāli piemērots kā papildus ienākumu avots.

  Ko mēs sagaidām?
  • Tu esi Wordpress un nopCommerce platformu Valdnieks,
  • elastīgs darba grafikā,
  • atsaucīgs, komunikabls un pretimnākošs,
  • pacietīgs, atbildot uz mūsu zvaniem, e-pastiem un jautājumiem “kāpēc man nesanāk?”, “kā šo izdarīt?” vai “te kaut kas nestrādā, vari tagad palīdzēt?” u.c.,
  • māki izskaidrot lietas vienkāršā valodā,
  • esi gatavs intensīvākam darbam augustā – septembrī – oktobrī un periodiskam atbalstam pēc nepieciešamības arī turpmāk.
  Sūti savu CV uz anna.zabicka@eurofortis.lv līdz 10.08.2016. ar norādi “PROGRAMMĒTĀJS”.


  Mopēdu droši var padot arī tālāk.
  pa_leeto
  [ engell ]
  10:02a
  Dāvanu karte uz 3 pavāru restorānu
  Dāvanu karte uz 3 pavāru restorānu, vērtība 15 eiro, atdošu pa 10.
  Derīga līdz 6. augustam.
  Saprāta robežās iespējams kaulēties.

  engell pie inbox lv
  Tuesday, July 26th, 2016
  str
  1:31p
  Lai sabiedrību informētu par aizvien pieaugošo uztura bagātinātāju klāstu, kā arī nodrošinātu stingrāku kontroli produkcijai, kas ienāk no trešās pasaules valstīm, Pārtikas un veterinārajam dienestam (PVD), kā arī Patērētāju tiesību aizsardzības centram (PTAC) 2018.gada budžetā plānots novirzīt papildu 275 848 eiro.

  Tā, piemēram, par 7000 eiro plānots izveidot videofilmu, kurā atspoguļots būtiskākais, kas jāņem vērā, iegādājoties preces interneta veikalā.
  Par 60 000 eiro plānots veidot audio un televīzijas reklāmas raidīšanai plašsaziņas līdzekļos, par 4000 eiro veidos vairākas kampaņas un nozares seminārus.
  amanita
  10:21a
  Vasarā taisīt pirmsdzemdību tēju kūri nav viegli. Gribas dzert tikai ūdeni un kādu krūzi kapučino laiskākā brīdī.
  Bet es cenšos.
  Monday, July 25th, 2016
  str
  9:58p
  amanita
  1:43p
  Vakar izstaigājāmies pa Zoo, kur Karlīna atkal būra drāmas tētim ("Es esmu tēta meitiņa! Tēta metene!"). Ar mani viņa iet un nečīkst kilometru kilometriem, jo zina, ka nenesīšu, bet ar tēti... Ū-la-lā! Uzreiz tik kaprīza un nevarīga. Tā arī reiz pateica, ka tētis liels un stiprs. Skaidrs, ka tādam lieliskajam vīrietim mazā lēdija uz rokām vien jānēsā. :)

  Toties vakarā, kad vīrs ar bērniem kāpa uz lāvas... Kā man patīk tie sakarsušie bērni, kas nāk no pirts ārā! Mati slapji, vaigi sarkani, acis laimē spīd. Dvieļos satinušies un absolūti skaisti savā bērnišķīgajā priekā.
  Tā kā es šajā grūtniecībā īsti uz pirti neeju, jo neprasās, šķeit, ka Karlīna pēršanos uztver kā īpašu rituālu kopā ar tēti. Un tas ir tik skaisti! :)
  pa_leeto
  [ magnolia ]
  10:16a
  Pārdodu.
  Ja nu kāds vēl nav "pārslimojis" F.Beigbederu:
  -"14,99eiro" par 2,-eiro.
  -"Romantiskais egoists", 3,50. /par abiem 5,-eiro.
  magnolia23@inbox.lv
  Sunday, July 24th, 2016
  str
  6:49p
  dzīve ir skaista, jā
  Friday, July 22nd, 2016
  str
  11:58a
  str
  11:40a
  Не расстраивайся из-за людей, они все умрут.
  Thursday, July 21st, 2016
  str
  11:06p
  man arī jauni mati.
  kā kompliments: - es domāju, ka tu tikko no gultas izkāpi
  Wednesday, July 20th, 2016
  perfekta
  10:10p
  Tagad vecums tāds, ka ņemams gan tēvs, gan dēls ha ha :))
  str
  4:30p
  ja jums auksti vai vēsīgi- brauciet sauļoties:)))
  mafia
  12:42p
  SOS! Bēgļi apceļo Latviju!
  vajag
  [ ingmars ]
  12:25p
  palīgā!  Paldies visiem ziedotājiem, summa ir savākta, pasūtīju figūru.

