hernijs' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Wednesday, August 20th, 2014
  karmena
  8:17p
  Šīsdienas Zemgales braucienā bija traks vējš, koša saule, pasakaini mākoņi, milzīgi putnu bari pie laukiem, kur novāc labību, vasaras košums un rudens tuvums vienlaikus. Pēc vasaras daudznedēļu karstuma vienveidības augusta beigas vienmēr ir likušās kā brīnumu laika sākums, kad katra jauna nedēļa nāk ar citu sarkanā un dzeltenā noskaņu, plūmju, brūkleņu un ābolu kalniem. Un rītu un vakaru vēsums taču ir spirgtums nevis aukstums. Gribas ievīstīties oranžā šallē, samiegt acis rudens saulē un ķerties pie darbiem, kuri pa laiskajām vasaras nedēļām sakrājušies krietnā kaudzītē.

  Current Music: future islands
  pa_leeto
  [ nomirusi ]
  6:23p
  Skapjveidīgais studentveidīgajiem
  75x50x150
  Izjaucams, saliekams, metāla trubiņas + auduma pārvalks + plastmasas štrunti, kas to tur kopā. Palietots, bet funkcionāls, audums mazliet vairāk cietis, bet kā teicu, viss "darbojas".

  Gribu ktk garšīgu. Ābolu(s), piemēram. Baklažāns arī der.
  Pieteikties te vai 29857769

  bilde )
  str
  5:13p
  tikko pa ielu aizbrauca busiņš ar piekabi , kurā bija pludmales krēsli
  un
  gāja meitene zeķubiksēs
  putnupr
  3:15p
  vakar Mežciemā viesojies Ušakovs. Draudzenes meita bijusi tikties.
  par_velti
  [ kants ]
  2:36p
  elektriskā cepeškrāsns
  puslīdz darba kārtībā (augša vai apakša laikam silst nedaudz vairāk). var ;ietot praktiski vai arī pievienot kolekcijai - artefakts ir padomju, aptuveni 30-40 gadus vecs. savākšana pie kalnciema kvartāla, saziņai iepostē kontaktus komentāros.

  2 pannas komplektā!
  Tuesday, August 19th, 2014
  amanita
  10:28p
  Hops!
  Un apkārt ir. Vakar apvēlās, pēkšņi patīk uz vēdera, daudz smejas un griežas arī vannā, tā, ka pilna mute ar ūdeni.
  str
  4:43p
  kaimiņi laikam atvēruši putnu būrīšu gatavošanas cehu- klapē visu dienu
  mafia
  12:58p
  Gribēju nokrāsot brūnus matus, sanāca pārāk tumši. Bweh. Nekad vairs nekrāsošu ar ķimiskām krāsām. Labi vismaz, ka pēc 28 reizēm izmazgāšoties...2x jau var atskaitīt. Nepatīk. Un nafig vispār vajadzēja?
  mafia
  7:59a
  Un varbūt apgalvojums:"Mums ir tik laba draudzība, ka varam nedēļām nerunāt un tad atsākt tajā pašā vietā, kur iepriekšējo reizi beidzām it kā nekas nebūtu bijis," arī ir mīts un patiesībā ir tikai mēģinājums attaisnot savu slinkumu uzturēt šīs attiecības no sirds...
  Monday, August 18th, 2014
  vajag
  [ virginia_rabbit ]
  5:23p
  stikeez
  MAINU
  Puff-puff, Orby, Igor, Puffy, Cow, Gloo-gloo, Giry-Joe, Froggy
  PRET
  Moody, Snaky, Frankey, Bunny, Papsy, Piggy, Loggy, Sharky, Guinny, Dolfy, Ely
  darbs
  [ annu ]
  5:17p
  Igauniski runājošs cilvēks
  Čau, cibiņi!
  Meklējam igauniski runājošu cilvēku (vislabāk - igaunis pats), kas varētu piestrādāt pāris stundas nedēļā, klātienē palīdzot izdomāt igauniski dažus vārdus, kas vislabāk atbilst noteiktiem pakalpojumiem.
  Ja ir kāds iesakāms, tad nekautrējaties: birojs [at] infomedia.lv
  mafia
  3:50p
  Tikko sapratu baigo lietu - mani labāk (sa)dzird sveši cilvēki, nekā tuvie radinieki. Apbrīnojami. Simts punktu karma!
  mafia
  3:47p
  vajag
  [ murxxe ]
  12:02p
  Ļoti vajag pētījuma dalībniekus atmiņas testa adaptācijas veikšanai. Eksperiments sastāv no divām daļām un mēra īslaicīgās atmiņas apjomu, kā arī spēju precīzi atsaukt atmiņā jauniegūtu informāciju. Eksperiments aizņem aptuveni 45 minūtes, pēc tam var uzkavēties un uzzināt ko vairāk arī par pašu pētījumu.

  Norises vieta ir Blaumaņa iela, 20. un 21. augustā. Laiki: 15:00, 16:15, 17:30 un 18:45. 

