hemingveja's Journal

> recent entries
> calendar
> friends
> profile

Monday, March 5th, 2012
12:08 pm - meklēju divas grāmatas
Hai, cibiņiem! (:

Pēc psihoterapeita ieteikuma meklēju divas grāmatas , un pašlaik neesmu vēl atradusi nekur saprātīgi,

viena no tām : Dž.D.Selindžera "Uz kraujas rudzu laukā", kas varbūt vēl vieglāk dabūjama,
bet otra, kas pēc stāstītā ļoti, ļoti interesēja, bet pat bibliotekā bija datētas pat ar kaut kādu 1967 gadu,jaunāku nemanīju, pa tam uz lappusēm 300, šķiet, un pieejama tikai lasīšanai uz vietas, kas ir totally lame šajā variantā,

Frānsisa Skota Ficdžeralda "Ir maiga nakts"..

varbūt kādam stāv apputējušas plauktā, un ir iespēja vai nu aizlienēt, vai arī pārdot...........būšu ļoti pateicīga par jebkādu info.... (:

(2 comments | comment on this)

Tuesday, November 15th, 2011
10:01 pm
Tādos vakaros kā šis, ar draņķīgo krēslu, kas iestājas jau mazliet pēc pusdienlaika, ar dīvaini drēgnu gaisu kā istabās, tā uz ielas,un mūžīgo nepieciešamību pēc mākslīgā apgaismojuma, mani jau dažas dienas, atnākot tumsai, sāk mocīt trauksmes izjūta. Galva ir pilna ar dažādām domām, visām par tēmu - kā būtu,ja būtu, un no otrās sērijas - nav ne jausmas, ko es vispār gribu. Neomulīgi. Kaimiņi staigā apkārt pa istabām, sāk slaucīt grīdas pusē 11 naktī, cep brūnus šampinjonus, no kuriem pēc tam dīvaini ož visa māja. Lēnām tecina ūdeni izlietnēs. Mans draugs ir aizgājis ātrāk, jo es negribēju , lai viņš paliek ilgāk, taču, līdzko viņš ir prom, es arī vairs īsti nezinu ko darīt, un iestājas trauksme, ar kuru es pašlaik tikai meklēju kreatīvas idejas kā cīnīties. Nevaru saprast, kā tik daudziem latviešu rakstniekiem rudens ir bijis kā lielākais iedvesmas gadalaiks. Man šķiet, ka viņiem viss nav bijis kārtībā ar galvu. Lai gan nevienam no mums nav. Un tas tagad skaitās viens no labākajiem iemesliem, lai studētu psiholoģiju..ha!

current mood: blank

(comment on this)> top of page
Sviesta Ciba