  Man ir nepieciešami ziedojumi attēlā redzamās PVC figūras iegādei. Kopējā summa sastāda 45 EUR.
  Ziedojumus lūdzu sūtīt uz šo kontu: LV28HABA0551026440258, Ingmārs Freimanis.
  Tuesday, July 19th, 2016
  vajag
  [ elvira ]
  10:23p
  Rokas spogulis no koka
  Labdien, varbūt kāds zina, kur dabūt vai arī kādam ir rokā turams spogulis ar koka korpusu? Bildei piemēra raksturs, var būt savādāks.


  mafia
  9:52a
  Reizēm šķiet, ka pieauguši cilvēki, izglītoti it kā, bet mēģina apkarot lietas, kuras katrs kaut cik saprātīgs nobriedis cilvēks prastu atšķirt kā ne pārāk būtiskas. Nu, kā tā karošana ar homeopātiju. Vienreiz ieņirdzam, ka absurda padarīšana, nu ok. Bet nepārtraukti mēģinot vest kkādu krusta karu...smiekli nāk par tiem karotājiem vairāk nekā par tiem, kuri labprāt maksā par cukurgraudien un TIC. Jo ar trakiem nav ko cīnīties - lai jau tic. Ja vēl placebo nostrādā - nu, vēl jo labāk. Pofig. Ja palūdzi baznīcā, kaut pusdienās sieva neiedod brokoli, un neiedeva arī, nu kas man, ka tici, ka tas Jēzus pirksts! Good for you.
  Bet tā loģikas jaukšana un visa kopā mālēšana... Neesmu studējusi loģiku, nezinu tos terminus loģikas kļūdām. Bet piemēram homeopātijas praktizētāju "apkarošana" ar argumentu, ka hom.diplomu var uztaisīt minūtes laikā ar jebkuru grafisko datorprogrammu vai ar netā pieejamiem šabloniem... Nu tas tak nav loģiski piemērojams piesaucot konkrētu cilvēku-hom.praktizētāju, ja vien ARĪ viņam neesi atradis tādus diplomus. Bet ja viņš tic un tiešām mācījies citu ticīgo veidotā skolā vai kursos.. Tad te taču neder šis arguments, vai es kļūdos,m?

  Es vienk nevaru iebraukt, cik ilgi var par vienu un to pašu ņirgt. Tik bērnišķīgi. Es arī reiz domāju, ka kko panākšu tīņu gados, kad agresīvi ar argumentiem diskusijās bruku virsū kristiešiem. Bet pēc laika no tā izaugu un sapratu - tas viss ir galvā, lai viņi tic kam grib un es ticu, kam es gribu, kamēr mēs viens otram netraucējam tās ir mūsu skaistās demokrātijas tiesības! Priekš kam tērēt laiku pa tukšo.
  Protams, melīga informācija jebkurā gadījumā jāatmasko un neizglītotie jāinformē, ka mirstamo kaiti neārstē ar cukurtēju, bet ķīmijterapiju utt. Bet priekš kam tajā visā visu laiku ņirgt par oponenta 'ticību'... Pilnīgi lieki. Tikai lai pats sev liktos sirdsšķīstais patiesības cīnītājs? Nu, tak atslābstiet. Ja pasaki sastāvu un cilvēks informēts, ka dzer ūdeni , bet šim palīdz - ideāli. Tikai divas lietas svarīgas: būt informētam un pozitīvs iznākums. Kā to panāk, tas lai katra paša un viņa ārstējošā ārsta ziņā. Bet nevajag tik daudz stresot- ka taisnību cīnot čūla nepiemetas. Kas kā zināms nav nekāda citplanētiešu zinātne, ka psihosomatika strādā spēcīgi. Cilvēks ir miljons aspektu veselums, ne tikai ķīmijas fabrika.
  Sunday, July 17th, 2016
  pa_leeto
  [ malibuu ]
  3:05p
  Šujmašīna, pilns komplekts. Darba kārtībā.
  Gribās 40eur.

  Var mēģināt sarunāt arī piegādi, bet tā atrodas Bieriņos.

  Bildes zemāk.

  https://www.dropbox.com/s/wn2olfy6o20kcei/2016-05-01%2022.07.59.jpg?dl=0

  https://www.dropbox.com/s/kwwphd538cl8yf1/2016-05-02%2013.59.28.jpg?dl=0

  https://www.dropbox.com/s/jd6o9b0ucne47of/2016-05-01%2022.08.30.jpg?dl=0

  Rakstāt uz divi divi, četri seši seši, trīs viens divi - visu sarunāsim.
  Friday, July 15th, 2016
  mafia
  4:30p
  Svarīgākais ziņās šodien:
  Andra mamma, uzzinot par notikušo, nekavējoties zvanījusi dēlam.
  putnupr
  2:30p
  Kā terorakts, tā kaut ko pazaudēju - 22.martā sudraba rokassprādzi, ko nēsāju diendienā, bet šodien - soļu skaitītāju, tas nekas, ka notikums bija vakar. Laikam zīme, ka man tomēr paveicās
About Sviesta Ciba