  Pieteikties iespējams elektroniski šeit vai arī sūtot epastu uz projekcijas pie gmail.
  UPD. Vēl joprojām ir brīvi laiki rīt visu dienu un arī ceturtdien! Nupat kā izbrīvējās vieta 17:30 ;)
  Sunday, August 17th, 2014
  vajag
  [ zefiirs ]
  10:38p
  Biju ielikusi komūnā Darbs, neviens neatsaucās, tāpēc rakstu šeit.
  Ļoti vajag kādu, kurš rīt ap pusastoņiem varētu palīdzēt nogādāt slīpmašīnu no tomsona ielas līdz zolitūdes 45. Varbūt kāds brauc uz darbu aptuveni šajā maršrutā, vai arī vienkārši ir izpalīdzīgā noskaņojumā un neiebilst pabraukāties. Sver ap 70kg, tāpēc būtu lieliski, ja varētu palīdzēt iecelt, divatā tomēr vieglāk (dzīvojam pirmajā stāvā, mašīnu var nolikt pie pašām durvīm). Atlīdzība 10eur.
  26125536 (kad palīgs būs atradies, tad ierakstīšu šeit)
  darbs
  [ zefiirs ]
  6:17p
  Meklēju kādu, kurš rīt ap pusastoņiem varētu palīdzēt nogādāt slīpmašīnu no tomsona ielas līdz zolitūdes 45. Varbūt kāds brauc uz darbu aptuveni šajā maršrutā, vai arī vienkārši ir izpalīdzīgā noskaņojumā un neiebilst pabraukāties. Sver ap 70kg, tāpēc būtu lieliski, ja varētu palīdzēt iecelt, divatā tomēr vieglāk. Samaksa 10eur.
  26125536
  unterbrechung
  5:07p
  Līdzīgi ka Loftas pārsteidza mūs ar lielisku koncerta organizāciju Viļnā, Satta lika smagi vilties viņu spējā savilkt galus.
  Kā arī atklājas, ka manam kolēģim, kas bija mums līdzi Sattā ir ļoti nopietnas problēmas ar alkoholu. I'm still freaked out.
  Saturday, August 16th, 2014
  str
  9:45p
  iztiks jau nu bez tā salūta
  putnupr
  9:10p
  Šodien mani apkjeezija 2 putni. Ir svaigs un vecs sūds
  vajag
  [ blond ]
  7:18p
  īstais veco laiku linolejs
  Varbūt kādam kaut kur mētājas īstais linolejs? Pirmskara vai agrīno padomju laiku. Tāds, ko var lietot linogriezumiem. Būsim priecīgi par jebkuru daudzumu. Par atlīdzību vienosimies.
  str
  5:46p
  viss ir
  laikam labi
  netālu tagad ir
  https://www.facebook.com/KamolinuKukas

  tiešām garšo kā mājas torte!
  vajag
  [ osinsh ]
  10:14a
  Dikti vajag duci jaunu eiropalešu. Kur labāk par labām cenām meklēties?
  Friday, August 15th, 2014
  amanita
  8:31p
  4
  Nu, re. Aizskrējuši jau četri mēneši, kopš esam visi kopā taustāmā formātā. 
  Bēbīts pa šiem četriem mēnešiem apvēlies un nu ir burvīgā ņurcāmbērniņa izmērā, kuru bučot, bučot un kutināt vien. Tad viņa zibina savu bezzobu smaidu, smejas un gaida visādas uķi-puķi spēlītes. Tāds saulains un omulīgs bērns. Ja ir kreņķi, tad tam parasti ir kāds pamatots iemesls. Bet tikpat labi ir dienas kā šī - viņai temperatūra no vakardienas potes, bet smaida un dzīvojas kā parasti. Ja nu tikai vairāk pa rokām grib.
  Diezgan smuki tver mantiņas (un manus matus, ho, ho, ho), veido sakarīgus teikumus savā valodā, kad saprot, ka viņu tūliņ ņems rokās, aši pasit muguru uz augšu, lai var rokas palikt apakšā, rotē brīvi ap savu asi un saka skaistu "Mammaaaaaa" vai "Memmeeeee", kad grib sasaukt mani. Nezinu, kā piefiksēsim pirmo oficiālo vārdu, jo mammas saukšanas skaņa ir nepārprotama.
  Rokās viņai patīk spēlēties, mīļoties un staigāt apkārt tā, lai visu var redzēt. Gulēt gan neguļ. Ja sāk nākt miegs, tad ir kreņķis līdz brīdim, kad tiek nolikta savā augšas vai lejas šūpulī vai ratos. Ja vēl viņas (kādreiz bija mana) šalle ir, ko paņurcīt un pasūkāt, vispār ātri miers un klusums.
  Mantas arvien vairāk interesē ne tikai kā apskates objekti. Čamda, oball bumbas smuki arī no vienas rokas otrā pārliek, ņurca čaukstošo lupatiņu, grauž bitēm nost ragus. Oball bumbas patīk, tikai dusmas, ka nevar mutē iebāzt - tad bāž mēli bumbas caurumos. :)
  Karlīnai ļoti patīk cilvēki, sevišķi bērni. Pēta viņus, smaida. Positivusā  ratos negulēja, bija jānēsā apkārt, lai redz visus ļaužus. Kad ciemos atbrauca draudzene ar bēbīti, Karlīna viņā vienkārši skatījās kā brīnumā. :)
  Tā mums sokas. Feini. Pat neticas, ka vasara jau principā aizskrējusi un pēc 2 nedēļām sāksies rudens maratons ar dārziņiem utt.


  vajag
  [ mesija ]
  6:39p
  kādam varbūt ir biļete uz Mantas albūma prezentāciju šovakar un slinkums iet ārā?
  piedāvāju: naudu, ziedus, šokolādi, alkoholu - pēc izvēles
  mafia
  1:49p
  Es jau teicu, kā mīlu šo gabalu?? Tik labs, perfekti atgādina visas tās reizes, kad zinot, ka tas tāpat labi nebeigsies, tik un tā izlem to darīt...
  https://www.youtube.com/watch?app=desktop&persist_app=1&v=nQtSR-11Eek

  Nemāku ielikt video smuki. :((
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba